Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Úgy néz ki h meg fog jönni, ma barnáztam egy kicsit, holnap jövök!

Joccakát mindenkinek!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Éjjel úgy megjött h kb. 10 éve így nem volt meg! Sőt, annyira rosszul voltam, annyira görcsöltem h két bogyót is bevettem mire jobban lettem! Csajok, ennyire szarul nemtom mikor voltam, és ez a vérmennyiség, iszonyú, de tényleg!! :cry:
Nem tudom miért lehet ez!!
Szóval most is 4 napot késett, lehet h beáll erre, nemtom!
Olyan fura az élet! A párommal úgy beszéltük meg még nyáron h szeptemberben abbahagyom a gyógyszert és várunk 3 hónapot mert azt mondják nem muszáj de jó, és majd januártól megy élesben a dolog! Hát tessék!!! most végülis itt tartunk...
A párom így nyugodtabb!! Én azért örültem volna ha összejön, de sebaj, majd legközelebb!

Tyuntyi: veled mizu? megjött rendesen? ha nem, akkor tesztelj még! Neked minden hónapban eddig megjött kb. időre nem?

Többiek írjatok!
úgy emlékszem h most Csip-csip jön! Drukkolok!

Kép
csicsiy
 
 


Kriszti: akkor beírhatod a táblázatba h 30-án megjött!
A ciklushosszra szerintem meg: 30-35-öt! Köszönöm!

Ma még meló, holnap buli!

MINDENKINEK BABÁKBAN GAZDAG BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!
Pussz!

Kép
csicsiy
 
 

 
 

Szép jó reggelt...

Csicsy: huuu úgy látszik egy cipőben járunk :D
mert, hogy Én Augusztusban hagytam abba a gyógyszert....Nekem is mondták ezt a 3 hónapot, de hozzá tették, hogy nincs gond, ha közbe jönn a baba...De nálunk a párom, nagyon meg akarta várni!!!!
De Én meg akartam nagyon 1 hónapban....
Igen Én vagyok a soron...Elméletileg holnap kellene nem megjönnie...De most valahogy nem is figyeltem ezt a hónapot, mert már nagyon elvagyok havazva a lakás költivel, mert 6 hét és költözzünk :D :D :D
Szóval akár mi is lesz, lesz ami lesz :D :D :D
De szerintem megjönn, mert görcsöl a hasam...

Majd gyertek csajok....
csip-csip18
 
 


Helló Lányok!

Csicsiy:
Sajnálom, hogy megjött. Ha nagyon vérzel, nekem is szokott ilyen lenni, pláne az első napokban, igyál vas pezsgőtablettát. Nekem szokott segíteni.Nem a fájdalomra, hanem a vérveszteség miatt. Bíztam benne, hogy neked összejön, sokáig nem jöttél. Ne keseredj el, jövőre babás éved lesz!

Henne:
Mi újság nálatok? A hányinger megvan még? Más esetleg? Ha tudsz, gyere, kiváncsian várjuk a fejleményeket.

Csip-csip:
Hogy vagy? Most te jössz a sorban! Vmi tünet? Megy a drukk neked ezerrel!

Gabóó:
Te még a rokonoknál vagy? Amint tudsz jelentkezz. Megjött már neked?

Többiek? Merre vagytok? Pinkiné nem jössz többet? Kár lenne!!!

Velem semmi. Nincs mensi, talán már a 37. napon tartok. Ez azért már rémisztő. Tegnap a férjem rokona járt nálunk, akihez megyünk januárban, s mondta, hgoy ne foglalkozzak azzal, hogy megjött-e vagy sem. Nem érdekes a mensi, ha kell segítenek azon, hogy megjöjjön. Annyit mondott még, hogy a peteérés zavara még nem gond, azt simán be tudják állítani, ne ijedezzek, nyugodjak meg, úgysem lesz semmi gond nálunk. Ellátott hasznos infokkal is. Pl. a dokinak ne mondjuk, hogy fél éve próbálkozunk, mert az még nem hosszú idő. Kb. két év legyen, védekezés nélkül, stb... Ezek vannak, innnentől fogva nem érdekel a mensi sem. Egyébként nincs semmi jele annak, hogy megjönne vmikor. Még arra gondoltam, hogy lehetséges még az is, hogy a peteérésem elcsúszott, s most volt vmikor karácsony előtt vagy akkor, s azért barnáztam. Ki tudja! A jövő hétig biztos nem tesztelek újra, kettőt ellőttem már. Csont negatív! Ha hétfőn sincs mensi, akkor megkockáztatok még egy utolsót. A jó oldala a dolognak, hogy így egy hónap kimaradt. Kevesebb betét, kevesebb tampon! :wink:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi: hát igen, néha én is azt láttom a szekrényben, hogy már megint elfogyot a tampon ez nem igaz, nem rég vettem!!!! :evil:
Amúgy meg lehet igazat is írsz, és talán most volt peteérésed!!!Mert vannak olyanok akiknek még 20 nap körül van p.é sük!!!!
Érdekes dolog ez mindenképp!!!!
Szerintem is várj még a tesztel...
Amúgy Én talán görcsölök most egy kcsit, megfog jönn érzés megvan azért, mikor megyek a wc-re és bele nézzek a bugyimba és semmi, akkor örülök is meg nem is....Érdekes ez most...Nálunk úgy eltelt ez a hónp, hogy most még a párom semm érdeklődött ez után :shock:
És most egyaltalán nem is izgat az, hogy teszteljek e...
Pedig van otthon, azt mégsem...Múlt hónapban bezzeg meg röpültek a tesztek....valahogy most nem izgat mi lesz :wink:

Csilla: sajnálom, hogy ennyire megjött...Huuuu nem kellemes....Lehet azért van ez most nálad, mert, hogy nem szeded a fogit....Mert gondolom akkor nem menzisztél ennyire!!!!

Henne: ma mi a helyzet nálad????

Pikiné: Hol jársz????

Durcipók: mostanában te is elvagy tünve!!!!

HKitty: sokat gondolok rád!!!!Most már túl vagytok a temetésen!!!Várunk ám vissza!!!!

Gabóó: Menzi van vagy nincs???

Kriszti: berugás lesz Szilvikor :D ???

Na mindenkihez írtam :D :D :D Rendessen számoltam :D :D :D
csip-csip18
 
 


Csajok mentem, mert össze kell szednem magam!!!Ha esetleg nem jönnék, akkor B.U.É.K
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Előre szeretnék mindenkinek boldog új évet kívánni, és remélem, egy év múlva ilyenkor már mindenkinek lesz egy (vagy több :wink: ) pici babája!

Kép
Vendég
 


sziasztok!

De tyuntyi, jövök még :) Benézni szoktam, de ha nem ír senki, akkor én sem. :oops: De most láttam, hogy írtatok, így jövök. :lol: A dokiknak sajnos tényleg érdemes füllenteni a próbálkozás idejéről, mert anno engem is folyton elhajtottak (23 éves voltam, mikor elkezdtünk próbálkozni), mert hogy "maga még fiatal, ráér". Úgy utáltam az ilyen megjegyzéseket. :evil: :evil:

Csilla, sajnálom, hogy ennyire megjött. Én múlt hónapban jártam így. Nappal alig jött egy-két csepp, aztán éjjel úgy elöntött, hogy miután Lurkómat vissza altattam, s elmentem pisilni, észrevettem, hogy öltözhetek át. :shock: :? De szerencsére szülés óta nekem egyáltalán nem fáj. :wink: :lol: Pedig előtte nagyon szenvedős voltam. :?

Mi jól vagyunk, jövő héten valamikor kéne nem megjönnie. Igazából nem hiszem, hogy sikerült, mert nem éreztem semmit, ami pé-re utalt volna. :roll: Dehát történnek csodák. :wink:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


sziasztok,

bocsánat, tegnap teljesen elhavaztam a munkában.

csicsiy:sajnálom, hogy megjött.

csip-csip:megy a drukk!

tyuntyi: van olyan, hogy később van pé. Én például mérem a hőmet, abból szépen le lehet vezetni, mikor van pé. És mostanában nekem 21-22.nap körül volt pé-m.
Ebben a hónapban viszont ittam teákat, málnát és cickát, és előrébb hozta a pé-met.:) Így most pé után járok 10 nappal, vagyis kb hétfő-keddre nem várom, ha minden igaz..:)
hányingerem tegnap reggel is volt, de elmúlt. És ilyen hasszúrkáim vannak, azokat nem tudom hova tenni még..

Ha esetleg nem jönnék: mindenkinek nagyon boldog, babával megáldott új évet kívánok!:)
puszi
henne
 
 


Sziasztok lányok!

Henne:
Akkor te is a ciklus vége felé tartasz. Remélem sikerült a babóca! :lol: A hasszurka még bármi lehet, de reméljük a kicsi miatt van.

Pinkiné:
Örülök, hogy jöttél! :D Neked is megy a drukk a jövő hétre!

Csip-csip:
Veled mi újság? Mensi sehol? :lol:

Lányok, remélem bébi bumm lesz a jövő héten!!!!! :wink:

Hkitty:
Örülök, hogy jöttél, sokat gondoltam rád!

Kriszti:
Merre vagy csajszi? Anyukád elment tegnap?

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok 2010-re!!!! Minden kívánságotok teljesüljön jövőre!!!!!! :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Jó reggelt Mindenkinek az év utolsó napján!

Tegnap írtam nektek, de a végén nem mentette el és kidobott az oldal :twisted: Olyan mérges voltam, így nem akartam mégegyszer nekifutni.
Drága anyukám is tegnap ment haza, ma meg szilveszter napja van, de nekem valahogy ugyanolyan nap mint a többi...és csak reménykedek, hogy a jövö év meghozzá már a várva várt boldogságot Mindenkinek!
Szerintem nálunk sem lesz ebböl a ciklusból baba, merthát itt voltak az ünnepek, anyu is itt volt, aztán 26-án kirugtunk rendesem a hámból, ugyhogy ma esetleg az éjféli koccintás révén jöhet szóba az alkohol.... :roll: :lol:
A párommal is volt egy kis eszmecserénk....Nem tudom csajok nálatok hogy van ez, de hiába próbál az ember odabújni a kedveséhez, nem a babaprojekt szempontjából...(persze csak másodlagosan :lol: ), aztán már mindjárt megkapom a megjegyzést, hogy "ti nök, ha valamit a fejetekbe vesztek..."No erre az én agyam is eldurrant csöppet. Pedig nem is szóltam, neki mikor van p.ém, nem stresszeltem öt ezzel, egyszerüen csak együtt szerettem volna lenni vele, de neki egyböl a gyerekgyártás jut az eszébe.....Akkor könyörgöm, tulajdonképpen ki van rágörcsölve a témára???? :shock: :shock: No aztán rájött, hogy kicsit túllött a célon, mert rákérdeztem, hogy akkor hagyjuk is az egészet, gyerek se kell, de még szexelni sem kell...végülis, majd megoldom... :wink:
Aztán persze kibékültünk :lol: Tegnap eg épp látta amikor titokban megnéztem az ovu tesztem eredményét, ami pozitív volt!!!Azt mondta, hogy akkor ma megcsináljuk Bencikét!Hát nem igazán értem én az én kicsi uramat néha.... :shock:

A táblázat most idén utoljára :roll: Remélem jövöre kiegészíthetem egy ujabb sorral, aminek az lenne a címe, hogy TERHES, vagy valami ilyesmi...
Vendég
 


A táblázat..
TÀBLÀZAT 2009.12.31

Gabóó-val mi lett végül, megjött?
Olyan érzésem van csajok, hogy valameylikötök már babát vár közülünk :lol: A megérzéseim meg nem szoktak csalni!

Pinkiné, írj nyugodtan, bármikor, mégha nem írt senki is, itt vagyunk, csak most ünnepek is voltak/vannak, így nem mindenki tud sürün jönni!! :P Nemsoká szülinapunk lesz!!!Tényleg Te is jan. 22-en születtél??

CSip-csip, nálad hogy áll a mai este? Lesz ivás? :lol:
Nálm tuti nem, én olyan szarul még nem voltam,mint 27-en....az a fránya Jäger...pedig nagyon szeretem...úgy alkalmanként keveset, csak most alkalom is volt (házassági évforduló,megismerkedésünk 2 éve...stb) és mindig volt mire koccintani...

Csicsy, hogy állsz a menstruációval? Belevittem a táblázatba a ciklushosszadat és a kov. nemvártad idöpontját viszont egyenlöre 30 napra számoltam!Amúgy hány napig szokott tartani normális esetben a vérzésed?

Henne te is közel jársz a nemvárthoz..Ezek a tünetek tényleg jelenthetnek babát is...De könnyen be is csaphatják az embert. èn már csak akkor fogom elhinni, hogy terhes vagyok, ha legalább 1 hetet nem jött meg és a teszt is pozitív...addig nem hiszemk magamban, mert minden hónapban más más PMS tüneteim lettek. Viszont egy dolgot lányok megtanultam, amióta így figyelem magam, méghozzá, mostmár érzem mikor van p.ém...Tudom ez nem nagy dolog, de eddig ezt éeszre sem vettem. Most meg volt a jellegzetes hasszurka, mellfeszülés,kívánosság..és ezt a pozitív ovutesztem is alátámasztotta, ma reggel meg 37 a hömérsékletem, szóval reménykedek, hogy tényleg volt ovlációm.

Durcipok, nálad most új ciklus új remények és új év is kezdödik!

Hkitty, örülök, hogy itt vagy ismét :wink: Gondolom ez az év már nem baj, ha vége...A gyógyszer segített neked meghozni a mensit?Mert most néztem a táblázatban, hogy még nem írtam bele semmit. Remélem igen és akkor indul az új ciklus új reményekkel!

Csajok most megyek, mert takarítok egy nagyot, addig míg a párom haza nem jön, aztán 7re megyünk vendégségbe..JA és esik a hó!!!Imádom!

Kívánok Mindnyájatoknak nagyon Békés, Boldog és babá(k)ban Gazdag ùjévet!!!
Gyertek jövöre is!! :lol: :lol:
Kép B.U.È.K!!!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Köszönöm már jobban vagyok, aranyosak vagytok!
Amíg gyógyszert szedtem, 3, max 4 napig tartott, de csak 2 napig volt több, aztán alig! De nem fájt semmim szinte!
De most!!! Még most is sok van, majd meglátom meddig tart!
Amúgy egyik munkatársammal beszélgettünk erről és mondta h amikor Ő abba hagyta a gyógyszert mert épp szüneteltette, akkor a 3. hónapban ugyanilyen szarul volt mint én, nem tudta mi van?
A doki mondta neki h így tisztul és utána már jobb lesz talán!
Eddig nem igazán hittem ebben a tisztulásban, de már igen! :?
Ja, és olyan furcsa, cickó még mindig fáj!

BUÉK!!!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok, gyors bekukk....

Menzi sehol....nem tom lesz e valami, de eléggé görcsölök...
De lesz ivás az biztos Kriszti :D :D :D

Boldog Új Évet!!!

Ha történik valami probálok jönni!!!!

Puszi!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantani van időm, vendégek jönnek hozzánk, arra készülünk, meg egész héten el voltam havazva. Én ezt nem értem, azt hittem, ha itthon leszek lesz időm jönni, de mindig van mit csinálnom.
Na mindegy, de az lesz az egyik új évi fogadalmam, hogy mindennap jövök, és írogatok Nektek! :D

Képzéljétek, mi sorházi lakásban lakunk (de hál Istennek csak hat lakás egy udvarban), és kedden született a szomszédban pici baba. Egy kislány, Emília a neve. Hát először nagyon elszomorodtam, hogy nekünk még nem jött össze, de erőt is adott a további próbálkozásokhoz. :wink:

Akinek még nem jött meg nagyon szorítok, a többieknek pedig hajrá!
És érezzétek jól magatokat ma este!

Babaáldással teli, boldog új évet kívánok Nektek!



durcipok
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Nagyon Boldog, Babában Gazdag Új Évet Kívánok!

Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


B.U.È.K Mindenkinek!! :lol:

Ébren is vagyok és képzeljétek 1 pohár pezsgönél többet nem is ittam tegnap, ugyhogy büszke vagyok magamra! :wink: Tegnap elmentünk az ismerös házaspárhoz, azaz elhozott minket a srác autóval, így a mi autónkat otthagytuk anyóséknál. Azért ott,mert még beugrottunk hozzájuk boldog újévet kívánni. No aztán vacsiztunk, kártyáztunk, dumcsiztunk,majd éjfélkor kimentünk az utcára, ahol tüzijátékoztunk, meg peszgöztünk szakadó hóban képzeljétek. Már majdnem 20 centi esett és vasárnapig egyfolytában mondja, most is szakad. No aztán olyan fél 4 körül megpróbáltunk taxit hívni, de lévél, hoyg ez kisváros, a taxi 6nál elöbb nem lett volna, így maradt az a felállás, hogy ideadta a házaspár az egyik autojukat, hogy menjünka zzal haza, én vezettem szakadó hóban...De hazaértünk, lefeküdtünk és most keltünk,mert visszük lassan vissza az autót.
Hát nálunk így zajlott a szilveszter, de olyan jó, hogy nem ittam,nem is kívántam semmit sem :P

Tegnap este még csináltam egy ovu tesztet,merthát az állja, hogya pozitív nap utáni elsö negatív napon szokott ált. lenni a peteérés, de nekem a tegnapi is még pozitív lett, ugyhogy még kihasználva a szép hóesést és a 2009-es év utiolsó napját, összemelegedtünk apával...Nos ennyi, aztán este erröl is beszélgettünk a házaspárral, mármint a babaprojektról. Ök idösebbek mint mi, volt is próbálkozásuk, de a srácnál gondok vannak, ö meg nem akarja kivizsgáltatni magát, így az ö "gyerekük" a kutyájuk és nem is akarnak gyereket,mert ott van a háztörlesztöjuk.. :shock: NAgyon sajnálom, de az ö értékrendjük nem egyezik a miénkkel. èn nem tudnám leélni az életem gyerek nélkül...Hiszen szerintem ez adja meg az élet értelmét, vagy nem? :P

Most megyek csajszik, lehet jövök még ma!
Jó pihizést Nektek!
Ja, a táblázat!
TÀBLÀZAT 2010.01.01
Vendég
 


Sziasztok!

Még egyszer boldog új évet!

Mi itthon voltunk, jöttek barátok, bátyám. Ettünk virslit, meg iszogattunk (mézes páleszt :oops: ), jót beszélgettünk.

Chrissy
azért üres a rublika, mert nem tudom mikor jön meg legközelebb, mivel ilyen össze-vissza. de az u. mensit látom beírtad. Ha 28 nappal számolok, akkor jan. 15én kéne nem megjönnie. :roll:
Vendég
 


Sziasztok csajok!!!
Mi itthon vagyunk apácskával, ő tv-zik, én meg az ágyból írok
Hajnali fél 4 re értünk haza...Voltunk egy buliban ami az elején jó volt, csak jól felidegelt a kedvesem, mert a barátnöm, aki oda hívott, jó szép nagy kebles csaj, az én párom az meg nagyon komázza...

Mert hát persze nekem nem adta meg az a Jó Isten
Aztán jó mérges lettem, és elment a kedvem is
Szerencsére mi kocsival mentünk, felálldoztam magam...Nem csúszot a pia valahogy
Aztán meglátogatuk a tesomat, azt indultunk haza...Röviden ez volt a Szilveszter nálunk Na mind 1, lesz egyszer jobb is talán...
Na de menzi még mindi sehol
Azért eléggé ingerlékeny vagyok...Jó lenne ha megjönne, mert eléggé ingadzzik a kedvem, meg minden...
Na majd jövök...
Pihizzetek!!!
csip-csip18
 
 


BÚÉK mindenkinek!

Azt hittem, hogy ma senki nem fog jönni és tessék! Mi kettesben voltunk itthon a férjemmel, ez most így jött össze. A barátoknál pénzhiány, betegség, kisgyerek, s így mindenki otthon ünnepelt. Tesómék jöttek ma fel. Itt vannak,a nappaliban éppen eszik Nórika. Egész délután a kezemben volt, el is aludt benne. Tündéri egy kis csaj, mondtam is a férjemnek, hogy ilyen gyerek kell nekem is. Mondta, hogy rajta nem múlik, mert látja, hogy tényleg kell nekünk gyerek, mert legalább csöndben vagyok és el vagyok a babával, mint a befőtt! :lol:

Mensi még sehol. Se híre se hamva. A melleim egy kicsit ki vannak kerekedve két napja, de semmi több. Basszus, holnap már a 40. napon tartok. Azért ez durva! Pedig nem volt május óta ilyen jellegű problémám! Azért motoszkál bennem a kisördög, hogy mi van, ha mégis terhes vagyok. Holnap veszek tesztet, de csak jövő héten fogom megcsinálni. Addig még várok. A rekordom a 45. nap, azt mondjuk nem várom meg a teszttel, szerintem hétfőn vagy kedden megcsinálom.

Nézegettem terhes görbéket ma. Komoly táblázatokat találtam, adatokkal.
A kérdésem felétek az lenne, hogy tudja vki, hogy hogyan kell a méhszájat nézegetni a ciklus alatt? Hogy mikor van fent, lent, stb...?

Vigyázzatok magatokra, jó éjt mindenkinek!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!

Először is Boldog Új Évet kívánok Mindenkinek!

Örülök, hogy viszonylag mindenkinél jól telt a szilveszter. Én mondjuk nem szeretem ezt a kötelezően érezzük jól magunkat dolgot.
Nem is nagyon szoktunk elmenni bulizni, most is inkább magunkhoz hívtuk egy barátnőmet és a párját. Így voltunk négyesben, azért picit iszogattunk, jókat kajcsisztunk, monopolyztunk, activity-ztünk, dvd-ztünk, éfjélkor tüzijátékoztunk (párom kapott párat). Ma délután fél 5-kor mentek el, jókat beszélgettünk, úgyhogy jó volt.
Férjecskémmel is próbálkozgatunk, mert ugye pé körül vagyok, és most már jó lenne ha összejönne.

Írjatok csajok, hogy ki hogy áll mensivel, már hogy akinek késik tesztet csinált-e!? (Azt hiszem Csip-Csip, Gabóó, Tyuntyi). Bocsi ha kihagytam valakit, de gépemen a táblázatot nem tudom megnyitni, párom meg mindig a sajátja előtt ül. :evil:

De lényeg a lényeg, gondolok mindenkire!

Én holnap egyedül leszek, párom 24 órás szolgálat után (készenléti nyomozó) 3 napot itthon van, és pont holnap kell mennie. Olyan romantikázós hangulatomban vagyok, és régi filmet szeretnék nézni. Lehet, hogy kinevettek, de én az Elfújta a szelet, és a Scarlettet nagyon szeretem. Párom egy Scarlett csomagot most töltött le netről, 4 részes, úgyhogy az ünnepek fáradalmait holnap kipihenve egész nap dvd-zni fogok. :)
Hétfőn úgyis dolgozni kell menni :( Semmi kedvem.

Na de mindegy, majd benézek holnap is, szép estét mindenkinek.

Sziasztok



durcipok
 
 


Tyuntyi

Szerintem egyszerre írtunk, mert mikor elküldtem hozzászólásod láttam, hogy Te is írtál.
Biztos jó érzés lehetett babázni, én már olyan rég tartottam pici babát a kezemben.

Mindenféleképpen tesztelj egyet jövő hét elején, lehet hogy nem a mensid borult föl, hanem baba van a dologban. Bár úgy lenne! Szorítok nagyon! Majd feltétlenül írj! Az mindenesedre bíztató, amit a melledről írtál, hisz ha mensinek nincs jele, akkor a melled formája sem kellene, hogy változzon, kivéve, ha...... :D


Na, pusza



durcipok
 
 


Jó reggelt!

Tyuntyi, ennyit késik?? Lehet tényleg baba van a dologban, föleg a melletüneteid...Hu, szurkolok ezerrel!A méhszájas kérdésedre bemásolok ide valamit, amit találtam erröl, habár nekem sem mindig egyértelmü, olyan mintha mindig ugyanúgy helyezkedne el??

Hogyan változik a méhszáj a ciklus folyamán?
A méhnyak a ciklus kezdetén kemény, zárt és jól elérhetö. Egy folyamatos változáson megy keresztül, minél közelebb vagyunk az ovulációhoz: a hüvelyben felfelé mozog (azaz egyre nehezebben elérhetö), egyre puhább lesz és a méhszáj kinyílik. Amíg az ovuláció idöpontjához közeledve elöször a méhnyak helyzete változik (és csak utána a konzisztenciája és a nyitottsága), addig a ciklus második felében elöször a konzisztencia (puha > kemény) változik, majd a nyitottság és a pozíció. A változások a tüszörepedés után gyorsan zajlanak le és közvetlenül az ovuláció után elkezdödnek.
A méhszájat legjobb este kitapogatni, mert reggel sok nönél puha a konzisztenciája. Szeretkezés után nem ajánlatos nézni a méhszájat, mert változtathatja a tulajdonságait. TÀBLÀZAT 2010.01.02

Durcipok én is utálom ezt a kötelezö bulizást, ezért sem mentünk sehová, csak az egyik barát házspárhoz. Mi is kajcsiztunk, kártyáztunk, tvztünk...stb, aztán 2 körül jött a bepunnyadás, szívem szerint m´ßar akkor elaludtam volna...Még az a jó, hogy 26-án megvolt a bulizás nekünk ezerrel...azóta sem hevertük ki igazán :lol: :lol:Megjegyzem én is a csöpögös filmeket szeretem (Sissi, Rettenthetetlen, Szex and the City...stb)Dehát ezért vagyunk nök! Jó szórakozást hozzá, ha közben van kedved írhatsz is :wink:

Mi lassan összeszedelözködünk és bemegyünk HAnnoverbe egyet shoppingolni,merthát mi karácsonyra, sem az évfordulóra nem vettünk egymásnak ajándékot, hanem megbeszéltük, hogy majd karácsony után bemegyünk egyet shoppingolni a városba. Nekem kell új csizma,mert leválik a talpa, szerdán vettem észre, ésmivel itt 20 cm-es hó van és k...va hideg, így azért kéne valami 8) :roll:

Puszi lányok, lehet jövök még ma!
Vendég
 


Sziasztok!

a férjemmel vagyunk itthon az unokahúgommal. Tesómék elmentek körbe nézni a Camponába. Annyira édes ez a baba! Az ikeás Poang fotelben ültünk és elalszik a mellkasomon. Haláli! KELL EGY ILYEN GYEREK NEKEM! Mikor ott van az ölemben olyan békesség száll meg. Még felkelni sincs kedvem a székből, pedig igen ficánkolós típus vagyok.
A romantikus, érzelgős filmeket én is szeretem, épp a Sissit emlegettem karácsonykor, hogy remélem leadják. Nem adták!
:twisted:

Más nincs, mensi nincs. Bár a méhem egy kicsit fájdogál ma, még a végén megjön, csak "kicsit" késve!!!
:x

Rettentően telik az idő, el sem hiszem, hogy Durcipók, te is a ciklus felénél tartasz már!

Henne és cSip-csip:
Veletek mizu? Remélem mensi sehol!
:wink:

Most megyek, vigyáznom kell a babyre.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


sziasztok!

Tyuntyi
egyre izgibb! Én remélem, hogy baba van a dologban!

Méhszáj vizsgálathoz nem értek, de látom, Chrissy már leírta.

Nekem a napokban kéne lenni pé-nek (de lehet már volt), mi megtettünk mindent. Tegnap a jobb petefészkem eléggé szurkált este, hát meglátjuk ez lesz e a mi hónapunk.
Vendég
 


Sziasztok!

Gondoltam tartom magam a fogadalmamhoz, és igyekszem jönni minden nap. :D

Chrissyke
Jó vásárlást Nektek! Lehet ti csináltátok jól. Mi karácsony előtt picit kiköltekeztük magunkat, így nem nagyon vásárolgathatunk. Bár szerintem az emberek többsége így tesz.

Amit a méhszáj vizsgálatáról írtál, nekem túl bonyolultan hangzik, pedig elolvasás előtt megfogadtam, hogy kipróbálom. De ez nekem nem megy. :roll:
Múlt hónapban szerintem nem volt pé-m, jó lenne, ha ebben a hónapban nem maradna el. Jelét adhatná, mert nekem szokta, és párommal is bevetettük magunkat. Igaz ma dolgozik, reggel jön haza, de holnap is próbálkozunk. :oops:
A cél érdekében mindent. :wink:

Tyuntyi
Neked jó babázást, tündéri lehet az unokahúgod. Tényleg nagyon jó baba!
A Sissi nekem is nagy kedvencdem, párom letöltötte netről mind a három részét, időnként előveszem és egymás után többször is megnézem, férjem nagy örömére. :D

De a mai Scarlett film nézés lehet elmarad, mert olvasási hiba miatt nem tudom dvd-re írni. Pedig elterveztem, hogy bevackolom magam az ágyba, és úgy nézem. De aztán lehet egy fotelben a számítógép előtt fogom megnézni. Nehogymár a technika kifogjon rajtam. :wink:

Hkitty
Reméljük nektek is összejött a próbálkozással egy baba. Most jöhet a várakozós időszak, amit annyira de nem szeretek, dehát mit lehet mást tenni.

Na, megyek ruhát teregetni, aztán filmet nézek.
Szép napot mindenkinek!



durcipok
 
 


Sziasztok!

Nos, megjött! :evil: De nem szomorkodom! :wink: Kriszti majd írd be a táblázatba légyszíves, s elméletileg a következő nem vártam január 31. lesz.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi

Csak bekukkantottam, és lám milyen hírekre jövök.
Nagyon sajnálom, hogy megjött! De fel a fejjel, ne szomorkodj nagyon!
És most mi lesz? Elmész orvoshoz kivizsgáltatni magad?



durcipok
 
 


Durcipók:
Igen,megyünk mind a ketten a férjemmel. 12-én kilencre. Szerintem fentebb már írtam, a férjemnek vinni kell a kis katonáit, nekem valszeg majd újra vérvételek, de z a dokitól függ, mivel már egyszer csináltak nekem hormonprofilt.Meglátjuk. Majd lesz vmi! Elkeseredve most nem vagyok, viszont attól igen, hogy a héten megint sikerült visszahíznom azt, amit karácsony előtt leadtam. Mondjuk nem csodálom, ettem is rendesen az elmúlt napokban. Szerintem a mensi miatt is. :twisted: Most jön a fogyókúra, s az újabb hónap! :P

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Szép Estét!

Hát csajok, ma már keztem egy kicsit elgondolkodni, hogy lehet van velem valami?!?!?
Most már úgy motoszkált bennem a gondolat...
Erre du. óta elkezdet fájni a jobb alhasam Hát bizti megjönn... Apa is mondja a viselkedésemből
No mind 1 , nem vagyok elkenődve...(csak az szar, hogy idáig 28 naponta megjött-megszokot volt.-most meg a 33 napon még nem...lehetnék már a 5 napomon..., de tom, hogy még jó ez a 33 nap is...csak mégis szar, ez a nyüglődés, várakozás)
Gondolom értitek miröl habogok
Majd csak kiderül,mi van...

Szép Estét!!!
Holnap jövök, jupppé még van 1 szabadnapom apával
csip-csip18
 
 


Sziasztok,

B.Ú.É.K!

Tyuntyi:sajnálom, hogy megjött!:(

Chrissy: ezzel már én is így vagyok. AZt hiszem, csak akkor fogom elhinni, hogy tényleg babát várok, ha látom azt a második csíkot. Addig minden hónapban van valami, amit esetleg másnak vél az ember, és esetleg babára gondol.. De rájöttem, jobb nem rá görcsölni, valamikor csak eljön a mi babánk is.:)

Nekem még nem jött meg. Elviekben holnapra-hétfőre nem várom. A hőm ma még magasan fenn van, remélem így is marad.:)

puszi,
Henne
henne
 
 


Tyuntyi: sajnálom, de nem szabad feladni, kíváncsi leszek a dokira mit mond! De legalább megjött és ez is jobb mint a semmi.... :wink:

Csip: írj majd h mizu!

Henne: reméljük fennt marad a hőd... :lol:

Durcipok: megnézted a filmet? milyen volt?

Andi: remélem sikerült elkapni pé-t!

Kriszti: vettetek csizmát?

Gabó eltűnt!

Képzeljétek: a húgom mumpszos lett, és hát pont most 3 hónapos és állítólag veszélyes lehet a babára, remélem nem lesz semmi baj, hétfőn kell mennie vérvételre!
Drukkoljatok h ne legyen semmi!!!! Úgy félek, félünk...

Kép
csicsiy
 
 


Szisztok csajok...

One piri nálam... Pedig egész éjszaka majd meg bolondultam, úgy görcsöltem jobb oldalt, hogy csak na, fel is készültem, de reggel, sehol semmi, nem volt...
Na hát majd kiderül mi van...Csak akkor jönne már meg, ha az készül jönni...

Még jövök szép napot!!!
csip-csip18
 
 


Hát teszteltünk apával és az eredmény: NEGATÍV
csip-csip18
 
 


Sziasztok Csajok!

Hát ez is eljött, az utolsó szabad napom, holnap dolgoznom kell menni :(
Kész vagyok, pedig olyan jó volt itthon. Végül is nem a munkámmal, munkahelyemmel van a baj, hanem egyik kolléganőmmel, akinek szarul alakul az élete, és úgy gondolja, hogy ezt bent rajtam kell levezetnie. Már 2,5 éve nyelem a hülyeségeit, nem szóltam, alkalmazkodtam, de már unom. Neki előttem egy hónappal volt az esküvője, nehogy már én megelőzzem. Ők azóta próbálkoznak babával, de nem jött össze (1.5 éve lassan). Én persze ezzel kapcsolatban nem mondhatok bent semmit, mert már a gondolatától is rosszul van, nehogy már másnak jöjjön össze előbb. :evil: :evil:

Bocsi, de utálom őt nagyon emiatt, és még megbeszélni sem lehet vele, mert én vagyok az érzékeny (mondja ő). Sokszor vele is álmodom, és október elején volt egy kisebb vitánk, na utána a mensim is késett, annyira fölidegesítettem magam miatta. :?: Két hétig nem aludtam rendesen. Most meg azon rágódom, hogy holnap vajon milyen húzása lesz.
7-en vagyunk nők a munkahelyemen, a főnöknőmmel együtt. RAjta kívül mindenki tündér aranyos, jól kijön mindenki a másikkal, csak ez az egy rontja a levegőt.

Naa, jól kidühöngtem magam. Bocsi mégegyszer, de jó volt kiírni, mert tényleg 2,5 éve nyelek.

Csip-csip
Basszus olvasva legutóbbi hozzászólásod a negatív tesztet először pozitívnak láttam. Annyira megörültem, erre föl látom, mégis negatív. Tisztára elszomorítottál. De semmi baj, még lehet bármi! Szorítok nagyon!

Tyuntyi
Örülök, hogy nem keseredtél el nagyon, és hogy a legfőbb problémád az ünnepek alatt fölszedett plusz kilók :D
Meg aztán a doki biztosan fog tudni nektek segíteni, nem elkenődni! Kíváncsi vagyok mit fog nektek mondani! Majd tessék beszámolni, bár még arrébb van.

Csicsy
Szegény tesód, hogy pont most jött neki ez a mumpsz. Gyerekkorában nem volt? Én voltam, de elég kellemetlen volt, ahogy bedagadt a nyakam! Szorítok, hogy a babának ne legyen semmi baja. REmélem nem lesz gond! Majd írdd meg, mit mondott neki a doki!
A film egyébként jó volt, mind a négy részét megnéztem. :)
Egy kis kikapcsolódás sosem árt!

Na most már megyek, jó éjszakát mindenkinek, holnapra pedig szép napot.

Sziasztok



durcipok
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

csip-csip:sajnálom, hogy negatív lett, de amíg nincs menszi, tudod, van remény;) bár eléggé idegesítő ez, tudom.

csicsiy:remélem, jobban lesz a tesód!

lányok, nekem vasárnap kellett volna megjönnie, de egyenlőre semmi jele. Ma reggel én is teszteltem egyet, de negatív lett.

puszi,
Henne
henne
 
 


TÀBLÀZAT 2010.01.04

Jó reggelt!

Elöször is sajnálom Tyuntyi, hogy megjött :cry: Tudom a sajnálat már kevés, föleg, hogy mennyi ideje vártok már babár, de reményt adhat tényleg az a 12-iei idöpont, hogy végre kiderüljön mi a gond, ha van egyáltalán.

Csip-csip, még mindig nem jött meg? Mikor teszteltél?Reggeliböl?
GYere a fejleményekkel mindenképp!

Durcipok, ez persze csak személyes vélemeny, de férfiakkal a legjobb együtt dolgozni! Azok jópofák, nem irigykednek, nincs szakmai féltékenység...Otthon mikor annál a multinál dolgoztam, csak férfi kollégaim voltak, meg két reületi képviselö csajszi. Mondanom sem kell, nagyon szuper légkör volt...hát igen streszes meló volt nagyon, de szerettem ott dolgozni.... :cry:

Csicsy, a mumpsz elég veszélyes, úgy hallottam. Itt kint, amikor elmentem a nödokimhoz legelöször, akkoriban még nem volt babaprojetk, akkor azt mondta nekem, hogyha nem emlékszem be voltam-e oltva a következö betegségek ellen, akkor ö engem szépen beolt. Hozzá kell tenni, ö a körzeti oltóguru itt, szóval megkaptam minden szurit, vagy 8 alkalommal szúrt meg, legutóbb augusztusban kaptam a mumpsz, rózsahimlö,meg valami másik ilyen ellen, ami föleg a kismamákra veszélyes. De drukk, hogy ne legyen semmi baj se!!

Mi tegnap kimentünk a természetbe a párommal, mert egész hatalmas hómennyiség jött itt össze È-németben! Felmentünk egy hegyre, sétáltunk, szívtuk a friss levegöt. Szombaton meg shoppingoltunk Hannoverben, volt forraltborozás is,meg egy tötk étteremben ettünk finomat. Annyi leárazás volt! Vettem csizmát, övet, nadrágot és még egy pulcsi is belefért, lévén, hogy nagyon jó árban vettük a csizmát :P

èn most totál türelmesen várom a 13.-át, hogy mi lesz ezzel ahónappal. Szerintem ez a ciklusom 35 napos lesz ismét,merthát 31-én, vagy 1-én volt p.ém. Most még semmi tünetem sincs, ellentétben az elözö haviakkal, amikoris már a p.é után jöttek a tünetek. Nem is érdekel, majd akkor hiszem el, ha már több napja késik. Viszont babonából veszek terhességi tesztet és beteszem a szekrénybe. Múlt és az azelötti hónapban is akartam venni, de valami belsö hang azt mondta, felesleges. Most fogok venni, de nem azért hogy egyböl ellöjen :lol:

Most megyek,mert olyan éhes vagyok már, muszáj enni valami!

Puszi :P
Vendég
 


török étterem
Vendég
 


Jó reggelt...
Még nem sikerült vissza olvasnom :(
Viszont csajok nekem megjött hajnalban...
Nem vagyok elkeseredve a tegnapi teszt után, mert imátkoztam, hogy akkor legalább mielöbb jöjjön meg, hát megjött hajnalban :D

Kriszti a tábliba kérlek írd be( végre megtom nyitni:D)
legutóbbi ciklus napja: ma azaz-2010.01.04.
nem várt napja: 2010.02.05.
köszi
nem sokára jövök olvasni :D
csip-csip18
 
 


Na vagyok, vissza olvastam...

Kriszti: Én is mentem volna túrázni, de görcsölt a hasam. A párom nagy nehez rá vett menjünk anyósékhoz kártyázzni...átmentünk, aztán jöttünk is haza 2 óra múlva...Jó vásálástcsináltál...
Én 31-én voltam ilyan ügyes...Elmentünk 1 farmert venni nekem, és lett belöle még egy felső és harisnya :D, mert olcsó volt a farmer :D
Tessék türelmessen várni a nem vártat...
Én amúgy rájöttem, hogy mi a párommal baromira kevesett vagyunk együtt...Erre most ünnepek alatt jöttem, jöttünk rá... :oops:
Két naponta, volt, hogy naponta együtt voltunk...De ha melo van, akkor volt-van, hogy heti egyszer csak :oops: És az szerintem édes kevés...Egyszerűen nem azért, mert nem kívánjuk egymást, hanem totál kidölünk...valamit ki kell találnom :wink:

Csicsy: Mizu tesoddal? Lehet már valamit tudni???

Henne: Sajnálom a nega tesztet, de te is tudod, ameddig nincs piri van esély :wink:

Gabó-Pikiné: nagyon nem voltatok...Mi van veletek??

Durcipók: Figyelem ám, követem a fogadalmadat, és mit nem mondjak szépen ügyessen jössz :D

HKitty: Hogy vagytok???

Tyuntyi: Elmúlt már a menzid???

Na végre tudtam mindenkihez írni:D
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Tyuntyi, Csip-csip
sajnálom a mensit :( , reméltem, hogy ti lesztek az újév első pozi tesztesei!

Csicsiy
húgodnak jobbulást! A babának nem lesz semmi baja!

Chrissy
de irigyellek most a szép tájért! Persze itt hó is alig van, no meg a nagy síkság :?

Durci
na, az ilyen embereket én sem bírom, kitartást hozzá!
Vendég
 


Sajnálom Csip-csip a mensit....de legalább megjött...tudod új hónap új remények :P
Ami a szexet illeti, hááát nálunk sincs sok, néha csodálkozom is, hogy hogy akarunk így gyereket összehozni. Nálunk az a felállás, hogy én sokkal többször szeretném mint a párom..mindig is egy kicsit "ninfomám" voltam :lol: ...node sebaj. Ez az , hogy ebben a hónapban jó idökben voltunk együtt, de szinte csak akkor, se elötte, se utánna. Ebböl is lehet baby símán, de lehet többször kéne.Csak én már nem hozom ezt fel, mert íygis amikor én közeledem megkapom azt, hogy "ti nök, ha valamit a fejetekbe vesztek" szöveget és akkor egy idö után már el is megy a kedvem. Pedig nem feltétlen a gyerekcsinála´s végett bújok hozzá, de ö már így gondolja. És ilyenkor annyira elegem van, úgy érzem, mintha agyereket csak én akarnám, persze ö is akarja, csak azért tenni is kell és nem mindig arra gondolni, ha esetleg köezeledek hozzá. Merthát én közelednék a ciklus elején a vége´n is,nemcsak a p.ékor, de mindig ugyanaz a szöveg. Aztán amikor ismerösök család kérdezi, hogy na hogy áll a babaprojekt, nem vagy még terhes? akkor párom mondja, hogy rajta vagyunk az ügyön??!!
Bocsika csajok, most legalább jól kipanaszkodtam magam, épp ezért sem görcsölök már azon, hogy terhes leszek-e vagy sem...elöbb-utóbb csak összejön már...CSak nehéz,mert ha a párom reggeli müszakban van, akkor estére hulla, ha délutáni müszakban van, akkor éjfélre szintén hulla...és akkor marad a hétvége... :roll: Nálunk sem a kívánással van baj, csak kicsit kezdek ráunni arra, hogy én kezdeményezek az estek 80%-ában.Szóval értitek :lol: 8)

Gondoltam akkor felteszem mégegyszer a táblázatot, meg egy képet arról a helyröl, ahol tegnap sétálgattunk,olyan szép volt!
TÀBLÀZAT 2010.01.04
Kép
Vendég
 


Kriszti: teljessen megértelek Én, mert nálunk dettó ez a szitu....Hát nem egyszerű, én is ezen gondolkodtam el, hogy a 2 hónap amikor akkor voltunk együtt amikor pont volt p.é elméletileg, de se elötte se utána nem...lehet ez a baj
Majd most megprobálok elötte meg utána is együtt lenni vele...Csak igen az a baj, hogy nálunk ő jött mindig oda hozzám...És most már lassan mindig én puncsolok. és én is megkapom ezt a dumát, amit Te és attól fel áll már a hatámon is a szőr :evil: :evil:
Reméljük majd most változzik ez egy kicsit :wink:
csip-csip18
 
 


Hát kívánom, hogy változzon nálatok is a helyzet Csip-csip!
Tulajdonképpen ezen mostanában kezdtem el én is gondolkozni, de a legjobban akkor "bánt" a dolog, amikor megjön. Persze ott van az, hogy hát mit vártam, de mégis csalódás. :cry: A ciklus.hu-n mindig bejelölöm az együttlétek idöpontját és most hogy visszanézegettem szeptember óta....hát elég kevés..
A párom mondta pont szilveszterkor amikor odavoltunk és a másik házasarral szóba jött a babaprojekt téma, hogyha márciusig nem jön össze, akkor elmegyünk dokihoz, elöbb én, aztán majd ö..No erre mondtam, hogy a doktornöm is meg fogja elöször kérdezni milyen rendszerességgel vannak maguk együtt, mert heti 1böl nem bizti, hogy baba is lesz, csak szerencsével :lol: Hát ez van. Csak most kicsit depis hangulatomban vagyok....
Vendég
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk, 2 napja maszatolgatok, de egyenlőre nem jön semmi. Nem is fáj, meg semmi. Úgyhogy nem tudom, mi lehet. 2 nap múlva kéne megjönnie, úgyhogy nem értem, miért indult el már 2 napja ez az egész. :roll: :roll:

Tyuntyi, Csip-csip sajnálom, hogy megjött. De új hónap, új remények! :lol: :wink:

Kriszti, csip-csip sajnálom, hogy ilyen gondjaitok vannak. Egyébként nálunk az első gyereknél volt így Apa. :? Ha közeledtem hozzá, mindig jött a duma, hogy "már megint???" Aztán mikor elmagyaráztam, hogy enélkül nem lesz gyerek, elfogadta. :) Egyébként én még bevetettem praktikákat. Pl. szexi ruci, tánc stb. Tudom, hogy fárasztó, főleg munka után, dehát kell nekik a lelkesítés. :lol:
Most a 2. gyereknél más sokkal lelkesebb. Múltkor is Ő javasolta, hogy polcoljuk alá a fenekemet, hogy könnyebb dolga legyen a kis katonáknak. 8)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Kriszti: ugyan ez van nálunk is :D :D :D
Vicces lenne oda állni a doki néni elé és mondani, hogy megtom számolni 1 kezemen, hogy ebben a hónapban hányszor voltunk együtt :oops:
Amúgy én is írom a ciklu.hu.
S ha azt nézzem, akkor mi abban az 5 napban nagyon nem voltunk idáig úgy igazából együtt, mert vagy elötte vagy utána :oops:
Én is épp ma nézztem vissza a 2 hónapot!!!
csip-csip18
 
 


Szio Pinkiné :wink: Jön a szülinap nemsoká :P
Amúgy a szexi fehérnemü, illetve egyéb csábítási trükkök sem mindig jönnek be. èpp írtam itt a lányoknak valamikor október tájékán, hogy beöltöztem szexi fehérnemü, harisnyakötö, meg egyebek, gyertya...stb., aztán nem volt semmi, becsaptam az ajtót és elmentem aludni. Az akkor nagyon szarul esett, pedig csak el akartam csábítani egy könnyed estére, nade nem volt kedve...van ilyen.Hameg együtt vagyok az nagyon jó, tehát a szexuális életünk mondjuk rendben van, csupán a gyakoriságával nem vagyok megelégedve. Beszéltem is már többször erröl, de egyenlöre nem változott semmi. Pedig egy nönek igynei szüksége van arra, hogy elcsábítsák!!! :lol:

Pinkiné, ez a maszatolás dolog nálam is volt már az októberi hónapban. Volt úgy hogy 2 nap maszatolás, aztán semmi 2 napig, aztán barnázgatás, majd reggelre rendes mensi, de csak 1 és fél napig, aztán semmi ismét... :shock: Fura a nöiszervezet :wink:

Csip-csip, akkor te megérted a "problémámat"...Épp az elöbb beszéltem MSN-en az ikreket váró legjobb barinömmel és ö is azt mondta, hogy szexelni, szexelni amennyi jól esik+egy kicsivel többet a cél érdekében :wink: Náluk a párja volt rákattanva a témára nagyon és el is követett mindent a cél érdekében! Hát duplán bejött nekik :lol: :P :lol:
Vendég
 


Kriszti: na hát igen....egyetértek veled..és nálunk is az áll fent ami nálatok, hogy nekem is az a bajom, hogy a gyakoriság nem annyi...
:D :D
na de nem írom le amit te is :D :D :D Ment neked egy privi :)
csip-csip18
 
 


még nem jött át a privi :roll: Várom!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: