Új privát üzeneted érkezett!

Szilvi,jó szórakozást!
Picit irigyellek,mert én is mennék,de a páromat az ilyen hidegen hagyja!(mármint a kiállítás)

Imádom Gyulát,sokat járunk oda,a fürdője,strandja szupi és korrektek az árak is!:)

Kép
kicsimálna
 
 


Vicuska!

Olvastalak odaát! Jaj,de örülök neked! Tudtam,hogy sikerülni fog!Igaz,maminál is ezt éreztem,de még így is 50%-os vagyok! :wink:

Kezem-lában keresztben,úgy szorítok neked,hogy minden oké legyen a kis pöttyöddel!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
kicsimálna
 
 


Most hívtak a Kaáliból, lemondták a jövő heti uh-mat, október 30-ra kaptam új időpontot :cry: Novemberi kezdésnek annyi, majd talán december :( Kibírtam röhögés nélkül :F@sz@...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

 
 

Sziasztok!

Málna,Szilva!!

a görcsölés az nagyon jó!!!!nekem is volt 3 napig kb.az volt a beágyazódás szerintem :lol: :lol:
nálatok is!!!!! :D

Bettike!
hajrá Hsg! 8)

Nemone!
beindultatok akkor ti is!mindent bele!
:lol:

Mami!
nem feladni,küldök pozitív energiát! :P
most akkor neked tényleg megjött?????????? :roll:

Doki nekem tegnap Uh-on állítólag látott egy fekete pöttyöt,mint egy miniborsó 8) ezt mondta az lehet a beágyazódás helye.Jól lecseszett amiért ilyen negatív energiákat sugárzok magamból.majdnem elzavart :oops: irt fel 3 doboz Utrot és jövő csüt.kontroll.nem szabadna tesztelnem csak aznap reggl :shock:
mert a Choragon miatt lehet fals poz. :roll:
Kép
Vendég
 


Jaj, vicuska, annyira örülök!!! :D :D Vigyázzatok magatokra!!!

Évi: a te hírednek meg kevésbé. :evil: De ne szomorkodj! JÓ?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Vicuska, ez nagyon jó hír! Pihizz, vigyázz Magadra és legél pozitív!!!! :wink:

Évi :cry: Miért mondták le az időpontot? Így már nem férsz bele novemberre semmiképp? Akkörül kell "megjönnünk", hátha mégis kezdhetsz! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Vicuska!

Nagyon örülök neked! Drukk a kis borsószem hercegkisasszonynak :)

Szilvi!

Azért nem vagyok olyan szomorú, csak türelmetlen :) De már jobb :)

Anyo!

Nekem csak 24 naposak a ciklusaim, okt. 30-ra a kövi ciklusom közepén leszek. De utána már tényleg nagyon szeretnék kezdeni :) Én leszek az isten utolsója, de hát utolsónak is kell lenni valakinek :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Köszike csajok!!!

nem akarok negativ lenni,de 2 éve a méhenkivülimet is látták a méhemben jó helyen..... :( sőt,UH képet is kaptam róla :shock:
De Ő most ott van jó helyen!ezt próbálom mondogatni magamnak!!! :P

Évi!
miért??????? :?
Vendég
 


Évi!

A fene egye meg őket!De ha már egyszer kiadták az időpontot,akkor mire ez a nagy ide-oda tologatás?

Vica!
Én már fentebb előre örültem neked,örülök,hogy ide is hoztad a jó hírt!Kis borsószemnek sok-sok ragacs!! Júj,de izgi!! :):):):):):):):)

Kép
kicsimálna
 
 


Málna!

Konferenciára megy a dokim, ráadásul 3 hétre. na mindegy :)

Vicuska!

Ezúttal semmi baj nem lesz, ne izgulj! Persze tudom, hogy könnyű ezt mondani, mert ha valaki egyszer már átélt valami szörnyűt, akkor persze hogy nagyon fél, hogy megismétlődhet, de nem fog!!! Jó pocinövesztést!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Igy már mindjárt más a leányzó fekvése! De attól még ez rossz,hogy most még egy hónap várakozás. Beállok én is hozzátok a sorba,mert nekem is jön egy hónap pihi,aztán majd akkor a ti zebráitokkal alkotok csordát. :lol:

Kép
kicsimálna
 
 


Asztaaaaaaaaa Vicuska


EZAZ!!! Na most akkor tessék hátradőlni és növesztgetni odabent...jaj én nagyon szurkolok :lol:

Évi

A fenébe..sajnálom :( na de előre ugye... :lol:

Mikor fogom nekem megjönni vajon? kb hány nap a gyógyi után?
Vendég
 


Vicuska!

Nagyon örülök Nektek! :D

Mami!

Sajnálom, hogy nem sikerült, és ráadásul még egy hónapot ki is kell hagyni... :(
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Málna!

Mire én kezdek drága, addigra te már kismamigatyót fogsz hordani :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Na,várjunk csak azzal a gatyóval!Most tutti nem sikerült,érzem,a női megérzésem soha nem hagy cserben.Aztán nov-ben szünet,és akkor dec-ben kezdjük a 2. inszemet... Bár hordhatnék kismamagatyót most is,mert a hájam kényelmesen elférne benne...

Kép
kicsimálna
 
 


Elég sokat járunk lóversenyre, épp most mesélte egy ismerős, hogy vett egy csikót, na ő is inszeminációval jött létre :wink:

vagy említhetném a kis orrszarvút az állatkertben, vagy a pandamaci bébit Bécsben... :lol:

Már olyanok vagyunk, mint az ááááálatok :lol: csak náluk mindig sikerül elsőre 8) Tényleg Vicus nálad nem volt ilyen a praxisban? Az vicces lenne 8)

van egy inszeminátor bácsi az ismeretségi körben, ő azonnal megmondja a nőről ha terhes, még a nemét is a babának...sose téved asztmondják, na majd ha egyszer találkozom vele kikérdezem, mi a titok..rengeteg tehenet ejtett már teherbe :wink:
Vendég
 


Mami, Duphastonos mensimeghozásnál - ami ugyanígy progipótlás, majd megvonása - 4-5 napot mondanak.

Évi :? De tudod, azt monják hogy hsg után sokkal nagyobb az esély a babára! Hátha decemberben már nem is kell menned!!!! :wink:

Málna, mi az hogy nem sikerült?! Irgum-burgum, hol az optimizmus?!?! Csak ne írd még le ezt az inszemet!!!!!!! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Hát Mami,én olyan jót nevettem,hogy majdnem levertem itt a monitort is! Csúcs vagy!Az utolsó mondatod ... Kész,szóhoz nem jutok!Vizuális típus vagyok,na! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(tudom,hogy hogy érted,de nekem miért egyből ez a másik variáns ugrott be????)

Kép
kicsimálna
 
 


Málna!

Tessék jelentkezni nálam egy virtuális popónrúgásra :) mi ez a negatív hozzáállás? Azt a hét meg a nyóóócccát :) A bölcs kolléganőim mindig azt mondják, hogy lehet még, ami eddig nem volt, vagyis simán lehet, hogy ez lesz az első eset, hogy a megérzésed átver :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Pont írni akartam,hogy egy virtuális fejbekopp kellene nekem!De a popórúgás is jó!íKöszönöm! :wink:

anyoooka!
Oké,megpróbálok visszatérni a pozitív énemhez!Igazad van!

Kép
kicsimálna
 
 


Málnácska

csak nem perverznek teccik lenni? :wink:

a negativizmusért fekete pont, ejnye

na majd jól meglepődsz te is nemsokára :lol:
Vendég
 


Meg,meg! Hogy milyen nagyon hülye is voltam!Mikor 9 nap múlva mutitom itt a kétcsíkosomat! Ez az,megy ez nekem! :wink: :wink:

Kép
kicsimálna
 
 


Hello Lányok!

Vicuska!!!!! Nagyon-nagyon örülök Neked!!! :lol:

Legyekmami: sajnálom :cry: azt mondjuk nem értem, hogy Clostis stimunál miért kell kihagyni 1 hónapot?? Azt lehet szedni kihagyás nélkül :roll:

Évi: és azt az UH-t más doki nem tudja megcsinálni? Meg ugye azt sem értjük, hogy egyáltalán minek az az UH...

Málna: nekem most az a taktikám, hogy azt ismételgetem magamban, hogy sikerült és terhes vagyok :-D Mindig elképzelem, milyen stádiumban van az én kis drágám, és bíztatom, hogy tessék beágyazódni! Gondolom, hallottál már önbeteljesítő jóslatokról? :wink:

Csajok, én iszonyú szarul vagyok az Utrotól. Az előbb ebéd közben majdnem leszédültem a székről. Most már jobb, olyan, mintha be lennék lőve.. Persze ezt nem tudhatom biztosan, mert sosem voltam belőve :lol:

Többieknek is puszi!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso meséljek? :wink: Voltam ifju és bohó hehe

na szóval igy kell csinálni tuti ott lesz a baba, ha ilyeneket képzelsz el, nekem sajnos nem ment :cry: de majd legközelebb.

A clostit ő nem adja két hónapig egymás után, eavvan,..egyébként imádom maximálisan megbízom benne, marad a szomorkodás picit,,,,nem baj majd nektek szurkolok vadul :lol:
Vendég
 


Csajok!

A tesztes topikban írta vki,hogy az lh-teszt jóstesztként működik terhességnél.Én persze egy kukkot ebből nem hiszek,de az ördög nem alszik alapon csináltam egyet és most tök egyértelműen pozitív.Halvány,de gyönyörűen látszik a 2. csík.Sztetek ez jelent vmit?Én nem hiszem továbbra sem,de ti okosabbak vagytok,mint én.

Kép
kicsimálna
 
 


Málna!

szerintem ez jó előjel,mert egy fehérvári topicban egy lány josló LH*-val kezdte,és csak aztán később lett neki poz.a terhességi is!!! :lol:
Vendég
 


az előbb rossz helyre küldtem ezt el: :oops:

ha nem lenne inszemes bácsi,akkor nem lennének kistehenek és akkor nem lennének nagytehenek se,és akkor nem ihatnánk több tejecskét se,mert ugye ma már nagyon ritka az olyan romantikus bika-tehén szex már szinte csak az inszemes bácsival szexelnek a szegény kis tehenek

ezen most én is elgondolkodtam az inszemes bácsi ügyesebb mint a mi nődokijaink???
--------------------------------------------------------------------------------
Vendég
 


Köszönöm Vicuska!

A tesztes topikban írta egy kedves lány,hogy még ugye semmit nem jelent,mert még nem ürültek ki belőlem a gyogyik,és most még ezt mutatja a teszt.Persze igaza van,nem is ezért kérdeztem,csak hogy ti hisztek-e ebben a jósteszt-dologban amúgy?!

Igen,inszemes bácsi ezek szerint ügyesebb,és azok a tehenek nem hőmérőznek,nem lh-znak,nem keresik a tüneteket magukon.Jó nekik! :lol:

Kép
kicsimálna
 
 


Következő hónapban kérjünk meg egy inszeminátor bácsit? asszongyátok??? Vicuska mekkora az a katéter a tehénkéknél????ha jól láttam valami ismeretterjesztő filmben hónaljig kesztyűben dogozik a bácsi...na azt talán mégse :shock:

félek mégse jó ötlet :lol:

Málnácska

Remélemnálad beválik nekem is három napja pozitiv az lh m ...és sajnos mégse....én azt mondom igy tulstimulált hónapban inkább mégse használjuk....
Vendég
 


Áh,amúgy sem használom,majd egy hcg-t ellövök 7-8 nap múlva.Nem hiszek én ebben!

Akkor inszeminátor bácsi mellőzve,viszont azért elméletben segíthetne,hogy mi a sikerességének titka!

Kép
kicsimálna
 
 


szerintem a pálesz :lol:
Vendég
 


meg a gumicsízma,hehe 8)

na mentem dolgozóba :shock: egész hétvégén ügyeletes leszek :evil: :roll:
vajon ez jót tesz a beágyazódásnak? :oops: :?
Vendég
 


Vicuska!

Jó munkát!! A beágyinak az tesz jót,ha nyugis vagy és csupa pozitív enerdzsit küldesz a baba felé!Akkor csimpaszkodik beléd,hidd el! :wink:

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok! Pusszantok mindenkit!

Gratula, az első sikerekhez és hajrá többiek!

Nemone! Figyellek!!!! :wink:

Nekünk hétfőn lesz a nagy nap, kicsit korán, de legalább túl leszünk rajta.

Az utrós tünetek helyénvalók, mellfájással, hasgörcsöléssel, puffadással járhat a szedése. (kicsit a koraterhességi jelekhez hasonlókat produkál) persze valaki semmit se érez, de a tünetek a magasabb progeszteronszint miatt vannak, mint egy "normálisan" összejött terhességnél. Én is éreztem mindenfélét, aztán kb. az inszemek után egy héttel kezdett elmúlni a mellfeszülés és akkor éreztem, hogy nem sikerült. :cry:

Néha benézek hozzátok, bár én igazából nem idevaló vagyok a 3. inszememmel. :?

Drukkolok mindenkinek, sziasztok!

Nelli
nellike
 
 


Szia Nelli!

Dehogynem tartozol ide! Tessék csak jönni minél sűrűbben! :):):)

Nekem minden utro-tünet stimmel.Már kezdtem örülni,hogy ezek babás tünetek,de az amúgy sem lehet,mert érzem,hogy megjön.Ne írjátok,hogy amíg nincs piri,addig remény van,mert tudom,hogy itt semmi kétcsíkos nem lesz!!!! :twisted:

Kép
kicsimálna
 
 


Nelli

gyerek csak bátran...nekem is már a második jön előbb útobb, és azért remélem nem penderitenek ki a jányok :wink:

Ma 1. cn. nem semmi módon.-...erre is számítottam vastagh vot a méhnyálkahártya valahogy el kell távoznia,,,szenvedek kissé :shock:

Málnácska

naaa

mikor is volt az inszem??? egy héttel teszt előtt NEMÉR.....még egy picikét tessék várni és bízniiii
Vendég
 


Sziazstok!

Évi :shock: bacca meg, nekem is Ő a dokim, akkor NEkem sem lesz inszem ebebn ahónapban. :cry:
Vendég
 


Jó reggelt mindenkienk!

Nellike sok sikert a mai eseményhez! :lol:

Évi utánaérdeklődtem, és doktorbácsink 10 napra és egy nagyon fontos konfeerencia ez, amire büszekék lehetünk.
:lol: sajnos az Én Uh és inszem időpontom így is beleesik, de mehetek máshoz temészetesen, ha úgy düntünk.ma megbeszéljük párommal. bár ha 2 évet tudtm várni...

Szilva drága, hogy avgy? olvastam a görcsöket. Reméelm elmúltak már.ajelek++++++++++++++++++

Legyekmamai Sajnálom, mit sikerült bezsééned a dokival?

Szezsó tetszik a gondolkodásod ngyon drukkolok Neked++++

Bettike gondolok rád ma ++++++++++++

Málna tessék pozitívnak lenni, mert tőlem is kaphatsz egy virtuális popóbabillentést

:wink:

Vicuka++++++++++++++++++

sok pozitív energia és babaragacs ezerrel mindenkienk!
Vendég
 


Sziasztok!

málna: irgum-burgum! Mindjárt adok én neked.... :D Már csak hat nap :wink:

boniko: köszönöm szépen, jól vagyok, görcs elmúlt :D Hogy döntöttetek, megvárjátok a dokit vagy mentek más dokihoz?

mami: hogy vagy? Nagyon görcsölsz?

nellike: sajnálom, hogy a 3. inszemnél jártok, de tényleg nem szabad feladni. Az utro-s tünetek nálam is jelentkeztek, de a mellfeszülés az alapesetben is megszokott lenni a peteéréstől a mensiig.

vicuska: szerintem az lehet baj, hogy ügyeletes voltál, csak fizikailag nem szabad megterhelni magad és ahogy a többiek is mondták, nyugi, nyugi, nyugi :D

Az inszeminációs témához: apukám inszeminátor, csak ő tehenek helyett mancsikat ejt teherbe :lol: :lol: :lol:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy elbénáztam a tegnapi puregon adagomat :( Nagyon ügyes, és bátor akartam lenni és magamnak adtam be, de amikor kihúztam a tűt valami átlátszó lé jött ki... pedig ugyanúgy csináltam mindent, mit a párom. Szerintetek a puregon jött ki? Ma már megint a páromat kértem meg, és minden rendeb volt.

Nellike! Nagyon szorítok Neked!
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


nemone: lehetséges, hogy az jött ki, de ne aggódj, ennyi veszteség nem befolyásolja a stimut.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Most indulunk! Köszi a biztatást mindenkinek!
:)

Szilva! Az nem feltétlenül baj, ha olyat érzel, mintha meg akarna jönni. Állítólag attól még lehet akár sikeres is az inszem :wink: Úgyhogy nem feladni, csak pozitívan!!! :lol:

Nemone! Van az úgy, hogy egy kicsi, amikor a tűt kihúzod kijön. Én azt szoktam csinálni, hogy amikor benyomtam az adagot, akkor kb. egy -két másodpercet várok és csak aztán húzom ki lassan. Így a nagyja bentmarad. Csak ügyesen!! :wink:

Majd jelentkezem, puszi mindenkinek!
nellike
 
 


nellike: várunk :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok!

Mami,boniko,Szilvi!

Köszönöm nektek! De én már letettem a hónapról!Ismerem a testem jelzéseit,tudom,hogy meg fog jönni.Ma már nem is használtam az utrot,mert nem akarom,hogy pirit eltolja nekem.

Nellike!
Hatalmas drukkok,aztán ha kipihented magad,gyere és mesélj nekünk!

Kép
kicsimálna
 
 


De málna, a testünk néha minket is becsap. Szerintem ne hagyd abba az utro-t.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok

Málna

Ne bolondozz már, még csak egy hete volt az inszem ... miből gondolod hogy megjön? :shock: Még nem is lenne itt az ideje ... abba ne hagyd az utrot

Kép Kép
kokusz
 
 


kokusz,drága inszem-társam!

Hidd el,érzem,tudom,sőt,biztos! Higyjétek el nekem! Az utrot meg már nem nyomkodom,amúgy sincs rá szükségem,mert nekem amúgy sem volt égető szükség rá,csak zicher,ami zicher,kaptam.

Vonalzóimat is likvidáltam,mindjárt csinálok egy másikat.
kicsimálna
 
 


málna: Ne csináld már! Miből gondolod,hogy nincs szükséged rá? Nekem sincs az eredményeim alapján, de pont az a lényeg, hogy az esélyt növeli! Ez az inszemhez jár bonuszként.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


málna: kérsz egy fenékbebillentést? :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok!

Málna, ne csináld már! Irgum-burgum! :evil: :evil: Abba ne hagyd már az utrot! Egy héttel az inszem után még nem is biztos, hogy beágyazódott már! OK, vannak női megérzések, de butaságokat bebeszélni Magadnak az teljesen más dolog!
Ha meg akar jönni, akkor utroval is meg fog - de nem fog - és legalább az esélyt add már meg!
Osztom Szilva véleményét, összefogunk és jól fenékbe billegetünk/megrázunk (szabadon választható) Olyan ügyesen vastagítottad a nyh-t, olyan lelkes voltál, ne csináld ezt!

Bettike, Nellike, nagyon drukkolok mindkettőtöknek!

Mami :cry: :cry:

Kép

Kép
anyoooka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: