Új privát üzeneted érkezett!

Tigris!
Referálj gasztro után! Nagyon kíváncsi vagyok, mit fog mondani! :roll: Az émelygősséghez kitartás!!!! :oops: Én valami hihetetlen szerencsésnek érzem magam, amiért nincs!!!! :lol: 8)

Lica, azért ne ásd el magad túlzottan a melóban...

Youlcsi, hogy vagy??????? Remélem minden ok és pihizel sokat!!!!! :wink:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Na sziasztok!

Hazaértem Balatonról!
Szerencsére 30-40 perc várakozás után bejutottam orvosomhoz.
Pedig csak hárman vártunk rá... :lol:
Mint kiderült ápolási igazgató lett!!! Ezért sok a plusz melója szegénynek.
Kérdeztem h emiatt lepasszol-e, de mondta h még nem, amíg bírja, bár már most nehéz... Látható 3 ember ellátásából is.
A babának nagyon örült!!! :D
Azt mondta minden "fiatal" beteg nőtől ezt a bejelentést várja, mert ez a legjobb a betegségnek!!!
Azt mondta van olyan CROHNOS páciense aki teljesen meggyógyult terhesség alatt, a tükrözés sem mutat nála semmit!!!
Jó pofa volt! Azt mondja a colitis nem izgatja fel, inkább a crohn! :lol:
Persze hozzátette ne értsem félre, csak az sokkal rosszabb betegség...
A lényeg az, h a terhesség egy hatalmas lökésterápiával egyenlő, főleg első gyermek esetében. A gyógyszereket teljesen elhagyhatom ezért. Az Immuránt már holnap, a Salofalkot fokozatosan: 1 hét 2x2, 1 hét 1x2, 1 hét 1x1. Persze ha visszaesést tapasztalok visszavehetem. A Salofalk kúp engedett még. Az immuránt semmi képen ne szedjem, úgyis feltöltöttük most vele fél év alatt a szervezetem a baba meg rásegít még erre a részre. Ha bármi van menjek vissza, amúgy a babával együtt szeretne látni minket legközelebb (kb. jan-febr.-ban). :lol: Nagyon rendes volt.
Állítólag olyan is van h szülés után sem kell szedni gyógyszereket ha jól bírja az ember!!!
Persze ez két élű fegyver, mert van aki ezt nem viseli. Annak kell a gyógyszer. De az esélyt meg kell adni, és ez a legjobb lehetőség rá!!! Szerintem teljesen logikus! Ebben a dokiban még soha nem csalódtam, mindig bejött amit mondott!!!

Azért érdekes, h 2 orvos mennyire különbözhet: a pesti volt dokim azt mondta h terhesség alatt szorosabb kontroll kell, ő a gyógyszert se vette volna el. Ez a dokim meg látjátok...
Gondolom mindenki a tapasztalata alapján gyógyít, de akkor is.

Aranyos volt mert azt mondta hogy nem akarja ő a terhességem megnehezíteni, h folyton oda járjak, inkább élvezzem azt!!! :D

Szóval nagyjából ennyi a jó hír! Nagyon bízom abban h bejön az orvos tippje! (Többen meggyógyulnak terhesség alatt, mint romlanak!)

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Veronika + Eszter veletek mi van???????????????
Mi volt dokinál???????????

Juli h vagy????

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 

 
 

vagyok :)
fekszem :)
várom a holnapi uh-t :)

ja, és csilisbabot főzök... rohanok is, mert leég :)

csak benéztem, hogy minden OK-e veletek :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Julcsi, inkább feküdj, főzöl te még rengeteg csilit... :-)

Többiek? Eszter, Vera?

Tigris, hasonló véleménem van az én dokim is, csak nem sikerült ilyen jól megfogalmaznom. A terhesség leginkább jót tesz, persze van olyan páciense is, akinél indiferens maradt az állapota - nyilván attól is függ, kinek milyen súlyos/mióta/mennyire lelkiismeretesen kezelték stb...

Emberem, talán hála a sok rágondolásnak is, teljesen rendbejött, ma már engedtem a dolgozóba is. Azért, még diétáztatom...
Épp ma mondta az egyik ügyfelem, hogy náluk is kidőlt a férje, pont ugyanilyen vírussal. Na, szép, az erős nagy férfiemberek betegszenek most le...

Refluxom érzi a tavaszt, tegnap óta előjött, be kellett vennem rennit. Komolyabbat hálistennek nem szükséges (meg hát az omeprazol-féléket terhesen nem szabad, és bár nem vagyok terhes, az tudvalévő, hogy az első hetekben sokminden kialakul a bébben, nem akarom ilyesmivel elpuskázni az egészségét).
Vicces volt, úgy kellett rábeszélni a gyógyszerésznőt, hogy de igen létezik cukormentes rennie is, nagy nehezen megtalálta, aztán meg úgy adta oda, hogy nézze, van már cukormentes is :?

Vásárolgattunk Emberrel este, jön Anyukám szülinapja, rózsakrémet kap. Kipróbáltam egy tesztert, nagyon ritkán használok krémet, kozmetikusom mindig meg is ró érte, de nem szeretem a ragacsos érzést. Még a nem ragacsosnak feltüntetettek is ragadnak picit. Imádnivaló ez a rózsaillat... lehet, hogy "megtérek" és beszerzek egyet!

Szép estét mindannyiotoknak!

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok Lányok!

Voltam dokinál. Minden rendben velem. :D A szövettan persze nem mutatott semmit. :( Azt mondta kezdjek el folsavat, B6-ot és kismamavitamint szedni. Ha megjött mehet az "akció", s reméljük legközelebb már babásan találkozunk, amire azért van esély: a múltkor december végén még védekeztünk, januárban még számolgattuk, hogy elkerüljük a termékeny napokat, de februárban már így is babásodtunk. Ja: most meg peteérésem van, így nemsoká a mensi is megjön. :) Ritka alkalom, hogy örülök neki.

Képzeljétek: most már rendszeres, hogy elfelejtenek a gyerekekért jönni az oviban. Hogy van az ilyen? Soha nem fogom megérteni...

Este barátnőztem, jól kibeszéltem magamból mindent, így most lelkileg a toppon érzem magam.

Julcsi: az a csilisbab... Már tudom mit főzök pénteken a páromnak. :D

Szép estét mindenkinek! :D
veroniks22
 
 


Sziasztok Csajok!

Örömmel olvasom a jó híreket :) :) :)
Tigris, ez szuper!!!Ilyen egy igazi (hippokrateszi) orvos, aki tudja, hogyan kell gyógyítani az embereket!
Mindig el akarom mondani, csak elfelejtem, de most eszembe jutott :D (mert ma találkoztam vele), hogy az egyik legjobb barátnőmnek Tigris a beceneve :) Volt egy jó kis csapatunk, ahol mindenkinek a 100 holdas Pagonyból lett beceneve - én Füles voltam :oops:
Mumigugo, azért nem viszem túlzásba a munkát, csak most a napokban volt sűrű, ráadásul "bejelentettem" Mocit, aztán most érdekes volt látni a reakciókat...nélkülem már azt is megtárgyalták hogy ki fog helyettesíteni...+ megtudtam, hogy egy embertől "úgyis" meg kellett "szabadulni", és most ez megoldódott "természetes úton" - ez így elhangzott, mert persze visszahallottam...jó, mi? De különösebben most ez sem érdekel, Moci egészsége a legfontosabb, minden más most háttérbe szorul.

Szép, babás álmokat mindenkinek!

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Uhh, nem akartam az egész szöveget vastagítani,bocs :oops: :evil:

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Sziasztok Lányok!

Tigris, örülök a jó híreknek, amit a doki mondott. Anno nekem is azt mondta a homeopátiás doki, h a terhesség abszolút jótékony hatással lehet a betegségeinkre. :D REMÉLEM!!!!!

Veronika, hurrá hurrá, h minden rendben nálad is! :D Remek, irány a patika a bébi vitaminért (én a Femibion 800-ra esküszöm) és aztán majd babásodásra fel!!!! :wink:

Lica, sajnálom a meló dolgot... :roll: Ezek szerint nálad sem pont úgy sültek el az események, mint azt gondoltad/vártad... Ez nálam is így volt! És én is sokmindent csak visszahallottam, a szemembe nem mondták meg.
Érdekes, h nekem is csak 1-2 napig volt szar érzés, most már nem is foglalkozom vele. :D Tényleg a béb a legfontosabb! Vicces egy kicsit, én keresem a saját helyemre az utódomat... :roll: Épp most fogom elküldeni a megrendelést az álláshirdetésre is... :)

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok,

mindenkinek köszönöm a drukkot, és az eredmény:

a baloldali petevezetékem teljesen jóól átjárható, a jobboldali letapadt.

Szóval van remény és esély, a dokim az6t mondta, hogy most mindent bele, szeptemberig teljes gőzzel próbálkozzunk, aztán ha addig semmi, akkor jelentkezzek.

Mellesleg nem volt egy leányálom a vizsgálat, igaz, hogy összvissz nem tartott tovább 5 percnél, de az elzáródás miatt nagyon fájt.

Azt hiszem a betegség megléte szempontjából én vagyok köztetek a rangidős, talán ezért is van már ilyen problémám.

veroniks22 - örülök az eredményednek, nektek is hajrá.

Pocakos lányok, néha kérünk újabb felvételeket is, jó? Csak úgy buzdításként is. :)

Üdv,
Eszter
stellaj
 
 


Juli UH?? Kép van????

Mangu örülök h urad jól van már!!! Neked jobbulást refluxból.

Veronika örülök h minden ok! Akkor hajrá baba!!! Én is Femibion 800-at szedek jelenleg. Tényleg jól felszívódik (nem fekete a székletem tőle).

Lica igazából a párom beceneve Tigris, csak ide nem tudtam regisztrálni a megszokott neveimmel. A Kiscsíkos is az ő nevéből jön (Kistigris). Én inkább Malackás vagyok, az alacsony testalkatom miatt. 
É n is kiv leszek mit szólnak majd itt a munkahelyen a babához. Én szóltam főnöknek h tervezzük, kérdezgette is egy darabig h na mi van… Persze én szülés után is dolgozni akarok…
Így lehet más a szitu nálunk.

Eszter örülök a jó hírnek!!! Reméljük hamar megérkezik pocaklakó!!!
Hány éves a betegséged, h rangidős vagy? 

Lányok új kérdés: nyaralás.
Ki hova tervezi ha megy???
Mint kismamák ugye nem mehetünk minden helyre, meg vigyázni is kell (sok nap, fürdőzés stb).
De azért jó lenne egy kicsit pihenni is a hajtásban, meg mielőtt megérkezik babó.
Szóval várom a tippeket, tanácsokat.

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Tigris,
Remélem, nem esel majd abba a szituba, mint én! :roll: , de a kezdet kezdetén nekem is úgy volt, h otthonról fogok dolgozni sutyiban és utána jövök vissza majd. Ez volt beígérve, mert idézem főnököm: "Így te is és a cég is jól jár!" Na, ehhez képest, mikor ténylegesen kiderült Manó Gyerek érkezése, fordult a kocka. Bár, h őszinte legyek, nem is bánom! Egy ideje gondolkodunk azon Urammal és nővéremmel is (ő se nagyon akar visszamenni a régi helyére már), h valami saját bizniszt kezdünk el csinálni... :wink: Lehet, éppen itt az ideje a dolognak... :D

Nyaralás: Előre láthatóan, ha tudok, akkor júniusban fogok szabira menni, mert július 1-gyel tervezzük felvenni az új embert és vele még le kell húznom júliust és augusztust... :roll:
Egyébként, csak balcsi lesz sztem. Nővéreméknek van házikójuk Fűzfőn, mindig oda szoktunk menni! Imádom!!! :D Persze, no fürdés a Balatonban (én nem akarok összeszedni semmit...) és napozás sem igen... :oops: :roll: Ez most egy ilyen nyár lesz... :wink:

Eszter, na, jó hír! Hajrá, babásodásra fel nálatok is!!!!! :D:D:D Sok-sok drukk megy!
Én 13-án megyek legközelebb uh-ra, szóval utána lesz kép! :lol: :wink:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Youlcsi, mi volt az uh-n????? :D:D:D:D Kérünk képet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Hát Mumi!

Ahogy anyukám mondaná a sors mindent szépen elrendez! És általában mindig bejön. Ha azt akarja dolgozom, ha nem akarja akkor a babóval leszek! Ennyi. Bár 70 ezerből nem sokra futja, de több mint a semmi. (Tudod minimálra vagyok bejelentve egy ideje, így ez bekavar a kalkulálásba...).
Nem fakadok sírva. Csak a munka keresés lesz nehéz utána. De csak lesz vmi.
Mindenben a jót kell meglátni.
akkor legalább nem húznak fel a hülye ügyfelek a hülye kérdéseikkel!!! :D

A nyaralás: anyuék Balatonfüreden laknak, így nekem az vhogy nem nyaralás... Mindig van mit csinálni ott...
Vmi wellness félére gondoltam, kis masszázzsal, jó lenne ha baba fürdőjük lenne ahol fürödhetnék stb. Szóval nem tom hol lenne jó.
A végén tényleg anyuéknál leszünk 1 hétig :D Addig sem dolgozok és a pénzünk is megmarad.

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


sziasztok!
megvolt az uh.
crl 7,2 mm-es, szívműködés rendben, és már a kiskönyvet is megkaptam :)
íme ő:
Kép
és már nem megyek vissza dolgozni, a dokimban fel sem merült.

viszont üröm az örömben: a dokim nem vállalja a terhesgondozást sem (azt tudtam, hogy a szülést nem, de azzal még simán megbarátkoztam)... ezzel totál padlót fogtam :evil:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Akkor jó hosszú pihenés vár rád... :D
fő a babó ugye.

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Életjel.....
Tigris, nagyon jó híreket hoztál!
Mondjuk, nem ragadtatott el a hír, hogy a Crohn jobb, de mivel szerintem ők sem tudják pontosan, meg másnál is állandóan hezitálnak, meg egyik átalakul a másikká.....
De aztán a másik mondatoddal visszajött a remény, hogy a lány meggyógyult a terhesség után.
Én is így képzelem, ahogy már írtam is, hogy elmúlik. Egyszerűen muszáj neki, mert én ezzel nem akarok együtt élni.
Szóval el fog múlni, és punktum!

Juli, nagyon aranyos kis Pöttyöcskéd van! Gratulálok!
Ez a görcs még megvan? Ezzel nem akarnak semmit kezdeni?!
Na, "orvos" a talpán ez az ember! Hihetetlen! Miért, legalább megindokolta? Ha ő a saját szakértelmében nem bízik, akkor jobban is jártál!
Semmi nem történik véletlenül, biztos, hogy neked jobb lesz egy másik, akit találni fogsz!
Csilisbab?! Te is ettél abból?! Szerintem sikoltoznának a bélbolyhaim, ha vannak! :)

Lica, jó kis csapat lehet a te mhelyeden is! Hogy milyen szó jutott eszembe ezt olvasván? Ez: bunkók!
De igazad van, be kell venni a "Lesz-rom" tablettát, az a babának sem árt, sőt! :)

Veronika, akkor nektek elég egymásra nézni! Az jó!
Hajrá! Vuduzz már meg engem is! :)

Manguszta! Erős, nagy férfiemberek, mi?! Csak a kinézetük az!
Belül kis gyámoltalan nyuszifülűek, akiket körbe kell ugrálni, ha tüsszentenek egyet! A férjem is kegyetlen rossz beteg!
Szerencsére ő ritkán az! De lényeg, hogy a tiéd meggyógyult, biztos jól ápolgattad!

Eszter!
"Csak" az az oldal fájt, ami nem volt rendben? A másik nem is?!
Nekem is kéne talán egy ilyen, de bevallom, félek tőle és bízom a csodában! De simán lehetsz így is babás! Ez jóhír!

Nyaralás......minden évben el szoktunk menni, de már két éve sehol nem voltunk, mert lakásfelújítás volt porondon, a pénz arra kellett.
Most meg nemrég anyukám kedvese elment közülünk, így anyut nem hagyhatom egyedül, úgy érzem.
Mi hárman élünk, anyu, férjem, én. Apu sajnos 12 éve már meghalt.
Nagy nehezen rászánta magát anyu új kapcsolatra, de Karcsi bácsi agyvérzést kapott, lélegeztetőgépre került, 3 hét után elment....2 hete volt a temetés.
Most anyu a nővéreméknél van, van két édes uncsitesóm, addig sem gondolkodik, míg velük van.....legalábbis eltereli a figyelmet.
A lényeg, hogy Karcsi bácsi olyankor itt szokott aludni, mikor mi nem vagyunk itthon. Amolyan hétvégi kapcsolat volt 8 évig, most jobban összecsiszolódhattak volna, anyu is nyugdíjas lett.
Annyit kínlódik szegény, 2008-ban súlyos autóbalesete volt, majdnem ottmaradt. Kijutott nekünk az életben......
Nyaralás lehet, hogy elnapolva.....elévelve.....(ezért sem kapok Kazinczy-díjat!)

Nincs valaki közületek, aki Keszthelyre jár dokihoz?


Bocs, ha valaki kimaradt, így is jó hosszú lettem! El vagyok nézve, ugye?
Szép estét!
zsuzska30
 
 


Azaz a Crohn rosszabb.......ezt akartam írni.
zsuzska30
 
 


Na, "orvos" a talpán ez az ember! Hihetetlen! Miért, legalább megindokolta? Ha ő a saját szakértelmében nem bízik, akkor jobban is jártál!


zsuzska!
éppen erről van szó. azt mondta, hogy nagyobb odafigyelésre van szükségem, mint amit ő jelenleg nyújtani tud. illetve szerinte mindenképpen olyanhoz kellene járnom, aki a szülést is levezényli. mivel évek óta nem vállal, így nem szeretné, ha esetleg ügyeletben olyan orvoshoz kerülnék, akinek gőze nincs arról, hogy nekem milyen egyéb bajaim vannak...

sajnálom anyud párját :(

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


zsuzska írta:Azaz a Crohn rosszabb.......ezt akartam írni.


erről olvastam egyszer:
CU-s beteg: szimuláns crohnos :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Hm......szimuláns Crohnos........ez jó. :lol:

És az miért van, ........hogy éssel és háttal nem kezdünk mondatot?!

Szóval: az miért van, hogy Németországban a Crohnra létezik olyan kapszula, amiben disznónak a beléből származó féregpeték vannak, amik a kapszulából kioldódva gyógyítanak?!
Itt miért nincs ilyen?! :x
Én megenném a kutyagumit is ecettel, ha azt mondaná egy okos, hogy az jó rá! :roll: Na, jó, kicsit meg is sóznám! :lol:
zsuzska30
 
 


zsuzska!
a tso-ról sokat olvashatsz a crohn-colitis.hu-n. van külön topicja is.
igazából ha elolvasod, láthatod, hogy többen kipróbálták, de a kezdeti lelkesedés után még a beszámolók is elmaradtak... vajon miért? miután több100ezer pénzt beleöltek...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Nem vagyok ma egyértelmű, bocs!
Anyukámnak volt a balesete.
Negyed 8-tól a suliban gályáztam 4-ig.
Olyan fárasztó, el sem hinnétek!
Nem véletlen ám, hogy a pedagógusnak is van nyári szünet!
Juj, de jó! Várom, mint a gyerekek! Vagy jobban?
:roll: :lol:
zsuzska30
 
 


Azaz! A nevére nem emlékeztem......
Még kezdetben olvasgattam ilyen helyeken, de nem akarok én erről tudni, mint a 3majom, nem lát, nem hall, nem beszél.
Ti is a reményt adjátok itt, önző módon ezért jöttem.....
:roll:
.....hogy lehet ilyen állapotban is babás az ember és boldog.
Mert úgy érzem, nekem is kijár a boldogság a babaváráskor és a gyermekem felnevelésekor, mert fel akarom nevelni és látni felnőni!
Ehhez adtok erőt, ti, babások!
zsuzska30
 
 


zsuzska!
sikerülni fog :)
van, hogy nehezen jön... de annál nagyobb a boldogság :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Mi ez a szöveg nálad, hogy nem értesz a lovakhoz?!
Csak azokhoz nem? :lol:
zsuzska30
 
 


hát csak egyszerűen nem értek a lovakhoz... :lol: sok minden máshoz sem... és a lovak speciel beleesnek ebbe a körbe :)
lehetne ott az is, hogy "nem tudok hegedülni..." :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Hamar már nem jön, mert lassan közelebb leszünk a 3 évhez, mint a kettőhöz......
De már nem számolom........
zsuzska30
 
 


lehet, kissé szétszórt vagyok, de nem emlékszem, mit írtál róla:
nőgyógyászatilag rendben vagy?
párod rendben van?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Néztek már 2-szer 3D-s uh-n, miómán kívül nem látott semmit, de olyan kicsi, hogy nem akadály. Ez a belgyógyászaton volt, mikor a beleimet nézték, de a doki mindent megnéz alaposan.
9 000 ft-ért vagy félóra vizsgálat.
Az sztk-s két perchez képest főleg alapos!
Tavaly nyáron elmentünk meddőségi kp-ba, vettek tőlem vért a 7. napon és a 21. napon, progeszteronhoz nem volt anyaguk, nem tudták mérni, hurrá, férjem sp.koncentrációja alsó határ alatti volt, ehhez képest a professzor közölte, hogy akkor lapar nekem.
Se uh, se semmi más.
Én meg nem mentem vissza, hogy megbolygassák a beleimet is, kösz, elég ott a ramazuri anélkül is, hogy altatás miatt a belek leálljanak, meg összenövés kockázata, miegymás.....
Azt mondta, hogy egy hímivarsejt is elég, hogy baba legyen.
Egy másik nőgyógyász meg, hogy nem úgy van az, először mindenképp a férfit és alaposan kell vizsgálni, gyógyítani, és ha oké és akkor sem jön össze, akkor jön a drasztikus lépés.
De előtte akkor is petevezeték-átjárhatósági, a lapar az a végső és brutálisabb módszerek közé tartozik.
zsuzska30
 
 


Biztosított arról, hogy jól döntöttem, hogy nem vállaltam a lapart.
Nem bízom én már ezekben a dr előnevű illetőkben!
Megválogatom őket, sok a rossz tapasztalat!
zsuzska30
 
 


aha... ezek szerint sem rendes hormontükör nem készült, sem átjárhatósági (amit nekem laparral akartak, de lehet uh-s és rtg-es is)... még egy rendes hüvelyi uh-sem???
és mennyire rossz apa lelete?
20 milla az alsó határ. az alatt már meddőségiekhez tartozik a téma, és igenis legalább az inszem indokolt.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


18 millió.
zsuzska30
 
 


amúgy minden oké veled? rendszeres mensi, igazolt peteérés, megfelelően hosszú lut.fázis?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


zsuzska30 írta:18 millió.


ezzel viszont nőgyógyász már tényleg nem tud mit kezdeni.
kapott rá valamit?
E-vitamin? closti?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Mondjuk hüvelyi uh már sokszor készült, mert néha el-elmegyek megnézetni, hogy mizu peteérés-ügyben, úgyhogy ott oké minden.
Se ciszta, se bármi más.
De hogy férjemnek egy vérvizsgálat, vagy mittudomén.....
Most még kivárunk, és ha még nem, akkor elindulunk egy Kaáliba, ahol ingyen szépen megcsinálnak minden vizsgálatot és csinálnak nekem babát! :lol: :shock: :roll:
zsuzska30
 
 


hődet méred?
lehet, hogy egyszerűen csak az időzítés rossz (kolléganőmék majd 2 évig próbálkoztak, hiába. az első hőmérős hónapban összejött a baba)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


A Budenofalk többször bekavart, a kettőnél már volt úgy, hogy két hónapig egyhuzamban megvolt miki, néha egy nap szünet, akkor összekapaszkodtunk legalább apával. :oops:
Mondjuk volt egy igen halovány tesztem épp akkor....érdekes......de aztán ugye miki tovább folytatta véres hadjáratát! :roll: :evil:
Most nézném a pé-t, de épp nem tudja küldeni postán, akitől szoktam rendelni jó olcsón és jót....a hónap kimarad.
Múlt hónapban csak úgy ellőttem egyet, jó erős csík volt, de nem olyan erős, mint ami illik, de akkor volt a haláleset, nem volt kamaty......
Most maradunk a kétnaponta dolognál.......remélem.....
Luteális fázisom megvan 14 nap, volt, hogy több is volt, 16.
Szóval szerintem a szteroidot és Pentasát és Controlocot leszámítva oké minden. Petevezetéket nem tudni.....
Férjem semmit nem kapott, mondom, erre az volt a válasza, hogy egy is elég, abból is lehet baba.
Clostyt egy amatőr egyszer belém diktált, uh ellenőrzés nélkül (akkor még nem volt netem, hogy tudtam volna, hogy kell
:lol: ), így beszedette az 1x1, 2x1 adagot, illetve a 3x1-et is szedette volna, de én felülbíráltam és nem vettem be, mert olyan rosszul voltam, majdnem meghaltam, hányinger (én nem szoktam hányni, mert rosszul vagyok tőle, pánikolok), ájulás előtti érzés, ez a majdnem ájulás....később kiderült, hogy ciszta alakult ki emiatt, ő csak türelemre intett, hogy várjunk, majd megjön magától, így 73 napos ciklusom lett.
Ott is hagytam a túróba ezt az "orvost" is!
zsuzska30
 
 


Volt már, hogy mértem, de minden szerdán 5 45-kor kelek, máskor 7-kor, hétvégén van, hogy 8, fél 9.
Ezért keljek minden nap hnegyed hatkor?! :oops:
Nem tudnék visszaaludni. Nem az a fajta vagyok.

Azért lehet, hogy a nyári szünetben újra megpróbálom......
Akkor azért úgy kelek, ahogy akarok! :D
zsuzska30
 
 


én sosem mértem mindig ugyanakkor. amikor ébredtem... és így is szépen lehetett látni, ha volt.

a clostit apának gondoltam... adják sperma-kép javítására is.

no, lépek alukálni.
jóccakát!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Tudom, hogy adják férfinak is, csak eszembe jutott, hogy én is szedtem és így jártam.....
A professzornak esze ágában nem volt, hogy foglalkozzon a férjemmel.....
Biztos jó pénzt lehet összeszedni egy műtét után...... :twisted:
Naná, kap a kórház is, gondolom, meg a doki is zsebbe......
ezt nem tette zsebre. :twisted:
zsuzska30
 
 


Jó éjszakát!
Aludjatok jól a Pöttyöddel együtt!
zsuzska30
 
 


Örülök Zsuzska h jó híreket mondhattam :D
Részvétem Karcsi bácsi miatt!

Juli ez a szimuláns crohnos jó pofa! Jót nevettem rajta…
(De örülök neki h CSAK szimuláns vagyok!!!)

Nagyon örülök neki, h nekünk nem kellett ezt a sok dolgot végig vinnünk, amiről írtok lányok!
Nagyon szorítok Zsuzska h nektek is hamar összejöjjön pici.

Én olyan rosszul aludtam megint: fél 1-től fél 4-ig fent voltam és csak forgolódtam. Pedig még párom se horkolt. Szegényt elkapta a hasmenéses vírus… Diétázik a drága.
(Különös alkalom h nem én rohangászok wc-re…)

Tegnap nem mentem EKG-ra úgy döntöttem h inkább pénteken, mert akkor 16 órakor végzek a munkával…
Szerencsére már itt van a hétvége, csak 2 nap…
Olyan szép idő van… Meg anyák napja is!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Sziasztok,

Juli, nagyon helyes a pöttyöcskétek...

Zsuzska30: én is túl vagyok már egy teljes hormonszint vizsgálaton, onnan tudom, hogy van peteérésem, meg egy hónapja vettem egy ovulációs mikroszkópot, ami nagyon klasszul kimutatja, hogy mikor van peteérésem. Ezt neked is ajánlom, igazán haszon kis jószág. Én pg53-at vettem, és az első hónapban még ellenőriztem a kis tesztkütyüvel is (izé... ovulációs teszt, a DM-ben vettem, 5 db volt benne).

Persze most, hogy túl vagyok rajta, már úgy hiszem, hogy erre a HSG vizsgálatra nagy szükségem volt, így legalább tudom, hogy esély van, csak próbálkozni kell. Nyilván nem lennék ennyire nyugodt akkor, ha mindkettő petevezetékem letapadt volna, de szerencsére csak az egyik. Állítólag a nők negyedénél így van, és még csak nem is tudnak róla...

Sajnos úgy látom, hogy a 30-as ismerősök közül (fiúk, lányok egyaránt) szinte mindenkinek van valamilyen nyavalyája, amivel jól megszenved és állandóan gyógyszert szed. Nekünk ugye a belünk, másonak a szíve, az ízületei, vérnyomása stb.

Képzeljétek, a bátyámék már nagyban a negyedik babát tervezték, és kiderült, hogy a sógornőmnek folyton kiújuló polipja van a méhében, így le kell modaniuk az újabb babáról. Nagyon le vannak törve szegények.

Nem kirándultok valahova ezen a klassznak ígérkező hétvégén?

Eszter
stellaj
 
 


Húúúú, de sokat írtatok :lol:
Juli gratula a kis új élethez !!! Növekedjen egészségben!
Képzeljétek el, azt olvastam hogy a 13.héten - ahol épp tartok, holnap leszek 14. hetes - már a bébi tud mosolyogni :D :D :D Ettől teljesen elszálltam megint :D elképzeltem ahogy ott bent játszik a köldökzsinorral és közben mosolyog :lol:
Juli, engem sem vállalt el a (nő) nőgyógyászom, akihez jártam, de rendes volt, mert azért megnézett hüvelyi uh-n (akkor voltam 5 hetes), láttuk a szívverését és hogy méhen belül van - ez akkor megnyugtatásképpen elég is volt. Aztán ajánlott egy másik dokit, akihez járok és akivel meg vagyok elégedve.
Zsuzska30, részvétem anyukád párja miatt...
A munkahelyemen tényleg bunkók vannak, de nem is csoda, hisz felsőbbrendű lényeknek tekintik magukat...nagyon kétszínű társaság 1-2 ember kivételével.
Úgy röhögtem azon amit a kutyagumiról írtál :lol: :lol: :lol: hogy megsóznád azért :lol:
Egyébként én is olvastam olyan kutatásokról, ahol valamilyen bélférgekkel próbálkoznak a gyógyítással...azért nem kell ezeket teljesen elvetni, had kutassanak csak! Valamikor a rák is gyógyíthatatlan volt... meg számos más betegség. A tudomány halad és nem kell leragadni egy állásponton. A mi állapotunkkal azért nem tudnak sokszor mit kezdeni, mert ugyebár tudjuk, hogy mennyire szorosan összefögg a pszichével...az pedig nagyon személyreszabott, nem lehet általánosítani. Ezért, fő a pozitív gondolkodás és megmondom őszintén :annak könnyebb (én is ide tartozom és ezt már mondtam itt is egyszer), akinek van hite...nekem konkrétan a Jóistenben. Annyiszor éreztem ezt életem során, hogy igyekszem nem kérni Tőle további "bizonyítékokat" (amit persze nem tudok mindig betartani...)

Nyaralás téma : idén asszem kimarad...eddig mindig mentünk valahová, most nem valószínű, valahogy nem is merek...meg hát kimarad egy jövedelem...van két szép erkélyünk, aztén hajrá :D [/b]

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Lica!
én el sem tudom képzelni, hogy máshoz menjek. többször végiggondoltam már az ajánlottakat, választottam is... de aztán jön a bőgés... hogy nem akarok másik orvost :cry: egész nap ezen sirdogálok...
jövő héten megpróbálok még egyszer beszélni vele, hátha... de most leginkább azt gondolom, hogy inkább nem lesz orvosom, minthogy máshoz járjak :(

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Milyen sokat írtatok! Csak álmélkodom :-)
Tigris, jobbulást a párodnak!!!
Zsuzska, részvétem! Nem lehet most könnyű. De valóban, talán az unokázás eltereli Anyud gondolatait. Bár persze végig kell menni a gyász fázisain, és ebben nem lehet segíteni, ez mindenkinek a saját útja kell legyen, mert csak így érhető el a megnyugvás... nehéz ez ilyenkor, minden családtagnak...

Juli, hajaj, akkor most mit fogsz tenni? Nyilván kell egy lelkiismeretes orvos... És végül, jó, hogy felelősen végiggondolja a helyzetet, bár nekem picit fura, hogy ha egyszer ott dolgozik a kórházban... persze ő tudja.

Zsuzska, néha felkavarodik a gyomrom ezektől a dokiktól... Oda se figyel, hogy mit beszél, a nagydohányt meg nyilván elrakja. És persze általában megvan a rajongótáboruk, és ha esetleg valaki szóvá teszi ezeket a furcsaságokat egy-egy fórumon, akkor magára vonja a vizeslepedőt... Hm, kicsit érzékeny vagyok ma :shock:

Kicsit ritkábban jövök most, mert rengeteg a munka. Ha kimegyek ügyfélhez, márpedig csak abból jön biznisz, akkor "alhatok bent", mert áll a többi tennivaló. Na jó, ez jobb, mintha uncsiznék, az biztos, de elég fárasztó. A refluxra elég most a rennie, mást nem is szeretnék, de visszább vett :-) Vigyázok a cukorra, zsírosra, műkajára, rengeteg citromos teát iszom és jövő héttől befizettem ebédet is (eddig jobbára csak szendvicseztem).
Szóval, rólam most ennyi :-)
Szép estét!!!

Kép
manguszta
 
 


mangu!
értem a dokit... teljesen felelősen gondolkodik... hogy ő az én nyavalyáimmal nem tud felvállalni...
a gondom az, hogy benne megbízom... a végletekig... vakon. és nem tudom, hogy menne-e ez mással is.
persze nyilván kénytelen lennék... hiszen a kollégáit ajánlotta, tehát nyilván tudja, hogy melyiknél lennék jó kezekben (kérdés az is, hogy abból a 3ból hánynak volt már bélbeteg kismamija)... csak hát jelenleg nem gondolom, hogy menne ez a dolog...

azért nem dolgozd szanaszét magad! ;)
csak óvatosan... nem kell megszakadni :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Igen, sokat írtunk, tegnap Julcsival kitárgyaltuk a nemi életemet. :lol:
Köszönöm a részvétet!
Igen, végig kell mennie az úton, de hányszor szegénynek?!
Apu után fél évvel a papa halt meg, anyu apukája.
Aztán mikor egy özvegy, akinek egyetlen szerelme volt az életben, újra rászánja magát, és elhiszi, hogy talán lehet újra boldog és rászánja magát egy kapcsolatra, 8 év után újra el kell, hogy temessen egy embert.
Oké, nem volt ez akkora szerelem, társ volt, de aput nem pótolhatja senki.
Meg a balesete is másfél éve, teljesen kipurcantunk.........
Az élet nagyon igazságtalan egyesekkel, de én inkább kettes akarok lenni, ha ez így működik.

Julcsi, azért csak kellene egy orvos, aki egy biztos pont lenne, ha bizonytalan vagy, vagy kérdésed van, aki lelkiismeretes.
Manguszta, én Controlocot szedek, bár, szerintem babásan le kell mondani róla....nagyon jó a gyomorgondokra!
Megpróbáltam arról is leszokni, hát........
De a belgyógyász szerint kell is, mert a szteroid és Pentasa amúgy is kikészíti a gyomrot.
Tigris, vigyázz a vírussal! Szegény férjekre rájár a rúd, úgy tűnik!
Még jó, hogy nem ketten rohangáltok wc-re, vagy egymás ölében esetleg......én nem örülök, hogy egy wc-nk van, de így van.
Sokszor adódik úgy, hogy mehetnékem van, mikor épp valaki ott van.
Pedig csak 3-an vagyunk! Mi lesz, ha meglesz a két eltervezett babánk is?!
Jut eszembe.....két éve épp hasmenő vírusom volt és mikim, mikor fürdő- és wc-felújítás volt.......nem volt wc-nk, mert kivették, járólapozás, ez-az......6 napig!!!!!!!!!!!!!!!
Leginkább a mamánál tanyáztam akkor, szerencsére fél km-re lakik.

Eszter, próbáltam már a másik fajtáját a páfrányosnak, Maybe Baby, vagy mi a neve, nekem egyfolytában páfrányom volt, az meg lehetetlen, hogy egész ciklus alatt fogamzóképes vagyok, így abbahagytam.
De örülök, hogy neked bejön.
Nekem lh jön be, de ezt is csak akkor mondhatom el, ha sikerül végre pozitív hcg-t produkálnom. Mert hiába pozitív az lh, ha nem sikerül.
Tegnap megnéztem a Jónás naptárat, érdekes, mert a mensi környékén, vagy épp akkor lesznek a fogamzóképes napok.

:?
Ti hisztek ebben?
Épp arra gondoltam, megnézem a férjem évszámaival is, és ha egybeesik kettőnké, az talán jelent valamit.

Talán érdemes lenne megnézni a babásokét, hm, lányok?
Hogy Jónásnak köszönhetitek a babát, vagy apának? :lol:
zsuzska30
 
 


Babára vágyó társak!
Ha érdekel (végső elkeseredésben) a Jónás lelőhelye, megadom szívesen!
zsuzska30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: