Új privát üzeneted érkezett!

Hát a ferti szerint 7-én volt, a ciklus meg még nem tette a vonalat.
http://ciklus.hu/images/diagramok/77011 ... 15200_.png

Kép
kissedi
 
 


bassz.s laptető. hát nem jött be most sem!

Kép
kissedi
 
 


itt a fertis is. nem tom mi van. elemeznétek?
http://www.fertilityfriend.com/home/22f351

Kép
kissedi
 
 

 
 

Edi
Ez a laptető nekem sem jött be. Annyiszor volt már, és hiába.
Néztem a görbéd. A ciklus is berakta a vonalat. Szerintem jó helyre rakta, én is oda tenném. :lol: Amúgy rendesen megjött? Mert ez még csak a 8. dpo. Ilyenkor van a beágyazódás, és az járhat vérzéssel.

Kép
p__lilla
 
 


sztem rendesen. reggel vettem észre, semmi előjele nem volt. annyi hogy tegnap este fájt a fejem , de nem gondoltam, hogy ez lesz a vége. nagyon élénkpiros egyébként a menszim most.( bocs, ha undorító vagyok, de ez van :oops: ) én is gondoltam, hogy mi van ha nem igazi :roll: , de sztem az lesz :cry:

Kép
kissedi
 
 


Edi
A ferti is jó helyre rakta a vonalat szerintem. Végülis a hőd eléggé leesett, meg a fejfájás. Nekem minden mensi előtt fáj a fejem. Meg ha élén piros is, akkor tuti mensi. Sajnálom.
Amúgy a rövid luteáris fázis hormonproblémára utal. Néztek már neked hormonokat? De emlékszem, múlt hónapban meg nagyon hosszú volt, pont ennek az ellentettje. Na, én ezt már nem értem. :evil:

Kép
p__lilla
 
 


Hát ezt már én sem értem Lilla. épp most mondom apinak, hogy legalább hamarabb túlleszek az átjárhatóságin így. utánna hátha összejön :wink:
egyébként még nem néztek nekem jóformán semmit. csak 3x voltam uh-n pé miatt. akkor volt. vagyis először nem, utánna 2x volt, és elég nagyok, akkor görcsöltem is. most mondjuk középidőt meg sem éreztem. :roll: ki érti már ezt?

Kép
kissedi
 
 


Azon gondolkodom abbahagyom a hőmérést. szted? eléggé idegel, és hátha úgy kicsit kiverem a fejemből.... lehet hogy egy kis időre vissza kellene vonulnom... de olyan jó itt kidumálni a dolgaim. na megyek mert kezdődik mindjárt a Barátok közt. pusz Lilla

Kép
kissedi
 
 


Edi
Szerintem is hagyd abba a hőmérőzést. Főleg, ha érzed mikor van pé. Én nagyon fel tudom magam idegesíteni vele, ha nem úgy alakul a hőm, ahogy szeretném. Most mérem, az inszem miatt kíváncsi vagyok, de előtte hónapokig abbahagytam. Bár babás nem lettem. :cry:

Kép
p__lilla
 
 


Kisedi! Nekem nőkorom óta :) kétszer volt ilyen. És nem volt semmi hormonbajom, szerencsére. Félidőben megjött egy kb. két napos közti vérzés. A doki azt mondta, ha a következő hónap rendben akkor nincs gond, nem is volt. Be ijedj meg. A hőmérőzés szerintem csak akkor jó, ha nem veszi az ember tehernek. Úgy áll hozzá, hogy na kíváncsi vagyok milyen. De ha már ennyire zavar, akkor inkább tarts szerintem is szünetet. Aztán majd ha már nyugodtabb leszel...
Puszi

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Szép estét csajszikák!
Kat! nekem még nem igazán volt ilyen. olyan hogykésett igen. kétszer késett mindig kb 1 hetet. de hogy hamarabb jöjjön. ilyenre nem emlékszem az eltelt 12 év alatt. :shock: azt a...! 12 év.pppfffuuuu. ideje lenne már szünetelni, nem?
Lilla! képzeld a ferti behozta jövő hétvégére a pét. na ez milyen. már ebből fog állni a ciklusom, hogy egy hét menszi rá egy hétre pé, egy hét múlva menszi.....?????
na mindegy hagyom a ...csába. lehet hogy ha nem figyelem magam jobb lesz. koncentrálok inkább apira :lol:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!
Edi! Rendesen összekutyulódott most minden, nem is igazán értem. Amikor először olvastam én is a beágyazódásra gyanakodtam, de ha már igazán vérzel akkor nem lehet az. Sajnálom. Szerintem sem jó, hogy ennyire görcsölsz a hőmérőzésen, vágd a sarokba egy időre. Igazad van, api körül érdemesebb legyeskedni.... :wink:
Az a sok laptető....majd csak bejön már :D

remeny
bnandi
 
 


hello Andi! hát én is úgy gondoltam,hogy apival jobb a hancúr, minta hőmérő szopogatás. :lol: csak most piri közénk állt. :( pedig az előbb megittunk egy kis bacardit. hm... kár,hogy megvan.
na megyek aludni,mert mindjárt leesik a fejem.
remélem haszna is lesz a laptetőnek.

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!
Hű de rég nem járt itt senki, úgy látszik mindenki pihen egy kicsit Ez nem is baj, kell néha egy kis szünet, de ha mégis benézne valaki segíthetne nekem. Most kezdődik a fogigátlós hónapom a lombik stimu előtt és a fogamzásgátlót a ciklus 5. napjától kell szednem. Ez eddig o.k. is lenne, de nem tudom mit vegyek az első napnak mert szombaton egész nap csak barnáztam, fájt a hasam de nem volt olyan igazi vérzés. Ez csak tegnap reggelre jött, ill éjszaka. Most akkor melyiket számítsam első napnak, a szombatot vagy a vasárnapot?

remeny
bnandi
 
 


Helloka! hát nagy itt a pangás!
képzeljétek elmarad az átjárhatóságim, majd jöv.hónapban lesz, legalábbis remélem, hogy akkor végre meglesz már.
mivel 5.napon vagyok, a doki azt mondta, hogy ő a 9. napon csinálja az átjárhatóságit, ami a héten péntekre esne ami ünnep!!! :twisted: :twisted:
hát nagyon felhúztam magam rajta. nem igaz, hogy semmi nem jön össze.!!!!
na megyek mert még mindig szarul vagyok. a hasam nagyon görcsöl, még mindig pecsételek, ami nálam sosem volt, és ráadásul elkezdett menni a hasam. még beteg is leszek és fejbeverem magam, komolyan! se gyerek, se vizsgálat, semmiiii :twisted:
na nem panaszkodom, megyek macskázni.

Kép
kissedi
 
 


Edi
Sajnálom, hogy ilyen szarul jön ki ez most, pedig szerintem jobb az ilyenen minél előbb túllenni. Nekem a 12. napon csinálták az átjárhatóságit. Utána már szerintem is késő, mert jön a pé.

Andi
Azt számítsd első napnak, amikor már rendes piros vér jött. Ha az este 10-kor volt először, azt is számolhatod már első napnak. Szerintem nálad akkor vasárnap az 1. cn.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla, köszi.
Hogy érzed magad?

remeny
bnandi
 
 


Andi
Köszi, jól vagyok. Nem érzek semmi babásat. :(

Kép
p__lilla
 
 


Lilla! remélem annak ellenére, hogy nem érzed sikerült az inszem, vagyis a megtermékenyülés.
szorítok nagyon!!! mikor kell menned vérvételre?
Na megyek vízszintesbe tolom magam.
pusz nektek!

Kép
kissedi
 
 


Edi
Jövő hétfőn megyek vérvételre.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Andi!
Az számít első napnak, amikor piros a vér, és este 6 előtt lesz olyan. Ha csak este 6 után kezdesz pirosan vérezni, akkor csak a másnap az első cn.

Edi!
És sajnálom, hogy elmaradt. Ismerős érzés.

Lila!
Drukk és millió babaragacs!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kisedi! Hát mindig van valami. Nekem is ismerős, ahogy Bumi is írta. Valahogy soha nem mennek simán a dolgok, dehát mi erős csajszik vagyunk és nem keseredünk el. ( Legfeljebb pár órácska erejéig. ) Fel a fejjel! :wink:

Lilla! Szurkolok nagyon!!!!!

Bumi!
De jó, hogy ezt leírtad, ezt én sem tudtam :oops: Szóval este 6 óra a "váltás".

Puszi Mindenkinek!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Hello!
Látom még mindig sehol senki, de attól én még leírom mi történt a napokban. Csütörtökön elkezdtem szedni a fogigátlót. A férjecském kedden volt bacikukuccson, tegnap jött meg az eredmény, tiszta mint a patyolat. Szóval semmiféle baci nem fogja megkeseríteni a napjainkat. Én is kedden megyek törleteket vetetni,a doki szerint gyorsan meglesz az eredmény. De mivel a páromnak sincs semmiféle bacija így remélem nálam sem találnak semmit. 13-án még egy utolsó uh és remélem a jövő ciklustól kezdődik a stimu. Gyógyszerek már be vannak spájzolva indulhatunk....
Lilla!
Izgulok érted nagyon nagyon. Az a hétfő....
Többieknek szép hétvégét!
Andi

remeny
bnandi
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek szurkolok továbbra is. Muszálj egy kicsit kilevegőztetni az agyam, remélem nincs harag.
Még két hét és megyünk vissza ellenőrzésre, mennyit is értek ezek a vitaminok. Már most kezdünk izgulni. Még itthon is nagyobb a feszkó. Remélem nem lesznek nagy összezörrenések apával csak amiatt mert mindketten az allját súrolyuk. Igyekszem nem emlegetni semmit és kerülni a témát. Bár voltunk egy étteremben ahol több gyermekes család is ebédelt. Mindeketten csak a gyerkőcöket bámultuk és róluk beszélgettünk egész idő alatt. Nagyon kifog már rajta is ez a kóceráj. De hát még csak most kezdődik majd a sűreje...REMÉLEM!!!

Andikám!
A férjecsédnek: Kép Kép Szuper, hogy minden jól indul!!!! Csak így legyen továbbra is...egy babáig.
Én is úgy tudom, ahogy Bumi is mondta. Este hat után már másnapra írod az első napot. Attól, hogy nem vagyok gépközelben, a mobilomat még hordom! :wink:
:arrow: Ha ismersz valakit akinek inszemináció kell: www.perinatal.co.yu/aktuelno.html

Bumi, kissedi - Puszi.

Lilla! - Mi a pálya??? Mikor mutatod a pozi tesztet? :wink: 8) :D
tea77
 
 


Hello csajok!
Hát nálunk már megvolt a balhé. tegnap nagyon csúnyán összeugrottunk a semmin... egész nap nem szóltunk egymáshoz. Teljesen felőröl minket ez a várakozás, és az eredménytelenség.
erre este befutott a barátházaspár a kiscsajjal, aki tegnap volt 1 éves!!
hát aztán csak kerülgettük egymást, hogy ki kezdje a beszélgetést... végül gyertyákat gyújtottam a kád szélén,behívtam és ott beszélgettünk. hát jól kidumáltuk magunkból a dolgokat.
Rájöttünk hogy mindkettőnknek elege van abból, hogy baby sehol,no pénz és egyébként is... így nem tudom milesz. :roll: Api már "utál" gyerekre nézni is, én meg mindenkit aki a "nem lesz még nektek?" mondatot kiejti.
Szóval zajlik itt az élet.
De most már minden ok, legalábbis remélem.
Mi is két hét múlva megyünk kb. vizitre.
Lilla drukk a pozi teszthez!!!!!!! Andi ,Teaszorítok nektek is

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!
Végre üres a ház és azt csinálhatom amit akarok. Illetve amit csinálnom kell. Ma szabadnapos vagyok végre és úgy terveztem, hogy kifestem a konyhát és alaposan kitakarítom. Se főzés, se semmi...erre reggel óta vendég a vendég hátán.... nem baj, de nem a legjobbkor. Api is osztálytalálkozóra ment, ki sem merem mondani.... a 25 évesre. Ilyen öreg lenne?! Amikor elment bezártam kaput, ajtót és végre pakolhatok, mázolhatok.... A nyáron beázott a tető, mert épp akkor lett leszedve a tető a munkálatok miatt amikor este egy óriási zuhancs érkezett. Nagy csúnya sárga foltok vannak a menyezeten ezt fogom eltüntetni. Ha most nem csinálom meg akkor az idén már nem is lesz belőle semmi ezért most indulok... és abba sem hagyom amíg minden nem lesz kész.
A pároktokkal való összezürdülés ismerős helyzet. Mi is nagyon feszültek szoktunk lenni ilyenkor, minden bolhából elefántot csinálunk, de csak addig amíg el nem kezdődik a dolog. A várakozást mi sem bírjuk. Fel a fejjel lányok.

Edi, nagyon ügyesen megoldottad a feszültség oldást.

Tea!
Hiányzol nagyon, de tudom hagyni kell néha, hogy lélegzethez jusson az ember. Remélem ti is tudjátok valamivel oldani ezt a stresszes időt.

Katerina, Zsó, Lilla puszi nektek is.
Andi

remeny
bnandi
 
 


Sziasztok!
Nekem nem sikerült ez a hónap sem. Ma reggel teszteltem egy negát. :cry:
Most már jó lenne, ha valaki mutatna egy + tesztet.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!
Lilla!
Ez nem lehet igaz. Semmi halvány csík? Azért holnap elmész vérvételre? Nem tudom mit mondjak. A fene egye meg... :(
Sajnálom, bár tudom ezzel nem sokat érsz el, de tiszta szívből sajnálom, annyira szerettem volna... de azért menj el holnap.

remeny
bnandi
 
 


Andi
Persze, elmegyek. Kíváncsi vagyok, mennyire hízott meg a 11,5 mm-es nyálkahártyám. :lol:
Az utrót ma már nem raktam be, így egy napot spórolok, hogy előbb megjöjjön a mensi. Múltkor az a 6 nap volt számomra a legrosszabb, mikor már tudtam, hogy nincs baba, de még nincs mensi.
Holnap fogjuk megbeszélni a továbbiakat gondolom. A decemberi lombikot.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla :cry: :cry: :cry: úgy sajnállak! pusz neked
Andi kifestettél? bizti szép lett, imádom a friss lakást. nekünk jövőre lesz aktuális már előre félek tőle.
Tea pusz.
Most megyek.

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok lánykák!
Hát én nem tudok semmi hírrel szolgálni. És szomorúan látom, hogy ti sem sok jóval.
Lilla ölelés neked!
Kisedi! Nekünk a januári beültetés után jött egy nagy hullámvölgy a párommal. Már előtte is elindult. Én nagyon befelé fordultam párom meg annyira megtelt az önsajnálattal.... Majdnem tönkrement egy 13 éves kapcsolat, amiről minden ismerősünk azt gondolta, hogy elképzelhetetlen. Szerencsére néhány nagy veszekedés után ( előtte még kicsi sem volt soha) szép lassan rendeződtek a dolgok. Párom akkor kezdett hirtelen fogyni. És azt kell mondjam, semmi nem véletlen az életben. Mostanra újra egymásba szerelmesedtünk. Ha meggondolom, mostanra sokkal "melegebb" kis fészakbe érkezik majd a baba. Talán ezt is benne van a dologban. Nagyon bízom benne, hogy ha el tudjuk kezdeni az újabb lombikot, akkor az már sikerülni fog. :) Szorítok nektek is, hogy így vészeljétek át a babavárással kapcsolatos nehézségeket.
Bnandi! Én is akkor szeretek takarítgatni, ha egyedül vagyok, de ez nagyon ritka. :) És igazad van, fel a fejjel lányok!!!
Majdcsak összejön már az a pozitív teszt valamelyikőnknek.
A Kaalis topikban van egy leányzó, akinek a 7. beültetés sikerült :D Végre! Nagyon boldog!!! Ezt a kitartás végett írtam nektek!

Puszi mindenkinek és gyönyörű szép hetet!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Kat! kösz a biztatást, ránk fér. olyan jók ezek a pozi példák csak a tesztjeink lennének már azok.
Lilla? mizu voltál vérvételen? remélem te leszel az első kismamink a hónapban, aztán karácsonyig lesz még egy pár :wink:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Megvolt a vérvétel meg az uh. Az uh-n a doki azt mondta, hogy 14 mm-es a méhnyálkahártyám, nagyon szép, és lehet, hogy van baba, mert jó vastag. De sajnos a vérvétel meg nem mutatott babát, úgyhogy következő hónapban kezdődik a stimu. Decemberben már terhes fogok lenni!!!!

Kép
p__lilla
 
 


Lilla- remélem hogy van. lehetséges egyébként, hogy a vérvétel nem mutatja?Szorítok azért még van remény!

Kép
kissedi
 
 


Edi
A vérvétel 100%-ban megmondja az eredményt. :cry:
Veled amúgy mizu? Lassan letelik a closti és mentek kattincsvizitre. Drukk nektek.

Katerina
Örülök, hogy újra dúl a love. Mikor lesz lombikotok? Sok-sok drukk nektek is.

Kép
p__lilla
 
 


sziasztok!!! én még új vagyok itt közötettek.

tegnap volt a párom spermavizsgálaton. ma felhivtam az asszisztens nőt, h tud e vmi eredményt. azt mondta, h 80% mozgó, számuk pedig 80mill.ezek jók, de h van benne korokozó, mert vmi fehér nem tudom mit mert nem értettem láttak benne, és h meg kell várni a tenyésztési eredményt (3 hét):( szerintetek ez, sz mi lehet? kap majd rá antibiotikumot? de azt meddig kell neki szerintetek majd szednie?? gondolom alatta meg majd nem lehet probálkozni mi??? megint ujabb hónapok kihagyása??annyira szeretnék már babát!!
ne haragudjatok, h ennyit irtam, és betolakodtam, és nagyon szépen megköszönném ha vki válaszolna.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!
Én m vagyok 1.cnen.
Jövő hét pénteken kell mennem uh-ra a Kaáliba.

Lilla!
Sajnálom, hogy nem sikerült, de majd legközelebb!

Dike!
Üdv! Valszeg antibiotikumot ill. gyulladáscsökkentőt fog kapni a párod.
Ezeknek ugye kell egy kis idő, míg hatnak, illetve amíg a javulás érzékelhető. De az biztos, hogy meddőségi kezelésbe nem kezdenek, míg nega nem lesz az eredmény.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dike!
Üdvözlünk!
80 millió volt az összám. De mennyi volt a milliliternkénti érték?
Igazából az számít. Ha 20 millió/ml megvan, akkor jó esély van a spontán terhességre, ha 10-20 millió/ml között akkor inszemináció, ha pedig 10alatt van akkor általában lombik. (Állítólag van ahol már 5 millió/ml nél is csinálnak inszeminációt.) Egyébként a 80°% mozgó is nagyon jónak tűnik. :)
Igen a gyógyszereknek kell hatóidő, de szerintem ne aggódjatok nagyon. Úgy tűnik, hogy nincs nálatok nagyobb baj.

Kat

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Dike
Üdv itt!
Szerintem sincs nálatok nagy baj. A 80 millió is szuper, meg a mozgók mennyisége is. A bacira majd fogtok kapni gyógyszert. Szerintem a gyógyszer elkezdése után 3 hónap múlva fogják újra megvizsgálni, hogy a baci kiürült-e. És akkor ennyi kattinccsal sok esélyetek lesz a spontán babásodásra.

Kép
p__lilla
 
 


katerina 80M/ml de csak telefonba kaptam némi infót.azt mondta simán elég minden a spontánhoz, csak h van vmi genny benn vagy mi. majd 3 hét mulva kiderül pontosan. de nagyon remélem utána nem kell sokáig várni h probálkozhassu nk!!

köszönöm lányok az informáciot!
van akinek hasonló a problémája, és spontánozik?

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!
Először is Dike, üdv közöttünk. Szerintem sincs nagy baj nálatok, de ha bármi kell, mindig szívesen látunk. Egy kettőre végeztek azokkal a bacikkal és már itt is lesz a babóca. Mióta is próbálkoztok? A katona szám szuper, elég fürgék is, nem lesz itt baj. Sajnos nekünk mindanniunknak jó ha van ennyi összesen.... :? De javulunk. Igaz lányok?!
A festést befejeztem. Most maradt a takarítás. Nagy lendülettel végzem azt is, elvégre mindent meg kell csinálnom, mert hamarosan terhes leszek és akkor ugyebár nem csinálok semmi megerőltetőt :D

Tea, Edi bátorság, nem lesz semmi baj.

Lilla, akkor most több inszem nem lesz, a stimut a lombikosra értetted? Sajnálom, hogy megint csalódtál, de te magad mondtad DECEMBER. Akkor pedig mindent bele.

Kat!
Olyan szépeket írtál a kpcsolatotokról, hogy teljesen elérzékenyültem. Ilyen szeretteljes otthonba szeretne minden baba beköltözni és kopogtat is nemsokára, majd meglátod.

Megyek vissza, takarítok tovább. Puszi mindenkinek.

remeny
bnandi
 
 


Andi
Igen, lombikos stimu lesz. De még nem tudom, mikor lesz a 20. nap, mikor kezdhetem.
Örülök, hogy kész a festés. Takarítsál is, mert ha már terhes leszel, nem fog menni olyan könnyen. Én is pont gondolkodtam, hogy nekiállok a karácsonyi nagytakarításnak, mert akkor ugye már nem tudok. És az ajándékokat is meg kell vennem novemberben, mert az utolsó pillanatban már nem tudok terhesen futkozni cuccokért. :lol: :D

Kép
p__lilla
 
 


EZ IGEN!!!!!! olyan jó volt olvasni, hogy pozitívan álltok a dolgokhoz! csak így tovább!!!!
Lilla drukk a lombikhoz! bizti lesz babád karácsonyfa alatt! de jó lesz, majd 3-an ott ülni a fa alatt!! ne izgulj visz neked az angyalka. :wink:
Andi!részvét a takarítás miatt! de ha így belejöttél hozzám is jöhetnél :roll: :lol: .
Hát lehet, hogy nekem is bele kellene fogni, mert mi is ugyebár egy babával a pocakomban leszünk már karácsonykor,és úgy már nem húzoghatom az ülőgarnitúrát, meg mit :wink: :)
Dike! üdv. hát ez szép szám. ne izgulj. bizti lesz baby hamarosan.
Nálunk kevés volt a katona, de most telik le a clostilbegyt, amit a párom szed. a mozgónk is kevés volt, úgyhogy nektek nagyon nagy esélyetek van. a fehérjére, meg a bacira adnak vmit, és minden rendben lesz!!!
Tea? hol vagy drága?

Kép
kissedi
 
 


Dike!
Hát akkor asszem nincs semmi baj, Tudod ahogy Andi is írta, mi igencsak messze állunk az ilyen jó kiskatonaeredménytől. Nálunk pl. évek óta csak 1- 6 millió/ml volt az összszám, aztán pár hónapig volt teljesen nullánk is, legutóbb pedig 16Mill/ml, amivel már a mennyországban járunk. :) ne aggódjatok, legyetek türelemmel, jön a baba!!!

Lilla! Szurkolok karácsonyra! :wink:

Andi! Köszi és hajrá Nektek!!!

Tea drága! Tényleg, merre jársz?

Kisedi! Igen, pozitív hullám. Szerencsére. :)

Puszi Lányok

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Andi! 8 hónapja probálkozunk, és én is remélem h hamar elpusztulnak a bacik!! neked is kivánok minél előbbi babásodást!!!

kissedi! köszönöm a biztatást és remélem minél hamarabb babás leszel :)

KépKép
dike
 
 


Dike
A te kivizsgálásodat már elkezdték? Nálad okés minden?

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!
A leírtak alapján most elképzelem ahogy lázas takarításba fogunk mindannyian. Lilla, te voltál a legjobb, hogy még a karácsonyi ajándékok is eszedbe jutottak. Ez jó ötlet, de én olyan utolsópillantban kapcsoló vagyok és biztosan így lesz az idén karácsonykor is. Majd megoldjuk valahogy. A párom cipeli a csomagokat én csak válogatok majd. Aki ismeri őt tudja, hogy világéletében utálta a vásárlást, legtöbbször csak a parkolóig jut el, ott megvár... kedves mi?!
Jó, hogy vidámabb a hangulat, de mért is szomorkodnánk. Minden nap közelebb jutunk a nagy álmunkhoz.
A minap eszembe jutott Gröni. Próbáltam megkeresni, de eltünt. Tud valaki valamit róla? Remélem jól van.

remeny
bnandi
 
 


Én sem tudom MERRE LEHET GRÖNI?

Egy vicc, nekem nagyon tetszett :oops:

Öreg bácsi beleharap AZ almába, mire ott marad a felső fogsora.
Beleharap még
Egyszer, mire ott marad AZ alsó is. Eldobja AZ almát:
-Nesze vazzeg, edd egyedül!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina
Jó ez a vicc. :lol: :lol: :lol:

Andi
Az én férjem is hasonló eset. Mindig én veszem meg az ajándékokat, meg találom ki, még az ő családjának is. Szerintem most is az utolsó pillanatra fog maradni minden, főleg ha rajta múlik.

Kép
p__lilla
 
 


lilla!!! igen, néztek tüszőérést, az van. magas lett a prolaktinom de csak a 3. napi vérvételen, arra kaptam bromocriptint. azt szedem egy hónapja.

KépKép
dike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: