Új privát üzeneted érkezett!

Hófehérke:neked az endod jár valamilyen panasszal?
Nálam van valami megint,mert 2 hete volt a lapar,és 4 napja fáj a jobb oldalam.De nekem az endót is meg a cisztákat is bal oldalról vették ki.
Érzem,hogy valami nagyon nem oké most odabent,mert fáj egész nap,főleg,ha pisilnem vagy székelnem kell, akkor nagyon.
Lehet a bélhez is hozzáérne az endo,mert szinte biztos vagyok már benne,hogy az van megint.Eddig abban voltam,hogy biztosan peteérésem van,de ez már nem az sokkal durvább.
De,hogy a francba nem vették észre meg ilyen hamar műtét után??? :(

Kép

Kép
syl100
 
 


Mara,
hátha ki tudott szabadulni.
Drukk ++++++++++++++++++++++++++

Syl,
szerintem meg van duzzadva a petefészked és azt érzed.Meg egyébként 2 hete műtöttek szerintem még tök eleven ott még minden.
Vendég
 


Syl,
mondtad a vesédet???? :?:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Syl, csak meg kellene fontolnod a jövőt, mert az az endó nem gyerekjáték!

Kép
timcsi82
 
 


Löviné:Nem mondtam én hülye, teljesen kiment a fejemből.Már mikor jöttem hazafele akkor ért el az agyamig,hogy még azt is mondani akartam! :?

Timcsi:Fontolok én egyfolytába elhiheted,hogy mi is lenne a legjobb.
Nehéz nagyon.

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Nekem semmi tünettel nem jár. És két hét alatt olyan mértékben nem ujjulhat ki, hogy ennyire fájjon. Ha fáj menj orvoshoz, nehogy valami szövődmény legyen, de ne beszélj be magadnak mindenfélét! Irány a diki, az majd megmondja a tutit!

hofeherke
 
 


Ma már nem fájt,remélem ez így is marad! : )

Ti,hogy szeditek egyébként a met-et?Reggel meg este?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Pontosan! :)

hofeherke
 
 


Én 3x
Vendég
 


Löviné:És te mindig Csókával fogod tudni csak felíratni?Más féle orvos nem írhatja fel?Mert én már Csókához ezek szerint nem megyek többet.Hogy ki fogja nekem felírni,mert csak kb.1 havi adagom van.
Ebbe mi amúgy a legnagyobb dózis az 1000mg? :?

Kép

Kép
syl100
 
 


Miért nem mégy Csókához többet?
Ha szakorvos ír fel egy gyógyszert mindig adnia kell javaslatot a háziorvos felé és csak akkor írhatja ki.
Vendég
 


Mert úgy tett nekem Csóka,hogy akkor ő ennyit tud értem tenni és ezután inkább járjak Pap-hoz,hogy ne kezeljen 2 orvos egyszerre!
Ezzel le is lettem koppintva! :shock:

Kép

Kép
syl100
 
 


Mit mondtál neki? :shock:
Vendég
 


Amit mondtál nekem,hogy mondjam azt Csókának ,hogy a nődokim javasolja a met-et.hogy így hátha felírja,ha csalunk egy kicsit.Hát fel is írta,de ennyi....

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl!

Akkor várd meg az inzu eredményét és menj vissza a dokinőhöz.
Vendég
 


Hát az lesz!Csak már az a kérdés,hogy ő mennyi inzulintól gondolja vajon úgy,hogy felírja a met-et?

Én nem tudom,de nekem ettől az egy szem mettől nincs semmi tünetem,az baj???

Kép

Kép
syl100
 
 


Nem baj,nekem se volt majd egy pár nap múlva emelheted. :roll:
Vendég
 


A másikba írtad ,hogy K jó.Mire érteted? :oops:
Vendég
 


Hát erre az új Gyurcsány rendeletre,amit a gyed rövidülésére és a gyes hosszabítására olvastam. :evil: Ha ez tényleg bekövetkezik,jó egy szívás lesz!Szörnyű! :?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Ebben igazad van, de azért jobb mint a semmi! Több külföldi országban 1-2 hónap szabi jár és semmi más. Anyuci mehet vissza dolgozni. Mi lesz, ha gondolnak egyet és hirtelen nálunk is ezt vezetik be? Én igazából ettől tartok.

hofeherke
 
 


Ettől én is nagyon,mert már ilyeneket is rebesgettek valamikor régebben! :? Ennyit arról,hogy kevés gyerek születik Mo.-on és vállaljunk többet.... :evil:

timcsi:Mizus?Megjött már?

Kép

Kép
syl100
 
 


Igggggggen, ma reggelre.......

Amugy szisztok!

Kép
timcsi82
 
 


És hány napra jött meg?
Akkor most mi a köv. lépés?

Kép

Kép
syl100
 
 


Vasárnap vettem be az utolsó szem gyógyszert, mert gyógyszerrel jött meg. Mához egy hétre kell mennem ultrahangra.

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi,

hajrá szurik.
Tüszőnövelő drukk++++++++++++++++++++++++++++++ :wink:
Vendég
 


Köszi, aranyos vagy! Holnap kezdem!

Kép
timcsi82
 
 


Ez természetes! :wink:
Vendég
 


Nem tudom hogyan álljak lelkileg a dologhoz, mert ugy sem tudok semmi másra koncentrálni most.

Kép
timcsi82
 
 


Otthol leszel,vagy dolgozol?
Vendég
 


Dolgozom. Nem szeretettem volna közölni velük, hogy mizu. Csak három napot dolgozom, remélem sikerül nem munkanapra esnie az akciónak. Különben nem tudom milyen indokkal maradok itthon majd. Utána aznap itthon maradok, de másnap is kellene???????

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi:Szerintem már másnap mehetsz dolgozni.Ha megakar akkor úgyis megtapad,ha fekszel,ha nem.Meg inkább ez lombik után van,nem?Lehet nem jól tudom!

Ma voltam a háziorvosomnál és felírta nekem ő is a merckformint. :D
A terheléses inzulinom még mindig nincs kész :evil: ..már 2 hete várom!

Kép

Kép
syl100
 
 


Timcsi,

nem feltétlenül kell otthol maradni, pusztán csak érdeklődtem.

Syl,
Mi volt a körzetinél?
Mit mondott?
Mert ha jól emlékszem a múltkor ő is elég gúnyos volt. :shock:
Vendég
 


Hát így ,hogy Csóka írta fel először a met-et szóval szakorvos,így a háziorvos is felírhatja már utána bármikor!

Néztétek?:

http://www.nogyogyasz.ws/

Kép

Kép
syl100
 
 


Én régebben láttam. :wink:
Vendég
 


És szerinted?Hallottál már valamit erről a kezelésről?

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok! Meg volt az első szúrás. Nem is volt vészes, igaz volt mibe szurni, csak utána lett fura érzésem.

Kép
timcsi82
 
 


Mit éreztél?
Vendég
 


Hát azt nem tudom elmondani, olyan furát, feszítő érzést, most meg szurkál a bal oldalam.

Kép
timcsi82
 
 


Akkor az magától is elindult volna fejlődni.Mert ilyen hamar azért nem hat.
Vendég
 


Tudod, azt hiszem már mindent bebeszélek magamnak. NAgyon szeretném az eredményt. Azt sem tudom jól adtam-e be. Mert Csilla azt mondta ne nagyon kisérletezzek a levegőtlenítéssel se, mert ellövöldözöm. Csak remélni tudom, hogy minden oké.

Kép
timcsi82
 
 


Köldök magasság,összefogott bőr ,10-ig számolni.
Biztos nem rontottad el.
Vendég
 


Ez megvolt. A végét megnyomtam kattant egyet és ennyi.

Kép
timcsi82
 
 


Löviné:Te Benkő Katalinhoz nem akartál menni?Mert a Pcos honlapon ő van fent diabetológus!

Kép

Kép
syl100
 
 


Helló!

Gyors kukk!

Syl,
de gondoltam rá,de egyszerübb lesz mostmár nekem Debrecen. :wink:

Timcsi,

minden ok ,csak így tovább.
Vendég
 


Mi zu csajszikák? :lol:
Vendég
 


Velem semmi különös,elég szarul vagyok 2 napja a met-ől! :(

Kép

Kép
syl100
 
 


Írtam a másikba neked.
Vendég
 


Lányok,
néha bekukkantok ide is hozzátok, remélem nem gond!
Majdnem mindegyikőtök ír a másikba is, tök jó! :D

Timcsi,
írj nekünk a másikba is, izgulunk érted! :wink: :P

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Sziasztok!

Na végre helyre állt a rend. Hogy vagytok lányok???? Én nagyon nem jól, csak nem tudom ez minek köszönhető.

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi,
reggel 8-ra kell menni? :idea:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?