Új privát üzeneted érkezett!

jaj csajok de sokat írtatok!

Basszus miért nem érzem szarul magam, hogy megbuktam? PEdig az orvosin még UV szűz voltam.

selyem: üzleti gazdaságtanból én anno kettest kaptam. semmit nem tanultam, vmi hülye teszt volt. nem is tudom, hogy lett kettes :lol: A Hausmann tanít? férjem jóbarátja, de a sógornőmet ennek ellenére simán megvágta :D

kati, pedi, selyem :GYÖNYÖRŰEK VAGYTOK!!!!!!!!!! És Bog is az lesz!!!!!!!!!!

pedi van ám reform rántott husi recept is, az igaz, de a család többi tagja nem preferálja 8)
itt a kezdetleges honlap a recepttel (ez fent is van már)
http://biobaba.ucoz.com/publ/re_form_el ... al/7-1-0-5
chamomilla
Pécs
 
 


Kati! Ahogy nézem a képeiteket, annyira egymásra vagytok hangolódva. Abszolút nem látszik a párodon, hogy nem túl érzelem kimutatós, és milyen helyesen mosolyog a képeken. Az enyém utál fényképezkedni, neki kész szenvedés volt az egész. :oops:

pedi
Kalocsa
 
 


na én is keresek esküvői képeket, habár a másodiknál nem mentünk fotóshoz. (az elsőn meg 7 hós terhes voltam :oops: ) de keresek :wink:
chamomilla
Pécs
 
 

 
 

csajook, szépek voltatok... :) kevés csúnya menyasszony van mondjuk... az öröm is öltöztet, ugye bogi? :wink:


jut eszembe a pírről:
Kép

Képű

és mingyá küldök neked inspirációt...
selyem
Pécs
 
 


kati! te is gyönyörű voltál!

kocsival nincs semmi....majd meglesz vmikor,egyenlőre még fizetést se kaptam. de majd amugy is csak a 20.hét után vásárolgatok.

van egy új,nézzétek meg, play gombbal indítjátok a videót, de megtudtam h 250ezer annyiért sohaaa!

http://www.mutsy.nl/products/4rider/options

KépKép
dike
 
 


nekünk csak 210 volt a fánk.
szerintem egyszerre húztunk ágyat. amikor hazaártünk az anyóstól, gondoltam egyet és láttam, hogy üres a szárító és gyorsan megtettem. ez egy gyors elhatározás volt. az én csajom ma közepesen mozog. mióta apa hangját hallja többet. és a pocakom el van deformálódva, mert a kispicsáját :lol: dudgossa ki, vagyis folyamatosan ki van nyomva neki. apa néha jön és megpuszilja. akkor visszadugja, majd ismét kiteszi.

engem a derékfájás még mindig elkerül. kopp-kopp. pedig apa is egyik este azt kérdezte, hogy az nem fáj-e. de szerencsére NEM!!! kopp-kopp.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


a MAC-et imádom, az egyik legjobb sminkcucc!!!
chamomilla
Pécs
 
 


Cham! Egy istennő vagy! Köszke! Na, akkor ha megvannak a vizsgák, nekem vesd bele magad ebbe az oldalba, légyszi! :wink: Te, ha egyszer Pécsen leszek, nem tudnánk talizni? :oops: Az Árkádba szoktunk menni.

pedi
Kalocsa
 
 


pedi, ez meg a blog lett volna, ugyanaz kb, de rájöttem, honlap jobb lenne:

http://www.reformeletmod.blogspot.com/
chamomilla
Pécs
 
 


pedi, örömmel!!! szólj bármikor és repülök 8) :D
chamomilla
Pécs
 
 


dike:köszi a dicséretet.
a graconak is van hasonló. én kicsit bánom, h nem azt vettem, de a brendonban nincs és először nem szántam rá ennyi pénzt, de végül mégis ennyit költöttünk. mindjárt mondom a típusát.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 



Kép

Kép
@ka(ti)
 
 



Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Dike! Ez nem Maxi-cosi Mura?

Amúgy Kati, szerintem ne bánd a graco-t, anygon jó márka, de a váza tuti nehezebb mint a ABC-nek! :wink:

Te akkor, az a fa nem volt kicsi! :shock: Na, nekem meg a szeméremcsontom nem fájt még soha, szóval, szerintem lehet, hogy ez is pocakformától is függ, vagy nem tudom. Nagyon remélem, hogy azért jobb éjszakám lesz, mint tegnap.

Cham! Azt nem ígérem, hogy mostanában menni fogunk, december elején voltam lent anyóssal, meg sógival. Ja, és nekem blog vagy honlap, egyre megy, csak receptes legyen! :wink: :lol:

pedi
Kalocsa
 
 


BOOOGI

én a kiskosztüm mellett vagyok, egy szolid pöttöm, de elegáns esküvő esetén. gyűjtöttem neked párat ;)

Kép
selyem
Pécs
 
 


pedi: te mérleget veszel/bérelsz?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Amúgy Dike! Én annyit akartam írni még neked a 3kerekű babakocsiról, hogy ugyan nagyon könnyen lehet tolni, és kanyarodni is könnyű vele, de pl járdaszegély és egyéb olyan hely, ahol a súlypontot muszáj az elejére helyezni, az nem túl szerencsés. Olyankor billeg jobbra balra a kocsi. Én egy Jane Slalom típusút toltam, ami szintén nem olcsó, de hamar "lebeszélt" a 3kerekűről!

Ami nekünk nagyon nagyon tetszett amikor voltunk az Elefáni babadiszkontban, az ez:
http://bababolt.echt.hu/babakocsi/bebecar?cid=71549
és ez még inkább:
http://bababolt.echt.hu/babakocsi/bebecar?cid=71455

Iszonyúan igényes a váza, huzata(egészen más világ, mint akármelyik másik típusnál), csak ez is drága volt nagyon, majd 200ezer. Mi voltunk nézni itt meg a Brendonban, de végül megvettem egy ettől sokkal egyszerűbbet, viszont számomra sokkal praktikusabbat.

pedi
Kalocsa
 
 


na találtam képeket. szóval az első képek 2004 májusában, a többi 2007 májusában készültek.

selyem, anyósomat nem szoktad látni az egyetemen? csoportképen ott ül feketében (biztos temetésre készült.....) a másik idősebb anyám....a férjem mellett a sógornőm.
az exemet meg ugye nem kell bemutatni.....


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
chamomilla
Pécs
 
 


ja ez elsőn ronda ruhám volt nagyon, de másba nem fért bele a hasam, csoda hogy így el tudtam tüntetni....
chamomilla
Pécs
 
 


milla: anyósod nagyon ismerős.... :shock: amúgys csinos voltál, mindkettőn...nekem az uccsó tetszik jobban :) 8)

ja, nem nézted a sminkemet? lapozz vissza, szeretném ha értékelnéd...úgy rendesen :D
selyem
Pécs
 
 


nekem szempont volt, hogy legalább két kerék legyen nagy. nekünk itt van 50 méter homokút, ahol nyáron amikor hónapokig nincs eső, akkor szerintem csak kihúzni tudom majd a kocsit. onnantól beton van.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Hát, Kati! Ez egy jó kérdés, még nem tudtam eldönteni mi lenne a jó! A szívem afelé húz, hogy ne vegyek, pont amiatt amit Cham írt egyik nap. Nem akarok azon parázni, hogy egyszer csak 30-at szopik, de mondjuk legközelebb meg 100-at. Gondoltam, ha végképp nem bírom ki, ráteszem az új konyhai digimérlegemre, az 5kgig mér! :oops: :lol:

Dike! Amit még eszméletlenül könnyű volt tolni, az ez:
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... 5&pageno=2
De ez nekem annyira nem tetszik a virsli kerekei miatt!ű

Kati! Szerintem a Te kocsid sokkal jobb ettől a Gracotól! :wink:

pedi
Kalocsa
 
 


bog, nem tudunk visszamenni budakeszire, 140 ezer a hitel a lakáson, így hogy ki van adva, legalább a felét kitermeli. nagyon megugrott a svájci frank. a férjemnek nagyon jó állása van és itt a család közel, ha kell segítség -akárhogy is- de van. ott senkink nem volt. Azért dolgoztam egyetem mellett, hogy kifizessem a magánbölcsit. Ott a környéken nem lehet bekerülni állami bölcsibe. Itt meg simán és nem havi 50 ezerért. Ez van. Majd ha végzek a suliban, akkor talán....de az még odébb van, pléne, hogy jön a 3. bébi. de külföldben gondolkodunk, nem Anglia, max Németo, vagy Ausztria. Csak meg kéne tanulnom németül......(kiráz tőle a hideg)de ott is jó orvosi bérek vannak és legalább közel van Magyaro-hoz. Habár húz a szívem Amcsiba is....unokatesóm épp most költözik Californiába (amúgy 1984 óta kint van a családjuk)
chamomilla
Pécs
 
 


én első hónapban bérelni fogok egyet és majd meglátom. de lehet, hogy tápos lesz, ami egyértelmű, hogy mennyit eszik. nekem is mér a fürdőszoba mérlegem 10 dekákat. majd teszünk rá egy tálcát... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


egyébként én nagyon szeretem a kocsinkat. annyira könnyű!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Cham! Nekem is az uccsó a nyerő, de nyilván azért, mert az modernebb! :wink: Ami a pocidat illeti, hallod, nem is látni! :shock:

Kati! A mi ucánk most konkrétan egy egybefüggő jégpáncél. Ugyanis a szembe szomszédoknak mélygarázsuk van, ami tele van vízzel, és azt az útra szivattyúzzák, viszont a lefolyók a mi oldalunkon vannak! :evil: Mivel járda sincs egy részen, el sem tudom képzelni, babakocsival hogy mennék most ki! Én még csak csak megoldom valahogy, de iszonyú gáz. Legszívesebben feljelenteném őket. Bele se akarok gondolni, milyen sártenger lesz itt hétvégén, ha az egész olvadni kezd. Ja, és a bejárónkat meg csináltathatjuk tavasszal, ugyanis a sok idemosott víztől már az első sor kő, amivel ki van rakva(nem térkő, hanem ilyen lyukacsos lapok), szinte teljesen beszakadt! :evil:

pedi
Kalocsa
 
 


csajok erről mi a vélemény? egy ismerősnek van ilyen és odaadná nekünk..35ért graco quattro tours travel system

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára selyem 2011.01.05 20:56-kor.
selyem
Pécs
 
 


cham: és apa nem szeretne inkább saját házba menni?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


selyem, nem rossz :D annyit talán hogy a a szemed sarka túl szögletes. a szemzugba meg rakhatsz erősebb fehéret, jobban kiemel. de tényleg elég ügyi vagy, gratulálok!
chamomilla
Pécs
 
 


Selyem! Ezzel annyiért nagyon jól járnátok! Sok ismerősömnek volt/van ilyen, és nagyon dícsérik, Főleg, ha megkaptok hozzá mindent!
Csillagnak is ilyen van most, szerintem Ő is szereti, majd jön és elmondja Ő is!
Tényleg, Csillag, hol vagy már?!!!!

pedi
Kalocsa
 
 



pedi nem, nem az.

kati! tetszik amit belinkeltél nagyon.

ha valaki még tud ilyen áruházakat, vagy oldalt vagy bármit az linkeljen nekem köszi. ez is tök jó volt kati,kiderült h fehérváron is van üzletük. én ismerem a brendont aztán jól van, ott meg nincsenek is ezek a márkák.

KépKép
dike
 
 


pedi! nekem se tetszik a virslikerék!:)

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Ennyit csevegni, b@sszus... esélyem sincs ma még csak beleolvasgatni sem a beszélgetésetekbe, úgyhogy önző, b@nkó disznó módra csak magamról fogok írni. :mrgreen:

Szóval, vpltam dokinál és nagyon meg lettem dicsérve, hogy milyen szép vékony vagyok, meg azért is, hogy csak szoptatok és még azért is, hogy milyen szépen helyreállt odabent minden. SZABAD UTAT KAPTUNK A KEXRE IS! 8) 8) 8) (csak ma nincs erőm még hozzá... :oops: )

Az éjszakánk egyébként nagyon jó volt Gergővel, csak 2x kelt fel reggelt pedig 9-ig nyomta a szunyát. Nappal viszont megint nem tudtam elaltatni. Itt volt anyukám és neki persze 3 perc alatt beájult a kiságyban... :twisted: De mindegy, most már ellestem egy praktikát, ahogy el lehet altatni a Fiatalurat. Anyu benyomta a szájba a cumit és az egyik kezével fogta az állát meg a fél arcocskáját, hogy úgy érezze a kis "szarosom", mintha ölben lenne. Nagyon hatásos volt! Holnap én is bevetem ezt a módszert.

Pedi, most csak Neked írok. Sajnos nem volt időm ma postára menni, így nem tudtam feladni a bogyókat. Remélem holnap sikerül.

Na, most léptem és próbálok visszaolvasni egy kicsit...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


kati az a baj, hogy jelzáloghitelünk van a lakásunkon, el sem tudjuk adni. meg amúgy van 18 millióban és kb el lehetne most adni 15-ért, és ha visszafizetem a hitelt, az is az árfolyamingadozás miatt sokkal több, mint amenniyt felvettünk. Apósék családjába sok pénz áll ingatlanban, ez a ház is az övék, amiben vagyunk. Azaz a férjem nagymamájáé, mert a mama apósékhoz ment lakni. de ezt sem lehet eladni, szinte belvárosi nagy ház, max 12 milliót ér itt vidéken. És annak is csak a felét kapnánk meg, mert van a férjemnek egy testvére, aki tartja a markát (ezért sem veszek bele semmit). Abból meg hogy menjünk saját házba? Még lakást sem lehet itt venni. HAbár van Orfűn egy telek, arra építkeznénk, de az is rengeteg pénz, azt akkor lehetne, ha már én is dolgozom.kb ennyi, kénytelen vagyok kihúzni a suli végéig hogy itt lakunk.
chamomilla
Pécs
 
 


Selyem, én most ilyen kocsit vettem használtan és NAGYON JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!! Imádom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Selyem ugyanilyen a mi kocsink csak kék. mert ugye fiam van :D én szerettem nagyon. ha fiam lesz, marad is, olyan mintha új lenne. (férjem szerint ha lány lesz, akkor is marad.... 8) )
chamomilla
Pécs
 
 


selyem:én sokáig néztem ezt a kocsit. ismerősömnek van pont ilyen, ebben a színben. és itt a fórumon csillagnak is ilyen van. ár-érték arányban nagyon jó! nekem megint a kerekeivel van bajom, meg nekem nem fér el a csomagtartómban.
egyébként nem jársz rossul vele.

csillag! naaaaaaaa!!!!! mi az, hogy nincs erőd????!!!! ennyi idő után????!!!! na jó, majd három hónap múlva te röhöghetsz rajtam.
dejó, hogy van már gergő-altató módszer!!!

dike: nagyon szívesen.
most láttam, hogy rokonszakmabeliek vagyunk..hihihi.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


pedi, én néha keverem a 2 dátumot, mindegyik májusban volt, egyik 14, másik 24..... :oops: de olyan klassz volt a 2007-es, előtte George Michael koncerten voltunk, mezítláb mentem végig a kerepesin (új szandi törte a lábam) pénteken irány Pécs és esküvő, aztán szombaton 3 vizsga a közgázon. Csak 1-ből buktam :lol:
chamomilla
Pécs
 
 


Cham, nekem is kék színű a kocsi, használtan vettem mindenestől 2500 pézért, de olyan, mintha új lenne. :lol:

Kati, mi az, hogy "ennyi idő után"??????????? :twisted: :twisted: :twisted: Nem azért nem olvastalak benneteket, mert itthon vakartam a s@ggemet, vagy mert van 2 gyerekem, hanem azért mert nem voltam itthon. :twisted: Megütöd még a bokádat te Lyány, ha szemtelenkedsz itt a nyugdíjas öreganyáddal. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (csak viccelek ám...)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Dike nagyon jók a kocsik, amiket belinkeltél!
A barátnőmnek májusban született Kisfia, Pierre Cardin kocsit vettek, alig használták, most el is akarja adni, próbálok keresni neked képet róla, ha érdekel, hétvégén megyünk hozzájuk, akkor hozok infókat róla!

Virág, de jó, hogy minden rendben van! Dicséretekhez gratulálok!

Kati, Cham Ti is nagyon szép menyasszonyok voltatok!
Ha már mindenki ilyen ruhás lázban van, én is hozok majd képet! :)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


virág, az nagyon jó!!!! képzeld, akkor beszámolok, megbuktam ma élettanból DEEEEEEE láttam a bébi szivecskájét uhán és Drnéni címet adtak ott nekem, hehe azóta is ezen röhögök, majd felszkennelem a csoporttársaimnak, hogy nem kell végigjárni a 6 évet, szülsz 3-at félidőben és már orvos vagy :lol: :lol: :lol:

és hajrá sex, én még életemben nem nemexeltem ennyi ideig. ja de, csak az 15 éve volt 8) :lol: ez milyen izgi már, hurrá és ahhoz is hogy szép vékonyka vagy
chamomilla
Pécs
 
 


na, akkor örülök én is így gondoltam, hogy jól járok :)
selyem
Pécs
 
 


csillag: én a kekszre gondoltam, hogy ennyi idő után nincs erőd hozzá???? 8) 8) 8) 8)
egyébként, ha nekem akarsz jönni, ki rúgom a botodat!!! 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol:
vicces lenne egy öreg és egy pingvin(mert most voltam fürdeni és úgy totyogtam, mint ez a nagytestű madárka) csatája!!! hihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihihi!!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


cham! nagyon nagyon szép menyasszony voltál!!!

pedi! huu de jó linkek ezek is, 2. kocsi nekem is tetszik.vááááá imádok kocsikat nézegetni.

KépKép
dike
 
 


Nah a képek cd-n vannak.
Itt a kisfilmünkről a link, szerintem már láttátok többen!

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/m ... yU7mlLPODE

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Cham, köszi az összefoglalót. :D
Gratulálok a bébihez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jaj, ez annyira jóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!! (Igazából én is úgy, de úgy lennék még egyszer pocakos... csak a férjem nem akar több gyereket... (egyelőre :twisted: )
A vizsga... sajnálom... tudom, hogy legközelebb sem lesz könnyebb...

A vékonyságom az egyébként 2,5 kg-ot jelent a kiinduláshoz képest, de ez Bencénél is így volt a szoptatás alatt. Valahogy amíg belőlem kajált Bencus, addig ragaszkodott hozzám ez a két kiló. :twisted: Annak viszont örülök, hogy a kis plusz ellenére beleférek a gatyáimba. 8)

Kex, várom, de azért félek is egy kicsit. Még 10-12 nap, mire hat a bogyó, amit kaptam, utána mehet felhőtlenül. (De ennyit azért nem fogok várni... :oops: :oops: :oops: )

Mona, köszi a dicsit! Hogy telik a szabi? Tudsz pihenni?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


még most apa zuhizik, én pedig kenegetem a pocakomat. fura, h egyre több testápoló kell. olyan pumpásom van. az elején 2-t nyomtam, már 5-nél járok. 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Csajok!

Elmentem kenyerert es mire visszajovok forgatag van! baaaawwaaaaaa!! Es meg milyen! De edipifffpoffak vagytok!!!!

Pedi! Nagyon szep voltal!!! A sminked is szep nagyon meg ha szolid is en is szolidban pompazom majd sajnos pedig ugy csipnek egy dogosebbet de mindegy joooo ez, ha ez all jol! Annyira cuki vagy azon a foton amielyiken ugy nevetsz!!:):):) Az olyan Pedis!:):) Koszi a sok kepet, olyan jol esett, hogy foltetted nekem. Szepseges Pedi, tenyleg koszi!

Cham, sminkmester, mondj velemenyt Selyem sminkjere! Sztem tuti de en nem ertek hozza.
Hogy Te micsoda kis szuzike arcot tudsz vagni anyam! Az utolso foton azon, mint egy friss szuz vigyorogsz! :lol: :lol: :lol: Szep voltal, az utolso kepen tetszel a legjobban.

Selyem, IstenNo vagy!! Ennyi kosztumot bevalogatni! huuudejooo!! Es az utolso, a bal also sarokban amin a no folemeli a labat...na, az a Bogis! Abban mar rittyentenek egyet nefelj! Az nagyon en vagyok ha itt lenne elottem kerul amibe kerul alapon mar vinnem is, nem is gondolkodnek. Es a cipo is fullos a no laban, de a szandi sem rossz mellette csak annak a talpaval nem vagyok kibekulve jobban csipem a vekony elegans fazonokat. De ez a kosztumke ez....utos! Le sem vennem magamrol, egesz nap nezegetnem a tukorben! Koszi Selyem! Most ismet gond van, nemtom ruha vagy kosztum. Dilemma de majd probalok mindent es elvalik. Selyem kijohetnel hozzam ruhat valasztani es sminkelni. :lol: :lol: Ja, cipo is kell, ebben is segithetnel! :lol: :lol: Te minden leben kanal vagy, hajat vagni nem tudsz??!-csak viccelek!

Kati, Ti is szepek vagytok! Es Apa igenis kis szereto Apa. Nem is latszik rajta, hogy olyan tartozkodo. Jol irta Pedi, annyira latszik rajta, hogy szeret Teged es kis erzo lelku am O, ne higgy az alarcnak amit neha magara huz! :lol: :lol:

Egyebkent jol szorakoztam mert van itt most minden. Pedi ruha fotoja, aztan Selyem es Cham sminkrol irt, aztan Dike babakocsija, aztan megint ruha es smink tema, majd fulbevalo, Kati foto, Cham haz tema, megint babakocsi aaahhh, tok vicces maaar az egesz igy vegigolvasva! hihihi de jooooo!! Birlak Benneteket Csajkak!:):):) Van itt ma minden, mint a bucsuban.
Megyek meg olvasni mert nem ertem el csak a feleeig!
Vendég
 


Kati, jaaaaaaaaaaaaaaa, most már értem az előző hsz-edet! Na, akkor annyival kiegészítem, hogy az igazi kexre várunk még amíg hat a bogyó... mást azért már lehet...

Amúgy még bot nélkül nyomom, úgyhogy max a lábaimat tudod kirúgni. hihihihihihihihihi

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: