Új privát üzeneted érkezett!

Pintyus

Azóta is te jársz a fejemben, úgy örülök neked. NAGYON!!!! Írjál ám majd a tüneteidről, meg mikor mész dokihoz, stb.

Kép
p__lilla
 
 


Meglett a véreredményem, 2 db rossz értékem van. Az egyiket nem találtam neten, hogy mit jelent, (9 a max érték, nekem 9,1 lett) a másik az fvs, ami szintén több lett (9a max, nekem10 lett) ez azt jelentheti, hogy a pajzsmirigy alulműködésem átcsapott túlműködésbe, ami rohadtul nem jó!!!!!!!!!!!! Most tökre kivagyok. Én hülye picsa nem mentem dokihoz, mert hulla fáradt voltam, meg a kezem miatt sem tudtam aludni. Pedig nagyon elkellett volna menni!!!!!!!!! Most úgy szidom magam, hogy csak na
magdolnam
 
 


Most nézem csak, hogy laptetőm volt. Jó lenne, ha nálam is beválna a babona.

Azt hiszem Pintyus is volt már egy párszor laptetőn.

Magdolnam
Nem tudom mit jelentenek ezek az értékek. Mindenképp kérdezd meg az orvostól. Csak nagyon szar várni. Tudom.

Kép
p__lilla
 
 

 
 

Pintyus! GRATULA!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nati! Igazad van. Nem lesz hanem van!! Én örülök, hogy egészséges vagyok és tudom, hogy kisbabám van!
Igy jó???

Lilla! Nekem ma volt laptetőm, remélem bevállik nálunk is a babona.....

Puszi

Kép
Kép
odri
 
 


vagyok
lilla, köszi a kedves szavakat.
Meg látod te is hamarosan babás leszel, és mindenki!!!!! Csak hinni kell benne, én nagyon reméltem, de most a vége fele nem is mertem bele gondolni hogy ténleg igaz lehet. és most hogy meg van a + teszt el sem hiszem.

holnap reggel még csinálok egyet, és fel is hívom a dokit, lássam mit mond

magdolnam: én sem tudom mik ezek az értékek!!!Neked milyen volt mikor megláttad a+ tesztet??? és közvetlen utánna milyen tüneteid voltak?
Vendég
 


közvetlen utána 150/90es vérnyomásom volt annyira örültem. Szurkált a pocim. Semmi tünet. Most kezd hányingerem lenni Pintyus
magdolnam
 
 


jó estét.
na jól bevásároltam. vettem magamnak 2 inget a colosseumban a 2 volt 1300, 50%kos áron kaptam, nagyon örülök, meg vettem micimackós szaloncukrot, készülve a babára....

jaj még az ura mnak is elmondtam Pintyuska hogy terhes vagy, megmutattam neki a tesztet is, remélem nem baj. mondtam neki jövő hétvégén én is ilyet produkálok. tuti. egész du fáéjt a fejem, kivagyok a hülye időtől.

magdolna nem tom sajnos az értékeid mit jelentenek, de a háziorvos tuti majd megmondja, csak holnap keresd fel.
addig sem idegeskedsz.
látom most nincs itt senki.
megyek fürdnei de csak melegvízben, már elmőúlt a szúrkálásom.

pintyus még mindig bennem él a terhességed, átragad rám, ugye?

Kép
andyfekete
 
 


sajnos nekem nincsen vérnyomás mérőm, ugyhogy nem tudom. De bizti nekem is nagy volt ert teljesen ki melegedtem és el kezdtem sírni.

A pocim nekem is szurkál, de azt mondják hogy tágul a méh.
Vendég
 


persze hogy átragad rád andy. már most is tuti az vagy csak mág nem tudhatod hogy ott lapul a pocidban.

Aranyos vagy hogy férjecskédnek is elmondtad!!!

Én még az enyémnek sajnos nem, mert nincs itthon. óránként járok pisilni
Vendég
 


Pintyus

Te éreztél valamit az ovu után? Mármint ilyen terhességi tünetekre gondolok. És ha igen, mikortól?

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!!!!!


Pintyus!!!! GRATULAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Juj, hogy örvendek neked, pontosabban nektek!!!!
Kép Kép Kép

Ezekkel felyezem ki mennyire örülök nektek!!!!

Egy kérdés:
vannak-e ikrek a családodban??? Mert megtörténhet, hogy, ha ilyen erős csikot produkáltál, hogy nem csak egy baba van ott....
De nem akarlak megijeszteni.. Onnan indulok ki, hogy erős hcg szinted lehet ha már ilyen full erős csikod van, ilyen hamar... és ez általában ikerterhességnél szokott lenni.
DE TÉVEDHETEK, sét több mint valószinű tévedek :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


megyek vissza egy oldalt, hogy még gyönyörködjek a tesztedben!!!
Nekem is kell egy ilyen :wink: :wink:
De azthiszem itt mindenki babás lesz, csak én nem :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Pintyus:
megkaptad a privit amit küldtem tegnap az iwiw-el kapcsolatban?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Pintyus

Márti mond valamit. Ikreknél lehetséges, hogy ilyen hamar erős kétcsíkos a teszt. Amit vettél nem nagyon érzékeny. Talán 25-ös? Ha jól emlékszem.

Most elköszönök mára, de holnap jövök. Kicsit bonyolódnak a dolgok nálunk. Szegény párom jól lefáradt ma minden értelemben. Látom nincs jó kedve. Ezért szeretném most egy kicsit kényeztetni. talán egy masszázs.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
nati80
 
 


szia nati!

menj és nyugtatgasd az urad, és masszírozd meg, biztosn jól esne neki
jó éjt csajok, megyek fürdeni fájok, jól felfáztam
remélem szegény babuskám nem fázik és kibírja így is, mert én nagyon vágyom rá
és olyan boldog akarok lenni mint pintyus!

az égiek vele voltak, és velünk lesznek csajok karácsonykor és januárban natival is

jó éjt

Kép
andyfekete
 
 


Andy

Remélem igazad lesz, és mindenkit itt a fórumon meglátogat a gólya.

Kép
p__lilla
 
 


pintyus:
nagyon gratulálok!!! Éstényleg, ez egy nappal mensi előtt nagyon erős két csík..... :wink:
Nekem ugyanebben az időben csak halovány csíkocska volt... Ikerbabák..:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ha bármi szürkés vagy rózsaszínes anyag jelenik meg, az nagyon rossz jel, mert az általában az embrió szövetéből vagy a méhlepényből van. Szintén rossz jel, ha a vérzés három napnál tovább tart.
Ezt találtam egy helyen a vetéléssel kapcsolatban :shock: :shock: :shock:
Nekem igy indult az egész....rózsaszines, szűrkés valami eleinte...Csodálkoztam is ,mert nekem sosem szokott rózsaszin lenni, mindig barnás....

na, ez van.. Eldugulok, többet nem hozom fel ezt a témát....

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti, voltál orvosnál??????????????
Ha nem, akkor holnap most már iparkodj el a dokibácsihoz! Összeszedsz valami mérgezést a magzat szövetei miatt, vagy a vérveszteségtől leszel valami bajod. Könyörgöm, menj el orvoshoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pintyuska, nagy nagy gratula!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Látod, mondtuk mi, hogy minden rendben lesz! NAgy lehet már az öröm, gondolom, már apa is tudja a jó hirt. Holnap számolj be róla, hogy mit mondott!
A táblázatban majd át is irlak!!! Kezdünk besárgulni. :D
Hajrá többiek is, Pintyus megnyitotta a decemberi sort. Csak igy tovább!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Pintyus: Ez nagyon jó hír. :) Gratula!!! Szép lesz a karácsonyotok :)

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt csajok!!!

Kép

Nagyon nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat, anyira meghatottak hogy könnyeket csaltatok ki a szememből!!!!

Köszönöm hogy mellettem álltok!!! Nagyon sokat jelent számomra, de nélkületek nem sikerült volna az tuti!!!

Kép

Ma reggel megint csináltam egy tesztet, egy másik fajtát, gondolom az nem volt valami érzékeny, mert ugyan 2 csík van :lol: de a második egy kicsit halvány, nem olyan erős mint a tegnap délutáni.

Ugyhogy nem hiszem hogy ikrek lennének mert akkor ma reggel is erős kellett volna legyen. :?

Én nem tudom hogy bírnák el ikrekel, még egy babával sincs tapasztalatom. :cry: És minden időmet rá szeretném szentelni az első 2 évben. :D

Ha hiszitek ha nem, én még mindig nem fogtam fel!!!!

Ovuláció után, nekem anyi tünetem volt végig, még most is van hogy húzodik az alhasam, vagyis szúrogat. De enyi.

Most megyünk a Tb-hez.
Vendég
 


ja és itt a görbém:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/d ... 04000_.png


Mindenki babás lesz ebbe a hónapba, meglátjátok!!!
Vendég
 


jó reggelt!

Pintyus, akárhányszor leírom a neved nagyon boldog vagyok, és kiráz a hideg. Annyira örülök neked!!!

Azért látod a reggeli vizelet másabb mint a délutáni.
Ezért jó hogy most is megcsináltad. De a lényeg hogy pozitív lett, igaz? Tök jó.
Uraddal beszéltél már? Mit szólt? Hogy vagy különben?

Csak annyit akarok kérdezni hogy a cicid nem volt érzékenyebb, nem emlékszel? A görbéd gyönyörű.
Remélem mi is ilyent fogunk produkálni 1 hét múlva.
Pöttyözésed nem volt ebben a hétben?
Mert én mindig arra várok, de akkor ezek szerint nem előírt dolog. CSak a szúrka vagy az alhas érzése. Nekem tegnap szúrt, Lilla 2 napja nagyon érezte.
Hát remélem minél többen csatlakozunk hozzád, és NAGYON BOLDOG KARÁCSONYUNK LESZ!!!!!!

Kép
andyfekete
 
 


magdolnam sajnálom az eredményed, azóta megtudtál valamit a dokitól?
és ez mennyire veszélyes? a babára és rád nézve?

fmarti!

orvosnál vagy?
aztán izgulok érted, hogy midnen oks legyen, mindenképpen menj el, negogy valami benned maradjon, valaki szépen leírta a veszélyeket, ezzel nem szabad viccelni.
írj ha visszajöttél

Jenní!
te hogy vagy 3 nappal mensi előtt? tüneteid?
táblázatot élvezet lehet kijavítani.

na majd ha valki van írok még du

Kép
andyfekete
 
 


mindenki dolgozik?

fájok lent, remélem még mindig hogy nem a felfázástól. derekam is fájdogál, de lehet hogy bebeszélem.
senki?

Kép
andyfekete
 
 


:twisted:

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

tegnap esténk jó volt. Megnéztük a Szökést és utána meg ......
na és mi történt? Már rá se kérdezett, hogy hozok e gumit. SEMMIIIIII!!!!!!! :lol: :wink:
Bár lehet azért tette ezt ilyen nyugodtan, mert tudja, hogy most nincs rizikója a dolognak. Majd januárban!

Pintyus!!! Még mindig nagyon örülök! Párodnak hogyan mondtad el??? Hogyan reagált rá???

Jenny? Mi van veled?

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok csajok!
Most van egy kis időm a munkahelyemen. Az az első mindig ilyenkor, hogy jövök a babanetre kivel mi van.
Az alhasamat érzem én is pár napja, de nem szúr. Nem is tudom, csak érzem.
Kép Teszek fel egy görbét:

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
nagyon jó a görbéd, és az alhas is jelent valamit

most megyek
csak pozitívan.
már nekiláttam a titok könyvnek.
ki olvasta végig
úgy látom ma délelőtt mindenki pihizik, vagy dolgozik nagyon

Kép
andyfekete
 
 


Hello!!!

Lilla, nagyon szép a görbéd!!! Ebből bármi lehet!!! Sőt, lesz is!!!Én mostanság nagyon pozitiv lettem!!! Valjon miért??!!!

Huu, de még mindig félek, hogy minden rendben van e!!!
Dokit még korai lenne felhívni, ugye???

Kismamik, ti mikor mentetek előszőr dokihoz??

Amdy: én nem barnáztam egy kicsit sem, mondom nekem csak anyi hogy éreztem az alhasam, két este nagyokat szurkált, valszeg akkor lehetett a beágyazodás, mert utánna már enyire nem éreztem. És most az utóbbi napokban sokat járok pisilni, óránként.

Nati, ez nagyon jó hír hogy párod enyire bele jött már a nem védekezősdibe, tutira összejön nektek is januárba!

Az este megjött párom és egyfolytába dumált valamit, engem nem érdekelt semmi amit mondott. Mondtam neki hogy nyújtsa ki a kezét és csukja be a szemét. A kezébe tettem a tesztet és mikor meglátta azt mondta: te terhes vagy!!! És utánna nem tért magához egy jó ideig, fel sem fogta. És utánna csak úgy kezdte mondani, hogy huuuh ez aztán nagy felelőséggel jár, apa lesz, milyen furcsa, háttérbe fog kerülni, kevesebb lesz a szex, de olyan boldog. Ezeket mondogatta.

Csináltam valamit, jött utánam hogy nehogy bajom essen.. :D olyan aranyos volt, mentem ki éjjel pisilni: Hova mész? hát hova mennék!!! pisilni. Jött velem. Ma reggel meg azt mondta hogy olyan boldog hogy midenkinek elmondaná!!!!

De megbeszéltük hogy 21. elött nem szólunk senkinek. Akkor jön anyukám és akkor megmondjuk a szülőknek és csak utánna a többieknek. Pedig én is mondogatnám már!!

Úgy mennék már dokihoz!!!
Vendég
 


Én most megrendeltem a titok eredeti könyvét. Holnap érkezik. Már alig várom. Rendeltem 3 szakácskönyvet (akciósak voltak persze) és egy kismamakönyvet! 10 e Ft lesz és a kedvezmény 10 e Ft. 50%-ot spóroltam. Nagyon örülök nekik. Imádok főzni.
Pintyus! Elolvastad a receptem? tegnap írtam!
Most paradicsomleves lesz betűtésztával, anyu csinál disznótorost (én nem igazán szeretem) és csinálok hozzá lilakáposztát. Hmmmmm. Paradicsomleves lilakáposztával. Jól hangzik mi??

Kép
Kép
nati80
 
 


Lilla

Jól alakul a görbéd!

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Mai hőm nem túl szép, 36,95. Szóval a trifázisnak lőttek...
Nagyon fáj a derekam, és én is érzem az alhasam, olyan tompán fáj. Cicim duzzadt, és már zavaróan puffadt vagyok. Olyan vagyok, mint egy töltött zokni. :?
Ma megint negativ vagyok, sztem a hőm vette el a kedvem. Azért vettem egy terhességi tesztet, legfeljebb elrakom jövő hónapra.
Apa már nyúz, csináljak egy orákelt. De a mai mégcsak a 24. cn/ 10.dpo. Túl korai lenne, meg ha negativ, nagyon elszomorodnék.


Tényleg, Pintyus, apa hogy reagált?
Márti, voltál dokinál? Ugye igen?

Andy, ti tesók vagy barátnők vagytok a Lillával? Csak mert mindig tudod, mi van vele, mit csinál.

NAti, akkor már minden akadály elhárult! Ennek nagyon örülök! Milyen nagy változás milyen rövid idő alatt!

Magdolnam, mi van veled? Megtudtad, hogy mit jelentenek a rossz értékek?

Muffin???????
Manó meg Fülű meg már elhagytak minket... :cry:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny

Andyval barátnők vagyunk, meg munkatársak is. Én ajánlottam neki ezt az oldalt. Sok hasznos információt találtunk itt mindketten és jó kis csapat jött össze.
Remélem Andyval együtt fogunk sétálgatni terhességünk alatt és babakocsit tologatni itt Ajkán.

Pintyusnak is lement a hője egy napra. Jenny ne aggódj, így még lehet baba. Neki is + lett a tesztje. De szerintem még várjál pár napot a teszttel. A 10. nap még elég korai szerintem.
Az alhasam nekem is tompán fáj, bár lehet, hogy beképzelem magamnak. A ciciim duzzadtak, és nyomásra érzékenyek. Bár ilyen szokott lenni.

Kép
p__lilla
 
 


Jenny

Tedd fel a görbéd! Lehet, hogy azéert esett le egy kicsit a hőd, mert most van beágyazódás. Te erre nem is gondoltál? :?

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok Csajok,

Lehet mág csatlakozni? :D Beleolvastam a topikotokba, gratula Pintyusnak :D

Én a Babaprojekt 2007 topikba szoktam írni, de mivel sajnos lemaradunk a karácsonyi zebráról, nagy reményekkel várjuk a 2008-as évet.

Rólunk: a férjem 32 éves, én 30. Már 15 hónapja próbálkozunk a babával, eredménytelenül. Október végén kértem a dokim tanácsát, aki aztán számos kivizsgálásra küldött bennünket. Apával minden OK (sőt, mondhatni tenyészbika :oops: ), nálam viszont prolaktin túltermelődés van, az orvosom szerint ez okozhatja a sikertelenséget. Ebben a ciklusban elkezdtem szedni a Bromót, de a mostani görbém szerint nem használ... Eddig "csak" nehezen ment fel a hőm PÉ után, most viszont csak ugrál össze-vissza. Valszeg pontosítani kell még a Bromo adagot :roll:

Na, ennyit rólam.

Mindenkinek kellemes babavárást és mielőbbi babásodást - remélem, befogadtok :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Szia bienvenue!

Üdv a csapatban. Örülök, hogy ide jöttél közénk. Itt remélhetőleg mindenki hamar babás lesz. Bízom benne, hogy neked is hamar sikerül.
Mióta méred a hődet? Ovutesztelni szoktál?

Kép
p__lilla
 
 


Szia Lilla,

Úgy legyen :wink:

9 hónapja mérem, bár volt olyan, amikor már úgy voltam vele, nem érdekel, és több nap kimaradt. Most a dokim kérte, hogy ne legyek lusti mérni, mert ez neki is fontos infó, hogy hat-e rendesen a Bromo. Ovutesztet a nyáron ellőttem párat, mutatta is a PÉ-t, de az igazat megvallva, már nem költök rá. Próbálunk sokat szerelmeskedni, aztán majd lesz valahogy :oops:

Kép
bienvenue
 
 


sziasztok!

üdv köztünk bienvenue! remélem nálunk bebabásodsz.
mi nagyon sokan termelünk, legalábbsi benézegetem másik topikokba, itt napi 2-3 lap telelesz az írásokkal, görbékkel.

Jenny!
igen mi munaktársak és barinők vagyunk a Lillával. Képzeld általános suliba is egy évfolyamba jártunk abban az iskolában ahol most mindeketten dolgozunk. a sors keze.
Ráadásul a középiskolába Veszprémbe jártunk mindketten, másik másikba, de egy koleszban voltunk, és volt mikor egy szinten is.
Mindketten 78-as évjáratúak vagyunk, és egy nyáron volt az esküvőnk.
Most meg remélhetőleg együtt leszünk babásak.
És együtt vettük az LH tezstet, és remélem jövő pénteken a th tesztet is. és mindkettőnknek gyönyörű csíkjai lesznek, mint pintyusnak.
Amúgy én is csak azt tudom mondnai Jenny, hogy nézd meg pintyus hőjét, neki is lesett egy picit a 28.napon, és lásdddddd!
nekem még mindig csak 36,8. Akkor velem mi lesz.
Bár egész nap szúrkálok.
Alig várom az egy hét múlvát csajok!!!

Jenny te mikor tezstelsz?
mikor kéne nem megjönnie?

Kép
andyfekete
 
 


Hát sziasztok újra :D :D

Már nem voltam múlthét szerda óta, mert a férjecskémnél voltam kint a nagyvilágban. (ha valaki nem emlékszik Brüsszelben :D )
Annyi minden történt itt, hogy egy hétbe is beletelne, amíg végig olvasnám. Szóval az elmúlt két oldal eseményeire reflektálnék :D

Pintyus GRATULÁLOK!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nektek ez volt az első hónapotok igaz? Hát nem mondom irigyellek bizony.

Mi most már a 3. hónapban vagyunk, ma volt peteérésem, és kedden tudtunk együttlenni. Ha arra gondolok, hogy a kisfickók 3 naoig élnek, akkor benne beletaláltunk megint :wink: Karácsonyra kiderül.

Többiekkel mi a helyzet? Egy hete lett valakinek + tesztje?
Mártival mi újság? Férj, teszt?

Erika
Többiekkel mi történt,

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Szia Andy,

Többek között emiatt is jöttem ide, mert láttam, jól pörög a topik :D

Kép
bienvenue
 
 


most látom, hogy össze vissza írkáltam, de remélem kiveszitek a lényeget, Pintyus tesztej teljesen felpörgetett. :lol:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Bien! Üdv itt :lol: Úgy gondolom jó csapatba csöppentél, eddigi tapasztalataim szerint itt alakul 1-2 kismami /hó. Szóval biztosan hamarosan sorra kerülsz Te is. :lol:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


szia eri!

pintyusnak ma lett poz a thja.

FMárti nagyon vérzik, megjött neki, sajna.
Jennynek 3 napja van, Lillának kb 1 hete, nekem is.
Én egy kicsit felfáztam, legalábbis annak tulajdonítom a tüneteimet.
de ha nem akkor beágyazódás, nem tom, majd 1 hét múlva kiderül

Örülök hogy jókor kekszeltetek, remélem mi is.
Szeretnék karika + tezstet a fa alá. minden vágyam, istenkém akkor meghallgatna.
nekem a hőm 36,8 fölé még nem ment, Jenny aggódik a 36,9 miatt.
De nekem visszaírt a leó és azt írta hogy 36,8 az jó, ideális, meg a fölötti, csak alá ne menjen az ovu után, az jó jel.

Nekünk volt + tezstünk ovukor.
Ha érdekel a görbém:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/2 ... 04000_.png

Kép
andyfekete
 
 


valaki kielemzi?
holnapi reggelire kiváncsi avgyok, mega hétvégire

az az igazság, hogy sajna sokszor ki kell mennem éjjel pisilni, majdnem minden nap úgy 5 felé, akkor is megmérem, de akkor még csak 36,7. 7 előtt meg 36,9. ezért írom az átlagot
hát nem bírom ki pisi nélkül, tuti felfáztam.
mondjuk nyáron ezzel nicns gond, a téli éjszakáék,

na mindegy
ha valaki mond a görbémre valamit azt megköszönöm

Kép
andyfekete
 
 


Szia Eri,

Köszi, remélem, így lesz és én is sorra kerülök végre :roll:

Andy, megnéztem a görbuszodat, sztem elég ígéretes :wink:

Kíváncsi vagyok, mit gondoltok az enyémről - elég furi ebben a hónapban. Lehet, hogy anovus hónapom van..? :evil:

Kép
bienvenue
 
 


na megyek, kajálok, aztán vissza fogadóórára-.
majd este leszek.

remélem valaki ittlesz velem, msot is szúrkálok, 3 napja egyfolytában.
remélem hogy ham,ar elmúlik, mert nagyon diegesít.
annyira sokat nem kell pisilnem napközben. csak amennyit szoktam 2-3 óránként.
Ezért bízoma terhességben.

Kép
andyfekete
 
 


Andy, sztem nem szerencsés, ha átlagot írsz be... A Ferty-n, ahol én vezetem, van egy kalkulátor is, amely ilyen esetekben kiszámolja, mennyi lenne a hőd, ha nem keltél volna fel. Sztem beírhatod a 7 órás adatot, de ez csak egy szavazat tőlem.

A többiek mit gondolnak?

Kép
bienvenue
 
 


Andy,

A múlt hónapban én is nagyon sokat pisiltem, 2-3x is éjjel, meg szúrkált is az oldalam, de nem lett belőle sajnos baba. AZ tény, hogy szokatlanul erős görcsökkel jött meg a mensim utána :roll: A dokim szerint lehetett baba, de az én prolaktinommal esélye sem lett volna szegénynek... Szóval azt akarom kihozni az egészből, hogy a hőd és egyéb tüneteid alapján... Hmm, inkább nem mondok semmit..! :lol:

Kép
bienvenue
 
 


Andy, jó kis összefoglalót írtál. :lol: Szegény Márti, pedig milyen ígéretes volt a hője, és még az ovu tesztje is + volt, mielőtt meg kellett volna jönnie. Lehet, hogy volt ott nála baba.

Szóval akkor most Jennynek kell nagyon szurkolni, kíváncsi vagyok, hogy a héten lesz-e még baba.

Egyébként én is azt vettem észre, hogy ha később mérem a hőmet, akkor magasabb.
Amúgy szép a görbéd.

Bien, a Te görbédet most nem nagyon értem, pár nap múlva már többet lehet róla mondani. Bár húzott függőleges vonalat a gép. Szoktad érezni a pé-t?

Kép
Kép
cs_erika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?