Új privát üzeneted érkezett!

adiadi: Megcsináltad a tesztet? Mi lett az eredmény? Ugye nincs pirid? Most hanyadik napon tart a ciklusod?

Én a 22-en de olyan türelmetlen vagyok már. Remélem jövőhét vasárnapig nem jön meg.
Vendég
 


Nézzétek ezt: Az ovulációs tesztekről szól!
http://babatervezok.otthona.net/lh-teszt.shtml
Vendég
 


Azért ez milyen érdekes:

"Az ovulációs tesztet orákelnek is lehet használni, azaz jósnak, mert ez a terhességet már néhány nappal korábban kimutathatja, mint egy terhességi teszt. Nem én találtam ki, számtalan tudományos kutatási eredmény bizonyítja, hogy az LH és a hCG molekula immunológiai teszteknél (amely az otthon végezhetö teszteknek is a müködési elve) keresztreakciót adhat. Ez abból adódik, hogy az LH, FSH, TSH és hCG molekulák két alegysége közül az egyik mindegyiknél teljesen megegyezik, a másik mutat csak bizonyos eltéréseket. Az immunreakció specifitása attól függ, hogy melyik molekulacsoport ellen fejlesztették ki az adott ellenanyagot, amelyet a tesztben is használnak.

Az orákel tulajdonképpen "jós"-t jelent, mivel az ovulációs tesztet nem terhesség kimutatására hozták létre, de a molekulák (LH és hCG) evolúciós rokonsága és hasonlósága miatt a digitálison kívül bármilyen ovuteszt képes a terhesség kimutatására (állítólag 70%-os biztonsággal), mégpedig pár nappal hamarabb, mint egy terhességi teszt.

Téged is érdekelhet, hogyan kell az ovulációs tesztet jósként használni.
Ennek során arra kell figyelni, hogy az LH-tesztet ne csak egyetlen napon csináld, hanem több egymást követő napon, és azt figyeld, hogy a tesztcsík intenzitása növekszik-e. Fontos, hogy reggeli első vizeletet használj, mintha hcg-t akarnál kimutatni.
Az ovuláció után 8-9 nappal érdemes legkorábban nekikezdeni a tesztelésnek. "

Egyébként itt olvashattok erről: http://babatervezok.otthona.net/josteszt.shtml
Vendég
 

 
 

Szia Perpike!

Drukkolok neked, hogy ne jöjjön meg! Az én ciklusom már a 36. napon tart, piri sehol! Az együttlét óta 13 nap telt el, eddig negatív volt a teszt, de lehet hogy csak nem volt még elég HCG, amit kimutathatott volna! Most várakozó állásponton vagyok, valószínűleg csak jövőhéten csinálok újra tesztet. Az már tuti megmutatja, hogy tényleg terhes vagyok-e!
adiadi
 
 


Sziasztok!
Mi is rástartoltunk a 2009-es évben a babaprojektre. :wink:
Van egy 4 éves kisfiam Dominik aki anno 5 év sikertelen kisérlet után második inszemmel sikerült.Ezért is volt hihetetlen tavaly év elején az a felismerés,hogy teherbe estem(nem terveztük).de sajnos nem tartott sokáig az örömünk mert 8 hetesen elhalt a bébink így bekellett fejezni műszeresen. :( Azóta próbálkozunk......
Most a 31.napon vagyok,menszi sehol,a PG/53 páfrányos,5 napja émelygek,de félek,hogy mégse sikerült....nem merek hinni benne.a 26.napon csináltam egy tesztet ami negatív volt.Eddig szedtem duphaston (sárgatest hormon gyógyszert)ami mindig pontosan beállította 28 naposra a ciklusomat.Az utóbbi hónapba nem volt itthon így kimaradt.Most arra gondolok talán csak azért késik mert nem szedtem gyógyszert. :roll: Még pár napig várok aztán tesztelek addig pedik imátkozom és rágom a körmöm. :D
mucus75
 
 


Mucus, én szorítok neked, hátha most összejön a babi! Mikor akarsz újra tesztelni?
adiadi
 
 


Sziasztok!
Azt olvastam a neten,hogy egy 6 hetes terhesnek már nyugodt szívvel kiadják a kiskönyvet, mindig félek,mikor ilyen 8 hét utáni vetéléseket olvasok. Niki,neked van kiskönyved???Én kedden kapom,szerdán megcsinálják az EKG-t,bár van egy elég friss. :oops:
Adiadi nekem együttlét után (2 esélyes) 24. napon vagy a 17.-en mutatta ki.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda!
Ne gondolj a vetélésre! Nem lesz semmi gond, nyugodtan vedd át a kiskönyvet! :D
adiadi
 
 


Mucus,
a hormonhiány bekavarhatott, de bízzunk inkább a babában!

Melinda,
szoptattál, és úgy estél teherbe?
Nekünk a második (tervezett) bébi szopi mellett jött össze a 4. hónapban.

Adiadi,
neked is megy a drukk!

Perpike,
jó ez a tesztoldal, lementettem.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Adiadi!
köszönöm,aranyos vagy.

Lyli!
Igen,sajnos Én is attól tartok. :?

Melinda!
Igen,sajnos olykor túl korán adják oda a kiskönyvet,Én is kaptam tavaly már 6 hetesen. :( De veled semmi rossz nem történhet! :wink:
mucus75
 
 


Lyly!
Igen,aktívan szoptatok,sőt fejek is a tejadóba,amellett lettem terhes az első próbálkozott hónapba.Az első hóba lettem terhes Pistikével is.
Én a kisfiammal 7 hetesen kaptam könyvet.Most a vonalzó szerint 8 hetes vagyok, a védőnő korongja szerint 10.
Jaj,csak elmúlnék már 12 hetes....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Én is szoptatok még, és annak idején is szoptattam, mikor a második gyermekemmel terhes lettem!
Melinda, eddig nekem is az első próbálkozásra összejött mindkét babám, most a harmadikat is elsőként próbáljuk.... :D
adiadi
 
 


adiadi, melinda: Nagyon szerencsések vagytok, hogy ilyen hamar sikerül teherbe esni.

adiadi: Hogy bírod hogy nem csinálsz tesztet? :)
Vendég
 


Perpike, nagyon vacakul bírom, épp azon gondolkodtam az imént, hogy holnap reggel teszteljek-e, vagy csak hétfő reggel....
adiadi
 
 


Sziasztok! Üdv az Újaknak! :lol:

Perpi láttalak a másik az Lh-s topicba, és köszi, hogy felraktad azt a honlapcímet, tök jó! Én drukkolok hátha!


Adiadi: nem fáj már a fejem köszi, kedves vagy, hogy megkrédezted!Nagyon szeerncsés vagy, hogy elsőra öszjöttek a Manók! :wink:
Ha meg szabad kérdezni, akkor melyik ciklus periódus alatt, pont pé környékén, ahogy a nagykönyvben meg van írva, vagy egyedi eset? :?

Lányok, szépen erősödik a két csíkom, de nem tom pé mikorra várható, hisz a 10 c.napon vagyok a 28-as ciklusból, és ha már erősödik fogalmam sincs mikorra várható pé, Párommal meg nem tudunk mindig együtt lenni! Majd belinkelem a képeket a tesztekrők!

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül: Ezt írják azon az oldalon:

" Egy 28 napos ciklusnál érdemes a 10-12. napon elkezdeni a tesztelést. 1-2 nappal a tüszörepedés elött a szervezet hirtelen és rövid ideig nagy mennyiséget termel ebböl a hormonból, amit az ovulációsteszt kimutat. A teszt csak 1-2 napig lesz pozitív: 2 napig abban az esetben, ha a termelödés fel- és leszálló ágát is eltaláltad. Az ovuláció az utolsó pozitív nap utáni napon van (tehát azon a napon, amikor a teszt elöször újra negatív). Szeretkezni már elötte kell, mert a petesejt nem sokáig megtermékenyíthet (6-12 óráig, bár tovább is életképes, de egyre romlik a minösége). Tehát szeretkezni a baba érdekében minden pozitív LH-napon és az elsö utána következö negatív napon kell.
* Arra is érdemes figyelni, hogy az ovutesztet minden nap ugyanabban az időben csináld, és ez lehetőleg késő délutánra vagy kora estére essen. Szintén fontos, hogy ne felkelés után tesztelj (akkor sem, ha műszakos munka után délután ébrednél)."
Vendég
 


Perpike: Köszi, olvastam, már én is! :) Ma pont a 10.napon vagyok, de ciklua szerint tudod, a 14 nap körül van pé, e szerint meg hamarabb lesz sztem... :shock: Bár írt a szöveg, hogy, amikor újra negatív akkor van az ovu...de mosz én azt nem értem, hogy akkor ennek mennyire kell negatívnak lennie? Tom nagyon hülyéket kérdezek, ne haragudjatok! :?

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül: Én is láttalak, sőt nitácskát is! :D
Remélem sikerül a tesztekkel elcsípni a megfelelő időpontot! Szorítok! :) Egyébként szerintem ha egyforma erős a két csík, akkor hajrááááá! Mert jobb ha idejében bent vannak a lurkók.

Végigolvastam én is és nagyon tetszik nekem is. Sok jó dolog van ott. Hátha így "okosabbak" leszünk és nő az esélyünk. :P
Na nekem meg mintha kezdenének fájni a cicijeim. Jajaj. Így szokott lenni egy jó pár nappal előtte mielőtt megjön.
Vendég
 


Tényleg hülyén írtam le, szóval, a full potizít után, ha már kicsit halványabb, az már negatív?

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül:
Hát mondjuk érdekes amit kérdeztél, mert én úgy vettem észre, hogy az szép lassan halványul ahogy telnek a napok. Szerintem ha halványabb a kontrol csíknál, akkor már negatívba megy át. Hmm. Nem tudok okosabbat mondani.
Vendég
 


A peteérés meg nem feltétlenül a 14. napon történik meg. Ez az ideális. Dehát a valóságban szerintem a legtöbb esetben csúszik.
Vendég
 


hát lányok el sem hiszitek milyen boldog vagyok az elöbb egy olyan pozitiv LH-t tesztelttem, hogy bárki megirigyelhetné :shock: !
nyuszifül köszönöm, te mondtad, hogy délután kell tesztelni, na meg perpike linkje is segitett. Szóval már beletörödtem, hogy nincs pé.- de ma reggel nem teszteltem, hogy megpróbálom délután. Aztán estére gondoltam már nem tesztelek mire, 5 negativ után kár álltassam magam. Leülltem perpike ajálta honlapcimet olvasni, gondoltam összehasonlitom az ott levő tesztekkel az enyémeket, amiket öriztem féltve. Egymás után huztam elő öket és láss CSODÁT a 15.-ei pozitiv volt. Azt hiszem annyira nem biztam benne, hogy gyorsan visszatettem a csomagolásba és ráirtam a +15-öt elkönyvelve, hogy az is negativ. A + tesztet látva rohantam tesztelni és ma a 16.-ik este győnyőrű 2 csikom van. Hátha mégsem vagyok reménytelen esett, most csak bizzunk benne, hogy tüszőrepedés lesz az éjjel és próbáljam a párom elcsábitani ma is :twisted: . (Bár látva nagy őrömöm a + tesztnek az mondta, hogy hallgassak már mert számára kezd nagyon eröltetté válni a helyzett igy nem lesz könnyü dolgom később!)

nyuszifül a + tesztet követő első negaiv teszt napján van óvuláció. Sok sikert! Holnap nagy a valószinüsége, hogy + lesz a te teszted is.
Nekem egyenlőre ez is nagyon jó eredmeny, hiszen azt hittem nincs óvulációm.
Puszi mindenkinek, bocsi, hogy megint hosszu lettem de meg kellett osztanom az örömöm!

Kép
Kép
melisch
 
 


Nyuszifül!
Annak idején (és őszintén szólva most sem) nem néztem én, hogy mikor van peteérésem, csak annyit tudtam, hogy kb. félidőben kell együtt lenni hogy összejöjjön a baba. Nekem mindig olyan 30-32 naposak voltak a ciklusaim, mindkét gyereket a 14. napon hoztuk össze. A mostani az kicsit más, mert most a 24. napon voltunk együtt, meglátjuk ebből mi lesz... Mindenesetre holnap már a 38. napja lesz, hogy nem jön meg és ha az vagyok, ha nem, én totál terhesnek érzem magam! Remélem így is van, különben nem tudom miért késik már ennyit! :wink:
adiadi
 
 


Melisch, most látom csak milyen öröm ért ma téged! Nagy-nagy gratula, ez már fél siker és kellemes, eredményteli összebújást kívánok nektek éjszakára!Hajrá-hajrá! :wink: :D
adiadi
 
 


Melish mindent bele, menni fog, drukkolunk!!!! Párod meg nem tudja ez milyen nagy dolog, nyugi összejön az a Manó!

Adiadi:köszi, remélem, hogy okkal késik a piri nálad is!

Kép
nyuszifül16
 
 


Melish mindent bele, menni fog, drukkolunk!!!! Párod meg nem tudja ez milyen nagy dolog, nyugi összejön az a Manó!

Adiadi:köszi, remélem, hogy okkal késik a piri nálad is!

Kép
nyuszifül16
 
 


Adiadi te hány éves voltál az első és a második gyereknél???És most??Mi a harmadikat később akarjuk,csak addig ugye öregszem,és csalódás lesz,ha nem lesz elsőre....
Mi most bomba korban vagyunk,én 23,apa 30.
Ha most is fiúnk lesz (márpedig az lesz,tudom) akkor Sándor lesz. Apum is az,és a leendő keresztapja vezetékneve is Sándor,a férjem apukája sajnos már nem él,ő meg József,és megbeszéltük apával,hogy akkor már Benedek is lesz :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok Lányok!
Rég voltam, gyorsan visszaolvastam. Látom, senki nem hiányolt... :cry:
Azért gondoltam, megírom: 2 napja késik piri. Teszt hétfőn....
mandarin7
 
 


Sziasztok!

Nekem majd csak a keddi ultrahang után hozza a védőnő a kiskönyvemet!

Mandarin:

Ne szomorkodj, szerintem csak arról van szó, hogy már sokan vagyunk, és azért nem vesszük észre ha valaki nem jön egy kis ideig.
Halkan azért én örülök mindenkinek akinek késik!!!!

Melinda :

Mikor volt az utolsó mensid első napja????
Megnézném most akkor hány hetes is vagy, mert ez így elég zavaros....

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Mandarin: én nem is tudnék hirtelen felsorolni mindenkit, aki itt van, vagy írni szokott. De késik Neked, húúúúúúúúúúú ez csodálatos híííííííííííííííír! Szorítunk ezerrel! :wink:

Kép
nyuszifül16
 
 


Na, jó.. Azért nem vettem ám annyira a szívemre... :)
Köszi a drukkot, majd jelentkezem. Pusz
mandarin7
 
 


én is szoritok neked mandarin

Kép
Kép
melisch
 
 


Melinda, én most 28 vagyok, az első gyermekemet 25 évesen szültem, ő Lili, a második gyermekemet, Hédit pedig 26 évesen.Érdekes ez, mert amúgy két év van köztük, csak Lili abban a hónapban született, mikor én betöltöttem a 25-öt, Hédikét pedig miután megszültem, nem sokra rá lettem 27. Szóval remélem érthető!Eredetileg mi is későbbre terveztük a harmadikat, de valahogy megint annyira elkezdtem vágyni egy baba után, ezt nem lehet elmagyarázni, egyszer csak jön az érzés, hogy kell egy baba!
Az én férjem is idősebb nálam, nálunk 10 év a korkülönbség, 19 voltam, mikor megismerkedtünk és 21 mikor összeházasodtunk. Ti mikor ismerkedtetek meg? Honnan vagy benne olyan biztos, hogy most is fiú lesz?

Mandarin, nem igaz, hogy nem hiányoltunk, épp kérdezni akartam, hogy hol vagy már, mert régen írtál! Nagyon jó hír, hogy két napja késik a pirid! Izgulok érted is! :wink:

Niki, majd meséld el mi volt az UH-n, ok?! :D
adiadi
 
 


Sziasztok!
Niki nekem 11. 16-án. Van amelyik nov 30-ra,van amelyik dec. 7-re írja a fogamzást.Ezen a 2 napon együtt is voltunk.A fiammal 3 időponttal mentem szülni.Magánrendelés szerint 3 nappal jött korábban,sztk-s sultrahang szerint 38 hétre jött,védőnéni szerint túlhordtam.....
Na és ha megcsinálom a vonalzót szülés idejét 2009.08.23-ra írja.
De megbeszélem vele 18-át,akkor lesz a 2. házassági évfordulónk :lol:
Adiadi én 20 évesen ismertem meg,majdnem 22 voltam mikor hozzámentem.Fél évre eljegyzett,utána kiment Koszovóba,(apa katona)na majd jövök,mert mennem kell.....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Jó reggelt!

Melis: Örülök hogy segített az oldal. :) Remélem jól sikerült az este! :D

adiadi: Csinálj már egy tesztet! Remélem megcsinálod ma reggel! Csodálom a kitartásodat, de 38 napnál már tutira mutatnia kell a két csíkocskát! Szorítok!

Mandarin: neked is szorítok. Akkor holnap kiderül :)

Nekem ma van a 23. napom. Még egy hetet ki kell bírnom. :?

Hú már én nem is tudom számon tartani, hogy mostanában kinek is kell drukkolni a tesztelés miatt?
Vendég
 


Szép jó reggelt Lámyok! :)
Adiadi: tényleg jól bírod, olyan jó lenne, ha már lenne újabb babás a topicban... :) Én is nagyon kíváncsi vok az eredményre!

Melish:csatlakozom Perpikéhez, remélem este nem unatkoztatok :lol: :lol:

Jaj, nekm már csak három nap van pé-ig!
Perpi:a tesztes topicba becsatoltam egy képet, szted?Majd ma is teszek fel...

Megyek tanulni,mert holnap vizsga, mondjuk legalább, nem olyan nehéz mint az előző!De olyan nehzés így koncentrálni, az a baj, hogy túlzottan szeretném...csak nehogy emiatt ne jöjjön össze! :?

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül: Jó tanulást! Elhiszem hogy nehéz így odakoncentrálni, mert nekem is mindig ez a babás téma jár az agyamban. Igen láttam a képet amit betettél. szerintem ma még erősebb pozitív lesz, mert azon a képen úgy láttam azért a controll csík kicsit erősebb még.

Mi meg lehet hogy le is csúsztunk a babáról, mert igaz hogy erős 2 csíkos volt szombat meg vasárnap is, de már nem is emlékszem hogy hétfőn vagy kedden együtt voltunk e. Mert ezek szerint nem aznap van a megfelelő nap amikor pozitív, hanem utána? Na mindegy majd meglátjuk.
Vendég
 


Perpi: nem baj, álljunk úgy a dologhoz, ha jönni akar a babó majd jön....! :)

Kép
nyuszifül16
 
 


perpike szoritok neked, igaz ugy irják, hogy az első negativ teszt napján is kell action de ha vasárnap volt nagyon nagy a valószinüsége, hogy vasárnap hajnalban volt peteérés (én valahol ugy olvastam, hogy a tüszőrepedés mindig a hajnali órákban van) és akkor szerintem semmiről nem maradtál le mert kellett az utón lennie pár várakozó spermának.
nyuszifül már az este láttam a tesztjeidet, próbáltam feltenni neked az enyémet de nincs itthol a gépem és a telefon valami okból nem küldi át a laptopomra bluetouthon, de mindegy. Szerintem még gyenge az a második csik az enyém az este sokkal erősebb volt mint a tesztcsik várj ma estig. Remélem hétfön sikerül együtt lenni a pároddal és akkor van esély a babára. Ne stresszeld most ezzel is magad tanulj sokat most szerintem a vizsgák fontosabbak elvégre a baba javát fogja az is szolgálni ha képzett az anyukája! Sok sikert a tanuláshoz mi a következő vizsgád? Csak természetesen és lazán ne emészd magad. Amugy mit tanulsz?

Hát összejött az este bár a párom a héten elment sulyózni és rendkivüli izomláza van alig bir mozdulni :lol: igy én kellett felülre másszak és minnél kevesebb mozgást kiváltani, tök jó volt annyit kacagtam rajta, hogy már kezdett elfordulni, hogy annyit röhögök meg beszélek :? . Lassan remélem összejön mivel már az utolsó 3 nap minden este együtt voltunk és még ma is szándékszom bár már biztos gyengék a kiskatonák.
Lányok én azért nem vagyok nyugodt. OK, hogy van pé-m de a vonalzóm szerint 11 napom van hátra a ciklus végéig ha megjönn 28. napon akkor azt jelenti, hogy tul rövid a második szakaszom és nincs ideje a petének beágyazódnia. Most már csak várhatok!
Sok sikert mindenkinek a pozitiv tesztekhez!
adiadi tesztelél ma?

Kép
Kép
melisch
 
 


Melish: de legalább van természetes úton pé-d, ez már önmagában tuti, meg jövő hónapban max. elkezded korábban figyelni, nézd annyira kiszámíthatatlan ez az egész, én a 10. cnen voltam tegnap és már ott a csík...!!! Mondjuk nem tom az mennyire befolyásol, hogy iszom a cickafark teát is, remélem az nem gyorsítja meg nagyon...csak mert holnap leszünk együtt este max, előbb nem tudunk! :cry:
Ja, egyébként nemzetközi választottbíráskodásból megyek vizsgázni!
Még annyi, hogy az ovuláció körnéykén lehet érezni a petefészek körül fájdalmat ugye? Bocs, ha butákat kérdezek? :shock:

Kép
nyuszifül16
 
 


igen ott a csik de még gyenge ma lesz erős és akkor ha még 1-2 nap van hátra akkor szerintem nincs korán és a hátfői együttlét pont jókor lesz időzitve
hogy mi az amiből viszgázol öszintén halvány lila gözőm sink én románul tanultam az egyetemen igy a szakszavak magyarul kinaik számomra :oops:
én soka nem figyeltem a fájdalmakat soha nem olvastam utána nem tudtm róluk, most sem érzek fájdalmat érzem a hasam de még ma nem ettem. Azonban reggelre kicsit meg volt duzzadva a mellem. Ja nekem nincs pékor vérzésem sem, tehát szinte tünetmente csak a nyák változik.

Kép
Kép
melisch
 
 


Jaj Melish: annyira drukkolok, hogy sikerüljön, már nagyon megérdemelnéd, de látod tök jó, hogy figyeled magad, így egyre könnyebb lesz... :D
ja, a választott bíráskodás, annyi így magyarul, hogy külföldiek, főént multik, egymás között kikötik, hogy külön bíróság jár el asz ügyeikben, és azok hogyan működnek azt tanulom, miket alakalmaznak, hogyan döntenek. Monjuk nálunk jogon csak a téma más, a magolás uyganolyan... :D
Egyébként sokszor mi sem értjük miről tanulunk...cak azért írtam, mert kérdezted, hogy miből megyek. Te ugye kögáz félét végeztél kint?
Na, megyek tanulni tényleg, mert úgy megbuok holnap, mint a sicc! :roll:
Már úgy vároma holnap estét, azért a mai teszteket becsatolom majd!

Kép
nyuszifül16
 
 


Na bekukkantottam megint!

adiadi: Hol vagy? Már nagyon kíváncsiak vagyunk rád! Ne csigázz minket! :D

Lányok remélem ez a hónap sokunknak sikeres lesz.

Melisch: Köszi a drukkot! :) Abban bízom én is, hogy a kis "fickók" tovább bírják és talán eljutottak odáig ahová kellett. Elméletileg ha szombattól számolok akkor kb. keddig életképesek ha jól tudom.

Jajállandóan ezen filózok nem igaz. Valahogy ki kéne verni a fejemből már ezt a témát. Mondtam is apának vigyen el délután shoppingolni valahová, mert addig másra figyelek. :D

Nyuszifül: Jó tanulást. Hát nekem így elsőre nem hangzik könnyűnek amiből vizsgázol. Egy nagy kalappal holnapra! Minden téren. :wink:
Vendég
 


Nagy izgalommal mentem reggel a mellékhelyiségbe tesztelni, lehúztam a bugyim és legnagyobb megdöbbenésemre piri nevetett az arcomba. Ennyit a nagy megérzéseimről.......
De nem baj lányok, a következő biztos sikeres lesz!
Drukkolok, hogy nektek összejöjjön! :D
adiadi
 
 


adiadi sajnlálom pirit olyan egy pofátlan betólakodó! :twisted: :evil:

Kép
Kép
melisch
 
 


Adiadi: Sajnáloma pirit!
Lányoka sírógörcs kerülget, csinátam tesztet, midngi 2kor szoktam, de a másik topicbóla szakértők, mondták, hogy már 10 órakkor is csinálhatok, emrt biztos erősödni fog, nem fogjátok elhinni, semmi nincs, csak 1 csík....ezt nem hiszem el, a vizsga sem érdekel...
Most akkor mi van, én ezt már nem értem....nem volt erősebb, a teszt csíkoma kontrollnál tegnap, akkor most hol a másik csíkom????????? Semmi nincs, valaki légyszi segítsen, most egy óra múlva tesztelek megint, deén addig belhalok.

Kép
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül:

Nem mindenkinél ugyan olyan erős a 2. csík mint a tesztcsik.
Ha ma már nem mutat semmit, akkor tegnap volt az lh csúcs, és most kéne akciózni, mert 24-36 óra múlva esedékes a peteérés.
Én legalábbis így tudom...
Szóval mindent bele és ne sírdogálj.
Kitartás.


Adiadi:

Ne szomorkodj, bár csúnya dolog ez a piri....

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Nyuszifül, nyugodj meg, inkább délután tesztelj, a múltkor ha jól emlékszem épp te írtad ezt Melischnek és hogy bejött neki!
adiadi
 
 


nyuszifül tesztelj még délután 4 után ha akkor is negativ keritsd elö a párod és valahogy bujjatok össze!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melinda:

Elvileg az utolsó mensid alapján pont ma vagy kereken 9 hetes és 0 napos.

Nem értem mit hablatyol a védőnőd... :roll:
Azt úgysem tudja mikor volt a peteérésed, és pont ezért számolnak az utolsó mensi első napjával....

Kép
Kép
sz.niki
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: