Új privát üzeneted érkezett!

a köldököm köré adom

babszika
 
 


de adhatnám combba is mint az inzulint.... hisz bőr alá adom.

babszika
 
 


hát a képek alapján határeset a szimpátia :D :D :D

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 

 
 

kezdem én is úgy érezni, h vmi baj van velünk.... rosszarcunk van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Az inzulin felszívódása a hasban a legjobb. Tehát ebből következik, hogy én is a hasamba nyomom a szurit. :wink:

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


ezt nem is tudtam.... az én rokonaim vajon miért combba adják? :shock: :roll:

babszika
 
 


Vagy, mert nem tudják vagy, mert idegenkednek a hasba szúrástól.

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


pénteken mész uh-ra? ott megnézik, hogy van-e peteérés?

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


én bevallom, h a combba valótól jobban félnék.... bár, nekem a combom feszesebb mint a hasam, és sztem emiatt van a félelem.

vhogy úgy érzem, h itt kevésbé fáj, mert megvéd a hájam :lol:

babszika
 
 


nekem hétfőn kell hívnom a dr-nőt az eredmények miatt, ami remélem, hogy most már készen lesznek és minden rendben lesz. Lehet, hogyha nem jön meg csinálok egy tesztet is hátha már mondhatom neki, hogy van egy pozitív tesztem is :wink:

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


már én is félnék máshová adni.

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


hát, ideje lesz, h elkészüljenek :shock:

úgy legyen!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++

viszont elköszönök, mert álomkóros lettem!
jó éjt neked!!!!!

babszika
 
 


valaki írta, hogy páratlan évben szűlte a babáját és eszembe jutott, hogy én is 89-ben szültem a fiamat. tehát ebből következik, hogy remélem, hogy ebben az évben jön a babó.nem is remélem, hanem tudom!!!de tényleg érzem :wink:

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


szia jó éjt!

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Lujzici: igen, azt hiszem nem volt peteérésem, azért kaptam a clostyt. Őszintén szólva a doki nem sokat várt, nem kellett kivárnunk még az egy évet sem, azt mondta, nincs peteérés, így várhatunk amíg akarunk...Először a férjemet küldte vizsgálatra, közben nekem hormont nézett, aztán következett volna még egy átjárhatóság vizsg. is, de erre már szerencsére nem került sor.
Mikor a tesót terveztük, elmentem hozzá, rögtön adott clostyt, és megint a 4. ciklusban terhes lettem. Hát röviden(?) ennyi. Nem vagyok babonás, de most megint a 4.cklus van, a clostyt 3 ciklusban szedtem...
babszika: ha rajtam múlik, ti utaztok :lol: :P szavaztam sokat...kár, hogy csak 6 óránként lehet:)
Dalma: az inzulint a terhesség alatt is lehet hasba adni?

És még egy kérdés: nem tudja valaki, hogy lehet kiírtani a pajzstetűt a növényekről :?: Hónapok óta küzdök ellenük, de nmem segít semmi, ellenállnak mindennek... :twisted:
Na, most már aztán tényleg eldugulok, gondolom már mindenki alszik:)
Jó éjt!
tary
tary
 
 


sziasztok.

nalatok is tiszta jeg minden?reggel mikor kimentem majd kitortem a nyakamat meg jo hogy mikor felkelek egy kicsit be vagyok lassulva.
ez azert nem semmi.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Babszika! Rajtunk sem múlik a nászutatok, már szavaztunk a kolleginával ma is! :lol: Egyébként, a szúrásról annyit, hogy biztos én is olyan helyre adnám, ami picit lazább.

Monyo! Itt is tiszta jég minden, és szörnyen balesetveszélyes. Azért sikerült elcsúszkorálnom a munkahelyemre!

Tary! Akkor mondhatjuk, hogy ez a hónap a Tietek!

Szorítok a finishben lévőknek! Beleértve magamat is! :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Monyo!
nálunk is tükörjég minden. ráadásul iszonyú hideg is maradt, szóval nem is lesz jobb.

köszi a szavazatot csajok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
amúgy tök vicc az egész!
amíg 13. helyen voltunk (azért, mert elől rájöttek, h nem IP címet figyel a rendszer), addig senki nem "utált" minket.... bezzeg most! :lol:
de úgy vagyok vele, h ha az kellett nekik, h mi is alkalmazkodjunk a farkastörvényekhez, akkor hát hallgassanak. 8)

babszika
 
 


Sziasztok!!

Jelentem nálunk is jég borít mindent. Kész életveszély a közlekedés! Úgyhogy aki teheti ki se mozduljon otthonról. Főleg a kismamik!!!

Babszika! Hajrá nászút!!! :wink: Ha rajtunk múlik, ti nyeritek meg. 8) :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Ja!

És a mai nappal elkezdtem a fogyókúrát, mivel megjött piri! Remélem végig tudom majd csinálni. :roll: De igyekezni fogok nagyon! :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


nalunk verofenyes napsutes van most igy minden felolvadt :)

babszi en szerettem volna regisztralni de azt irta ki a rendszer hogy az emilcimem mar regisztralva van :twisted: ez lehetetlen hisz soha nem voltam meg ezen az oldalon,ez megis hogy lehet?valaki lenyulta az emilcimem :roll: ha jol tudom azt sem lehet.

moni,gondolkodtam en is fogyikuran hisz nalam most megindultak lefele a kilok.te milyen fogyit csinalsz?

Kép
monyo83
 
 


Móni!
:( (buksisimi)

Monyo!
tuti, h nem vehették el a mailcímedet, hisz egy linket küldenek arra a mil címre, és arra kattintva tudsz véglegesen regelni. de sztem most tök szar a rendszer.... :cry:

babszika
 
 


Monyo!

A 90 napos diétát csinálom.
2 éve már csináltam, igaz csak 2 hónapig de sikerült 12 kg-ot leadni. :lol:
Sajnos az már visszajött (sőt több is sajna). De most csakazértis végigcsinálom. 8)

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


sziasztok.....babszika most utálnak titeket azon az oldalon? :roll: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


igen

tudod, a magyar mentalitás az ilyen... dögöljön meg a szomszéd lova is!

babszika
 
 


undorító az biztos.....
nem tudsz az esküvőtökről videó felvételt küldeni?képeket olyan sokszor nézem....olyan szépek vagytok.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát, a videónk az 2 dvd lemezes.... sajnos olyan formátumban van, amit nem tudtam feltölteni a you tube-ra (pedig a klippünk állati jó lett Seal zenéjével).... ezért csináltam az összes képből 3 kisvideót és az van fent a you tube-on....

babszika
 
 


youtubon hogy keresselek titeket?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



nagyon jó volt!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszika! Nagyon jó volt!! Nem tudok szavazni, azt mondja, a kért oldal nem található....még próbálkozom:) Vezettek még???
tary
tary
 
 


Sziasztok lányok!

Most találtam rátok....csatlakozhatok???

Mi nyáron házasodtunk össze a párommal és október óta próbálkozunk, a gyógyszert már egy éve abbahagytam, de csak a nyáron állt helyre a mensim.

Azóta semmi.....nagyon szeretnék az idén már pocakos lenni, mint ti. :lol: :lol:

Már kezdek aggódni és igazából gondolkozom azon is, hogy elmegyek a dokimhoz, bár az még lehet, hogy korai!

Remélem mindannyiunknak sikerül!!!!

Boldog Békés Babás Évet Mindenkinek!
andy :lol:
andy79
 
 


szia andy persze hogy csatlakozhatsz!!!!!!!!űsikerűlni fog a baba!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hellóka!

Köszönöm, remélem igazad lesz:)
a
andy79
 
 


általába igazam van... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok!
Szerintetek pé idején mikor és milyen gyakorisággal érdemes együtt lenni? Csak a pozitv LH után 1 nappal, vagy már aznap, stb... Vagy az sem baj, ha 3-4 napon át minden nap?

Kép
lujzici
 
 


minden nap nem jo....max minden minden másnap.... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Még egy kérdés: sokszor olvastam már az optimális családtervező központról. Állítólag ha elmegyünk, akkor csomó kivizsgálást megcsinálnak, hormonvizsgálat, spermavizsgálat, nőgyógyászati vizsgálat, stb...
Volt már valaki ilyenen? Mennyibe kerül és milyenek ott az emberek?

Kép
lujzici
 
 


én még erről nem is hallottam.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lujzici: Én csak annyit hallottam, hogy területileg vannak ilyen központok. Nem tudom mennyibe kerül de szerintem nem egy magánvizsgálattal azonos árban lenne. Nézd meg a neten hátha találsz róla valami infót.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok:)
Monyo köszönöm a segítséget, de nem sikerül a vonalzó beillesztése:( béna vagyok... aláíráshoz bemásoltam , de ott hol tudom menteni?? :oops:
Üdv andy :D
lujzici! ez engem is érdekelne...

EDI
ediii
 
 


hoppá... akkor sikerült :oops:

EDI
ediii
 
 


ediii ügyi vagy. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok.

edi ugyi vagy. :wink:

andy udv itt.

elkezdtem hot merni,mar van ket mert ertekem :lol:
beteg vagyok,szerencsere nem influenza,bar tegnap nagyon betojtam hogy az,de ugy nez ki csak sima megfazas.hangom nincs es folyik a orrom szemem.

nita neked egy het mulva derul ki hogy eredmenyes volt-e a ciklus?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

sajna most már teljesen biztos, menszi,eddig csak maszatolt. A maszat sem volt folyamatos, néha kimaradt 1-2 nap. Amint elmúlik a piri elmegyek dokihoz, mert idegesít a dolog. Egyébként még soha nem volt ilyen, ez az első. Remélem semmi komoly! A mostani ciklust ki is hagyjuk, nem próbálkozunk.

Babszika. én nagyon szorítok, h ti utazzatok!!!

Lujzici - én is úgy tudom , kétnaponta optimális az együttlét, de szerintem abból nincs gond ha pé-kor minden nap együtt vagytok. Az a jó ha mindig sorbanállnak a kiskatonák! :)

Móni - milyen fogyókúrát fogsz csinálni?

Kép
pampalini
 
 


Jaj, bocs Móni nem vettem észre, h följebb már írtad! Sok sikrt hozzá!

Kép
pampalini
 
 


pampalini a maszat miatt hagyjatok ki a ciklust?ez barkinel elofordulhat,nem biztos hogy gond van.

en nem szoktam barnazni menzi elott de valaki igen.nekem most ha osszeadom az ossz napokat maszatolassal egyutt akkor 10 napos menzim volt.

Kép
monyo83
 
 


moni a 90napos dietaval mar en is fogytam,tenyleg nagyon jo.mondjuk en nem tartottam be a gyumolcsnapot mert rosszul voltam akkor megettem egy fel szelet piritost de igy is eredmenyes volt a fogyas.
sajnos masodik nekifutasra mar nem ment,a betegsegembol kifolyolag nem ajanlott ez a fajta dieta.

Kép
monyo83
 
 


csináltam új vonalzót, de nem biztos, h a köv hónap, vagyis a mostani is 30 napos lesz.

Monyo: valahol olvastam, h ez vmilyen hormonhiba. Persze ez nem biztos. Viszont nem szeretném, ha esetleg összejönne, akkor e miatt vetélnék el. Persze azért leszünk együtt, de valószínű h a középidőt kihagyjuk.
Mindenképpen szeretném ha mondana vmit a doki.

Kép
pampalini
 
 


Sziasztok!

Pampalini! Reménykedjünk, hogy nincs semmi baj veled, de azért nem semmi amiket írsz! Szorítok, hogy "rendes" mensid legyen és utána minden rendben legyen!

Babszika! Ezek a videók... :cry: Annyira szép az egész, el is döntöttem, ha hazamegyek, megnézem az esküvőnket! :lol: Egyébként, ezeket Te csináltad? Mert akkor eléggé "toppon" vagy szám.techből!

Móni! Hajrá fogyókúra!

Lányok? Tud vki vmit Encikéről? Remélem, nincs vele semmi baj, csak azért nem jön, mert elfoglalt! :roll:
pedi
Kalocsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: