Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok4
Ma reggeli hőm 37,2 lett!!!! :)

d.dodó
 
 


Sziasztok!
Én vagyok!
d.dodó: gratula a hődhöz ebből lesz valami!!!

Kép

Edina
edied78
 
 



d.dodó
 
 

 
 



Dodo!

Nagyon szép! Ma van a 14.dpo-d, holnap tesztelhetsz! :wink: Hancúrban is gazdag volt a hónap, ugyhogy ti mindent megtettetek! :wink:

Vera!

Még mindig azt mondom, hogy a 27. napon volt! Ne foglalkozz a fertivel, szívesen pakolgat! Nekem is berakta a 11. cn-re, de biztos, hogy tegnap volt pé-m! Csütörtökön te is tesztelhetsz! :wink:
Vendég
 


Dodó! Ez jónak tűnik!

Vera! Én ezt nem tudom követni, mi van??? :roll:

Kezdő vagyok a görbe figyelésben, de mi a tökért húzgál vonalat?? :shock:

Én ha kutya lennék, biztos folyton álterhességgel hordana állatorvihoz a gazdim... :lol:

érzékenyek a cickóim, és az alhasam is feszülget... :shock:

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok Csajok!

Dodó! Mi ugyanazon a napon vagyunk! De neked még nem húzott be semmit?
Nekem tegnap este olyan tojcsim volt és a Leo oldalán azt olvastam, hogy a mensihez közeledve ez lehetséges, de ő azt írta nekem, hogy én még messze vagyok tőle, ez lehet mástól is. Én már nem hiszem! :(
Ma du-án mikor együtt voltunk aával úgy fájt közben a hasim, majd meg őrültem!Na ez mitől lehet?
Én már nem is tesztelek, majd csak, ha késik!
Vera nálad mi a helyzet? A görbédet nem értem!
ritt
 
 


Ez az én görbuszom! Kép
ritt
 
 


Én sem fogok előbb tesztelni, csak ha elmarad, nem akarok ugy csalódni mint a múlt hónapban!

d.dodó
 
 


Dodó! nem 16cn-en volt ovud?Vagy 17.en? De miért nem írta be a gép???
ritt
 
 


Ne figyeljetek a vonalakra! Mindenhol lehet látni szépen az emelkedést! Csak nyugi! :wink:

Dodo!

Ahogy érzed! Te ismered magad! Nekem tök pontos és még soha nem volt 14 napos a dpo-om, én ezért tesztelnék!

Ritt!

Sajnos ez így van, nekem is van nyákom mensi elött! Méhszájadat nézted? Hátha az megnyugtat!
Vendég
 


Hát Grönland! én elérem, így nem tudom, azaz a sejtésem, hogy nincs baba! :cry:
ritt
 
 


Bár a hasim fájdogál és néha a cicim is, de inkább kellemesen csalódnék!
ritt
 
 


Ritt!

Ne írd még le a hónapot! Tudod, míg nem jön meg, van remény! De ha eléred az nem jó! De te is olvasod Leó oldalát, biztos láttad, hogy egy-két lánynak elérhető volt terhesen is!
Vendég
 


Zmimi: A cickófeszülés és az alhasi szúrás jól hangzik :)

Kép
csucsu05
 
 


mit nem lehet érteni?! ejnyee.
na szóval. tegnap ugye azt mondtam hogy minden ok a hőmmel. 36.6-ot írtam be. de izagizól 36.3 volt. 5-től éber alvást produkáltam és a bazsim is töbször felkeltett. ezért hittem azt hogy az értékelhetetlen.de ma reggel nem volt semmi problémo és ezt a jó magasat mértem.így be mertem írni a tegnapi alacsonyt.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Sajnálom Vera! A hőm nekem is esik! Ma már 37,08! :cry: Együtt "sírunk"
ritt
 
 


Kép
ritt
 
 


Én nem tudom miért nem rakott be zöld vonalat, de akkor volt az ovum, mikor éreztem is, egy zöld pipa jelzi!
Nekem nem volt ma hőmérés, mert nem lett volna reális. hajnali 2-kor feküdtem le, és 10 kor keltem. Máskor mindig fél 8-kor mérek! Majd a holnapira kíváncsi leszek!

Vera!
sajnálom!

Ritt!
Az hog ennyivel lejjebb ment még nem jelent semmi, amig nincs vérzés.....még ne ird le a hónapot.

d.dodó
 
 


Sziasztok!
Lányok úgy eltűnt mindenki, talán kihasználtátok a jóidőt?
De talán most este egy kicsit beindulunk.
Tünetek?

Kép

Edina
edied78
 
 



Én is elérem a méhszájat, ugyhogy nem sok jót sejtek! :cry: Bár még zárt!

d.dodó
 
 


Jaj lányok! Nem feladni, lesz következő hónap is! Vera téged megértelek, de ne tünj el! Te vagy ennek a topiknak az anyja! Többiek pedig tessék felkaparni magatokat a padloról, irgum-burgum!
Vendég
 


Egyébként Vera én márcsak ilyen rosszmáju vagyok és bízom benne, hogy bebabásodsz a pihenő hónapokba! :P
Vendég
 




Vera!
Próbálom még nem leírni a hónapot, és még reménykedni! Kíváncsi leszek a reggeli hőmre!

d.dodó
 
 



Grönlandnak igaza van: Lesz még következő hónap is.:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt! Hát én nem vagyok megelégedve a ma reggeli hőmmel. Csak 36,9 lett!!! :( Szóval szerinem hamarosan meg fog jönni. Bár csak szerdán kéne.

d.dodó
 
 


Szerdáig már csak 2nap. Türelem nem szabad még feladni! Majd akkor leszünk szomorúak ha megjön.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Igaz, csak annyira nem tudom elhinni, hogy ez még mehet feljebb! :(

d.dodó
 
 


Dobok egy görbét is mennyire nem szép! :(
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/5 ... 96800_.png

d.dodó
 
 


Dodó: Ne izgulj most előre. Amúgy sem tudsz most mást tenni csak várni. Szerdán kiderül úgyis. KÁr ezen most örlődnöd. Ha meg netán szerdán mégis megjönne akkor sincs baj lesz következő hónap is. Nyugalom :)

Kép
csucsu05
 
 


lányok.
Nekem ma
36.4 lett szóval nem ment le annyira. Ráadásul olyan foltokban vérzek vagy barnázok. És most meg abszolute nem érem el a méhszályamat. Most fogok írni Leonak hoyg elemezze ki a hőmet.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Sziasztok!

Veraaaa... :cry: :cry:

A többiek ne adják fel, amíg nincs mensi!!!

Én továbbra is cicifájok+ folyton pisilni kell...

Kép
zmimi
 
 


Zmimi: Ez jól hangzik. Mikor is nem kéne megjönnie?

Kép
csucsu05
 
 


Vera: :( Amit írt nem jó. De én csak akkor írom le a hónapot ha meg is jön. Szerintem még azért legyél türelmes.

Kép
csucsu05
 
 


Nekem ma sokat fájdigált ugy a hasam mintha meg akarna jönni, de sok a krémes folyásom (szrintem ha meg akarna jönni, akkor már "száraz" napoknak kéne lennie). És a cicim még mindig eléggé fáj!

d.dodó
 
 


Csucsu,
hát, vasárnap-hétfő mikor NEM kellene +jöjjön...

de én hajlamos vagyok pszichoszomatikusan előállítani magamnak dolgokat (fej/has/gyomor-fájás) , :roll:

bár eddigi terhességeimet nem éreztem félre sosem. :wink:

Szóval remény van, de simán belefér, h annyira akarom, h "érzem" is h érzem... :shock:

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok!

Vera úgy sajnálom, de azért tényleg ne hagyj itt minket!

Nekem ma is 37,08 a hőm, améhszájat úgy-ahogy elérem, de azt most nem érzem, hogy zárt vagy nyitott, de eddig zárt volt csak az ovumkor volt nyitva és krémes-ragadós a nyálka! Na ezt jól kielemeztem!Majd késöbb a másik gépemről dobok egy görbét, csak most alszik a pici!

Én nem tudom mikor kellene megjönnie, mert ha nem vagyok terhes és segítettek a homeók, akkor holnap vagy holnap után, mert ma vagyok 27cn-en, ha nem akkor akár pénteken is megjöhet, mert augusztusban is és szeptemberben is 5-én kezdtem mensizni, viszont akkor megint 32 napos lesz a ciklusom!Mindegy, ha nem jön meg akkor a hétvégén tesztelek, de elöbb nem! Különben néha nekem is van cicifájás, feszülés, főleg melltartóban, de ez nem állandó érzés.

A fene se tudja, a kislányomnál, nem volt semmi különös eleinte csak a barinőm mondta, hogy csináljak tesztet, megcsináltam és pozitív lett!
ritt
 
 


sziasztok írtam egy másik topickba is de kíváncsi lennék a ti tapasztalataitokra is:Semmit nem szedek másfél éves a kislányom már több mint egy éve nem szoptatok.a múlt hó.-ban a megfelelő időben többször voltunk együtt.Rá két hétre mindenféle nyavaja:mellfájás hányinger hasszúrás de megjött igaz csak két és fél napot de megvolt.Teszt - de kislányomnál sem mutatta ki csak a 6 . hét körül.Mellem azóta is fáj tünetek rendben most mi van?Orvoshoz csak akkor akarok menni ha tényleg nem jön meg valaki hasonló tapasztalattal?
angelo2
 
 


Angelo!

Nem saját tapasztalat, de egy rokon lánynak szintén nem mutatta ki, h babás, pedig az volt! Még a laborban levett vizelet teszt sem! :shock: Kb 6,5-7 hetesen lett + tesztje...

Helyedben úgy viselkednék mintha baba lenne, vagyis vigyáznék magamra, és bizony elmennék mielőbb a dokihoz! Az UH csak mutat vmit!

Kép
zmimi
 
 


A legújabb görbuszom! Kép
ritt
 
 


Sziasztok!
Hát nem sejtek semmi jót! Ma nagyon lement a hőm. 36,8 bolt csak! Szerintem meg fog jönni! Viszont ha megjön ma, z annyiból jó, hogy akkor a gyógyszer abbahagyása után meghosszabbodott ciklusom visszaáll 28 naposra! hát majd kiderül! De egy biztos, ez nem babás hőgörbe! De nem török össze, lesz következő hónap is! Ez a hónap nem a mi hónapunk volt, úgy összegészében sem, egyfolytában csak a rossz hírek jöttek otthonról is!!!
Bocs, hogy kicsit hosszú lettem! :oops:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/5 ... 83200_.png

Ti hogy vagytok ma???

d.dodó
 
 


már irni sem tudok :oops: bolt=volt

d.dodó
 
 


d.dodó: nem lettél hosszú ne butáskodj már. A hónapot majd akkor írjuk le ha tényleg megjött. Addíg tudunk reménykedni. :)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: