Új privát üzeneted érkezett!

Honnan rendelted a teszteket?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Egyébként a 10esnek mikor kéne kimutatnia?Mennyivel elötte?Bár szerintem ez ugye sokmindentől függ...vagyis h pontosan mikor volt a beágyazódás,nem?Azt meg nem tudni...

annus11
 
 


gabi en dobozszamra vettem :oops: pesten a fo eladotol.En nem tudok par darabokat rendelni senkitol mert ide nem biztos hogy elkuldik.nekem be kell elore taraznom.

annus a 10es nek 10dpo tol kellene hogy kimutassa,a 25osnek meg kb 2 napra ra.

Kép
monyo83
 
 

 
 

monyo csak azért kérdezem, mert a babatervezők honlapjáról én annó rendeltem, 10-es érzékenységűt. És a vetélés után néztem hogy mennyi idő alatt ürül a szervezetemből a hcg. ÉS a sima teszt az már régen negatív volt, a 10-es meg még 4-5 hét után is pozitív volt. Akkor én megfogadtam hogy onnan nem rendelek többet.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Aha....na akkor majd hétvégén!Akkor már tuti 10 dpo után leszek!

annus11
 
 


annus.

a szitu az hogy beagyazodas utani napon mar kimutathatja,ez lehet akar 7dpo is.Viszont mivel a beagyazodas napjat nem igazan tudja az ember igy 10dpo utan erdemes igazan tesztelni.A beagy asszem 6-10dpo korul lezajlik.
Mondjuk siman meg lehet elobb probalni,max nega lesz es akkor nem szabad rogton elkeseredni.ha viszont szerencsed van es elobb volt beagyi akkor mar kimutathatja.
remelem valamenyire ertheto,kicsit tulbonyolitottam :oops:

gabi,a tesztekkel en mindig vigyazok kicsit.Az egy dolog hogy hihetetlen menyisegut hasznalok el,de nem veszem kezpenznek a dolgot.Hogy is mondjam ez mar nalam egyfajta mania.A ferjemnek is elmagyaraztam hogy elvezem a tesztelest,az izgalmat hogy vajon mit mutat de nem veszem veresen komolyan.

Kép
monyo83
 
 


Köszönöm lányok a bíztatást.

Annus több mint két éve próbálkozunk, és már elúltam 32.

Tudom lehetnénk sokkal rosszabb helyzetben is. Pl. minden tiszteletem Monyoé, aki több vetélés után is tud pozitívan gondolkodni. Nekem azt az egyet is nehezen sikerült feldolgoznom.
Nem teljes feladásról beszélek, mert védekezni továbbiakban sem fogunk, csak arról, hogy így is, gyerek nélkül is teljes értékünek érezzem magam. Pl. hétvégén valaki megkérdezte, hogy van-e családom. Feltételeztem, hogy nem arra kíváncsi, hogy vannak a szüleim, hanem hogy gyerekem van-e. Az a válasz, hogy férjnél vagyok nem elégítette ki, újra megkérdezte, de családom van-e. Erre mondtam: három drága ebünk van. Mert hát a család az papa-mama-gyerekek összeállítás.
Tehát most az a feladatom, hogy elfogadjam, hogy mi így vagyunk teljesek. Mert a hónapok és sajnos esetemben évek csak röpülnek egy ábránddal eltöltve, míg igazán nem is élünk.

Kép
Kép
tessza76
 
 


tessza kivanom hogy el tud ezt igy fogadni.Az hogy nem vedekeztek tok jo,hatha besikerul igy is.

Kép
monyo83
 
 


jaj meg 5ora az elso inekcioig :shock:

Kép
monyo83
 
 


Monyo!
Értem én :wink: Az előző terhességemnél pl hétfőn még nega volt a teszt,csütörtökön erős hányinger...mondom csinálok mégegy tesztet.És + lett!Csak akkor nem is tudtuk mikor fogant...De így utólag valószínű h szerdán kellett volan megjönnie,a hosszú ciklusaim miatt.Bár ha jól emlékszem az 25s teszt volt,most van 10es erőséggű :wink:

Tessza!
Engem az bosszant h mikor a férjem munkahelyén mondják h neki nincs családja,ő vállalhat 1 hetes készelétet!Mondom akkor én ki vagyok!!!Számomra a család nem apa-anya-gyerekek.Házasok vagyunk,felelősek vagyunk egymásért stb....tehát egy család vagyunk.Ja és ha állandóan dolgozik szegéy uram,akkor hogy csináljon gyereket :shock:

annus11
 
 


Monyo!

Látom te is gyüjtöd a laptetőket :wink: 1 hét alatt nekem is befigyelt pár... :roll:

annus11
 
 


annus ja,nekem is van mar egy par laptetom :wink: mondjuk nem erek el vele semmit :roll:

Kép
monyo83
 
 


:lol:
Na igen,egy + tesztnek én is jobban örülnék!

Akkorha ma megkapod a szurit,ma lesz az akció?Megy a drukk ezerrel!!!Te méred a hődet?Vagy felesleges?Nem tudom ilyenkor ez hogy műkszik.

annus11
 
 


annus ez nem a tuszorepeszto,azt mar penteken beadtam,szombaton volt pem.

ez a gynevac szuri,amit a ferjem is kapja(mar ha le nem lep amig en bent leszek) :lol:

Nem merem a homet mivel tok felesleges.Tudom mikor van pem mert a doki megmondja,nem akarom ezzel stresszelni magam.

Kép
monyo83
 
 


Jaaaaa :oops: értem!Akkor kicsit összekevertem ezeket a szurikat!
Remélem hasznos lesz ez a gynevac!Hallottam már róla,de még nem gondolkoztam el h kell e ez nekünk...Sose lehet tudni!

annus11
 
 


basszus :shock: anyam agyontaposta veletlenul az ocsem horcsoget :shock: Most lehet neki masikat venni.lehet holnap veszek neki egyet.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok,

teljesen új vagyok Nálatok, de nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot : ) Magamról röviden annyit, hogy Férjemmel babát szeretnék már lassan egy éve, de eddig még nem jött össze sajnos. A bajság nálam van, nincs spontán peteérésem. Az orvosom Clostit adott, s közben UH-on követi, mit működök odebent. Egy tüszőm van, ami úgyahogy alakul, bár az is csak 16mm a 13.napon. Holnap kell újra mennem és ha nem reped meg magától, kapok tüszőrepesztő szurit. Van valakinek ezzel kapcsolatban pozitív éléménye? Mármint, hogy összejött a Baba? Kexi
kexi
 
 


Szegény höri.

Teszteléssel kapcsolatban lenne kérdésem. Ahhoz, hogy minél korábban ki tudja mutatni a teszt a babót, ugye reggeli vizelet kell? De mi van akkor, ha mondjuk hajnalban (3-kor) kell pisilni, egyébként meg 5-6-kor kell az ember? Ti ilyenkor mit csináltok? Van úgy hogy éjszaka többször is felkelek, mert hajt a természet. Így nem tud besűrűsödni az anyag. :?

Kép
Kép
tessza76
 
 


kexi udv itt.16mm es tuszo a 13ik napon az nagyon szep eredmeny:)
clostys babas itt nincs nagyon mert aki bebabasodik az rendszerint itthagy minket..de igen,van akinek sikerul clostyval.

tessza azt en ugy szoktam hogy amikor pisilni kell ha mondjuk 3kor akkor tesztelek.Mondjuk en felfogom a pisit es reggel tesztelek mert hajnalban oylan komas vagyok hogy ugysem latnam hogy nega vagy pozi.
mivel egy bizonyos nap utan mar a delutani teszt is kimutatja igy nem gaz ha nem tomeny a pisi.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!
Már rég írtam ide, mivel most pihiznem kell, de olvasgatlak benneteket!
Tessza: kívánom, hogy azért sikerüljön majd a babuci nálatok, remélem segíteni fog, hogy így "elrendezted" magadban a dolgokat!
Monyo: ó szegény höri! Sok sikert a szurihoz!
Annus: drukk neked is!
Gabi: ne add még fel, hajrá!
Kexi: igen, vannak akiknek sikerült. Én csak 1 hónapig szedhettem eddig, mert cisztám lett tőle, a többit majd meglátjuk.

Kép
németh
 
 


na en elmentem.holnap jovok.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!
PCO-s vagyok, most volt egy spontán ciklusom. Bár sajnos a cégén több napig barnázgattam, volt egy tüszőm,ami nem repedt meg magától. :(
Tegnap megjött elég erősen,de mára minha már kezdene eltűnni. Pedig úgy örültem,hogy fél év óta 1x sikerült egy ciklus! ;)
A doki azt mondta,hogy a 3.naptól kezdjem el a Clostit 2x1-et. Holnap lesz az első napom! :)

Csatlakozhatok hozzátok?
napvirág
 
 


Szia Napvirág!

Én is nemrég csatlakoztam,nekem ez volt az első clostys hónapom.Lassankiderül h mi lett a vége :wink: Sok sikert neked is!!

annus11
 
 


Szia Napvirág! Neked is mielőbbi babásodást kívánok!

Kép
németh
 
 


Köszönöm szépen! :)
napvirág
 
 


sziasztok!Mobilròl irok.Mindketten megkaptuk a szurit,picit fàj a helye.Férjem egy angyal volt.Imàdom öt.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!
Elnézést, hogy bepofátlankodok...
Nekem is ez volt az első Clostys hónapom és ma voltam ultrahangon. A véleményetekre lennék kíváncsi. Ez a 13.cn és azt mondta a doki, hogy a jobb petefészekben van egy 10 mm-es pete, de ez kicsi ahhoz, hogy megérjen, 1 hét múlva kell mennem megint, akkor megnézi, hogy változott-e valamit. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek lehetséges, az, hogy még megérjen??? A méhnyálkahártya 8mm, ha jól tudom az jó….???
Előre is köszi a választ! :D
Üdv: Znikusz
znikusz
 
 


Szia Znikusz!

Sajna passzolok,nekem nem követik uhval :?

Most attól vagyok beparázva h cisztásodtam e....visszamegyek és nem babó vár rám,hanem egy bazi nagy ciszta :roll:

annus11
 
 


Gabi???Van vmi új híred számunkra? :wink:

Monyo!
Ügyik vagytok!!!
Kép

annus11
 
 


Sziasztok


annus sajnos nincs hírem, nega a teszt.

Üdv az újaknak.

Znikusz nekem a 12. napon volt egy 10mm-es nekem is azt mondta a doki, hogy ez kicsi ahhoz hogy megérjem, de a 20 nap környékén még is csak volt valami, mert akkor pozitív volt az lh-m is szóval tuti akkorra érett meg akkorára. Nyugi neked is megfog.
Nekem egyébként a clostytól a 17-20 nap között szokott lenni a peteérés, és eddig mindig korán mentem uh-ra ezért látott ilyen kicsit vagy semmit se, most megfogadtam hogy a 15. nap előtt tuti nem fogok menni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Annus, Gabi!

Köszi a gyors választ, azért még reménykedek... :) :) :)
Annus, ha nem vagy PCOS, akkor szerintem nem kell félni a cisztától....Baba lesz, nem ciszta!!! :D :D
znikusz
 
 


Sziasztok!

Látom sokaknak volt ez az első hónap! :)
Annus, hőmérőzöl?
napvirág
 
 


Napvirág!

Igen,próbálkozom...mármint a hőmérőzéssel!Ez a hóap elég érdekes,de kicsit náthás voltam pár napig...szóval valószínű azért :wink:
És te?

Znikusz!
Hát remélem h nem lesz ciszta!! :wink:

annus11
 
 


Akartam kérdezni,hogy nektek a clostytól lett vmi mellékhatás?Nálam van egy kis hányinger pé után.Másnál nincs ?

annus11
 
 


annus nekem akkor vannak tüneteim mikor szedem, hő hullám, idegesség, és homályos látás, olyankor pl a vezetésnél figyelnem kell, mert lassabban reagállok

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Értem...hát nekem akkor nem volt semmi,de most meg...bár előző hónap végén is votl hányinger,de akkor meg norcolutot szedtem,az lehet azért volt.Szóval akkor nem tudom ez most mitől van... :?

annus11
 
 


sziasztok.hazajottem:)

Mint mar irtam megkaptuk a szurit.Az ejjel nem birtam azon az oldalamon aludni azon kivul minden okes.

znikus jok az eredmenyid,de szerintem egy het mulva mar nem lesz tuszod mert addigra meg fog repedni.

gabi sajnalom a nega tesztet.

Kép
monyo83
 
 


Jó egyszerre írtunk :wink:
A szuri helye meg hamar elmúlik,ez a legkevesebb!!!Remélem hatásos lesz ez a szuri nektek!!!!

annus11
 
 


Hát ez van lányok, egyszer csak sikerül.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


annus hat en is remelem,most ettol varom a csodat.
Nem maga a szuras fajt(pedig a leheto legvastagabb tuvel adtak)hanem utanna,olyan mintha lett volna ott egy csomo ami faj.

Kép
monyo83
 
 


Hmmmm...hát én ilyet még nem éreztem...mondjuk szerencsére nem kaptam mostanában szurit.Viszont ma vérvételen voltam,de az semmiség!Mint egy szúnyogcsípés! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok Lányok!

Eszméletlen sok a munkánk, alig van pár percem hetek óta.
Azért olvasni néha szoktalak benneteket.

Monyo, drukkolok Nektek nagyon.

gabi, Neked sok puszi, építkezz , élvezd a három gyermeked és aztán jönni fog a negyedik:)

baba ügyön most nincs is időm pörögni, férjem szinte már az ügyvédi iroda és a bírósági termek között él.
persze az iroda is jó szexre:))

spontán hónapban vagyunk, semmi extra együtt vagyunk két-három naponta és majd meglátjuk.

egyben reménykedek igazán, ha nem is jön a spontán baba, remélem a menstruációs ciklusom nem lesz 35. napnál hosszabb.

aztán,ha megjön akkor még egy spontán hónap és ha az sem sikerül akkor inszemináció.

most egyébként a 21.napon vagyok.

szép napot Nektek:)
k.vanda
 
 


Sziasztok. Én még új vagyok,már régóta olvasgatlak titeket,de nem tudtam még írni. Én januárban kezdtem el clostit szedni,mostani mensivel lesz a 4.hónapom. Nekem nem volt sem vérvizsgálat,sem hüvelyi Uh,csak egy normál hasi ultrahang,meg egy hormonvizsgálat,ahol csak a prolaktin volt fontos,de nem tudom mennyire magas,doki nem mondta. Closti mellett mastodínont szedek,meg duphastont8ezt akkor,ha nincs meg a mensi).
lujzedli
 
 


Sziasztok,

aki Clostit szed, mondok bíztató dolgokat! Szóval PCO-m van és mivel nem volt menstruációm, duphastonnal hozta meg a doki, majd Clostit szedtem 2X1-et, 5 napon keresztül, mellette napi 1 Medrolt. A ciklusom 11. napján voltam UH-n és teljesen elkeseredtem, mert csak egy kis tüsző látszott, ami 11,8 mm volt. De a doki nem adta fel, a 14.napon is kellett mennem, akkor már 17mm-es volt. Ma volt a 16. napom, ma is mentem és az orvosom vidáman közölte, hogy most ovulálok, beszéljek meg egy randit otthon a Férjemmel és hajrá : )
Szóval, ez egy pozitív példa, hogy a Closti jó gyógyszer és remélem, hogy Nektek is megteszi hatását!
kexi
 
 


Vanda!

Remélem összejön nektek spontán!!!!!És akkor nem lesz szükség az inszemre!!!Megy a drukk++++++++++

Lujzedli!
Én még a closty elött szedtem a mastodynon cseppet,kicsit helyrehozta a ciklusomat!!Télleg,akkor lehet nem csak a closty miatt lett elöbb a pém,hanem ennek most jött ugye a hatása!Teljsen elfeledkeztem erről :oops:

Akkor nem szokták nézni h mekkora a tűsző?

annus11
 
 


Kexi!!

Akkor remélem összejön a randi ma este!Neked is megy a drukk!!!++++++++++++

annus11
 
 


vanda hajra spontan ciklus,remelem nem lesz szukseg inszemre. :wink:

lujzedli.Nem tudsz a dokival egyeztetni hogy kovessen Uh val?nagyon nem jo clostyt szedni uh nelkul.

Kexi.en is pcos vagyok.Gratula a tuszodhoz,remelem osszejon a baba.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!
Ma vagyok a 32.napon,még semmi/de lekopogom!!!/Szerintetek,ha terhes vagyok akkor milyennek kell lennie a folyásnak?És milyennek,ha nem vagyok az?Krémes folyásom van egyfolytába már napok óta.Tesztelni még nem akarok,csak majd,ha pénteken sem jön meg akkor szombat reggel.

Gabi:Sajnálom,de lehet korán teszteltél, nem?Úgy látom te is a 32.napba vagy mint én.

Kép

Kép
syl100
 
 


Szisz!!

http://babatervezok.otthona.net/nyalka.shtml

Itt meg tudod nézni milyennek kéne lennie!A krémes azt hiszem nem rossz,vagy száraz.Ha nagyon vizes,folyós akkor az nem jó jel...

annus11
 
 


Nagyon drukkolok lányok!

Mi is igyekszünk mindent megtenni az ügy érdekében... :lol: :lol: :lol:
Nehogy lecsússzunk róla, ha esteleg addig menőne az a tüsző...
Aztán az is lehet, hogy kevés volt most ez a gyógyszer, mert én csak napi 1x szedtem 5 napig. De legalább biztos lesz mensim, mert ahhoz viszont elég nagyok... Jobb, mint a semmi...Eddig az sem volt magától...

Kexi!
Mindent bele!!! :D :D :D :D
Drukkolok!
Egyébként én is PCOS vagyok... :cry: :cry: :cry:
znikusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?