Új privát üzeneted érkezett!


vera már megint laptető :? :? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jéééé tényleg :lol: :lol:
Na visszaolvastam.
Csucsu leot http://125769.homepagemodules.de/faq.php itt talizod meg. É fent van az hogy shop. Ott.

Nem szabad digivel mérni mert az nem ad pontos mérést.
Én szájba mérem de nekem soha nincsen 5 óra alvásom egy huzamba. Nekem 3 órát mondtak hogy az elég.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 

 
 

Vera!
Te hogy mindig kifogod a laptetőt!!!
Azt hiszem másik topikban irtam neked vagy itt már nem tudom, hogy ha 105 ft az lh, rendelnél a nevemben? Privibe elküldöm a cimem.
encike 2
 
 


encike azt nem rendelni kell hanem elmenni zuglóba érte és nem az LH teszt a 105 ft hanem a hcg. De a 30 darabos kiszerelésü.
LH teszt a csík 135 ft de ott nem tudom mennyi a 25 darabos mert én 40 darabos kazettásat vettem és az 165 ft darabjára jön ki.
De szabadnapomon szívesen elmegyek ha kell. Mert én már tudom hol van.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


vera van egy titkod hogy fogod ki mindíg a laptetőt?????????
mázlista vagy de nagyon :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



pedig elárulhatnád sokan kiváncsiak vagyunk ám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vera!
Akkor ha ráérsz megnézed nekem, hogy mi mennyibe kerül pontosan? Minél több, annál olcsobb igaz? Legfeljebb barátnőmmel felezek, ha igy olcsobb.
Mostmár tényleg értem miért van annyi hcg-d.
Biztos elolvastam, ne haragudj!
encike 2
 
 



na mi a titok??????????????????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Oké előre is köszike. És ha összejön az üzlet boritékba feladod utánvéttel. Igy jo lesz majd? Ha gondolod priviben elküldöm az adataimat.
Mégegyszer köszi a segitséged.
Ez milyen üzlet egyébként, ahol lehet kapni?
encike 2
 
 




Vera: most viccelsz? tényleg baba van a pociban? vagy csak elsiklottam valami mellett?

Ok csajok reggel mérek hőt ha magas akkor babás vagyok? vagy hogy műkszik ez?jajj annyira butának érzem ebben a témában most magam :):):):):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


vera:most pocakos vagy????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Nita: Jó az új vonalzód :D :wink:

Nika: Én hüvelyben szoktam mérni digitális hőmérővel!

Virág: Legyen igazad :D :D :D :D :D

Csucsu: Sajna a pirit! :(

Lilla: Mikor kell elkezdeni a palástfüvet inni :?: Tegnap előtt lett + az lh tesztem,tegnap felment a hőm-em és ittam 1 csésze palástfüvet :!: Korai volt még :?: Mára megint leesett 36,6-ra :?

Kép

Kép
melcsi82
 
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 29600_.png

Ilyen a hőgörbém :!: Szerintetek :?:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Nika: Mértél hőt :?: :?: :?:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


igen mértem:):):) 36,7 nem tudom mit jelent:) mert ugye alapból nem tudom mennyi normál esetben :) amúgy nyelv alatt mértem :)

nika70
Salgótarján
 
 


jóreggelt lányok.bocsi vera,hogy félreértettem akkor.csak akkora piros betűkkel írtad,hogy baba van a pociba,hogy már azt hitem terhes vagy.de lehet tényleg az vagy csak még nem tudod :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melcsi
Jó az a hő. Nekem Leo írta, hogy ovu után pár nappal gyakori, hogy leesik. Szerintem ma még ne igyál, inkább holnap.

Nika
Hát a 36,7-re nem tudok mit mondani. Lehet, hogy jó, csak nem tudni, neked alapon mennyi a hőd. Van, akinek babásan sem megy 36,7 fölé. Nincs mese, marad a teszt. :roll: Mikor veszel? Hányadik napod van ma a ciklusba?

Kép
p__lilla
 
 


elvileg kedden kellett volna megjönie rendesen de ugye tudjuk hogy nagyon nyiszletten volt 3 napig valami kis vérezgetés amit nem mondanék mensinek.szóval ha 28 napra jönne a mensi akkor már kedden kellett volna jönnie de ha amikor a mult héten amikor görcsöltem esetlegesen ovu volt akkor viszont majd cak kb még másfél hét mire meg kéne jönnie de mióta szoptatok azóta talán kétszer jött meg rendesen a mensim a többielég össze vissza volt igaz rendesen 5-6 napig rendesen volt első három napon intenzív a többin meg szépen lassan elmúlt most meg nagyon kis nyeszlet volt mint írtam. szóval magam sem tudom most mi van lassan már olyan mintha bebeszélném magambnak is hogy kisbabám lesz mert teganp már a cicim is feszült :) de a jövő héten valamikor veszek tesztet csak a párom piszkál hogy most nem úgy állunk anyagilag hogy most feloeswlegesen kidobjak akár 5-600 ft-is szóval nem tudom mi van de ígérem megpuhitom a jövőhéten csinálok tesztet mert már engem is érdekel:):):):))

nika70
Salgótarján
 
 


Nika
Szerintem is vegyél tesztet. Igaz a boltba elég drága, rendelni meg csak többet érdemes. Ha itt laknál a közelben, adnék egyet. Én vettem kb 160 Ft-ért.
Gergőnél nem volt köztivérzésed?

Na a ferti behúzta a vonalat a görbémbe. De a teszt és a hő nem nagyon van összhangban. Szerintetek most mi van? Mikor volt ovum? A palástfűteát elkezdhetem már? Mi a véleményetek?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: Szerintem jó helyre tette be a vonalat és elkezdheted a palástfüvet inni :!: 13. napon volt pé-ed, 14.napon ovud!Akkor lett + a teszted is nem :?:Szerintem ha megvolt az ovud akkor elkezdheted inni a teát,mert akkor készen lesz már minden a méhben,mire odaér a kis zigóta :D :D

Nika: Szerintem azért volt ilyen a "mensid" mert még nem állt be rendesen szülés óta! :? Nekem az átlag hőm-em 36,5,de ciklus elején kicsit alacsonyabb,ciklus végén kicsit magasabb :!

Zsebi!Merre vagy!Ugye minden rendben!Remélem azért nem írsz,mert széthányod az agyad! :lol: :wink: [/b]

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Mi történik,ha már ovu után 1 nappal ittam palástfüvet :?: Az nem jó :?: Én úgy tudtam,hogy ovu után már lehet inni,csak addig nem :? :?:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi
Ovu után már lehet inni. Ha tuti megvolt. Csak én múlt hónapban úgy jártam, hogy már felment a hőm, elkezdtem inni, a tüsző meg nem repedt meg. És próbálkozott újra. Pedig már 2 napja fent volt a hőm. Ezért nem vagyok benne biztos, hogy már ihatom.

Kép
p__lilla
 
 


Na ezt jól leírtam, de remélem érted azért.

Kép
p__lilla
 
 


Melcsi szerintem a mennyiség azért már nem változhat hiszen 13 hónapja szültem nem mostanában igy szerintem más dolog lesz. amúgy Gergőnél nem volt semmi köztes vérzés egyszerűen csak nem jött meg de egy héttel előtte hogy meg kellett volna jönnie elkezdett feszülni a mellem aztán nem jött meg de a mellem feszült vártunk két hetet és akkor már pozitiv volt a teszt de én úgy tudom egy terhesség sem egyforma nem jelent semmit sem hogy Gergőnél mi volt mi nem szerintem

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatom?
Mi is most kezdjük a babaprojektet, illetve hamarosan. :)

Arnica
arnica
 
 


Sziasztok!
Én ma mértem hőt először. Nekem is 36,7. Nem tudom mi az alap, de mindennap mérem. Ha digivel nyelv alatt végzem, kell levonni belőle?

Üdv. Arnica!
Hogyne csatlakozhatnál! Hanyadik babára gyurtok?
encike 2
 
 


Üdv Arnica
Írj magadról valamit.

Encike
Ha mindig nyelv alatt méred digivel,nem kell levonni semmit. De ne vedd ki az első csippanásnál. 3-4 percig tartsd bennt a hőmérőt. A napi hőmérsékleteidet vezesd valahol, pl. ciklus.hu, úgy fogod látni, hogyan alakul. Mindig egyidőben mérd, pl. reggel 7-kor. De a lényeg, hogy előtte ne menj pisilni, ne kelj fel, és legalább 3-5 órát aludjál.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: Értettem!Köszi!Megnyugtattál!Nekemm tuti,hogy ovum volt!Teszt is +,a hőm is felment,meg alig tudtam kiegyenesedni,úgy szúrt a jobb petefészkem!

Nika: Neked kell tudni!Én is azt hallottam,hogy minden terhesség más!Én amikor a Hannával terhes lettem és késett a mensim 4. napon + lett a tesztem és már 3 hete feszült a mellem,vagyis már beágyazódástól!

Szia Arnica! :D Üdv itt közöttünk :D Írj magadról vmit!Hány éves vagy?Gondolom az első baba lesz,mert nem látok gyerkőcös vonalzót!Mikor kezditek pontosan a projektet?Ha van kérdésed nyugodtan bombázz minket! :wink: :D

Encike: Nem kell levonni semmit!A lényeg amit a Lilla írt!Úgy kell csinálni,mert ha felkelsz az ágyból,akkor már mindjárt felmegy a hőm-ed 1-2 tizedet!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Vera: Köszi a Leo elérhetőégét. Amit még nem tudok, hogy rendeltem tőle LH-t meg terheségi tesztet is. És a kosárban látom. Azt írta, hogy elküldi az email címre majd mennyit kell fizetni és mi a bankszámlaszám. Ezt mikor küldi el? Még nem kaptam meg és lehet nem csináltam valamit jól.
Tényleg te miért nem nála rendelsz már? csak azért mert találtál olcsóbbat? Vagy volt mínőségi dolog nála?
Az igazság ezeket a teszcsikokat utálom de még mindig jobb mint amit a DM-ben lehet venni. Na meg gyógyszertárban multkor a kezattás Lh teszt 2900,-Ft volt 8db. Na az nagyon sok.
Na mindeg y majd meglátjuk. Viszont ezt akkor kb mikortól lehet nézni a mensi utáni hányadik naptól? Bocsi csak te ebben profi vagy tudom :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: Én múltkor 7 db-ot vettem 3500-ért :evil: Hogy mikortól nézd!?Ez attól függ,hogy hány napos a ciklusod!Nekem 26 napos a ciklusom és azt írja,hogy a 9. naptól már nézhetem!Neked hány napos a ciklusod?

Kép

Kép
melcsi82
 
 


ZSEBI?DATOLYA?ANDA?

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást! :)
Már van egy 1 éves lányom, kistesót szeretnénk. De a szopi miatt összevissza van a ciklusom, így fogalmam sincs, mikor lenne az optimális idő a babagyártásra. :roll: Hőmérőzni nem tudok, mert a "főnök" még ébred éjszaka.
A következő ciklusban már élesben megy a dolog, bár így is volt egy-két alkalom, mikor nem védekeztünk. :oops: :oops:

Arnica
arnica
 
 


Arnica: Szurkolok,hogy sikerüljön! :D Bárcsak mi is elkezdtük volna ilyen korán a kistestvért "gyártani" :D Most már 2 éves elmúlott a mi nagylányunk és olyan okos,gondoskodó! :D :D Most már idelye egy kistestvérnek :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Látom csajok mindenki pihen,apázik :wink: vagy babázik :D !Holnap megint itt! :D Mindenkinek jó pihenést!!!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi
Szerintem jó ez a korkülönbség a 2 gyerkőc között. Hanna már rendezgetni fogja a kicsit, főleg ha ilyen gondoskodó.

Kép
p__lilla
 
 


melcsi: Az én ciklusom 33 nap de most 32nap volt. Nekem kb akkor mikortól érdemes tesztelni? Felezzem meg a 32 mondjuk és előtte pár nappal?
Gőzőm sincs sose csináltam lh tesztelést. Igaz nem is nagyon akartam belefogni mert megvoltam győződve, hogy hamar össze jön a kistesó.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
A ciklusodból vonjál le 14-et, tehát 32-14, akkor van péd, ha minden stimmel. Előtte kb. 3 nappal ha elkezded, az jó. De legalább akkor, mikor tojcsid van. Nekem akkor szokott + lenni, mikor tojcsi van.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: Köszönöm a választ. Na kiváncsi vagyok majd lesz e pozitiv LH tesztem majd.

Kép
csucsu05
 
 


Én jelentem dolgoztam :? :? :? :?
Lilla nem ééér nekem mért nem húzza be a csíkot?!
Csucsu a minősséggel nem volt gond hanem itt olcsóbb és nem kell várjak sokat míg megkapom postán. Nekem rögtön küldte az emilt.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Halihó!

Itt vagyok, csak nagyon sokat "dolgoztam ma".
Először is elmentem a barátnőmnek - amolyan húsvéti ajándékként - virág és zöldség magokat vásárolni, majd a nevelőapámhoz mentem főzni és mosni (hiába, a férfiak félkarú óriások a nők nélkül :lol: ), aztán hazajöttem, itthon is főztem, meg mostam egy adagot, és most tudtam leülni, meg visszaolvasni.

Viri:
Ha bejön, (márpedig miért ne jönne be :!: :!: ) én leszek a világ leges-legboldogabb nő a világon!!!!!!!!!!!!!!!! És majd kitalálok valami apróságot a jövendölésedért... :D :D :D :D :D :D

Arnica:
Üdv itt a fórumon! Kívánom, hogy mielőbb sikerüljön a kistesó!

Kép
anda81
 
 


Lilla, mElcsi!
Köszönöm a felvilágositást!

Vera!
Elküldjem majd a számom privibe? Beszéltem a barátnőimmel erről az Lh-rol. Azt mondta az egyik, hogy neki még nem kell vagy már, mert lehet babás. A másik meg azt, hogy csoresz, nincs most lové. Ugy hogy egyedül maradtam. Nem tudom, ha 30-at veszek kb. mennyi az ára. Darabszámra nem sok ez? Jaj-jaj!!!
encike 2
 
 


Melcsi!
Ti mióta próbálkoztok?
Amúgy én szívem szerint nem kezdtem volna ilyen hamar a tesó gyártást, ha nem félnék attól, hogy rá is hónapokat kell majd várni, mint a nővérére! :roll:

Harivera!
4 fiú! :) Minden elismerésem a tiéd! :D :D Remélem gyorsan lesz egy hugicájuk is! :)

Anda!
Lehet tudni, mi a jóslat? (vagy titok, vagy pedig már tudja mindenki csak én nem, mint újonan csatlakozó?) :lol:

Csucsu!
Milyen dögös a lányod azon a vonalzóképen! :D :D :D

Arnica
arnica
 
 


De bunkó vagyok! :oops: :oops: :oops: :oops: Jó reggelt! :D :D

Arnica
arnica
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?