Új privát üzeneted érkezett!

Nyulasz
:(
Nagyon sajnálom, de azért keddig még reménykedjünk, szorítok nagyon!!!

Lexa
Igazad van a Máté mellett már más. Igaz a héten itthon volt a férjem, igy én kímélő módban üzemeltem csak a Máté mellett. Hát hétfőn már remélem jelez valamit a teszt. Vagy, ha nem akkor legalább már azt is tudjam....

Dezsina
Hát ez a mellfeszülés nálam nem igazán jelentkezik. Valahogy semminek semmi tünete.....ilyen szerencsés terhességem nem lehet
:?

Már nem emlékszek, hgoy ki írta, de csak a barátnőjére tudok gondolni, hogy Ő sem érzett semmit.

Backa
Mikor mész uh-ra? Bocsi, ha már írtad, csak most kicsit szelektíven tudok csak gyorsban olvasni.

Jó éjt!
Zsani
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Nyulasz Drága! :(
Annyira szeretném, ha ez a mosolygós avatarod maradna. Nagyon-nagyon-nagyon szorítok! Keddig még olyan sokat emelkedhet az a hcg... egy kis reménynek még igenis lennie kell!!!

Zsani!
Drukk! Drukk!

Dezsi? Juc?

Lola? :roll:
Merre vagy? Sokat gondolok Rád!

Remélem mindenkinek jól telik a hétvége!
Este még benézek!
Vendég
 


Sziasztok!

Dezsi??????????
Mi újság a tesztekkel?

Zsani!
Birod még?

Backa!
Takonykór?Mert ha nem hagy békén,küldök neki takonykórűzőt!
Kép
Pár nap és meglátod a pici pocaklakód.Olyan jó érzés lehet. :wink:


Lexa!
Köszi neked is a biztatást.Tudod még mindig reménykedem,pedig a mai teszten halványabb a csík az eddigieknél.Reménykedem,de már lélekben azért készülök az újabb menetre.Pedig valahogy éreztem,hogy ez sikerült.
Nem annyira értem a vonalzód :oops:
Elmagyarázod?

Jucmuc!
Neked pedig sok-sok babaragacsot,hogy úgy megtapadjanak,hogy legalább még 8 hónapig odabenn maradjanak!!!!

Julika!
Küldhetnél nekem egy kis erőt,hogy könnyebb legyen továbbmenni.

Andrea!
Remélem az aggodalmaid elmúltak,és most már csak a boldog pocaknövesztgetés következik.

Akit kihagytam,annak is megy a drukk,amihez éppen kell,És aki rókakomát hiányolja,annak ilyet kívánok:

Kép[Automated by GetSmile]
Vendég
 

 
 

Lexa, Nyulasz
Köszi a drukkokat :)
Holnap lesz a 11. nap, tesztelek, nem bírom tovább.
Őszintén szólva maga lenne a csoda egy pozitív teszt.
Ugyebár a fagyis beülti csak 30 valahány %. Aztán 4-ből csak 1 olvadt ki rendesen, szóval ez miatt is kisebb az esély. És még az is, hogy a Boga doki mondta, hgoy ritka, hgoy 1 leszívásból 2 terhesség legyen - ez nekünk még a Matyekból volt. Ja és nem érzek semmit.
Hát ezekből kiindulva lenne nagy csoda.....

Még én is benézek este.

Zsani
Vendég
 


Zsani!
Holnapra+++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Úgy döntöttünk, hogy nem tesztelünk még holnap :?
Backának is a 12 volt a bűvös nap :lol:
Vendég
 


Zsani!

Akkor kitartás!!!!
Vendég
 


Sziasztok! a hétvégén dr. bácsinál volt a gépünk, nem tudtam írni ezért....szóval pénteken megkaptam a szövettani eredményeket - SZTK, 1000 ember, vizitdíj........útáltam ott lenni ,de ezt másként nem lehetett.....kettesével hívják be az embereket - egyszercsak nem hívtak senkit - aztán engem szólítottak. Odabent dr. bácsi - ő nem az én dr .bácsim volt - megsimogatott, azt mondta, gyönyörű eredmények, bámulatosan szép kisfiam és kislányom volt......már itt bőgtem nagyon, aztán még megölelt, és elengedett - kinn a váróban már egészen zokogtam úgy olvastam a papíron leírtakat: minden (!!!!!) eredményünk tökéletes volt, csodaszép babák voltak.....nem tudom, hogy jutottam ki az utcára, aztán meg haza......azt hittem ennél azért már jobban vagyok........de higgyétek el, ez kellett, utána úgy éreztem ez a nagy zokogás zárta talán le teljesen ezt az időszakot. Aztán szombaton jött a dr. bácsimnál a vizsgálat -elolvasta szövettant, ő is dicsérte a babókat, aztán megvizsgált - de olyan óvatosan, hogy szinte nem is éreztem - minden rendben. Aztán hátradőlt a székében és beszélgettünk - 20 percig!!!!!!!!!!!!! sokat hallgatott, keveset és halkan kérdezett......akkor már nem sírtam, talán még mosolyogtam is rá kicsit......azt mondta, örüljünk most nagyon egymásnak apával, és amikor úgy érezzük, hogy kész vagyunk rá, uzsgyi Győrbe a következő babáért - bár ahogy ő látja most az állapotunkat, látja, hogy bizakodunk nagyon, drukkol, hogy oda már a pozitív teszteredményt vigyük csak........aztán azt mondta, igazán értékes embernek tart (én is őt) és szeretne megismerni minket kicsit közelebbről - úgy repültem ki a vizsgálatról apa kezébe. Azóta nagyon örülünk itthon egymásnak, napjában többször is örömködünk (ilyen az ötéves házasságunk alatt még nem volt - pironkodunk is rajta eleget), és azt hiszem nem voltam még soha ilyen szerelmes a férjembe, mint most.......

Nyulasz - nagyon sokat gondolok rád!!!!!!!!! Kitartás édes lelkem!!!!!!!!!! Szorítok, és tiszta szívemből kívánom, hogy teljesüljön az álmod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
julika79
 
 


Jó reggelt!

Rossz hírek : szombaton teszteltem egy baromi halványat.
Szóval ismét biokémiai terhesség. Gyűlölöm. :(
Holnap tölteném a 6. hetet.
Nagyon nehéz ez, próbálok optimista lenni...
Nézzétek meg, milyen szép a görbém! Máskor a progi mellett is leesik a hőm, talán holnapra lemegy és meg is jön.
Most már leginkább azért izgulok, hogy ne kelljen műtéti befejezés.
Nem tudom, hogy lesz tovább, anyagilag nagyon taccsra tett ez a két év. Majd kialakul...
Addig meg ezerrel rajta leszünk a spontánon! :) Képtelen vagyok feladni. :)

Nyulaszka!
Izgulok érted holnapra! :)

Dezsina!
Mai teszt van???

Zsani!
Hát, a bűvös 12. nap nem biztos, hogy olyan szerencsés... :?
Nagyon drukkolok! Miért ne Te lennél az, akinek egy leszívásból két babája lesz??? :wink: Jelentkezz, ha van híred!

Lexa!
lehet, hogy megint egyszerre fogunk haladni? :wink:

Julika!
Úgy örülök, hogy minden oké volt a dokinál!!! :D
Akkor már szabad a szerelem? :wink: Mindent bele! Vigyél Győrbe egy spontán + tesztet minél előbb! :)

Kép Kép
backa
 
 


Ja, nem is vagyok szétszórt! A görbe lemaradt! :oops:

Kép

Kép Kép
backa
 
 


Julika!

Ez nagyon megható volt.Örülök,hogy ilyen szuper orvosod van,és annak mégjobban,hogy ilyen szuper férjed van.Én nagyon-de nagyon bízom benne,hogy ez a nagy szerelem meghozza nektek a gyümölcsét!

Backa!

Ne tedd kérlek!
Tegnap,meg ma nem teszteltél?
Mikor mész vérvételre?
Szerintem nem szabad hinni a tesztnek!Én is ezt teszem,pedig ma már szinte semmi sincs rajta.Szép a görbéd,maradjon is így!!!!

Dezsi!
?????????????????????????????????????????????????

Zsani!
Kibírtad? :wink:
Vendég
 


Nyulasz!

Drága vagy, de asszem ennek annyi. :(
Vérvétel elvileg nem lesz, hisz két hete vasárnap lett + a tesztem. Azóta teszteltem egy csomó pozitívat, de a csík nemigen erősödött. Holnapután lenne a 6 hetes uh, de asszem abból nem lesz semmi. Ma reggelre egy kicsit rózsaszínezek is.
Volt már egyszer biokémiai terhességem, akkor a 11. napon lett + a teszt, aztán egyre halványult, egy hét múlva tök nega lett.
Most sokkal tovább húztam, de nem kérdés az eredmény. Sajna muszáj beletörődnöm. Hamis reményeket kergetni még fájdalmasabb.
Nem akartam szólni a Kaáliban, hogy ez van, szerettem volna uh-t, hátha látszik valami, hogy mégis mi történhetett. De ha elkezdek vérezgetni, akkor telefonálnom kell. Erre valószínű lemondják az uh-t.
Ha fejlemény lesz, majd megírom.
Teszt ide vagy oda, akkor is drukkolok holnapra. :wink:

Kép Kép
backa
 
 


Drága Backa!
Most asszem tényleg mondhatom,hogy tudom mit érzel.Bár sose kellene ezt az érzést átélnünk.
Vendég
 


Nyulasz!

Ugye? Ez ám az igazi pofáraesés! Ehhez képest semmi, ha egyből az első teszt nega és le van zárva az egész!
Mindegy! Túléljük! :) Új hónap, új remények! :)

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok Lányok!

Nyulasz!
Mi van Veled, hogy vagy? Tesztelsz újra? Vagy most mi lesz a továbbiakban?

Backa!
Ezt nem hiszem el... Mi a rák az a biokémiai terhesség?! Egyszerűen nem hiszem el, hogy ilyen létezik! Biztos vagy benne. Backa ez egyszerűen borzalmas!!! Remélem nem lesznek negativ fejlemények, és csak ilyesztgetsz bennünket....

Zsani!
Akkor nem teszteltél ma? Mikor szándékozol? Szerintem a cici méret a gyógyszerek hatására kezd el nőni, itt az ösztrogén és a progeszteron hatására gondolok. A nem lombik terhességben csak a 4-5 héten lehet intenzivebben érezni!? Vagy nincs igazam? Drukkolok nagyon. Valaki nem érez semmit.

Velem:
Szombaton teszteltem a Tescos tesztel egy nagyon-nagyon halványat. Levert a viz. Ma reggel teszteltem a clearblue-val egy erősebbet, mint a legelső clearblue-val. De az sem az igazi. Szerintem... Most hivtam a doktorbácsit, aki azt mondta, hogy ne idegeskedjek már! De ő nem tudja, miket olvasgatok itt a neten :( Most is szedek gyógyszereket, csak másképpen kell. Fáj a fejem már két napja, nem mertem semmit bevenni... Szörnyű volt. A cicim elég jól növekszik, reggel ugyan visszaesik, de azért talán már nem olyan rossz. Még mindig olyan ideges vagyok! Jövő hét szerdán megyek UH-ra. Istenem, csak elérjek odáig!!! Nem tudom, most vegyek még tesztet??? Mit csináljak?
dezsina
 
 


Dezsi!
Az a tetű biokémiai terhesség azt jelenti, hogy megtörtént a beágyazódás, elkezd termelődni a hcg (lásd + teszt), aztán egy idő múlva abbamarad a folyamat. Leáll a hcg-termelés, és szép lassan elfogy. (ezért van, hogy napról napra halványabb a teszt)
Nemigen tudni, mi az oka. Nem is mondanak semmit az orvosok, valószínű ők se tudják.
Normális terhesség esetén a hcg szintje másfél naponta duplázódik. Tehát, ha minden rendben van, a tesztcsík szépen erősödik.
Szerintem tesztelj, addig úgysem nyugszol meg. Asszem naponta nem érdemes, inkább kétnaponta. És ugyanolyan tesztet használj, mert csak úgy tudod őket összehasonlítani!!!
Ha erősödött a teszted, akkor az jó jel ám!!!
Amúgy meg ne olvasgass túl sokat, mert az embert leveri a víz egy-két esettől. Én úgy voltam, akármelyik topikba olvastam bele, mindenhol valami rémtörténetet találtam! :?
Ne idegeskedj, minden rendben lesz! :wink: :)

Kép Kép
backa
 
 


Backa,
azért még ne add fel! Nagyon szorítok, hogy mégis minden rendben legyen!!!!!!!!! Úgy örültem, amikor írtad a pozitív eredményt :lol:
Azért nem írtam rólam/rólunk, mert nem történik babaügyben semmi. Próbálkozunk-próbálkozunk, majd csak lesz valami :lol: :wink: Ha nem sikerül, nyáron vagy jövő nyáron megyünk megint. Megvárom a 85%-os támogatást, legalább anyagilag legyen könnyebb... :twisted:
Otthon vagyok Benjáminnal, bárányhimlős. Még a szemén is van pötyi. A haját le kellett nyírni, úgy tele volt a fejbőre.

Dezsina, te se legyél elkenődve. Ezt a pár napot még kibírod, nem lesz semmi gond, meglátod. Az elején a halvány teszt is teszt... :lol: Csak pozitívan!

Mindenkinek küldöm a drukkokat!!!!!!!!!!! :D
Mindig olvasgatlak benneteket, csak olyan lusta vagyok írni :oops: meg nincs is hírem.
wandrea
 
 


Dezsi!

Teszteltem ám,de sajna egyre halványabb.Mondhatni,ma már csak én látok rajta csíkot.
Szerintem is ugyanolyan tesztet vegyél,én biztos csinálnék minden nap,csináltam is.Az jó,ha erősebb a régabbinél.Nálam sajna nem így volt.Nagyon szorítok,tessék nekünk megmutatni,hogy kell ezt csinálni!!!

Wandrea!
Jobbulást kívánok Benjáminnak,pocsék érzés bárányhimlősnek lenni,és azt hallgatni mindig,hogy ne kapard,mikor majd megőrülsz úgy viszket.Remélem te nem kapod el.
Kép
Vendég
 


Nyulasz!
Nagyon aranyos vagy! Köszönöm, hogy tartod bennem a lelket! Hihetetlenül le tudják az ember ezek a hírek súlytani! Próbálok továbbra is optimista lenni. Remélem, Neked is sikerül optimistának maradnod :wink:

Wandea!
örülök, hogy benéztél! Köszönöm a bíztatást! Igyekszem.

Backa!
Azért csinálsz még tesztet? vagy feladtad? Annyira sajnálom, hogy nem pozitiv irányban alakulnak a dolgok :( Azt hiszem ma veszek egy pár tesztet és nézegetem és reménykedek. Mást úgy sem tudunk csinálni.....
dezsina
 
 


Sziasztok!

Ne hari, de ma még nem olvastam vissza. Kinyomi, mert olyan sokat írtatok most :)

Lenne egy fontos kérdésem.
Nincs véletlenül valakinek felesleges PROGYNOVA-ja?
Már megrendeltem, de akkor nem kéne felmennünk érte Pestre pénteken, ráérni hétfőn, ha hozza a postás.

Zsani
Vendég
 


Sziasztok!

Zsani!
Most néztem meg, nekem még van 5 szem progynova-m!
Elég?
Ha igen, nagyon szívesen elküldöm Neked! Maradt a tavalyi fagyis beülti után, 2008. áprilisig jó.
Nem baj, ha már csak holnap tudnám feladni?
Küldj priviben címet!
Remélem, szerencsét fog hozni neked! :wink:

Kép Kép
backa
 
 


Kedves Mindenki!
Igazából azért sem jelentkeztem eddig,mert nem akartam a negatív hangulatot terjeszteni.
Backa!remélem még ez nem végleges!én mikor bennt akartak fogni,még akkor is reménykedtem!
az a szar hogy nagyon sok szar eset van,és egyre kevesebb a jó hír!és én nagyon félek attól,hogy a sok beavatkozásnak köszönhetően,úgy megsínyli a méhszájunk,hogy ez már megint egy újabb tragédia okozója lehet!ezért félek a lombiktól!
Julika!
borzasztó lehetett!nekem holnapután lesz meg a szövettan,és kontroll.de akkor mi lehetett a baj?mit mondtak.én félek az eredménytől.ha fertőzés,magamat vádolom majd.
amúgy én ma munkába álltam,próbálom élvezni,de álltatom magam.
szerintetek miért nem ajánlják a próbálkozást rövid időn belül?
egy helyen azt olvastam a kaparás után pont könnyen beletapadhat a baba a méhnyálkahártyába!!
lola29
 
 


Backa! Borzasztóan sajnálom,de én azért a helyedben elmennék még az UH.-ra! Én nagyon azt kívánom Neked,hogy a csoda most Veled történjen meg és csak az a fránya teszt viccelődött!!!

Nyulasz! Még Te se add fel azért szerintem!

NAGYON DRUKKOLOK NEKTEK!!!

Kép
andrea23
 
 


Sziasztok!

Backa
Köszi a gyogyit, küldöm majd a címet priviben.
Ne add még fel, szorítok nagyon, hogy most tényleg sikerüljön.
Szerintem, ha vérezgetsz is csináltathatsz uh-t a Kaáliban. Nekem a Mátéval volt, hogy kb. 6-7. héten eléggé véreztem és felhívtam őket, és mondta a Boga, hgoy menjek és megnéz uh-n. És akkor közölte, hogy lett a nagy vérömleny a baba mellett, de túlélte. Nem akartam elhinni. Szóval szerintem, ha lehet akkor menjél el, hátha lát valakit odabent!
Ez a hőmérős görbe olyan érdekes. Én soha nem mértem, de pár napig kedvet kaptam Tőletek. Aztán mikor már 3 napig reggel 36,8-at mértem, akkor abba is hagytam. Mindig 37 felettit írtok, hát akkor én ez alapján nem vagyok terhes. Szóval gondoltam inkább nem méricskélek. Persze ez nem azt jelenti, hogy hülyeségnek tartom, inkább talán "bedugom a fejem a homokba" az értékek elöl, amik talán sejtetnek valamit.
Tényleg nagyon nagyon szorítok Neked!!!

Nyulasz
Kibirtam, hogy nem teszteltem. De holnap már tuti. Megigértam anyuéknak, mert már izgul mindenki nagyon :)
Igy holnap együtt izgulhatunk egymásért! Remélem jó híreket írhatunk holnap!

Dezsina
Köszi a cici-dolgot, megnyugtattál :) A Mátéval végig feküdtem a 2 hetet és még utána is. Most viszon 4 nap pihi és azóta tényleg csinálok mindent. Ha tényleg igy is megmaradna a picurka.....else tudom hinni. Persze lehet azért, mert a Mátéval olyan problémás volt minden.
Neked nyugi minden rendben lesz!!! Ott vannak a pozitív tesztek!!!
Persze a teszt elött azért izgul az ember, hogy sikerüljön, aztán meg, hgoy ne legyen baj és elhinni is nehéz. De sikerült Dezsina, hidd el!!! Fontos a babóknak, hogy ne aggódjuk túl a dolgokat szerintem. Ugyi legyél és nyugi szerdáig :)
Szorítok Neked is nagyon!

Na most megyek, mert kényelmetlen itt ülni.
Jó éjt mindnekine!

Zsani
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Mnzsani!
Drukkolok +++++++++++++++++++++++!

Backa!
Remélem, már erősödik a csík és nem kezdessz el rózsaszínezni! Nagyon szorítok Nektek!

Nyulasz!
Végül el kell még menned a dokihoz? Most mi lesz veletek, van valami konkrét időpont amikor meg kell jelenni a dokinál vmi ellenőrzésre?

Lola!
Jó, hogy újra írtál! Borzasztóak ezek az események, amelyek itt megtörténnek! Sajnos egyre jobban úgy látom, hogy amig nincs a kezünkben a várva várt gyermek, addig semmi sem biztos! Nagyon sajnálom a Veled történteket is! Neked mit ajánlottak, mikor próbálkozhattok legközelebb? Ilyenkor is kell azért a megtartóztatás....

Andi!
köszi a drukkokat! Nektek is megy továbbra is!!!

Velem semmi nem történt. Várom a jövő hetet és várom az erősödő jeleket! Nem lehet, hogy ne sikerüljön! Tesztet azért még veszek....
dezsina
 
 


Mnzsani!
Ja, és a hőm csak 36,8-36,9-37,0 úgy hogy ez sem biztos. Minden lehetséges és minden pozitivum ellenére minden össze is dölhet! Persze e mellett az életigazság mellett, szorgalmasan mérem és ha 37,0 felett van, akkor jó kedvem van, ha alatta, akkor rossz
dezsina
 
 


Sziasztok!

Sajna nem sikerült.Annyi öröm van a bánatban,hogy nem méhenkívüli,hanem biokémiai terhesség.
Augusztusban a következő.
Ráadásul olyan beteg vagyok,tegnap óta taknyom-nyálam egybe folyik,éjjel meg arra ébredtem,hogy úgy fáj a torkom,hogy nyelni sem bírok.Reggeli hő 38.4. :evil:

Nektek még nagyon-nagyon drukkolok!

Dezsi!
Csináltál ma tesztet?
Backa!
És te?Erősödött?
Zsani!
Te mára igérted!Merre jársz???????????????????
Mit mutat a teszt????????????????????
Vendég
 


Nyulasz!
Szívből sajnálom! Annak örülök, hogy meghagytad ezt az aranyos nyuszis képet és nem a szomorút! A következőre sikerülni fog!!! Gyógyúlj meg!!!!
Nem teszteltem ma, talán holnap....
dezsina
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy betolakodok közétek!

Januárban volt az első lombikom sajnos méhen belül elhalt.
Valószínűleg májusban lesz a következő.
Van itt olyan emberke aki szintén így járt de a második az megmaradt neki???????
gizmixxx
 
 


Szia Gizmix!

Jó a kérdés,engem is érdekelne.
Mennyi idős volt amikor elhalt?

Dezsi!
Várom a mai tesztedet!Nagyon bízom benne,hogy szépen erősödik az a fránya csík!!!!!!!
Zsani!
Nem jöttél tegnap.Mi volt?Kilukad az oldalam!!!
Backa!
Vannak jobb híreid????????

Nemrég még itt pörgött ez a topic,tele nagy reményekkel,és most úgy érzem mindenki bizonytalan,mindenki aggódik.Valaki törje már meg!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Jó hírt sajna nem tudok mondani...
Reggel fél 4-kor arra ébredtem, hogy görcsölök és vérzek.
Nem, mintha másra számítottam volna.
Majd felhívom a Kaálit fél 9 körül, mert ma lenne a 6 hetes uh, de asszem nincs értelme. Őszintén szólva semmi kedvem bemenni azért, hogy közöljék, épp vetélek. Ezt magamtól is tudom.

Gizmixxx!
Na ja! Én is kíváncsi lennék...
Nekem ez volt a második ilyen. Bár először nagyon korán elhalt, egy héttel az első + teszt után már nem is volt hcg a véremben.
Most tovább húztam, ma lennék 6+1. :?

Nyulasz!
Sajnálom, hogy végül így alakult!
Hajrá legközelebb!
Mikor mész újra???

Lola!
Jó, hogy jelentkeztél! :) Hogy vagy?
Most írjam azt, hogy tudom, mit érzel? :?
Szerintem a lombik nem gyengíti a méhszájat! Hisz csak egy vékonyka katétert dugnak át rajta! Nem tágítják!
Remélem, hogy igazad van, és most könnyebben ágyazódik majd a baba!
Mindenesetre jó hír, hogy spontán is megy! Csak igyekezzetek! Mi is azon leszünk! :wink:
Asszem most, hogy még fullon vagyok hormonnal, nagyobb az esély, ugye? Hát, rajtunk nem fog múlni! :wink: :oops:

Andrea!
Köszi! :) Aranyos vagy! :)

Dezsina!
Mai teszt???
Vérvételre nem is mész?

Zsani!
Nálad mizu?

Kép Kép
backa
 
 


:( :( :(

Nyulasz! Backa! :cry:
Ha az vígasztal iciri-picirit benneteket, nekem az orvos azt mondta, ha egyszer sikerül... aztán valami történik az azért nagyon jó (a rosszban), hogy a szervezet végre tudja mit is kell csinálnia... már nem küzd az embrike ellen, hanem azt mondja... hóhó... én ezt ismerem... hogy is csináltuk a múltkor.. :D

Backa!
Szúrtad már a gynevacot? Csak azért kérdezem, mert egy barátnőm 7 után lett kismama. A 2. gynevac szurit már nem is kellett beadniuk (férje is kapta, hogy ne fertőzze vissza). A dokija szerint valami méhen belüli fertőzés volt az oka, hogy mindig elment a baba még a terhessége elején... lehet érdemes lenne utána járni és minden lehetséges nőgyogyó betegséget kizárni.... vagy már ezen is túl vagytok? :roll: :?

Lola!
Barátném! Örülök, hogy újra itt vagy velünk. A lombik max. a sok hormon miatt lehet veszélyes, de az eszközök miatt nem... hiszen olyan aprócskák a kis szerkentyűk! Hajrá spontán babó!

Zsani????
Vikimi???
Jucmuc???
A távolból mennek a ragacs szállítmányok... ha odatapadnátok a székhez akkor túllőttem az adagot! :lol:
Pussz mindenkinek!
Vendég
 


sziasztok!
Nyulasz, Backa :)
el sem tudom mondani mennyire nagyon sajnálom lányok, nagyon nagyon szorítottam nektek!

Lexa!
köszi hogy gondolsz rám... csendben akartam maradni, csal olvasgatni benneteket, de nem megy.
csütörtökön volt a punkció 4 sejtem lett, vasárnap reggel egy 9 és egy 6 sejtes sejtecskét kaptam vissza.... nagyon nagyon félek, próbálok pozitív lenni, de nagyon nehéz.Az előző 2 beültinél is szépen beindultak a dolgok,csak megálltak hasonló módon mint Nyulasznál és Backánál.Miért van ez így????? Félek és nagyon csendben reménykedek.Szombaton vérvétel. :shock:
most megyek vissza a jó meleg takaró alá!
mindenkinek sok sikert és kitartást!:)
Vendég
 


Backa drága!
Annyira sajnálom!
Lányok!Ne engem kövessetek,én nem jó úton járok!!!!!
Ma nekem is megjött.
Azt mondta a doki augusztus elején lehet a következő.Ez annyit tesz,hogy a tegnapi naptól számítva kell 3 hónapot kihagyni,és utána kezdhetem a fogigátlót.

Ti hogy fogjátok megoldani a munkahelyen,hogy otthon maradtok?
Nekem ez a legnagyobb gondom.Mert most 2 hét szabi,meg 2 hét táppénz volt,de augusztusban nem tudom ezt újra eljáttszani.
Azon gondolkodom,hogy fizetés nélküli szabit veszek ki,mert az jár ilyenkor.Csak azt nem tudom,hogy ehhez a munkahelyen be kell-e avatni,vagy kit kell beavatni a dologba.Viszont lehet,hogy csak szeptember lesz belőle,mert az augusztus még a nyári szabadságok miatt húzós.Teljesen tanácstalan vagyok.

Lexa!
Köszi,aranyos vagy.De azért legközelebb remélem nem pont ugyanígy fogja csinálni a szervezetem. :?
Persze értem,hogy mire gondolsz. :wink:

Vikimi!

Jujjj!Mutasd meg,hogy kell ezt csinálni!!!!!!!!!!
Nagyon szorítok érted!!!
Fogalmam sincs miért alakulnak így a dolgok.
Nem értem,ha már nem megy spontán,és ennyit küzdünk,akkor miért nem adatik meg az,hogy legalább így sikerüljön.
De bíznod kell!!!És nagyon szorítunk nektek!!!

Tesztelős anyuka jelöltek!
Tessék már jelentkezni!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Ma teszteltem egy olyan halványat, hogy nagyítóval lehetett csak látni. Vagyis egy jó kis negativot :( :cry: Bementem azonnal UH-ra! és hogy jobban fájjon, 2 DB GYÖNYÖRŰ 3MM tapadt meg! De mit ér ez hcg nélkül....
Tozra sírtam a fejem. Idén ugyanis már 35 éves leszek! A következő lehetőség szeptemberben lesz.
A doki azt mondta teszteljek még egyet pénteken. Csak akkor mondják ki a halálos ítéletet :( :( :( :cry: :cry: :cry:
dezsina
 
 


Sziasztok
Én már nagyon régen jártam köztetek. Nem is tudom, hogy emlékeztek-e rám.
Szeptemberben volt az első beültim. Sikeres, 2 manócskával. Sajnos a 6. héten elhaltak, emiatt műszeresen befejezték a terhességet. Ez nagyon megviselt, emiatt nem is akartam jelentkezni.
Nekem 3 hónapot mondtak arra, hogy megerősödjön a méhem.
Márciusra kaptam meg az új időpontot, amit most figyeljetek le kellett mondanom, mert már 11 hetes kismama vagyok spontán. Tehát nálunk sem volt meg a 3 hónap, és ez lett az eredmény.
A gynevac-ot én is adattam magamnak decembertől. a 3-4 szuri között jött a baba.
Szorítok mindenkinek
gyöngyi76
 
 


Nyulasz!

Az Et utáni 24 napon voltam Uh-n azon már nem látták. Akkor 1000 volt a HCg-m.

Backa!

Ne add fel a következő biztos siker lesz.
gizmixxx
 
 


Csajok!

Már annyi helyen olvastam, hogy a ginevac csodákra képes lássátok gyöngyi 76!

Hol és hogyan tudom beszerezni ezt a ginevac nevezetű inekciót.
Valaki segítsen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én is spontán akarok terhes lenni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
gizmixxx
 
 


Sziasztok!

Jaj,Dezsi,ez borzasztó!Ez most valami rossz széria?Nemrég még olyan boldogok voltunk,te is,Backa is,én is,tele reményekkel,még ha halvány,de akkor is pozitív tesztekkel...
És HCG-t nem néztek?
Én péntekig nagyon-nagyon-nagyon szorítok a két kis prünytyőkédnek!Remélem nagyon jól fognak kapaszkodni,és csak a teszt szemétkedik!

Gyönygyi!
Végre valami jóóóóóóóóóó hír!Nagy-nagy gratula pocaklakódnak!
Nálatok mi volt a probléma?
Sajna nálunk komoly apabaj van,csak néhány spermiummal.Nem tudom mi tudná ezt feljavítani,már vitaminok tömkelegével próbálkoztunk.Igaz első körben azt mondták azoospermia,tehát se élő se halott katona,így a pár darabért is összetettük a kezünket.
Ez tényleg csodálatos,hogy két lombik között spontán.Szerintem ennél szebbet senki sem tudna elképzelni.

Gizmix!
1000 HCG :shock:
Nekem a 12HCG is sokkoló volt,hogy már elindult valami,akkor mi lehetett a probléma.De 1000?Ez borzasztó.
Nálatok nagy a baj?

Zsani??????????????????????????????????????,
???????????????????????????????????????????,
???????????????????????????????????????????
Ne tedd ezt velünk!Gyere léci valami jó hírrel!Hát kilukad az oldalunk!!!!
Vendég
 


gizmixxx!
Bármelyik orvosnál fel lehet íratni, akár a háziorvosnál is.
A Gynevac honlapján utánna tudsz olvasni. nem egészen 5000 Ft

nyulasz!
Nálunk én vagyok a gond. Nem fejlődött ki rendesen a méhem. Egyik fele hiányzik, meg az egyik petevezetőm is. Ja a meglévő petefészek meg hol működik, hol nem.
Nekem már volt egy spontán terhességem is, de az is elhalt a 9. héten. Most meg már a 11.-nél tartok. Én ezért bízom abban, hogy használt a szuri. Szerintem megerősítette a méhemet, meg minden egyebet
Sziaszok
gyöngyi76
 
 


Gyöngyi!

Hát nem semmi!Akkor ez tényleg egy csoda!Látod ha maradni akar,akkor fog is!!!
Én is sokszor gondoltam rá,hogy milyen jó lenne,ha velem lenne inkább gond,mert a csodák mindig olyanokkal történnek,ahol a nőnek mondják,hát ez bizony spontán nem fog menni.
De ilyen csodák miért nem történnek azokkal,akiknek kicsi a hadseregük?Miért kell 20 millió,miért nem elég 25 versenyző,és győzzön a legjobb?
Bár ha belegondolok most már csak rajtam múlt,és mégsem sikerült. :?
Vendég
 


Gyöngyi!

Köszi!
Holnap szaladok a háziorvoshoz!!!
Otthon beadható, vagy orvosnak kell???

Nyulasz!

Nálunk is a párommal van a gond kevés a katona amikor először nézték 1 millió volt, a punkciónál 20 millió kérdezte is a biológus, hogy hány inszemünk volt mondtam, hogy egyse mert kevés a katona.
Így nem ICSI-t hanem IVF-t csináltak. Hármat kaptam vissza. Nálam úgy néz ki minden oxigén.
Én E vitamint adok a páromnak. Megvagyok győződve, hogy attól lett több a katona.
Ezért is bízok abban, hogy spontán is összejöhet.
gizmixxx
 
 


Gizmix!

Az igen!Akkor hajrááááááááá spontán!

És csak E vitamin?
Mert az enyém kapott azt is,meg cinket meg szelént,meg multi macát,meg C vitamint is.Persze volt,hogy csak ezt vagy azt,de volt,hogy mindet szedte egyszerre.Akkor ezek szerint vannak még csodák ilyen téren is.Remélem egyszer velünk is megtörténik,és mi önthetünk lelket másokba.

Ettől a vezetékes telefon reklámtól,amiben egy baba van a pocakban,mindig sírhatnékom van.Nem tudom miért adnak ilyen reklámokat.Érzéketlenek!!!
Vendég
 


Backa,
olyan szomorúan olvastalak ma :( Úgy reménykedtem.
Jó, hogy pozitívan állsz hozzá, csak így tovább! Lehet, hogy tényleg most fog sikerálni a sok hormon után :lol: Itt a suliban megint 2 spontán is összejött. Irigykedek-irigykedek, de örülök minden pozitív hírnek. Előbb-utóbb hozzánk is eltalálnak a rókák, meg a gólyák, meglátod :roll: :lol:

Gizmixx,
a szurit izomba kell adni (mélyen farizomba), én csak hasba merek szurni, így inkább megkértem a sulis védőnőnket. Férjemnek meg egy szomszéd ápolőnő adagolta :lol: Ő rendszerint kifeküdt tőle (férfiből van :oops: ), de nekem nem volt vészes egyáltalán.
A férjemet több mint 4 hónapon keresztül kezelték drágábbnál-drágább lórugó antibiotikumokkal, mert olyan bacijai voltak. Azóta sehol semmi, még a számunk is javult - ezt múlt héten tudtuk meg. Egyáltalán nem hiszem, hogy ettől lenne, de az, hogy nincs a láthatáron semmiféle fertőzés, biztos jót tett.

Nyulasz,
apa nálunk is ezeken él. Megspórolunk ezáltal egy reggelit :lol:
Megkérdezhetem, nálatok milyen vizsgálatokat végeztek ez irányban?
Most kaptunk időpontot egy naaaaaagyon profi andrológushoz, remélem, sikerül valahogy javítani a dolgainkon. Olyan jó lenne!
De így sem adjuk fel! :lol:

Dezsina,
nálad is úgy vártam a jó hírre... :( Akkor ezek szerint valami elindult? Biztos nem lehet már belőle semmi? Vérvételt nem csináltak?

Vikimi,
nagyon régen jelentkeztél. Mindenképpen szorítok! :lol: Bizti sikerül!!!

Zsani??
wandrea
 
 


sziasztok!

éjszaka kiborultam,sírtam, alig aludtam valamit.... már 5 napnál járok és totál "üresnek"érzem magam...az előzőeknél legalább kicsit fájtak a melleim, de most totál semmi.... tudom hogy nem kell a tüneteket keresni, főleg ilyen korán, de akkor mibe kapaszkodjon az ember?????
ahogy olvasom itt szinte mindenkinél a katonák adják meg magukat, és nálunk orvosilag minden oké....de akkor miért nem sikerül?????????????????????????????????????????????miért nem tapadnak meg???miért nem maradnak velünk?
mi is most adattuk be a gynevacot,3 szurit, mert közben jött a beülti, és nem tudom ettől e vagy sem, de a páromnak az utolsó lombik óta 3 millióról 22 millióra változott a szám.ő is szed vitaminokat, supradint, bio-szelén cinket, néha magne b6-t és közel 1 éve napi 2 bögre mézes teát iszik.Egy jó andrológus tanácsolta ezeket, és mellé a tescoban kapható omega zsírsavakban gazdag tojást, okostojást.(ezt most hanyagoljuk)
itt ebben a topikban mindenki megtesz mindent és így ver minket a sors, ez nem igazság.Nekem reménykedni a legnehezebb.Egyre jobban kikészít ez az egész helyzet, nem tudok másra gondolni, ez tölti ki minden gondolatomat...
bocsi hogy ilyen sok panaszkodást írtam, de nagyon félek, hogy mi vár ránk,és ezt nem tudom elmondani senkinek mert senki nem érti meg....ó majd sikerül egyszer, nem kell feladni, ez meg az így járt....... olyan nehéz.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy csak igy bepofátlankodok közétek csak nem tudok mit kezdeni már magammal,hogy ne agyaljak annyit.
Leírom röviden,hogy velünk mizu.
4 éve szeretnénk kistesót a nyolc éves fiúnknak tavaj eljutottunk a lombikig meg is volt terhes is lettem azt el is vetéltem. :cry: A dokim azt mondta,hogy 2-böl az egyik nem tudott rendesen megtapadni és vitte magával a másikat is.
Most febr.28-án volt a második beültink és nagyon izgulok már,hogy miújság.A párom szentül meg van gyözödve,hogy most összehoztuk.Bárcsak én lennék ennyire pozítiv hozá állsú.

Backa
sajnálom,hogy igy alakukt.

Julika
majd nem sirtam mikor olvastam amit írtál. :cry:

Sziasztok!
meliz

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Azt hittem,talán ma már lesznek itt jobb hírek is.De ahogy látom,arra még várnunk kell.

Wandrea!

Nálunk legelöször volt egy spermavizsgálat.Magánrendelő a moszkva térnél.Ott közölték a hírt,se élő se halott,de menjen vissza egy hét múlva kontrollra.Addig szedjen C vitamint,sétáljon nagyokat.Hát gondoltuk egy hét azért kevés lesz,inkább várunk egy hónapot,és addig szedi a C vitamint.Aztán másodjára találtak igen elvétve egy-egy mozdulatlan kórós szerkezetüt.Tapintásra semmit sem talált az andrológus.Ekkor mentünk a Kaáliba.Ott ezeket nem fogadták el,újra mintát adni,plusz újra andrológus tapizza meg.Abban a mintában mozdulatlanokat találtak,majd valami centrifugálás után,találtak kórosan mozgókat.Az andrológus megint semmit sem érzett.Se viszér se semmi..Volt még vérből neki hormon,Y kromoszóma,kariotípus.Sehol semmi gond.Ezek a vizsgálatok potom 95ezer forintért semmit sem tudtak megállapítani.De a biopsziát nem javasolta a dokink.Így abban maradtunk,hogy a punkció napján ad mintát a párom,és két óra múlva megint ad.És ha van,akkor oké,ha nincs,akkor kárba vész a stimu.
Szerencsénk volt,találtak,sőt másodikra már nem is kellett mintát adnia.Bár az eredménye nem nagyon javult,de legalább volt neki jó a mintában.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Olyan a kedvem, mintha tudám, hogy holnap meg fogok halni. :( Az eszem tudja, hogy nem lehet a halványodó hcg csikokból erősődő holnapra! De egyszerüen képtelen vagyok feladni, hiszen láttam a 2 kis petezsákot, ahogy meg tapadtak és érzem is őket, mert valamit dolgoznak, az biztos. :cry: Holnap lesz az utolsó tesztem, még veszek egy másikat is, hogy nehogy az legyen, hogy rossz volt a széria. A melleim feszülnek, de már nem keserű a szám íze, aminek pedig nagyon örültem! Az eszem tudja, hogy vége, csak nem merem bevallani. Képtelen vagyok felfogni, hogy most újra várnom kell fél évet, mire újra nekilendülhetünk. Ha lenne pénzem, és ki tudnám fizetni, nem lennék ennyire elkeseredve, hiszen akkor van lehetőség, lehet próbálkozni. Azon morfondírozom, hogy fel kéne venni hitelt, hogy neki tudjak ugorni akár 3 hónap múlva is. Nem tudom. Nagyon oda vagyok :cry: Félek, hogy kifutunk az időből, most leszek 35, a párom 49. Egyszerűen nem hiszem el, hogy miért történik ez. Miért? Az idő, meg csak telik-múlik, mire szeptemberben sorrakerülök újra, talán már a TB nem is támogat semmit és már ki is estünk.
RH- vagyok, szerintetek megint fogok Anti-D szurit kapni, mint az első "sima" vetélésemnél? Vagy ezt nem minden esemény után kell megkapni? Kifognak kaparni, vagy mi lesz most velem szerintetek?
Sajnálom a nyafogást, de teljesen padlón vagyok, depi alatti állapotban, szétbőgtem az agyam :cry: :cry: :cry: :cry:
dezsina
 
 


meliz!

tünetek? mikor kell tesztelned? vagy vérvétel lesz?

Nyulasz!
ez nem semmi, a dokik nem tudnak mondani semmit miért van ez így?
Vendég
 


Dezsina!:)

ha láttad őket az uh-on akkor ott is vannak!!!! bízz bennük! doki mit mondott??? vért nem vettek???
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: