Új privát üzeneted érkezett!

Chrissy: ha-ha-ha! :lol: Amikor jön haza Bri, akkorra tennénk a talit!

Hm?????


Lujzi: ez tényleg borzasztó! :cry:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Chrissy
Hat ez akkor dol el mielott mennek :shock: apacska nedm azt mondta,hogy nem mehetek vegulis en dontottem igy mikor a izumrol volt szo...mivel nins vizumom ezert ugy dontottem csak majusban megyek haza mikor lejar az ami megvan :roll: de akkor kimaradna a lombik :? most amikor volt a fejmosasom szoba kerult a dolog es mondta,hogy idopontot kerjek majd ha masnem ugyjon ki nem megyek lelehet azt mondani :roll: Ugyhogy ha megyek megyek ha nem akkor megmondom neki itt kell legyen egy akar inszeminacio akarmi majusig nem varok zsebre tett kezzel....az en esetemben ez nem jo :? Apacska is kell persze...de o majd csak jon anyagot ad es mar megy is...melo van 1000-rel orulok ha raer arra a par napra :shock:

Betty
Meg mindig olvasol 8) :lol:

Puszi
Lehet azt akkor jo mert azt vagom de amirol o beszelt valahogy nem ertettem :lol: Letelt ma a fel ora minnya hivom oket Kép Tali mehet nalam esetleg? :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Lapalja tali,new yorkban? benne vagyok,minden vágyam,hogy eljussak usa-ba, csak pénz kell hozzá :D
lujzedli
 
 

 
 

Én ma ennyi voltam, megyek aludni,mert totál KO vagyok.
lujzedli
 
 


Ti engem nem vesztek komolyan????? :lol:

Betty: megcsípted! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Lujzi: Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Lányok! Puszi talit szervez, Ti meg nem reagáltok!!!!!!!!!!!!

Én meg nézem, hogy mi kell Bettynek! Keresem vissza, h mire reagál, mikor rájövök, hogy a lapaljára hajt!!!!!!! :D :D :D

chrissy81
 
 


Leánykáim

Most csak egy gyors hír,mert rettentő fejfájás gyötör(ez a rohadt front)

Úgy tűnik a sors szeret minket,mert 3 vonalkát látott a doki a kisbabám alsó felénél...szóval,ha minden jól megy kislányunk lesz!!! :D :D :D :D
Vendég
 


Juhééééééé Milyen, ez nagyon jó! Boldogság! :D

chrissy81
 
 


Milyen
Jaj de joooooooooooooooooooo :D vegreKép

Lujzi
En is megszultem mar almomban apacska is ott volt :) Mondjuk nalunk nem volt baj azon kivul,hogy korabban jott a baba :shock:

Betty
Nem is azert akarom,hogy gyere...beken hagyunk mi de annyi mas dologrol lehet beszelgetni :) Tekit meg tavaly lecsereltem na nem 31-en :lol: de mar regebben :roll:

Puszi
Jaj ram ne adjatok :oops: :oops: n csak kisbetukkel irtam ezt a februart :roll: ez meg csak egy alom :roll: De en benne vgyok csak itt mindenki messze lakik :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Milyen: Kép Gratulaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

Bri: ööööö, hát aki tud, azért hátha talizna! Én felmegyek Pestre, ha talizunk! :P

Chrissy: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Én is felmegyek! Amúgy is járok minden héten! 8)

chrissy81
 
 


Kösz a gratulákat!!! :D

Holnap reagálok mindenre,most csak gyorsan olvastam!

Ja és Pest nekem is elérhető távolság .... :roll: 8)
Vendég
 


Na látod Bri! Már négyen vagyunk!!!!!! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


En is bennevgyok 8) :D :D :D

Es kepzeljetek olyan boldgo vgyok :D Irtam egy tenisz oktatonak ugyhogy ahogy lehet megyek teniszezni tanulni(kislany korom ota vagyom ra :roll: )aztan a festotanarneninek is irtam mikor indul a suli meg ilyenek,es japan isibe is fogok menni januar 27-etol kezdodik :D Emellett ugye eljartok edzeni,jogazni,es vizi erobikra is...paromnak egy szava se lehet majd :wink:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pesti tali:
Hát tőlünk elég távol van, talán életemben 3x voltam, úgyhogy én kilőve :oops: :roll:

Bri
most meg majd annyi helyre fogsz járni hobbyzni, hogy a párodnak az lesz a baja :lol: nem áááám, csak vicceltem :lol:


Milyen
hatalmas gratula a puncishoz :!: :wink:


Chrissy
igen, lapaljára hajtottam csak :lol: , gondoltam a tetőt elfoglalni is, az már bunkóság :lol: úgyhogy azt kihagytam :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó reggelt Csajok!
Ne hari, hogy el vagyok tűnve, de tanulok még mindig :(

Puszi: tali jó ötlet, én mindenben benne vagyok, Pesten lakom, így nekem ez teljesen ideális volna :D

milyen: grat a kiscsajhoz :D

Többieknek is nagy ölelés!
Vendég
 


Chrissy

Egy szó,mint száz:ha most téged az nyugtat meg,h csinálnának hormonprofilt,akkor könyörögd ki!!(én ezt tenném,mert hiába csak rövid ideje próbálkoztok,a tudatalattiban benne van a para a sikertelenség miatt!Még akkor is,ha ezt te nem érzed,hidd el ezt egy öreg rókának :wink: )
Sokszor ez csak egy duma,h nem görcsölök...dehogynem,valljuk be,amint kimondja az ember,h szeretné a bébit,igenis ekörül forognak a gondolatok.És ez egyfajta "görcs" már.

Szóval,csináltasd meg és,ha minden rendben,akkor tényleg le tudod tojni a dolgot.Ha meg vmi nem oké,akkor el lehet kezdeni a gyógyítást!Persze a korod végett még ráérsz,de én pontosan tudom,milyen az,ha az ember agya csak ezen jár.

Kávét nem igazán szeretem,az illata jöhet,de amúgy kihánynám tuti!

Az lh-s topikról:valóban megcsappant a népesség ott,de ennek oka van.Túl sok bólogatójános írogat oda,ott az őszinte,egyenes szavakat nem sokan kedvelik....no comment,nem véletlen jöttünk ide :wink:

Bridget

Remélem jó eredményeid lesznek!!

Nem lesz sok hirtlen ez a sok hobbi?? :wink: Remélem azért majd néha msn-en elkapjuk egymást!

Az álmok valóra válhatnak.... :)

Puszi

Nekem most jódarabig nem kell teszt :D (illetve,asszem már többet az életben sem,bár a férjem pedzi a 3.at,mondtam neki,azt már te szülöd :lol: )

Betty


Gyere,oszt csacsogjunk akármiről,nem kell itt semmiféle kötelező témát felvenni :wink:
A vérnyomásom:a védőnőnél mindig alacsony,mert reggel megyek,a nődokinál meg normális,mert oda meg délben.Bár ezt tegnap délben mérték...de tuti frontocska volt,a baba is nyűgős volt,csak keresztben volt hajlandó feküdni,azt hittem kiszakad az alvázam :shock: Mondta a doki,ne lepődjek meg,mert rá úgyanúgy hatnak ezek a dolgok!Emlékszem a fiamnál a telihold volt a sarkalatos pont,akkor nagyon nyűgös volt mindig.

Csibuc

Nem terhellek felesleges olvasnivalókkal,terhel azzal téged a pénzügyi világ!! :wink:

Lujzi,Anyci puszi nektek is!

Hinnye,ez jó hosszú lett,na olvassátok! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Bri, nem semmi, jó sok dolgod lesz. Japán isibe mit fogsz tanulni? És egyáltalán hogy lehet megtanulni japánul? vv ma van?
Tenisz, festés, sport, suli, húúúú, azért rólunk se feledkezz meg!

Betti, pedig jó kaland lenne...
Milyen, mesélj már mit éreztetek amikor doki mondta, hogy kislány lesz a picuri?

Puszi, akkor most hányan is vagyunk a talihoz?
Csibuc, KITARTÁS!

Mindenkit ölelek.

chrissy81
 
 


Helló Csajok :lol:

Mondjátok meg, milyen ebédet főzzek, mert már nem tudok mit kitalálni :lol:
Most beszéltem férjecskémmel telón, a szokásos "hát nekem mindegy" volt a válasz :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty

Én most főzelékre vágyom a sok karácsonyi húsevés után.

A favoritok:zöldbab,spenót,borsó és a tök!
Mondjuk nálunk ma tojásosnokedli lesz,anyu mindig ipari méretekben szaggat,tesóméknak,maguknak meg nekünk-úgyhogy nekem már csak a tojást kell ráütnöm.Bár jut eszembe a férjem 5-ig meetingel...
Vendég
 


Betty, csinálj valamilyen tészta kaját! Az nálam mindig bejön.

Milyen, megfontolom a tanácsodat. Hidd el olyan nehéz megtalálni a helyes utat. Bár biztosan Te is megtapasztaltad ezeket a dolgokat.
Lévén, hogy én maximalista vagyok, nehezen kezelem az olyan dolgokat, amik nem úgy alakulnak, ahogyan én szeretném :cry: .
Akkor jól éreztem én abba a topikba, hogy ha vmi konkrét probléma van, többen hallgatásba burkolóznak...

chrissy81
 
 


Chrissy

Mit éreztünk??Hmmm,érdekes kérdés....

Mondtam a dokinak,benned van minden reményünk,mert előző nap voltam genetikai uhg-on,ott frankón térdelőrajtban és oldalról mutogatta magát a kis bébi.Azért az némi reményre adott okot,h a kis segge igen éles kontúrral rendelkezett,semmiféle felesleges kilógó részt nem láttam :D

Na dokikám elkezdte nézni,hoppá,most a fenekét mutatta,amit eddig még soha,alulnézetből láttuk.De aztán a doki összevissza kezdett el nézelődni,hol a fejét,hol a femurt mérte,mondván annyira mozog a gyerek,mérjünk amit lehet!Azért többször visszatért a popsihoz,de mi azt hittük,azért váltogat,h jobb nézetet keressen.Egyszercsak mondja,na itt egyértelműen látszik...én egy kis kupacot véltem felfedezni...erre mondja a doki,ott a 3 kis vonal...na ott már sírtam,mert akkor már tudtam,h lány!A férjem csak vigyorgott!Én meg kérdeztem,tuti?Azt mondta doki,hogy ez nagyon úgy tűnik...

Anyósék nagyon boldogok,mert ott eddig csak fiúk vannak,anyumék velem sírtak az örömtől!
De én még mindig alig merem elhinni... :)
Vendég
 


Milyen, azt hiszem ez igazi boldogság lehetett. :!: :!: :!: :D
Azért nyugtass meg,h nem dőlt volna össze a világ, ha azt mondja a doki, hogy kissrác...
Ismerősöm is bizonygatta a férjének, h neki mindegy,h fiú-e vagy lány, első gyerek, mindegy. A doki először mondta, h kisfiú. Ismerősöm egy hétig bizonygatta a férjének, hogy örül. Aztán mentek megint dokihoz, na akkor az orvos mondta, h tuti lány, erre az ismerősöm plafonig ugrott örömében. Férje azóta is mondogatja, hogy ennek fényében nagyon hiteles volt, amikor azt mondta, hogy jó lesz a kisfiú is... :D

chrissy81
 
 


Chrissy

Én is maximalista vagyok,és átmentem már ezen:az első gyereknél másfél évet vártunk,most pedig egyet.Mondjuk ez volt a rosszabb,mert ugye már 40 felé közeledem és fogyott az idő nagyon.Bár most nekem a doki azt mondta,mikor levette a spirálom,h csináljunk rögtön átjárhatóságit...ellenálltam,de igaza lett.Ezért is sajnálom,h ő már nem vállal szülést,mert állati jó doki.De remélem/érzem,h méltó utódot találtunk!
Jól érezted az ottani problémát...ott bólogatni lehet,meg egyetérteni a többséggel mást nem!na ebből én nem kérek!Meg hányok az olyantól,ha valaki mindenkinek azt mondja,amit a másik hallani akar.... :twisted:

Betty

Tényleg vmi húsos tészta,sajttal?Vagy ha szeretitek-nálunk nagy kedvenc a sajtos,spenótos tészta!
Vendég
 


Chrissy

Persze,h nem!A pasit is hazahoznám a kórházból.... :wink: :lol:

Majd megérted,ezt a hatalmas közhelyet:mindegy,csak egészséges legyen!!
Csak most lányra vágytam,mert fiúm már van!És még mindig nehéz elhinni,h a sors megadta ezt nekünk...vagy hülye vagyok???Mert ugye már az is csoda önmagában,ahgy a bébi megfogant.

Aszongya a doki:szerintem hetnte fizessetek Szent Antalnak vagy vkinek,h így összejött ez a bébi!! :D
Vendég
 


Pörkűtt lesz tésztával azt punktum :lol:
Jók ezek a kis sztorik :lol:

Te Chrissy
levél odaért már :?:
Most néztem a fertidet, a 2.cn-en vagy...rosszul számol a vonalzid :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Milyen
én nem szeretem a sajtot, allergiás vagyok rá, ha az illatát megérzem, már viszketek, és kiütéseim lesznek :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty, tényleg, ki kell javítanom a vonalzómat...
Jó lesz a pörkölt. Te minden nap főzöl? Jaj, hát én nagyon nem.
Még nem ért ide a levél. Várom!

Milyen, én elhiszem, hogy nehéz ezt megérteni, de most már minden ok, élvezd inkább! És merd elhinni!!!!!!!!!!
Hány évesen szülted az első bébidet?

chrissy81
 
 


Betty

Ilyet még nem is hallottam! :shock: és mással is vagy így??
Vendég
 


Chrissy

Igenis,igyekezni fogok :D 28 voltam...hajjj,de rég volt!
Vendég
 


Milyen
csak a sajt, és a vaj :lol:
(mármint a vaj/margarin ha sütibe van, akkor ugye nem érzem, csak ha pl. kenyérre van kenve fúúúj :oops: :lol: )

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Chrissy
szeretek főzni, de nem minden nap teszem, főleg amikor ilyen ingerültebb napom van valami miatt (pl:piri :lol: ), akkor aztán legszívesebben ki sem kelnék az ágyból egész nap, mert mindenen csak idegeskedem. Nnna, ilyenkor nincs kedvem főzni sem :roll:

Főzni előre 2-3 napra szoktam, és akkor nincs rá gond :wink: gondolom ti is így vagytok vele.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty

Olvastad a bmc-t?az egyik csajnak beültettek 2 petit,majd a 10.héten kicsit vérzett,elrohant dokihoz,aki ráncolta a szemöldökét az uhg-n...jaj,bocsánat,elfelejtettem mondani,h 2-en vannak(így a csaj),mire a doki:ketten???Hárman!Az egyik petiből ikrek lettek!!!
Vendég
 


Igen Milyen, már reggel olvastam.... :) jóó neki :roll:
Néha már azon gondolkodom, hogy a 6 embrinket 2felé kellett volna osztani csak....lehet, nagyobb esélyem lett volna, hogy sikerül.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Teeee Jány!!!Nem ám depizni kezdesz???
Vendég
 


Dehogy :) , csak egy eszmefuttatás volt :lol:
Na de majd a következő stimukor :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Helló!


Betty: nem lesz köv. stimu, mert ez sikerül és punktum! :D
(nálunk rakott krumpli van)

Milyen: :D Mi lesz a neve a királylánynak?

Bri: eredmények mikor lesznek?
Majd akkor te mondd a tali időpontját, oké? Mi meg igazodunk. Ne írd azt, hogy hozzád ne igazodjunk, jó? Köszi!

Csibuc: jó tanulást!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Betty

Mingyá seggberúglak-bár egy kismamit nem illik!! :wink: :wink:

Puszi

Hát ez az,mi lesz a neve??
Nincs egyezség,ezért a Víta lesz a neve,mert vitázunk rajta :lol:

De ez még a jövő titka!!
Vendég
 


Vita, ez tetszik :lol:
És vannak már azért alapnevek, amiken vitáztok :?: :D

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty

Tényleg van ilyen név amúgy :D

Nekem Maja,Léna,férjemnek Nóra,Flóra na meg Lívia(ez nekem is tetszik mondjuk)
Vendég
 


Lénára szavazok!!!!!!!!!!

Betty: nem lesz következő, ok? És ne aggódj, mert most sikerült!
De tudom, hogy nem beszélünk róla! :oops:

Puszi: veled mizu? Mit csinálsz most? Kis lelked rendben?

chrissy81
 
 


Milyen: nekem a Nóra tecc! :D

Chrissy: nem vagyok túl jól, mondhatni igen paff vagyok, több téren is az életemben. A házasságom majdhogynem tökéletes, így ebbe kapaszkodok. A többit meg majd megoldja az élet. Így vagy úgy. :?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Chrissy

Nekem is nagyon tetszik a Léna,a férjem azért nem akarja,mert szerinte orosz,szerintem meg a Helénából származik,tehát inkább görög...

Puszi

A Nórával egy bajom van,iszonyat gyakori,az első tízben évek óta benne van!
Vendég
 


Puszi, akkor meríts erőt a házasságodból! De tényleg! Akkor pont az egyik legfontosabb dolog van rendben, gondolj bele: munka, anyagiak, család semmit sem ér, ha nincs szerelem... :wink:

chrissy81
 
 


Milyen, tényleg orosz. Az orosz Ilona. Tudom, van családi orosz kötöttségem 8)

Nekem Szonja. Most épp ez tetszik. De kb 3 havonta változik.

chrissy81
 
 


Milyen
sztem mindegyik név szép :wink: csak egy nevet akartok, esetleg kettőt :?:
Én ha valaha lesz gyerekünk, 2 nevet szeretnék neki adni.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Most néztem meg

Léna- (görög) a -léna végű női nevek utótagjának önállósulása. névnap:júl. 21, 22, 31.
Megvan az utónévkönyvem :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Chrissy

Valóban van az orosz Elena,de a Léna a Helénából származik,ami görög és a jelentése vitás(nekünk ez pont jó lenne,mert vita van :lol: )illetve származik még a Magdalénából,ami héber eredetű.Ezeknek a rövidült változata!
Vendég
 


Ok, nyertetek :D
De hogy az oroszok is használják az tutiiiiiiii :!:

chrissy81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: