Új privát üzeneted érkezett!

Zsu
Edi vgy bevallom nem volt idom meg elolvasni mert epp csak bejelentkezem :roll: :oops: de ha hazajottem elolvasom :wink:

Kata
Zajlik hat...veled mizu? 8)

Aki regota olvas tudja aki nem annak elmondom,hogy itt Japanban nem szokas a szuloknek csak ugy bemutatni a baratot ill baratnot csak ha mar komoly :roll: azaz eljegyzes,hazassag ilyesmi :roll: Ezt azert irom mert meg en sem talalkoztam baratom szuleivel pedig tobb,mint 1eve jarunk :shock: jo nincs olyan szoros kapcsolata veluk evente ha 2-3-szor latjak egymast de akkor is :roll: Es hat ugye most,hogy van a szulinapja mara van megbeszelve a vacsi a szuleivel :roll: es kepzeljetek el EN IS MEGYEK :!: :!: :!: :D :D :D En ugy meglepodtem :shock: Mar nem is mertem megkerdezni mehetek-e mer mondom ugyis hiv ha mehetek...tudod Zsu mar meseltem...mindennek az o otlete kell,hogy legyen es akkor bennevan :lol: :wink: En ugy orulok neki :!: :!: :!: Az se erdekel,hogy piri megjott :evil: :? :wink: :D Ugyhogy keszulodom mer 7:30-kor van a vacsi :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Es megint laptetuuu :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg:
Ez fantasztikus :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: El sem hiszem, hogy bemutat..... akkor tuti, hogy nagyon komolyan gondolja veled a dolgot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Annyira örülök neki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Érezzétek jól magatokat :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kati:

Ez nem semmi..... mindjárt rendesen elolvasom

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Sziasztok!

Zsuzska! Köszi, hogy TI Így is szerettek!! Ez olyan jól esik, hogy az csak na! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Bridget! Ajajjjjjjjjaj! Kivi vagyok mit mesélsz majd az első nagy találkozásról!! Légy önmagad!!!! Jó étvágyat a vacsihoz, és jó bulizást!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hat nem sokat irtatok :? Beszamolo holnap mert mar megyunk aludni 8) Koszonom,hogy izgultatok ertem :wink:
Jo ejt igerem holnap jovok es mindent elolvasok :roll: :oops: Na meg a beszamolo 8)
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép álmokat Bridg :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szejjasztok!

Bridgt! Remélem, hogy csupa jót mesélsz majd!!!! Nagyon kiwik vagyunk ám!!!! Gyere hamar azt mesélj!

Bár én nem tudom, hogy holnap mikor és, hogy egyáltalán fogok e tudni jönni ugyhogy azért mindenképp megprobálok legalább beleovasni!

Amugy van még itt valaki?????? Ha nincs akkor mindenkinek nagyon szép álmokat kívánok!!! :D :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na megjottem 8)
Kép
Epp most jott meg az ebed :? Minnya jovok :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Gyönyörűséges idő van, sipirc mindenkinek a levegőre
:!: :lol: 8)

Bridg: Élménybeszámoló :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok! Itt is tök franko az idő a szelet leszámitva!! De azért mindent kimosok mert így tök jó hamar leszáradnek a ruhák! Föznöm is kéne de nem sok a kedvem! Mondjuk párocskám csak 3- körül ér haza ma mert ment a sogorékhoz épitkezni! Szoval egyedül vagyok!!!

Bridget! Gyere hamar és mesélj! Milyen volt a tegnapi vacsi??? Tényleg nálatok most milyen idő van???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


1000bocsi :oops: :oops: :oops: A ebed utan pihiztunk alztan bealudtunk :oops: Nemreg keltunk...embor megy edzeni en meg majd most netezem kicsit.Lehet elmegyunk massage-ra utana aztan meg pakolnom kell :? De utalok pakolni :x Hetfon meg csak delutan megyunk 5korul indulunk a gep meg 8 vgy8:30-kor megy :roll: Mar szetizgultam az agyam :? :roll: :oops:

Vacsi:
Hat ugy semmi kulonos nem volt.Odaertunk szerintem mindenki ngyot nezett,hogy Teruo lannyal van :shock: :lol: Ott volt anyuja,apuja,tesoja meg neki a felesege :o A tesojanak most volt az eskuvoje Valentin napkor es arra sem vitt el a parom :? :roll: A szulei azt hittek mindig,hogy embor gay merthogy sosem mutatkozott lennyal :lol: :lol: :lol: Nem szoros a kapcsija a csaladjaval...nem tom miert szerintem tok aranyosan olyan kis igazi csalad.Eloszor is furi volt latni a tesoja mellett ulni mert ngyon hasonlitanak egymasra sot meg a mozdulatuk is egyszeruen csak amultam es bamultam :shock: :o A szep szemet az apukajatol orokolte es talan a szajat is de az orr az anyukajatol van.Apukaja japan anyukaja angol szarmazasu...ehhez kepest emberem jobban huz az europaias kinezet fele viszont tobb apukaja van benne,mint anyukaja :? :shock: Apuja mellett ultem volt pezsgo,bor,fini kaja...sokat beszelgettem az apjaval az anyja csak ovatosan mert kerdezgetnide o amugy is tolem 2-re ult :oops: Arra viszont megkert parom ne mondjam meg egyutt elunk :roll: mert,hogy az meg tobb kerdest von maga utan :? Gondolom olyan komolyl kerdesek,mint eskuvo stb. es elsore nem bizti,hogy ezek kellenek ugyhogy nem mondtam :wink: de nem is kerdeztek :wink: Anyukaja most tudta meg,hogy velem megy Ausztraliaba nem pedig egyedul :lol: sZerintem orultek neki es ngyon megvoltak lepodve...a tesoja nem sokat beszelt...a felesege meg csak Japanul beszel ugyhogy ngyon o se beszelt de azert valtottam vele nehany szot...megneztem a naszutjukrol a fotokat a f.gepben :arrow: aztan ennyi volt :arrow: en adtam magam aztan,hogy ok orulnek-e majd nekem vgy nem azt nem tudom...de nem is az a lenyeg...de kicsi szivemnek ngyon jol esett,hogy embor elvitt es ez a lenyeg :wink: :D :D :D :oops:

u.i.:Idojaras haat delben keltunk....sutott eleg kellemes ido volt...ettunk olyan 2fele addig hajat mostam furdes rendrakas... :roll: kaja utran bedoltunk a szofan...most meg du.6 van :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok Lányok!

Kissé fáradt vagyok, de azért pár sor azért megy.... :lol: :lol: :lol:
Tegnap elég nyűgös napom volt. Már korán reggel összekaptam egy kollégámmal. -Higyjétek el lányok, a fiúkkal is nehéz dolgozni-bár őszintén megvallva, még mindig könnyebb, mint sok asszonnyal. Tisztelet a kivételnek!!! :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: Így a délelőttöm nagy része azzal telt, hogy a torkomban lévő gombóccal megbírkózzak, és elűzzem a hányingeremet. Ma hajnalban szintén Úgy 3 órától 8-ig, mert azért még rákontráztunk az előző napi vitánkra.
Bridget
Örömmel olvastam, hogy találkoztál a párod szüleivel! :lol: :lol: :lol:
Ez még itthon is nagy megtiszteltetés, nemhogy nálatok, ahogyan leírtad. Ez fantasztikus :!: :!: :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez a fiú akkor tényleg komolyan akar Téged! És ez nagyon jó!!!! :lol: :lol: :lol: Remélem jó sikerült a bemutatkozó vacsi!
Csatlakozom az előttem szólókhoz: Hol van már az a beszámoló?
:?: :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska; Nócika
Itt is csodaszép az idő! Menjetek egy jó nagyot sétálni Ti is! Én majd alvás után megpróbálom rábeszéni magam, és Apácskát is.A napsütésel csak úgy ömlik belénk a D-vitamin. :lol: :lol: :lol: Az kell a jókedvhez, ami pedig kell a babóca-gyártáshoz. :oops: :oops: :roll: :roll: :lol: :lol: Úgyhogy hajrá! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szia Bridget!

Látom idő közben megérkezett a beszámoló! MIndjárt el is olvasom!
Vendég
 


Megam.... :wink:
Piri ugyben meg mar csak erted izgulunk :? ++++++++++++++++++++ na meg Noci :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Igazabol a regebben olvasok tudjak miken mentem mekerszul 2honapja es ahoz kepest ezek nagy szot jelentenek...legalabbis az en parom eseteben :roll: :D

A gomboc a torkodban az idegesseg miatt volt...vgy masert volt a hanyinger? :roll: Jaj de jo,hogy en nem melozom most...bar a suliban is allando vitak vannak...hiol egyik hol masik lannyal :? Most maganorakra jarok...nincs vita :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget

A beszámoló alapján olyan igazi első vacsora lehetett. :lol: :lol: Biztos vagyok benne, hogy alaposan kiizgultad magad! :roll: :roll: Kissé vicces, hogy a szülei azt gondolták, hogy meleg szegény fiú. :lol: :lol: :lol: De ebből is csak még jobban látszik , hogy Te nagyon fontos vagy neki. Mert eddig akkor nem beszélt senkinek a kapcsolatairól. De Téged hazavitt. :lol: :lol: :lol:
Azt szerintem meg tiszteletben kell tartani, hogy az együttélésről a hallgatásodat kérte. Most csak egy lépést akart, és a következő találkozáskor biztosan azt is elmondja. :lol: :lol: :lol: Az mindenesetre biztosan pozitív, hogy önmagadat adtad. :lol: :lol: Tudi leveted őket a lábukról! :lol: :lol: Ő mondott valamit az estéről?

Köszi az izgulást! :lol: :lol: :lol:

Mi meg izgulunk értetek az út miatt! Annyira irigyellek! :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: Már csak pár óra, és indulás! Aztán csinálj ám jó sok képet! :lol: :lol:

Te rendbe jöttél? Ugye nem vagy már beteg? :roll: :roll: :?: :?: :?:
Vendég
 


Szaisztok!

Bridg! Nagyon örülök, hogy minden jól alakult! Remélem jó utatok lesz!!!! :D :D :D :D Én még nem ültem soha repülön, de remélem azért majd mikor Párizsba eljutunk akkor oda azért repcsivel megyünk! Mert ugy csak 1,5 óra autoval meg legalább 1 nap! Szoval jó utat nektek!!

Pendi! Mennék én nagyot sétálni, de egyenlöre marad a mosott ruhákkal való séta az udvarra mert párocskám házépitöset játszik a sogoréknál! Szoval max 3 után lesz belöle valami! De nekem elég rövidre sikerült most ez a 7vége mert ugye tegnap munka volt a jövö péntek miatt!! Szoval pihenj egy nagyot és aztán te is sipirc ki a jo levegöre! Te egyébként honnan írsz??? Ha nem titok??? :roll: 8) :wink: :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Pendi
O nincs mondom ngyon joba a szuleivel...ugyhogy neki mar hosszu volt ez az egesz es orult amikor vege volt :roll: de mondtam is neki lehet azert vittel magaddal,hogy en ram figyeljenek aztan akkor nyugodtabban telik neki a vacsi... :lol: :lol: :lol: persze csak viccesen :roll: :oops: Majd szolok ha mond valamit :wink: Hat tegnap vegre nem volt semmi galiba velem...ugyhogy lehet nincs mar gaz...bar a hom meg mindig 36.9 :roll: Utazni holnap utazunk Hetfon!!delutan :wink: Hogyne izgulnank...mindig azert akin epp a sor van :wink: Fotok lesznek ne aggodj...meg a kemaeram is viszem :lol: :lol: :lol: 8)

Noci
Jovok am meg holnap is vgyis en meg bejelentkezem es az itteni du.5-os indulas az otthon reggel 10...szal addig vgyok :wink: A repulo miatt meg ne izgulj en ngyon utalom...felek annyit repultem mar :roll: ba rha a parommal megyek nem erdekel mert ha akarmi van legalabb egyutt vgyunk :wink: Jo tom ez hulyeseg de aki sokat repult az bizti tudja ezt az erzest :roll: :oops: Es igenis Parizsba tessek repzire ulni :!: :!: :!: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget
Igen, a hányinger az idegesség miatt volt. Sajnos.... :cry: :cry: :cry:

Nóci
Köszi! :lol: :lol: :lol: Egyébként nem titok, csak nem szeretem elmondani. :roll: :roll: :roll: Már olyan sokat elmondtam magamról, és szeretnék valamennyire inkognítóban lenni. Nem baj? :roll: :roll: :roll: :? :? :? Egyébként Bács-Kiskun Megyében élek.

Lányok! Kedvesem serénykedik a konyhában. :lol: :lol: :lol: Olyan illatok terjengenek a lakásban, hogy már legszívesebben felfalnám a számítógépet is. :lol: :lol: :lol: Megkérdeztem, hogy segítsek-e neki, és erre csak annyit kért, hogy osszam meg veletek, hogy Ő főz! :lol: :lol: :lol: :lol: Tehát ennek eleget tettem! :lol: :lol: :lol: :lol:
Most elolvastattam vele a bejegyzést, és azt mondta, hogy így jó, és küldhető . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Na fene 8) Mond meg neki holnap is beirod ha akkor is o foz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Pendi! Sorry!! :oops: :oops: :oops: Ne harizz nem tudtam, hogy nem szeretnél róla beszélni! Ha tudom nem kérdezek rá!!! Még 1x ne harizz! :oops: :oops: :oops:

Bridget! Az már tutkeráj, ha mi megyünk abbol csak is repcsi lesz, szoval ez nem kérdés!! Örülök, hogy azért még leszel egy darabig!!! Amugy mikor jöttök vissza?? Azaz mennyi idöre mentek??? Én is mennék veletek! Ha itthonról indulnátok elmennék hozzátok és bebujnék a böröndötök egyik kis zugába és onnan mennék veletek! Szoval nem lesz ugyse semmi baj a repcsi uton, ugyhogy ne aggodj! Bár ahogy írtad, hogy aki sokat repül annak van ez az érzése! Szoval bujikázz majd a párocskádhoz és minden renben lesz!!! Mennyi idő lesz az ut???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Én hogy örülnék annak, ha a párocskám megtanulna fözni!! Azaz, ha ott vagyok mellette akkor tök ügyi meg minden, de milyen jó lenne, ha nekem nem kéne mellete állnom!!! Írigykedem ám!! :lol: :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


En szeretek fozni es ugy vgyok vele inkabb en mint o :? :lol: :lol: :lol: :lol:

Noci
Azt mondta este 8-8:30korul megy a gep es hajnal 5re leszunk ott :roll: az idoeltolodast nem tom mennyi...majd holnap megtom mondani talan de olyan 8ora lehet az ut :roll: es majd 7-en jovunk haz...es 8-an erkezunk meg 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Fúúúúú Bridget! Én ebbe az idő eltolódásos dolgokba biztos, hogy belekavarodnék! Nem is szerettem sose a földrajzot! Szoval nekem annyi elég, hogy 7-8 órát töltötök el kb a gépen! Szerintem ugyse sürün fogok én arra felé járni, hacsak meg nem nyerem az 5-öst! Mondjuk én akkor se kivánkoznék Japánba! De mondjuk Ausztráliát megnézném! Szoval azért bizti jó izgis lehet az életed! Ennyit utazni?!?!! Tök jó !!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ah nem utazom en annyit....mar...regen is csak haza meg ki... :roll: Szeptemberben voltam utoljara "nyaralni" de az is csak fel nyaralas volt...parom egyik barija meghazasodott Hong-Kongban...Az volt az elso kozos utunk :oops: Az eskuvo utan mi meg plussz 1hetet rahuztunk annyi :arrow: Otthon is jarnak az emberek utazni...csak a kornyeken Europan belul...hat mi meg Azsian belul :lol: Na jo Ausztralia nem Azsia de meg mindig kozelebb van,mint Europa...mer nyaron ugyis megyek haza es szivem melyen remenykedek,hogy jon a parom is :wink: 8) Hat az tuti ha 1keveset is tudnal Japanrol vagy kapnal egy kis izelitot kepekben azert siman kijonnel :wink: Bar elsore en is ngyon ockodtam tole...az emberek valahogy el sem tudjak kepzelni mi lehet itt...mint ahogy en sem tudtam :? pedig ha tudnak... :arrow: jo itt en ngyon szeretek itt lenni...es az idoeltolodas a legkevesebb...bar anyu a mai napig nem tudja ugyhogy ne aggodj :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nóci
Jajj ne csinálj ebből olyan nagy gondot magadnak. :lol: :lol: :lol: Nincs semmi gond. Inkább én vagyok nagyon óvatos. Meg is mondanám, ha nem volnék annyira felismerhető. Tudod nem sok őr leány van a környéken. Sőt.... :roll: :roll: :roll: Aztán nem szeretném, ha rajtam csámcsognának a környezetemben. :roll: :roll: :roll: :roll: szóval csak ennyi. Nem publikus az, hogy mennyire nehezen esek teherbe, és az itt leirtak sem nagyon tartoznak rájuk. :roll: :roll: szóval csak rátok tartozik! :lol: :lol: :lol:
A repülés egyébként csodálatos dolog, de eléggé félelmetes. Én csak 2 órát repültem, de jkipróbáltam, és köszönöm ennyi. Nagyon féltem. Én a hős... :lol: :lol: :lol:

Most megyek, mert megebédeltünk, és most átadom Drágámnak a terepet. Megérdemli. :lol: :lol: :lol: Isteni ebédet főzőtt!
Puszi Nektek!

Bridget
Ha nem tudok már feljönni addig, akkor NAGYON JÓ UTAT KÍVÁNOK NEKTEK!
Érezzétek jól egymást! :oops: :oops: :wink: :wink: :lol: :lol: És várunk vissza a beszámolóval! :lol: :lol: Azért legalább egy koktélt igyál meg az egészségünkre! Puszi! Érezd magad jól! :!: :!: :lol: :lol:
Vendég
 


Jah most esett le,hogy az ennyit utazni az az idore szolt :lol: :lol: :lol: :oops: Hat akkor megmondom neked amikor haza megyek az azt jeleni,hogy
Tokyo-Frankfurt 11ora 30perc :arrow: ott masfel ora varakozas :arrow: Frankfurt-Budapest 1ora 40perc asszem
Es ha haztol hazig nezem akkor 20ora :x

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!
bridget0801 írta::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Na fene 8) Mond meg neki holnap is beirod ha akkor is o foz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ezen jót mulatott a drága :lol: :lol: :lol: De az ötletedet díjjazom! Lehet, hogy bevezetem! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pendi
Orulok,hogy jol esett az ebed :wink: Egyertelmuen megiszom a kedvetekert 1koktelt :wink: es fotoval igazolom majd 8) Na es persze valszinu pe-m is lesz a nyaralas alatt ugyhogy mindent beleadunk 8) 8) 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget
nagyon szurkolok, hogy már 3-an gyertek haza.! :lol: :lol: :lol:
(((((((((drukk, drukk, drukk)))))))))

Mostmár tényleg megyek, mert már tűkön ül a Kedves! Holnap majd jövök! :lol: :lol:
Puszi!
Vendég
 


Ok pusza :lol: :lol: :lol: es koszonom szepen 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok lányok,

muszáj benéznem, mielőtt elmegyek, mutatni szeretnék valamit:


ma reggel, 11 vagy 12. dpo:
Kép

Megjártam azóta a kórházi ügyeletet, progit írattam fel, amíg nem leszünk itthon. Jaj csajok, drukkoljatok, hogy ez tényleg igaz legyen, mert én nem merem beleélni magam.... :roll:

Sok puszi,
V.

Kép
vickybabe
 
 


Vicky
Minnya elajulok :shock: :o En is kettot latok :shock: :shock: es ez hcg?Mer akkor nagy-nagy drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Na meg mindenki masnak amig nem vgyok :!: :!: :!: :lol: Remelem megvan topikunk elso babasa :wink: :D
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg, igen hcg :D haloványka, de szabad szemmel jobban látszik :roll: Reggel mielőtt megyünk, lövök még egyet :roll:
Jó utat Nektek!

Kép
vickybabe
 
 


Az mind1,hogy halovany vgy nem a lenyeg a 2csik :lol: :lol: :lol: es az szepen lathato meg igy is :wink: Vigyazni magatokra na a nagy aggodasbol latod mi sult ki :wink: 8)
Es koszi nektek is jo utat :!: :!:

Zsofi@
Bar napok ota nem jossz de neked is ngyon jo utat kivanok 8) :D :!: :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mentem aludni csajok...reggel meg irok :wink:
Hun van megint mindenki :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jo reggelt Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép napot mindenkinek!!

Mostanra olvastam el, amiket írtatok!!!!!

Utazósok:
Nagyon jó utat nektek, érezzétek nagyon jól magatokat és egymást!!!!!!!!

Bridg
: Piri??????

Vicky:
Egyenlőre halk gratula..... nagyon vigyázz magtokra, én is kettőt látok ám a csíkokból :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pendi
: NEked jó munkát, és vitamentes napot :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na mentem csajok legyetek jok es irjatok sokat :!: :!: :!: :!: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na szóval, én dolgozom, de többiek hol vannak????
Az utazósak felmentést kaptak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hiányzozni fogtok!!!!!!

Vicky: Hol a megígért reggelt teszt?????

Bridg: Vigyázzatok magatokra!!! Ha megérkeztetek, jelentkett!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Vickybabe! HUHA! Én is látom a halvány csíkot!!! Halk gratula!!!!!

Kuzsanna! Én is dolgozom, de fáj a fejem. És így nincs kedvem dolgozni. Most vagy a meleg, vagy a hideg jön. :D (remélem a meleg)

Bridget! Jó utat!!!!!!!!!! Hozz sok fényképet!!!!

Pendi, Nócika!!! Rólatok sem feledkeztem ám meg!!!! Szép napot nektek is!

kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Szia KAti!
Nekem is nagyon fáj a fejem.... szerintem jön az eső :roll: :shock: Vagy valami.....Na akkor tartsuk a frontot, amíg nem jönnek a többiek :wink: :lol:
Nálatok hogy telt a hétvége???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!!

Jó késön, de én is vagyok!!!

Egy kicsit álmos vagyok már ugy hogy csak egyvalakihez szolnék!!!

Vikibabe! Elmesélem neked, hogy mielött ide hozzátok nem tértem volna be azelött meg mondjuk most is a 2008-as topikba is szoktam írni! Nekem a munkahelyemen sokan azt mondták, hogy tuti terhes vagyok! Erre felbuzdulva vettem a Rossmanba egy Lyli Nevü tesztet 1 csomagban 2db 900Ft-ért! Szoval ugyanaz mint a tiéd! tehát én a 15. napon csináltam ebben a hónapban! És lám nekem is halványan, de ott volt a második csíkocska! De most már tudom, hogy igaz amit a többiek írtak, hogy ugy sz.r a teszt ahogy van mert többeknek pluzt mutatott és a végén megjött a Mikiük! Szoval ÉN Esküszöm neked, hogy nagyon remélem, hogy neked tényleg jüt mutat!!! Szerintem csinálj másikat feltétlenül és ha az is azt mutatja akkor tényleg van ott valaki!! Én szívből szurkolok neked!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Bocsika, ha egy kicsit hosszú lettem! Mindenkinek kellemes és nyugodalmas jó éjszakát kívánok!!! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


sziasztok Lányok!

Vicky
Húúúúúúúú!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Remléem lesz még egy pocilakó a topikunk tagjai között. Én nagyon drukkolok Neked!

Nóci
Lassan nálad is kiderül, hogy mennyire voltatok eredményesek :wink: :wink:Meglátjuk, hogy a hányinger miért is volt? REméljük babóca miatt. :wink: :wink:

Zsuzska
Biztosan dolgozol. Jó munkát kívánok! :lol: :lol: :lol: Azért gyere, ha tudsz. :wink: :wink:

Kati
Köszönjük, hogy gondolsz ránk is. :lol: :lol: :lol: Puszi érte! :lol: :lol: :lol: Nálad mi újság? Hogy vagy? Hányinger? :wink: :wink: Mikor mégy vizsgálatra megint? Hogy van a pocilakó? Bocsi, hogy ennyit kérdezek, de egyenlőre Te vagy a topikunk kismamája, és hát csak tőled tudok ilyeneket kérdezni. Veled éljük át addig a terhesség minden mozzanatát, amíg nincs itt a sajátunk. Aztán reméljük Vicky is csatlakozik hozzád.

Nálam biztosan jönni fog piri. :cry: :cry: Már érzem a rá utaló jeleket. Kezd érzékeny lenni a hasam. De amilyen mocsok, holnap fog megjönni, hogy a munkahelyemen szenvedjek. :? :?

Lányok! Most fogom majd kezdeni a Clostyt. Ha van ilyen barnázás előtte nap, és utána jön meg rendesen, akkor honnan számoljam az első napot? A barnázástól, vagy a rendes mensitől? Ti mit tudtok erről?

Mindenkinek szép napot! Puszi! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Pendi! A vérzés első napja sose a barna, (az lehet több napig is előtte), hanem mindig az, amikor tutira megindul a piroska. Ha este hat után indul el, akkor az sem az első nap, hanem a következő nap a 1 ciklusnap.
Remélem a Closty segít majd, de lehet ám, hogy több hónapig kell majd szedned. UH-követésre menjél, hogy lássák nőnek e a tüszők, és megrepedt e. Ha esetleg abba kell majd hagyni a Clostyt (kb 4-6 hónapig lehet egyhuzamban szedni) hatása még utána is van! Ha esetleg a doki azt mondja, hogy kicsi a tüsző, lehet, hogy nem lesz belőle megfelelő petesejt, akkor is gyúrjatok babára! (a barátnőmnek a 4. hónapban azt mondták, hogy ebből semmi sem lesz, nem nő a tüsző rendesen, aztán mégiscsak baba lett belőle)


Kuzsanna! A hétvégén szombaton dolgoztam délelőtt fél 1-ig, aztán utána otthon pihentem, mert a kisfiam nem volt otthon, a nagyszülőknél játszott. Vasárnap délelőtt főztem, délután elmentünk a barátnőmhöz, aki adott két terhesnacit, meg egy terhesszoknyát, aztán elmentünk játszótérre (a barátnőmnek két kislánya van). A hétvége hamar eltelt.

Én jól vagyok, csak már nagyon várom a jövő pénteket, hogy végre UH-on láthassam, minden rendben van. Azt hiszem, akkor talán végre elhiszem hogy ott van. Mivel nincs hányingerem sem már, nem vagyok olyan álmos, a hasam se nőtt nagyon (pedig a másodiknál állítólag gyorsabban látszik), ezért nincs sok jele a terhességnek. Mondjuk a hasam kerekebb, de ugye a méh még csak a 12 hét körül éri el a szeméremcsont vonalát, és kezd onnan kiemelkedni.

Ha valakinek kérdése van bármivel kapcsolatban írja meg, mert ezalatt a pár év alatt elég sok mindent tanultam (megjártam ám párszor a Kaálit)!

Szép napot!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Szép napot mindenkinek!

Ma nem dolgozom, szabadnapos vagyok, úgyhogy ilyenkor szoktam takarítani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: MEg tanulni és dogát írni :roll: :shock: 8)

Kati: Szóval pénteken UH??? Mi is nagyon várjuk ám a híreket, hogy pocaklakóval minden rendben van-e????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska
Jöhetnél ide is takarítani, mert semmi kedvem hozzá. Pedig kellene. :lol: :lol: :lol: Helyette inkábba befekszem egy könyvvel a kezembe a fürdőkádba. HÁtha az lenyugtat.
Miről írsz? Mármint a dogában. Házi doli?

Kati
Pénteken gondolunk rád! Aztán várjuk a híreket! :lol: :lol: :lol:

Ma megint gombóc van a torkomban. Ideges vagyok, és hányingerem van a tesóm miatt. Felhívott, hgoy lehet, hgoy többek között őt is elküldik a munkahelyéről. Kis városban lakik, nem egyszerű munkahelyet találni. Dadus néni, és imádja a piciket. Remélem nem küldigk el. :? :? :cry: :cry:
Vendég
 


Kati

jajj és majdnem modortalan voltam! Elolvastam, örültem,és majdnem elfelejtettem megköszönni. :oops: :oops: :lol: :lol:
tehát:

Köszönöm szépen az infót! sokat segítettél! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pendi:
Nyúlj el egy jó könyvvel a fürdőkádban, az biztos segíteni fog :wink:
NAgyon drukkolok, hogy tesódat ne küldjék el ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ház doldozatot kellene írnom kommunikáció tantárgyból :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Biztos vagyok benne, hogy nem olyan egyszerű mint gondolnánk. Csak ügyesen! :lol: :lol: :lol: Mondanám, hogy ha kell segítség, nagyon szívesen, csak nem tudom miben is tudnék segíteni. De akármi is az, szólj nyugodtan! Egyszer egy ovónő barátnőmnek segítettem majdnem tudtomon kívűl. Csak cseverésztünk, és kiderült, hogy a húgom gyerekkori rajzai milyen sokat segítenek neki, egy dolihoz. Szóval az ember sosem tudhatja, hogy mivel tud segíteni. Tehát szólj csak nyugodtan. :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: