Új privát üzeneted érkezett!

Nati, mia baj, hogy nem fogsz szigorlatozni?
magdolnam
 
 


http://babafalva.hu/portal/modules.php? ... nt&sid=156

Olvasgassatok! A lap alján még van két cikk nagyon érdekese.

Magdolnam
Annyira kivagyok, hogy egyszerűen nem tudok készülni. Egész nap csak pityergek. Így nem lehet készülni és már kevés az időm is. Hát ennyi. Majd megyek januárban.
Végül is minek sietni? Gyereket még nem tervez!!!!! :( :cry: :( :cry:

Kép
Kép
nati80
 
 


Most nagyon UTÁLOM!!!!!
Nem is beszélgetünk.
Pedig tegnap este mikor sírtam, odahúzott magához és próbált vigasztalni. Olyan aranyos tud ám lenni. Szóval eléggé szeretem, úgy érzem ő is, csak most valahogy nem volt jó az időzítés.
majd legközelebb, ha felhozza a témát, majd beszélünk róla. De azt tegnap este eldöntöttem, hogy nem megyek ki anyósomékhoz, úgysem tud másról beszélni csak az unokájáról, ő meg mindig ott van sógornőmmel. Utálom őket is. meg az egész világot. Titeket persze nem. :D
Túl nagy a fájdalom, mikor látom páromat a kislánnyal foglalkozni. Fáj a lelkem olyankor nagyon-nagyon.

Kép
Kép
nati80
 
 

 
 

ne keseredjél el beszélgessél vele erről,mond el neki hogy neked ez fontos és nagyon vágysz rá!!!!!lehet hogy csak meglapődött,hogy előhoztad ezt a témát!!!!biztos kedves és megértő ember szerintem puhitgassad nagyon szurkolok!!!!!!!

ha jo hir van remélem egyből elmondod!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: .bizzál benne,és magadban!!!

a vizsga miatt ne szomorkodjál majd januárban sikerül....addig sok tanulás és beszélgetés :oops: .és meglessz az eredmény :wink:

puszi mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


hékás!!!!persze hogy beszélni kell róla nem szabad rá hagyni mert azt fogja hinni hogy akkor neked nm is volt ez olan fontos!!!!jo nem azt mondom hogy másról nem lehet csak erről de viccesen meg lehet jegyezni!!!!!!és választani kell egy jo időpontot!!!!!pl:egy romantikus este után,vagy éppen mikor játszik a kislánnyal megjegyezni hohy te is vágysz ám rá!!!!!!mindent bele,és fel a fejjel

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


Kösz Manocska, de most nem tudok megszólalni, mert folyamatosan kerülget a sírás.
Egy orvos mondta egyszer, hogy nagyon érzékeny vagyok a hormonális változásokra és ez okoz hangulatingadozásokat nálam. Pl sok sírás ok nélkül. Ha most e miatt van akkor az jó, mert akkor volt pé-m. :lol: Ennek most lehet, hogy örülnöm kellene.
De a nődokim, aki műtött a legutóbbi vizsgálaton mondta, hogy igen lehetséges, hogy szükségem lesz orvosi segítségre, ha szeretnék babát. EZ sem elég páromnak. Én meg csak örlődök magamban és közeledek egy idegösszeroppanáshoz, a másikat nem is említem, de ha nem lehet gyerekem, mert sokáig húztuk az időt...

Kép
Kép
nati80
 
 


ja bocsi az irásért!!!!!nem mindig megy :wink:

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


Ritkán van olyan alkalom amikor jó lenne. vagy ő vagy én vagyokfáradt, ingerült. Sokat dolgozik, hétvégeken is. Nincsenek romantikus estéink, mert MINDIG dolgozik.

Kép
Kép
nati80
 
 


akkor tessék összeszedni magadat és ezeket elmondani neki,nem hiszem hogy nem látja be!!!!!ha orvosi beavatkozás is fog kelleni azért az idő,de arra nem szabad gongolni hogy nem lesz babátok!mert biztos lesz!!!!!!csak tenni kell érte ezt mond el neki valahogy....bizzál magadban és ha nagyon tiltakozik kérdezd meg miért??
csajszi ne sirjál :oops: biztos megoldódnak a problémák,szoritok hogy igy legyen!!!!!! :oops: .

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


kutya fáját ennek a munkának!!!!!!sajnos ez mindenkinél igy megy,de szakitani kell ilyen romantikázásra is időt mert nagyon fontos!!!!!!!!igyál egy jo teát vegyél egy jo meleg fürdőt.(nekem ez mindig segit).....

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


Köszi. Most megint bömbölök mint egy gyerek. :cry:
Én is tudom, hogy beszélni kellene, de sosem tudom megfogalmazni jól a mondandóm és lehet, hogy most is ebből lett a probléma. Meg a megfelelő alkalmat is nehéz kifogni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Most azt olvastam az ovu teszttel kapcsolatban, hogy az csak a tűsző növekedését mutatja ki tutira, hogy lett e tüszőrepedés az már nem lehet tudni. Akkor k... jó. Azt csak uh-val lehet kideríteni?

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok Csajok!

Nagyon meglepődtem! Hát Ti mennyit írtatok hétvégén :roll: :roll: :roll:
Gyorsan átolvasom, hogy képben legyek!

Pumukli
pamukli
 
 


nati! Amit én vettem én nem emlékszem ilynre, hogy csaka növekedést jelezte volna :(
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Nati: Ne haragudj, hogy pénteken eltűntem és nem tudtuk tovább beszélni , hogy mi történt Veled :oops:
Most olvasom, hogy eléggé magad alatt vagy a párod miatt! Fel a fejjel! Most szerintem nagyon összejöttek körülötted a dolgok és azért látsz mindent feketének. Biztos a vizsga miatt is strsszelsz!
Én is voltam ebben a helyzetben és a vizsgaidőszakban tiszta gáz voltam. Én azért arra bíztatnálak, hogy menj el vizsgázni, mert akkor ott fog idegesíteni még két hónapig a tudat, hogy tanulnod kell. Szerintem meg kell próbálni, hátha mégis sikerül!

Magdolnám: Még nem találkoztunk, de ha van kedved, cseveghetnénk.

Pumukli
pamukli
 
 


Senki nincs itt????????? És senki nem akar velem beszélgetni????
Szomi vagyok :cry: :cry: :cry:
Pedig úgy vártam már....

Pumi
pamukli
 
 


Sziasztok!



Mennyi hozzászólás..... :lol:
Tök jó nektek, hogy otthon lehettek! Én nemrég értem haza a munkából, elmentünk apával a boltba meg ebédeltünk. Apa kérte az áthelyezését, mert igy egy szakban lehetünk.Hurrrrá!!!!Ma kezdett az új helyén. Fura, hogy itthon van most velem. :D De jó!
Natasa, fel a fejjel, szerintem is csak idő és sok-sok beszélgetés kérdése az egész. Párod mennyi idős?
Tegnap nagyon fájt a hasam, este már fájt a medencém is, a lábaim meg mintha izomlázasak lettek volna. Apa elkapott, :oops: utána jobb lett, talán kiszabadult a petécske? Ma reggel meg halvány rózsaszines nyálkás valami volt a bugyin. Ovulációkor is lehet enyhe vérezgetés?Mintha valahol már olvastam volna...Hőm még mindig fent, de lehet, hogy már megvolt az ovu? Dobok egy görbét.

http://www.mynfp.net/?sec=display&graph=15440

Kép
jenny29
Mór
 
 


Ja és Mágnes, üdv köztünk!!!! :)

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok csajok!
Hát tényleg pörög ez a topic. Elmentem dolgozni, máris írtatok 2 oldalt. Alig győzöm visszaolvasni.
Az én hőm még mindig nem ment fel, sőt inkább lement 0,2-t. De akkor miért volt tojásfehérje??? Most már biztos nem megy föl, mert ez már a 18. napom. :( Lassan inkább már meg kellene jönnie. Mondjuk a hónap elején beteg voltam.

Magdolnam, szépen megy a hőd felfelé, csak így tovább. Szerintem még nem volt beágyazódás.

Nati80, sajnálom, hogy a beszélgetés nem volt teljesen sikeres, de ne add fel.
p__lilla
 
 


Szerintetek ebből még lehet valami?
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/6 ... 20800_.png
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Ez ám a topic kérem szépen!!Itt aztán pörögnek az események!!

Csucsu:Írj majd, hogy mi volt a dokinál!!

Natasa:Nem szabad feladni!!!Mi nők nem arról vagyunk híresek!!Meglátod,hogy ha bízol magadban a párodban és kapcsolatotokban, akkor meg fogod találni a kellő pillantot amikor folytatjátok a beszélgetést és meg fogod tudni győzni,hogy Ő is vágyik már babára, hiszen olyan jól el van a kis unokahúgával is,nem?Csak a férfiak mindig megijednek először attól a gondolattól,hogy mi lesz, ha apa lesz belőle,de aztán meg le sem lehet lőni őket!!!!Türelmesnek kell lenned!!!Szurkolok nagyon!

Csubi
csubi
 
 


Nekem sajnos úgy tűnik,hogy hamarosan meg fog jönni piri, mert folyásom van ma reggel óta +feszült,ideges vagyok és ezek mindig piri előtt jelentkeznek... :( Na nem baj, nem adom fel csak ezek ilyenkor mindig nehéz napok,pillanatok,amiken át kell tudni lendülni...

Csubi
csubi
 
 


Szia Csubi!

Így van, át kell tudni lendülni rajta, aztán megint jöhet a reményteli hónap... Ha jól emlékszem, Te sem méred a hődet és a természetes várakozás híve vagy?

Pumi
pamukli
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a kedves fogadtatást!

Most csináltam meg a tesztet, persze nega lett. Számítottam rá, és olyan érdekes, hogy évek óta most először van, hogy nem kapok sírógörcsöt egy egycsíkos teszt után. Csak az bosszant, hogy akkor lehet, hogy minden kezdődik előről, ami Pannánk előtt is volt!
Asszem holnap felhívom a dokit, és tuti, mire időpontot kapnék, megjön! :evil: (csak jönne már! )

nati:
Ismerős ez a kiborulás téma, de olyanra ne is gondolj, hogy nem lehet gyereketek! Dehogynem! Ki higgyen benne, ha Te nem??
A doki mit mondott, hogy meddig hagy próbálkozni benneteket spontán? És aztán mit javasolt?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Pumukli
Én a vizsgaidőszakban elmebajossá válok, egy elviselhetetlen agresszív picsa leszek. ez most egy kicsit más.

Jenny
Szerintem ovu-t érezted és elkaptátok, vagyis párocskád érzett rá mikor kell akcióba lépnie. :D

Kép
Kép
nati80
 
 


Lilla
Szerintem a 15 ciklusnapon volt ovu-d, még mehet fel a görbe. Csak bízz benne és menni fog.

Jenny
Párom 34 éves én 27.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
Remélem igazad lesz, bízom benne. Csak miért ment reggelre lefelé a hő, ahelyett hogy felfele menne. Várakozom.
p__lilla
 
 


Nati: Szerintem nem szabad így nekikeseredned és a párodnak nem szabad látnia, hogy Téged ez így megvisel és főleg nem kell ezért Őt utálnod, hiszen férfiből van! Szerinem léteznek női praktikák és ezt kellene bevetned!

Pumi
pamukli
 
 


Köszönöm Lányok a biztatást. Most egész jól vagyok. Egy kicsit beszélgettem egy ismerősömmel és rávilágított egy-két dologra. Hisztek az ezoterikában? A sorsban? Én igen. A páromat is így ismertem meg. Szóval szerinte még nem lehetek anya, mert nem készültem fel rá. És egy kicsit nehéz bevallani, de igaz. megfogadtam magamnak már sokszor, hogy először szeretném visszanyerni régi formámat (külsőre és állóképességre), valamint rendbetenni a testeme. Majd utána jöhet a baba. Hogy legyek jó anya, ha mindig depis leszek ha mérlegre állok? Egy babának 100%-os, épeszű, boldog, kiegyensúlyozott anyuka kell. Én most nem vagyok az. Szóval fogyókúrára fel, Sok mozgás és sex. :D
Tehát csajszi szerint ott vár rám a gyermekem, csak még nincs itt az ideje, hogy jöjjön. Lehet, hogy nem leszek anyuka 2008-ban, de kismama az leszek!!! :D :D :D

Kép
Kép
nati80
 
 


Fel a fejjel Nati, csak így tovább.
p__lilla
 
 


Lilla
Nekem is lement egy kicsit a hőm utána, de ha felfelé ívelő képet mutat néhány napon belül, az szerintem jó.

Bocsi, hogy az előző egy kicsit hosszúra sikerült, de még mindig tudnék írni. Most nagyon jó, hogy itt vagytok velem. :lol: Nemm tudnám, hogy dolgozzam fel egyedül ezt az érzést. Tényleg nagyon köszönöm.

Pumukli
Nem utálom. Szerelmes vagyok mióta megláttam. Csak egy férfi másként működik mint mi. :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
Tudsz felrakni görbét?
p__lilla
 
 


Nati: Te írtad korábban, hogy utálod... ja persze, tudom, csak mérgedben írtad és nem gondoltad komolyan!
Egyébként teljesen máshogy működnek mint mi!!! Én is hiszek valamiben, aminek a lényege, hogy úgyis minden akkor történik - és nem véletlen - amikor kell. Szóval szerinem mi nem tudjuk tudatosan befolyásolni, hogy mikor legyen babánk.
Nálunk a férjem szeretné már nagyon, de eddig én elképzelhetetlennek gondoltam, hogy szüljek. Mostanában pedig valami megváltozott bennem és már én is szeretném, úgy érzem, hogy felkészültem rá!

Pumukli
pamukli
 
 


Bocsi, hogy szóf...-om van.
A sorsról. 12 éves koromban elhatároztam, hogy fotográfus leszek és senki nem tudott eltántorítani, pedig elhihetitek mindenki megpróbálta. Leérettségiztem és Pestre mentem suliba, itthon pedig egy művész mellett voltam gyakornok. Egyik nap sokáig dolgoztunk egy szobrot fényképeztünk és este 7 után mentünk be a laborba ahol a diát hívták. És ott volt Ő háttal. Aztán megfordult. Gondoltam ilyen pasim sose lesz, olyan férfias, jóképű (apajelölt). És ennyi. Egy hónappal késöbb találkoztunk egy buliban és mint ahogy a filmekben van: gyors zene de te nem hallasz és nemlátsz mást csak őt. És elmentünk egymás mellett, de nem tudtuk levenni egymásról a szemünket, utána is fordultam. Később odajött hozzám és (bevallom nem jutott eszembe, honnan ismerős) egész éjszaka beszélgettünk. Azóta együtt vagyunk.
Ha nem ragaszkodom ahhoz, hogy fényképész leszek, nem ismerem meg és nem lehetnék ilyen boldog.

Már megint sokat írtam, de kikívánkozott. Ti is tegyetek így.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati...ez olyan romantikus!!! Biztos, hogy a folytatás sem lehet más. Szerintem ilyen egymásra találás után, biztos hogy egy babában fog kiteljesedni a kapcsolatotok! Legyél türelmes!
pamukli
 
 


Pumukli
Tudom, hogy én írtam, nem is azért írtam most, ne érts félre. nem úgy mondtam. ez a baj az írással, hogy sokszor nem lehet dolgokat éreztetni, hogy milyen hangsúllyal mondanám.

Majd próbálok felrakni görbét, de kell egy kis idő, mert kell egy másik gép hozzá. Ezen enm megy.

Kép
Kép
nati80
 
 


Kép Kép

Itt a két görbém

Kép
Kép
nati80
 
 


Mindenkit elriasztottam? :cry:
Gyertek dumcsizni!

Kép
Kép
nati80
 
 


Amennyire én értek hozzá, ez azt mutatja, hogy mindkét hónapban volt pé-d. Akkor miért parázol ennyire? Ne beszélj be magadnak semmit! Finoman győzd meg a párodat.

Pumukli
pamukli
 
 


Pumukli
Az első hónapban nem volt, mert a 12. napon igaz volt egy min értékem (persze hajnali 5-kor mértem és ezért is csalhatott), de utána nem ment fel maradt az átlagon.
A másodikban volt megint a 17. napon, de most meg nem akar felmenni, de még van remény.

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam merre vagy? Hogy érzed magad? Vannak még szurkálások?

Kép
Kép
nati80
 
 


Szia Pumi!
Igen, valóban nem mérem a hőmet, mert hajlamos vagyok nagyon rástresszelni dolgokra és mivel áprilisban természetes úton,minden méricskélés nélkül elsőre öszejött a baba, most is ebben bízom.Meg aztán hiszek a sorsban,de nagyon!!Úgyhogy tudom azt, hogy mindekinek akkor jön el a baba, amikor kell...Azt pedig, valahogy érzem,hogy nálunk 2008-ban eljön csak ki kell várni... :lol: :lol: :lol:
Úgyhogy próbálok türelmes és bizakodó lenni!!!

Csubi
csubi
 
 


Éljen Csubi!!! egyetértek veled. De azért én mérem a hőm.

Kép
Kép
nati80
 
 


na már megint mindenki elmenekült.

Kép
Kép
nati80
 
 


Csubi: Örülök, hogy itt vagy! Én is azt gondolom, ez olyan mint a fogyókúra. Elkezdem mérni a súlyom és onnantól fogva csak hízok! :lol: :lol:
Én is nagyon rá tudok a dolgokra stresszelni. Most ezerrel arról olvasok, hogy mi van akkor, ha valakinek nem rendszeres a mensije. Itt mindenki olyan óramű pontosággal működik tényleg??

Nati: Na, látszik mennyire értek hozzá!!! Persze mérjed tovább, hiszen így az ember látja hogyan működik. Nekem nincs türelmem ilyenekhez.

Pumukli
pamukli
 
 


Persze, hogy mérd Nati!!!!!!!
Mindenki azt csinálja amiben hisz!!!!
Meg aztán hátha majd egyszer Én is tanácsadóra szorulok etéren és akkor már tudom kihez fordulhatok!!! :D

Csubi
csubi
 
 


Pumukli!
Jelentem Nekem sem pontos a ciklusom!!!!
28-32 nap között ingadozik...Bár aszondják, hogy ez még normális,de azért amikor a pé-t ki kellene számolnom akkor néha tud fejtörést okozni....Ezért is vettem most lh tesztet, hogy segítségemre legyen!!! :)
Amúgy vicces ez a fogyókúra dolog!!!!!Én mindig így járok vele, ahogy írod :lol: :lol: Akármikor elkezdek fogyózni, tuti, hogy ölni tudok az édességért és mivel jó sokat is eszem a mérleg valahogy folyton többet mutat, nemhogy kevesebbet.....Pech...

Csubi
csubi
 
 


Pamukli
Én is ugyanúgy vagyok, mint te. Először a párom akart igazán gyereket, de most már én is szeretnék, nagyon. Úgy érzem, már csak egy (két) baba hiányzik az életünkből.
p__lilla
 
 


Pamukli
Amúgy mennyi idős vagy? És a párod?
p__lilla
 
 


Nati: Egyetértek a Csubival, lehet hogy még a tanácsodat fogjuk kérni! :oops:

Csubi: A pé-t könnyű (utólag) kiszámolni, ha legalább tudod nagyjából az intervallumot, de nálam...

Lilla: Te hány éves vagy és mióta "adtad be a derekad"?
pamukli
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: