Új privát üzeneted érkezett!

Kamilla!

Hadd gratuláljak, jaj nagyon drukkoltam így a háttérből. Itthon tartom a szám. :twisted:

tjuca
 
 


azt a kurva eletbe bele,mar bocs.de ez nagyon jooooooooooo.
basszus minjart bogok. :cry: persze oromomben.gratula kamilla,el hiszed vagy gondolom meg fel sem fogtad?
hihetetlen,kosz hogy jo kedvet csinaltal ma :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
monyo83
 
 


Kamilla,
Bizony nagyon úgy néz ki, már nem vagy az!

Biztos voltam benned, onnantól, hogy kiderült, a vastag burok volt a gond! :wink:

Voltál vérvételen is?
angel37
 
 

 
 

lanyok,hu bocs elnezest a kirohanasomert. :oops:
az elso sort vehetitek torlesnek is.

olyan reg ota olvasom kamillat meg anno a babat szeretnek bol,es most nagyon orulok hogy sikerult.

Kép
monyo83
 
 


Monyó,
dehogy töröljük! Ez így a tuti! :lol:
angel37
 
 


Juhéjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :lol: Kamilla gratulálok :) jujjdejóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
kokusz
 
 


Húúú az annnnnyja, ez aztán pozitív. Én is sejtettem. Szuperszónikusan ügyesek vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ágyő szániság.
Vendég
 


Csajok én meg tökre be vagyok tojva a mai konzitól .... de hogy miért?
kokusz
 
 


Köszi-köszi-köszi mindenkinek!
Még tényleg nem fogtam fel. És Apa még nem is tudja! Remélem nem olvassa a netet titokban. (A nicknevemet tudja)

Van egy vicces történetem, de lehet, hogy belemagyarázás. Tegnap előtt kitaláltam, hogy túróscsuszát csinálok jó sok szalonnával. De mire kész lett, már nem is kívántam a szalonnát és tudjátok mit raktam a tésztára???? Nem fogjátok kitalálni. Nesquick-kakaót! Két tányérral ettem meg belőle. A szalonna megmaradt Apának.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kókusz,
gondolhatod, én is izgultam az első előtt! Nincs ezzel semmi gond!
Beszélgettek majd egy aranyos dokibácsival, és megnyugodva, feldobódva, bizakodva fogsz kijönni! :)
Engem mindig feldobnak a konzik!
angel37
 
 


Angel

Aszem attól tartok hogy nem lesznek jók a laboreredmények ... de nem tom miért. Meg úgysem tudok tenni ellene ha így lesz. Biztos igazad lesz mert a múltkor is ez volt. Csak szeretnék már valami közelebbit tudni hogy mikor lesz inszem vagy ilyesmi
kokusz
 
 


Ja Kamilla :) nem semmi amit ettél .... érdekes lehetett :lol:
kokusz
 
 


Kókusz,
azt mondom, ezen most ne aggódj! Ha vmi nem tökéletes, akkor majd aszerint fogod kapni a stimut!
Nekem igaz csak pici eltérés volt a PRL-ommal, de nem zavart bele a lombikba!
Na, figyeld meg, feldobódva fogsz kijönn! Ha nem, akkor orrbaverhetsz virtuálisan! :roll:

Kamilla,
fúúúj, ezt még olvasni is borzasztó volt! :shock:
Ebből azért már gyaníthattál vmit! :wink:

Megyek iszom egy holland cappuccinót - túróstészta nélkül! :wink:
angel37
 
 


Angel

Köszi :)
Végülis igazad van, ha minden tökéletesen normális lenne akkor nem is kéne oda járnunk valószínűleg. Én is a prolaktintól félek, nekem azzal volt gond két éve.
kokusz
 
 


Kókusz!
Ne aggódj, Forgács Tanár Úr akkor is meg tud nyugtatni, ha nincs minden rendben, mert akkor elmondja, hogy mit kell tenni, hogy okés legyen. Tök aranyos meg minden.

Most beszéltem vele. Mondtam, hogy mi van és hogy szeretnék holnap vérvételre menni. Erre meg közölte, hogy tök felesleges, mert ha + a teszt, akkor úgy is terhes vagyok és semmi plussz infot nem ad a vérvétel. Mondta, hogy gratulál és hogy nyugodjak meg, minden rendben lesz.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla

Köszi :) remélem igazatok lesz. Úgy örülök neked :)
kokusz
 
 


KAMILLA TE HANY BABAOT KAPTAL VISSZA?

nagyon eros ez a csik........

Kép
monyo83
 
 


Ne is mond Monyó! Nekem is egyből ez jutott az eszembe, hogy még nem kéne ilyen erősnek lennie a csíknak! 3-at kaptam vissza, de nem szeretnék 3-as ikreket!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


KAmilla!!!

JUHÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉé :)
Vendég
 


kamiila egyaltalan nem akartam egy kismamat :lol: felizgatni.
megertem hogy nem akarsz harmas ikreket(en meg ketteseket se akarokazert ez feletebb gyanus.

hanyadik nap vagy a beultetes utan?

brrr a tesztadat el tudom kepzelni.....

Kép
monyo83
 
 


tenyleg kamilla.

hogy mondod meg apanak?van valami terved?

nekem van tervem hogy fogom bejelenteni amikor mar tenyleg oda jutok.

Kép
monyo83
 
 


Kókusz,
én is amiatt aggódtam, nem is ok nélkül, felső határ duplája lett! :shock: Besz@rtam, hogy minden tolódik, de annyi történt, hogy a doki levetetett rögvest egy kontrollt, és azt mondta, ha ennyi meg ennyi fölött lesz, akkor napi fél bromó, de simán mehet mellette a lombik előkészítés! :)
Az már más, hogy a kontrollon már határértéken belül volt!

Kamilla,
persze, végülis elég bazi csíkod van! :wink: Biztos az!

Csak tudod én már óvatosabb vagyok.

Monyó,
tervem az nekem is van! :? :wink: De még mennyi és mennyi mindenre! Ezer és ezer elképzelt helyzet, párbeszéd...
Csak má jó volna, ha megvalósíthatnám vmelyiket! :roll:

Nem álmodtál Balázs Palival azóta? :mrgreen:
angel37
 
 


angel nem almodtam pedig nagyon koncetraltam :lol:
amugy rajottem hogy kire hasonlit legjobban,a nirvana volt enekesere,aki mar pesze halott :shock: nincs szerencsem :lol:

hu en is mindig eltervezem hogy majd igy meg ugy aztan koppanas.eccer a pozitiv teszt utan majdnem 4-5 napot vartam elmentem a dokihoz aki nem latott mar terheseget,aztan mondtam el a paromnak hogy milyen izgalmakon mentem kersztul o ugy tudta rakszuresre megyek.
amikor tesztelek akkor mindig csak azutan mondom el neki mi volt miutan mar megjott :cry: lesz ez majd maskent is:)

bizakodo lettem,eccer nekem is sikerulnie kell.

Kép
monyo83
 
 


Épp vmelyik nap láttam a pasit a tv-ben, most kb előttem van! Nem is göndör, nem? :oops:
Igen, sajna ő már nem él, de így legalább a férjednek se kell féltékenykedni! :lol:

Eccer... de mikor lesz az az eccer? :roll:
angel37
 
 


ja a 27 es klubja volt a fokuszban,hogy milyen sok fital enekes halt meg 27 evesen,ok alkotjak a klubot(na akkor mar inkabb szani club mint a 27 eske)
nem gondor,de naon hasonlit az almomban levo pasira.

hat ha az tudnam hogymikor lesz az az eccer akkor nyugodtabban varnam ki azt az idot.

mondjuk valamelyik nap eldontottuk a ferjemmel ha nem lesz bebi szilveszterig akkor megint naon berugunk,tavaly is hat elegge......na egy evben eccer szabad,aztan ha nem jon meg majusig akkor majus 1 en is berugunk(na jo lkehet egy evben ketszer :lol: )aztan ha juliusig nem jon a baba akkor meg megyunk zentara,jo kis party volt(na oda nem menek terhesen :shock:
ugyhogy nekem be van tervezve az eletem,mostmar csak az hianyzik hogy egy varatlan kis latogato szetronbolja az egeszet :o

Kép
monyo83
 
 


Igen, a 27-esek klubja volt! Na az már engem nem fenyeget! :wink:

Ja, igen amíg nincs baba be lehet rúgni furdalás nélkül! :wink: Múlt kedden én is be akartam, de már nem megy!!! :shock: NA EZ A SZÁNI! :lol:
Bort meg ugye iszogatok, elő vagyon írva! 8)

Azért nem fogsz haradugni a váratlan kis látogatóra, ha betoppan! :wink:
angel37
 
 


NA nem kell félni a berúgástól lányok,,,mármint középidőben...sőt

az alkohol hatására - most nem egy kis pohárról beszélek, hanem rendes emberes/asszonyos berúgásról - a szervezet lázban ég, felfokozott állapotba kerül s ha hiszitek ha nem megkönnyíti a teherbeesést!!!

több bizonyitékom is van..az egyik barátnőmnél is 8 év próbálkozás után egy nagyon durva sziget éjszaka hozta meg a várva várt babát...
A kellemes italos állapot nagyon nagyon jót tesz a fogamzásnak...és mivel nincs kapcsolat még a mama petéje és az alkohol, valamint a papa fickói és az alkohol között aznap, nem kell félteni a babát se a következményektől....hangsulyoznám nem folymaatos ivásról van szó hetekig hónapokig...:) akkor és ott mikor a pé van :)

Én csinálnám de nekem apa nem iszik,(én meg egyedül nem fogok otthon benyomni :wink: ) a barátnők meg akikkel lehetne mind terhesek :oops: :wink: mostanában csak céges partin megy az alkoholizálás, de ott meg nincs ott leendő gyermekem apukája.. :)

igy ez nálunk ugrik :)

Ugye nem bántottam meg a témával senkit? 8)
Vendég
 


Legyekmama,
nem is félek! :lol:

Na majd ha nem sikerül a fagyis utána ezt is bevetem (újra), hátha megnyílnak a petevezetőim! :mrgreen:
angel37
 
 


Hátigen sajna valszeg nekem se fognak tőle :)

inkább asszem az ismeretlen eredetűekre vonatkozhat italozásra buzdító beszédem 8)

Na ugy bejöttem magamnak hogy mingyá meg is halok egy kis mulatságért, ideje szerveznem valamit :wink: Mivel terhes vagyok csak lájtosan iszom :lol: :wink:
Vendég
 


angel mi az hogy nem megy a berugas?

legyekmami,nekem vodka utan sikerult potyi.

az apuka csak kulonleges alkalmakkor iszik(szilveszter,majus 1)szorakozni sehova nem jarunk,barataink nincsenek akikkel inank.

na majd csinalok apaval egy gorbe estet par nap mulva,elokaparom a wiskey-et arra mindig rakap,az a kedvence.

en szeretek spicces lenni,sot azt meg jobban szeretem ha a parom spicces,mintha nem is a ferjem lenne,olyan muris:)

Kép
monyo83
 
 


Kamilla

Gratulálok!!!!!!

anyapoc
 
 


Legyekmami,
:lol: :lol:
Holnap találkzom egy régi barátnőmmel, elég ritkán találkozunk, assszem bele fogunk húzni!!! :wink: :wink:

Monyó,
nem a régi már a bulikapacitásom! :(

A múlt keddi nagy berúgásból az lett, hogy ketten alig gyűrtünk le 1 üveg bort! :? És meg is ártott! :shock:

Jó is az a szalonspicc! Főleg párosan! :D
angel37
 
 


angel,ne bort tomenyet.
egy kis pohatrral lehuzni egyszerrre garantalt a siker :wink:

en vodkat guaranaval iszom,az tetszik.szilveszterkor meg benyakaltam egy uveg bort,a ferjem es a haverja meg 7 dl wiskey-t es szepen allt mindenki a laban,csak egy kicsit....nagyon felforrosodott a helyzet mikor bementunk a ferjem munkahelyere(egy szerlomuhely)
na ha nem lettek volna ott a barataink,hat.... :oops:

Kép
monyo83
 
 


KAmilla HAtalas gratula!


mi PArádsasváron mindkáét nap be voltunk rugva :oops:
Vendég
 


Ó angel én is mindig azthiszem már nem megy...aztán ha néha kiszabadulok valahová apa nélkül mindig úgy kap vissza mint egy rongyot állítása szerint 8)

vele nem megy ugye, mert nyilván nem tartaná szórakoztatónak élete nőjét nézegetni mig az erősen szalonspicces állapotban leledzik :shock:

most elutazik pár napra külföldre előkaparok egy nem terhes baarátnőt valahonnan 8)
Vendég
 


Jól tettétek Boni :)

Ti is Monyóka :)

na remélem nem olvasgat bennünket valami erkölcscsősz aki kiakad azon hogy babát szeretnénk és mégis berúgásokról bezsélgettünk..nameg néha meg is tesszük :wink:
Vendég
 


Monyó,
a rövidet igazából sose szerettem, most még annyira se... :? Bár egy koktél jöhet, monduk egy jó kis Mai Tai! :lol:

A bort szeretem, és az is a penzum! :wink:
Jééé, van is egy kis üveg az asztalomon - kollégámtól kaptunk egyet egyet a nyaralásból. Lehet, hogy most menne! :mrgreen:

Legyekmami,
én is rongy akarok lenni!!! :mrgreen:
Apa nálunk se lesz pénteken! :wink:

Le van... az erkölcscsősz! :lol:
angel37
 
 


Ja, Boni!

Naná, hogy jól tettétek! 8)
angel37
 
 


huu de jo lenne lanyok osszeroffeni es felonteni a garatra :lol:
sajna a tavolsagok.... :?

Kép
monyo83
 
 


Majd egyik nap mindenki leül egy üveg piával a gép elé, és úgy topicolunk! :lol:
angel37
 
 


angel nalam tuti ez lesz ma,egy pohar ital mellet fogok uldogelni,ugyanis most tudtam meg hogy 1 ora mulva kell mennem almat szedni a nem epp legkedvencebb nagyszuleimmel :?
ugyhogy mar megvan az okom,csak jo lenne mar hazafele jonni a gyumolcsosbol.

Kép
monyo83
 
 


Emlélszem tavaly is kellett almát szedned, nem? Vmi iszonyat mennyiség rémlik! :shock:

Igyál csak! :) Én most nem tudok, úgyhogy nyugodtan helyettem is, hétköznap este meg gépközelben nem vagyok...
angel37
 
 


Angel

irtad kamiilának ezt avastag burok dolgot...erről lemaradtam épp száni voltam és hanyagoltam a netet :)

ez a megtermékenyitésnél derül ki?? a pete fala túl vastag és nem engedi be a fiúcskákat?? jól értelmezem?
Vendég
 


Legyekmami,
igen, így van, ahogy írod! Ezen segítenek ICSI-vel! :wink: Viszont ez tényleg olyan gond, ami nem derül ki, míg ugye lombikra nem kerül a sor... Ahol minden nagyon OK a nővel és a pasival, és mégse jön össze már hosszú ideje, és az inszemek se működnek, ott erre szoktam tippelni. Az utóbbi időben 3x bejött. De persze sok esetben marad ismeretlen az ok. :?
angel37
 
 


Őrület hol tart már a tudomány...

néha belegondolok, hogy még csak 50 éve is gyerek nélkül maradtam volna az orvostudomány állása szerrint...sőt ha lombikbaba lesz nekem is akkor még 25 éve is...

örülök hogy nem akkor éltem :)
Vendég
 


Hááát, ki tudja, minek köszönhető a problémánk gyökere... lehet, hogy 50 éve már a 7. gyereket szülnénk ennyi idősen! :wink:

Én egyébként nagyon orvostudománypárti vagyok, nagyon bízom benne! Meg magamban, ha száni létemre mondhatok ilyet...
angel37
 
 


Igen ebben is iagazd van....

50 éve ( jojo kb 50 nya :wink: ) megestem volna a frontról hazatérő kedvesemtől 17 évesen hehe

és nem lett volna idehje a petevezetőmnek összeragadni :cry:
Vendég
 


Ja, lehet, hogy kitagadott leányanyák lennénk zabigyerekkel! :roll: Akkor meg tuti az lenne a bajunk, és nem tudnánk örülni!

Csak egyik p.vezetőd van eldugulva, ugye?

Hol is lesz az inszemed? Kaális vagy, nem?
angel37
 
 


igen sikerült a laparon az egyiket megnyitni picit...ami azt jelenti, hogy nem spriccelt át rajta a folyadék amivel nézték hanem kicsurgott de a doki szerint elég a petécskének befér rajta :)

Láttam is :) megnézhetem a felvételemet baromi izgi volt :)

A kaáliban lesznek az inszemek igen...remélem egymás után és ne várunk közte...haladjunk 8)
Vendég
 


Reméljük úgy is marad (nyitva) az a petevezető! Jól van, ha átfér a petécske, akkor jó! Mert az a gond, ha a spermácska átfér, de a megtermékenyült petécske az ellenkező irányba már nem! :?

Én nem bánom, hogy nem láttam a saját hsg-met! :roll:

Elvileg nem kell várni az inszemek közt, de legjobb lenne, ha elég lenne az első! :wink:

Kihez jársz? Jesszus, vagy már ezt beszéltük? :oops: :oops:
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: