Új privát üzeneted érkezett!

Jaimee:

A 4. dimenzió az idő.
A képen azt látod amit a baba éppen akkor csinál.
Ennyi a külömbség.
De szerintem a 3D is jó
Vendég
 


Sziasztok!

Jaimee: de jó, hogy minden rendben!! Bár tudtam :lol: Sajnálom, hogy nem kaptál képet...Az a fotó, amit a Kincsem arcocskájáról tettem, 3 D-s..Nekem az elég....Bár biztosan nagy élmény a 4D uh...Tudom, hogy elég drága a bútor, de szerencsére annyira rendesek a szüleim és az anyós/após is, hogy mindenben segítenek...Az nem azt jelenti, hogy full extrás lesz a kisszoba, de próbálok szépet kihozni adott költségkeretből :)

Mirci: amíg nem jön meg, ne add fel....!!

Christell: minden terhesség más...Nekem például soha nem fájtak a melleim...Viszont most már jó nagyok :lol:

Niki: Te állandóan rohansz!! :cry: Dolgozol még, vagy babadolgok után rohangálsz???

Judy: drukkolok akkor, hogy kislány legyen!!

Chrissy: hogy vagy?

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Á, gyönyürű az a bútor, ha külön babaszobánk lenne, mi is többet áldoznánk bútorra már most. Na majd ha jön a tesó... :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 

 
 

Jaimee: a méret miatt ne aggódj, mert a babók eltérő ütemben fejlődnek...Nekem a 12. héttől egészen a 24. ig mindig azt adta kia gép, hogy 1 héttel nagyobb a babó...Most meg pont megfelel a korának...Az unokatesómat mindig riogatták, hogy kicsi a lánykája, ezek után 3 kg-os szép babó született januárban... Mi lesz a követekező vizsgálat? Terheléses vércukor?

Sajnálom róka komát! Magzatvédő nem segít??

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Az a fura, hogy általában magzatvédő bevétele után 10 percen belül rókázom. Mintha kidobná magából...Azért igyekszem, 2-3 szemet beveszek egy héten, főleg, ha nem eszem rendesen a róka miatt.

Picim igen aktív, amíg így marad, addig annyira nem aggódom. Főleg, ha a dokim sem aggódik majd 27-én....Egyébként a magzatvizem is jó, ami a méhlepény funkciója miatt fontos.

Szóval legközelebb megyek saját dokihoz 27-én, Uh, lelet átnézés, méhszáj izé, stb, utána 3-án lesz kontoll genetikai UH a kórházban, majd ha betöltöm a 24. hetet szirupos cukorvizsg. Próbáltam kiboltolni a próbareggeliset, nem sikerült. Majd viszek fél liter citromlevet. :D :D Csak lemegy....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Már most nem rohanok Heni!
Itt vagyok.
Babaplédet vettünk az után mászkáltunk, meg ágynemű garnitúrát akartam venni, de azt sajna nem sikerült.
Na meg mostanság, már eléggé nehezen bírom ezt a terhességet, borzasztó hamar elfáradok.
Ráadásúl marhára vízesedik mindenem, a lábam a triplájára dagadt.
Nagyon fáj mindenem, így nyűgösebb is vagyok.
12-13 Kg ot híztam sajna....
De hálistennek nem háj van rajtam, hanem víz, meg a pocóm nagy.
Mindenki dícsér, hogy milyen szép kismami vagyok, ami jól esik ugyan, csak, valahogy én érzem magam egyre rosszabbúl.
De már nincsen sok és sokak szerint hamarabb fog jönni a babánk.
Bár úgy lenne...
Én kiszemeltem az október 8. -át.
Szeretném, ha akkorra megszületne.
Vendég
 


Niki: Hát rohanni már én sem rohanok! :lol: Pedig hol vagyok még a 30. héttől....

Gyönyörű ágyneműket láttam a múlt héten 15-20 000-ért egy 7 db-ot csomagot. Drága, de benne van minden és tényleg gyönyörű, baldachinos...Azért sima ágyneműket is fogok venni, gondolva a sok büfire, erre-arra....Egy garnitúra úgysem elég.

Juj, babaplédeket is nézegettem, olyan fincsik voltak tapintásra..... :D :D

2 hónap már nem a világ, nekem még több, mint a duplája van hátra, de nem vagyok türelmetlen, csak ha egész nap émelygek és hányok, akkor azért el-eltörik a mécses... :oops: :oops:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok Kismamik!

Megjöttem a 2. nyaralásból, csütörtök óta egyfolytában esett az eső, tegnap mióta itthon vagyunk azóta kánikula van. Ez az én szerencsém. Kétszer másfél órát nem zuhogott összesen ezalatt legalább sétáltunk, csónakáztunk, de ennyi. Viszont isteni lángosokat ettem.
Jaimee! Nektek nem volt rossz az idő? Gratulálok az ultrahanghoz, ne aggódj azért mert pár nappal kisebbnek nézték, nem olyan pontos a becslés, nekem is hol egy héttel nagyobb, hol kisebb az adatok alapján. Aztán meg izeg mozog a baba, könnyű pár millimétert elnézni.
Babakocsi ügyben amit nemrég kérdeztél nekem annyi a tapasztalatom egy gyermek után, hogy eléggé körül kell nézni. Ne a minta, akció vagy külső döntsön. Ha sikerül egy jó típust választanod 3 évig naponta fogod használni. Sportkocsi legyen mindenképpen, vízszintesig dönthető, könnyű, fordulékony, ne túl kicsi kerékkel azt könnyebb tolni. Nekem bevált, hogy két irányból tolható volt, mert egy éves koráig látni akart, utána meg a világ érdekelte jobban. Ha mostható a huzat, szintén jó. A mózeskosár nem annyira lényeges, mert csak néhány hónapig kell, nagyon hamar kinövi vagy felül benne és akkor veszélyes. Ha tudsz kölcsönkérni 2-3 hónapra bőven elég vagy van puha változat olcsóbban, azt is beteheted a sportkocsiba. 2 hónaposan szerintem már a bébihordóban fogod levinni a babát a másodikról aztán át a babakocsiba és visszafelé ugyanúgy. Kb. 1 évesen pedig fogod a kezét és lesétál a lépcsőn és úgy.
Jó sokat írtam, ja és mégegy fontos szerintem inkább vegyél márkásat használtan jó állapotban, mert az ugyanolyan marad akár 3 évig és utána majdnem annyiért könnyen eladhatod, mint egy túl olcsó műanyagot ami nyikorog elkopik stb.

Christell! Üdv közöttünk, gratulálok!

Kép
barbi5
 
 


Barbi: SZia!!!!! Már hiányoltala nagyon...

Mi vasárnaptól voltunk péntek délig, addig végig gyönyörű idő volt, azután szakadt le az ég, hogy eljöttünk. Egy zivatar volt, az is éjjel, reggelre megint strandidő volt. Szerencsénk volt.

Viszont a lángos miatt irigykedem, mert apa valahányszor büfébe ment, mindig elfogyott, úgyhogy egyáltalán nem ettem balatoni lángost. Na nem baj.

Azért kell mózeses, mert a 2. on lakunk és nem szeretném felcipelni a kocsit mindig a lakásba. Majd a kapuban hagyom, csak 2 szomszéd van, egyik sem szarka természet. :lol: :lol: Egyszerűbb felvinni csak a babát a mózesben. Valami masszívat szeretnék, pont olyan paraméterekkel, amit te is írtál, és mivel ugye téli baba lesz, ne fagyjon bele a kocsiba szegény mondjuk februárban sem...AMlyen az én formám, csikorgó telünk lesz és 2méteres hó minimum.

Nem is írtál sokat, sőt, magadról semmit!!!! Pl. AFP-ről írtál már, gen. uh? Hogy vagytok?????

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Heni! Niki!
De jó nektek, hogy már így vásároltok, nekem még pár hónapot várnom kell.
Én a Kikában is nagyon szép ágyneműket és plédeket láttam. Ja és babakocsik meg hordozók is kicsit olcsóbbak voltak ugyanabból a típusból, mint a Brendonban csak kisebb a választék. Szerintem érdemes megnézni.

Judy! szurkolok, hogy puncis legyen.

Én szept. 5-én megyek csak ultrahangra,mert a nyaralás előtt voltam. Minden ok volt, kb. 20 cm és kisfiú.

Kép
barbi5
 
 


Jaimee!
AFP is rendben szerencsére az összes labor toxoplazma, hepatítisz stb.
Nagyon jól érzem magam köszönöm, elmúlt az az iszonyú fáradtság, csak a nagy étvágy maradt azon próbálok urrá lenni zöldségekkel gyümölcsökkel amennyire lehet, de persze nem azt kívánok.
Tényleg ez az időszak a legkönyebb a terhességben próbálom kiélvezni.
Elképesztő, hogy nálad a hányás miért nem múlik még mindig el!

Kép
barbi5
 
 


Barbi: Kisfiúúúúúúúú!!! Ezt nem is mondtad!!!!!!

Hát a Brendonban nem is érdemes vásárolni, inkább csak kinézni a dolgokat, aztán megvenni máshol.

Hányás csitult tegnap óta, talán a múlt heti büféreggelis-vacsorás zabálás miatt megbüntetett a baba... :oops: :?

Én még mindig kívánom a gyümölcsöt és képzeld, a kakaót már megint!!! Igaz, inkább a múlt héten kívántam, a szállodában 3 bögrével is lenyomtam reggelire. :oops: :oops: Most narancslét iszom reggel, de mint egy szomjazó tengerész... :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Barbi: Ja és persze, örülök, hogy minden eredményed oké, de béna vagyok, a lényeget elfelejtem... :oops: :oops: :oops:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Barbi!
Köszi a gratulációt! :lol: Örülök, hogy már végre közétek tartozhatok! :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris: Eddig is közénk tartoztál ám! :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 



SZIASZTOK!!! 8)
Újra itt!!!
Köszi szépen mindenkinek a Névnapi gratulákat!!! Futólag elolvastam a termést :D

Chris: HURRÁ!!!!! Nagyon boldog babavárást kívánok Neked!!!!! Ügyesek vagytok :wink:

Jaimee: nagyon csini vagy!!!Megnéztelek az iwiw-en. Szép nagy már a poci. A vukot pedig sajnálom, úgy néz ki végig hányós leszel :shock: :? Azért remélem nem!!!
Nagyon örülök, hogy minden rendben van, a baba súlya miatt ne aggódj, mindig mást mondanak...

Heni: Gratulálok a tökéletes eredményekhez!!!Az a bútor egyszerűen gyönyörű, mi 20 000 vettünk átalakíthatót, nagyon meg vagyunk elégedve, persze az nem olyan dekoratív :)

Judy: De rohan az idő, már Te is 12 hetes vagy...Uh-t én is nagyon várom, 3D-re 24 hetesen megyünk majd.

Niki: Nem is kell már rohangálnod, csak nyugi, élvezd ki még a maradék pár hetet!!!

Barbi: Fütyis :D :D :D :D TÖK jó!!!!!!! 8)


A nyaralásunk mesés volt, gyönyörű helyen voltunk, végig strand időnk volt, rengeteget fürcsiztünk. Zozi is nagyon élvezte, főleg, hogy pelus nélkül rohangászhatott :lol: Nagyiék szinte minden nap vállaltak a picit az alvásoknál, ezért sok-sok szabad időnk volt egymásra a párocskámmal!!! Hold alatt fürödtünk, hajóztunk...De visszamennék :roll:
Majd teszek fel pár fotót.

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Szia Olik!

Üdv újra itthon! :wink: Várjuk nagyon a fotókat!
Mocorog már a pici?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Ma megint mászkálós napom volt, mehettem a védőnőmhöz, mert már nagyon vízesedem, és már nem lehet ezt elviselni.
Erre a doki holnap küld vérvételre, hogy megnézzék a fehérjét, ma meg elküldött NST-re.
Mostantól m inden hétem járhatok arra is....
A doki megerősítette az állításomat, hogy hamarabb fogok szülni.
Ő 2 hétre saccol.
Mármint, hogy annyival szülök hamarabb.
Hát ennek az egynek örülök.
Akkor már tényleg nincs sok.
Vendég
 


Niki: Nálunk 35. héttől van NST. :shock: Majd írd meg, mi volt NST-n!!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Nállunk a 34. héttől, csak mivel hamarabb szülök a vártnál ezért jobbnak látta az orvos, ha már mostantól folyamatosan járok.
Nem volt semmi különös, hallgattuk a baba szívhangját, meg nyomkodtam a gombot amikor mocorgott.
Bár pont alukált, és nem nagyon akart mocvorogni, de a nővérke megnyomkodta, így időnként felriadt szegénykém.
olyankor kicsit szaporább lett a szívhangja, de 1-2 perc után megnyugodott.
Aztán persze kezdődött előről 15 percen keresztűl.
Szegénykém nem értette mért nem hadják aludni.
Erre hazaértünk, és azóta meg meg sem áll.
Vendég
 



Jaimee: Igen mocorog :D De már 12 hét után éreztem, most egyre erősebb és gyakoribb 8)
Most voltunk Zolcsival oltáson, ez az utsó, legközelebb 6 évesen :wink:

Niki: Beírnád a tabliba, hogy augusztus 29. 18 hetes UH. A szülés várható időpontja pedig január 29. Köszike.


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Kép
Vendég
 



Niki: köszike :)

Itt a képek ( bocsi, ha sok lesz :oops: )
Kép Az egyik magas fehér épületben laktunk.

Kép Pontosabban abban és ezt lehetett látni az ablakból.

Kép Kicsit látszik a pocim :-)

Kép Na itt már jobban!

Kép Hajókázás közben.

Kép Így táncolt minden este, megállíthatatlan volt...

Kép Így aludt a vonatban, én meg vele, éppen elfértem...

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Már öt kisfiú....Innentől fogva már mindenki kislány szeretne, ugye lányok? Chris, Judy, Olik mamik?

Ma egyébként két független ismerősöm mondta, hogy tuti kisfiam lesz, merthogy elhúzódik a hányinger. Sztem nincs összefüggés...Vagy nem tudom...De tök izgi! Így hogy mindegy... :lol: De elbeszélgetek majd vele, ha mégis fiú, hogy hol rejtegeti a fütyijét már ennyi ideig... :D

Betsy: Hahóóóóóóóó! Írjál már légyszi!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Olik: Tök jó képek! Nem sok, kevés!!!!! :wink: A két utolsó a legjobb, mintha a szunya a tánci eredménye és következménye lenne. :lol: :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 



Jaimee: :lol: Igaz, nem is vettem észre, olyan, mintha kidőlt volna :lol: :lol:
Kislány jöhet :wink: Bár mondtam már, hogy mindegy, társaság kell Zolcsinak, tesó :wink:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Nagyon jók a képek!
Én is úgy elmennék nyaralni egy kicsit. :(
A férjecském is már csak holnap dolgozik, itthon lesz egy kicsit velem. :D :D :D
Sajna nyaralni nem megyünk, rengeteg a kiadásunk már most, sokba van ez a kis rosszcsont baby.
Na meg nemsokára lakás vásárlás, felújjítás, nem lesz olcsó mulatság.

Hát igen...
Eddig csak fiú babánk van.
Jó lenne már kislányt is írni a táblába.
De az se baj végül is, ha mind fiú, legalább különleges lenne ez a topic.
Lehetne a topik neve ugyan ez csak "2007 babaproject fiú babaásai"
:D :D :D

Lányok az én babám folyton- folyvást csak csuklik, és csak csuklik....
Már úgy sajnálom szegényt.
Mondjuk mit csodálkozom, az apja dettó ugyan ez. :roll:
Ha megszületik a pici baby, egymás ellen fognak csuklani. :D
Vendég
 


Olik!
Köszi a gartulációt! Nagyon boldogok vagyunk! :lol: Szép helyen voltatok. Olyan jó lehetett nektek egy kicsit nyaralni. Örülök, hogy minden ok nálatok!

Jaimee!
Köszi! :wink:

Lányok!
Én szívesen bevállalom a kislányt! :lol:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok,

Túl vagyok a 12 hetes uh-on, a doki szerint már bőven 13 hetes a kicsike.

Íme az adatok

BPD - 23 mm
CRL - 70 mm
Tarkóredő - 1,70 mm nem tudom mi a határ, de a doki azt mondta ez jó.
Placenta - hátsófali
Orrcsont - ábrázolódik
Ritmusos szívműködés
Koponya - Szabályos kontúrú és szerkezetű

Nagyjából ez az ami lényeges.

Kaptam képet is, remélem látható belőle valami.

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Olik,

Üdv itthon, nagyon jók a képek, kicsit irigy is vagyok, de jövőre mi is megyünk nyaralni, már 5-en. :lol: :lol:

Jaimee,

Én mindenképpen bevállalom a kislányt. :lol: :lol:

Barbi,

Gratula a kis fütyishez. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy!

Ügyesek vagytok, szupi, hogy minden oké. Remélem, kislány. :wink: Milyen jó lenne már neki...két nagy báty védené midnen lépését... :D Tiszta testőrség.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Megjöttem a vérvételről, már ma meg is lesz az eredmény.
Remélem elértünk vele valamit, és találunk valami megoldást a vízesedésemre.
Jövő héten szerdán 32 hetes ultrahang, és 5 perc 4D. :D :D :D
De jó!
Egy nap kétszer is látjuk a kis pindúrkánkat.
Kérek majd képet és rakok fel róla.
Vendég
 


Sziasztok!
Köszönöm a gratulációt, amióta tudom, hogy kisfiú azóta azt gondolom jobb is így hogy a kisfiamnak hasonló nemű testvére lesz. Így egy szobában lesznek, meg igazából ő sokkal jobban örül neki. Most abban a korban vagyunk, hogy fúj lányok.

Judy! Gratula a szép eredményedhez! Neked viszont most tényleg kiscsaj jöjjön.

Jaimee! Hát nagyon kiváncsi vagyok nálatok mi lesz, különösen azért mert én biztos voltam benne, hogy hasonló nemű babáink lesznek.

Niki! Szegény ez a vizesedés tényleg nagyon rossz érzés tudom. Nekem az utolsó hónapban volt, és akkor mondták, hogy só nélküli evés meg felpolcolt láb, de hát sokat sem segített. Hátha az eredményedből kiderül valami.

Olik! Szuperek a képek! Látszik mennyire jó lehetett!

Kép
barbi5
 
 


Barbi: Igen, én is. :shock: :shock: ............... Szóval fiam lesz? :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Heni mami merre kószál?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Szisztok,

Jaimee,

Hát nagyon remélem, hogy kislány, bár anyósom azt mondta, hogy olyan fiu formája van, persze viccből - ha-ha-ha jó vicc mi???? :lol: :lol:

Niki,

Én lemaradtam, miért voltál vérvételen???? A vizesedés miatt?????

Barbi,

Köszi a gratulációkat, én is remélem, hogy kislányunk lesz.
Amugy jó buli ám a 2 fiu, szépen eljátszanak egymással, szinte mindenben egyezik az ízlésük. :lol: :lol:

Tegnap este voltam nőgyógyi vizsgálaton is, méhszáj zárt és nagyon "szép" azt mondta a doki.

Adott egy prospektust is a kombinált tesztről ami 25 000 ft, nem tudom mi csináljak, menjek vagy ne???? Szerintetek????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Mi az a kombinált teszt? Heni biztos tudja. Az ára alapján én nem mennék, de mivel assemtudommiaz....így nem mondtam semmit.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Igen a vízesedés miatt voltam vérvételen.
Nekem is mondták, hogy ne egyek sósat, fűszereset, meg füstölt dolgokat.
Már nem igazán eszem ilyeneket.
Az meg, hogy polcoljam fel a lábam, szörnyű...
Nagyon fáj ha felpakolom, 10 percnél tovább nem bírom.
Az tény, hogy nagyon sok rajtam a víz, jönnek is rám a kilók, mikor alig eszem.
Csodálkoztam is, hogy miért hízom ennyire, mikor mindíg vékonyka voltam, dehát ráfogtuk a terhességre.
Már most, hogy elborítja a testemet jóformán a víz, látom, vagy inkább tudom, hogy ez nem a baba.
Képzeljétek a lábfejem már kicsíkozódott, úgy megdagadt.
El tudjátok ezt képzelni???
Nekem hihetetlennek tűnik.
Szerencsére a pocim nem csíkozódik.
:roll:
Hát meg kell szenvedni a babáért az már biztos.
Vendég
 


Sziasztok!

Jaimee: itt vagyok :lol: Babakocsiban még nem döntöttünk, megvárom a férjemet és akkor megyünk nézelődni! Nekünk is ilyen elvárásaink vannak, amiket leírtatok! Majd "itthon" eszel lángost, ne aggódj... :D

Barbi: örülök, hogy jól sikerült a nyaralás a rossz idő ellenére is és az eredményekhez gratula!! De jó, neked is kisfiad lesz :lol: Úgy látszik, ez tényleg egy fiús topik... :lol: :lol:

Olik: szuper képeket tettél fel!! Szép a pocikád!!!! :)

Judy: de jó, hogy tettél fel képet a Piciről!!! örülök, hogy nálatok is minden rendben!! Nekem csináltak kombinált tesztet az Istenhegyin...Szerintem megéri...De nem akarlak rábeszélni...

Niki: de furi, hogy más NST -re jársz...Nekem azt mondta a dokim, hogy találkozunk még a 29. héten, a 33. héten és a 36.tól kell a kórházba járnom :shock: Mindenesetre a szülésznőm már megvan egy véletlen miatt. Az unokatesóm legjobb barátnője pont a dokim mellett szülésznő, így van egy kis protekcióm...Erről eddig nem is tudtam... :) Vizesedés nálam is megy ezerrel....Tegnap taliztam az egyik barátnőmmel, neki 20 hetesen már elefánt lábai vannak... Nagyon várom már a képeket a következő uh-ról!!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


kombinált teszt: down kór és edwards kór szűrésre szolgáló teszt...1 vérvételből áll, és 1 óra alatt (legalábbis az Istenhegyin úgy van) megvan az eredménye...Nekem a 12. héten csinálták, mellette még uh-znak is, tarkóredő mérés, orrcsont nézés, stb...

Niki: most mennyi van rajtad?? Rám is szépen pakolódnak most már...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jaimee: én kislányra szavaznék a Te esetedben... :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


20. héten is lehet vizesedés? :shock: :shock: Jó ég, én azt hittem, az csak a végén jön elő, mint Nikinél. Nekem egyelőre nincs gondom vele, mondjuk nekem mindig fel van téve a lábam Tvzés közben, szokásom alapból is...Annyi van viszont, hogy a cipők egy ici-picit szűkebbek lábfejben, de ránézésre semmit nem látni rajta...

Új gondom van viszont, alig találok jó pozitúrát az alváshoz. Forgolódom, forgolódom, éjszaka felébredek, nem tudok visszaludni...Most két takaróval alszom, a télivel kipárnázom magam, mintha vackot készítenék, a másikkal, a nyárival takarózom. Így kényelmes. Nektek oké az alvás?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Mi az az Edwards kór? AFP+UH nem elég a DOWN-hoz? Brr...Rémálmom a genetikai betegségek, annyi rémség van.
Hétvégén néztem egy műsort, ami erről szólt, nagy kár volt...

Tudom, hogy te kislányra voksoltál. Meglátjuk. :D :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 



Sziasztok!!!

Most jöttünk a terhesgondozásból, AFP, stb. Zolcsival mentem, de megbántam, mert nagyon unatkozott a sok pocakos néni között :?
A rendelőben nem volt levegő, 2 órát kellett várnunk... mindenesetre meg lettem dicsérve, hogy nem híztam, csak 0.5 kg 5 hét alatt. Zolcsival ilyenkor már 4 kg volt rajtam :roll:

Judy: Cukika a picurka!!! Nagyon örülök, hogy minden ok nálatok :D Drukk a kiscsajhoz!!!!!!!

Niki: Én azon szerencsések közé tartoztam, akik nem vizesednek egyáltalán :D Most majd meglátjuk, remélem megtartottam a jó szokásomat!

Jaimee:Én mostanában nem tudok ilyen műsorokat nézni, nemrég koraszülöttökről volt szó. brrr...Átkapcsoltam :roll:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Heni:

Nekem nem furi, hogy kell járnom NST-re, nemsokára amúgy is mennem kellett volna.
Csupán 3 héttel kezdem hamarabb.
Már írtam pár napja, hogy 12-13 Kg van rajtam.
Te hol jársz???
De nemsokára megszületik a kisbabám, és végre megint csini lehetek.
Bár most sem látszanak nagyon a kilók, mindenki csodálkozik, mikor mondom mennyi van rajtam, de engem zavar.
Doki szerint 1.5 hónap és megvan a baba.
Az már tényleg nem sok.
addig még hízom 2-3 kilót... :? :? :?
Vendég
 


Á én is 3-5 között felébredek minden éjjel és alig bírok visszaaludni.
Ja azt nem is írtam, ha sokat állok vagy gyalogolok esténként majd leszakad a derekam. Hát ez van, de ez még semmi csajok az utolsó 1-2 hónap megpróbáltatásaihoz képest.

Kép
barbi5
 
 


Barbi: Köszi! :lol: Komolyan, én már mindenre fel vagyok készülve. Folyton emlékeztetem magam, hogy most rossz? Na, egyre rosszabb lesz... :D

Igen, hajnali 3 a kritikus. Múltkor 5 percenként akadt valami dolgom, pisi, aztán szomjas lettem, aztán éhes, oké, ettem valamit, aztán semmi, bámultam a plafont, megint pisi....Végül 5 után aludhattam el, mert már a szórólapos fiú járt az utcában a nyekergő bicajával.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Niki: bocsi, mostanság az agyam olyan, mint a szita...Semmire sem emlélkszem soha... :oops: Tiszta hülye vagyok :lol: Nem is sok a hízásod, szerintem pont tökéletes....

Jaimee: nekem sem megy jól az alvás...Vettem kismama párnát, na ezzel tudok aludni valamennyit...Meg kinyitom éjszakára az ablakot, hogy kicsit hűvösebb legyen a szobában..Ennyi a módszerem...Viszont a Kicsikém nem szereti, ha oldalt fekszem....Így lassan ülve fogok aludni... Inkább nem részletezem neked a kórokat, mert az ember csak elszomorodik és különben is minden rendben van...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Csendben van ma a babó, mocorog, de nem nagyon rugdos. Talán ha 3-at rugott ma egész nap. Sztetek pihen vagy mi van ilyenkor? :shock: Ha tehetném, most lefeküdnék az oldalamra, akkor szokott rugdosni....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok kismamik!
Nem akarok okoskodni, segíteni szeretnék. Olvastam, hogy ágynemüket keresgéltek, én egy bagyon jó kis oldalt találtam: www.szopiparna.hu , szerintem nagyon szépek és nem hiszem, hogy drága. Remélem segítettem, én is ajándékot kerestem, akkor bukkantam rá!


További szép pocakosodást: Gyabi

Kép
Kép
gyablonka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: