Új privát üzeneted érkezett!

Syl: Na az szép. Mert én mától érzem a bal oldalamat. És nekem is korai nem?? Én ma a 8. naőpon vagyok. Nemnagyon fáj de már érzem. Vagy lehet a clostitól van?? Nem tudom. Én hétfőn szeretnék menni uh-ra.

Kép
csucsu05
 
 


Szerintem persze a closti is csinálhatja,kezdenek szépen növekedni a tüszőid!Remélem nekem is az van,nem ciszta!
Én is megyek hétfőn is! :wink:
Akkor most úgy látom én vagyok előtted 2 nappal! :wink:
Mikor kezdede el az Lh-at csinálni?
Szerintem én a holnapi uh függvényében,majd holnap csinálom meg az elsőt!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Még nem is vettem LH tesztet. Nem tudom valamikro csak hétfőn akartam elkezdeni. Akkor leszek a 11. napon.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Csucsu, Syl: még a végén tényleg megint egyszerre szültök!
De Syl szerintem a cisztát nem lehet érezni, tudod nekem milyen nagy volt és nem éreztem semmit. A szép nagy tüsződ az amit érzel tutira! :wink:

Tabati: na mi volt?! Szimpi volt a doki? Azt meg szabad kérdezni, hogy melyik kórházban fogsz szülni?

Kép
németh
 
 


tabati ha hazaértél jelentkezz!

KépKép
lyndee
 
 


Nicciola: én is szorítok ám neked! Reméljük nem is kell majd 10-es teszt, mert az otthoniak mind pozitívak lesznek! :wink:

Lyndee: azta már csak 28 nap? Nem semmi gyorsan telik az idő.

Csucsu: te most megint elkezdted a clostit? Meg még akartam valamit kérdezni de kiment a fejemből. 8)

Kép
németh
 
 


JA TUDOM MÁR! AZT, HOGY EGY CSOMÓ LAPTETŐD VOLT MÁR EGYMÁS UTÁN!

Kép
németh
 
 


Ez nem is kérdés volt...

Kép
németh
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Szuper volt minden!!! :D Nézzétek a vonalzómat, ez a doki ezt számolta ki, meg az uh is kb ezt mutatta. :D A doki még mindig szimpi (ő vizsgált a méhenkívülimnél is). Érdekes, ő hallott az ingyenes kombinált tesztről, csak sajnos a Kistarcsai kórházban (Kinga :D ) nem ingyenes, de mondta, hogy még jó, hogy menjek el oda ahol az, akkor nehogy kihagyjam. Viszont beutaló kell, amit ő nem tud adni, de a rákszűrésem eredményéért úgyis vissza kell mennem az sztkba, úgyhogy majd ott kérek beutalót. Már van is időpontom 12. heti szűrésre (bár ha megcsinálják máshol a kombináltat akkor nem is kéne, de több szem többet lát alapon azért elmegyek oda is) Ja! És ha már úgyis ott voltam, akkor elküldtek laborra, szóval már az is megvan. :D Védőnőt is elkezdem felkutatni holnap. :D

Majd holnap reagálok ám minden másra is, csak meg akartam írni, viszont iszonyú fáradt vagyok, hosszú és fárasztó napom volt. Megyek le is fekszem. Jó éjt!

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: Igazi nyári baba lesz :)
Nagyon ügyes voltál tegnap. Mostmár csak azt a 32hetet kell kibirnod:)

Kép
csucsu05
 
 


tabati:nagyon örülök hogy sikerült a kórházi vizsgálat.meglátod mennyire el fog telni az idő és már azt veszed észre hogy kezedben a kicsi :wink:

kinga:igen,nagyon pereg a visszaszámláló.már egy hónap sincs hátra :shock: utánam pedig jöhettek Ti babásodni :lol:

Nitácskának fogom küldeni az sms-t(vetélősbe) ha megérkezik a baba,remélem ide is eljut majd a hír :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Kinga,

köszi szépen neked is a drukkért.

Sajnos tegnapelőtt este 1x, meg a tegnapi nap folyamán is pecsételgettem :( (ez amúgy nem jellemző rám mensi előtt). 1-2 napon belül ki fog derülni, h. megmarad, v. mensi lesz. Ha minden ok, akkor a kalkulációm szerint a hcg szintemet vas.de hétfő reggel már tuti, h. a normál teszt is ki kell, h. mutassa. Ha addig mégsincs mensi, akkor hétfő délben úgyis vissza kell menjek a dokimhoz vizsgálatra.
nocciola
Budapest II. kerület
 
 


Voltam ma uh-n,és hát beigazolódott amit mondtam is,hogy bal oldalon van egy 38mm-s cisztám!
Mi a fene lehet ez? :( Már 3.hónapja minden hónapban vannak cisztáim!Amik menszesszel elmennek,aztán újra előjönnek!
Megvan a 3.napi hormoneredményem is!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: nem szedtél valami gyógyszert? Clostit netán?Attól lehet ciszta .

Kép
csucsu05
 
 


Már 3.hónapja nem szedem a clostit!
Málnát ittam pé-ig,utána palástot.Meg szedtem a barátcserjét már 2 hónapja!
Lehet endo-m van vagy PCOS-m! :(

Kép

Kép
syl100
 
 


Tabati: nagyon ügyes vagy! Látod, hogy rendben van minden!

Lyndee: gondolom megvettetek már mindent. Majd hozzál már képeket légysziiiiiiiii! Babaszoba, házszín, babakocsi, stb. Olyan jó lenne nézegetni!

Nicciola: továbbra is megy a drukk! Hátha nem mensi!!!

Syl: én, mint nagy tapasztalattal rendelkező szülész-nőgyógyász :D azt mondom neked, hogy lehet, hogy neked sincs mindig rendes tüszőrepedésed és azért van a ciszta. Legalábbis nekem azt mondta a doki amikor volt az ősz elején az a nagy, hogy attól is lehet. És most meg tényleg nem volt normális pé-m meg semmim. De persze ez csak tipp. Azért lenne jó, ha egy ciklust neked is végigkövetnének uhuval, és akkor kiderülne.

Kép
németh
 
 


kinga:igen már megvan minden.Éppen most akartam pár képet csináni de lemerült az elem a gépbe.Hétfőn teszek képeket,megigérem. :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Kép


Kép


Látom nem nagy a mozgás....teszek fel 2 képet a kicsikém ágyikójáról.
Egyenlőre a mi hálónkba fog aludni velünk.

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee
nagyon csinos kis alvóhelye lesz a fiadnak. aranyos a macis minta. :wink:

Nálam sajnos ma 1. cn. :cry: :cry: majd csinálok másik vonalzót! Nem ért meglepetésként, mivel volt már 3 negatív tesztem. :(

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syry: :( Kitartás! :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


Lyndee: nagyon tetszik az ágyikó! Annyira édi!

Syry: nálam is ma 1 cn. :? Na majd akkor ebben a ciklusban leszünk egyszerre terhesek! Neked is Mátéd van, nekem is, és hirtelen azt hittem, hogy pont egy év van köztük, de láttam te Mátéd 02. 04, az enyém meg 04. 02.

Kép
németh
 
 


Syrynx: sajnálom pirit. De nem feladni !!

Lyndee: nagyon szupi helye lesz a kisbabátoknak:)

Kép
csucsu05
 
 


Kinga
megbeszéltük! :wink: nem is vettem észre a számcserét: 02.04 és 04.02 !!! amúgy nagyon aktuális a vonalzód. :wink:

Csucsu
végül hogy döntöttél munkahely ügyben? új hely, vagy maradsz a réginél. de bízzunk benne, hogy még ebben az évben lesz egy szép erős pozitív teszted és akkor nem is kell visszamenni!!!!!! :wink: :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


kinga:nekem pedig a téli avatárad tetszik.Most már teljesen mikulásos-karácsonyos hangulatom van :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Lyndee!

Szép babasarok! Már én is várom ezt a fajta készülődést is, amikor már berendezzük a szobánkat mi is babásra. :D Amúgy felejtsd el amit a múltkor írtam, hogy ez a vitamin megszüntette a hányingerem. :lol: csak azt hittem, de ezek szerint nem attól szűnt meg, mert mostanság megint visszajött. :evil: Sok lány még örül is neki a másik topicban, mert így tudják, hogy minden rendben van. Én meg inkább lennék meg nélküle, bízom én enélkül is magamban, bennünk... :roll:

Syry, Kinga!

Hajrá a következő ciklus!!!

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati:majd meglátod milyen gyorsan eltelik az idő.Én emlékszem hogy tavasszal még azt mondtam hogy nagyon sokára fog még eljönni a karácsony.....és tessék,itt vagyunk a küszöbén.
voltak napok amikor lassan telt az idő,pl amikor annyira rosszul voltam....azt hittem én már sohasem lehetek a régi.először azt mondták hogy a 12.héttől könnyebb lesz,majd ha megmozdul(16.hét körül) végül már a csak a félidő hozta meg az enyhülést.
De onnantól nagyon repült az idő.

Az én dokim is mindig azt mondta hogy örüljek a hányingernek mert akkor biztos hogy nagyon jól tapad a terhesség.
Szóval kitartás bármennyire is kellemetlen az elején,de ha szerencsés vagy a 12.héttől jobban leszel :wink:

KépKép
lyndee
 
 


egyébként most sem vagyok 100%-kos,mert most már annyira fáj a szeméremcsontom hogy a hétvégén menni alig bírtam(nem túlzás)
De azt gondolom hogy ez mind semmi annyi hányás után... :roll:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee!

Én nem hányok, csak hányingerem van. Egyik nap már imádkoztam, hogy jöjjön a róka, sőt, már magamat akartam hánytatni, annyira rosszul voltam. De aztán férjem lebeszélt, így csak feküdtem és kínlódtam. Remélem tényleg hamarosan elmúlik, mert ha nekem is csak félidőben, azt nem tudom hogy bírom ki. Most meg arra is rájöttem, hogy néha attól is van hányingerem, hogy nagyon rossz a szám íze. A rágótól meg szintén rosszul vagyok. Úgyhogy majd a tik-takkal próbálkozom. :x

Kép
Kép
tabati
 
 


Syrynx: szerintem maradok a régi helyen. Hisz oda március 1-el kell vissza mennem merta szabimat si ki kel venenm. Igy van egy kis haladékom:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

A szíved vezérel... :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Lányok!Megszületett Vera Kislánya Iza!


Részleteket nem tudok,itt megnézhetitek a képet a kiscsajról:

[http://www.babanet.hu/album/index.php?album=14552&page=3&image=332034


Gratulálunk!!!!!!!

KépKép
lyndee
 
 


Lányok,

Tündérek vagytok, köszönöm, h. így szorítottatok, pedig csak nemrég néztem be ide hozzátok először.
Jó hír, nem mensi!!!! Ma voltam újra Bhcg+Progi mérésen, és a hcg-m az utóbbi 6 nap alatt 3-ról 65-re nőtt, a progim 37.5 (gyakorlatilag stagnál), de erre kaptam ma Utrot pótlásnak. Ja és táppénzre kell mennem, meg pihizni a vérezgetés miatt. Ezt nem bánom, mert eléggé stresszes vagyok a munkám miatt. Méhnyálkah.is vastagodott, tegnap 14 mm volt már. :D Doki azért felkészített a terhesség korai volta miatt, h. kétesélyes a dolog, de mindent meg fogok tenni, h. megadjam az esélyt NEKI, akit már nagyon várunk!
Ne haragudjatok, de le kellett írnom, bár még semmi nem biztos, de hátha másnak is erőt és reménységet ad a folytatáshoz. Én PCOS-ként már egy peteérésnek is örültem, ezt még el sem merem hinni!

Nocciola
nocciola
Budapest II. kerület
 
 


csucsu05 írta:Syrynx: szerintem maradok a régi helyen. Hisz oda március 1-el kell vissza mennem merta szabimat si ki kel venenm. Igy van egy kis haladékom:)


Én is pont így vagyok mint te!A régi helyemre nem akarok visszamenni,mert messze van.Dec.30-án jár le a gyesem és utána ugye kitudom venni a 3hónap szabimat ami bent maradt!Ugye az kb.3 hónap szabi?
De ha addig se jön össze a baba,akkor jól megszívjuk mert megszakad a munkaviszonyom és lehetek itt pénz nélkül majd a 2.terhességemmel! :? Mert nekem Réka csak majd szeptembertől kezdi az ovit!
Arra gondoltam,hogy a háziorvossal megbeszélni és valahogy felvenne táppénzre ameddig csak lehetne,ezzel is húzni az időt!
Te ezt nem tudnád megcsinálni? :roll:

Kép

Kép
syl100
 
 


syl: de táppénzre is eltudok menni esetleg de az csökkenti akkor majd a gyedemet. Mert a lényeg, hogy 168 biztositott napod legyen akkro kapsz jó gyedet.
Mindegy mert az élet úgyis megoldja. Ma azért lemondtam az új állást és bizakodok, hogy még idén össze jön a baba.

Nocciola: ez nagyon jó hir:) Pihenj sokat és szoritok neked:)

Kép
csucsu05
 
 


Nem vagyok ebben annyira járatos!Mennyivel csökkenti a táppénz a gyed összegét ,ez hogy működik?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: én sem tudom biztosan csak azt, hogy a tárgyi évet nézik mennyi az átlag bérünk. Na most ha táppénzen vagy akkor az a fizud vagy 80 vagy 75 % -a. Talán ennyiből rossz csak. De én sem vagyok ebben biztos mert van olyan aki munkaügyis mégsem tudja pontosan. Utána kéne nézni mert azért nem mindegy szerintem. Viszont ha mindeg yakkor betegállománnyal huznám én is az időt.

Kép
csucsu05
 
 


De jó lenne,ha nem kellene egyikőnknek sem húzni az időt táppénzzel!!!
De,ha muszály lesz akkor ....

Nem is mondtad mi volt tegnap az uh-n?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: sajna hétfőn mehettem volna de nem volt már hely. Illetve akkor kellet volna mennem. Igy most nem mentem uh-ra.Pontosan lett volna hely 1órára. Dea kkor az én lányom alszik. Mivel nincs aki vigyázzon rá igy nem mentem.
Remélem azonban hogy érnek petéim szépen és jól érzem mert tegnap nagyon feszitett az Lh pedig full pozítív volt. nyák is volt hozzá szépen nyujható amilyennek lennie kell.

Kép
csucsu05
 
 


De jó neked Csucsu,hogy ennyire szépen egyértelműen látszik,hogy pé-d van!
Bezzeg nekem...... :?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Látszani látszik mostmár az is kellene , hogy sikerem is legyen. Hisz nekem egy petevezetőm van már csak. Igy ha nem balra indul el és nem ott érik meg a pete akkor cseszhetem , hoyg van PÉ-m.
Tehát ez nagyon össze tett dolog .

Kép
csucsu05
 
 


És még a petéim nem repedtek meg mert írtóra feszit a petefészkem. Ráadásul én most a jobb oldalon érzem. Remélem nem csak ott érik.

Kép
csucsu05
 
 


nocciola!

Akkor halkan gratulálok. lehet, hogy jössz hozzánk a júliusi topicba? Vagy az augusztusi lesz a nyerő? :wink:

Csucsu, Syl!

Tényleg utána kell járni ezeknek a gyedes, gyeses, táppénzes kérdéseknek, mert ha nem teszi az ember, akkor nagyon sokat tud veszteni. Én ehhez sajna nem értek, de majd megkérdem a férjemet, hátha tud valamit mondani.

Syl!

Mindig meglepődöm amikor látom, hogy Réka 2 éves, mert ezen a képen sokkal idősebbnek tűnik. :D Most ne nézz hülyének, de ha csak a képet látom és meg kell mondani hány éves lehet, akkor simán mondanám iskolásnak is. :oops:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati:Köszi,az tök jó lenne,ha megkérdeznéd a férjedet,hátha tud valamit! :)
Amúgy Réka most lesz 3 éves egy hónap múlva,és igen tényleg mindenki többnek nézi élőben is! :D Simán elmenne egy 4 évesnek is,de azért többnek nem! :lol:

Csucsu:Én nem is tudtam,hogy neked a jobb petevezetőd már nincs! :oops: A lapar alatt távolították el?Miért?
Nekem is amúgy ma feszít nagyon a hasam,főleg inkább bal oldalt,pont ott ahol a nagy cisztám is van! :?
Úgyhogy valszeg nekem ott ért petém és cseszhetem,mert a cisztától úgysem lesz nyerő,nem fog célbaérni!De azért próbálkozunk, hátha!

Kép

Kép
syl100
 
 


Nocciola
ez jó hír, hogy emelkedik a hcg. :lol: mikor kell uh-ra menned megint?

Lányok (Csucsu) a táppénz mértéke nem 80-75% , hanem csak 70%. Csucsu nem jól írtad, a gyedhez nem 168 nap biztosítotti idő kell, hanem 180 nap! (a 168 nap a terhességi gyermekágyi segély ideje, az jár 168 napra.) (táppénz: ha a biztosítás megszünte után megy az ember táppénzre, akkor már csak 45 naptári napra jár. de az is csak akkor, ha a biztosítás megszünte utáni 1-2-3. naptól veszik fel az illetőt táppénzre. Csucsu, azért március 1-jéig még simán lehet tesó! én bizom benne, hogy sikerül neked addig!

Csucsu
örülök, hogy van pé! ez jó hír. én már nagyon várom a dec.9-ét. kiváncsi vagyok mit mond a dokim. bár a vérvétel szerintem csak januárban lesz, mert épp kari körül dec 25 körül jön a köv. piri és akkor nem tudnak vért venni a 3. nap körül. na meglátjuk.

Harivera
gratulálok a kis Izához. megnéztem a képeket. csuda helyes kisbaba. :wink:

teszek fel képeket. Tesómmal, meg a kisfiával. a Tesóm most van kb. a 32-33 hétben a 3. gyerkőccel! :wink: [img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 7.0997.jpg[/img]
Kép
Kép

Kép

Kép
syrynx
 
 


az egyik kép lemaradt.
Kép

Kép

Kép
syrynx
 
 


Köszi szépen lányok,
azért még nem élem bele magam, ez még nagyon korai terhesség...S ha már az ember lánya átél vmi. kellemetlent, akkor nem mer egyből a fellegekben szálldogálni. :( (Sajnos tavasszal volt egy elhalásom, mondjuk akkor sem a PCO-mat, sem a feltételezett progihiányomat nem kezelték, most meg igen.)
3-án megyek UH-ra, akkor csekkolják újra a progit is. Tegnap kezdtem az utrot, és ma itthon pihiztem, már kevésbé pecsételtem. Remélem rendben lesz minden.
Persze ilyenkor nem nyugszik az ember, kikalkuláltattam már: augusztus eleji bébi lenne, kisoroszlán, ami azért vicces, mert én is az vagyok, és a férjem már régebben is poénkodott ezzel, h. a sors lehet ezt fogja dobni, h. még egy karakán oroszlán fog érkezni a családunkba. Női megérzés? :lol:

Syrynx,
csodás lehet már 3. babát várni, én egyke vagyok és mindig tetszett a nagycsalád. Most remélem végre elkezdhetjük építgetni, mi most várunk az elsőre...

Syl, Csucsu,
szorítok én is, h. amit éreztek az csak kósza félreérzés legyen, és a jó helyen érleljétek azokat tüszőket!
nocciola
Budapest II. kerület
 
 


Syrynx: na igen én is keverem látod a dolgokat. iszem 3éves lesz a szabina már nem vagyok képben. Na akkro meg pléne nem mindegy ha betegállományba megy az mebre ha csak 70%. a 168napot meg kevertem már később eszembe is jutott. Szóval tényleg utána kell nézni mert nagyon nem mindegy azért menyni lesz a gyed.


Syl: áprilisban méhen kivüli terhes lettem és a jobb petevezetőmben tapadt meg a kicsui. Igy el kellet távolitani.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: nem is tudtam, hogy a jobb petevezetőd már nincs meg. De nem lehet, hogy a bal oldal átvette a dolgokat?

Niccola: na akkor én is csak apró betűvel gratulálok aztán majd naggyal is. Pihenj sokat, rendben lesz minden!

Syry: hú a tesód tök szép kismama! És mer emelgetni? Én is ilyen terhes szerettem volna lenni, csak aztán nem jött össze a plusz 20 egynéhány kilómmal. Mondd meg neki, hogy gratulálok!

Tabati: hányást sajnálom. De a direkt hánytatást azért nem kéne erőltetni! Meg ez különben sem olyan hányinger, hogy ha kijön a gyomrodból a kaja, akkor jobb lesz... :wink: Esetleg a dokinál kérdezz rá a b6 vitaminra, hogy szabadna-e szedni meg nálam reggel amikor beértem a mhelyemre egy pohár tonic volt az első, és olyan jól esett, utána mindig jobban lettem.

Syl: lehet, hogy már százszor megkérdeztem, de mikor mész megint dokihoz?

Én meg voltam kedden (3. cn, óriási volt) dokinál és most azt mondta jól állok, majd pénteken kell megint menni. Lehet, hogy nem is kell gyógyszer. Na majd meglátjuk.

Kép
németh
 
 


Kinga:Ha megjön akkor kell mennem hozzá,hogy megnézzen uh-n,lesz-e még ciszta!De én már lapart akarok! :? Azért már hónapok óta cisztásodom,így nem sok esélyem van a babára!

Neked a dokid a 3.cn-n mit láthatot,hogy azt mondta,hogy jól állsz?
Olyan hamar még nincs tüsző,nem?? :roll:

Kép

Kép
syl100
 
 


Kinga: Hogy érted hogy a bal oldal átvette a dolgokat??
Tök jó hogy lehet nem is kel gyógyszer:)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: