Új privát üzeneted érkezett!

Bogárka:milyen suliba jársz?lehet már kérdeztem,de szita az agyam bocsika :roll:
Én is nyomott vok,olyan esőre álló az idő,fúj a szél is,hűvi van...olyan őszies az idő :roll:
Pont ma néztem a fákat,szemben velünk,hogy már nem zöldek,kezdenek barnulni a levelei,tiszta őszies a feeling :lol:
Vendég
 


Mia elolvastam:)
én hiszek neked de most hallok ilyet először.......:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: hidd el,nekem is hihetetlen :D
Vendég
 

 
 

Bogárk,a jól érzed, hogy ma nem vagyok 10-es hangulatban a toplistán. Tudom, hogy nem kell aggódnom amiatt, hogy Gergő esetleg korábban akar a világra jönni, de azért valahogy csak itt motoszkál az agyamban a dolog... Ez így volt akkor is, amikor Bencét vártam...(vele is kb ilyenkor mondta a dokim, hogy lehet, hogy hamarabb jön...) Tudom, hogy szülésig most már úgy fog telni az idő, hogy minden egyes napnak és betöltött hétnek örülni fogok.

A másik meg, hogy érzem, hogy egyre fáradékonyabb vagyok. Egész délelőtt a konyhában tettem-vettem és úgy kipurcantam, hogy alig bírtam játszani Bencével ebéd után. Tök gáz, hogy -bár fekve játszottunk- de alig tudtam nyitva tartani a szememet.

A harmadik dolog, ami bánt, hogy a Zuramék vasárnap szabadtéren fognak játszani a Big Band zenekarukkal, meg később ugyanott a színházi bulizós zenekarukkal (rock'n roll-t) és azt akarja, hogy legalább az elsőre vigyem el Bencét. Nagyon szeretném, de úgy érzem, hogy egyszerűen nem megy... Nem tudok egy órán át szaladgálni Bencus után a tömegben. Mondtam is ma neki, hogy nem biztos, hogy képes leszek arra, hogy elmenjünk, na erre tökre el volt kenődve, meg mondogatta, hogy de, azért csak menjünk el... Arra nem is gondol, hogy a koncert eleve késő délután van, amikor is örülök, ha még mozgok (nemhogy szaladok...)

Na, elég lesz belőlem... benyelem a dugót...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


BOgár: Köszi az energiákat, rám fér! És kösti a laptetőt is... édi vagy.

Mia: Nálunk meg hétágra süt a nap, nagyon meleg van. Én már kicsit kivagyok :(

kovacszsuzsi
 
 


Időjárás-jelentés: én meg amint kiteszem a lábam a házból, elkezdi irritálni az a h@lye parlagfűpollen az orromat... :evil: egyébként itt kellemes idő van, bár azért a fák már ősziesek...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Viragom, ne aggodjal egyet sem, minden rendben lesz! Nem fog korabban jonni es a mehszajad is okes lesz!!! Tudom!! Tudod, en mindent tudok!!
A ferjed nagyon szeretne Bencust, nem tudsz valakit Magaddal vinni aki segitene vigyazni ra?? En siman elmennek Veled, csak sajna...messze vagyok! :cry: :?
Vendég
 


Virag, az miatt meg nehogy elkenodj mert faradsz. Jo, oke, kevesebbet birsz. Tudom az a gond, hogy Bencushoz nem eleg az energia. Csajok azert egy nonek mennyivel tobb mindennel szembe kell neznie, mint egy pasinak... :shock:
Virag, Te nem szoktal beszelni Gergohoz? Bencehez sem beszeltel?

Zsuzsi, Te? Nika? Nita?...

Nika, melodia?????
Vendég
 


Bogár:Beszélni nem szoktam hozzá kimondottan, de amikor Pankának mesélek, akkor sokat mocorog, "reagál". Olyan érdekes...

kovacszsuzsi
 
 


hegyes nem hegyes,tök mindegy,sokaknál bejött,van akinél nem,na ez van,ezen nem értem miért kell idegeskedni,semmi rosszindulat nem volt benne.

most egy héttel ezelőtt én is neki estem volna mindenkinek aki azt mondja h hegyes pocim van,mindenkinek van véleménye,tapasztalat ezzel kapcsolatban.

pocifotókra nem mondok semmit,nehogy más is megharagudjon ha olyant irok...

vettem pár db babarucit,aki kiváncsi rájuk,a blogomban fellelhetőek :)meg majd pocifotót is oda teszek,nem tudom mikor lehet a héten csinálok.

KépKép
bettike83
 
 


Bogárka, a férjem mondta, hogy vigyem el a hétvégén Anyukámat, hogy segítsen Bence után szaladgálni. Ez jó is lenne, csak most annyira ki van Ő is, hogy nem akarom terhelni. Tudod, mondtam, hogy nagyon sz@rul van a sógornőm a leukémia miatt, most épp Sopronban van, vért kap, meg jár mindenfelé természetgyógyis kezelésekre és ilyenkor Anyu mindig kibuszozik a tesómék házához, mert van kutyájuk, Ő engedi ki a kertbe pipilni meg játszani, közben takarít nekik a házban, meg kaját főz, füvet nyír... stb. emellett annak ellenére, hogy nyugdíjas, könyvelőként otthon még űzi az ipart, mert a nyugdíja nincs 50.000 Ft... Szóval tudom, hogy nagyon ki van merülve...
(Persze azt is tudom, hogy szó nélkül jönne velem vasárnap, ha kérném.)

Bencéhez nagyon sokat beszéltem annak idején. Vele hallgattam babazenét is, amit megismert születése után! Volt egy szám, amire mindig vigyorgott és amivel még egy évesen is meg lehetett nyugtatni egy pillanat alatt.
Most -bár elhatároztam, hogy Gergővel ugyanannyit fogok foglalkozni, mint Bencével- ez sajnos nem így van. Inkább csak este vagy reggel, felkelés után van időm Vele "beszélgetni". (meg éjszaka, ha felébredek és épp virgonckodik :D ) Most már lehet Vele "játszani". Meg szoktam simogatni a kis kezét vagy lábát (azt nem tudom megállapítani, hogy épp mivel matat) vagy a popóját. Ha megérintem, akkor mindig máshol dugja ki.
Azt is észrevettem, hogy sokszor beindul arra, ha Bence hangosan játszik, mondókázik vagy énekelget. Sőt, akkor is, amikor Bencussal közösen mondjuk az esti mesét. Szerintem aktív résztvevője ezeknek a szertartásoknak. (Most gondolok csak bele, hogy végül is ezek is egyfajta "beszélgetések". Hogy attól, hogy Ő még nem született meg, olyan, mintha itt lenne velünk... vagyis inkább itt VAN velünk. :D) fúúúú.. remélem érthetően fejeztem ki magam...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Zsuzsi, akkor ez a mesélés dolog Nálatok is így van! :wink:

Betti, nagyon cukker mindegyik ruha!!!!!!! Bencének is tök hasonlóak voltak! :wink:
Olvastam, hogy genetikai tanácsadásra küldtek az AFP miatt. Ez nem azt jelenti, hogy megszúrják a hasadat, hanem csak egy szóbeli elbeszélgetés, ahol kikérdeznek a családban előforduló betegségekről...stb.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág párodat fenékbe billentem mindjárt!!!!!!!!!!!!
legyen megértőbb kicsit:)))

Bogi én egyikhez se beszéltem.....én nem vagyok olyan.hülyének érezném magam.... :oops: :oops:

Betti szuperek a kis ruhák...nagyon jó izlésed van!!!!!!
hol vetted őket?????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Virag, haaaat..en a helyedben...otthon maradnek. Nincs se erod, se energiad, Bencus pedig nem egy baba akit beteszel a kocsiba es cso, elfigyelget. Azert az kemeny, faraszto melo gyerekre figyelni meg nem terhesen is kifarad az ember, nem meg babaval a pocakban. :shock:

Betti, klasszak a rucik. Megmondom oszinten, eeeeen, maaaaaajd fiut fogok akarni!!!! :wink: Nekem majd jol lanyom lesz! :lol:
Vendég
 


Bogárkám, Bence tényleg nem baba... ja és babakocsiban üldögélésről már nem is álmodhatnék... amit magammal kellene vinnem az a rollerja... azután szaladgálni meg... :? :? :?
szóval szerintem maradunk itthon... akkor is, ha sértődés lesz belőle.

Nita, a fenékbe billentést majd személyesen átadom a Zuramnak... :lol:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, es mi ujsag sogornoddel? Az orvosok mondtak mar valami biztatot?
Persze, Anyukad biztosan elmenne ha kered de igen, az embert nem varhat el Toluk dolgokat...Az volna a legkezenfekvobb, ha otthon tudnal maradni.
Vendég
 


köszönöm lányok,sztem is nagyon cukikák :)
nita

itt van egy bolt ahol bizományiba be lehet vinni a babacuccokat és gyönyörű állapotúakat,szinte ujakat lehet venni nagyon olcsón.

csillag

igazából genetikussal beszéltem,ő mondta h ne menjek még véletlenül sem.

KépKép
bettike83
 
 


Bogárka, igazából semmit nem mondanak el a tesómék nekünk, de tudjuk, hogy nagyon nem jó a helyzet. Én már rég nem találkoztam a sógornőmmel, de Anyu igen és mondta, hogy el van színeződve a bőre, lefogyott, köhög, nagyon rossz a vérképe... Azt hiszem ez mindent elárul... :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csillagvirág14 2010.08.25 16:09-kor.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Betti, akkor jó, ha ezt mondta a genetikus! :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, sajnalom nagyon sogornod!:(:( Tesod is:(:(

Zsuzsi, mar cukkeron van!! Kuldjuk neki a drukkokat!!!!
Vendég
 


Betti:te még mindig itt jársz?nyugodtan oda írhattad volna hogy nekem szántad!aztán?én meg leszarom,ennyi! nem haragudtam,de most aztán kihoztad belőlem... :twisted:
Vendég
 


Zsuzsi, most van fél 6! Én már küldöm Neked az enerdzsit! :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, nagyon drukkolok, gyere a hírekkel. Tuti sikerül beállítani a cukrod, de ez azért nem könnyű. :(

Csillag, én teljesen megértelek, hol vagyok én még annyi idős, mint te, és délutáni lefekvés nélkül nem bírom ki az egész napot, ráadásul szó nincs arról, hogy este én még rohangásszak Lexi után, ááá! Ciki, nem ciki, nem megy...

Bogárka drága, olyan édes vagy, köszönöm, már jól van! :D Te is nagyon szép vagy ám, nagyon jól fog állni neked a kismama-pocak!
Én se tudok úgy foglalkozni Marcival, mint anno Lexivel, remélem, nem bánja...

Mia, nem lehet, hogy nagyon korán volt pé-d? Poci is nagy, babci is mozog. :wink: Én megértelek, de ne haragudj, nem ér ám annyit! Tudod, a babci mindennél fontosabb!

bettike, hagyjátok ezt, tényleg sokat írtad a pociformát, szerintem is hatalmas hülyeség, ráadásul én is mindenkiét gömbölyűnek látom. :wink: Én ezekben a kül.ő jóslatokban egyáltalán nem hiszek, ki mennyit hány, mit eszik stb...

kati, nagyon csinos vagy, szép a pocid is! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szia Beze!! Jol van, jol van, itt vagy Te is!!:) :wink: Te is mar 21 hetes vagy! Aszta, nem semmi, rohan az ido. Orulok, hogy jobban van a ferjed! Vagyis, hogy jol van a ferjed!!:) Lexike? Vele is minden okes?? Marci mennyit mocorog?? Nappal vagy este fincakol sokat? Tegnap meglestelek Benneteket iwiwen. Nagyon edes Lexike ahogyan pancsizik az erkelyen!:)
A kulso dolgokrol meg annyit, hogy egy baratnom 11 hetes koraig hanyt es lanya lett. Aztan szinten hanyt es fia lett.:)
Vendég
 


no komment :!:

KépKép
bettike83
 
 


mia

tőlem aztán haragudhatsz,marhára nem érdekel,mert ha bántót,vagy sértőt irok akkor megértem,de igy..felesleges..én lezártam.

jól el leszünk mi egymás nélkül is,nem kell reagálni a hozzászolásaimra és én sem reagálok a tieidre.

én nem haragszom de kicsit komolyra vetted a dolgot,pedig nem szántam bántónak a dolgot.de befejeztem :!: :!: :!: :!:

KépKép
bettike83
 
 


kati

amúgy nagyon csini kismami vagy :)

zsuzsi

neked pedig drukkolok,minden rendben lesz a kórházban,nem jó dolog de ha muszáj akkor nincs mit tenni és tökre örülök a kiscsajszidnak,neve mi lesz? :)

KépKép
bettike83
 
 


Beze, köszönöm a megértést.

"hol vagyok én még annyi idős, mint te"
Először ahogy olvastam a hozzászólásodat, azt hittem, hogy a magam kis 33 évének szól, aztán leesett, hogy a terhességi koromra gondoltál. :oops: :lol: :oops: :D

Én sajna nem tudok aludni délutánonként, mert Bence egyre többször hagyja ki a délutáni alvást... (A múlt héten pl. csak kétszer aludt el...) Szerintem pocak nélkül is fárasztó lenne egész nap szórakoztatni meg futkosni utána. A másik bajom meg az, hogy most pár napja érzem, hogy már nehezebben veszek levegőt. Mi lesz még????

Betti, Mia, bocs, hogy beleszólok a "csatátokba", de tényleg senki nem akart itt bántani senkit. Fogjuk rá, hogy mindegyikőtök érzékenyebb a hormonok miatt... KÉRLEK BENNETEKET NE VESZEKEDJETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Betti, en nem akarok beleszolni de belefogok egy cseppet. Szerintem itt Mia nem arrol ir(t), hogy nem akar beszelni mar Veled vagy kerulni akar, kar, hogy ezt szurted le. Csak egyszeruen nem szereti ha biraljak es a poci alapjan teszik kerdove, lanya lesz e! De lehet, hogy en latom rosszul a dolgot. Akkor bocsi!
Vendég
 


bettike,ez tök jóóóó :lol: végre nemkell veled beszélni,hallod,nekem tettél szívességet :!:
Vendég
 


Virag, jot nevettem, hogy a 33 evedre gondoltal! hihi ez jooo!!:):)
Csajok ne is mondjatok! En akkor is alig kapok levegot ha tele zabalom magam!! :wink: Megmozdulni sem tudok! Pedig csak kaja!:)
Vendég
 


Mindjart jon Zsuzsi is! :)
Vendég
 


Na hello!

Itt vagyok, csak vacsiztam :) Nagyon megnyugtatott a dietetikus!!! Nincs semmi baj, ez még nem olyan magas cukor, amit gyógyszerezni kellene. Kaptam egy jó kis étrendi ajánlást és nem kell többet méricskélnem a mérleggel a kaját, hanem csak a megfőzött ebédet kell adagolni. Sok mindent ehetek... :) Jó dolgokat. És a magas cukorértékeim attól lettek, hogy előtte túl keveset ettem mondjuk tízóraira (pl. csak egy joghurtot), és e miatt a köv. étkezésnél túlságosan felment. Szóval sok tippet kaptam és megnyugvást. Nagyon jó kedvvel jöttem el a tanácsadásról.


Mia, Betti: Ne veszekedjetek csajok ezen. Senki nem akart rosszat a másiknak szerintem. Betti szeret jósolni, Mia meg kicsit túlreagálta ezt... Inkább örüljetek, hogy ilyen jó mindenkinek, hogy pocis... jóóó??? Puszi nektek!

Betti: Nagyon édi kisruhákat vettél, megnéztem.
És köszi a drukkokat :)

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi, Dike szorítok Nektek!!!

Húú Lányok én ma elfáradtam egy kicsit...fél 4 körül értem volna haza...de sajnos nem jött meg az áru, és a központból felhívtak, hogy várjam meg, vagy menjek vissza, ha oda ér a bolthoz a szállító, hát inkább megvártam...fél 7-kor értem haza, Api sütött Nekem palacsintát, legalább a főzésre nem volt gondom ma, ez annyira jól esett!!!

Csillag, hogy repül az idő...2 nap és 29 hetes leszel már! :)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Zsuzsi, ugyan csak virtuálisan, de itt ugrabugrálok örömömben! Nagyon jó híreket hoztál! De jó, de jó, de jó, de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szóval akkor tudsz viszonylag normálisan kajálni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Puszillak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja, és megérdemelsz egy sálálálálálálálálááááááááááááááááá-t!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mona, akkor bizony jól elfáradtál... de azért remélem kárpótolt a Drága Párod palacsintája! Milyen rendes Tőle, hogy sütött Neked! :D
Főnyeremény egy ilyen Pasi! :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Zsuzsi!! Ez aztan tenyleg happy end-es nap!!:):) Kuldtuk Neked idoben az enerdzsit!!!:):) Es ugyi is vagy es kesz, passz, minden klasssz!
Vendég
 


Kakukk Mona!! A palacsint az fincsesz!! Foleg ha nem Te sutod! :wink:

A melo meg jol megvaratott de meg szerencse, hogy mar ennek a napnak is vege! :D Majdnem!
Vendég
 


Zsuzsi nagyon örülök, hogy ilyen jó hírekkel jöttél!

Csillag, tényleg főnyeremény a Férjem!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Virág de jól billentsd ám fenékbe...... :twisted: :twisted:
Bettike köszi:)))
Zsuzsi örülök hogy nincs baj!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kati! szép pocak:)

zsuzsi! de jóóóó!szuper hírek!

és akkor a mai napom a Kaáliba:)))
bementünk,tb kártya mindkettőnktől, árlistát megkaptuk,( nagyokat néztem)meg egy leírást. 10 perc után a főnővérhez kellett bemenni ott az összes papíromat,amit kért átnézte(annyira zavarba voltam, h összevissza kutattam 40 lelet között:) lefénymásolta őket. utána emelet várakozás kb 25 perc aztán behívott a doki, aki addigra átnézte a lefénymásolt dokumentumokat,pár dolgot még kérdezett...
utána lementünk uhura minden ok,ép,tüszők méreteire nem emlékszem,endometrium volt 7.7.-na ez mindegy is.még a melleimet is megvizsgálta,amit nekem még eddig egyik doki sem tett meg.addig a férjem várt ott a doki irodájába.visszamentünk oda,elmondta h minden ok belül stb...és h mivel csak 1 petevezető a jó, de az is már valószínű visszazáródott ezért akkor az ivf javasolt!!!!!:):):):):):):):) első nagy öröm!:) aztán spermavizsgálat szept 7 11óra, és aznap nekem vérvétel fél 8,ja mert irt fel bromocriptint a prolaktinra,addig kell szednem. el kell mennem ekg-ra házidokitól belgyógyászati véleményt kérni, és hiv.hepatitisB meg vércsop vizsgálat mindkettőnknek.
na szóval megkérdezte h mikor akarnánk kezdeni,én meg mondtam h minél előbb,és erre ő akkor köv ciklus 1. napjától már indulhatnak a szurik, amit majd szept 7.én felír. második sokkkkk:)))nem gondoltam volna h ilyen hamar kezdünk!!!
még a HSG-t is megúszom úgy néz ki:)

reggel mek vérvételre itt helyben,meg a háziorvoshoz.

KépKép
dike
 
 


CSILLAG: ESTE MÉG LÁZAS VOLT NUROFEN NEM VITTE LE NEKI.ÉJSZAKA 39,1-ET MÉRTEM VAGYIS ESTE TÍZKOR DE ELŐTTE NÉGY ÓTÁVAL KAPTA MEG A NUROFENT.VÁRNOM KELLETT TETTEM CSUKLÓJÁRA BOKÁJÁRA HIDEGVÍZES RONGYOT de az sem vitte le :(
emlékeztem rá hogy kell lennie otthon még egy db germicid kúpnak.fél egyig vártunk szegénykém nagyon bágyadt volt és akkor tettem fel neki. na az vitte le a lázát de attól meg állandóan úgy érezte gyerek hogy kakilnia kell így óránként mentünk ki wc-re:) szóval talán három órát ha aludtam éjszaka.Ma már csak 37,1 volt erggel most este meg 37,7 enapközben nem adtam nurofent de estére most adtam neki azért egy adaggal.A közérzete már nagyon jó volt mára.nem is látszott rajta hogy beteg :)
Az jó ha még cipővel meg lehet segíteni ezt a kis hibát:):)

Mia: én pont ilyen vagyok mint te:) sokszor előbb beszélek aztán gondolkodom és ezért soan engem nem szeretnek.Azért idővel megtanultam kontrollálni de még mindig hamarabb nyitom a számat :):) nincs ezzel semmi baj :) én bírlak :)

Nita: szupi a vonalzód mint mindig de ez a cserháti dalszöveg ez felülír mindent.mindent elmond amit egy anya érezhet a gyermeke iránt:) én nagyon szeretem :)

én ma húsi levest csináltam csirkéből meg egy kis túrós tésztát :)

Kati: nagyon csini kismami vagy :):) és már igazi kismamis a pocid is :):):)

Zsu: a párizsiban nem nagyon tudod mi van egyél inkább sonkát :) lehet attól ment fel a cuki nálam szerintem nem nehezebb senki itt a topikban :):D Örülök,hogy megnyugtatott a dietetikus :):):)

Bogi: nem azért nem látod :) én sem tudom megkülönböztetni hogy mitől csúcsos vagy nem :):):) nekem minden babalak gömbölyű :D:D:D:D:D

Mia: nem semmi:) bár te neked már a második baba szóval te már tudod mit kell annak érezni:) amúgy én is hamarabb éreztem mint ahogy hivatalosan mondtam csak azt már utólag tudtam meg én is hogy amit éreztem az már Gergő volt :) amikor már nagyobbakat rugdosott :)nem lehet hogy jócskán el vagy számolva? pláne hogy 10 hetesen még ki sincs rendesen fejlődve csak a 12 . hét végére fejlődnek ki rendesen a babák :)

Én annó megbeszéltem Gergővel hogy január 21-ig ki ne bújjon :) és nem is akart bárhogy toszogatták a dokik :) de azt nem mondanám hogy sokat beszélgettem vele:) bár mindennap mondtam neki hogy ő egy egészséges baba :)

Kézeljétek ott tart a meló hogy lehet én maradok meg egyedűl max még egy valaki :) ma már mondta a szilvi fönök féleség hogy van két csajszi tesók ,hogy ők már nem jönnek többet :) 7-en kezdtünk és szerintem ketten hárman maradunk csak:) nekem mondjuk jó mert többet tudok keresni de ha apa elkezdi a panel melót októberben ami most már 99% akkor nehezebb lesz mert papát nem kérhetem meg mindennap hogy vigyázzon Gergőre.De majd meglátjuk mit hoz a jövő :)

Betti: nagyon vagesz kis rucikat vettél :):):

Mona: tényleg szupi a párodtól hogy sütött neked palacsintát :):):)

Dike: mennek a drukkok :9++++

nika70
Salgótarján
 
 


na mire írtam írtál Dike: akkor ezek jó hírek:) ripsz ropsz bent lesz a baba a pocidba :) lehet hogy buta vagyok de mi az a ivf?

nika70
Salgótarján
 
 


Dike ezek szuper hírek!!!!!!!!!!!nagyon nagyon megy a drukk!!!!!!!!!
Nika szerintem is szép a szöveg...lehet Barniét is átváltom erre:)
nekem most Barni lázas.......... :cry: mi jön még??????????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika, nagyon sajnálom, hogy ilyen kemény éjszakátok volt Gergővel. Remélem holnap már nem lesz lázas! A Nurophen kúpot nem próbáltátok még? Nekünk valahogy jobban bejött mint a szirup.
A Germicid is nagyon jó, csak az 10 kg testsúly alatt szokták adni a gyerekeknek (legalább is nekünk ezt mondta a dokinénik...)

A munkához tiszta szívemből gratulálok! azért választanak Téged, mert határozott vagy!!!!!!!!!!! Ez kell egy ilyen helyre!
A Párod mit fog csinálni a "panel meló"-ban?

Dike, nagyon örülök, hogy ennyire pozitív élménnyel jöttetek el a Kaáliból. Az meg egyszerűen fantasztikus, hogy ilyen hamar vághattok bele a "dolog"-ba! Tiszta szívemből kívánom, hogy az első próbálkozás sikerrel járjon!

(Nika, IVF = lombik)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nita, én is bőgök ettől a szép szövegtől...

Gyógypuszi-hegyek mennek Barnikának!!!!!!!! Elkaphatta Mátétól?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


nita

sajnálom Barnikát,asszem most volt elég bajotok.remélem hamar jobban lesz a pici.

nálunk meg nem rég tudtam meg hogy meghalt a párom papája,nagyon beteg volt már,le volt gyengülve,el aludt szépen :cry:pedig megérhette volna a dédikéjét,nagyon szerette volna látni,de ez már nem jött össze :cry: 86 éves volt.igazábol megváltás volt neki mert nagyon szenvedett,szép hosszú életet élt.

KépKép
bettike83
 
 


Nika, gyógypuszik Gergőnek, illetve Nita Barnijának, jaj, szegénykéim... :cry:

Dike, nagyon jó hírek, akkor máris mennek a drukkok!!!!! :D

Zsuzsi, szuper hírek, örülök nagyon! :D

Csillag, ne bomolj, persze hogy a hetekre gondoltam. :wink: Nagyon szép, FIATAL kismami vagy, és én is már 31 vagyok. :wink:
Amúgy Marci nélkül se tudnék rohangászni Lexi után, öreg vagyok én már ehhez.
:oops: :roll: Én sajnos nem tudom a mozgásigényét kellőképp kielégíteni... :(

Bogárka drága, köszönöm, nagyon édes vagy! Marci majdnem minden napszakban aktív, szerencsére éjszak csak ha fent is van, akkor 1x. Nagyon jó fiúnak tűnik eddig. :lol:
Lexi pedig egy kisördög, de vele is minden rendben, köszönjük!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bettike, őszinte részvétem... :cry:

Beze, mosolyogtam ám, amikor azt írtam, hogy azt hittem, hogy a koromra célzol. Én egyébként (pocak nélkül) egyáltalán nem érzem magam ennyinek. Sőt, tavaly sokkal energikusabb voltam, mint mondjuk Bence születése előtt. (pl. ugyan időm arra nem volt, hogy eljárjak valahová mozogni, de MINDEN NAP tornáztam otthon DVD-re.)

Egyébként most sem a Bence utáni rohangálás fáraszt le igazán, hanem az, hogy az én drága kisfiamnak be nem áll a szája. Ha valamire nem reagálok vagy nem válaszolok, akkor képes 10x is elismételni... délutánra sokszor már jojóznak a szemeim a fáradtságtól...(pedig ez év elején még amiatt aggódtam, hogy nem akar beszélni...) :shock:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nika! lázűző drukkok mennek!

Nita! Barninak gyors gyógyulást!

Bettike! Részvétem!:(

reggel elaludtam,nem mentem vérvételre de majd holnap tuti!

KépKép
dike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?