Új privát üzeneted érkezett!

Akkor, tényleg pari szezon van. :lol:

A kisírt szemű képeket már úgy várom. :)
Vendég
 


Juj, laptető. :lol:
Vendég
 


Biza, tetűcske :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hozzon szerencsét neked :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Köszi, remélem. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Mágnes! Szia! Nagyon szép a kislányod!

Anyák napja: én is tuti bőgni fogok majd. Amikor az osztályommal csináltunk anyák napi műsort, az anyák meghatottan néztek, én meg bőgtem. :oops: :lol: :oops:

Én ma egész nap sütit gyártottam: túrós pitét, sport szeletet, 3 bit szeletet, sajtos-sonkás hasét. A suliban ma van/volt a szerenád, és hát kell a kölköknek csinálni vmi finomat. Most egy ideig nem akarok süteményt csinálni!!! Szerencsére innen már elmentek, de olyan kitolás, a páromnak is mennie kellett az osztályával, h nehoyg történjen valami probléma az úton... :twisted: :twisted: :twisted:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci:
te is pedagógus vagy? Akkor kollégák vagyunk :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes! Igen, én tanító néni vagyok, és te mit tanítasz?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci:
Én is tanító néni vagyok, sajnos eddig csak napközizhettem.. :cry:
Nagyon szeretnék már tanítani is! A sok helyettesítés nem elégít ki :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes! Én nem tanító néniként kezdtem, hanem felsősökkel. Volt egy felsős osztályom is, m angol és műv.területem van. Mellette én is 2 évig napköziztem. Amikor végre (újra) megkaptam a bizalmat h taníthassak, kis elsősöket kaptam, rögtön terhes lettem. Így csak 4 hónapig élveztem az igazi tanítást. A nagyokkal teljesen más volt, őket is szerettem, 4 évig voltak a kezeim alatt... De hát minden korosztály más, velük inkább "haver" voltam mint a szigorú tanár. Nem szabad feladni, te is fogsz még tanítíni piciket!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok lányok mindenkinek szép napot kivánok .
Remélem mindenkinek sikerül a baba áldás és együtt gömbölyödünk .
Sok sikert mindenkinek :D :D :D :D :D

Kép
v.e.judit
 
 


Szia Judit!

Szép napot Neked is :!: :!: :!: :!: :!:
Mi mindent megteszünk az ügy érdekében :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mindenkinek szép napot! :)
Terveztek valami kiruccanást 1-jén?
Vendég
 


szép napot mindenkinek itt msot olyan szomorú az idő:(:)
én most főzök gege alszik :) fini húsi levest csinálok meg grízes tésztát :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


itt meg olyan szép napos. :lol:
én túrógombócot csináltam, csak épp telfölt felejtettem el venni hozzá. :cry:
Vendég
 


Én azt nem szeretem :oops: :wink: de biztos finom lett :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


sziazstok!

Én meg dolgozom :roll: :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nita még nem írt, nem tudok ról asemmit sem. Esetleg másnál jelentkezett már??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


nika70: tényleg finom lett. Most meg a töltött kiflin gondolkodom erősen. :lol:

kuzsanna: ha vigasztal, holnap itthon leszel. :wink:

Remélem, hogy Nitával nincs semmi baj. :(
Vendég
 


Hát nagyon remélem, hogy nincs baj :wink: :shock:

Még msn-re sincs feljelentkezve :roll: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Itt is megkérdezem: még mindig nem tud senki semmit Nitáról?
Vendég
 


Sajnos még mindig semmi hír felőle :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Remélem, hogy nincs semmi baj. :(
Vendég
 


sziasztok!az uh szerint még cska 4 hetes a terhesség 14 mmes a petezsák de babát még nem lát benne!
Jövőhét pénteken reggel fél 8-ra kell bemennem a korházba,csinál még egy uhot és ha nincs baba akkor megint műtét! :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska!

((((((((((Nitacska))))))))))

Kitartást!!!! Biztos, hogy minden rendben lesz a kis túlélőddel :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nita: azért az jó hír hogy 14 mm a multkor kissebb volt nem ? ami azt jelenti hogy fejlődik ha meg 4 hetes vagy akkor még nem is kell hogy lásson benne valamit.at kb 6-7 hetesen lehet csak látni legalábbis én úgy tudom:)

Nyugika tuti van benne baba is :):):):) drukkolunk

nika70
Salgótarján
 
 


1 hete 6mm es volt a petezsák most 14 mm és szép kerek!

most hívott a szűlésznő,hogy a beta hcg-m 15000 felett van.mult héten meg még 1055 volt a beta hcg.azt mondta ez tuti élő terhesség de még ki kell szűrni,hogy nem e méhen kívűli!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska!

Tuti, hogy minden rendben lesz a kicsikével!!!!!!!!!
Érzem!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


köszi édes vagy!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ugyan már :wink: :wink: :wink: :wink:
Felvettelek msn-re, nem baj :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


nem baj de nem tudok felmenni mert valamiért nem enged! :? :? :? :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Okeska.... sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Pihizzél nekem!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nita: szerintem is pihizzél és hajrá! Ennyi drukkot biztos megérez a babóca.

Ti mit csináltok a hosszú hétvégén?

Kép
németh
 
 


mi holnap megyünk az álatkertbe! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Akkor kívánom, hogy ne essen az eső. :D
Vendég
 


köszi picuranyu!
zsuzska sikerűlt belépnem msnre

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska: nagyon örülök hogy jo a hir biztos ott van a baba meglátod :D
Hát ma anyira izgultam még enyiszer nem kapcsoltam be a gépet hogy megnézzelek voltálemár de örülök hogy itt vagy .
Vigyázz magatokra jo majálist kivánok mindenkinek .
Puszi lányok most megyek :lol:

Kép
v.e.judit
 
 


judit még várjuk meg a jööhét pénteket!
pszi jó pihenést neked! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitám:
DDDDDDDDDDdRRRRRRRRRRRRRRRUUUUUUUUUUUUKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!

Remélem mindenki kipiheni magát a hosszú hétvégén! Pihenjetek helyettem is!!!!

Rólam:
Iszonyatosan fáradt vagyok! Gyakorlatilag most már egyszerre irányítok, ügyintézek, levelezek az összes ügyféllel. Az új kolléganőim rendre összevesznek kb. 10 percenként... naponta legalább 5-10x rohangálok két emelet között (ma megszámoltam oda-vissza 120 lépcsőfokot jelent, egy régi 3,70 bemagasságú körgangos házban...), szóval most KO vagyok!

Kép
anda81
 
 


nitaaaaaaaaaaaaaaa: ez azért már tök jó hír látod a hcg-d is élő babát mond nyugodj meg tuti fog dobogni az a kis szívecske :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Hú, mennyit írtatok!

Mágnes! Üdv közöttünk! Milyen mosolygós a kislányod. Nagyon helyes! Mielőbbi pocakosodást kívánok (De remélem, nemcsak Nikával fogsz egyszerre babásodni, hanem mindannyiunkkal.)

Judit! Hát, férjecskédnek volt is mit meghálálnia… Olyan jó lehet, ez a készülődés. Én még csak a másik oldalt ismerem. Ahogy a kislányod viselkedik az ovistársaival, azt valahonnan tanulnia kellett. Ebben nektek nagyon nagy szerepetek van. Ez szuper dolog. Örülök, hogy jól sikerült a műsor. :D

Nika! A képeknek mindig örülünk. Nagyon édes a kisfiad! Úgy bírom ezeket a „füles” sapikat! Még szoptatod Gergőt? Tényleg az a lényeg, hogy boldogok vagytok hármasban, nemsokára négyesben. :!: Az is szuper, hogy az anyósoddal is jóban vagy. Az anyósokkal való jó viszonyért szerintem meg kell küzdeni. (bocsi, nem általánosítok, csak saját tapasztalat)

Picuranyu! Nem lehet könnyű ilyen munkabeosztással együtt élni a pároddal. Én még azt is nehezen viselem, ha a férjem délutános, s csak este tíz után találkozunk, ha persze el nem alszom addigra. Azért csak hajrá! Babócára fel!

Németh! Már a ciklusod vége felé jársz? (palástfű miatt) Én bolognai spagettit csináltam. Az is paris. Mi nem szeretjük a pari levest, de nektek jó étvágyat hozzá!

Teri! Hozzád is mentek szerenádozni? Vagy csak a férjedhez. Juj, nagyon jól hangzanak a sütik. Ide is küldjél belőlük egy kicsit, légyszi! A 3 bit szeletet nem ismerem. Az milyen süti?

Nitácska! Itt is drukkolok. Jó nagyot nőtt a petezsák! Ez nem véletlen.

Anda! Olyan szépek ezek a virágok! Nem kirándultok valamerre?

Mi holnap kertbe megyünk füvet nyírni. Remélem nem fog esni az eső. A férjecském sajna dodozik pénteken és szombaton is. Ennyit a hosszú hétvégéről.

Bocsi, kicsit hosszú lettem.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki: már csak altatáshoz meg éjszaka ha felébred meg persze ha nagyon beüti magát és vígasztalhatattlan na akkor csak a cici nyugtatja le de lassan le szeretném szoktatni. amennyire imádkoztam hogy csak 6 hónapig kibírja a tejcsi még mindg van igaz már csak arra elég hogy visszaaludjon vagy elaludjon benne:):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szép napot mindenkinek!

Szerencsére süt a anp és nem esik már...... itt tegnap olyan zuhi volt.... még szerencse, hogy férjecske jött értem, különben :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szép május elsejét mindenkinek!

Szebbet, mint az enyém!

Remélem jól érzitek magatokat, és a pocaklakók is jól vannak!

Sok-sok puszi, majd este jövök és beszámolok!

Kép
anda81
 
 


kiriki: hát, tényleg nem egyszerű, de mivel már a kapcsolatunk elején is így volt, így volt időm a 6 év alatt hozzászokni. :)

Mindenkinek szép május 1-jét! Itt szép napos idő van, szerintem teszünk majd egy kis kirándulást!
Vendég
 


Sziasztok!

Nita! Ez nagyon jó hír! Minden rendben lesz, csak fő a pozitív gondolkodás!!! Drukkolunk nagyon!!!

Anda! Azért te is pihizzél! Ha a koleganőid összevesznek, neked miért kell helyettük megcsinálni a dolgokat?

Kiriki! Csak a férjemnek szerenádoztak. Én csak a kedves feleség vagyok, aki kapott egy szál "lopott" orgonát. :lol: :lol: :lol:
Én Pesten tanítok, ő meg Szeghalmon.
Sütik mennek fénypostán, remélem odaérnek! 8)

3 bit szelet:
Tészta:
6 tojásfehérje, 20 dkg cukor, fél sütőpor, 15 dkg darált dió, 2 dkg zsemlemorzsa, 3 dkg liszt.
Elősször a toji fehérjét a cukorral jó keményre, utánna sorba belekeverni a hozzávalókat!
Krém:
6 tojássárgája, 20 dkg cukor, 2 csomag vaníliás pudingpor, 6 dl tej.
Ezekből krémet főzünk. Ha kihűlt 25 dkg margarint keverünk bele. Kétfelé vesszük, felébe kakaót keverünk.
Elkészítés: A diós lapra kenjük a sárga krémet, erre (2x200gr) vaníliás és egy kis rumaromás tejbe áztatott kekszet, arra a kakaós krémet, majd újból kekszet. A tetejét csoki mázzal vonjuk be.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok lányok!
Halkan megjegyzem, hogy tegnap teszteltem egy pozitívat, amit el sem hiszek. Hétfőn megyek dokihoz, hátha mond valami bíztatót.. :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kiriki: igen, a vége felé járok. Kb. egy hét van még.
Mágnes: ez nagyon jó hír, de akkor a vonalzódat nem értem.


Mindenkinek szép napot, mi ma a játszóra megyünk csak, holnap pedig szeretnénk elmenni a vadasparkba Budakeszire.
Szombaton Anyut köszöntjük.
Vasárnap megint játszó.
Óriási nagy programok ezek....

Kép
németh
 
 


Most miért nem jelenik meg Máté vonalzója?! :evil:

Kép
németh
 
 


mágnes: halkan, de gratula. :) Bár, akkor én sem értem a vonalzódat. :(

Nekünk sajna kirándulás elmarad, mindjárt esik az eső. :cry:
Vendég
 


A vonalzóm azért ilyen, mert a mensi napjától automatikusan újraszámol, én pedig nem szedtem le, mert így láttam, hány napja késik :)
Babás vonalzót majd.... Még nem merek..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: