Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Boris! nagyon szépek vagytok! Te is csini mami vagy!

Ranita! Boldog névnapot!

Suti! Balatonon hol voltatok? Mi júliusban megyünk2-3 hétre. Bence már alig várja. Édesem minden évben visszaszámlál. Mostmár végre megtudom neki mutatni a naptáron mikor megyünk, és akkor minden nap kihúzunk 1 napot. Csak sajna idén nem hiszem, hogy velünk jön férjem, mert most kezdett az új munkahelyen, és elég fura lenne, ha rögtön eljönne szabira.

Csajok! ma minden gyerek egy kicsit buggyant volt. Elöször csak a fiaimon voltam kiakadva, férjem mondta is, hogy tuti jön valami front. Utána kiértünk a játszótérre, és kész bolondokháza volt. Mindenki megkergült. Szóval tényleg jön a front! :lol:

aviubi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a névnapi köszöntéseket.
Szombaton apa elvitt vacsizni, a tegnapi ajándéka pedig egy jó kis hátmasszírozás volt :D :D :D Olyan jóóóóóóó volt :D :D :D

Piciboris,
nagyon szépek vagytok ti is :D .

Balaton :arrow: mi is minden évben szoktunk menni, ez most a munka miatt lehet, hogy elmarad :cry: :cry: :cry: De akkor is szakítunk rá időt, hogy 1-1 napra elmenjünk. Nekünk közel is van, Keszthely 20 perc, ott van egy nagyon szuper, gyerekbarát strand, mi imádjuk, szinte minden hétvégén lemegyünk.

Én meg olyan mérges vagyok, azt hiszem sikerült valamit összeszednem. De hol? Még fürödni sem voltam. Vettem canesten kombit. Van valakinek tapasztalata róla? Kipróbálom, hátha segít.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ideg vagyok! :twisted:
Elszállt a hosszú írásom, mert Beni mindig elhúz innen és sokáig írtam. :cry: :cry:
Majd pótolom

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 

 
 

ranita, köszi!
de jó nektek, mi Tárnokról hétvégén max. a velencei tóra tudunk menni, pedig imádjuk a balcsit.
húú de útálom amikor gombám van, szerencsére (érdekes módon) csak a terhességem előtt volt ilyenem, én is canesten krémet kentem meg kúpot raktam fel, nagyon jó, 1-2 nap és elmúlik, de azért 4-5 napig használd, hogy mindent kiírtson.

süti, de jó a kép rólatok :lol: és a badacsony...azt is imádom :wink:

angi írj :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Szóval, azt írtam, hogy
Boris, örülök, hogy szépen jár Lujzi, az esések benne vannak a pakliban.
A Bence evése néha kiakasztó, olyan keveset eszik egyes napokon, hogy azt hiszem éhezik. Máskor meg rendesen.
Egyedül inkább csak túrkál az ételben kanállal-villával, néha beteszi a szájába, hagyom kicsit, de ált. én adagolom neki a végén.
Ha hagyja. Sokszor megmakacsolja magát, ha nem túrkálhat, nem is kapja be, amikor adom neki.
A darbossal volt gond, eleinte mindig szopogatta az ételt, vagy nem is ette, amíg nem turmixoltam, mára már megszokta, sokat erőltettem.

A Balcsi nekünk messze van sajna, itt a környéken lehet megyünk valahová, de máris a szülésre gyűjtünk.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


angie, jaj igen én megfeledkeztem róla, hogy a szülés is egy szép kis summa...meg előre bekészíteni mindenfélét a babókának :wink:
hát mi is gyűjtögetünk a nyaralásra..

Lujzi meg néha egészen szépen eszik kanállal néha meg nem hajlandó...és azt vettem észre akkor válogatós amikor nem éhes, így most megvárom amíg mondja magától, hogy mammma.
óó a villát még nem is próbáltam, szerintem játszana vele.
olyan nehezek ezek: altatás, etetés, nevelés, majd a szobatisztaság is egy jó kis program lesz....

Kép
Kép
piciboris
 
 


aviubi, Lujzi is zizi volt tegnap :shock: semmi sem volt jó neki, még a kisvakondra is fújt..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Aviubi,szemesen voltunk.3 hét de jó neketek,csak nem telketek van ott.Mi sajnos itt befejeztük a nyaralást,mert ma tudtam meg hogy az apeh se adja vissza a visszaigélylésem,mert részletfizetésem egy illeték miatt,ami nem is az enyém csak az én nevem fut.

Ranita,canesten kombi,csináld végig a kúrát és ha nem változik semmi menj dokihoz.

Boris nem badacsonyba voltunk,ott még nem jártam,de biztos szép hely.
Hát engem kiakasztott egy barátnőm.Azt mondta hogy mikor 3 évesen vitte oviba először a kislányát,akkor megjegyezte-kérdezte az óvónő,hogy ugye egyedül törli a popsiját????? :shock: :shock: :shock: Az ilyen minek megy óvónőnek.Persze és reggelit meg ebédet csinál magának,akkor minek is viszem oviba???Kész lettem,hát asszem tőlem megkata volna a magáét.Hülllllye. :evil:

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Süti,
vannak érdekes óvónők az tuti :shock: . Nálunk szerencsére ilyen gond nincs. Kimennek vele a wc-re, szerintem még rá is ültetik, mert nem ér le a lába :D :D :D

Piciboris, Angie,
az evéssel mi is nagy gondban voltunk mindig. Soha nem volt jó evő és én nagyon el is rontottam. Azért, hogy egyen, megpróbáltam elterelni a figyelmét. Először csak beszéltem hozzá egyfolytában, aztán kapott valamit a kezébe, azzal foglalkozott, közben meg tátogatott :D . De aztán ez sem volt elég, jött a könyv. Először csak nézegettük a képeket, de aztán már olvasni is kellett neki :D És ez a szokása a mai napig megvan. Igaz, mióta oviba jár, mintha kezdene leszokni róla.
A többi dologgal szerencsére könnyen megbírkóztunk/megbírkózunk. Eddig.

Szülés :arrow: bele lehet nyúlni a pénztárcába :evil: . Nálatok vannak fix tarifák vagy annyit adtok, amennyit gondoltok???

Elhasználtam az egyik canestent már és határozottan jobb. Remélem elmúlik tőle.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita, tetszik a vonalzód :lol:
na örülök ha használ a canesten, szerintem jól leszel ha végighasználod :!:

sütike, badacsony gyönyörű, fleg a hegytetőről :lol:
ezek az óvónők sem normálisak teljesen, lehet olyan gyerek aki kicsit csúszik a szobatisztasággal és én szerintem az sem gond, de az oviba ezt utálják, hallottam és is ilyeneket..

na csajok szorítsatok, most reggel volt szerintem az tüszőrepim, már bocsánat...de úgy elöntött ott lennt minden, gyors beültettem Lujzit a székébe és beraktam egy mesét, addig apával összebújtunk, minden ideális ahhoz, hogy baba legyen :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris hajrá!
Na Bence biztos nem ült volna ott! :lol: :lol: :lol:
sosem akar mesét nézni, mást sem, mindig jön utánunk, igazi kis fogamzásgátló! :lol:
A villával tényleg sokat játszik ő is, jobban élvezi, mint a kanalat, hogy fel lehet szúrni rá a darabosat, így az is jobban ment.

Ez az ovi téma kiakasztó!
Kitörölném én az ilyen óvónőnek! :twisted:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Kihagytam a lényeget, hogy most már tuti FIÚ!
Voltam uh-on, mutatta is a fütyit, én meg bőszen bólogattam, pedig csak valami maszatot láttam. :lol:
Nincs szemem ehhez a 2D-hez.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


angie, hát én reménykedtem benne, hogy kibírja addig Lujzi.....mondjuk nagyon 'siettünk :oops: :oops: :wink: reggel ismétlés következik :lol:

Lujzinak még villát nem merek adni, tuti kiszúrná a szemét, olyan kis izgága tud lenni..... 8)

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris csak kétnaponta legyetek együtt,mert a spermák csak úgy életképesek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!És ne azért mert úgy érzed hogy most itt az idő,megint nagyon görcsölsz rajta!

Angie,akkor mostmár gratula a fiúcskához!!!!Ez a genetikai volt???Érzed már hogy mocorog????

sutimano76
 
 


Suti, igen, genetikai és minden rendben.
Hajaj, érzem hát! A 16. héttől. most már nagyon szépen rúgdos vagy bokszol! Jó újra ezt érezni! :lol:

Boris, tényleg vigyázni kell a villával, még akkor is, ha kis műanyag baba villa.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Boris! Azt hiszem igaza van Sutinek!Én is úgy tudom, hogy 2 naponta érdemes együtt lenni, mert a kiskatonáknak újra kell termelődni! Én most néztem, hogy Lh teszttel nekem szerintem most sincs ovum. De mostmár abbahagyom az LH teszteket is mert csak ideges leszek tőle. Ez még megmaradt, de ha elfogy akkor csak hcg tesztet veszek. Remélem arra is már csak egyszer lesz szükség.
Hú lányok nekem most nagyon kell ez a baba. A munkahelyemen meg akarnak tőlem szabadulni. Már a szabi lejártával. pedig kértem, hogy a Gyes lejártáig adjanak fizetés nélküli szabit, de ők nem akarnak. Most nagyon félek, hogy mi lesz velünk.

Angie! Gartulálok a kisfiadhoz! Nagyon-nagyon jó fiús anyukának lenni! :wink: Nekem 3 szerelmem van! :lol:

aviubi
 
 


aviubi, süti, köszi atanácsot, nem voltunk reggel együtt, talán estére lesznek katonáink 8)
aviubi, várjál csak,...kirakhatnak ha gyesen vagy? szerintem nem.
vagy hogy van ez a szabi-dolog?
izgulok mi lesz veled.. :shock: :cry:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Csajok már bocsi,hogy ezt írom,és tudom én menetem át ennyi vizsgálaton,meg próbálkozáson,de mi lenne ha pár hónapra elfelejtenétek a különböző teszteket és hagynátok hogy a természet végezze a dolgát.Szerintem már attól nem sikerül folyton stresszeltek a teszteken.Bocs hogy ezeket írtam,szörnyen úgy hangzik tudom,mintha nem lenne bennem egy csepp együttérzés se,pedig van.Mikor én próbálkoztam nem is tudtam vannak ilyen tesztek,csak szexeltem 2-3 naponta és vártam a csodát,meg azt hogy a kövi hónapban ne jöjjön meg.Légyszi a kedvemért kicsit hanyagoljátok a teszteket,szexeljetek,és csak akkor kezdjetek tesztelni ha már egy hete késik a menszesz,légyszi,én úgy drukkolok.

sutimano76
 
 


...

sutimano76
 
 


sütike te annyira aranyos vagy, de tétyleg ezt gondolom és pont arra gondoltam (talán írtam is valamikor) hogy csak szexelni kéne élvezetesen aztán csak össze jön :lol: én most nem lh teszteltem, csak mikroszkópozom...és belátom az sem 100%-osan megbízható, így ezzel az erővel simán az öszöneimre hallgatva is sikerülhet, na én megfogadom a tanácsod, bontottam egy kis bort, páromt picit megkínálom, aztán hátha este lesz kedvünk ha letettük Lujzikát :lol: köszi!!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Na ez a beszéd,így kell ezt ,egy kis bor, egy kis romantika,mikor a pici alszik már,nagyon drukkolok !!!!

sutimano76
 
 


sütike még kb 1 óra és úúúsgggyi :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris::
Kép

sutimano76
 
 


Süti,
teljesen igazad van, ezt szerintem mindenki tudja. Csak nem olyan könnyű. Én mondjuk csak uh-ra járok a closti miatt, de gondolkodtam rajt, hogy most azt is kihagyom. Csak aztán mégsem merem, nehogy baj legyen belőle.

Nekünk mindkét terhességemnél az jött be, hogy pé idején kb 1 hétig minden nap együtt voltunk. Sokan mondják ezt a két naponta variációt, nem tudom melyiket próbáljuk most ki :P :P :P

Aviubi,
én is hasonló cipőben járok, mit te. Nekem sem biztos a munkahelyem :cry: , ráadásul 28-val lejár a gyesem, azt sem tudom be akarnak e jelenteni vagy sem :cry: . Én már tiszta ideg vagyok ettől, az elmúlt egy- két hétben simán fogytam 2-3 kilót. Mert aztán itt is elhelyezkedni nem olyan könnyű.
Tényleg, azt nem tudjátok, ha esetleg úgy alakul, gyes után el lehet menni munkanélkülire???
Én annyira bízom ebben a hónapban, nagyon remélem, hogy ott fennt tudják, hogy most jött el az ideje egy babának.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Ranita! Akkor mi most nagyon 1 cipőben járunk. Igen, tudom, hogy nem kéne görcsölni a baba projekten, de sajna mindig itt van ez a hülye munkaviszony. Mert vissza nem tudok menni, új helyet 4 órában nem találok. Viszont ha összejön a baba akkor azért kéne a táppénz, gyed stb. Sjan nem állunk olyan jól, hogy apa eltudjon tartani.. És sajna ott van az a fránya logopédia ahova járni kell, így a teljes munkaidő kilőve. Így aztán jön a görcs, hogy minket csak 1 dolog húz ki a szarból, hogy az amúgy is vágyott 3. baba összajöjjön. És tényleg nem azért akarom a 3. babát, hogy állambácsival így tartassam el magam. Tudom ti tudjátok, de szerintem sokan azt hiszik..

Képzeljétek, tegnap nagyon összevesztem a házunkban lakó nemzetiségi családdal. Jöttünk haza a fiúkkal, és hát olyan gyerezsivallyal közlekedünk, amit probálok csítitani, de gyerekek. Velünk volt még a felettünk lakó kisfiú is aki Bence nagy haverja. Erre kijön a csaj, és undorító stílusban ordít, hogy elege van abból, hogy állandóan a kölykeimet kell hallgatnia. Én csak annyit válaszoltam, hogy én pedig a kutyájának az ugatását hallgatom, éjjel-nappal... A végén a csaj megfenyegett, hogy megöl engem, és a kölykeimet...Nagyon kiborultam, így felhívtam férjemet aki ép jött hazafelé, és kértem, hogfy beszéljen velük. Beszélt, és lehívott, hogy menjek le én is. A csaj anyja olyan hazugságokat vágott a fejemhez, hogy csak lestem. Szerinte mi mindig oda szemetelünk a folyósóra, és az én fiam direkt cukkolja az ő idióta fenevad kutyájukat stb... Én válaszolgattam, hogy nem igaz, és akkor amikor arról kezdett el dumálni, hogy mi hangosan szexelünk , na akkor már borult a bili, és inkább feljöttem. Férjem még maradt, és amikor utánam jött akkor egy kicsit összevesztem vele is, hogy miért nem állt ki mellettem. Erre ő azt mondta, hogy mellettem áll, de nem tartja értelmét, hogy ennyire primitív emberekkel leálljon vitatkozni, amúgy úgy jött el onnan, hogy megmondta nekik, hogy ő biztos benne, hogy nem mi szemetelünk, és ezzel lezárta. Igazából ezzel a szexelős dologgal állította ki magáról a bizonyítványt, hogy mennyire hazug dög, de akkor is zavar ha igazságtalanul vádolnak, és a legjobban az zavar, hogy minden nap el kell mennem az ajtajuk elött a fiúkkal. De az tuti, hogy nem fogom a gyereket fenyíteni néhány büdös etnikum miatt.
Húúú. Bocsi, hogy így rátok zúdítottam, de nagyon felkavart ez az egész. :cry:

aviubi
 
 


Aviubi,én úgy tudtam az ilyen etnikumok is hangosak,vagy ők pont nem???Melesleg aki társasházban lakik az vagy megszokja vagy megszökik,tehát ha zavarja költözzön el kertesházba.

A munka miatt sajna,de drukkolok hogy minden úgy alakuljon ahogy elterveztétek.sajnos mindeket még a táppénz meg a gyed se húz ki kakiból,bár tény még rosszabb lenne a helyzet ha nem lenne.És elég szomorú hogy ebben az országban az apa fizetése nem elég arra hogy eltartsa a családot.

sutimano76
 
 


sütike, megvolt, köszi :lol: remélem szerencsét hozott a kis lóhere 8)

aviubi, huhh ez tényleg nehéz dolog...mi olyan társasházban laktunk ahol mi egyedül voltunk fiatalok, mindenki nyugdíjas volt.
folyton minket szekáltak, egyszer pl. azért, hogy mi égve hagytuk a pincében a 30W-os :shock: égőt ami iszonyatos sokat fogyasztott aznap este :roll: na mi is sokszor kiakadtunk.
utólag rájöttem, hogy túl sokat idegeskedtem rajtuk, próbáld meg kiiktatni őket, simán menjetek el az ajtójuk előtt azt a 2 percet kibírja,...ja egyébként meg te nem vagy köteles elviselni a társasházban más kutyáját!!!! úgyhogy fogja csak be a lepcseset :shock: :!:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Néhány gondolat az eddigiekhez:
Egyáltalán nem akarom védeni az óvónéniket, bár a barátnőm is az. De általában egyedül van a dadussal az óvónéni. Ha van 15 gyerek a csoportban, és ez a 15 gyerek felváltva megy be wc-re, és akkor végzi a nagydolgát, amikor rájön, és szegény óvónéni meg mehet feneket törölni, miközben a többi 14 gyerek szétszedi a szobát. Persze, ha megerőlteti magát, pikk-pakk készen van a gyerekkel, de ez nem garantálja azt, hogy azalatt a 2 perc alatt nem történik semmi a szobában. Én nem fogom őket megvédeni, de háborgunk itt a legkisebb dolog miatt. El sem tudjátok képzelni, hova születnek gyerekek, és milyen családban nőnek fel - az esőtől. Mi vágyunk a gyerekre, és amikor megkapjuk, akkor legtöbbünk élni is szeretne a lehetőséggel, nemcsak a kezét tördelni, hogy "mi a fenének születtél meg", "már megint minek bőgsz"...stb. Olyan dolgokat látok az iskolában, amit ti nem, mert a másik oldalon vagyok. Olyan szülők jönnek, hogy néha a fülem kettéáll a primitívségüktől. Persze sajnos adódik olyan is, amikor a kolléganő primitívsége vetekszik másokéval, szóval nem vagyunk felsőbbrendű lények, vagy ilyesmi. De a szülő egészen másként ismeri meg a gyerekét, mint mi a közösségben...
Kicsit elkanyarodtam az eredeti mondanivalótól, de biztosan megértitek, miért.

Amit Aviubi írtál, én azt teljesen átérzem. Ezekkel az emberekkel nem lehet mit kezdeni, az egyszer biztos. De nem olyan egyszerű a dolog, mint hisszük. Én azon csodálkozom, hogy egyáltalán egy ilyen lakásban van az a bizonyos család. De azonnal kiütközik a vér - halállal fenyegetni a másikat, mert hangosak a gyerekek... Nem jó az iyen szomszédság, és tudom mennyire keserves az a bizonyos 2 perc, amiről Borcsa írt, hogy el kell menni az ajtaja előtt. De nem lehet velük dűlőre jutni, szóval nagy ívben kerüld őket, és próbálj ne ezen morfondírozni, amikor mész fel a lépcsőn, mert árthat a leendő babának is. Nem akartok kötözni?

Balaton. Egyszerűen imádom. Én a déli partot szeretem; nekem nem gond, ha sokat kell menni a vízbe befelé, és szerencsére MÉG van szabad strand, ami az északi parton egyáltalán nincs. Homokos az alja a tónak, és ez nekem már elég is, hogy nem iszapban kell kijönni a vízből, ami beleragad teljesen a lábadba, és ott feketéllik...
Próbálunk minden évben elmenni pár napra Siófok mellé. Gondolom ŰSiófok nem mindenkit vonz a maga nyüzsgésével, de én a Sóstói oldalát szeretem, ami a családosoknak nagyon kedvez. Általában itt a családosok nyaralnak, és elég csendes, nyugodt környék. Aki meg vágyódik a zsongás után, simán besétálhat Siófokra - én csak a séta kedvéért.
Most is megyünk, ahogy vége a sulinak.
Sajnos hosszabb nyaralás nem lesz, de hát ez van. Inkább a Bridget Jones-os MINISZABIT választottuk :) Többször keveset.

Az, hogy ki kivel hányszor és hogyan van együtt, az teljesen egyéni. Amikor nekem sikerültek a babák, én nem gondolkoztam azon, hogy mikor hogyan... De majd' minden nap együtt voltunk, és sikerült a dolog. Részben.
Borcsa, amikor azt mondod, hogy "jó, akkor hagyjuk a dolgokat", egyáltalán nem hagyod őket. Akkor kimódolod, hogy reggel lesztek együtt, vagy kimódolod, hogy borászkodtok egyet. Ez is eltervezett dolog ám. Én tudom, hogy ez nehéz, de ezt is ki kellene kapcsolnod, főleg mert neked nem kell uh-n figyelgetned magad. Ne gyártsd a babát, hanem élvezd az együttlétet...!!!

Ranitával egyetértek abban (és ez Borcsának is szól), hogy nehéz kikapcsolni. Eddig én is figyelgettem a tüszőérést, és bizony a figyelgetés engem igazolt. Ez már egy indok volt a dokinak arra, hogy lombik felé tereljen... Ez már megmutatta, hogy a bajok mellett van még baj, szóval Ranita esetében bizony kellenek ezek a dolgok.

Fel a fejjel llányok! Megint hosszú lettem, és itt okoskodom ahelyett, hogy aludnék, és nem írnám tele a fél oldalt! Bocsi :oops: :oops: :oops:

Még egy dolog. ŐSZINTÉN! Ezen ügyködtem majdnem egész nap, hogy milyen legyen a meghívó belseje... Ilyen lett. Ha van tanácsotok, szívesen veszem - anyukám szerint a téli kép nem jó, és minek írunk ennyi mindent bele... Csak ŐSZINTÉN!! Ja, bizonyos dolgokat most kivettem belőle, hogy ne hívogasson minket senki, meg hívatlan vendég ne jöjjön hozzánk... Azért félő, hogy akár 200 ember is kíváncsi lehetne ránk :):):):):):):)
Kép
babszi
 
 


Hehe, teszteltem kicsit - azt hittem a 4600-as szám nagyon jó - sok embert érdekel a mi topikunk. Sajnos rossz hírrel kell szolgálnom - azt is bejegyzi a gép, ha mi nézzük meg hátha írt vki...
babszi
 
 


Nos,apa lement anyukájáékhoz a telekre ,én meg nem tudok aludni.

Babszi,nézegetnek rendesen,mert a 4612 a kövi a tied után,tehát volt 11 leskelődö.
Innen üzenem,ne csak olvassatok nyugodtan csatlakozzatok.

Babszi meghívó remek,szerintem így tökéletes.A kép jó rólatok,de tényleg jobb lenne ha nem kabátba-garbóba lennétek.De ha nincs más akkor ez elég sokmindent elmond.A szöveggel szerintem nincs gond,bár a címek után részt nem tudtam elolvasni,annyira pici volt nagyításra meg eltorzult,de gondolom a gratulációs levélcím lenne ott?!
Akkor várjalak ,vagy ha mohamed nem jön a hegyhez a hegy menjen mohamedhez????

Délután volt juniális itt pécelen,és a kedvenc musicalszínészem (Dolhai Attila)lépett fel,nagyon szupi volt.Jó volt egy kicsit kikapcsolódni,bár nem olyan rég(máj.10.) voltam az operettbe ahol szintén játszott a darabba amit láttam.

Na megyek megpróbálok elaludni!Jó éjt!

sutimano76
 
 


Süti,
3 órakor :shock: :D ? Neked aztán tényleg hiányzott apa :D :D :D

Babszi,
szerintem is jó a meghívó, de én is azt mondom, mint Süti. Egy másik kép jobb lenne, amiben nem garbóban, kabátban vagytok. De ha ez tetszik, ezzel sincs gond :roll: .
Szeretem ha okoskodsz :D :D :D

Biztos, hogy sokan olvasnak minket, hiszen nem csak mi 4-5 en vagyunk, akiknek ezt a dolgot át kellett élni. Kár, hogy nem akarnak csatlakozni, sokkal jobb, ha az ember megbeszélheti valakivel.

Ha valaki szeretne babát, az szerintem egyáltalán nem tud kikapcsolni. Minden kis jelre odafigyel, akaratlanul is már. A Hanna előtt én sem voltam ilyen. Olyan türelemmel vártam, soha nem voltam kétségbeesve, hogy na, megint megjött. De most, hogy volt egy méhenkívülim, teljesen más. Oda is kell figyelnem, muszály uh-ra mennem, de szeretnék is mindent megtenni annak érdekében, hogy minden egyes esélyt kihasználjunk. Nagyon jól tudjuk, hogy egy petevezetővel nincs olyan könnyű dolga az embernek.

A mi lakóközösségünk szerencsére jó. 11 család lakik ebben a háztömben, de mind fiatal. Ja, nem, van egy idősebb néni. Én nem panaszkodhatok.

Kisebbséggel nekem még sosem volt összetűzésem. De, egyszer. Mentem vv-re és ott volt egy ismerősöm, aki behívott. Sokan voltak, tény, sok roma nő + a férjeik. Nem is tudom vajon hogy tudtak ott lenni délelőtt 10 órakor :evil: . Na, a lényeg, hogy beszóltak, hogy ki kellene várni a sort. Persze ez nem így hangzott :evil: , gondolom van sejtésetek :evil: . Vissza tudtam volna szólni, hogy kuss, mert én munkahelyről jöttem el vv-re, ahova vissza is kell mennem és még egyenlőre én keresem meg az ő pénzüket is. De inkább nem tettem. Nem jó ezekkel ujjat húzni és én nem is merek :oops: Inkább nagy ívben elkerülöm őket.
Jajj, van olyan képzeljétek, hogy itt a ház előtt kukáznak. Nem tudom, nálatok csinálnak e ilyet, nagyon durva. Olyan dolgokat szednek ki, hogy elhányom magam. Én nem tudom komolyan megeszik e, dehát gondolom. Amit én kidobok, mert megromlott, nem fogyott el, penészes, azt ők elviszik. Undorító. Van amikor csak azt látjuk, hogy 2 láb lóg kifelé a kukából :evil:, derékig bennt vannak. Apa nem tudjátok meg, mit szokott mondani. Le sem merem írni.

Na, most én is regényt írtam :D . Egyedül vagyok, Hanna tegnap a mamiéknál volt, haza sem jött, apukám rábeszélte, hogy aludjon ott. Apának meg be kellett menni dolgozni. Délután meg elmegyünk fürödni.
És elfogyott a canesten és használt is. Legalábbis remélem nem jön vissza újból.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita,hát igen 3-kor,de végül úgy oldottam meg hogy lehoztam az ágyneműt a nappaliba és tv-zés közben elaludtam végre,nemrég keltem.Remek a fél nap már eltelt.

sutimano76
 
 


sziasztok :lol:


babszim, én is szeretem olvasni amit írsz :lol: :lol: és teljesen igaza van...tényleg tutira nem tudom kikapcsolni magam. sajnos. és most már úgy is gondolom, hogy ha 2 ciklus alatt nem jön össze, én bizony elmegyek egy dokihoz...január óta próbálkozunk, ez az 5. ciklus......és nem szeretnék 40 éves lenni a tesóka születésekor :roll:
a meghívóval kapcsolatban: szerintem is egy tavasziasabb fotó lenne jobb, ami olyan szép színes :lol: a szövegben a vacsorás résznél én csak az étterem nevét írnám, hiszen alatta zárójelben ott van a cím, oda írhatnád a kerületet.
jajj és még valami, hogy valahogy nem középre rendezettek e szövegek a jobboldalon, ez dirrekt van így? úgy értem, hogy a nevetek jobbra, alul a címetek meg balra vannak csúszva, nem egyvonalban vannak. bocsánat a belekotyogásért :P

sütike, na gyorsan eltelt a nap?

ranita wellnessestetek?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Igen Boris ,bár utálok korán kelni,de ha sokáig alszok akkor meg hamar eltelik a nap,az se jó :? De Apa hamar hazaért és .... :wink:

sutimano76
 
 


Sziasztok!

babszi! nyugodtan írjál jó sokat! Egyertértek veled nagyon sok mindenben. Sajna én is találkozom az oviban is primitív szülőkkel, akik elvárnal fura dolgokat az óvónőktől. Sajnos igaz, hogy nagyon sok gyerek van 2 emberre, sőt nálunk a dadusnak rengeteg márs feladata van ami nem a csop. szobában történik, így sokszor van egyedül az óvónéni 26 gyerekkel. Szerencsére, vagy sajnos, Bence itthon végzi a nagydolgát, ha máshol jön rá visszatartja.

A házunkban lakó nemzetiségi család a kultúráltabb fajtából van, azaz nem isznak, és nem mezítláb járnak, de a vér nem válik vízzé. :cry: De szeretnénk elköltözni, csak hitelt nem merünk felvenni, és jó lenne ha nem panleba kéne menni. Mondjuk én most mondtam férjemnek, hogy menjünk panelba, csak menjünk innen, mert már elegem van.
A meghívó nekem nagyon tetszik. Képnek tényleg jobb lenne valami nyári színes. Mindenkit hívsz vacsira akik mennek a templomba? Mert ha nem akkor a vacsi meghívót 1 külön kártyára érdemes írni, és azt odaadni a meghívó mellé.
Mi hétvégén voltunk esküvőn. Hááát. Nagyon gáz volt. A hangulat nulla. 10 órakor már azt néztük mikor mehetünk haza. Az volt a baj, hogy valami tingli-tangli zene ment még 10 órakor is, pedig már 1/2 6-kor ott voltunk. Nem volt rossz az a zene, de nem esküvőre való. Így amikor 11 után elkezdték a jobb zenét addigra már mindenki csak lézengett. Pont arról beszéltünk tesómékkal, hogy a mi esküvőúnkön 9 órakor már mindenki bulizott.

Mit szóltok a választási eredményhez? Szerintem önmagáért beszél. Mostmár nem ártana észre venni magukat egyeseknek.

aviubi
 
 


sütike.... mik történhettek amikor apa hazaért... jujjj+++:shock: :lol: :lol:

aviubi, nagyon örülök a választási eredménynek, de kár, hogy a másik oldal nem látja és nem mennek végre el :!: :!:
de jó lenne ha el tudnátok költözni, nagyon rossz amikor az embert saját házában zaklatják... :cry:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Bocs a szókimondásért :oops: ,hát Boris nekem idén ez volt az első olyan szex amit felhőtlenül tudtam élvezni.Sajna miután a vérzés miatt el kellett felejteni vagy 2-3 hónapra,utána elég nehezen találtunk újra egymásra.Viszont aminek nagyon örülök hogy ezek ellenére Apa megint szerelmes belém(ez nála nagy szó).

Támogatom ha valaki kertesbe költözik.Aviubi ha lakás már saját tulajdon akkor nem kéne sokat felvenni nem???persze biztos állás kell legalább az egyikötök részéről.Remélem sikerülnek a terveitek.Egyet ne felejts:az újépítésű árából már lehet kapni kerteházat is!!!

Választási eredményeknek örülök,de azért én egyszer már arra lennék kiváncsi ,mennyi lenne a fidesznek a Kdnp nélkül,egyáltalán minek az nekik?

sutimano76
 
 


FONTOS FELHÍVÁSOM VAN!!!!!

Roskadozik a cserkófánk a sok cserkó alatt,a héten még tutira szedhető,nem kukucos,már 15 kg leszedtünk de még mindig tele van, ezek mai képek:Kép Kép Kép

GYERTEK CSERKÓT SZEDNI!!!LÉGYSZI

sutimano76
 
 


sütike, én is kíváncsi lennék rá mire képes a fidesz :wink: és az az igazság, hogy nagyon szeretném ha ők jöhetnének már :lol:

szex: megnyugtatlak :shock: mostanában nekem sem volt az igazi..még mindig érzékeny a gátam...(szülés után szétnyílt, nagyon lassan gyógyult) meg ez a gyerekgyártó szex tényleg nem olyan jó...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Suti! Hűű, de gyönyörű a fátok!!!! Nálunk Bence a cseresznye imádó! Hunor pedig mostanában magostul eszi.. :roll: Hááát nem biztos, hogy örülnél ha mi beömlenénk a kertetekbe, mert Bence nagy kertész. Ti Pécelen laktok?
Igen, szeretnénk kertes házba költözni, de sajna ami tetszene az elég drága. Nem mennék messze Pesttől, mert Bencét muszály fejlesztésre hordani. Mi panelban lakunk kb. 14 milliót ért 1 éve. Most már állítólag csak 12 ért tudnánk eladni. :cry: És így szoc pol nélkül már tényleg gázos. Mi a 3. gyerekre vártunk, mert akkor a fél szoc. pol.-t igényelhettük volna. Most pedig lecsúsztunk. Az igazi az lenne ha eladnánk anyum lakását is, és úgy költöznénk közesbe, de sajna ő túl igényes, és teljesen más elképzelései vannak. Építész eredetileg a drága...

Én is örülök a választásoknak, de én a jobbiknak is nagyon örülök. Szerintem igenis szükség van 1 ilyen pártra a magyar politikában. És már a hócipőm tele van, hogy le neonácizzák őket. Baj, hogy valaki végre tényleg szeretné a magyarok érdekeit képviselni? Na megyek mert felébredt Hunor!
Szép napot!

És ez az Mszp nagyszájú nő... Szerinte a magyarok időt kértek, és ezért nem mentek el szavazni. Ez hülye!

aviubi
 
 


aviubi, nehéz ez a vétel-eladás....tudom, mi már rengeteget költözködtünk, két hitelt vettünk fel, az elsőt visszafizettük és most kevesebbet vettünk fel, mert fele akkora házat vettünk...viszont azt mondják, hogy most érdemes hitelt felvenni, mert a bankok bevállalják a válságot...

jobbikat én sem bánom! az mdf nél is sokkal jobbak :lol: és én is utálom, hogy aki magyarság hívő az mindjárt fasiszta..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Húú. Most nem tudom, hogy bőgjek vagy nevessek. Ma felhívtam a dokimat, és megvannak a hormon eredményeim. A sárgatest hormon nagyon alacsony, ami azt jelenti, hogy nem volt tüsző repedés. A többi hormon mind jó. Holnap megyek a dokihoz. Annyira éreztem, hogy valami nem stimmel. Csajok! ha úgy érzitek baj van akkor addig menjetel amíg valaki nem foglakozik veletek! ne hagyjátok magtokat elhajtani, mert engem nagyon sokan elhajtottak, és nekem lett igazam!
Basszus. Nem elég, hogy a méhenkívülinél is szartak rám még most is nekem kellett kiharcolni a dolgot... :cry: :x

aviubi
 
 


aviubi, még jó, hogy utánajártál...mert akkor valami lehet, hogy nem stimmal a tüszőéréseddel, érdemes lenne havonta nézni uh-n nem?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Politikához most fáradt vagyok.

Költözés,azért ha 12 millióból nem kell visszafizetni semmit,tehát most nincs hiteletek,akkor ez elég szép,és elég kezdőnek,hogy a szoc.pol.is járjon,na persze építkezéshez.De ha nem vesztejk fel szocpolt,akkor is ehhez már nem kéne olyan sok.Ne feldd ha a ti lakásotok kevesebbet ér mint 1 éve,akkor az is kevesebbet ér amit megvennétek.szerintem 17-20-ból már nagyon tuti házak vannak,akár itt pécelen is.Nem mondom hogy gazdag egy város(nem gödöllő),de jó itt,én szeretem,közel a város.(városliget 9-10 óra körül max.:40 perc,este nuku forg.mellett 30 perc.)

sutimano76
 
 


Süti!

Meg lett a tortánk, spóroltunk rajta 10e-t, mégis olyan lesz, amilyet szerettünk volna! Nagyon köszi a meghívásod - a cseresznyézéshez is. Már rég lógok a válasszal, de nagyon forgattam magamban a meghívást. Kérlek ne értsd félre, de más téged megnézni nagy pocakkal képen, és más eltölteni egy napot egy nagy pocakossal. Ne érts félre, egyszerűen nemtom hogyan reagálnék rá - lehet elöntene a sárga irigység, és besárgulva állnék előtted... Fogalmam sincs, ezt is folyton vizsgálom magamban. De ha a picur megszületik, akkor biztosan szeretném majd kicsit megdajkálni...

Szóval van tortánk is :):):) A meghívóban drága Borcsa a vezetéknevek ki lettek "radírozva", azért dől az egész jobbra, és nincs középre igazítva. Ha ott lenne a teljes nevünk, akkor rendesen lenne az egész. A fényképpel meg az a helyzet, hogy a tavaszias-nyárias képeken a párom napszemüvegben van, ami nem túl jó egy meghívóra. Végignéztem a közös képeket; a többin vagy ő vág OLYAN képet, vagy én vagyok rajta OLYAN... Még keresek képet, de valahogy nekem a meghittség árad a képből... Mondjátok, akkor is megakad a szemetek a fotón, ha nem lövöm előre a problémát?

Nagyobb képet nem lehet feltenni, mert sajna a gép nem enged, csak bizonyos méretig... igazából nem is tudom miért tettem fel - illetve azért, mert egész nap ezen dolgoztam, és tiszta zizi lettem, amikor elkészült. Ezt úgy képzeljétek, hogy aznap kerestem az idézetet - 100at küldtem páromnak, semmi nem tetszett neki :) Meg a fotóval is meg kellett tanulnom bánni - aznap töltöttük le a photoshop-ot... Kép
babszi
 
 


http://ajanlo.kapu.hu/pics.php?d=amazonfahazak

ezt nézzétek meg, tök jóó
babszi
 
 


Sziasztok!

Húúú, jó régen voltam! olvastalak titeket, de írni már nem volt erőm.
Sajna Bencénk mostanában nagyon igényel minket. Ha ideülök a géphez, mert látom, hogy ő elmélyedve játszik, akkor azonnal felpattan és húz el a géptől. régebben mindig az ölembe akart ülni, de már nem.

Boris, nálad nincs ilyen?

Olvasom a hitel, ház, költözés gondokat.....

Mi építkezünk és azzal spóroltunk milliókat, hogy amit csak lehet, magunk csinálunk.
Néha már kivan a t...m vele, elegem van, hogy nincs kész már 2 éve, mindig kell valami, de így nincs annyi hitelünk.Ez vigasztal.

Már hétfő óta azzal szarakodok, hogy lefényképezzem az uh fotót (mert kaptam ám a 19 hetes kisfiúról :lol: ), de mindig homályos!
Nem tudjuk beállítani a fényképezőt.
Remélem sikerül és megmutathatom. :lol:
Nem valami tiszta kép, mert képzeljétek, azt mondta az uh-os, igaz finoman, hogy "kicsit vaskos vagyok" :cry: :cry:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Semmi baj Babszi,megértem.majd ha felkészültél,szólj,bár így a nyári talira se tudok menni,mert ott is látni fogsz/fogtok.De semmi baj,majd egyszer összefutunk.Mondjuk akkor amikor nekem picibabám van már ti meg a kétcsíkos tesztekkel jöttök??? :D

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Voltam a dokinál! Clostit írt fel mint sejtettem. Mellette kell nézegetnem az Lh teszteket, így rendelek 1 adagot.

Babszi! Nagyon szuperek ezek a házak! Én úgy imádom az ilyeneket!
Szerintem ha nem találsz jobb képet ez is jó, mert tényleg nagyon látszik a képen, hogy szeretitek egymást, és végülis ez a lényeg!

Suti! Még nem adtam fel ezt a költözést. Nézegetek énb egyfolytában, csak néha olyan nehéz, mert férjem ezeket tökre rám bizza. Értsd, úgy, hogy autó is akkor lesz ha megcsináltatom a jogsit, és megszervezem, hogy na akkor most megyünk megnézni ezt, és ezt a kocsit. Így aztán néha besokallok.

Angie! Nálunk is ez megy! Ha leülök a számítógép elé, vagy felhívok valakit telefonon akkor tuti nagyon sürgösen szükség van rám, vagy kitör a balhé, és rohannom kell! :lol:

aviubi
 
 


Sziasztok!

Nálam voltak történések.
Hétfőn elmentem uh-ra, sztk-ba. A jobb oldalon látott 2db 10-11 mm-est, a bal odalon is voltak, azt mondta az a szebb most. Dehát gondoltam én, nekem a 17. nap körül szokott lenni pé, majdcsak megnőnek addig.
Aztán gondoltam egyet, tegnap elmentem a magándokihoz. A jobb oldalam, ahol ráadásul a petevezető is van, elég ramaty állapotban van szerinte. Sok 10 mm körüli tüsző van, szerinte az a petefészek, legalábbis ebben a ciklusban, csak erőlködik. A balban volt a domináns tüsző, amit mért az 20 mm volt.
Persze mondanom sem kell, hogy kibuktam. Egyébként rendes volt, ennek ellenére nagyon bíztatott. Megkérdeztem, hogy ő mit javasol, javasolja e azt, hogy menjünk tovább. Azt mondta, megtehetem, hogy elmegyek Tapolcára,szerinte ott nekem pikk-pakk "csinálnak egy gyereket". Ő még azt mondaná, hogy várjunk. De ha én úgy érzem, hogy elég volt,- tekintve ugye azokat, amiken átmentem már-, akkor menjek.
Ott még azt mondtam, erre nem vagyok felkészülve, végig bőgtem az estét. Apa is , a szüleim is azt mondták, vágjunk bele. Megrágtuk a dolgokat itthon és úgy döntööttünk, hogy tényleg elég volt a siránkozásból, lépjünk.
Kaptam is tel. számot, felhívtam, ma má mehettem is a magánrendelésére, Tapolcára.
Megnézte az összes eddigi leletemet. Azt mondta, hogy egy petevezetővel is meg van végülis az esélyem, de mivel ott van a PCO is, javasolja az inszeminációt. A korábbi leleteimet elfogadják, jövő szerdán megyünk további vizsgálatokra. Apa is, nekem meg nőgyógyászati vizsgálat, uh, vv.
Remélem, hog semmi más bajt nem fognak találni és hamar sikerülni fog.
Most már beletörődtem. Valamit tenni kell, nem akarok már a csodára várni. 2 éve mást sem teszek, elegem van. Valami kis esélyt akarok adni magunknak, nem akarom aztán meg később megbánni, hogy még csak meg sem próbáltam.

Aviubi,
de ugye a closti mellett kell menned uh-ra?

Kép

Kép
ranita1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?