Új privát üzeneted érkezett!

virág olvastam! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hihi laptetűd van :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


mostanában elég sokszor van laptetőm! :lol: :lol: :lol:
Bárcsak szerencsét is hozna!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Bár most ti pont védekeztek, de szeptemberig elég sokat gyűjtheszt és akkor tuti szerencsések lesztek. Rátok férne. ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


hát igen addig gyülik a szerencse hogy legalább egy babó jöjjön!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Képjók legyetek!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Hűűűűű, de nagy csend van itt! :D :D :shock: :roll:

Kisvirág köszi a jókívánságokat, egyébként én is akartam már vezetni a neten a hőmet, de még nem jutott rá időm, talán majd augusztustól.

Az újonnan csatlakozó csapattársunknak sok sikert kívánok az elkövetkezendő időben, és egy aranyos babót!

Nita, hihi, a laptető.... :D remélem szerencsét hoz! (Ezt egyébként ki találta ki?)

Mindenkinek kellemes hétvégét, jó feltöltődést, pozitív gondolkodást kívánok, és sok-sok zebrás tesztet!! :lol: :D :D :D :D :D :D

Üdv, J

Kép
judi79
 
 


judi én se tudtam mit jelent a laptető.szerncsét hoz aztmondták!
Nem tudom ki találta ki! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Üdv az újonnan érkezőnek!

Jelentem jól vagyok, és gyúrunk a projekten :wink:

Nem is írtam nektek, hogy az 1csíkos tesztemet félreraktam, hogy meg tudjam mutatni a páromnak, s kb 1 órával a tesztelés után amikor elővettem, egy halovány 2. csík derengett rajta. Nem tudom miért lehet ez, mert ugye, ha terhes lennék, akkor elég erőteljes csíkot kellett volna látnunk. Megmutattam a férjecskémnek is, és ő is látni vélt rajta "valamit". Ha visszamegyünk, veszek egy tesztet, és kedden, vagy szerdán reggel ismételek egyet. Biztos ami biztos. :)
Már az is eszembe jutott, hogy volt babóca, csak elment, és visszamaradt még egy kis HCG. Hát kedden v szerdán megtudjuk,mi is a helyzet.
Tünetek nincsenek, max kicsit néha kavarog a pocóm. De tényleg nagyon ritkán.. Bár ez a sok gyümölcs-zabálástól is lehet :lol:

Na pusszantás mindenkinek!

Bea
abeatrix
 
 


mekkora a csend!!! :) Gondolom ma mindenki a hasát sütette a napon. :D

Kellemes pihenést mindenkinek a hétvégére!
abeatrix
 
 


Sziasztok!

Nekem ennyi volt ez a hónap. Pénteken megjött…. Nincs mit szépíteni ez van. :(

Judi: kíváncsi leszek majd a hődre, hogy milyen. :) Bár én már ott tartok, hogy lehet nem fogom mérni, mert csak idegesítem magam rajta :)

Bea: neked mensi előtt elég babás tüneteid voltak, és a mensid se volt teljesen normális. Sajna én is azt gyanítom, hogy elment a babád. :cry: A barnázás lehetett progi hiány miatt is, és így a baba nem tudott eléggé kapaszkodni. :( Nekem kétszer volt ilyenem már korábban. Volt, hogy szinte egy az egybe lejött a méhnyálkahártyám, pár óra leforgása alatt. És utána való napokba szinte nem is vérezetem. Ez az államvizsgám előtt egy nappal volt. Gondolom a nagy stressz miatt ment el a babám akkor. :( Másnap államvizsga után mentem a dokihoz, és ő is megerősített benne, hogy valószínű baba volt. És azt mondta, ha legközelebb ilyet tapasztalok, akkor azonnal csináljak egy hcg tesztet, mert akkor még kimutatja. De azóta nem volt ilyenem. És remélem neked és nekem se lesz többet ilyen.
Drukk nektek erre a hónapra!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Én is megvagyok,teli várakozással!
A múlt hónapban én is totál úgy éreztem,hogy,na,most tutira van egy pocaklakóm,aztán elég nagyot koppantam.Most inkább próbálok nem gondolni a dologra,de igen nehezen megy.Talán most nem görcsöltem annyira rá...de majd meglátjuk.Még egy hét van addig.

Kisvirág!
Majd akkor a következő hónap,ne keseredj el!

Bea!
Kíváncsi vagyok milyen lesz a teszted amikor hazajöttök.De azért mindent bele most is!!! :)

Nitácska!
Kisfiad sztrájkja befejeződött?Eszik már meleg kaját?

Vigyázzatok magatokra és jó pihit mindenkinek!
jucc 74
 
 


jucc ma rengetek rántott husit evett de csak azt!
:lol:
Bea ha egy óra mulva láttátok a második csíkot nem biztos hogy érvényes!lehet rossz volt a tesz!
Mikor megcsináltad a teszet meddig nézted hogy van e második csík,hány perc után tetted le? :roll: /kicsit bonyolult lettem/de remélem érted?! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jucc ma rengetek rántott husit evett de csak azt!
:lol:
Bea ha egy óra mulva láttátok a második csíkot nem biztos hogy érvényes!lehet rossz volt a tesz!
Mikor megcsináltad a teszet meddig nézted hogy van e második csík,hány perc után tetted le? :roll: /kicsit bonyolult lettem/de remélem érted?! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali!

Nem biztos, hogy jól értem a kérdéseket, de megpróbálok válaszolni. Reggel, első vizeletből csináltam a tesztet, 10 percig volt benne, aztán max 5 percig vizslattam a tesztet, majd félreraktam (nem dobtam ki). Ez után kb 1 órával vettem elő, hogy megmutassam a páromnak. Ekkor derengett rajta egy második csík. Könnyen lehet, hogy nem jelent semmit, hisz' a leírása is mondja, hogy 10 perc után bármit is mutat, az nem feltétlen valós.
Gondoljátok, felesleges újratesztelnem? Én már filóztam rajta... Talán nem is kell az újabb teszt. De ha mégis? Áhhh... Nem tudom.. :roll: Tanácstalan vagyok egy kicsit. Ha meglenne az a baba, éreznem kellene, és a tesztnek is egyértelműen 2csíkosnak kellett volna lennie. Nomeg a vérzés is. Van kb 0.5% esély a pozitív tesztre... :? Ugyanakkor hallottam már olyanról is, akinek csak 4-5héttel a pé után mutatta ki a teszt a babát.. :roll:
Lehet mégiscsak tesztelek, és akkor legalább tisztán látunk. Így vagy úgy.
Hülye dolog ez a teszt.. A gatyánk rá fog menni, ha így folytatom.. :)


Jucc: megy a drukk!!! :wink:

Tényleg! Akartam kérdezni, hogy a méhnyálkahártya vastagságnál a 7/2-es érték tulképp micsoda? Tudja valaki? Elfelejtettem megkérdezni a dokimat.. :oops: A tavaly decemberi vizsgálaton 5/2-es volt. Most 7/2-es. A méhem is nagyobb, mint akkor. Igaz azóta bromot szedek, lehet annak is a hatása... Csak kíváncsiskodok.. :D

Na jó éjt mindenkinek!

Pussz
abeatrix
 
 


bea szerintem tesztelj még 1-et nyugodtan és akkor kiderűl van e baba!
De másfajta tesztet vegyél és érzékenyet! :lol:
Azért drukkolok!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk a nyaralásból, szuper volt!!! Most sajna még visszaolvasni sincs időm, mert szalad a lakás, és amíg Marci alszik, próbálok úrrá lenni a káoszon, de ígérem pótolom, és akkor jövök hosszaban is!!!

Kép
Kép
nikole
 
 


Jucc: tényleg jobb, ha nem éled bele magad. Jobb kellemesen csalódni. :)

Bea: nem tudom mik ezek a számok a méhnyálkánál. Az első szám lehet a vastagsága mm-be, a második passz.

Nikole: üdv itthon. Várjuk az élménybeszámolót.

Szöszkével vajon mi lehet?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Ujra itthon, de nagyon jo volt és vissza akarok menni!!!
Majd visszaolvasok, most nem tudok név szerint válaszolni. Bocsika.
encike 2
 
 


virág mindenki aggódik,hogy hol lehet szöszke!
Reméljük nincs baj vele és a babával?! :roll:

nikole üdv ujra,ha urrálettél a káoszon hozz képeket és encike te is! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Enci: üdv itthon. Várjuk az élménybeszámolót.

Nita: ténylég nagyon eltűnt Szöszke. Reméljük nincs baj velük. De furi, hogy csak így egyszercsak eltűnt. Lehet nincs netük.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


virág de ilyen sokáig nincs net?már vagy 2-3 hete nincs! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mit csináltok ebben a pocsék időben? Gyermek alszik, úgyhogy én netezek, bár főznöm kéne! :oops:

Csütörtökön megjött.
Sebaj, a kínai úgyis júliustól ír fiút, meg így már könnyebb lesz számolni! :D

Nyaralók, tessék mesélni, h végre valami jóról is szóljon a topik, ne csak a szomorú híreket olvassuk! :roll:

Bea: egyátalán nem tudom, h mik ezek a számok. Azt sem tudtam, h van ilyen! :oops:
Bevallom, h a gyógyszereket sem ismerem, amiket néhányan szedtek. :oops: Én terhesvitamint sem szedek. Majd, ha már lesz bébike!

Zsu
svs
 
 


svs vitamint mos is szedhetsz nyugodtan,ártani nem árt...sőt feltölti a szervezeted mire jön a baba! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Persze tudom, de ez olyan babona féleség!
Ha ennyire készülök rá, akkor félek, h nem jön majd össze! :oops: :wink:

Zsu
svs
 
 


mára elteszem magam,jóéjt,pusza! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára elteszem magam,jóéjt,pusza! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsu: sajnálom a pirit. Na majd most egyszerre leszünk babások ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem, a héten nem jutok el a gyógyszertárba, úgyhogy a tesztelés biztos elmarad. Lehet egész a köv mensi idejéig elhúzom, hiszen a hőm is lent van(megjavult a lázmérőm!!!! :) ).

Ebben a hónapban nagyon bizakodó vagyok. Otthon a szüleimnél találtam 4 db 4levelű lóherét!!! :D Plusz a kertükbe szállt 2 gólya. Az egyik egész közel engedett magához! :lol: Mondtam is neki, hogy hozzon ám nekünk babát következő tavasszal, amikor visszajön délről. :lol:

Mindenkinek jó éjszakát!

Bea
abeatrix
 
 


Jó reggelt!

Szebb napot kívánok mindenkinek,mint ez az őszies időjárás!
Képzeljétek,tegnap egy kicsit olyan rózsaszínes folyásom volt,marhára megijedtem,de aztán azt számolgattam,hogy lehet,hogy azért volt,mert most ágyazódik be.Ilyenkor előfordulhat egy kis vérezgetés.Bár ez vérzésnek nem volt mondható.Ma nincs semmi.Jaj,úgy izgulok!!!!!
Bea!
Mindent bele!!!!!!!! :wink:
Mindenkinek piri mentes napokat kívánok!
jucc 74
 
 


Sziasztok!

Optimista, derűlátó kellemes napot kívánok a csúnya idő ellenére! :P :P :P

Juccccc!!! :D Nagyon megy a drukk, mindenesetre jók az előjelek!! :D :D Várjuk a tesztelés eredményét!

Bea, a gólya reméljük jó hírt hoz, fel a fejjel és hajrá a következő hónap!

Nikole és Enci üdv itthon, tényleg mesélhetnétek nekünk, mit láttatok, merre jártatok!

Akik ezen a héten mentek a Balcsira, azoknál a gólya lehet, hogy tényleg hoz meglepit 9 hónap múlva, mert kinti program nem igazán tervezhető! :lol: :wink:
Mi is most indítanánk a "projektet", a nyaralás alatt, dehát "csúszásban" vagyok, még az előző ciklus sem ért véget, így nem tudom, mit honnan számoljak. :shock:

Vajon mi lehet Szöszkével? :roll:

Kép
judi79
 
 


judy sajna senki nem tudja mi lehet szöszkével! :(

az viszont tényleg igaz akik most nyaralnak golyával a pocakukban jönek haza!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Végre visszaolvastam!!! Hát nem volt kevés :lol: , de persze ez a jó!

Üdv az újaknak, és nagyon sajnálom, hogy nem lett újabb kismamink ezalatt a pár hét alatt :cry: Nade majd mostantól hátha beindulunk. Én is várakozóálláson vagyok, de egyáltalán nem érzem, hogy terhes lennék, sőt :cry: Hátha épp ezért vagyok... Azon viccelődtünk, hogy Marci pont két évvel ezelőtt fogant júl. 14-én, és most is júl 13-14-e volt a peteérés. Legalábbis az LH teszt szerint. Hátha...

Amúgy a nyaralás szuper volt, Horvátországban nagyon jó időnk volt végig, szépen lebarnultunk, Marci nagyon-nagyon élvezte, most szenvedek is itthon vele nagyon, főleg, hogy még az eső is esik és nem tudom levinni játszani. A tenger isteni volt, bár kicsit szeles volt az idő, így délelőtt hűsibb voilt, de du-ra mindig felmelegedett. Marci uralta az egész partot és a kempinget, mindenkivel összeismerkedett, és a nemzetközi nyelvet (mutogatás) jól megtanulta :lol: Szóval nagyon jó volt, maradtunk volna még szívesen legalább egy hetet...
És akkor néhány kép, ahogy kértétek:

Kép Nagy hajóban Kép Kis hajóban Kép Uncsitesóval autókázva

Kép
Kép
nikole
 
 


Ez az előbb valamiért lemaradt. Marci kedvenc foglalatossága ez volt, nemhogy a tengerben lubickolt volna...
Kép

Kép
Kép
nikole
 
 


Nikole, nagyon édes a kissrácod, egy komoly férfi!! :wink: :P És nagyon fotogén a képeken! :) Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Sokan voltak? Horvátország melyik részén voltatok?

Kép
judi79
 
 


nikole nagyon helyes a kisfiad!Tényleg fotogén alkat!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára elköszönök!jóéjt és szép álmokat mindenkinek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bea: tuti szerencsét hoznak a lóherék ;)

Jucc: millió drukk. Lehet a beágyazódás miatt volt ez a pici vér. Nemsoká tesztelsz ;) Van más előjeled is?

Nikole: örülök, hogy jól sikerült a nyaralás. Nagyon aranyos Marci. Nagyon szép arca van ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


lányok alig írtatok pedig kint rossz idő van!
Kész vagyok a palacsintával s végreeeeee! :lol: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na itt vagyok ahogy igértem, de kicsit késve, mert itthon szaladt a ház.

Én is teszek pár képet, ahogy kértétek.
Kép én lennék Kép kenesei kikötöben Kép Kép ilyen is van Kép Dorina vasalt haja Kép Kép Kép siofoki játszi Kép Niki homokozik
encike 2
 
 


nagyon jok a képek!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Encike: szuperek a képek!! Biztos jó volt a pihenés! :) Akciónapok vannak ám ;) Mindent bele!

Nikole: nagyon cuki a kisfiad! Annyira édes pofija van!!! :) Gratula hozzá! ;)

Jucc: jujj nagyon drukkolok neked! Vigyázz magadra(magatokra) nagyon!!! Egyél sok-sok gyümit! Ez a többiekre is vonatkozik! Itt a nyár, a rengeteg friss, hazai gyümölcs! :D

Nitácska: nálatok is kezdődik a projekt 1 hónap múlva! jujjdeizgi!!! :)

Én teljesen felszabadultam. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem foglalkozok a dologgal, hiszen most is ide írogatok, de nem görcsölök rajta annyira. Olyan de jó, végre belekezdtünk érzésem van. Lehet várni, vágyakozni, tervezgetni, stb. Már arra is gondoltam, hogy nem is baj, hogy nem sikerült elsőre, hisz akkor márciusi baba lett volna. Ugyebár akkor nem is illenék ebbe a topicba :) És a nagy pocak mellett még a télikabátot is cipelni kellene. Mégiscsak jobb könnyedebben öltözni, és úgy járni-kelni az utcán, nem?! :lol:
Most nagyon nagy a szám, hogy mennyire nem görcsölök, de biztos, hogy 7-10 nap múlva a korántesztelők között leszek megint :oops: :lol:

Bea
abeatrix
 
 


azt hiszem, kicsit el vagyok havazva.. 7 nap múlva irány a tenger, és elhatározom, hogy tesztet nem viszek magammal, ezzel ki is küszöbölöm a korántesztelést :lol:
Ennyit az aggódásról. Nem kell ezen törni a fejemet, hiszen úgysincs eszköz, amivel megtudhatnám, mi a helyzet :) szuppper!!! :)
abeatrix
 
 


Jó reggelt!

Mindenkinek köszönöm a drukkot,már nagyon türelmetlen vagyok.Képzeljétek,tegnap este,miután feljött a párom aludni fürdés után,azt hittem lehányom! :D Megéreztem az arcszesze illatát és nem engedtem félméternél közelebb magamhoz,annyira felkavarodott a gyomrom!Még jó,hogy nem sértődött meg! :D A cicijeim is kezdenek feszülni,azt hiszem délután veszek majd egy tesztet.Nem vagyok ideges,nem vagyok ideges,csak a gondolataim járnak folyton ekkörül a téma körül.És még nem barnázok,általában a mensi előtt 3 nappal már bőven szokott lenni.Úgy siettetném az időt!Szívesen lennék most úgy 5 nappal öregebb!

Mindenki vigyázzon magára,majd jelentkezem és rendben Bea,sok gyümölcsöt fogok enni,bár egyenlőre,ha kajára gondolok...háááát...kavarog egy kicsit a gyomrom!

Puszi
jucc 74
 
 


Sziasztok!

Jucc: ezek nagyon bíztató jelek!
Aztán nem eltűnni majd! Kell valaki, aki előljár a jó példával és tartja bennünk a lelket!!! :)

Jók a nyaralós fotók!

Bea: én is ezt élvezem most ezt az érzést, h bármikor lehet bébi!!!! Tök izgi!
Bár nekem csak aug. 5-e körül lesz éles a dolog, aztán még min. 2 hét várakozás (aug. 20 körül van esély eredményre)....juj, de soknak tűnik ez! :roll:
A tengernél is lehet tesztet kapni!!!! :lol: Hova utaztok?

Lemegyünk Siófokra 7végézni! Drukkoljatok, h ne essen az eső!
Nektek is jó 7végét!

Zsu
svs
 
 


jucc emlékezz csak szöszke is a párja arcszeszére volt érzékeny,s lám babás is volt! :lol: :lol: :lol: :lol:

bea még 1 honap igen ...hamar megy az idő,remélem baba is hamar fog majd érkezni a pocimba! :lol:

svs jó lesz az idő hétvégén!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kis időre én is elköszönök, nyaralás után majd jövök!
Legyeket jók, sok-sok csíkos hírről szeretnék majd olvasni! :P :P :P Úgyhogy hajrá mindenki!

Encike, nagyon aranyosak vagytok a képeken, tündériek a lányok!

Bea, Zsu - Nektek is kellemes nyaralást, jó feltöltődést!

Jucc, :shock: :D ezek a jelen egyre biztatóbbak, remélem pár nap múlva meg tudsz erősíteni bennünket a jó hírről!

Nita, Nektek is letelik hamar ez a bő egy hónap, aztán....hajrá gólyák!!! :wink: :D

Kép
judi79
 
 


Sziasztok!

OFF üzenet lesz ez, előre is bocsánat, de mivel holnap van a

Babanet-Kölöknet találkozó,

gondoltuk, írunk egy emlékeztetőt.

Márcsak azért is, mert az egész heti rettenet időjárással ellentétben végre ragyogó napsütés árad Budapestre, így a Millenárisra is!

Részleteket itt találtok a találkozóról , a szervezkedős-topikbanpedig megnézhetitek, ki jön és mit hoz!

Reméljük, minél többen eljöttök, hogy végre személyesen is találkozhassunk!
dia
Budapest
 
 
 


Bea: nagyon jó a hozzáállásod, csak így tovább, bár én barnázgattam, mikor Marci megfogant, és lám ő is ott volt a pociban. Mondjuk az én esetem egy kicsit bonyolultabb, mert ketten indultak neki, csak a másik babóca meggondolta magát. Szerencsére még akkor, mikor nem is tudtunk róla, így nem fájt annyira, de azért néha eljátszom a gondolattal, hogy mi lenne ha két kisördög szaladgálna most itt :roll: Persze akkor nyílván nem terveznénk babócát mostanában :oops: De persze nekem a dokim már látta az akkor még üres petezsákot, szóval szerintem a te dokid is látta volna, ha babóca lenne a pocidban :wink:

Encike: nagyon jók a képek, szépek vagytok!!!!

Zsu: jó hétvégét nektek, nagyon szupi idő lesz, élvezzétek ki :D

Judi: jó nyaralást nektek is!!! Mi most jöttünk haza, de úgy mennék már megint :oops:

Nita: hogy áll a a nagy fiad a WC-vel??? Remélem továbbra is alkot szépen :lol:

Én teljesen úgy kezdem érezni magam, hogy 1-2 nap és megjön :cry: Ráadásul most még hányingerem is van az idegtől, mert Marcival valami nagyon nem stimmel, délután viszem is dokinénihez. Hááááát csajok, akinek még nincs babócája, készüljön fel, hogy ha a gyerkőc beteg, akkor a szülők triplán szenvednek. Vagy csak én vagyok erre ennyire érzékeny???

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Most elég rég jártam erre, de gyorsan visszaolvastalak titeket.

Jucc nagyon drukkolok neked és kíváncsian várom a fejleményeket.

Nicole és Encike nagyon szupik a képek. Látszik, hogy jól éreztétek magatokat. Szerintem Marci mellett biztos Barnabás is el homokozgatott volna, mert imád sarazni, bár eddig tengernél még nem volt.
Mi augusztus utolsó négy napjára megyünk le a Balatonhoz és már nagyon várjuk. Részletekben voltunk eddig nyaralni, mert a férjem nem tudott egyszerre több szabit kivenni. Voltunk Zalakaroson 5 napot és a Balcsin egy hosszú hétvégére.

Amúgy meg teljes gőzzel rajta vagyunk a babaprojekt kettőn. :lol:
Aug. közepe felé lesz majd aktuális a tesztelés.

Mindenkinek nagyon jó 7végét kívánok.

url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url]
nyanya77
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?