Új privát üzeneted érkezett!

Carlotta, nálunk ez nem volt gond. A párom érdeklődik minden ilyesmi után. A hőmet is állandóan kérdezgette míg hőmérőztem, most meg nézegeti a páfrányokat. Bár nem tudom mi van a lelkében ezzel kapcsolatban, de soha nem szólt egy rossz szót sem, hogy miért pont most kell akciózni Kép. Szerintem ha nem érzi rajtad, hogy csak a baba miatt vagy vele, akkor nálatok sem lesz ennek szájhúzás a vége.
Az orvosok általában egy év próbálkozás után szokták elkezdeni a kivizsgálásokat, bár ez változó. Szerintem ha úgy érzed, hogy akkor nyugodtabb lennél, ha megnéznék hogy nincs semmi bajod, akkor elmehetsz.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Zafír,
Megkaptam a képeket. Köszi! Hát nem nézel ki 28 évesnek! Nagyon jók a képek, de szerintem még jobbak lehettek volna, ha úgy mosolygsz rajtuk, hogy látszanak a fogaid. Így olyan, mintha visszatartottad volna a nevetésed. Kép
A PG53-mal kapcsolatban csak annyit tudok mondani, hogy én mindig megtaláltam rajta a páfrányokat, ha voltak. Nem csak a közepét kell nézni, hanem nagyon sokszor a leges legszélén van egy-két páfrány, és máshol semmi. És ugye egy páfrány is páfrány. De tudjátok, én csak egy hónapig használtam...

Mindkettőtöknek azt tudom ajánlani, hogyha így nem egyértelmű, akkor próbáljátok ki a méhnyak-nyálkából.

Hajni,
Nolina azt írta valamelyik nap, hogy otthon elromlott a gépe, és most csak bentről tud írni meló után. Lehet, hogy most nincs ideje.
Miért Te gyúrod a tésztát? Igaz, hogy jobb úgy, de nem lenne egyszerűbb száraz tésztát főzni hozzá?

Arven,
üdv a topicban. A felhasználónevednek van köze a Gyűrűk Ura című fantasztikus trilógiához? Én ugyanis nagy rajongó vagyok. Na jó, szóval nagyon szeretem. Könyvben is olvastam.
Bocsi, hogy az első alkalommal vitatkoznom kell veled, de én a legstresszesebb időben estem teherbe. Nagyon nagy gázok voltak a munkahelyemen, naponta kötöttek belém, és naponta sírtam ki magam a WC-ben. Sőt minden éjjel ezzel álmodtam. És mégis összejött Kép
Sajnos a barnázással kapcsolatban nem tudok segíteni, mert bár nekem is 24-26 napos ciklusaim voltak, de rendesen megjött utána.

Csajok!
Ma ebéd után kicsit lehajtottam a fejem az asztalra. (Már az evéstől is elfáradok)És a hajolás következtében összenyomtam a hasam. És biztos nem azt éreztem, amire gondolok, de ÉREZTEM VALAMIT. Sajnos csak azokkal a szavakkal tudom leírni, amiket már olvastam több helyen: mintha buborékok mozognának a hasamban, illetve mintha bélmozgások lennének, de mégsem olyanok voltak. Tudom, hogy még kb. 6 hét, mire érezhetem a baba mozgását, de most akkor is olyat éreztem, amit eddig soha. Nem beképzeltem! Tudom! Szerintetek hülye vagyok?

Nata
nata
 
 


Szerintem egyátalán nem vagy hülye. Sajna nem tudom mit mikor lehet érezni, úgyhogy szvsz érezhetted Kép.
A tésztát azért gyúrom mert a fiúk ezt szeretik, meg olcsóbb is, és időm meg mint a tenger Kép.
Iszonyatos ez a kiskutyus, beszökött és nincs szívem kint hagyni, de nem hagy gépelni. Egy újjal kell mindent bepötyögnöm Kép.

De már tényleg csak mindent főznöm kell, csak azért lógok itt, mert fel kellett hívnom a páromat, és ha már itt vagyok benéztem Kép. Hihetetlen mennyire kín-keservesen megy ez a krumplistészta. Asszem nem is leszek kész vele, mire megjön anyu. Már csak húsz perc van. Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 

 
 

Én két és félórája leszaladtam boltba, mellettünk egy Skála van Kaiserszel, és gondoltam megveszem a tankönyvet, ha már tanszabin vagyok meg lassan vizsgázom. Múlt héten még megvolt ott a könyvesboltban, most már nem. Körberohangáltam az összes könyváruházat, sehol nem volt, pedig ez volt az a könyv, amit mindenhol láttam, ezért nem is vettem meg. Végül egy kis boltban megkaptam, de ezzel jól el is ment a napom. És még főzni, meg takarítani is kéne. Hát most nekem sincs kedvem.

Hajni nem semmi, hogy magad gyúrod a tésztát, én erre képtelen lennék, akkor is, ha semmi dolgom. A családod nagyon el van kényeztetve! Nem lehetnék én is kosztos nálatok?Kép

Nata,lehet, hogy a babát érzeted, ezt csak Te tudhatod! Olyan fantasztikus érzés lehet!! Kép
Köszi a bókokat, most már nagyon jólesik, ha fitalabbnak néznek a koromnál KépAzért vágok ilyen hülye képet- mert akkor már egy órája én voltam a céltárgy- egyik barátunkat tanította a műtermi fotózás rejtelmeire a párom: nekem meg ott kellett üldögélnem mozdulatlanul és bevilágítva miközben az arcom különböző részeit kritizálták és instrukciókat adtak hogy hogyan mosolyogjak meg merre nézzek. Nagyon utáltam már, ráadásul a barátunk rémes képeket készített rólam. A férjem a végén csak gyorsan kattingatott néhányat, szóval nem volt nagy beállítgatás.
Nata mi van a Baba képével? Nem tudta megcsinálni a párod?

Arwen üdv köztünk! A barnázásról én is csak annyit tudok, mint Hajni, szerintem orvoshoz mindenképp érdemes elmenni.Nekünk ez lesz az ötödik hónap és én holnap megyek. A doki amúgy is három hónapot mondott. Persze, Nektek már van babátok, szóval az azért biztos más.
Ja és én is imádom a Gyűrűk urát Kép

Na jó, akkor most már tényleg tanulok
Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Nem semmi mennyit irtok mire en gephez kerulok, alig birom kovetni Kép

Nata, tenyleg fantasztikus erzes lehetett, ha ennyire szokatlan erzes volt, akkor biztos a baba lehetett Kép
En egyebkent a mellfeszulesen kivul meg semmi kulonosebb tunetet nem erzek, remelem nem lesz hanyingerem kesobb sem...
Viszont remalmom volt ejszaka, azt almodtam, hogy megszultem a gyerekunket, de nem volt egeszseges Kép Azt nem tudom mi baja volt. Gyakran szoktam meg ennel is nagyobb okorsegeket almodni, remelem semmi jelentosege.

Aniko, sajnalom a cicadat, de tenyleg biztos nemsokara lesz helyette valaki mas akit meg jobban fogsz szeretni Kép

Arven, azt tanitjak, hogy a tul rovid ciklus oka lehet az, hogy nincs peteeres (anovulacios ciklus), de ha biztosat szeretnel tudni, tenyleg el kellene menni orvoshoz. Korabban is hasonloak voltak a ciklusaid?

Majd meg jelentkezem kesobb,
puszi,

Poci
pocika
 
 


Mar itt is vagyok Kép

Nata, a Te kepeidet is megkaptam, szep par vagytok, olyan jo latni is, hogy kikkel beszelgetek Kép
Kuldok en is, de most mar kellene talalnom valami jobb kepet, a karacsonyin alig latszik a fejem (ami persze lehet hogy nem is baj Kép )
pocika
 
 


Gyerekek, lehetett nekem páfrányom már szerintetek? Vagyis én láttam egy pár x-et. Az már páfrány? Még csak most bújik ki a földből. Ha egy vonal kétszer át van húzva másik két vonallal, ugye azt már páfránynak lehet hívni. És tényleg a szélén van Kép.
Olyan izgatott vagyok. Már vagy harmadszor csináltam meg Kép. A reggelin még nem volt, aztán ezen meg már......

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni, miért ne lehetne? Natának is a ciklus elején volt és tessék.. Kép
Nekem meg aránytalanul a ciklus végén mutogatta a páfrányokat.
Szóval ne lustuljátok el az estét!!! Kép
Csak arra lennék kiváncsi, hogy kinek van szabályosan a ciklus közepén pé-je?

Na jó, ha nem kosztolhatok nálatok kénytelen vagyok főzni, csak még előtte erőt akartam meríteni a babanetből... Kép

Poci, a jövőt illetően semmi jelentősége az álomnak, a szorongásaid jöhetnek így ki! (Most megint pszichológiát tanulok, szóval pár napig fárasztó leszek Kép

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Zafír, mi jót főzől. Küldhetek nektek hamikát, csak nem biztos hogy jól laktok vele mire odaér Kép.

Olyan jó, hogy ilyen gyorsan írtál nekem Kép, teljesen idióta vagyok. De olyan jó kedvem lett tőle Kép. A párom nem tudja mit nevetgélek itt. Különben most megint nyálaztam Kép, már lassan szaladhatok is a lámpához nézegetni. Tudjátok hátha túl hív volt a nyálam és azért lett csak ilyen kevés páfránykám Kép. Vagy hátha azóta valaki meglocsolta őket és kinőttek Kép.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Már be is raktam a sütőbe! Sült csirkecomb lesz vele sült krumplival. Elég gyors étel, csak amíg megsül az tart sokáig, de még el se indult a párom Kép szóval, mire hazajön kész lesz.

A férjed mit szólt a páfrányokhoz?
Az enyém mindig "szakért" és jobban tudja, hogy mi van a mikroszkópon, mint én. Kép
Tegnap azt mondta, hogy mikor elkezdtük a projectet, ő még annyira nem vágyott gyerekre, csak látta, hogy én igen, de most mát ő is nagyon szeretné és hiányzik neki. Kép Remélem a babánk csak erre vártKép

Na harmadszor is páfrány? Kép
Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


IIIIIIIIIIgen, sőt ötödszörre is. És a páromnak mindet meg kell néznie tüzetesen, és véleményt mondania Kép. Csak annyit mond ilyenkor hogy őrült vagyok. Szerintem ez nem is páfrány, hanem jég, de hasonlít a képre Kép, de csak az egyik felén van, úgyhogy még sokat kell locsolgatni. Neked mikor extra páfrányos lett, akkor az egész az volt?
Amikor megláttam az elsőt, akkor szaladtam le, hogy nézze meg a párom, szegénykém pont evett, úgyhogy fel kellett függesztenie egy kicsit. Komolyan mondom olyan vagyok mint egy gyerek. Mi lesz ha zebrát találok Kép.

Én is remélem hogy a babótok már tudja hogy a párod is teljes lelkével mellette van Kép.

Most megkérdeztem a páromat, ugyan úgy gondolkodik mint a tied. Eddig nem is gondoltam, hogy először csak miattam akarja Kép.

Biztos fincsi lesz a kaja. Legalábbis én jobban bírnám mint a krumplistésztát. De holnap hál istennek nem kell főznöm. Sikerült annyit hogy lehet egy hétig esszük Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ja, azt elfelejtettem írni, hogy lehet hogy érzem ezek szerint a peteérésemet. Ma délutántól eléggé fájt a bal petefészkem, meg görcsölgetett a hasim. Én eddig azt hittem nem érzem. Lehet hogy ez sem az, de így már logikus lenne Kép.

Hajni 7/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Nem volt az egész páfrányos, ez elején csak egy-kettő db. volt, aztán egyre több. De nekem is inkább a szélén! Ha még érezted is mellé a petefészked, akkor biztos jó!

Kész a kaja és a férjem is mindjárt itthon van szerencsére. Cserélhetnénk, Ő nagyon szereti a krumplistésztát, én pedig nem szoktam főzni, csak az Anyukája. Sült csirke meg minimum kéthetente van, de ha nem vagyok kreatív, akkot hetente!

Ja azért azt ne felejtsd el, hogy a párom még fiatal, én meg nem annyira, szerintem ezért is volt ... Bár én már 24 évesen is nagyon akartam volna babát, szóval nem korfüggő.. Meg ő a legkisebb gyerek, de a bátyjai még mindig otthon élnek, van barátnőjük évek óta, de valahogy nem szánják rá magukat a nősülésre sem. Az esküvőnk után egy kicsit beindultak, de csak egy eljegyzés lett belőle, aztán elakadtak. Talán az unokaöcs/vagy húg majd továbblendíti őket. Kép

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Annyira fel vagyok dobódva. Isteni napom van. Először a páfránykák, utána meg hívott a hitelügyintézőnk, hogy holnap vagy holnap után hív az értékbecslő. Meg azt is mondta, hogy van valamilyen akciójuk, és kapunk Praktikeres vásárlási utalványt KépKépKép Imádom ezt a napot.

Látod NATA, nekem is van időnként jó napom!!!!

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szerintem a leendő nyszülők már alig várják, hogy elkezdjétek, és aztán legyen sok-sok unoka Kép. Húzzatok bele Kép.
Szerintem sem korfüggő, mert nálunk ugye nem annyira fiatal a párom, bár nem nőtt még be a feje lágya Kép. Talán ha nem vágyom ennyire gyerek után neki eszébe sem jut Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Lanyok, meg a vegen kedvek kapok toletek a fozeshez Kép

Kepzeljetek tegnap este is csinaltam vacsit, leginkabb a "csirkemellcsikok vegyes mirelit zoldseggel es krumplipurevel" fantazianevet adhatnam neki. En sem mondhatnam, hogy kreativ vagyok Kép
De ma tuti nem lesz fozocskezes, 1. mert tanulnom kellene (tegnap is csak lustalkodtam) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. mert valoszinuleg megyek delutan mosni. (Van a haznal is mosokonyha, de egyreszt rendetlen es koszos, masreszt nem birok kiigazodni a mosogep hasznalati utasitasan, ugyhogy inkabb megyek a nyilvanos mosodaba)

Hajni, ugy orulok, hogy jo kedved van, nem bannam ha kicsi ram is ragadna belole Kép
Masra sem tudok gondolni, minthogy haza kellene mennunk. Ez a terhesseg dolog tobbszorosen felerositette a honvagyamat Kép

Nata, a parom kutatokent dolgozik, de o sem erzi magat tul jol itt mostanaban, pedig miatta jottunk ide.

Puszi,

Poci
pocika
 
 


Sziasztok!

Elkezdtem visszaolvasni, mi mindent írtatok, de mindig jön egy beteg és nem tudom , hol tartottam. Tehát majd, ha végre lesz gépem. Kedden Szegeden csavarogtunk férjecskémmel, rögtön munka után indultunk, moziban is voltunk, így nem tudtam írni. De nagyon jó volt együtt csavarogni, meg minden. Kép Tegnap meg annyira bíztam benne, hogy a szerelő kész lesz a géppel, így nem maradtam bent, hogy írjak, erre kiderül, hogy tegnap du. kezdett hozzá és lehet, hogy meg sem tudja csinálni. Kép Nagyon szomorú, mert úgy hiányzik, hogy nyugodtan olvasgassam, mi történt veletek. De remélem legkésőbb holnap már lesz gépem. Ha tudok, még jövök ma , de úgy tűnik, ma mindenki patikába jár.

Puszi Mindenkinek!

Nolina
25/28
nolina
 
 


Sziasztok!

Ma még több párfányom volt vagy van, vagy mi Kép. Még a közepére is jutott belőle egy kevés. Ma már nem fáj annyira a petefészkem, de majd meglátjuk délutánra.

Pocika, nem tudom mit írjak nektek. Én szerintem ki sem mentem volna, nagyon bátrak vagytok. És az természetes szerintem, hogy szeretnél a családod közelében lenni pocakosan.

Nolina, már nagyon hiányoltunk. Örülök, hogy még mindig csak a gép a hibás. Amikor én megyek gyógyszertárba nekem is úgy tűnik hogy pont akkor jutott eszébe mindenkinek, úgyhogy nem csodálom, hogy nem tusz visszaolvasni.
De ahogy látom nálatok már lassan lehet izgulni.

Jaaa és a legfontosabb, ma nem kell főznöm Kép. Végre elég két napra a kaja Kép. Ja, ezt már írtam assszem tegnap is Kép

Puszi
Hajni 8/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Poci, az egyik barátnőm is kiment dolgozni az Usá-ba és egy éve múlva úgy jött vissza, hogy soha többet. PEdig még szerelmes is lett ott és a fiú nem jöhetett utána, mégis hazajött. Itthon nem minden úgy alakult ahogy tervezte és azóta is egyedűl van, mégis azt mondja, hogy nem tudott volna kint élni és jobb így.
Pocakosan meg pláne átértékelődnek a dolgok! A párodnak nincs lehetősége más-valamilyen európai országban - munkát találni?

Hajni, remélem nem töltöttétek tétlenül a tegnapi estét!!! Kép Én is úgy örültem a páfrányoknak, milyen lesz majd akkor a zebrás teszt? Remélem hamarosan megtudjuk!

Nolina, örülök, hogy megvagy!KépÉn is ha a munkahelyemen kezdek netezni egyből jön egy ügyfél, tényleg jobb otthon. Remélem hamarosan jó lesz a géped!!
Akkor Nálad is lehet már izgulni, kezdődnek az izgalmas napok a topicban!! Cirmi is már a ciklusa végét járja, nem?
Kiváncsi vagyok hány januári zebránk lesz! Az eddigiek alapján minimum egynek kell lennie!!

Hajni ez már félig babás topic, két babánk is van már, és nemsokára mindenkinek lesz!!! (A tegnapi megjegyzésedreKép)

Anikó jobban érzed magad? Örülnék, ha hallanánk Rólad!

Én délután megyek dokihoz, kezdek miatta ideges lenni Kép

Zafír 23/32

Kép
Kép
zafír
 
 


Szia Zafír!

Sajna, hiába keresem nem tudom mit írtam tegnap. Na mindegy majd még belemerülök, csak az a problem, hogy egy csomó hibát találok ilyenkor az írásomban és azt nagyon nem szeretem Kép.

Dehogy töltöttük tétlenül. Még megittam a havi utolsó serimet is, úgyhogy teljesen jól voltam Kép. Sőt annyra rossz kislány vagyok, hogy keksztekercset vacsiztam Kép.

Olyan jó, hogy megint ennyi mindenkiért lehet izgulni, bár így egy kicsit kevesebb izgulás jut el egy egy emberhez, de majd igyekszem sokszorozni Kép.

Nálad különben van már valami? Azt írtad hogy néhány nap. Mennyivel előtte szoktad megérezni a menzit? Bár most már úgysem fogod egy ideig, de azért kíváncsi vagyok Kép.

Cirmike még csak a 18/26-32 napon van. Azért az ő izgulását átcsoportosítom neked, meg Nolinának. Aztán ha veletek végeztem jöhet ő is Kép.

Ne izgulj, csak azt fogják mondani, hogy sajnáljuk most már nem fog megjönni vagy kilenc hónapig Kép.

Puszi
Hajni 8/27

Ui: még az a szerencse hogy én szinte egyedül vagyok itt a ciklusommal Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!
Annyira aranyosak vagytok, hogy hiányoztam! Kép Kép
Úgy tűnik leghamarabb holnap du. lesz gépem, de én még reménykedem. Az előbbi levélben 25/28-at írtam, de rögtön rájöttem, hogy hülyeség. Hisz csak most hagytam abba a gyógyszert, tehát nem tudom hány napos lesz a ciklusom, mindenesetre hétfőn esedékes. Bár mi csak a 14. naptól akciózunk élesben, tehát szerintem nem vszínű, hogy ilyen szerencsém legyen. Azért reménykedem.
Ha visszakapom a gépet, ígérem mindet elolvasom, amit írtatok. Tök jó lesz.
Addig is , ha tudok, jövök. Mindenkinek puszi

Nolina
25/?
nolina
 
 


Képzejétek, előbb nyálaztam és nem volt egy páfrányka sem. Úgy megijedtem, mert a reggelibe még volt, arra gondoltab páfrány rabolók voltak nálunk Kép. Aztán nyálaztam gyorsan még egyet és ebben egy csomó van. Teljesen megnyugodtam.

Nolina, már alig várom hogy holnap legyen és egy csomót írjál magadról Kép.

Többiek veletek mi van? Ennyire tanultok ma?

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Hajni, mindent bele, eljenek a pafranyok! Milyen jo, hogy a mamad vette ezt a pg53-at Kép

Nolina, en is orulok, hogy ujra itt vagy, kezdek izgulni erted!

Jol esik az egyutterzes, de hiaba probalok nyafogni a paromnak, ugy nez ki meg maradunk, meg mindig azzal ter ki a valasz elol, hogy inkabb tanulnom kellene Kép Na ebben azert igaza van, tenyleg mar csak ezen legyek tul, nem is tudom szavakba onteni, mennyire tele van a hocipom mindennel... Remelem egyszer a jovoben majd lesz valami karpotlas ezert a sok szo...asert Kép

Zafir, irj amint tudsz, kivancsi vagyok mit mondott az orvos.

Puszi,

Poci
pocika
 
 


Zafír,
nem felejtettem el a képeket a babáról. A probléma az, hogy a férjem mpeg-nek írta ki a felvételt, ami túl nagy ahhoz, hogy elküldjem e-mail-en (megpróbáltam). Már szóltam neki, hogy képeket szeretnék belőle, nem filmet. Valamelyik nap most már biztos lesz belőle valami.
Mi a férjemmel mindketten 25 évesek vagyunk, és valószínűleg - sajnos - már benőtt a fejünk lágya, mert nagyon várjuk a babát!
Mi volt a dokinál? Remélem nincs semmi gond!

Hajni,
egyáltalán nem baj, hogy gyúrod a tésztát, de ugyanúgy, mint Zafír, én sem lennék rá képes Kép
Gratulálok a tegnapi jókedvedhez. Ügyes vagy Kép
Nekem is ilyen korán volt peteérésem, úgyhogy ne aggódj miatta, örülj neki! Remélem baba lesz belőle!

Pocika,
várom a képeket.

Csajok,
drukkolok mindenkinek a bezebrásodáshoz ciklusnaptól függetlenül.
Én szinte minden nap főzök, mert kedveskedni akarok a páromnak. Általában tök jó kajákat tudok kitalálni, de tegnap csak egy paprikáskrumpli telt tőlem. Viszont az nagyon finom lett.

Anikó,
hogy vagy?

Én már csak holnap jövök, mert mindjárt indulok haza.

Nata
nata
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az együttérzést, tegnap nagyon sokat sírtam, még itt bent napközben is többször rámtört, ami elég kellemetlen volt. De iszonyú sok most itt a meló a zárás miatt, úgyhogy ez legalább eltereli a gondolataimat.
Amúgy kedd este még elvittük a cicát dokihoz, hogy nem javult az állapota, és azt mondta, hogy fekélyes szájgyulladása van, és mindennap kellett volna vinni szurira, de mikor vasárnap voltunk a kollegája még ezt nem látta... Kapott szurit, és otthon nyomtuk bele a folyadékot, de reggelre már meghalt. Őszintén szólva elég rosszul nézett ki, de nem gondoltam, hogy nem éli túl!

Nata, szerintem nem hülyeség egyáltalán amit írtál, a kolléganőm sokáig pont azt hitte, hogy bélmozgást érez. Pedig az már a baba volt! Kép
Én is imádom a Gyűrűk Urát, épp vasárnap néztük meg sokadszor a Király bővített változatát.

Üdv Arven! Remélem te is olyan jól fogod érezni magad köztünk, mint mi! Kép

Pocika, fent említett kolléganőm is álmodott pár vadat a babával, meg a szüléssel kapcsolatban a terhesség alatt, ne aggódj emiatt. Talán az elfojtott szorongások jönnek ki ily módon.

Hajni, én is örülök a páfrányaidnak, nagyon vicces, ahogy ekkora lendülettel nyálazol. KépKép
Annyira, hogy tegnap már átfutott az agyamon, hogy mivel aktuális lenne, én is megnézem már, de aztán eszembe jutott, hogy megint nem látnék mást, csak pöttyöket, és visszahajítanám a fiókba, és mérges lennék, meg kiábrándult, úgyhogy inkább hagytam. Kép
Viszont tegnap, meg ma is éreztem enyhe görcsöket, szokott lenni nekem ilyenkor félidőben ovulációs görcsöm. Hát tegnap mit mondjak nem sok hangulatom volt semmihez, de majd ma! Kép

Hű, ezt a levelet is mióta írom már, mindig akad közbe meló, és most is egy fontos, lehet, hogy már csak holnap jövök.
Olyan rossz, hogy már hetek óta így hanyagolnom kell titeket! Kép

Puszi!
A.

14/28

Kép
baba888
 
 


Köszönöm a javaslatokat!

Ma el is mentem hormonvizsgálatra, mert a doki azt mondta, progeszteron hiány okozhatja a pecsételő vérzést a ciklus második felében, a progeszteron pedig a méh-nyálkahártya vastagításáért felelős, meg a petesejt beágyzódáshoz kell.

Reménykedem benne, hogy peteérésem azért van...
Nekem mindig szokott fájni a hasam a félidő környékén, ami arra utal a szakemberek szerint.

Nata!

Nem zavar, ha "vitatkoznak" velem. Az én megállapításom a fogamzás sikere és a lelkiállapot közötti összefüggésre általánosító, és minden bizonnyal szubjektív volt, mégis azt hiszem, általában az ellazultság, a kevésbé stresszes élet, boldogság sokat javít a teherbeesés esélyén...persze a biológiát sem lehet figyelmen kívül hagyni, és idejében orvoshoz kell fordulni, ha valami gondod van.

Mégegyszer köszönöm mindenkinek...ezért is.

Ja, Arven: a férjem szólított így meg, amikor megismerkedtünk, ő is nagy rajongója volt a könyvnek, ma már a filmnek is...

Sziasztok,
Arven
arven
 
 


Ja, és próbáltam csinálni olyan mindenféle szmájlikat Kép, de nem nagyon vágom, hol és mit kell. A bal oldalon kiválasztottam a Dokumentáció alatt, hogy formázás, de ott csak az alap fejekről van leírás. Más formázás címet meg nem találtam. Hát hiába, "én csak egy buta kukac vagyok". Kép

Kép
baba888
 
 


Sziasztok!

Mindig akkor írtok ennyit ha én nem figyelek egy kicsit. Komolyan mondom, nem lesz nyitva egész nap a babanet, mert akkor soha nem írtok Kép.

A párom már nem érdeklődik annyira a páfránykáim iránt, ma háromszor kérdeztem meg hogy meg akarja e nézni, végülis meg akarta. Teljesen magától akarta, én nem is eröltettem Kép.

Pocika, most meg te vagy ennyire magad alatt? Ne legyél. Valahogy majd úgyis lesz. Lehet hogy meggondolja magát a párocskád.

Nata, nagyon édes vagy hogy így bíztatsz, én is remélem meg lesz a nyálazás eredménye Kép. Már megint túl korán kezdek el bizakodni, és az lesz a vége, hogy extrán beleélem magam. Pedig nem szabadna. Megint depis leszek a ciklus elején Kép.

Anikó, pont ideje, hogy belehúzzatok, nehogy lemardjatok Kép. Bár nem csodálom hogy nem volt kedved.

Arven, nagyon jó, hogy érzed a peteérést, és hogy tudod is hogy azt érzed. Én az enyémben nem vagyok biztos, de lehet hogy azért hittem azt hogy ez nem az, mert eddig én is félidő környékén akartam mindig érezni. Örülök, hogy elmentél dokihoz, és csak ilyen kicsi a baj. Most ugye kapsz rá gyógyszert? Te nem írod, hogy hol tartasz a ciklusba, vagy csak lemaradtam róla? Ha nem akkor légyszi írd, hogy mi is tudjunk tájékozódni Kép.

Puszi mindenkinek

Hajni 8/27

Ja, nálunk holnap ha minden igaz, káposztás túróscsusza lesz. Kíváncsi vagyok milyen. Valaki evett már olyat?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


sziasztok csajok,

én még új vagyok, ha nem zavarok társulnék hozzátok.ne haragudjatok,de a 7 hónapos fiam mellett nem volt időm visszaolvasni szóval lehet hogy hülye kérdést fogok feltenni,de:nekünk bálint baba úgy jött össze hogy clostyt szedtem,mert a magas tesztoszteron szintem miatt nem volt peteérésem.szülész után rögtön elkezddtem szedni a fogigátlót,de múlt hónapban abbahagytam(vagyis azt hittem van még itthon egy levéllel aztán nem volt és csak egy hét múlva tudtam beszerezni,így nem tudtam elkezdeni szedni:-)néha el vagyok tájolva,ez is olyan eset volt,de ne nézzetek dilisnek,oké?)és abból indultam ki hogy ugye nem fog megjönni,DE:a 33.nap megjött!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tök magától,csak úgy!!!!!!!!!!!!!!
alig akarom elhinni,most kivárom a következő hónapot,hogy akkor is megjön é.
kérdés:szerintetek biztos hogy ezek szerint ebben a hónapban volt peteérésem?és magától?gyógyszer nélkül?és mit gondoltok,lehet hogy a következő terhességem segítség nélkül létrejön?
bocsi hogy kicsit hosszúra sikeredtem,remélem társulhatok hozzátok:-)
puszi mindenkinek:
juca
Jucaa
 


Húúúúúú, Juca, hogy tudsz ennyi infót sűríteni ilyen kevés szövegbe Kép. Vagy lehet hogy csak én dumálok ennyit?

Kiabáljatok le ha hülyeségeket írok, de szerintem peteérés nélkül is meg kell hogy jöjjön. A két dolog nem függ össze. Szóva vanna olyan emberek, akik nem is tudják, hogy nincsen péjük mert látszólag minden ok.
Szerintem létrejöhet segítség nélkül is a baba, azért eltelt egy kis idő az első óta, úgyhogy közben akármi is történhetett. Kívánom neked hogy így legyen. A többi kérdéshez sajna nem tudok hozzászólni nem vagyok jártas ilyen problémákban szerencsére, hülyeségeket meg nem akarok írni.
A peteérésedet hőmérőzéssel, illetve a PG/53-mal tudod ellenőrizni.

Nem sokat segítettem, de annál többet írtam Kép. Assssszem velem van a baj Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ja, még azt akartam írni, hogy mi egyátalán nem nézünk dilisnek, inkább úgy mondom, hogy én is időnként el vagyok tájolva, és azt sem tudom ki vagyok és hol Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


szia hajni,

na figyu,nem úgy van hogy ha szedem a fogigátlót az abban fejti ki a hatását hogy nincs peteérés,de mellette mégis megjön,mégpedig a gyógyszertől?na jó ezért nem teszem tűzbe a kezem,de valmi ilyesmi rémlik:-)
én nagyon tudatlan vagyok,de mi az a PG/53?
és honnan lehet szerezni?
dehogy is,nem veled van a baj,nekem egyfolytában dumálhatnékom van,csak még nem mertem sokat írni,lévén hogy "újonc" vagyok köztetek:-)
attól fostam hogy írok és senki nem fog válaszolni és de égő lesz:-))))))))))))))))))

juca
Jucaa
 


Lökött egy nőszemély vagy Kép. Úgy nézünk mi ki mint akik nem válaszolnak? Kép. Mi mindig tudunk hülyeségeket írni Kép.

Nekem meg valami olyasmi, hogy mesterséges terhességet csinál a hormonokkal, és mikor nem kapja meg a szervezt ezeket, akkor megsértődik és megjön. De szerintem vannak itt nálam okosabbak, akik holnapra biztosan segítenek ebben nekünk. Milyen érdekes, hogy beszedjük a gyógyszert és azt sem tudjuk hogy hogy működik Kép.

A PG/53 egy mikroszkóp, amire nyálat kell tenni, és páfrányos lesz száradás után a nyál, ha van peteérés. Na ezt most jól leírtam. Remélem érted. A gyógyszertárba lehet venni, és olyan 2000 Ft körül van. Mintha most írta volna valaki, hogy vett ennyiért. De lehet hogy nem itt. Na mindegy.

Nyugodtan dumálj sokat, engem nem zavar, legalább nem csak engem olvasnak itt Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Nagyon szeretnék csatlakozni hozzátok, mert a párommal úgy döntöttünk itt az ideje egy babócának. Én egyébként 23 éves vagyok és ez lesz majd az első babánk.
Nagy lelkesedéssel vágtunk bele a babaprojectbe, de úgy néz ki, elsőre nem jártunk sikerrel. Ma van a ciklus 30. napja, de még nem jött meg, viszont mióta abbahagytam a gyógyszert azóta kb 35 napos a ciklusom. Ma voltam orvosnál és szinte minden leletem tökéletes lett.
Csak a prolactinom lett magas, valószínűleg ez okozza a mensi problémákat. Az orvos szerint ez nem okoz majd gondot a fogamzásnál. Remélem igaza van!!!!
Én ma vettem PG53-at és nagy lelkesedéssel nyálaztam, de (mint várható volt a 30. napon) nem sok páfrányt láttam. Szóval egyet sem. De majd legközelebb.
Gratulálok a már babásoknak, és sikeres próbálkozást a még nem babásoknak!

Andi

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


kkk

Kép
Kép
zafír
 
 


Bocs az előzpt azért írtam, mert eddig sorozatban 3 üzim elszállt és vissza se tudtam hozni, hiába másoltam le. Ez meg bezzeg átmegy!!!
Részletekben fogok írni így talán sikerül elküldeni, valami gáz van a gépünkkel is. Kép

Kép
Kép
zafír
 
 


Na hali,

figyu,és erre az izére minden nap köpök egyet aztán jóvan:-)?????????????
és mi az hogy páfrányos?ezt meg miből látom?
kicsit visszaolvastam és ezek szerinted neked ilyen van és használod?és miért?
na holnap szólok apának hogy vegyen egyet aztán jövő hónapban kipróbálom a cuccot:-)
még valami,mi az a két szám perjellel amit mindenki a neve mögé ír?
csak mert én is akarom,én is akarom!!!!!!!!!!!!!!!!

juca
Jucaa
 


/ch{:-)}
Jucaa
 


Szóval voltam dokinál és eléggé ki vagyok borulva. Már megint nincs baba,Kép Kép legalábbis a doki az uh alapján valószínűnek tartja, hogy napokon belűl meg fog jönni, nagyon olyan a nyálkahártya. Miután ezt közölte a lényegi részt már nem is voltam képes felfogni, azt hiszem túl sok tesztoszteronom lehet és kaptam rá valami dögerős gyógyszert, amit cukorbetegek szednek. Kép
És a köv. ciklus 12. napján megyek vissza petenézőbe.
folyt. köv
Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Már pont meg akartam kérdezni, hogy mi az a kkk Kép.


Andi, téged is üdv. Ja, Jucát nem is üdvözöltem, csak hülyeségeket mondtam neki, bocsika.

Andi, különben iszonyatosan szép a páfrány, ami igazából jégvirág szerintem. Ne hagyd abba a próbálkozást vele, ha esetleg nem lennél most babás Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


hogy a túróba kell olyan pofákot csinálni?nem megy!!!!!!!!!!!!!!!!
help!!!!!!!!!!!!!!!!!
andi,isten hozzott,mondom én,aki szintén ma csapódtam a bandához:-)
sok szerencsét a babóhoz,szerintem higgyél a dokidnak,ha szerinte nem lesz probléma,akkor valószínű nem lesz.
juca
Jucaa
 


Juca, igen. Minden nap köpsz,utánna megvárod míg megszárad, utánna megnézed a nagyítóval.Páfrányos a peteérés előttől kb hat napig. Különben pöttyös. Szóval csak peteéréssel lehet páfrányt csinálni.

Zafír, annyira sajnálom. Pedig én teljesen úgy gondoltam hogy... Nem baj, most már van ok, úgyhogy lehet segíteni. Ne kenődj el.

Várom a folytatást

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hüvelykúpot is kaptam a gyulladásomra.
Ami nagyon zavar, hogy ezt a hormonális dolgot így ránézésre mondta, mert a szőrösségemből és a pattanásokból látszik. (Egyből nagyon vonzónak éreztem magam Kép és még megtetézte azzal, hogy ettől a gyógyszertől fogyni fogok, de nem baj, úgyis van rajtam 4-5 kiló felesleg)
Szóval önbizalmam minden téren a csúcson, teljesen selejtes vagyok. Kép Kép
Igyekszem magam összekaparni, végülis ez nem a világ vége, és azt mondta, hogyha most elkezdem szedni ezt a szart, akár már februárban összejöhet a babó.
De ő szíve szerint folytatná a kivizsgálást, ha van tüszőérésem, akkor a párom megy kiskatonavizsgálatra. Ha nincs kapom a clostit.

Szerintetek egy vérvétel nem kellett volna?

Úgy kéne felfognom, hogy egy lépéssel közelebb vagyunk a babához, nemcsa vaktában lövöldözünk... de most nem megy. Pedig én éreztem, hogy valami gáz van velem.

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Ja, a perjel előtt a ciklusnap, utánna meg a ciklushossz van. Innen tudjuk ki hol áll

Kép

Kép
vkhajni
 
 


szia zafír,

nagyon sajnálom hogy nincs baba,ha nem is 100 százalékosan,de át tudom érezni:-(((((((((((((
nálam is az volt hogy magas volt a tesztoszteronom,aztán most itt mászik a petém,meglátod össze fog jönni!
megkérdezhetem hogy mióta próbálkoztok?
ha nem vagy olyan lelkiállapotba ne válaszolj,nem is kérdeztem semmit!!!!!!!!!!!
minden esetre szorítok nagyon!
juca
Jucaa
 


Szerintem kellett volna a vérvétel. Nem hiszem hogy csak külső jegyek alapján meg lehet állapítani melyik hormonból van sok, vagy kevés. De ez az én véleményem.
Biztos hogy annyira nagyon jó ez a doki? Kicsi felháborítónak tartom ahogy beszélt veled. De lehet hogy csak én látom így. Szerintem harcolj ki egy hormonvizsgálatot.

És nyugi, lesz ez még jobb is.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


zafír,

a hormonális dolgot nekem is ránézésre mondta a dokim,aztán elküldött hormonvizsgálatra és az megerősítette a diagnozísát,szóval ránézésre igaza volt.én is ezeket a tüneteket produkáltam,vagyis én nem szőrősödtem hanem elkezdtem hízni de én is borzasztóan kipattogtam,tiszta ragya voltam!
kitartás!!!!!!!!!!!

juca
Jucaa
 


Juca, 5 hónapja , ami még nem olyan vészes így lerva, de átélni igen... Nektek mennyi idő után jött össze? Clostin kívűl mást nem kaptál?
Egyébként mi ez a tesztoszteron? (Pociak, ha tanulás közben benézel mégis, légyszi szánj meg, csak ennyit írj meg mindneképp!!)

Andi, Téged is Isten hozott köztünk, bocs, ma nem vagyok a jó társaság, de holnapra ígérem összeszedem magam.

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


lányok, ha tényleg igazak a tünetek, akkor nálam is ez lehet a gond. Én is egy ragyás kismajom vagyok Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Á egyébként ezt kedvesen mondta, csak én viselem nehezen az ilyen megjegyzéseket. Neki ezek tünetek, nekem meg a hiúságom.. Kép
Juca, most egy kicsit megerősítettél, de legközelebb megkérem, hogy azért küldjön már el egy laborra.. Most úgy le voltam forrázva, hogy semmi nem jutott eszembe, a végén kikérdezte tőlem, hogy most miket kell csinálnom, mert látta, hogy nem fogom fel a hozzám intézett előadást.
Olyan jó, hogy most itt vagytok, a párom vezetés órán van, pocsékul érezném magam itt egyedűlKép

Z.
Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: