Új privát üzeneted érkezett!

Pandi, a PG sajnos nem teljesen megbízható, nekem is van, de már nem is használom, mert többször páfrányozódott, amikor pedig nem is volt peteérésem. Persze valakinek beválik és szereti.
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok, ha nem baj.
Van egy kislányom, de most szeretnénk tesókát ha lehet spontán szeptemberre van lombik időpontunk, de jó lenne összehozni.
Hétfőn kellene hogy megjöjjön. ma doptam egy 10-el tesztet, de negatív lett. :cry:

Esthajnalcsillag:köszönöm, megkaptam.
Meddig szólhatok vissza teszt ügyileg? Ha este az már késő?

Kép
csiperke
 
 


Csiperke, mire gondolsz? :shock:
esthajnalcsillag
 
 

 
 

Szia!

Esthajnalcsillag!
Nem voltam világos bocsi!
HA még szeretnék tesztet venni, azt akartam kérdezni, hogy ha este jelzek, hogy kell e még az még nincs későn?
Mert írtad, hogy nem lesz már akciós utánna.

Kép
csiperke
 
 


Gondoltam, hogy ez a kérdés, de inkább rákérdeztem :lol:
Persze, ma még nyugodtan leadhatod a rendelést, akciós áron adom. Sőt, lehet, hogy még a hétvégén is :wink:

Jaj, amúgy meg drukkolok, hogy hétfőig még tesztelj egy szép zebrásat, lehet, hogy csak 1-2 napon múlik ám az egész. Korábban leírtam, hogy milyen sok mindenen múlik egy baba, főképp az időzítésen, és még az LH tesztek segítségével sem tuti biztos, hogy sikerül hajszál pontosan az időzítés.
5 nap a spermiumok életképessége, viszont a petesejtecske csupán 24 óráig életképes, és ugye a környezettől is függ, mennyire barátságos a hímivarsejteknek, stb, stb, stb. Szóval nem is olyan egyszerű.

A lényeg, hogy egy teszt után még nem szabad feladni, utána 2 nappal is kell egy reggeli első vizeletes teszt, na akkor már biztosabb az eredmény, de még az sem tuti, hiszen a beágyazódás is eltarthat tovább...

Puszi, és kitartás mindenkinek, a kismamáknak meg hasisimike :D
esthajnalcsillag
 
 


esthajnalcsillag írta:Hali, Orsi, gratulálok most már hivatalosan is. Még délelőtt írtam ide neked, de egyszerűen eltűnt az írásom :roll: :lol:

Remélem, ez most itt marad :lol:

Ez a vonalzó még jobban tetszik. Délelőtt írtam, hogy mivel kék volt a vonalzód, hogy biztosan kiskukist szeretnél, de ezzel az új vonalzóval még akármi is lehet :lol:


Szia Esthajnal!
Köszi! Te mindig olyan aranyos vagy!!!
Nekem is jobban tetszik, azért is cseréltem :) Igazából a kék szín azért volt, mert valahogy úgy érzem kisfiú...

Aztán most már hajrá Neked is! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sz orsi 2009.03.20 14:14-kor.
sz orsi
 
 


Köszönöm Mindenkinek a gratulációkat! Kicsit furi, mert egyelőre csak a fórumozók tudják. Valamint néha még én sem hiszem, hogy ez velünk történik.
Na aztán majd a család :) Nagy lesz az öröm! Mi családunkban első unoka...

bridget0801 írta:Orsi
Kerdeztem mar kinel voltal termeszetgyogyasznal de nem irtad :roll: En is jartam kint es az FSH szintem rendbehozta :wink: de babo meg nem jott :roll:


Bridget! Kecskemét mellé járok, nagyon érdekes a "dolog". Sok embernek ajánlottam már, nem csak babaásodásra vágyóknak ám...
sz orsi
 
 


Sziasztok.

esthajnalcsillag:megérkeztek a tesztek.Köszönöm szépen!!! :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Orsi
Irnal rola picit bovebben priviben 8) Koszi...bar most nem fer bele de nyaron meg jovok haza :!: Jaaah ar nyarra mar babas leszek :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Sz orsi gratulálok a babához :lol:

Én jövőhéten megyek a HSG-re nem úsztam meg :(
Remélem utána követlek Titeket :wink:

Akella

Kép
Kép
akella
 
 


Akella, nagyon sajnálom, de hátha utána gyorsan bebabásodsz!
esthajnalcsillag
 
 


Köszönöm szépen Csillag!

Én is ebben reménykedem és abban, hogy ügyesebbek leszünk :lol:

Puszi mindenkinek!

Akella

Kép
Kép
akella
 
 


Akella biztos segíteni fog a HSG és annyira nem is szörnyű, mint sok fórumon stb. lehet olvasni. Kitartást Neked!!!

Bridget Szívesen küldök telószámot a természetgyógyászhoz, de ráér mielőtt újra hazajössz :) Addig meg ki tudja... :) Ha egyszer végre összejön msn-en majd mesélek, így nagyon hosszú lenne, de egy csoda!
MIndenkinek ajánlom, nem csak babásodásra!!!!!
sz orsi
 
 


Sz orsi köszönöm, nagyon aranyos vagy!

Jó egészséget és vigyázz Magadra!

Akella

Kép
Kép
akella
 
 


Orsi
Fuu et most nem ertem :shock: Aszontad neked sokat segitett a babasodasban a termeszetgyogyasz nem :?: :roll: Vgy en ertettem felre :?: :shock: :oops: Na de majd akkor mar tenyleg nem is kell mert nyarra babasan jovok 8) :lol: msn-en mostanasg sem vgy fent soha :roll: ha meg kint leszek akkor meg az idoeltolodas miatt nehezkes lesz :? Mikor mesz dokihoz 8)

Akella
A hsg jo lesz ne felj :wink: Nagyon hasznos es ra 3honap sokkal esedekesebb :wink: Majd szoritunk neked 8)

Esthajnalcsillag
Asszem holnap megfog jonni :arrow: es akkor jovo het hetvegetol kezdem a tesztelest es pont penteken megyek is vissza 8) ugyhogy beleadunk apait anyait 8) na meg hozom majd a teszteket neked megmutatni :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Akella :shock:
Neked most megjott vgy csak a vonalzid rossz mert ott mar -1nel tartassz :shock: 8) Csak neeem :?: 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Orsi, hatalmas gratula neked! :wink:

Hát én sem úsztam meg sajna a HSG-t :roll: :?
9.-én megyek.....be vagyok fosva tőle......már bocsánat :oops: :lol:
Puszi!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Esthajnal nem felejtettelek el csupán elkezdtem a visszaszámlálást 29-ére nem várom pirit 8) de mivel ez nem kívánságműsor :cry: még nem biztos, hogy elkergettem. Ahogy megjön intézkedem a pénz terén és leadom a rendelést.
Addig is puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok
Eshajnalcsillag
Fel tudnál tenni árakat?
Köszönöm

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Esthajnal,visszaolvastam pár oldalt... :shock: örülök,hogy helyreállt a béke.Szuperek a tesztjeid,és hálásak a vevőid :D aki kérdez,mindenkit hozzád küldök.További sok elégedett tesztelőt kívánok!
Vendég
 


Sziasztok!

Nyulasz, köszönöm, hogy hozzám küldöd az emberkéket! Remélem, jól vagytok a Nyúlbogyókkal :D Kiderült már, hogy fiúk vagy lányok vannak a pocidban?

Melisch, amikor aktuális lesz, akkor intézkedsz :wink:

Betty, erre azt szokták mondani, ne fossál, béke van. :lol: Reméljük a legjobbakat!

Bridget, mindjárt itt a nagy nap, amit a vonalzód mutat :) A tesztekre majd kivi leszek.

Kagyló, neked és mindenkinek íme a jelenlegi tesztek és áraik:

LH (20 mIU) tesztcsík = 110 Ft/db.


HCG (25 mIU) tesztcsík = 110 Ft/db.

HCG (10 mIU) tesztcsík = 110 Ft/db.

HCG (20 mIU) vizeletsugaras teszt = 275 Ft/db.

HCG (25 mIU) tesztkazetta = 250 Ft/db.

Clearblue digitális teszt, mely azt is kiírja, hányadik terhességi hétben vagy = 5900 Ft/2 db.

Csomagolási és postaköltség ugyanannyi, azaz ajánlva 400 Ft, elsőbbségi ajánlva 570 Ft.

Puszi mindenkinek
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnal,köszi jól vagyunk...egyikükről kiderült :D másik még szégyenlős
Kép Kép Kép Kép[/quote]
Vendég
 


Esthajnal!

Megkaptam a csomagot , Köszi!

Valóban mindenkinek csak ajánlani tudom Esthajnalt mert nagyon megbízható.
Csütörtök este adtam le a megrendelést és ma már meg is kaptam!

Remélem 2 csíkos hcg is van benne ,bár kicsit később lesz rá szükségem!
Vendég
 


Annmari, én is remélem, hogy sikerült belecsempésznem a kis zebrát :lol:

Nyulasz, köszönöm, hogy feltetted nekünk csodálatra a gyönyörűséges képeket, annyira aranyos, ahogyan szopizza a kis ujját, juj, azért picit irigykedem 8) :D De rég volt már az én két gyermekem ilyen apróság. :roll:
Szóval az egyik kukis, ha jól vettem ki. :lol: Jó lenne egy kislány mellé, nem? Persze ha egypetéjűek, nem sok esély van rá. :)
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

bridget0801, köszönöm a biztató szavakat. Sajnos megint megjött, ezért kell mennem a vizsgálatra.

Most csütörtökön megyek reggel, majd gondoljatok rám!

Puszi Mindenkinek!!!

Akella

Kép
Kép
akella
 
 


betty615 én most 26-án megyek a HSG-re, majd leírom a tapasztalataimat :wink:

Mindenki azt mondja ne izguljak :lol: , könnyű mondani :roll:

Kép
Kép
akella
 
 


akella
Nekem 2szer is volt :roll: es a masodikba annak ellenere belementem,hogy az elso nekem nem volt egy leanyalom :? Tulleszel rajta...arra gondolj ez mind a babo miatt van...nekem az sok erot ad :wink: Ha nem vgy elzarodva nem is fog fajni :) Sok sikert 8)

Esthajnalcsillag
Igen meg 2nap es 2evesek leszunk :P hol nap utaztam volna vissza de pentekre atrendezodott :roll: azert szombaton majd bepotoljuk 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


nyulasz Gratulálok az ikrekhez! Csuda édesek!!!

akella gondolok rád csütörtökön! Melyik kórházba mész?

bridget nemsokára mész vissza! Aztán mindent bele!!! Jót ne halljak :)

betty én is nagyon féltem, de tényleg kár volt... Köszi a gratulációt!
sz orsi
 
 


Nyulasz
En is grat...tudtam,hogy kifelejtettem valamit :oops: csakhat teged ugymond mar "ismerlek" :arrow: ugyanis a beultis topik zugolvasoja vgyok 8) :lol: :lol: :lol: ahogy apa nalunk beleegyezik en is megyek lombikra es csatlakozom a topikotokhoz :D de ez meg kicsit odebb van :roll: en most spontan babora hajtok 8) :wink:

Orsi
Fuu de izgi latom 25en lesz a nagy nap 8) nekem akkor van az evfordulom apaval :lol: igen irany vissza penteken es csak rosszat fogok hallatni magamrol :twisted: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a dícséreteket :D igen,egyik kukis...kétpetéjüek,így még bármi lehet.Apa nagyon szeretné,ha kislány lenne a másik,én meg úgy vagyok,hogy szerettem volna legalább egy kukist,örélnék egy kiscsajnak is,de ha ő is fiú,akkor meg talán jobban eljátszanak majd egymással...
Orsi,én is gratulálok neked! :D Holnapra jó uhuzást!!!
Bridget,hajrá spontán baba! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Csatlakozhatok hozzátok?
Van egy két és fél éves kislányom, és szeretnénk egy kis testvért.

Esthajnalcsillag : Szeretnék tőled teszteket rendelni,mi a teendőm?

Tücsi
tücsi73
 
 


Szia, gyere csak bátran, írj nyugodtan!

Feljebb láthatod, hogy milyen tesztek vannak, és mennyi a darabár. Válassz belőle kedvedre, és privát üzenetben megbeszéljük a többi teendőt. Ha elakadtál, vagy kérdésed van, azt is priviben megdumcsizzuk :wink:

Bridget, boldog fordulót nektek, ha még nem írtam volna :) Már csak 4 nap vissza.
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag
Mar csak egy nap van vissza 8) holnap lesz es Kép :) a masik uj vonalzim azt mutatja mikor talizom apaval 8) ugyanis penteken megyek vissza :wink:

Tucsi
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Igen Bridget, tudom, csak hiányosan írtam, a végéről lemaradt, hogy már csak 4 nap van vissza, hogy találkozzatok újra Apuciddal. :)
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Nyulasz, gratula az ikrekhez...én is, én is akarok!!!! 8) :lol:

Akella, gondolok rád mindenképp, és remélem leírod nekem a tapasztalatokat....előre is köszönöm!! :wink:

Orsi, holnap szorítok neked!

Bridget, holnapra boldogot, és 4. naptól spontán babásodást kívánok!! :wink:

Esthajnalcsillag, köszi a teszteket, ma megjöttek :)

Üdv Tücsi!! :D

Köszi mindenkinek a jó szavakat, de én akkor is be vagyok kaksizva... :oops: :lol:

Pussz mindenkinek!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty, adjak pelust? Van készleten :lol:

Jól van, ne félj, hamar túl leszel rajta, utána pedig legalább közelebb leszel a babásodáshoz, sokan ezután a vizsgálat után bebabásodnak spontán, úgyhogy hajrááá.

Amúgy én is gondolok mindenkire, akinek ilyen vizsgálata lesz, és arra is, aki UH-ra megy, mert babás, és mindenki másnak is drukkolok ezerrel, csak nem nagyon van időm írni, de azért próbálok :)
esthajnalcsillag
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:
Hááát, még egyáltalán nem biztos, hogy nem rendelek pelust tőled!!! :lol: :lol: :lol:
Nagyon aranyos vagy, hogy így velünk vagy örömben, bánatban....stb...
Jól esik tényleg!
Puszka! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nyuszi
Neked is lemaradt Kép

Esthajnalcsillag
Okes igy mar ertem 8)

Betty
Tenyleg hamar tulleszel rajta...es tudom ez nem nyugtat teged cde nekem mondom 2szer is volt 1even belul :roll: es itt vgyok :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Esthajnalcsillag!

A baba nemét meghatározó tesztnek mi a neve? Érdekel, olvasnék róla, pl mit keres a vizeletben?

köszi

Kép

Kép
monccs
 
 


Köszi Bridget a nyugtatást, nagyon ari vagy! :wink:
Pussz!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Köszönöm a drullokat!

Halljátok, szuper ez az ultrahang téma Nagyon élveztem!!!

A doki nagyon próbálkozott, de sajna nem tudta még hallhatóvá tenni a pici szívhangját, de visszahívott jövő hétre, sajna csak pénteken tudok majd menni, nagyon várom.

A gép szerint 5+5 napos kisemberünk. Számításaim szerint fiatalabb, de sebaj .

Annyit mondott a hallható szívhangtól már jogilag is várandós leszek, akkor menjek védőnőhöz is, hogy az is beinduljon...

Hát csajok, repkedek!!! Férjemnek alig várom h megmutizzam holnap :)
sz orsi
 
 


Orsi, gondolom, milyen nagy az öröm. Mi képecskét nem kapunk a kisemberről?

Légyszíves a továbbiakban is számolj majd be a történtekről.
esthajnalcsillag
 
 


Orsi gratulaaaaaa :D apa meg nem tudja :?: :shock: Meselj mar majd mit szolt :?: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Betty és Bridget köszönöm az üdvözlést.
Esthajnalcsillag küldtem privit.
Gratula a babásoknak!

Tücsi
tücsi73
 
 


Tücsi, nem kaptam meg, próbáld meg mégegyszer!
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag megérkeztek a tesztek hiánytalanul, sértetlenül. :D

Köszönöm!
Lidi
lidi33
 
 


Sziasztok, megérkeztek a Babatesztek, amellyel a baba nemét lehet egyszerűen, 10 perc alatt megállapítani a 10. terhességi héttől. Mint írtam, az ára 12.500 Ft, összesen 2 db van belőle, és lehet kérni, ha valakit érdekel. :D Aztán ha valaki megcsinálta a tesztet, ide fel is teheti csodálatra az eredményt :wink: :)
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, de babaprojekt újraindul. :D

Babásodóknak nagy gratula!!!

Esthajnal hamarosan ismét rendelek, de már csak hcg tesztet. Úgy alakult, hogy rendeződtek hamar a dolgaink és dokinál kötöttem ki. Ma indul a peteérést elősegítő kezelésem, aztán majd meglátjuk. :wink:

Üdv mindenkinek!

Kép

Miléna és Zéti
milénamoni
 
 


Esthajnalcsillag!
Engem érdekelne a baba nemét meghatározó teszt, de szeretném megtudni, hogy hogyan működik, illetve, hogy hol tudok utánaolvasni.
Köszi!

Kép
baba1973
 
 


Akkor hajrá Miléna, mindent bele :wink:
esthajnalcsillag
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: