Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Vegul ma reggel csinaltam egy tesztet es negativ. Szamitottam ra, mert ez a honap nem errol szolt, csak hat a 36.napon vagyok! Na mindegy, azaz nem, de hat akkor is ez van, majd a kovetkezoben, csak jonne mar meg! Egyelore a cicifajason kivul meg semmi, 2 napig fajt a fejem, de a megfazastol.

Annus, en is voltam igy amikor a clostit szedtem.
basa31
 
 


Basa!

Akkor ezek a szurkálások normálisak?Vagyis lehet a clostytól?
Ma viszonylag jól vagyok,elmúlt a tegnap esti fejfájásom,kialudtam magamat.Mostmár én is csak a menszit várom...mást nem tehetek...
Neked jövőhónaptól mi lesz?Closty?

annus11
 
 


Sziasztok

Basa sajnálom a negatesztet.

Annus neked megy a drukk.

Monyo neked meg sok kiskatonát, és hogy egy célbetaláljon.

Nálam a hőm 37,1, teszt negatív. Lh teszt a tegnapitól egy árnyalattal erősebb. Ma lehetek a 9, 10 vagy 11 DPO-n. Ha a 9. vagyok akkor még korai volt a teszt, a többinél már szerintem mutatnia kellene.

Amúgy amit érzek hogy baromira ingerült vagyok, cicim feszül. De hát ezek menszi előtt is vannak.

Nekem jövőhónapban a 3. naptól kell kezdenem a clostyt 3x1-et 5 napig. Viszont jövőhónapban annyira nem foglalkozok vele, mert pakolunk a költözéshez.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

 
 

Annus, szerintem normalisak...Egyebkent sokan tudnanak arrol a bizonyos szurkalasokrol meselni. :)
Es miert varod a menszit? meg nem tudhatod, h osszejott-e a baboca! ;)

Gabi, talan megis osszejott csak tul koran teszteltel. 8)
basa31
 
 


Annus, jovo honaptol, vagyis nemsokara 2x1 closty. Most nagyon ugy erzem, hogy megjon. Remelem is, mert a sok maratoni ciklussal csak az ido huzodik! :(
basa31
 
 


Basa!

Nekem is maratoni a ciklusom!De úgy néz ki h most rövidebb lett 8 nappal!!!Ami nagyon jó hír!Nem bizti h nincs baba,de nem is mernék biztosat állítani...Vetélés után ez a 2.menszim,2.próbálkozás!Szóval még nagyon az elején vagyunk!(A műtét okt.30án volt,csak ugye nem indították be a menszit...na mindegy :twisted: )Mivel legutóbb elsőre összejött,reménykedem h nem kell sokat várnunk a babóra :wink:

annus11
 
 


Annus, kitartast! egyeseknek pikk-pakk osszejon, mi sajnos a kettesek koze tartozunk. :cry: Turelem es kitartas, na meg lazan kell felfogni...a dr.nom szerint. Hat igen...
basa31
 
 


Igen,ez teljesen igaz.Nem szabad erre görcsölni.Én is mindig ezt szoktam mondani.Csak mikor az ember hónapokig,évekig próbálkozik...hát nehéz nem lazának lenni!!!De télleg sok olyanról hallok hogy mikro már lemondtak róla,akkor összejött!Na de ki akar lemondani egy babáról :roll: hát nem egyszerű!!

Na ide is rakok egy gólyát,hátha :wink:
Kép

annus11
 
 


annus na hát én vagyok most ott hogy ha nem is lemindok de valahogy belefáradtam:( Mi július óta próbálkozunk, 3 hónap után egy vetélés, majd deceber 20-án a műtét, azóta volt egy spontán vérzés, majd ez a második clostys hónap.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!
Ezt vhol el is hiszem!Igazság szerint csak közhelyeket tudnék mondani,amiket már hallottál.Dönts belátásod szerint.Ha sikerül nem a babára gondolni egy kicsit,hátha sokkal jobb lesz!

Abban viszont hiszek,ha a mamának jó a kedve akkor a baba is szívesebben jön :wink: :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Gabi, remélem csak korai volt a tesztelés, és ott van pocidban a babó.

Basa, sajnálom a negatív tesztet. :cry:

Annus, nagyon szurkolok neked. Van abban valami, hogy hogy is lehet lemondani a babáról. Van egy ismerős házaspár, akik nemrég szüneteltették kapcsolatukat, mert nem jön össze a gyerek. Mindent kipróbáltak már, de nem sikerül. A férfi (ő tőle mehetne a projekt) úgy gondolta, hogy neki fontosabb, hogy gyereke legyen és elköltözött. Aztán eltelt pár hónap egymás nélkül, és rájöttek, hogy együtt mégis jobb. Szerintem még ilyen esetben is, valahol mindig meglesz bennük, hogy azért jó lett volna egy gyerek.

Ez a ciklusom napra pontosan akkor kezdődött, mint a két évvel ezelőtti, amikor babás lettem. Ma számolgattam egy kicsit, és az ovus napom is megegyezik. Fura érzés lenne, ha pont most sikerülne.

Monyo, ugye belehúztatok. Ma kezded a gynevac kúrát?

Kép
Kép
tessza76
 
 


sziasztok.

gabi nem feladni,ha most nem,sikerul akkor hajra kovetkezo honap.

basa sajnalom a nega tesztet.

tessza hatha ez az egybeeses meghozza a varva vart csodat.
holnap megyunk a szurira ma dolga van a paromnak.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Sajna a mai teszt is nega, így azt hiszemmost már többet nem csinálok, várok, amíg megjön.

monyo nem feladom, csak kezdek besokallni, a következő ciklus, nyugisabb lesz, a költözés miatt, nem lesz időm ezzel foglalkozni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi sajnalom a nega tesztet.

nekem elozo ciklus volt nagyon ragorcsolos,most olyan nagyon lazan veszem.
Majus 1 kor lesz nalunk ivaszat,ugyhogy inkabba kovetkezo honapban sikeruljon.
Aztan a kovetkezo ciklus szerintem megint ragorcsolos lesz.

Kép
monyo83
 
 


Akit érdekel a mai napi lh tesztem,és egy kedves,érdekes hozzászólás,akkor nézzetek át az lh topikba,ahol rendelni is lehet :lol: Csak nem akarom ide bemásolni :wink:

annus11
 
 


annus szep az lh teszted(en nem hiszek a josteszteben,mert tobbnel okozott csalodast mint valosat)drukkolok.

Kép
monyo83
 
 


Monyo!
Én is csak a hcgnek hiszek majd!!!Az bizti!Most inkább az a feltevés foglalkoztat h lehet mégis elöbb volt pém :wink:
Egyébként nem érzem h terhes lennék...jó van csomó jel,aminek nem hiszek...
Tegnap pl egy halls cukorkát szopogattam,amikor is olyan hányingerem lett...ki kellett köpjem :oops: Na de ez semmit nem jelent!!!!És nem fogok képzelődni...
Ha a hcg egyszer + lesz,akkor örülök majd mint majom a farkának :lol:

annus11
 
 


annus meglehet hogy elobb volt ped.
Ha veletlen nem sikerult akkor a menzitol vissza tudsz szamolni es akkor meglatod mikor volt.
ez az lh-s dolog jo,ha nem fogja fel komolyan az ember.ha beleeli magat na akkor lehet koppanni.
Valakinek pe utan is magas az Lh ja,mondjuk nekem allandoan ketcsikos.
A tuneteid tenyleg csak bekepzelesek lehetnek.Ilyen koran szerintem nincsenek tunetek,max cicifajas esetkleg hasszurkak.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

(MONYO BABSZIKA KRISTZA AGI ES GABI...szoval az 1 evvel ezelottiek) na es az ujaknak is.

Rovid leszek, elvileg a tapolcai intezetbe jarunk januar ota. Elgge sima volt eddig a dolog, mindkettonket teljesen jo eredmennyel IGAZOLTAK....a nalam meglevo petevezeto elzarodas egyertelmuen a lombikra kuldott tovabb....jelenleg a kovetkezo ciklus kezdetet varom ( meg kb.10 nap) aztan kezdodik a moka....elvileg majusra vagyunk beultire beirva( szep kis sorbanlalas van a tisztelt OEP-nek koszonhetoen, egyik baratnom szerint meg lesz egy speci ( valamilyen peptides) kezelesu ciklus...de ha nem akkor egybol a lombik....szoval pozitiv a dolog....talan ti is azt mondjatok kar kattogtatni az agyamat, mennyi preembriot ultettesunk vissza, 2 vagy 3....mert a 3 noveli az eselyeket JELENTOSEN, bar a 3-as ikerterhesseg is szep dolog...szoval legkozelebb irok ha mar tobbet tudok...addig is BABAKRA FEL...eljenek a GOLYAK ...es TI
puszi
gyongyi1971
 
 


Tünet produkálásban én is profi vagyok. Hányinger, gyomorégés, cici-fájás, aluszékonyság...stb. :lol:
Aztán jön piri, és minden remény füstbe megy.

Kép
Kép
tessza76
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Ezek tényleg jó hírek!!!!!
Szurkolok nektek, h minden rendben legyen!
Azon pedig ne agyalj, h hányat kérj vissza a pocidba! Majd amikor ott lesztek, úgyis jönni fog az érzés! :wink:

Monyó!
Ezerrel drukkolok ám neked is!!!!!!!!!!!!

És persze az "újaknak" is!

babszika
 
 


Gyöngyi!
Én is szorítok!Ha meg 3as ikrek lennének,akkor nézd a jobbik oldalát!Egyszerre 3 gyereket kapsz,nincs több tortúra sem :wink:
3szoros a boldogság is!

annus11
 
 


aranyosak vagyok...ezen raerek akkor morfondirozni, ha ossze is jottek a babok...( most egyre gyurunk) a tobbit a termeszet eldonti

gyongyike
 
 


Gyongyike, igy van. Szoritok nektek!

Tessza, en is tudok mindenfele tunetet produkalni, sot, egy par honapja keszitek jegyzetet, h visszaolvashassam. Na persze sosem egyforma, ez a legjobb benne! :D

Na, de nekem meg mindig semmi. Idegesito, tudjatok.
Keszulunk elutazni 1-2 hetre, lehet pont akkor jon meg, hogy mergelodjek. :)
basa31
 
 


gyongyike en is szoritok.

ha en lennek ilyen helyzetben tuti 2ot kernek vissza.

Kép
monyo83
 
 


Monyo, régóta foglalkoztat egy kérdés. Ugye te magándokihoz jársz, sőt elég gyakran. Illetve tüszőrepesztőt is kapsz, ami ha jól tudom szintén húzósabb árkategória. No meg rengeteg tesztet készítesz. Viszont azt mondod, hogy lombikra nem lenne meg a fedezet. Ez nálatok ennyire drága? Persze tudom, hogy nem olcsó mulatság ez nálunk sem. Egy ismerősöm úgy 200 ezer körül számolta a költségeket, pedig itt a beültetés ingyenes, csak addig el kell jutni.

Kép
Kép
tessza76
 
 


tessza.
igen magandokihoz jarok,A korhazban is fizetnem kellene csak ott mondjuk fele anyit.A tuszorepeszto nem draga(pregnyl).A tesztjeim olcsok 4500frt ert vettem 50darabot.tehat ez sem nagy tetel.
A lombik elerhetetlen szamunkra.Kb anyi amenyit irtal+lapar ami 350euroba jonne ki nekem.
Itt a fizetessel van gond,hogy a lombik itt is nalatok is annyi csak itt fele akkora fizetesek vannak.

Kép
monyo83
 
 


Gabi!

Nagyon sajnálom! :(

Annus!

Igaza van Monyonak, a jóstesztelésnek nincs értelme! Nekem épphogycsak volt valami haloványka csíkom reggel, délután pedig pozitív lett a hcg! Még 4 nap és pisilj le egy hcg-t! :wink:

Monyo!

Nem baj, hogy én drukkolok ennek a ciklusnak is? Inkább egy bébi, mint elsején a piálás! De nekem olyan érzésem van, mintha ilyen már lett volna egyszer, úgy szilveszter környékén! :wink: Azt most ne nézzük, hogy milyen vége lett!

Basa!

Nagyon sajnálom! :(
Vendég
 


groland igen van osszefugges,most raporgok a majus1 re es aztan titkon bevackolja magat a pici :lol: :lol:
most tenyleg nem erdekel,lesz ami lesz.

Kép
monyo83
 
 


Aha, értem. Bár én nem kaptam még tüszőrepesztő szurit, de ahogy utána néztem, ez nálunk 8-10ezer körül van.

Elkezdtem barnázni, úgyhogy viszlát remény! Pedig már egy hete baromi érzékenyek a bimbóim. Lehet előjött megint a magas prolaktin szintes problémám.
Hát jövő hónaptól se gyógyi, se számolgatás. Ezzel lezárom a babavárás témakört.

Kép
Kép
tessza76
 
 


tessza a tuszorepiknek is van tobb fajtaja ha jol tudom,ami tollba van toltve a choragon az tenyleg annyi.en pregnylt kapok,ket ampullat kell osszezutyulni es sima fecskendovel adom be.
sajnalom a barnazast de nem korai ez menzinek?meg csak 10 dpo.

Kép
monyo83
 
 


Kép


Lányok ez a reggeli tesztem, szerintetek?

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi szerintem negativ,de azert ne add fel.csinalj holnap is.

Kép
monyo83
 
 


monyo az a baj hogy a kép nem adja vissza, de élőben van rajta halvány csík középen is, de nem reménykedem, szerintem már bebeszélem magamnak.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi en is latom azt a halvany csikot.Az rogton elojott vagy most?marmint ugy ertem hogy 5-10 percen belul rajta volt?

Kép
monyo83
 
 


Monyo, több mint egy éve, már menzesz előtt 7-10 napig változó mennyiségben, de barnázgatok. Végül is nekem ez mondja meg, hogy kár reménykednem. Tudom, hogy ez nem normális, de a dokik nem törődnek vele. Mindegyiknek a hormonkezelés, vagy bab-projekt jut eszébe róla, mint megoldás és mivel ezután kiderül, hogy szeretnénk babát, csak nem jön össze, így rögtön ugrik a státuszom infertilitásra. Ekkor meg már nem foglalkoznak azzal, hogy ezt a problémát megoldják.
Persze hazudnék, hogy mindezek ellenére nem reménykedem végig a ciklust, úgyhogy holnap veszek egy tesztet, és legkésőbb szerdán tesztelek.

Gabi, szerintem ez negatív.

Kép
Kép
tessza76
 
 


tessza en kapasbol beagyira gondoltam...de ha mindig ez van.. :cry: azert remenykedjuk hogy most maskepp vegzodik.

Kép
monyo83
 
 


monyo hát ez jó kérdés mikor jött elő, mert amikor reggel csináltam akkor hírtelen ránéztem és nega volt, aztán mikor újra előbvettem akkor már rajta volt, viszont clear bluval még nem volt olyan hogy átlátszódjon, na mindegy nem érdekes, majd amit rendeltem tesztet azzal csinálok másikat, remélem holnap megjön

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Igen,én se hiszek a jóstesztben 100%ig.Úgy vagyok vele h akkor nem pocsékolom - tesztekre a hcgt :wink: Ha esetleg a jóslás bejön,akkor csinálok hcgt!

Gabi!
Ha csak később jött elő,akkor ez lehet h csak a szellemcsík,vagy minek hívják.Csinálj esetleg 2 nap múlva,és akkor okosabb leszel!!!Megy a drukk++++++++++++++++++++++++++++++++

annus11
 
 


Sziasztok!

Ma reggel vettem tesztet, de lehet már nem is lesz rá szükségem, mert valószinűleg holnap meg jön. A cicim szétdurran. Ezt úgy útálom. Baba sehol, viszont érezhetem milyen lenne ha...
Hát nincs túl jó kedvem. :cry: Egy dolog vígasztal csak, hogy szombaton elkezdem az angolt újra, és egy éven belül középfokú vizsgát akarok tenni, tehát lesz mivel lekötni magam.
Ennyi kudarc után az a leghiggadtabb megoldás, hogy elfogadjam az életet úgy, ahogy van, baba-gyerek nélkül. Párom örökbefogadni nem akar, és én sem vagyok biztos benne, hogy ez a szerep nekem sikerülne. Más érzés, hogy van kilenc hónapod felkészülni a csodára, érezni ahogy fejlődik, mégha teljesen így sem lehet elképzelni, ami elképzelhetetlen. Hát most marad a karrier, eddig úgysem törtem magam nagyon érte.
Szóval lassan búcsúzom tőletek, de mindenkinek mielőbbi pozitív tesztet kívánok!

Kép
Kép
tessza76
 
 


sziasztok.

tessza nagyon sajnalom hogy nem sikerult.Bizom benne hogy most csak a ciklus vege mondatja ezt veled,es ha kozepidohoz ersz akkor azert probalkoztok.
Ne ad fel,egy csodat te is megerdemelsz.

Kép
monyo83
 
 


Tessza :(
Bár én nemt udom h mióta próbálkoztok,de azért remélem h hamarosan hozzátok is bekopogtat a baba!!Talán ez az angol annyira leköt,hogy közben észrevétlenül is felszabadulsz legbelül!Kívánom h így legyen!!!
Kép

annus11
 
 


Kép

Kép
monyo83
 
 


gabi teszt??

Kép
monyo83
 
 


igazabol nagyon erdekes ez hogy ki mikortol adja fel.Erdekes de nekem igy 3 ev utan meg mindig nem jut eszembe veglegesen feladni,pihentetni igen de feladni....szerintem soha nem tudom.
Eleg akaratos termeszet vagyok es mindig megszerzem amit akarok.
Mondjuk nalunk az orokbefogadas sem nagy ugy hisz mindeketten valalnank azt is,csak en meg eretlen vagyok arra.Meg szeretnek 2-3evig probalkozni es aztan elinditani a dolgot.
hiszem azt hogy addig mig tamogatast kapok,itt foleg orvosi segitsegre gondolok,addig kuzdeni fogok.Igenis lesz babam.Lehet hogy nem en hozom majd a vilagra de lesz.

Kép
monyo83
 
 


sziasztok

Tessza én is azt mondom mint a többiek, biztos csak a ciklus vége miatt mondod ezt, és tökéletesen megértem. De meglátod hogy majd amikor a következő középidő jön akkor újra fellelkeülsz. Leglább is nálam is ez lesz.
Meglátod te is megismerheted ezt a csodálatos élmény, csak valamiért várni kell rá. Lehet hogy neked is csak az kell hogy ne gondolkozz folyton ezen, egy kicsit kikapcsolódsz a munka felé, és majd meglátod akkor fog összejönni.

Hát lányok, én is rendeltema 10-es érzékenységű tesztből, ma meg is jött, de sajna negatív, úgy hogy annak már régen ki kellene mutatnia, szóval új hónap új remények. Most már csak azt várom hogy jöjjön meg. Még max 3-4 nap és utána megjön. Aztán hajrá closty megint.
De most tuti nem fogok görcsölni rajta, mert pont közép időben pakolunk, költözködünk, legalábbis nagyon remélem.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi,csak ezt ne mond hogy a 10es tesztnek mar reg ki kellet volna mutzatnia.....pont ezt targyaltuk teganap.
Addig mig meg nem jon van remeny.

Kép
monyo83
 
 


monyo na ez igaz. Akkor azt a mondatot vissza szívtam. Amúgy a hőm 37,1

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


na aze.

par nap mulva megint megcsinalom a kiserletet.megmondom oszinten kicsit elbizonytalanodtam hogy a 10es tenyleg 10es e.

Kép
monyo83
 
 


monyo elhiszem.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?