Új privát üzeneted érkezett!

Vikimi!

Ne aggódj,a tünetek miatt.Nekem jó tüneteim voltak,és semmire nem mentem vele,a másik fórumon meg akikkel levelezek pár nappal késöbb volt a beülti,és nagyon el volt keseredve:
Neked feszulnek a melleid, mert nekem nem, semmi, ma is neha neha jobban elfaradtam mint maskor, plusz neha ereztem a hasam, es kesz ennyi!
Szerintetek lehetek en terhes? igy?
ugy el vagyok szomorodva, de azert meg nagyon nagyon remenykedem!

Tegnap tudta meg,hogy sikerült neki.Higgy benne.Nagyon szorítok!!!

Dezsi!

Annyira szeretnék segíteni,de ilyenkor nemis tudom mit lehet mondani.Bár én nem láttam az enyémeket,de éreztem,hogy sikerült,aznap amikor közölték,hohy csak 12 a HCG egész nap csak sírtam.Aztán úgy éreztem talán elfogynak a könnyeim,de még ma sem fogytak el.
Ne add fel,amíg van akár 1 % remény is,tudod addig bízni kell!
Nagyon drukkolok nektek!!!

Zsani!
?

Julika!
Merre jársz,úgy látom a te pozitív kisugárzásodra lenne itt szükség.Bárcsak adhatnál nekünk abból az erőből ami neked van.Remélem jól vagytok!
Vendég
 


Nyulasz, Backa, Dezsina
Nagyon sajnálom, hogy igy alakult mikor olyan biztatónak indult. Úgy látszik ez most egy ilyen széria :(
Én is csatlakozok hozzátok, mert nem igazán mutat semmit a teszt. Teszteltem kedden, aztán ma is, de nagyon nagyon halványan jön ki a csík és az se rögtön. Szóval az úgy nem igazán jó.
Most már nem foglalkozok vele. Persze tudom nekem sokkal könnyebb, mert már itt a Máté. De már megbeszéltük, hogy nekifutunk mégegyszer.
Ne adják fel Ti se!!!

Puszi
Zsani
Vendég
 


Zsani!

Sajnálom.Tényleg nagyon!Bár nekünk még az is kérdéses,hogy valaha anyukák lehetünk-e,de tudom,hogy neked ugyanúgy fáj,hogy nem sikerült.
Vérvételre azért elmész,ugye?
Hátha!Olyan jó lenne,ha valaki elkezdené.
Vendég
 

 
 

Lányok!

mi van ezzel a topikkal? ennyire üldöz minket a pechszéria???

Zsani!
ez már biztos?
Vendég
 


Nyulasz
A győri Kaáliba nem csinálnak vérvételt, két hét múlva lenne uh. Persze valahol még bizakodok, de az eszemmel tudom, hogy ez most nem sikerült.
Biztos Ti is lesztek anyukák, sikerülni fog mindenkinek!!! Csak valahogy ez most tényleg elég hülyén alakult mindenkinek a kezdeti jó tesztek ellenére. Bízzunk a következőben!

Viki
Akkor biztos mikor megjön, de hát nem túl biztatók a jelek. Vasárnap azért tesztelek megint, ha addig semmi.

Most megyek utrozok azért még.

Zsani
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs ..hogy csak "beledumálok", de mentségemre szóljon, rendszeres olvasó vagyok itt....ja és valamikor irogattam is ide ( itt kezdtem, az első - és eddig egyetlen beültimnél)

Csak annyit szeretnék, hogy látom sokan magatok alatt vagytok..Vikimi, Nyulasz, Dezsina, Backa. És nagyon együttérzek, hisz mi is lassan 4 éve várjuk a csodát, de állandóan csalódnom kell. Szóval: Ne keressétek állandóan a kora terhességi jeleket magatokon, ne tesztelgessetek naponta, mert ez csak stressz ... és a stresszhormon...na szóval nem segit, sőt igy rontotok az esélyeken. Tanácsom (sokaknak bejött), higyjétek el, nemsokára vagy már most is terhesek lesztek, tessék csak a jóra gondolni, beülti után pedig bátran tervezgessetek. Pozitív hozzáállás :wink:

Gina
Vendég
 


Szia Gina!

Köszönjük együttérzésed.Amiket írtál totál igazad van,mi is pontosan tudjuk,hogy hogyan kéne csinálni,csak hát ez olyankor sosem megy. :oops:
Én csupa jóra gondoltam,tervezgettünk is,sőt többször álmodtam is azzal,amikor közlik a jó hírt,keresgélés nélkül is megvoltak a tüneteim,amiket nem bírtam nem észrevenni,de valamiért mégsem sikerült,illetve valami elindult,és valamiért megállt.És pont az elöbb idéztem egy másik lányt,aki teljesen maga alatt volt,hogy semmi tünete,és neki mégis sikerült.Bennem nem is volt stressz,tudtam,éreztem,hogy jól alakulnak a dolgok.Persze ilyenkor szeretné az emberlánya minnél hamarabb a bizonyosságot,ezért fogy nálunk olyan sok teszt.Most megfogadtam,nem tesztelek legközelebb,csak vérvétel,de ismerem magam,és nem fog menni.Mert akkor stresszelnék.
Azért tudtam nagyon pozitív lenni,mert velem minden okés,és ez az első lombik volt,és még nem volt ilyen csalódásom.

És amikor ilyeneket olvasok,mint te is,akkor még inkább nekikeseredek,hogy a mi 1 évünkkel,lehet,hogy még nagyon az út elején állunk.Úristen,négy év,ha belegondolok :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Voltam ma a dokinál. Megint csináltak HCG-t. Még mindig van egy kicsi 7.-
Valaki megtudná mondani mit jelent a következő:
Arias-Stella reactió.

Jövőhéten néznek egy újabb HCG-t.

Csajok!

Csak mindenkinek pozitívan szabad hozzáálni a jövőhöz.
:lol: :lol: :lol:
Nem szabad görcsösen akarni, mert az sem jó. Mindenki próbálja a gondolatait másfelé terelni.
gizmixxx
 
 


Gizmix!

Én nem tudom mi lehet ez.A gúglin nem kerestél rá?
Mit mondtak az orvosok?
Van remény?
Vendég
 


"Az Arias -Stella jelenség nem betegséget jelent, tehát daganatot sem, hanem egy szövettani megjelenési formája a méhnyálkahártyának, mely felveti a méhenkivüli terhesség gyanúját." ezt találtam
Vendég
 


Kedvesek vagytok, hogy hiányoltatok!

Háááááááát, napok óta siratlak titeket, bömbölök értetek-miattatok......annyira nagy öröm volt olvasni a sok-sok sikerélményt, annyira elhittem, amit tavaly szeptemberben írtam, hogy meglátjátok a tavasz meghozza majd mindenkinek......erre meg egyik szörnyűség történik a másik tragédia után............Ha van még könnyetek, sírjátok el kérlek titeket az összeset, mindegyik kis lélek, aki kiválasztott titeket, ha még csöppnyi időre is - megérdemli a gyászotokat!!!! Tessék tőlük elbúcsúzni, érzékenyen, csendben, sirdogálva, suttogva a levegőbe azokat a szavakat, amiket a pocaknak suttogtatok volna! Aztán ha elfogytak a szavak, és a könnyek, akkor talpra!!!!!!!!!!!!!! S indulni tovább!!!! Vár rátok, ránk egy következő kis lélek, mindenkire az, aki a legszorosabban, legbiztosabban szeretne belétek kapaszkodni, aki ünneppé szeretné tenni minden napotokat!!!Tudom, most azt gondoljátok, miért nem maradt meg ez a kisbaba, hiszen annyira vártátok, hittetek benne, óvtátok volna a széltől is őt - higgyétek el, neki-nekik ez volt a feladata: előkészíteni a testeteket, lelketeket egy újabb kicsi lélek érkezésére, aki talán a következő lesz majd!!!! A tavasz a reménység ideje - új rügyek bomlanak, a természet kezdi a virágzást, most dől el, melyik rügy tud virágot hozni, melyik mag bújik elő majd a földből.......nagyon kell bizakodni, ugye tudjátok?????????? s egy percre sem elfelejteni, hogy mire vágytok igazán - s ha a cél megmarad előttetek még a legreményvesztettebb időkben is, akkor egyszercsak egyre közelibbé válik az elérése: újból reménykedni kezdtek majd, újból bízni, újból mosolyra húzzátok a szátokat - s a kis lelkek csak erre vágynak: boldog mamikra, akiknek a pocakjában növekedve belőlük is boldog babák lehetnek. Azt nem írom, hogy sohase adjátok fel, hiszen ezt tudjátok, sokan nálam is jobban tudják azok után, amin keresztülmentetek, de higgyétek el, igenis vannak csodák, mesék amikben bízni kell!!!!!!!!!! (másfél év után először lettem ma "beteg" gyógyszer nélkül - lehet, a mi babáink egyik apró feladata ez volt, hogy a mami rendbejöjjön.....nem tudhatjuk)

"...s amikor a pillangó megmozdítja a szárnyát, fuvallat száll az egész Föld körül. Amikor porszem esik a földre, az egész bolygó egy kicsit súlyosabb lesz, és ha lábaddal toppantasz egyet a Föld kissé eltér a pályáról. AMIKOR NEVETSZ, KÖRBEN TERJED A VIDÁMSÁG, MINT TÓBAN A VÍZGYŰRŰK, és amikor szomorú vagy, sehol senki sem lehet igazán boldog...."

Nagyon sokat gondolok rátok!!!!!!!!!!!!
julika79
 
 


Julika!

Nagyon köszönjük soraidat.Persze megint végigsírtam amit írtál...De olyan gyönyörűen írsz,annyi erő,remény és hit van a soraidban.És mindig elszégyellem magam,hogy ami velem történt mennyire eltörpül amellet amin ti átmentetek,és mégis tőled kérek vígasztalást.
Remélem nagyon hamar,nagyon boldog szülők lesztek!

Jaj Gizmix,remélem minden rendben lesz!!!!
Vendég
 


Lányok!

Julikát feliratjuk receptre és állandó "szedésre". :D
Én is nagyon sokat gondolok rátok és annyira sajnálom ezt a sok szomorúságot. :( Én úgy vagyok ezzel, hogy minél jobban telik az idő (mi is több mint 4 éve várunk a babára) annál nehezebb, de valahogy nem megy a feladás. Úgy gondolom, megérezném, ha nincs remény, ha nincs lehetőség saját gyerekre és akkor teljesen átadnám magam az örökbebabának. Most viszont még nem akarom feladni, még tudom, hogy van lélek aki ott csücsül és várja, hogy minden körülmény adott legyen az érkezéséhez! :D
Szomorkáknak kitartás!
Dezsi! Én még bizom a Mazsolákban!
Vikimi! Sikerülni fog!!!
Julika! :D
Juc?

Ölellek benneteket!
Vendég
 


:lol: :lol: :lol:

Nekem meg ti vagytok a recept, amit folyamatosan váltogatok ki szeptember óta!!!!!!!!!!!!!! Már lassan tapintani tudom a glóriámat! Hehehehe.... :lol: :lol:

Úgy szeretlek titeket!!!!
julika79
 
 


Ginuska!

Köszi ezt szerettem volna kizárni!
gizmixxx
 
 


Sziasztok Lányok!

Julika!
Aranyos vagy! Mindannyian szeretünk!!!! :)

Lányok, mindenkinek köszönöm a drukkokat és hogy tarjátok a lelket bennem, közben Ti magatoknak is szükségetek van támogatásra! Megigérem, hogy többet nem nyavajgok! :wink:

Ma megint teszteltem egy halvány pozitivet, ami viszont erősebb volt a szerdainál (amit én már negativnek mondtam, mert csak nagyitóval lehetett látni). Már nem tudom, mire gondoljak. Hétfőre berendelt a doktorbácsi és azt mondta, alaposan megnéz mi is van itt! Ennek örülök, mert az idegeim már gyatrák! Kérte pihenjek sokat. Ezt fogom tenni. Úgy érzem, hogy most vagyok alfa szinten. Lefáradtam. Fáradt vagyok.... Tegnap késő este vagy 10 késszúrás volt a pocimba. Elsirtam magam, hogy akkor most válnak le. De nem, utána nem volt semmi. Ma reggeltől, pedig most lehet hogy hülyeséget mondok, de mintha ilyen méhösszehúzódásaim lettek volna (persze nem tudom, hogy ilyen e az). Most meg úgy húzodik a bal oldalam, ahol is az UH-n láttam az én babáimat...
Na, most mit gondoljak?
dezsina
 
 


Hűűűűűűűűű,Dezsi!

Én nagyon drukkolok!!!!Akkor izgis lesz a hétvégéd,remélem jó híreket fogsz kapni.Próbálj nyugodt lenni,most bizti nem könnyű,de muszály lazítanod,és bízni,hogy minden rendben lesz!

Zsani!

Valami jó hír?
Vendég
 


Nyulasz!
köszönöm szépen, a biztatást, nagyon sokat segít :!:
dezsina
 
 


Dezsi!

Tudom én,hogy sokat segít,tapasztaltam :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Backa
Köszi a gyogyikat, ma kaptam meg, nagyon rendi vagy!

Nekem még minden bizonytalan, majd jövök, ha biztosra tudom már, hogy mi van :?

Zsani
Vendég
 


Zsani!

Reméljük jó hírekkel tudsz jönni!Nagyon kiváncsi vagyok!!!
Fordulhatna végre jó irányba minden!
Drukkolok nagyon!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Mindketten felszivodtak. Várom mától, hogy megjöjjön. Ez van. Remélem, spontán sikerül, ha meg nem, akkor a szeptemberi vagy oktoberi lombikon. Ugyanis ennyi a várakozási idő! :cry:
dezsina
 
 


dezsina! :(

veled érzek, átérzem minden fájdalmadat! nagyon szorítottam neked.Doki nem mondott semmit hogy esetleg miért történhetett????

Ez most nagyon nem a mi időszakunk volt lányok....

rólunk.szombaton megvolt a vérvétel, a ET utáni 6.napon ahol jó ereményeket kaptunk, de mivel én kaptam hcg szurit rásegítésnek(2x 1/2 ampulla ovitrelle) tudjuk hogy ez semmit nem jelent( E2 1190 P>60, hcg 56,6,milyen jó lenne ha saját hcg-m lenne.....) pénteken ismét vérvétel,de túl sok jót nem várok sajnos már feladtam.....
Vendég
 


megkérdezhetném ki hova jár és hanyadik próbálkozásnál és milyen szurikat/hormonokat kap?(elmaradtam egy kicsit tőletek az infókat tekintve, csak foszlányokat tudok sajnos, írhatok privit is!) elhatároztam, hogy nagyon nagyon azaz megjobban beleásom magam ebbe a témába, hiszen ez a 4. beülti volt és nem hiszem el hogy csak ennyi jut nekünk....mindent meg kell tenni értük!!!!Ugye????Valahol ránk várnak ezek a kismanók, csak most még nagyon megváratnak minket.
mi most katunk gyenevacot is, ha lehet ismét felíratom a dokival, ártani nem árt....
ti hisztek a természetgyógyászatban?
Vendég
 


Viki!!!

Bocsi...ismeretlenül, de belepofázom!! Feladtad??? Miert??? Tessék bizakodni és az a hcg már lehet kicsit a tied is!!!

És ha nem 4. alkalomra, akkor 5.re sikerül!! A babáért igenis megéri....csak adj időt magadnak és lécci lécci pozitívan!!

Dezsina!
Annyira szurkoltam, sajnálom! Együttérzek hisz már én is átéltem hasonlót. Most pihenj, sokat sokat...és relax. A következő sikerülni fog!! Hinni kell benne :)

Hová tűntek a többiek??

Pussz!
Vendég
 


Gina!)

örülök,hogy "belepofáztál" köszike
Vendég
 


Ma voltunk Győrben a Kaáliban - tudjátok, nekem ott varázsolták bele a két kis csillagomat szeptemberben a pocakomba (Boga dr.). No hát, augusztusban új beültetés, ha akarjuk, dr. bácsim szerint, több, mint valószínű, hogy sikerül (hiszen nekünk elsőre sikerült a két csillag is), így nagyon bizakodik ő is. Addig még néhány vizsgálatot el szeretne végezni, de az még odébb van.Figyi nektek is ki kellett tölteni ilyen pszichológiai sok száz kérdéses tesztet? Őrült kérdések vannak rajt, én kérdetem a nénit, hogy muszály-e most ezt, merthogy 5 hete búscúztunk el a kis ikrektől, azt mondta muszály és ne kellemetlenkedjek. Na Valéria és Krisztina elég csúnyán néztek rá, de nem láttam hogy zavarta volna. Dr .bácsim most azt találta ki, hogy mivel kettőből kettő megmaradt, lehetne, hgoy most csak egyet tegyünk vissza, még ha újra is kell kezdeni, de kettőnél nincs redukció, most pedig nem szeretné, ha 22 hetesen újra át kellene élnünk az elvesztésüket. Persze erre elszomorodtam, de mondta, hogy erre majd idejében visszatérünk. Kicsit szomorkodott velünk, de aztán látva a bizakodásunkat, mert ránkmosolyogni! Azt mondta, jó úton haladunk, meg ne álljunk, menjünk előre így tovább!!!!! Kellemes hangulatban telt a beszélgetés, majd a végén közölte, hogy augusztusban jobban örülne egy telefonnak, hogy lógassuk inkább együtt a lábunkat valami kellemes helyen pozitív teszt kíséretében, húzzunk bele ügyesen otthon stb....Na szép, gondoltam! Aztán lenn a recepción ugyanezt mondták az aszisztensnénik is, hogy tessék örömködni, s a nagy örömre sok kis lélek fog felfigyelni, és uzsgyi, hopp már a pociban is vannak......Hazafelé röpült velünk az autó=a fél év sem hosszú, de hogy ők addig is látnak esélyt, meg aztán akkor meg többet is mint lehetőséget!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tessék bízni, mindenkinek, nagyon-nagyon!!!!!!!!!!!!!!! Nekünk papíron nem is lehet kisbabánk, most mégis úgy repkedünk, hogy alig lehet befogni minket hálóba - bár minden csütörtökön számolom még a heteket, hogy hány hete is történt. Most volt 5 hete.........DE a mi picikéink azt szeretnék, hogy hagyjuk az új babának, hogy beköltözhessen, hogy mesélhessünk neki majd róluk minél hamarabb, hogy a mami gyorsan újra kismama legyen, mert akkor érezte magát a legszebbnek, s hiszem, hogy ez a két kis őrangyal felettünk segíteni fog nekünk abban, hogy ez a nagy hit és reménység valósággá váljon hamarosan!!!!!!!!!

Dezsina - nem akarom elhinni!!!!!!!!!! Annyira szeretnélek ilyenkor jó szorosan megölelni, és elmondani, hogy én biztos vagyok abban, hogy vár rád a kisbabád!!!!!!!!! De úgy látom nagyon messze laksz tőlem.....Sirasd, gyászold meg őket!!!!!!!!!!! S ha szoktál vagy ha nem szoktál akkor is -imádkozz, fohászkodj hozzájuk, hogy hívjanak neked egy következő kis lelket, aki megajándékoz téged 9 meseszép hónappal, és aztán egy egészen hosszú kalandos élettel. Hidd el, sikerülni fog!!!!!!!!! Anyukának születtél!!!!!!!!!
julika79
 
 


Szisztok Lányok!

Wikimi! Gina! Julika!
Köszi a biztató szavakat!!! Hiszem, hogy sikerülni fog, csak nehéz most elhinni, nem értem miért állt meg ez a számomra igéretes terhesség. Ha tudnám az okát... Képtelen vagyok elhinni, hogy annyira szeretjük egymást és olyan jól megvagyunk (több mint 10 éve) hogy ebből a szerelemből ne szülessen gyerek. Nem lehet az, hogy én ne szülhessek a páromnak gyereket!!!
Most fel kell dolgozzam a történteket, várom, hogy túl legyek a vérzésen, aztán várom a sorom. Ha nem bírom ki a fél évet, felveszek hitelt és nyáron a saját kontómra belevágok újra. Most ez éltet, hogy ha nem bírok várni, akkor veszek fel pénzt. Igy jobban el lehet viselni, hogy adtam magamnak egy plusz lehetőséget. Majd meglátjuk mit döntök egy hónap múlva, amikor is megnyugszom...

Többiek? Hol vagytok???
dezsina
 
 


Dezsina!
olyan mintha helyettem írtál volna, az én ézéseimet,fájdalmamat is megfogalmaztad ebben a pár sorban.bennem is ugyanez játszódik le,hogy miért nem tudjuk a szerelmünket kézzelfogható módon másoknak is megmutatni, miért nem lehet egy kisbabánk ami a mi mindenünk lenne.... én is ma reggel mondtam a férjemnek, hogy vegyünk fel hitelt,és menjünk vágjunk bele ismét, mert én egyszerűen nem tudok várni, nem tudok azt mondani, hogy ekkor meg akkor ennyi meg annyi idő múlva...én most akarom.
kívánom neked hogy tud feldolgozni mindezt, próbálj nem keresni a miértekre választ, búj a párodhoz és szeressétek egymást!
Vendég
 


Viki!

Úgy örülök, hogy más valakinek is hasonló gondolatai vannak. Ez még jobban megerősit abban, hogy nem vagyok őrült, hogy ennyire akarom ezt a gyereket. Képtelen vagyok beletörödni, hogy nem sikerült. Most még jobban úgy érzem, hogy felveszek pénzt. Nem érdekel mennyibe kerül. Már fodrászhoz sem járok, inkább megnövesztem a rövid hajam, nem festetek, nem veszek új ruhát cipőt, nem érdekel semmi, csak az, hogy végre legyen saját gyerekünk!!! Iszonyú fájdalmak vannak bennem, hogy nem akar sikerülni, pedig úgymond egészségesek vagyunk. Azt sem hiszem el nem passzolnánk össze genetikailag vagy ilyesmi, mert az NEM LEHET. Mi igen is összepasszolunk, nem tudok belenyugodni. Év végén leszek 35, nincs időm várni. Nem bírok várni. Még az is baj, hogy már annyira babát akarok, hogy nekem már nem megy a sima összebújás... Állandóan számolom a napokat, nem bírok leállni... Próbálok nem odafigyelni mikor jön meg, de miután mindig felírom és vezetem amióta csak megjött, nem lehet nem odafigyelni és nem tudni, mikor is van a 14. nap. Ez egy ördögi kör :twisted:
a múltkor kérdezted hova járok és milyen stimut kapok:
A Forgácsba járok.
1. lombik: Doxiciclyn, Prednisolon, Puregon, Merional, Decapeptyl, Utrogestan, Estrofem, Progesteron Streuli.
2. lombik: Doxiciclyn, Prednisolon, Fostimon, Merional, Decapeptyl, Utrogestan, Estrofem, Prgesteron Streuli.
Remélem le tudsz szürni valamit. Mindkétszer long protokoll-om volt.
dezsina
 
 


Dezsina!

megnyugtatlak nem vagy őrült csak te is mint sokan itt a legnagyobb ajándékra várunk, egy kisbabóra, aki kitöltené ezt a nagy nagy űr a lelkünkben,és végre anyák lehessünk mi is.Bennem az iszonyatos tehetetlenség tombol, egyszerűen ez egy olyan dolog amit próbálunk de nem tudunk irányítani,mert a természet nagyon erős és ő dönt.Nekünk csak a remény és az iszonyatosan nagyon nagy akarás maradt.:)

Köszi a stimuk részletezését, nekem ezek a gyógyszerek ismeretlenek,kivéve a decapeptylt és az utrot.Milyen érdekes, hogy ahány intézet,ahány orvos annyi szokás, pedig mindnél ugyanaz a cél,több szép egészséges petesejt, abból emrió és abból egy álom-baba. Én gonal-f-et kapok stimunak, meg decapeptylt, és persze vitaminokat.

A korod miatt ne aggódj, a mai világban ez már nem is számít, és főleg azért nem mert nagyon szép korban vagy a lehető legjobban.Egyszer az egyik orvosom mondta: hogy amíg a nőnek van méhe addig gyereke is lehet!!! " sokszor ez ad nekem erőt.

hol vagytok többiek????
Vendég
 


Sziasztok!

Most beszéltem a dokimmal. Azt mondta, hogy a mesó után találkozzunk. Nem tudom minek, amikor azt mondta, hogy két mesót kell megvárni.
Na mindegy azt is modta, hogy max 6 hét múlva meg kell jönnie. Jó lenne ha minnél hamarabb megjönne.
gizmixxx
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem jövök túl jó hírekkel, de még nem írom le a helyzetet.
Ma megtudtuk az AFP eredményt ami egyáltalán nem jó. :cry:
AFP: 117,8
MoM: 3,6

Sajnos a védőnő szerint ezek 1 - 1,5 szer akkorák, mint amilyennek kellene lennie. :evil:
Elméletileg jó időben mentünk. Pénteken voltunk és az volt a 16. hét 6. napja. Szóval nagyon időben.

Holnapra berendelt a doki UHra és akkor meglátjuk, hogy mi a következő lépés. Ha gond van, akkor egy genetikushoz tovább küld.

Nagyon remélem, hogy csak vaklárma az egész és minden rendben van velünk. :wink:

Csak az a félelem ne lenne. :x

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Na neeee!!!

Úgy érzem...egy gonosz manó telepedett ránk..az egész fórumra!!! Hetek óta csak a rossz hírek, kétségbeesés :o

Most már csak a jó jöhet...Hajnóca...annyira annyira szurkolok, hogy a gond ne legyen nagy.

Viki! Dezsina!
Mi is nagyon régóta szeretjük egymást, és nem akarom elhinni hogy a sors lehet ilyen kegyetlen velünk. 10 éve szeretem a párom, annyira szeretnénk ezt a babát...de semmi. Ez nem lehet! Szóval nagyon együttérzek veletek..de lányok, nem szaad feladni!!

Pussz!

Gina
Vendég
 


Hajnóca!

Drága kicsi Hajnóca! Ugye ez nem igaz ez csak egy rémhír???! Biztosan tévedtek és meglásd minden renden van a kis pocaklakóddal!bízz benne nagyon,mi is bízzunk benne!!!!!

Gina!
nem is tudom mi lenne ha te nem írnál nekünk...köszike.

Pénteken megyek vérvételre túl sok jóra nem számítok, mert a melleim puhábbak mint normál állapotban semmit sem érzek(tudom nem is kell még....) és már kezdek görcsölgetni,a derekam meg fájni...ez van!:(
Vendég
 


Viki!

Nem tudom, de még most sem értem miert adod ilyen hamar fel??? Na persze...a te szervezeted, te érzed. Nekem januárban volt a vetélésem....és amikor elment...rögtön tudtam, vége. Éreztem :( Szóval....


( bocsi a helyesirási hibákért )
Vendég
 


Vikimi!

Eltudom sajnos képzelni, hogy csak tévedtek megint a kórház laborjában a Schöpiben.
Nem ez lenne irányomban az első!!! :shock:

Az első - teljes - vérvételkor kihozták, hogy Oás a vércsoportom!! Pedig gyerekkorom óta B!! :shock:
Nem tudom, hogy hogy is sikerült kihozni, de a váci hematológián Bst hoztak ki a múltkor és holnap megyek vissza a hónapos kotroll eredményért.
14:00ra megyünk a dokihoz. Nem tudom, hogy mikor végzünk, de ha lesz erőm majd jelentkezem.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Gina!:)

lehet így készítem fel magam, ha rossz hírt kapok, lehet valami pszichológiai ráhangolódás, de azt azért leírom, hogy legeslegbelül bízok benne, azon szoktam észrevenni magam, hogy fogom a hasam,... :)
csak már volt 2x ilyen, hogy jól indult és mégsem....
Vendég
 


Hajnóca!

nagyon nagyon szorítok neked/nektek és nagyon bízok benne hogy elsz...k a korházban...gyere a hírrel(vagy ha még megvan a számom sms-t küldj mindenképpen!!!!!)
Vendég
 


Hajnóca! Holnap sokat gondolunk majd rátok..és amint tudsz, tudasd velünk mi van!

Viki!
Nálatok miert van szükség a lombikra?
Vendég
 


Gina! :)

nálam mindent rendeben találtak/LSC.HSC/,még a dokim meg is dícsérte a "belsőségeimet" a páromnál találtak eltérést: alacsony tesztoszteronszint, és volt már 10 millió-20m-4m- és most 22 millió spsz.-ami ugye jónak számít, de a kezelőlapra összetett eredetű m. van írva....szerintem a doki sem tudják.Igaz én a hormonokra sem úgy reagálok, mint mások, nagyfogyasztónak számítok és mégis csak 4-6 sejtem lesz amiből 1-2 marad meg. :(
És nálatok?
Vendég
 


Viki,
de akkor te se írd le azt a kis pöttyöt aki okozza a 'problémáidat". :) :lol:
Nekem is volt mostanában, hogy addig mint két szilikoncici olyanok voltak a melleim. Mostmeg, mintha kiengedtem volna a szilikon belőle. :?

Beszélgetek még a csöppemmel. Megbeszélem vele a mai nap eseményeit. Más úgysem tehetek. ... és nem is tennék.
Tudom, tudom .... fel a fejjel. :lol:

Ginuska,
köszi és remélem hozzátok is hamar eljön a gólya. Lassan itt a szezonja és az ideje, hogy megjöjjenek és elpottyancsanak pár gyerkőcöt közöttünk. :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnóca!
Köszi....remélem végre "valaki" hallgat ránk, és most már csak jó hirek lesznek :)

Viki!
Nálunk? Nálam PCO, páromnál minden oké. Szóval....várunk a csodára..és bizonytalanok vagyunk: lombik? nem lombik? Stimura én is nehezen reagáltam.
Vendég
 


Hajnóca!

Bocsi, hogy ismeretlenül írok, de az egyik ismerősömmel is az történt, hogy mikor mejött az AFP eredménye (amikor már majdnem 18 hetes terhes az ember lánya), a védőnő közölte vele, hogy ez a baba beteg, el kell vetetni. Nem azt mondta, hogy menjen genetikára, UH-ra, vagy akárhová további vizsgálatokra, hanem rögtön azt mondta, hogy vetesse el. Még szerencse, hogy nem hallgatott rá, mentek vizsgálatokra, és most van egy gyönyörű, okos, szép kislánya. :lol: Ne add még fel, mert tévedhettek a laborban. Drukkolok nagyon, hogy minden rendben legyen.

Többiek! Fel a fejjel, kitartás mindenkinek + egy lottó 5-ös (sajnos lassan már az kell, hogy az embernek gyereke lehessen. :cry:

Andi

Kép
gandi75
 
 


Gandi,
a helyzet az, hogy múlt pénteken voltam és tegnap lett meg az eredmény!!!
Szóval alig 5!!! nap alatt!

Köszöm mindenkinek a bíztatást!!

Majd este, ha nem leszek nagyon padlón jelenkezem.

Viki!
Megvan a számod, ha még azóta nem változott.
Ha lesz hírem írok.

Pusza mindenkinek!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok Lányok!

Hajnoca!
Drukkolok, hogy tényleg csak rémhír legyen!!! Mindenképpen érdemes a vizsgálatokat megismételni! Az a biztos, ami kétszer van ellenőrízve!!!

Gizmixxx!
Te most hol tartassz? Nem ugrik be...

Gina!
Neked hányadik lesz?

Vikimi!
Én mind a kétszer tudtam, hogy sikerült-e vagy sem. Annyira ismerem a testem, hogy bármi változást észre veszek. Az elsőnél végig tudtam belül, hogy semmi. Úgy is lett. A mostaninál pedig a beülti napjától érzetem, hogy sikerül, azért is mertem már a 11. napon tesztelni. És amikor csináltam tesztet még, azért csináltam, mert éreztem, hogy baj van. Remény persze mindig van, hisz a remény hal meg utoljára....
dezsina
 
 


Dezsina!
ezt érzem én is , mármint azt hogy a nő megérzi ha valami történik benne!és én most érzem, hogy nem történik semmi....
majd legközelebb. :(
Vendég
 


Vikimi!

Ugye Te is csak nevetsz azokon a híreken, hogy "a nő nem vette észre, hogy terhes és bement a korházba, hogy fájt a hasa és megszült" :lol:
dezsina
 
 


Dezsina!

:lol: :lol: :lol:
valahogy úgy ahogy mondod.... szerintem ilyen nem létezik, csak esetleg nagyon nagyon "értelmes" emberi lénnyel történik ez meg.
igaz nem bánnám ha engem is ilyen meglepetés érne egyszer :P
Vendég
 


Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: