Új privát üzeneted érkezett!

Anna. mindig is realista voltam. most megszédültem 2 napra, de sose láttam még pozitív terhességi tesztet. Szóval az az igazság, hogy az esélytelenek nyugalmával fogok elmenni hétfőn. Addig meg teszem a dolgom, mintha menne tovább a lombik előtti élet. Ha akar, akkor megmarad. Erőltetni talán nem is érdemes, tudom, hogy akkor meg a vetélés esélye nagyobb pár hét múlva. Sajnos ez a dzsungel törvénye.
snori
 
 


Jajj, NóriKépKépKép kérlek, azért bízzál egy kicsit, hátha a hétfő a csodáé!!!Kép
Kitartás!
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Nóri én is nagyon sajnálom, de szerintem még ne add fel. Egyetértek Andival, a véreredmények jók.
Nekem a pé utáni 12.napon a progim 26 volt, és a dokim akkor azt mondta, hogy ez jó. A másik topicban Judytnak ugyanebben az időszakban 200 körül volt a progija, és akkor már terhes volt méghozzá két babucival. Úgyhogy véleményem szerint nem rosszak az eredmények.
Hátha még megugrik hétfőig.Szerintem a dokid sem tudta eldönteni, hogy sikerült vagy sem, ezért kell még egy vérvétel.
Biztos abból indul ki, hogy 3-at ültetett be, és ehhez képest alacsony a HCG-d, de egy babó esetében pedig pont elég.
mokuci28
 
 

 
 

Nori!

Ne add fel! Legalább hétfőig használd az utrot.
Csak tőletek hallottam a dokidról, de ha nem egyértelműen mondta, hogy tuti nincs baba, akkor még van reményed. Neki is nagy tudása van.

Kérlek ne add fel!!!
andi71
 
 


Sziasztok csajok!
a homeos doki tegnap megint volt nálunk: egyértelműen állítja, hogy lelki eredetű a problémám, ráadásul több rétegben rakódtak rám megoldatlanul. Szerinte nagyon mélyen elnyomom az énem -és ez innen keményen pszichológia-, nem élem meg az érzelmeimet.... és ez mindennek az oka. Eredménye pedig a meddőségKép
MOst belevágunk az új lombikba, de véleménye szerint nem jutunk előbbre, valamikor szembe kell ezzel is nézni. Nagyon kiváncsi vagyok magamra, az egész beavatkozásra, meg persze a lombikra is. Kissé összekavarodtak bennem a dolgok, nem tudom, mi a helyes hozzáállás.
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok!

Hova tüntetek?
Nori, Fea, Kisegér és a többiek!
Mi van veletek?

Fea!
Te hol tartasz a ciklusban?

Nori!
Csináltál még tesztet? Mi az eredmény?
andi71
 
 


AndiKép Most nézem, hogy Neked milyen nagy pocakosod van!! Már 4.2mm!!! Jujj, de jó érzés lehet. Mikor is fogsz szülni??? Dolgozol még?
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia Anna!
Valóban jó érzés. Csak egy kis pötty a drágam.
Nem dolgozom, de sajna már egy éve.
Tavaly 2 hét eltéréssel pont ebben az időben estem teherbe. A 6. hét után feküdnöm kellet, azóta tp-en vagyok. De sajna az első babát 22 hetesen meg kellett szülnöm.
Tudom, hogy most nem lesz, nem lehet semmi baj.
Az én számításom szerint aug. lesz a szülés időpontja.
Ha jól olvastam a másik topikon, te is lombikra készülsz. Hányadik lesz?

Köszi az érdeklődést és nagyon szép hétvégét kívánok Neked!
andi71
 
 


Sziasztok.

Andi, csináltam tesztet tegnap, de már sokat halványodott a csík. A mellem, hasam is megy össze. Szóval ez a babó nem akart velem maradni Kép Úgyhogy nem várok semmit a hétfőtől. Igyekszem előre tekinteni, és azt mondom, hogy elsőre ez már fél siker, és képes vagyok a terhességre, csak picivel több szerencse kell.
snori
 
 


Anna!

Írnál picit a homeopata dokiról? hogyan dolgozik, mennyiért? nekem most jön ez a 3 üresjáratos hónap, és nem vagyok ellene, hogy kipróbáljam, elkezdjem.
snori
 
 


Nórikám, nagyon sajnálom, ha tényleg nem sikerült, de valahogy nem akarom elhinni. Ott kell lennie a bébinek. Légyszi írj, ha valamit megtudsz. Lehet, hogy pont annyit tévedtek a laborosok is... Ők is csak emberek, tévedhetnek.

Anna, hogy ismerted meg ezt a homeopatát? Elhiszel neki mindent? Pszichológus is?

Fea, mi újság? Van vmi?

Andi, nagy gratula a picurhoz!
kisegér
 
 


Amúgy, ha volt babakezdemény és most így ürül ki, az "jó". Nincs műtét, nincs fájdalmas vetélés, egyszerűen csak megszűnik. Ebből a szempontból szerencséd van, a sokféle rossz közül a legkevésbé rossz történik veled. Nem akarlak bántani ezzel a véleménnyel, megnyugtatásul mondom csak.
kisegér
 
 


Sziasztok! Mindenkine köszönöm az érdeklődést. A másik topikon már írtam, hogy nagyon sz.r hetem volt és ez sem jobb, de igyekszem jelentkezni!
Ma megyek tüszőnézőbe, majd este megírom, hogy mi a pálya! Szerintem a héten meglesz az inszemKép

Mindenkinek szép napot, du-n jövök

Fea
fea
 
 


Kisegér, édesanyumon kívül még te nem hitted el, hogy nincs baba. Nos igazad volt Kép

Megtízszereződött az érték, 306 lett a mai HCG. A progim kicsit alacsony, 76, de nyomatom az Utro-t. Jövő hétfőn uh.
snori
 
 


Nóri

Gratulálok. Én éreztem, hogy sikerülnie kell, annyira drukkoltam(tunk) neked. Nyomasd az utrot, egy kicsit többet pihenj és nem lesz semmi baj.
Mennek a pozitív energiák.
mokuci28
 
 


Nóri!

Annyira örülök, hogy mégis összejött. Nagyon nagy gratula neked.
Tényleg most pihenj sokat, hogy a babód meg tudjon tapadni. Az utró után is feküdj egy picit ha teheted.
Nagyon örülök!!!!
andi71
 
 


Fea!
Veled mi van? Mi volt a tüszőnézőben?
andi71
 
 


Szia Andi: Hát nincsenek jó híreim. Csak az egyik oldalon van egy 10mm-es valami, amire azt mondta a doki, hogy semmiKép Kaptam egy menogont és szerdán jön a köv. szuri. Csütörtökön ismét uh, majd meglátjuk.
Holnap két vizsgám van, nem nagyon van időm ezen agyalni. Még jó, mert halálba idegesíteném magamKép

Fea
fea
 
 


Fea!
A menogontól nőhet a tüsződ.
Ha emlékszel még nekem is csak egyetlen darab tüszöm volt, de a hormon alapján azt mondta a dokim, hogy jó minőségű.
Az eredmény pedig babó lett.
Egyébként én úgy tudom, hogy a természetes terhességnél is az a jó, ha egy tüsző érik.
Úgyhogy ne aggódj egy percig sem. Meglásd meglesz az inszem, aztán jön a babó.
Fel a fejjel, Ne idegeskedj!
Drukkolok Neked!

Andi
andi71
 
 


NÓRI, GRATULÁLOK!!!
Tessék nagyokat pihenni és nagyon vigyázz a babádra! Milyen a pocakod? Nem érzékeny? Hány babád lehetséges ennyi hcg mellett? Lehet, hogy több is? Olyan gyönyörű kislányod fog születni, hogy mindenki a csodájára fog járni. Persze lehet, hogy kisfiú... Na már 10-12 hét múlva ezt is megtudjuk talán, ha csak nem lesz szégyellős.
Gondolkoztál már ezen? Kisírtad egy kicsit magad az örömhírtől?

Andi, te kit sejtesz a pocakod mélyében?

Fea, a 10 még nem rossz, valahol el kell kezdeni. Majd lesz az még 21-es is.

Sok puszi minden pici pocaklalkónak.
kisegér
 
 


Kisegér, egyelőre az örömkönnyek félre vannak téve...
Ez azért elég nehezen indult be. Tuti, hogy 1 baba van. És ráadásul éjjel jött egy kis barna, lekopogom, több nem, de az Utro, ami kifolyik, enyhe kávésbarna színű. Ugye a progim tegnap már nem volt olyan fényes, ezért jogosan aggódom. A hasamat tegnap este éreztem, átsuhant rajta egy kis hullám, de most semmit nem érzek.
Krizsa most nyugtat, hogy az Utro elég, a progim normál tartományon belül volt, és hogy feküdjek. Hát most ezt teszem. Istenem, de nehéz ez...
Jó lenne, ha kislány lenne, de anyu kisfiút álmodott meg, és az ICSI-s babák 90%-a is tökös.
snori
 
 


Nori!
Ne aggódj, nem lesz semmi gond. A barnázás nem lesz gond meglátod. Tényleg nagyon sokat pihenj. Mennyi az utro adagod?
Ne aggódj mert azzal többet ártasz a babának!!!!

Andi
andi71
 
 


Pihenek... nem mentem el órát tartani se. Drága kisfiam, ő aztán máris kiköveteli a figyelmet.
Elég sok Utro-t kapok, mint a lombikosok általában, 3*2 szemet. Felül a hüvely már teljesen szétpuhult, érzem, amikor felrakom. Sajnos a barna nem maradt egyelőre abba.
snori
 
 


Nóri!! Itt is gr..... Szigorú fekvés!!! és semmi aggodalmaskodás. Most már a nehezén túl vagy! Hiszen ott van!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a barnával ne törődj különösebben, a beágyazódás jele is lehet. Fúrja bele magát a nyhártyába!
De izgi! mikor is mész uh-ra? Hétfőn?!Kép

Csak akkor kezdjük el, ha nem sikerül a köv. lombik. Azért nagyon bízom ebben a másodikban.
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok!
28 éves vagyok, most készülünk(februárban) a harmadik inszmünkre.PCO-m van.Sok szempontból előnyös lenne, ha addig letudnék adni egy pár kilót.Érdeklődnék ti hogyan készültetek, vagy készültetek-e egyáltalán a babavárásra?Fizikai és lelki oldala is érdekel.Én van, hogy nagyon a mélyponton vagyok, van, hogy nagyon felvagyok dobva.Most éppen semleges.Várok, várok, várakozok.Ti hova jártok?Én a Nyírőbe, Vereczkey Doktor úrhoz.Nagyon meg vagyok elégedve.Egy barátnőm is odajár, neki ma derül ki, hogy sikerült-e vagy sem a harmadik inszemje.
Puszi, Mutyi

Ilduci
Kép[/url]
Kép[/url]
mutyi
 
 


Szia Mutyi!

Én 33 éves vagyok, bár már nem sokáig. Nekem is PCO-m van, és hála istennek most várom a babómat.
Hát én úgy készültem, hogy meddőségi központba jártam és ott mindenféle kivizsgálást megcsináltak. Előtte már elkezdtem szedni az Elevitet, nekem is kellett volna fogynom de nem nagyon sikerült. Én nem dohányzom, de a férjemet próbáltam leszoktatni, de ez sem sikerült.
Szóval nagyjából ilyen előkészületek után következett az első inszem.

Megírod, hogy a barátnődnek sikerült-e.
Neked miért kell inszem?

Kitartást és sok sikert!
Andi
andi71
 
 


Sziasztok!
Holnap uh, majd este beszámolok. Ezer bocs, de hulla vagyok, holnap majd vissza olvasok

Fea
fea
 
 


Szia Andi és gratulálok!
Hányadik inszem sikerült?Az első?
Sajnos a barátnőmnek nem jött össze, megbeszéltük, hogy februárban együtt megyünk a kövire.
Azért kell nekem is inszem, mert amikor elkezdtük az inszeminációkat, már 3 éve szerettünk volna babát.Nem volt mit várni.Megműtöttek, a petefészkeimet megkarcolgatták, hogy a petesejt kitudjon jönni.Ezután sem jött össze.
Téged műtöttek vele?Mióta tudod, hogy PCO-d van?Mivel kezeltek eddig?Én is bagóztam meg a párom is, de mind a ketten leraktuk.,A férjemnek segítség kellett, így befizettem egy leszoktatóba, egy kezeléssel leszokott, pedig Ő nem is akarta , mint utólag kiderült, csak az én kedvemért ment be.
Mekkora a terhességed?
Puszi, Mutyi

Ilduci
Kép[/url]
Kép[/url]
mutyi
 
 


Sziasztok!

Nóri, ne aggódj, lehet, hogy most akar megjönni, és még egy hétig is barnázni fogsz. Amíg barna, nincs baj. Még ha egy kis piros is jön, akkor sem feltétlenül van baj.
Az is lehet, hogy a hüvely csinálja, mert állandóan irritálva van. Kérd meg a Krizsát, hogy ha egy mód van rá, térjetek át a szájon át vehető változatra, akkor kíméled a hüvely nyhártyát legalább.
Nekem a 6. héten már nagyon elegem volt a dugdosós kapszulákból, kicsit be is gyulladt ott lent. Akkor 2-t kihagytam, vagyis később duplát tettem fel, és jobb lett.
Tudom, hogy még nehéz örülni ennyi nehézség után és kételyek között. Majd eljön annak is az ideje, szép lassan elmúlik félelem. Próbáld lekötni magad.
Nagyon szorítok érted és a babádért. Helyre fogsz zökkenni.
kisegér
 
 


Lányok!
Nagyon kihalt ez a topik..
Hol vagytok? Kivel mi van? Andi, Kisegér, Dodo,mindenki..
Nekem kedden lesz az inszemem de már nem vagyok annyira feldobódva, mint az elsőnél. Azt hiszem, majd sikerül, ha eljön az ideje..
Mindenkinek nagyon jó hétvégét és ébresztőKép
fea
 
 


Sziasztok!

Fea!
Én most nagyon el voltam kapva, napokig nem voltam itthon csak késő este. A másik topicon olvaslak benneteket, és szeretném ha nem "becsülnéd" alá a 2. inszemet. Olvastam, hogy későnek találod a 18-19. napot. Nekem az eső inszem ami sikerült a 20. napon volt. Az egy szem tüszőt se gondold kevésnek, főleg, hogy egy második is növöget. A mostani terhességem egy tüszővel jött létre, ami jó minőségű volt. Folyamatosan nézték UH-on, vérvetelen.
Amit még szeretnék mondani. Az inszem napján van valószinűleg a tüszőrepedés. Ezt szerintem meg kellene nézni a dokinak uh-gal. A petesejt kb.24 órát életképes. Ezért szerintem a következő nap este már késő együtt lenni. Még aznap legyél együtt a pároddal főleg, ha neki a kiskatonáival nincs gond.
Nagyon drukkolok Neked és sokkal több lelkesedést és bizalmat.

Puszi Neked!
andi71
 
 


Szia Andi!
Annyira jó olvasni a szavaidat! És nem utolsósorban a pozitív példát mindig erőt adKép Kicsit irigyellek, hogy "ilyen könnyen"(hozzánk képest) sikerült, de te biztos megérdemled.
Nagyon sok boldog kismamaórát nektekKép
Más: Most nem a dokim fogja csinálni az inszemet és nem tudom, hogy kérhetem-e az uh-t. Mindenesetre megpróbálom, max. elküldenek a p...ba és mehetek úgy a műtőbeKép

Fea
fea
 
 


Sziasztok!

Már mindenki a karácsonyra készülődik? Én ma megyek bevásárolni, de nem igazán ajándékokat, hanem sütemény-kellékeket. Ugyanis azt beszéltük meg a családdal, hogy senki ne csináljon nagy karácsonyi shoppingolást, hanem ünnepi sütikkel lepjük meg egymást, vagy valami hasonlóval. Szóval nagy sütkérezés várható a héten. Minek annyi fejfájással és sok pénzköltéssel ajándékokat venni, elég a gesztus!

Nóri, remélem, hogy minden rendben. Megijesztesz a hallgatásoddal, nem szoktál így eltűnni. Légyszives jelentkezz, ha tudsz.

Fea, drukkolok holnapra!!!
kisegér
 
 


Sziasztok.

Hát, mégis meggondolta magát a babóca, vagy minek nevezzem, nem akart velem maradni. A pecsételgetés egész héten megvolt, néha vér is szivárgott. Ugyanakkor minden terhestünetem megvolt már, hét közepén szerda-csüt. rosszullétek is reggel. Emiatt bíztam is, nem is. Végül tegnap az UH megmutatta, h nincs terhesség, elhalóban van, vettek vért, mára kiderült, hogy a HCG szint már csökken. Vagyis ez az 5.hétig bírta.
Szép lett volna, ha elsőre sikerül, de ez nagyon nyögvenyelős volt, és őszintén szólva, megkönnyebbültem. Ma már egész nap mászkáltam.
Kicsit a vérzéstől tartok, hogy milyen lesz, de biztos túlélem. Annyi vigasztal, h sok a teendőm, és jövőhéten megyünk síelni.

Mindenkit ölelek, Fea, neked szorítok, és mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok. Ha túlvagyok ezen az utolsó felvonáson is, jelentkezem, remélhetőleg máris karácsony után (remélem nem húzza sokáig).
snori
 
 


Szia Nori!

Végig olvastalak a másik topicon, és nagyon drukkoltam neked.
Hát most nem tudom mit mondjak... Nagyon meggyötört téged ez a babó. A lelki dolgok sokkal nehezebbek, mint a fizikaiak. De el kell engedned. Végtelenül sajnálom, ami veletek történt. Kivánom, hogy mielőbb sikerüljön túltenned magad a történteken, és optimistán nekivágni a következő lombiknak. Nagyon jó pihizést neked a jövő héten.

Áldott, békés, lélekben megpihent karácsonyt kívánok Nektek!
Andi
andi71
 
 


Szia Nóri!

Fájdalmas lehetett az elmúlt időszak és az elkövetkező is bizonyára az lesz.
szeretnélek biztatni... nem merlek egyelőre, mert ilyenkor minden rosszul esik.

Nagyon vigyázz magadra, és ne aggódj, minden rendben lesz. Ha a Jóisten így akarta, akkor így a legjobb. Valószínűleg valami ennél rosszabbtól akar megkímélni téged.
Nyugodj meg.

Puszi.

Ui.: Ha szabad ezt mondanom:
Gondolj arra, hogy legalább már tudod, hogyan lehet babád, és mi volt eddig a baj. Legközelebb sikerülni fog.
kisegér
 
 


Szia Fea!

Megvolt az inszem? Minden OK? Jelentkezz!!!!
andi71
 
 


Mutyi!

Bocs, hogy nem válaszoltam Neked. Olvasod még a topicot? Ha igen akkor írok a kérdéseidre választ. Légyszi jelentkezz!
Andi
andi71
 
 


Andi: Túl vagyok rajta, minden okKép
Nagyon jó volt az anyag, csak biztatott a doktornő!!
Hát meglátjuk negyedikén..Azért szép újévi ajándék lenneKép
Te jól vagy? Mikor lesz uh kép?
Ezer puszi és köszi, hogy gondolsz rám!!!
Fea
fea
 
 


Kellemes karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek és szép pici babát (babákat) mindenkinek az újévre!Kép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Nori!

Nagyon sajnalom, hogy megsem sikerult a baba. Nagyon nagyon kivanom neked, hogy a kovetkezo rendben legyen!!!

Mutyi!

En mar 1 eve szedem ezeket a termeszetes vitaminokat, ugy keszulok a terhessegre, es nagyon jok. Meregtelenitenek, taplaljak a szervezetet, kitisztitjak a szervezetet, hogy klassz allapotban foganjon a baba, felerositik a szervezetet, az immunrendszert,a mi ugye nagyon fontos, ha babat akarsz! Majusban volt is ugye eredmenye, masodjara sikerult, closti mellett, es most megint masodik ciklusban tartok miota ujra probalkozhattunk. Szoval nagyon remelem hogy most mar tenyleg jo lesz! Csak sajnos nekem az volt a baj, hogy van egy csunya herpeszem, es amiatt ment el a baba.
De nagyon ajanlom neked is, meselek roluk tobbet, ha erdekel!

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!
Andi itt vagyok, csak szabin voltam, otthon meg nincs gépem.Igazából nincs nagyon több kérdésem, egyszerűen csak csatlakoznék, ha szabad....:-P
Nori!Olvasgattalak és nagyon sajnálom, hogy ez történt veled.De igazad van, nagyon nyögve nyelősen indult a dolog, de legalább az bíztató, hogy már teherbe esned sikerült.Most már csak idő kérdése tényleg.
Dodo!
Persze, nagyon érdekel, mesélj, és azt is mond el, hogy te most hol tartasz?
Mutyi

Ilduci
Kép[/url]
Kép[/url]
mutyi
 
 


Szia Mutyi!
Üdv itt. Mostanában nem nagyon jelentkeznek a lányok, úgyhogy különösen örülök neked.

Én ma 7+5 vagyok. 23-án voltunk uh-on és a doki szerint minden tökéletes. Volt szivhang és 5,8 mm a pocaklakóm.

Nekem ez volt a 4. inszem.
Az első pont egy évvel ezelőtt sikerült, akkor rögtön terhes lettem. Sajna fejlődési rendellenességel született volna a babó, így az 5. hónapban megszakíttattuk a terhességet. Ez volt idén májusban. Utána 3. hónap szünet után szeptembetben volt a 2. aztán okt-ben a 3. inszem ami nem sikerült. Pedig mind a kétszer tuti biztos voltam benne, hogy terhes vagyok. Az inszemnél minden tökéletes volt. A tüsző pont megrepedt, a nyh szép vastag, a spermakép nagyon jó. Ennek ellenére nem jött össze. Nagyon szomi voltam. Aztán a 4-nél, nov-ben elég lazán vettem, nem is biztam benne, mert csak egy tüszőm volt. Aztán ez sikerült. Nagyon örülök, de nagyon félek is, hogy nehogy az történjen, mint ami az előző terhességben. Csak bizni tudok. Eddig minden ok.

Amióta meddőségi központba járok 2003.aug, azóta tudom, hogy PCO-m van. Nekem nem volt műtétem és végülis csak a stimukra kellett járni. Az szuri volt, amit magamnak kellett beadni. Na hát ez számomra nagyon szörnyű. Szerencsére semmi más baj nem volt velem, csak peteérés nem volt. A férjemnél meg minden tökéletes volt.

Bocsi, kicsit hosszúra sikeredett. Ha még kiváncsi vagy valamire, szívesen válaszolok.

Kitartás, biztosan meglesz az eredménye.

Puszi
Andi
andi71
 
 


Dodo, Fea, Kisegér!

Veletek mi van? Merre jártok?

Fea! Nemsokára kiderül, hogy babás vagy. Nagyon drukkolok neked.
andi71
 
 


Mutyi!

Hat en most ott tartok, hogy a 23. napon vagyok, tegnap voltam progi vervetelen, es remelem, hogy ebben a honapban jo lesz, mert most mar 2.5 clostit szedtem naponta ebben a ciklusban. A 2 nem volt eleg, nem lett eleg magas a progim. Ugyhogy vasarnap tesztelek, es meglatjuk mi lesz. Hetfon meg HCG vervetel, meg UH, hogy nem lett-e a cisztam, mert volt egy nagyobb tuszom, egy 28 mm-es, es azt kell megnezni, hogy nem lett-e baj belole. De szerencsere nem vagyok rosszul, ugyhogy remelem nagy baj nincs.

Ezek a termeszetes vitaminok nagyon nagyon jok, erositik a szervezetet, ha gondolod, es akarsz roluk tobbet tudni, szivesen segitek, dobj egy mail, kicsit hosszu lenne ide mindent leirni roluk!!!!

dodo32@freemail.hu

Andi!

Nagyon klassz! De nagy orom lehet! Nagyon gratulalok, es remelem ezzel a terhesseggel most nem lesz semmi baj!

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Nóri, miattad jöttem fel, sokat gondolok rád. Hiányollak innen. Remélem, jól vagy. Legyen igazán boldog a 2005-ös éved. Jelentkezz, ha úgy érzed, tudsz velünk beszélgetni. Addig is pihenj sokat.

Andi, nagyon jó, hogy ilyen jól fejlődik az egérkéd. Maradjon is így, és legyen egy szép, egészséges kisbabád!

Dodo, kíváncsian várom a történéseket!

Mutyi, üdv a fedélzeten! Csak annyit tudok tanácsolni, hogy próbálj meg laza maradni ebben a nehéz időszakban, amíg várod a babaáldást. Különben, ha görcsös vagy, és túl sokat foglalkozol vele, beleroppansz lelkileg. Az örömre gondolj a nehéz percekben is, ami előbb-utóbb rád talál. Kitartás!

Fea, mi történik nálad?
kisegér
 
 


Sziasztok!
Látom, beindut az élet itt!! Először is..
Kisegér: Nori elment sielni és regenerálódni, valamikor januárban jönnek haza. Legalábbis úgy emlékszem..
Én túl vagyok a második inszemen és várom az eredményt. 4.-én tesztelek. Két napja nagyon beteg vagyok, rettegek a láztól, mert az nagyon rossz a babónak. Fél óránként hőmérőzöm és 37.6-nál már kapom be a rubophent. Ilyen az én formám.. Nem a felkészülés időszakába betegszem meg, hanem az inszem után..Azért remélem, hogy van még esélyem..
Nálatok mi van otthon? Szent a béke? Hohyan telt a kaácsony? Beszéltetek már a gyerekről a férjeddel? Ha igen, mit mondott?
Elég kíváncsi vagyok. Nagyon drukkoltam nektek, hogy együtt maradjatok!!

Andi: Hát ez van velem.. Angyal szóljon belőled, hogy nemsokára kidrül, hogy babás vagyokKép
Azon ne agyalj, hogy ennek a babának ugyan mi baja lesz!! Az orvos is megmondte, hogy minden rendben. Hidd el neki.. Az előző terhességednél valami szerencsétlenség történhetett, de gondolj bele, hogy milyen kicsi az esélye annak, hogy kétszer egymás után, ugyanoda csap be a villám.. Szinte nullaKép Tessék arra gondolni, hogy milyen szép lesz, milyen okos és mennyi örömet fog szerezni a szüleinek!!

Fea
fea
 
 


Nori remelem visszajon majd hozzank ha hazajon. Jo hogy kipiheni magat, es massal foglalkozik.

Fea!

Nem lenne jobb valami homeopatias gyogyszert beszedned, hatha megis babas vagy, nem tesz neki jot a rubophen!
Nezz utana szerintem!
En 2-an tesztelek, ugyhogy majdnem egyutt tudjuk meg az eredmenyt, es 3-an megyek HCG vervetelre, es annak is lesz eredmenye delben!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok lányok!

Örölök, hogy mind jelentkeztetek. Köszi a biztatást, aranyosak vagytok.

Fea, Dodo!
Igazán izgalmas napok előtt álltok. Nagyon drukkolok Nektek, hogy + tesztet sikerüljön vennetek.

Fea!
Szerintem ez még nem magas hő. Arra vigyázz, hogy 38 fölé ne menjen. Az előző terhességben nekem is többször volt hőemelkedésem. Lehet, hogy kinevettek, de nekem a vizesruha vált be. Igazán ősi módszer, én sem mertem bevenni semmit.
Ne aggódj emiatt!

Lányok!
Ti merre szilvesztereztek?
Képzeljétek mi a férjemmel kettesben, akarom mondani hármasban leszünk. Amióta együtt vagyunk ez az első szilveszter, hogy itthon vagyunk. Amolyan öregesen. De nem szívessen mennék sehova.
A baráti társaságban mindenki cigizik és nem kérhetem tőlük, hogy miattam ne. Pont szilveszterkor.

Remélem még jöttök szilveszterig!

Ha nem, akkor kívánom nektek, hogy az új év meghozza mindannyiatok számára a várva várt babákat, megéljétek a szeretet, ami a babavárással együttjár, és az Isten megadja a legnagyobb ajándékát, amit csak egy családnak adhat. Soha ne veszítsétek el a REMÉNYT!
NAGYON BOLDOG, BÉKÉS ÚJ ÉVET KÍVÁNOK NEKTEK!!

Puszi mindenkinek!
Andi
andi71
 
 


Sziasztok!

Fea, szerintem ne aggódj. Egyébként az suhant át a fejemben, hogy a terhesség ideje alatt fertőzékenyebb az ember lánya... lehet, hogy a kis hőemelkedés jó jel??
A másik: nekem végig 37,2-37,3 volt a hőm hónaljban, még napközben is, a babavárás ideje alatt. Nem voltam beteg, egyszerűen ez olyan "kotlós tyúk reflex" volt. Azok is melegebbek kotláskor. :-)) Mondták a kórházban, hogy a terhesek kicsit mindig hőemelkedésesek. Szóval ne aggódj, lehet, hogy jó jelet kaptál. És különben is, nem lehet mindent kivédeni, és nem feltétlenül árt meg minden babának minden. A vizes ruha tényleg hatékony és ártalmatlanabb lenne.

Dodo, te most kihez jársz, hogy még hcg vérvételt is csinál? szimpi dolog tőle... Jó lenne már, ha te is bebabásodnál!

Andi, Feának tök igaza van: annak is minimális esélye volt, hogy az előző babáddal az a borzalom történt, ennek a bébinek ezek után még annyi esélye sincs a borzalmakra, mint az előzőnek, pont az előző esemény miatt.
Bocs, hogy megkérdezem- Amúgy akkor kivizsgálták, hogy pontosan mi volt a baj? És meg is találták a baj forrását?
Légy nyugodt, minden oké lesz. Szép, kerek terhességed lesz, szép, egészséges babával. Jövő ilyenkor már forgolódni fog a fa alatt és a cumija után fog nyúlkálni.

puszi.
És buék, ha nem látlak már idén benneteket.

Ui.: Fea, majdnem elfelejtettem a kérdésedet: A párommal a "meglátjuk" korszakát éljük, felszínes jókedvben. Már nem hiszek abban, hogy a jókedv igazán belülről fakad, mindig vannak fenntartásaim. Az a bizonyos nagy beszélgetésünk is a jókedv kellős közepén történt. Nem tudom, mi zajlik a színfalak mögött.
De a remény hal meg utoljára, és továbbra is szeretném már azt a kis békát a pocakomban tudni.
kisegér
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: