Új privát üzeneted érkezett!

Mutatok Nektek képeket.

Kende:

Kép

Együtt:

Kép

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Réka
31 leszek novemberbe...te öregasszony. :lol:

Csip- csip
Nem, sajna nem vagyok babás, most lett neg. a tesztem. Mától újra próba.

Anita
Nagyon különleges nevet választottatok. Kép a kisfiadról?
Ez szól a többi anyucinak is, nem is láttuk még a gyermekeiteket. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


susytunder, a gondolataidat is kitalálom! :D:D

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 

 
 

Na csak kérni kellett, beelőztél. :lol:

Nagyon helyesek vagytok, micsoda sérő!!! :)
Látom ti is hordozókendősök vagytok, mesélnél nekem róla?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Szép jóreggelt!
Milyen jó ilyen jó hírekre jönni 8) 8) !!!

Joli!
Gratulálok :!: :!: :wink: Nálam is halvánnyal kezdödött,aztán erösebb és erösebb lett az a csík,ugyhogy nyugi! :)

Réka!
Dehogy vagy te öreg :lol: amig kicsik a gyerköcök addig nem érezhetjük magunkat öregnek 8) ..

Üdv Anita és csip-csip!!! :wink:

Zsu!
Örülök hogy minden oké... 8) ,szorítok :!: :!:
Vendég
 


Joli! Nagy gratula! (csak halkan) Nagyon örülök, hogy sikerült! Szerintem májusi lesz a baba, nem?

Zsu! Örülök a jó híreknek!

Csip-csip! Üdv!

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Lányok akikről még nem tudjuk, ki hol lakik?

Anita, ez jó lett. :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Iner? Te is ma csinálsz tesztet, nem?

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


susytunder, mire vagy kíváncsi? Mi nagyon szeretjük, háton még mindig simán elbírom. Sajnos csak egy éves korában kezdtük el, mert addig elbénáztam, és nem szerette.

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Anita! Nagyon édes a kisfiad! :wink: :D Majd én is rakok képet Csengéről.

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Anita!
Laptetőőőőő :shock: :shock: :!: :!:
Látod Jolinál már be is jött...na meg nálam is :wink: ..
Nagyon aranyos a kis Kende!! :)
Vendég
 


susytunder, én szabolcs megyében lakom, Csarodán, de csak úgy szoktam mondani, hogy a világvégén.

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


angyalkrisz, köszönöm. várom a képet! :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


kírus, és az mit jelent? nézd el nekem, még újonc vagyok. :D

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Kép Kép

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


angyalkrisz, gyönyörű szép a lányka! És az a fürdőruci.... :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Anita!
Babát jelent hamarosan :wink: !
De tudod ezt csak itt egy másik forumon találták ki :),hát aztán valakinál be is jön :D...

Angyalkrisz!
Nagyon édi csenge!!! Aranyos :wink:
Vendég
 


Jók a képek nagyon:)Én sajna nem tok felrakni még, de reméljük eljönn annak is az ideje!!!

Én Budapesten lakom a XIII kerületben!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


kírus, remélem nálam is be fog! :D akkor aztán pezsgőt bontunk.. ( én csak kölyökpezsgőt :D)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Csajok!
Én is dobok egy képet 8)

Kép
Vendég
 


Üdv Csipcsip!
Most már tényleg a csapat!

Elvileg ápr. 27-re leszek kiírva. Jaj, remélem kapaszkodik a babóca.
Köv. héten dokit is kell keresnem.
Ma nagyon sok dolgom van, nem tudom mennyit tudok jönni!
Addig is mindenkinek szép napot.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Anita!
Ugy legyen!! :wink:
Vendég
 


csajok, és a kínai fogamzásnaptárral ki hogy áll? nézitek? én valahogy nem hiszek benne, de vannak ismerőseim, akik ez alapján terveznek.

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Üdvözlet az újaknak! :D

Nem tudok ma sokat itt lenni, pedig annyira szeretnék... :roll:

Joli
Ez fantasztikus, nem semmi, hogy ennyi izgalom és együttérzés mellett csak pozitív lehetett ez a teszt!
Ugye ugye, csak neked lett igazad, Én valahogy nem gondoltam volna, és lám lám sikerült, nagyon örülök az örömödnek, akkor most jelenleg Kírussal vagytok ketten!
Laptető...akkor Anita...hajrá!!! :)

Réka
Nem vagyok őrmester:lol:
És Én...meg Betty...meg Suzy?Dehogy vagyunk öregasszonyok!!!
puszi

Mindenki gyereke nagyon aranyos és szép!

Most ennyire futotta... szép napot!

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:17-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Joli
Ha sikerült volna én is Ápr. 27- re lettem volna kiírva. :)

Lányok mindenkinek nagyon szép a babája! Kírusnak a mosolya,Csengének a kis pofija és a fürdőrucija is nagyon édes. :)
Remélem nem hagytam ki senkit. :roll:

Én meg szoktam nézni a kinai fogamzós naptárat, Kristóf bejött, kisfiút mutatott akkorra, most meg lányt. Jó is lenne, de nagyon nem hiszek benne.

Egy másik topicban tegnap én is laptetős lettem. :lol:

Csip- csip
Én is a XIII- ban laktam 5 évig, de Borsod megyében nőttem fel, Anita, az is a világ végén van. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Olyan jó lányok, hogy már ennyien vagyunk és hogy sokat gondolnuk egymásra, nem is tudnám elképzelni már a napjaimat nélkületek!

Kitti
Mit dolgozol?

Suzy
Ez már többszöri laptető...drukkolok ezerrel!!!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu: Müköröm, manikür, pedikür az egyik munkahelyem a másik pedig a szolárium ahol recepciós vagyok.

Én nem értem mi az a laptető:Ssegítsetek:)


Susytunder: komolyan????az jó..és most már nem itt vagy a XIII???

puszi:Kitti
csip-csip18
 
 


csip- csip
Már Maglódon lakom.
A laptető azt jelenti egy másik topiclakók szerint, hogy hamarosan áldott állapotba kerülsz, itt már Jolinak bejött. :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Értem köszönöm, és idáig csak Jolinak jött össze a baba???
csip-csip18
 
 


Anita üdv. itt! 8)
Kép
Naon jó a kép, naon szépikék vagytok!!! :wink:



Réka
én mondtam, hogy a digis hőmérő pontatlan :roll:
Én is bűnöztem ma :oops: :lol:
A megszokott nega lett az eredmény :lol:
Te vagy öregasszony a 29 éveddel??! Akkor én mit szóljak a 31 évemmel?? Sőt, már el is múltam!!! Már lassan bebalzsamoznak :lol:


Zsu
ugye-ugye :?: :!:
4 mm, vagy 4 cm :arrow: nem mindegy :wink:
Drukk!!


Joli
képet kérünk!!!!
Halk gratula neked!!
Nagyon örülök, hogy elsőre sikerülr, és nem kell ezzel szenvednetek sok időn át!! :D


Csip-csip
téged is üdvözöllek! 8) :wink:
Kép



Angyalkrisz
gyönyörű a kislánykád!!


Kírus
Kírus valami csodálatosan szép lányzó!
Majd ha nagyobb lesz, győzöd elkergetni az udvarlókat :lol: 8)



Iner
mizu?
Teszt :?: :?: :?: :!: :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


No akkor én is bemutatom a lányomat:)
Nagyon helyesek a csajok, és Kende is:) Kis angyalfiú.
Kírus Látom a frizuradivat nálatok is hasonló :lol:
Angyalkrisz :) Csenge kis tündér, édesek no, mindenki :)
Kép

réka80
 
 


Betty-Ciklustársam :) Sajnálom, tényleg :( , nagyon jó ez a görbe. :)

ÓÓ Anita, én szívesen laknék a világvégén, ahol nem másznak az intimzónádba másodpercenként :?

réka80
 
 


Jaaj, de cuki a lánykád!
Gyönyörű! :wink:

Nekem a te görbéd jobban tetszik 8) :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Réka, én nagyon utálom, hogy hétvégén pl legalább 50km-t kell mennem egy ügyeletes gyógyszertárért, vagy hogy a legközelebbi dm 60 km-re van. itt nincs közösség, az anyukák nem érnek rá találkozni, sőt az egész faluban nincs egy játszótér, nincs egy hinta. nagyon szívesen cserélek Veled! :D

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Anita ti is most kezditek a baba projectet???:)
A másodikat ügye???
Megkérdezhetem te az első után bogyit szedtél, ugy védekeztettek, hogy ne csusszon be mégegy csöpség???
Köszi
Puszi Kitti
csip-csip18
 
 


Réka
Zsóka nagyon kis helyes! nagyon bájos! :)

Anita
Igen ez nagyon rossz a vidéki életben, de azért van előnye is. Én inkább laknék tanyán, mint Pesten (bocsi, aki ott lakik, de utálom a sok bárgyú embert). 5 évet éltem ott, és alig vártam, hogy kitegyem a lábam. Ha most menni kell igyekszem minél hamarább lerendezni a dolgom, aztán iszkolok haza.
Persze amikor a gyerek beteg és gyógyszertár kell akkor jó ha minél közelebb van, és más szempontból is előnyös lehet, de én vidéken nőttem fel, látom a különbséget.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Réka
Gyönyörű a lánykád Zsozsó, nagyon bájos! :)


Betty
Hát nagyon nem mindegy, hogy írhattam ezt??? :oops:

Iner
Várunk vissza és hamarosan teszt :?: :)
Drukk!!!

Olyan hőhullámaim vannak, hogy ez kegyetlen, de a Closti csinálja tegnap rákérdeztem!
Tegnaphoz képest jobban szurkál a bal oldali ov. és remélem növögetnek hétfőre az újabb uh-ra!

További szép napot!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:18-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Anita, megértem, ezek nagy távolságok :? És tudom, hogy vannak olyan problémák, amikor ez igenis sokat számít :( , de sok dolgot irigyelek tőled. A csendet, a teret, a levegőt. Nekem is 60 km-t kell utaznom ezekhez :?

Betty Hát tök mindegy nem, melyikünké a szebb 8) lóürüléket sem ér :wink:

Most hogy már tisztáztam nem vagyok terhes, kezd izgatni, hogy akkor talán megint cisztát csinált nekem a closty. :evil: Határozottan úgy érzem nőtt a méhem, vagy arrafelé vlmi :? Bár volt már egy és felszívodott-na de akkor se akaroom :evil:

réka80
 
 


Betty, ha lesz időd, dobsz egy táblicskát? :) légysziiii :lol: Olyan sokan lettünk hirtelen :)
Ja 32 nap a ciklushossz sacc/kb, de ez a mostani 33 napos lesz, ahogy számolom. No akkor írjunk 32-33-t és legfeljebb javítunk, bár bevallom nem látom nagy értelmét. Én bizti nem fogok mindenkinél számolni, hol tart :mrgreen: Kiderül úgyis a hszekből.
De többség dönt, és igazából akár.....

réka80
 
 


Húúú lányok, annyit írtatok, hogy alig győzök visszaolvasni! :)

Először is: gyönyörűek a gyerkőcök, mind egytől egyig! :D :D :D

Másodszor: én vidéki csaj vagyok, vidéken nőttem fel, 6 éve lakok Bp-en. Sok előnye van, de én mégis visszavágyom, ahol kevesebb a zaj, nincs bűz, kedvesebbek az emberek stb.

Réka!
Miért könyvelted el magad, hogy nem vagy babás? Azért még 5 nap van a mensiig, talán korai volt a teszt, nem?

Zsu!
Nekem is hőhullámaim vannak, pedig nem is szedek clostyt.
:roll:

Csip-csip!
Szia nálunk! :)
Ugyan nem engem kérdeztél, de mi megszakítva védekeztünk a lányom születése után, meg bíztunk a szopiban. :) Aztán ez annyira bejött, hogy még most sem jön a tesó! :( :(

További szép napot mindenkinek! :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Pitypang fognak jönni a Kistesók is, tudom :)

réka80
 
 


Az előbb pakolásztam, és képzeljétek mi akadt a kezembe!
A kismama ruháim. :lol:
Azt mondta apa, hogy ne tegyem messzire, mert lehet, hogy hamarosan szükség lesz rá.
Ma megkezdjük a második hónapot próbálkozás terén, bizakodom...remélem sikerül. Annyira jó lenne, Májusi babánk lenne, amire mindig is vágytam. :)

Joli
A kiírás időpontja még változni fog. Lehet már az első ultrahangnál is más lesz, de a másodiknál tuti. Ez általában így szokott lenni.
Nekem az első időpont amit számoltam Február 16 volt. A doki 25- öt mondott, aztán később Február 15 lett belőle, és akkor is született Kristóf.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susytunder: Drukkolok Nektek, hogy össze jöjjön...sok sikert!

Pitypang:köszi azért, hogy válaszoltál

JOLI:
Azért ez nem semmi , komolyan multhónapban fejezted be a bogyit és már is lett babóca???Első hónapban???
Ezt nevezzem, nem semmi..Szóhoz semm jutok...

Mondjuk én is szedtem bogyit még hozzá 8évig...Minnél eöbb jó lenne ha jönne a pici, de azért a 3 hónap tisztulás nem árt szerintem, de ha becsuszik, akkor becsuszik...de én mindenesetre félnék egy kicsit:S

De örülök, hogy sikerült Nálatok:)

Puszi:Kitti

[/b]
csip-csip18
 
 


Ne félj Joli, minden oke lesz :wink:

réka80
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Megjöttünk a balcsiról...én már nem fürödtem ma.... :lol: :lol: :lol:

Gondolom sejtitek...

Nem bírtam tovább és reggel megcsináltam a tesztet...sajnos nem volt időm megosztani veletek a hírt!

++++++ lett, két csíkosak vagyunk!!! :lol: :lol: :lol:

Nagyon boldog vagyok, köszönöm a drukkokat!!!!

De azért vasárnap reggel megismétlem...biztos ami biztos, de jól látató a 2. csík :lol:

pussz mindenkinek :lol: :lol: :lol:

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Iner!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratulálok Nektek!!!!!!!!!!!!!!

De jóóóóóóóóóóóóóó

Puszi
csip-csip18
 
 


Iner!!!!
Gratulálok neked is!! :wink:

Csip-csip!
Januárban én is abba hagytam a fog.gátlót és februárban már babás lettem,de sajnos nem jól végzödött mert müszeresen be kellett fejezni a 6.héten mert elhalt az embrió...
De a dokik abszolut kizárták a gyogyit,mondták ezek a mai tabik már napok alatt kiürül a szervezetböl...
Szorítok neked is!!! Küldök sok-sok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!!! :wink:
Vendég
 


Ezt nevezem lányok, elindult a pozitív energiák sokasága!!!csak így tovább, hamarosan mindenkit utolér... :lol:

Na most már tényleg azt gondolom, hogy nagyon el vagyok késve, mert úgy látom, hogy hamarabb kellett volna mondjuk 24-26 év között elkezdeni a baba projektet. Erre mondaná a barátnőm:semmiről nem vagy elkésve és neked akkor sem sikerült volna sajnos hamarabb!!!Ez van, nagyon örülök a jó híreknek!

Joli
Nem lesz semmi baj, most már ne aggódj, minden rendben megy majd és legfőképpen nyugi!!! :wink:

Iner
Halkan még, de gratula, nem szoktam, csak a baba születése után igazán gratulálni! :wink: vigyázz magadra!

Kírus
Remélem jól vagy, látod milyen sokan a nyomodba léptek?Én si oda igyekszem! :wink:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Iner
Hatlamas gratula!!! :lol:
Nagyon örülök a jó hírnek!

Zsu
Én is pont erre gondoltam, hogy szépen alakulunk, és ha minden hónapba 3 babásunk lesz, akkor előbb utóbb mindenkit utol és a babás hullám. :lol: :lol:

Ujdonsűlt kismamik vonalzót kérünk, hogy tudjunk követni titeket. Én is csináltam új vonalzót, de egyenlőre csak tesztelőset.
Kiváncsi vagyok az új hónapban kiért izgulhatunk majd. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


olyan furi nekem ez a hosszú hétvége, tegnap vasárnap érzésem volt, ma nem is tudom milyen, de még csak holnap lesz szombat. :roll:
Ti hogy vagytok ezzel?

Kép
Kép
susytunder
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: