Új privát üzeneted érkezett!

SZIA BRIGI!

Igen már elmúlt tegnap!!!!
Ugyan sikeres hónap elé nézünk???


PUSZI MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szia Kriszti!

Nagyon bízom benne, hogy sikeres hónapunk lesz. Itt lenne az ideje.

Legyetek jók! :))))))

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Szia Kriszti!

Nagyon bízom benne, hogy sikeres hónapunk lesz. Itt lenne az ideje.

Legyetek jók! :))))))

Kép
Kép
Kép
britta
 
 

 
 

Hali! :D

Elvileg a vonalzóm szerint tegnap kellett volna tesztelnem,de mivel a görbém szerint 3 nappal később volt a pé így a 11.dpo-n tartok.De szerintem nem sok esély van a babára mert barnázok egyre jobban...szóval lehet hogy nem is csinálok tesztet mert addig megjön :(
Nme baj,én is bízom benne hogy ez a hónap sikeres lesz :lol: :lol: :lol:

Holnap megyünk a Balcsira egy hétre úgyhogy nem leszek jövő vasárnapig!Este még benézek :)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ki is javítottam a vonalzót :)

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ki is javítottam a vonalzót :)

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ki is javítottam a vonalzót :)

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
Nagyon jó nyaralást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az én lányom is elment nyaralni ma, elősször B.Pestre holnap reggel indulnak a hugommal a Balcsira!!!!
Mi augusztus első hetében megyünk egy pár napra,az öcsémhez!!!!


Reméljük a július a mi hónapunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!!
Kriszti,Britta!!Persze hogy sikeres hónap lesz,nem is kérdés!! :wink:

Panny
mennyi ideig van előtte ilyen barnázásod??Neke nem mindig van,van hogy csak ugy megjön... :shock: Olvastam itt a neten,hogy nem is mindig jó ez a barnázgatás,mert progeszterin szint eltéréstől islehet,és ugyebár az meg nem engedi megtartani a babót.Tudsz erről valamit??
Ja és még azt is akartam,hogy a végén is van hogy barnássá átalakul a mensi???Nekem van olyan hónap is... :shock:

Persze többiek is válaszolhatnak,csak most nála ugrott ki a aszög a zsákból(ott olvastam :wink: ) :roll:

Többiekkel mizujs???

JAj,meg amiota azt a kupot nyomkodtam, fájdogálnak a ciciim,nem is jó hason aludni se. :( Szerintetek ez attol van???
Vendég
 


Mármint a kúptol...

Aztán abbahagyom a hülyekérdés feltevést :oops:
Vendég
 


Sziasztok,

Panny,

Olvastam a barnázást, de azért még ne add fel. :lol: :lol:
Jó nyaralást kívánok nektek. Ne agyalj és pihend ki magad.

Britta, Kriszti,

Mindent bele ebbe a hónapba, hogy pár hét mulva örülhessünk együtt. :lol: :lol:

Erika,

Hát ebben a kupp és mellfájás témában nem nagyon vagyok otthon, de szerintem nincs közük egymáshoz. De lehet tévedek. :lol: :lol:

Reggel voltam uh-on, minden rendben van, kicsikém 14 mm hosszú és szépen dobog a kis szivecskéje.

Elég nehezen kapta el a doki a szívhangját, mert azt mondta, hogy a kis piszok mindig elmászott. Izeg-mozog hála istennek.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Panny
ez nagyon jó hir!!!!Kis szivecskéje dobog!! :lol: Pici csillag!
És hogy van a mi kismamink??Hányi-mányi meg ilyenek??? :shock:
Vigyázz magadra megint jön a mekegfront!!
Vendég
 


mekeg is meg meleg is :lol: :mrgreen:
Vendég
 


Erika!

Az utcsó hozzászólásod Judynak szólt nem nekem.... :D csak mert véletlen nekem írtad....bárcsak nekem is írhatnád mjad :) :) :)

Egyébként a barnázáshoz visszatérve.....nekem az előző rosszulvégződött terhességnél is volt barnázás és semmi gond nem volt a megtapadással,sőt mindkét fiámnál volt.Azt tudom amúgy hogy a progival kapcsolatos ha az emeber barnázik de nem tudom hogy ez nálam baj vagy csak így működnek természetsen a hormonjaim....

Ahogy visszaemlékszem egyébként,szinte mindig barnázással kezdem a mensit és ahogy te is írtad, azzal is fejezem be.Szerintem ez annyira nem gáz,vagy igen??!!

Judy!

Klassz hogy veletEk minden OK :D :D :D

Kriszti!

Hova ment a lányod a Balcsira?
Mi Lellén leszünk.


Na akkor csajok elkösznök egy hétre,jók legyetek,hiányozni fogtok...... :wink: :lol: :wink: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jó reggelt Csajok!!

Panny
Neked is nemsokára irok ilyet,igérem! :lol:
Jó pihenést Nektek!!
Akkor nem izgulok a a barnázás miatt,ha neked is működik igy,nekem is fog :wink:

Nekem 4 -5 nap van a mensiig. :!: :roll: :shock:
Vendég
 


Jó reggelt és szép napot mindenkinek!

Panni!
Szerintem már nem olvasol,de azért megirom a lányomék Siófokra mentek az aranypartra,augusztus első hetében mi is megyünk egy pár napra,már úgy várom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A mensi nekem is barnázással kezdődik és végződik!!!!
De csak egy-egy nap!!!!!!


ERIKA!
Nagyon sok drukkk neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Javítottam a vonalzóm, mert több ciklusomat is felvettem a ciklus.hu-n és 30 napos átlagot számolt. Azért írtam le, ha esetleg látjátok a változást, ne lepődjetek meg.
Egyébként jól vagyunk.

Kriszti!

Neked is szokott mensi után fájni a cicid? Mert nekem tegnap meg ma nagyon fáj mindkettő. Kicsit nehéznek is érzem.
Mindegy. Tegnap elmúlt, úgyhogy teljes gőzzel előre.

Pussz nektek! Nagy drukk mindenkinek!

Jó nyaralást, és jó pihit nektek!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Szia Brigi!

Még nem figyeltem fel a mensi utáni cici fájásra,de most,hogy irod kicsit érzem,szerintem újra indul ilyenkor a ciklus vele az együtt járó cici fájás petefészek körüli fájás!!!!
Nekem ma sok fojásom volt,elősször azt hittem,hogy barnázok,pedig már elmúlt 2 napja,de nem, sárgás volt!!!!
Soha nem volt ennyi még!!!!
Vendég
 


Szia Kriszti!

Akkor nem vagyok egyedül ezekkel az újdonságokkal. Nekem fura. Ma nincs folyásom sem. Ez is ritka.
Otthon vagy? Pihizel?

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Brigi!
Még itthon vagyunk,lecsót főzök később megyünk a Tescóba azután anyuékhoz elbúcsúzni a hugoméktól mennek a vőlegényével Székesfehérvárra lakni és dolgozni!!!!!


Hát az én szervezetem is meglep ilyem különlegességekkel!!!!
Kiváncsi vagyok erre a ciklusra,hogy végződik,de túl sok reményt nem fűzök hozzá!!!
Az a baj,hogy mindennek utánna járok a neten amire kiváncsi vagyok,most jelenleg azt olvasttam,hogy akinek már volt egy vagy kettő császára,nehéz a teherbe esés,mert lehetnek összenövések meg ilyesmik,tehát hiába működök én jól ha ilyesmi miatt nem sikerül!!!
De csak nem,reménykedek benne,sőtt ennyi uh után már a doki is láthatta volna,ugye???


Este még jövök ha itt lesztek valamelyiken!!!
Vendég
 


Kimaradt,hogy ti mit csináltok????
Vendég
 


Szia kriszti!

Nálunk össznépi szunya van. Csak én vagyok ébren. Behúzódtunk a házba, mert nagyon meleg van odakinn. Holnap jön az unokahúgom, itt lesz egy darabig. Amúgy elvagyunk.
Én is nagyon bízom ebben a hónapban. El kéne a jó hír.

Sztem ne gondolj ilyeneket, mert neked lesz rosszabb. Összefog jönni, ne aggódj. Én is furcsállom, hogy ennyi idő után sincs semmi. A fiúk nagyon könnyen sikerültek annak idején.

Meglátjuk, mi lesz.

Este nem jövök. Majd valamikor benézek. Ha van valami, írj privit, vagy a britta81@freemail.hu címre.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


britta,Kriszti
ezt a barnázos dolgot azért is kérdeztem,mert nem emlékszem a csajok előtti mensiim ilyenek lettek volna...szoval akkor nem aggodom. :wink: Most ez a honap bizti nem sikeres(Tudom 1% is sok!! :lol: ),de kövi hónapban apánkat ki sem engedem az ágyból. :wink: Ja és uj lakáshoz uj gyerek dukál,ugye? :lol:
Ez a a cicifájos dolog nekem előtte van,utána folyás.De a folyás az természetes olyankor,hisz tisztul a szervezet,ne ilyedj meg Kriszti!!!!Nagyon friss és üde leszel belülről,most fog megfoganni a bébike!!!!!!!!!!!!!
JA és 2 császárod volt??Barinőmnek 3 volt és terhes lett spirál mellett a 4.-kel :wink: Szoval ez nem akadály!!HAjrá kiskatonák!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Erika!
Reméllem minden rendben lessz velem a 2 császár után!!!!!
Bizok benne!!!!!!
Új lakáshoz igen gyerkőc dukál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szivből kivánom,hogy sikerüljön!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miért nem sikeres ez a hónapod?????????????????????
Vendég
 


Kriszti
a kúp tudod peteéréskor volt.... :(
Igazábol akkor csak egyszer előtte nap tudtunk együtt lenni :( Azért mondom hogy 1%,mert szerintem a kúp gátolta a kiskatonákat :!: :evil:
Majd a kövi hónap :!: :!: :!: :P :P :P :P
Vendég
 


Erika!
Ezelőtt egy pár hónappal,olvastam egy topikba,ugyan abban a helyzetben volt egy csaj mint te.
A csaj 7 hetes most!!!!!!
Azért lehet reménykedned,de ha mégsem akkor a következő hónap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti
aranyos vagy,hogy tartod bennem a lelket!!Most nem leszek elkeseredve ha mégsem....(ugyis cipekednem kell 2 hét mulva költözéskor,igy meg nem kell aggodnom,hogy baj lesz belőle!! :wink: )
Vendég
 


Szia Erika!
Azért majd óvatosan a cipekedéssel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Honnan hová,miből mibe költöztök????
Lehet,hogy irtad,de most nem emlékszem!!!!!!!



SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Rik:szerintem is simán lehet baba, nem hinném, hogy a kúpnak katona ölő hatása lenne.Már elkezdtél pakolni a költözéshez,vagy majd később?Remélem mi már nem költözünk többször,úgy utáltam pakolni.

Kriszti:látom már jobb a kedved,így is kell, ügyes vagy!Felújítással hogy álltok,és pontosan mit csináltok?

Judy:örülök, hogy minden ok a pocaklakóval.

Britta:szorítok, hogy ebben a ciklusban sikerüljön!

Kedden megyek majd a dokihoz,izgulok mi lesz,remélemminden rendben.Egyébként jól vagyok,annyi, hogy sokkal érzékenyebb vagyok,hamar ideges leszek.

Tegnap megvolt az első éles vezetésem,előtte már elmentem gyakorolni egyedül itt a környéken,akkor jól ment.Viszont tegnap, hogy ott ült mellettem a férjem, hát annyira meg akartam felelni neki, hogy mindent elszúrtem,ő meg nagyon hülyén reagálja le az ilyen dolgokat,maximalista,nagyon elfelejti, hogy ő is volt kezdő,a vége az lett, hogy bőgve szálltam ki a kocsiból itthon.Úgy érzem jobblesz ha egyedül megyek,mert nem tud nekem segíteni, hiába kértem.Remélem majd,minél többször vezetek,annál jobb leszek.

Meleget hogy bírjátok?

Niki
Vendég
 


Niki!
Annyira azért nem vagyok túl jól lelkileg!!!!!
Ehhez a hónaphoz sem fűzök túl sok reményt!!!!!!!!!!!!!!!
De azért hátha!!!!!De nem hiszek már benne!!!!!!!!!
De elfoglalom magam,felújitgatunk,most a lányom szobáját festettük laminált padló lett benne,ezután konyha festés,teljes fürdő csere és végül az előszoba!!!!
Jővőre folytatjuk a nagy szobával a fiamé rendben,de jövőre ott is szeretnék laminált padlót!!!!!
Augusztusban megyünk a Balcsira legalábbis szeretnénk!!!!!
Ez van!!!!

A vezetéssel kapcsolatban,a férjek már csak ilyenek,az enyém nem szereti ha bele kotyogok a vezetésbe,mi lenne ha én vezetnék eltudom képzelni!!!!
Valamikor szerettem volna jogsit,elkezdtem tanulni vezetni,de mindig cseszegetett ezt nem azt nem csinálom jól,úgy,hogy nem kezdtem el,pedig hasznát venném elég sokszor!!!!!!
Vendég
 


Kriszti
Másfél szobás kertvárosi uj épitésűböl(5 évet laktunk itt),lakótelepi "fertődi épitésű" (nem panel) 3 szobásba.Lehet van aki lenéz miatta,de nem tudnánk itt a mi lakóparkunkban lakást venni 16-17 Millio az ára itt.Mi meg 10M-ért vesszük azt.Jó áron adtuk el ezt,igy nem lesz nagy a hitelünk. :wink: :lol: Itt sajna igen nagy hitelünk,ill.törlesztésünk volt.Most jobban járunk....
Aztán 5 év mulva szeretnénk egy családi házat. :lol: :lol:
Nálatok is van munka akkor!!!!!!

Niki
igen már pakolok.Nem most kezdtem,és mindennap egy-két doboz.Igy nem megterhelő. :wink: Na meg apa cipelte le a garázsba,ott tároljuk a adobozokat,zsákokat.Onnan költözünk ki,akkor már csak a bútor lesz a lakásban.
Drukk a dokihoz!!! :wink:
Itt a lakásban birom a meleget,de mindjárt megyünk busszal anyumhoz ,dögmeleg lesz!!!!!!!! :evil:

Többiek???
Vendég
 


Erika!
Ugyan már miért nézne le valaki???!!!
Mi sem tudnánk ilyen értékű lakást venni!!!!!
Nem nagyon bonyolódnék bele nagy kölcsönökbe!!!!
De mi is tervezzük majd a családi házat!!!!
De még azt is,hogy más városba megyünk,ha itt megszünik a férjem munkahelye!!!!!
Gondolom már hallottatok Ózdról,szép város a maga módján de munkahely szempontból egy O!!!!!!!
Mi szép helyen lakunk,panel rengetegben 10 emeletes,1-őn,1+2 fél szobás!!!
Szép parkositott fákkal szép fa játszóterekkel!!!!!
A munkahelyem egy 10 percnyire van ált iskola a házunk mögött az ovoda,a lányom sulija 15 perc járásnyi,a férjemé sincs messze de ő kocsival jár dolgouni,mert a buszközlekedés nem jó!!!!
Sajnálnám már a lakást,de ha egyszer menni kell valamerre akkor menni kell!!
Már csak azért is,mert a 2 gyerek tovább akar tanulni,terveik vannak,hát közelükbe szertnénk lenni!!!
De ezek még csak tervek,neki még van 2 év,egyik 8 ból ballag a másik szakközépből!!!!!
Vendég
 


Kriszti
én nem voltam még Ózdon,de hallottam már felőle!!Biztos szép helyen laktok,ha fás!!
Mi itt kertvárosban lakunk,családias környezetben,de nincs bolt,ovi,suli....VAgyis suli 20 perc gyalog...Most ahova megyünk mindena seggünkbe lesz!! :wink: Gyerekbarát hely lesz,és eza lényeg!!
Az előbb le akartuk küldeni a Rékát kóláért a sörözőbe,nincs nyitva.Jó akkor menjen el a legközelebbibe,az sincs nyitva.Na mondja a férjem:Ezért megyünk el innen..... :evil:
Vendég
 


Erika!
Nekünk minden itt van a szánkba!
Vagyis éjel-nappalik,coop ábc-ék.
egyedül a Tescó,Interspár,Penny vannak messzebb,oda kocsival szoktunk menni,de csak a bevásárláskor,van mikor gyalog megyünk félóra járásnyira van egy kupacban!!!!!!
Nagyon csendes környéken lakunk,ami a gyereknek nagyon kedvező játék szempontjából.
Szeretünk itt lakni,a fél lakó parkot ismerjük.
A ti helyzetetek igy érthető!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok Csajok,

Remélem mindenkinek jól telt a hétvége.
Mi lent voltunk meglátogatni a lurkókat, nagyon jól érzik magukat, olyanok már mint a cigányok. Alig ismertem meg őket, tiszta barna mind a kettő. Egész nap kint vannak, meg medencéznek, és a vízben még jobban barnulnak.

Jó volt velük lenni, már nagyon kiányoztak.

Holnap megyek védőnénihez a kiskönyvemért, meg gondolom egy csomó beutalót fogok kapni vérvételre. Ez a kellemetlenebb része.

Szerdán reggel meg megint dokihoz, utána 3 hétig semmi.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy!!
hogy vagy???Gondolom ebben a mekegben nem könnyű :?
A srácok nem akartak hazajönni veletek??
Csak azért kérdem,mert mi jártunk ugy anno Rékával,hogy látogatni mentünk,aztán hazajött velünk,mert "ugy szeret minket".Bár ő abszolut anyás,a seggemben van állandóan.
Mikor jönnek haza???

Többiek??Merre lustiztok a melegben??Fürödni mentetek ??? 8)
Vendég
 


Szia Erika,

Nem akartak hazajönni, nagyon jól érzik magukat ott.
Itthon csak a panel várja őket, ott meg falun sokkal szabadabb.
Van eszük ne félj.

Szombat este jönnek haza, de aztán vasárnap este mennek anyuékhoz. De ők itt laknak, szóval akár minden nap láthatom őket.
Meg hétvégére onnan hazahozom őket.

Napközben nem gond a meleg, mert itt bent a melóhelyen van légkondi, csak este a lakás baromi meleg. De van ventillátor, azt szoktuk használni, több a semminél.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
és meddig szeretnél dolgozni??
mit melózol,ülő vagy állo munka???
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Hogy telenk meleg napjaitok? Bírjátok még? Mi nem igazán, csak a házban viselhető el.
Amúgy jól vagyunk. Itt van az unokahúgom, tök jól elvagyunk.

Legyetek jók. Szép napot! S mielőbbi jó híreket kérek mindenkitől!

Pussz!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Erika,

Ülő munka, irodában vagyok. Egyre kényelmetlenebb az ülés, de azért szeretném október végéig kihúzni.

Nem mindegy, hogy táppénzt kapok, vagy a teljes fizumat.
Persze ha nem bírom, akkor ugyis elmegyek.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Britta
szia!!!Huzodj csak be a lakásba!!!Ott elviselhetőbb tényleg!!
Mizujs Veled??

Judy
hát az ülő se jobb mint a menő,állo.Én a Rékával doliztam 10 hétig,de nagyon hamar elfáradtam.Petrával meg a 4. héttől itthon voltam,mert nem engedtek a melohelyemen melozni,mondván emelgetem az időseket.Pedig tudtak volna elhelyezni könnyitett melóra.Igy alig kaptam valamit. A "legjobb" volt a karácsony,abban a hónapban 19-et kaptam. :evil: Nesze neked karácsony.
NA most meg ez a gyes. :evil: Jó végülis mehetnék dolgozni,be is jelentettem kivettem a szbikat,aztán mégse mentem mert 4 orára 24 ft-ot kaptam volna.CSesszék meg. A két gyerek napközi,bölcsödéjét,én kajámat,bérletemet kifizetve ugyanott vagyok ahol most :shock: :(
Ha nem jön össze a baba akkor februártol dolgozom. :roll: Addig meg szeretgetem a kicsit(és nagyot) :wink:
Vendég
 


Persze 19e,meg 24 ezer pénz.Sorry :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Na, itthon vagyunk. Kicsit fárasztó volt ez a nyaralás két (gyakran hisztis) gyerkőccel, de összességében jó volt. A legjobb, hogy megint jó itthon. Tudjátok, kicsit elege lesz az embernek a folyamatos itthonlevésből... Azért jókat fürödtünk, játszottunk, még tévéztünk is (utóbbit kettesben!) de nem hiányzottak a 12 fokos esős napok...

Kriszti,
sajnálom, hogy nem lett belőle baba. Azért érdekes, hogy ilyen soká jött meg... Nálam a 2. babánál volt olyan, hogy amikor elkezdtünk próbálkozni, a 28 napos ciklusból kétszer is 33-34 napos lett. Állandóan azon járt az eszem, hogy lehet hogy megfogant, csak elment. Kár, hogy nem látunk magunkba...

Most viszem a kicsiket medencézni, aztán majd jövök valamikor! Ja igen, mi mindig falun vagyunk, és igen, nagyon jó falun lenni!!!! Van hogy egész nap kint vagyunk, persze most ahhoz egy kicsit meleg van.

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Sziasztok,

Mától hivatalosan is kismami vagyok, reggel megkaptam a kiskönyvemet, csütörtök reggel megyek a beutalókért meg vérvételre.
Holnap meg uh-ra a saját dokimhoz.
Olyan fura érzés ujra kiskönyvet szorongatni a kezemben.
Azt mondta a védőnő, hogy mivel nagyon jól vagyok, nincs hányinger nagyon figyeljek oda, hogy a 18-ik hétig lehetőleg ne hízzak. Könnyű azt mondani... :lol: :lol:
Ugye aki hányós annak könyebb, mert kevesebbet tud enni.

Erika,

Terhesen szerintem sehogy nem jó, ha ülsz a hátad és a derekad fáj, ha állsz akkor meg a lábad megy tönkre.
Azért megpróbálom addig húzni ameddig csak lehet.
Pénz nagy ur. :lol: :lol:

Üdv itthon Nyáriorgona.
Hát tényleg nem könnyű a nyaralás gyerekekkel, de mégiscsak jó, ha az ember egy kicsit kikapcsolódik, és nem otthon éli a hétköznapjait.
Hol laktok amugy,?? Lehet már mondtad, csak kiment a fejemből.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy:gartulálok a hivatalos kismamasághoz!Szerintem ez a hízás dolog alkat kérdése,én mindegyiknál 8-9 kg-t híztam szerencsére,mert alapból sem kicsi a súlyom, és hála istennek elkerült a vizesedés is.

Jól kinyaralják magukat a gyerekek,emlékszem mi is mindig a mamánál nyaraltunk,nagy élmény volt.

Nyáriorgona:Üdv újra itt!Mi még nem voltunk gyerekekkel hoszabb nyaraláson, a max 3 naposs kirándulás volt barátokkal,elég jól bírták,jobban, mint amire számítottam.Most is megyünk augusztusban,3 napra Visegrádra,és szeptemberben Zamárdiba egy hétre,oda már csak 4-en.

Munka:az első terhesség alatt végig dolgoztam, én nem szerettem volna otthon maradni,,mert akkor még anyósékkkal laktunk,és megőrültem volna egész nap otthon.A másodikkal már eljöttem táppénzre.

Britta:nálunk a házban is 31 fok van,mert a felső szinten vagyunk,nehezen, de még bírjuk,naponta többször pancsolunk,de egy biztos a gyerekek jioban bírják, mint mi.Este szoktunk csak kimenni,akkor is meleg van,de a levegő mozog legalább,reggelre kellemes idő lesz bent is,de hamar felmelegszik,főleg ,hogy főzök is,a gáz is melegít.

Kriszti:merre vagy?

Boeske:mi van veled,ide nem jössz már,láttalak másik topikokban?


Ma este megyünk a dokihoz,szorítsatok!Még este megírom mi volt.

Niki
Vendég
 


Niki!
jönni fogok, ígérem, csak fekve nehezen megy az írás. Remélhetőleg már csak 1 hét, és felkelhetek.
De olvasni mindig szoktam, kíváncsian várom a híreket!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Niki,
na mi volt a dokinál? Úristen a 31 fok brutális odabent, nálunk csak 26 van, de az is elég.
Nyaralás: mi elég vállalkozó szelleműek vagyunk, már külföldöt is megjártuk velük két nyaralás/telelés erejéig, egyre jobban bírják az autózást (feltéve ha a mi türelmünk is kitart) Nem szeretném a jövő nyarat sem kihagyni, bár 2 kicsivel meg 1 picivel azért lehet hogy mégis gáz... :? (Nem tudom milyen picit emlegetek :oops: sehol semmi...)

Judy,
irigyellek a kiskönyvért, bár az enyémek még "melegek", hiszen nem is olyan rég kaptam őket, emlékszem még mindenre. Ennyiből jobb a kicsit nagyobb korkülönbség, hogy "kiéhezik" a kismami a kismamaságra! :wink:

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Sziasztok!

Bocs,hogy este már nem írtam, de késő volt, mire elaludtak a gyerekek.Szóval láttunk egy petezsákot,és benne talán már a szikhólyagot, azért írom, hogy talán, mert a doki rendelőjében az uh gép nem annyira jó felbontású.Olyan 5 héten vagyok most, 3 hét múlva kell majd mennem a kórházba uh-ra.
JObban örültem volna, ha már jövő héten mehetek uh-ra,mert eddig ez volt a bevett gyakorlat, a 3 hét olyan hosszú,remélem fejlődni fog a kis picúrka.

Tegnap megint vezettem,most szerencsére a férjem tök rendes volt, segített végig,de akkora béna voltam,egy piros lámpánál nem tudtam elindulni,már kb hatszor lefulladtam mire sikerült,komolyan annyira bénának érzem magam,pedig külön elmentem gyakorolni az autóval, hogy pont ez ne forduljon elő.Nem tudom hogy fogok én valaha normálisan vezetni.Ráadásul hoolnap el kéne vinni a gyereket tanácsadásra,és a férjem mondta, hogy vigyem csak el egyedül,de nem merem, pedig lehet el kéne egyedül mennem akkor legyőzném a félelmet.

Vigyázzatok ebben a melegben!

Niki
Vendég
 


Niki,

Gratula a kis petezsákhoz. :lol: :lol:
3 hét múlva??? :shock: :shock: Nem tudod előbbre kuncsizni??? Én meghülyülnék, az tuti.

Hát igen, vezetni kell ahhoz, hogy a félelmedet le tudd küzdeni. Én is ha a baleset után nem ülök vissza az autóba, lehet a mai napig sem vezetnék. Pár hét és megszokod, és nagyon profi leszel. Csak menj óvatosan.

Nyáriorgona,

Tényleg kiéhezik az embere a kismamaságra. Nagyon élvezem, hogy ujra babát várok. Tegnap vettem is magamnak 4 felsőt a C&A-ban, az egyikre az van ráírva két kis talpnyom alá, hogy "kicking baby" nagyon édi. :lol: :lol:

Ma reggel voltam uh-on és kis maszatkám már 19 mm hosszú, és az orvosi szülés ideje febr 23.

Íme

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nyáriorgona
üdv. ujra itthon!!!
Mizujs veled??

Judy
szia kiskönyves kismami!!!Azért megnyugodtál most ugye????
Honnan tudja a védőnő okoska,hogy Te hizni fogsz.e??Szerintem is alkati dolog.Én pl.nagyon vékony vagyok.Terhesség alatt még éjjel is ettem,és csak 6 kg.ot hiztam :shock: Azt meg meg se mondom mennyi kiloval szültem,mert kinevettek.Ott is megtették szülés előtt és kellemetlen volt nagyon!!! :evil:

Boeske
pihengess csak,meg olvasgass minket.Most csak magaddal törődj.Aztán lassan ugyis minden a régi kerékvágásba kerül,és ismét tevékenykedhetsz kedvedre,meg irsz is nekünk sokat!!!
Azt nem irtad,hogy hányinger,rosszullét kinoz-e,de majd ha jól leszel irsz nekünk a terhesség elejéről is,várjuk!!! :roll:

Niki
Gratulálok az 5 hetes terhességedhez!!!Hosszu a 3 hét várakozás,de hidd el,addig növekszik a pöttöm,aztán már nem csak szikholyagot,hanem őt magát is láthatod!! :D


Én mátol várom a mikit!!(VAgyis nem várom!! :lol: )
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: