Új privát üzeneted érkezett!

Csucsu,szép színes a teszted!Eszméletlen élmény lehet egy ilyen kétcsíkos :wink: majd én is felteszem,ha egyszer eljutok idáig :wink: jövő hétvégén jönnek a szüleim+öcsémék,6-an leszünk másfél szobában(illetve 7-en,öcsémék babát várnak)szóval remélem,még előtte meglesz az ovu... :lol:
Vendég
 


Na neee,enyém a lap teteje?? :roll: Hát ez rém megtisztelőőőő :oops:
Vendég
 


Csucsu, hatalmas gratula!! :lol: :lol:
Szerintem az egész babanet nektek drukkolt!! :wink:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 

 
 

Hoppá: Köszönöm a drukkot :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Csak olvasgató pozícióban voltam erre,nagyon gratulálok,szurkoltam neked!!! :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

ha már ez egy pozitív tesztes topic akkor feltenném én is a tesztemet!!!! (végre)

Gyötrelmesen nehéz és küzdelmes 3év 4hónap után tudtam egy ilyet produkálni!!!!!! Kép Kép
csipcsab
 
 


Csipcsab,

Mivel ismertem a történeted, gyakran megnéztem, h. hol tartasz a próbálkozásban és NAGYON drukkoltam, h. sikerüljön. Erre ma látom a pozitív teszted és NAGYON örülök, h. sikerült!!! Tiszta szívből gratulálok, nagyon megérdemelted!!! Gyönyörű karácsonyotok lesz!!! :)
Vendég
 


Arikon!!

Nagyon köszönöm!!!!!! Hát soraid könnyet csaltak a szemembe!!!!
Annyira aranyos vagy!!!!!!! Nagyon bízom benne hogy minden rendben lesz,de eddig még elég nehéz elhinni hogy ez igaz és hogy ez velem is megtörténik!!!!! Hisz olyan régóta vártunk már rá és sok nehézségen mentünk keresztül érte!!!!!
csipcsab
 
 


:) Én eddig is és eztán is NAGYON fogok Neked drukkolni (és persze Mindenkinek), csak hát tudom, h. Te (Ti) milyen régóta várod a babádat! Biztos minden rendben lesz, csak pihenj sokat, egyél és igyál jókat (vitaminban dúsakat) és csak nyugalom!!
Vendég
 


Csipcsab,
tiszta szívből gratulálok, szép babavárást neked! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, mennyi idős a babó?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Csipcsab,csatlakozom a gratulálók táborához,és minden jót kívánok Neked!
Gabuska,Neked is drukkolok ám szép csöndben... :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Íme bemutatom Nektek családunk legújabb tagjának első életjelét, a 16. dpo-n, délutáni pisiből:

Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Pinkiné!

Gratula itt is!!!!!!!! :D

Köszönöm lányok nagyon rendik vagytok!!!!! :D


Gabuska!!

Hát ha azt veszem hogy mikor volt utojára mensi akkor holnap leszek 4 hetes!

Ha meg azt hogy mikor volt az inszem akkor ma vagyok 2 hetes!!!!!
csipcsab
 
 


Pinkiné:Gratulálok szívből :)

Kép
csucsu05
 
 


Mmzsó,
köfi! :wink: :D

Csipcsab,
inszemre tippeltem, nem akartam firtatni, de így, hogy írtad, így igen. Engem egy hajszál választott el 2 éve tőle, az utolsó gyógyszeres, szuris stimuláláskor lettem babás, a köv hónapban mentünk volna a Dévaiba.
Minden tiszteletem a Tiéd, és mindenkié, aki ilyen erős és kitartó, mint az a bizonyos patak. :wink:
(Mi is 3 évig próbálkoztunk, de ebből "csak" 1 év volt a kezelés.)

Punkiné,
gratula neked is! Első babó?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska, 3. terhesség, s reméljük első megszületendő babánk. :) Az előző kettő sajna valamiért nem maradt velünk.
De most érzem, hogy minden rendben lesz :) Ezért is kürtölöm világgá a boldogságunkat! :):):)

Bár Apa még kicsit aggódik, Ő az uh-ig (ami nov. 5 után, mert a doki szabin van) még nem meri elhinni.
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Pinkiné!
Szivből gratulálok!!!!!
Látod,hogy csak sikerült!!!!!
Vendég
 


Pinkiné,
férjem szó szerint ugyanígy volt. :)
Mikor terhes lettem, már másnap biztos voltam benne, hogy sikerült, pedig akkor még ugye nem volt érzékelhető jele. Csak legbelül éreztem, mint most Te. :)

És bocs, hogy elírtam a neved előbb. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakozom hozzátok. Nekem kedden lett pozitív a tesztem. 6 hónapig vártunk rá.
Mindenkinek gratulálok aki az "én cipőmben jár". :D

Szép nagot és jó pocaknövesztést mindenkinek! :D

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titanilla!
Ne tedd ezt velünk! Ide azt a tesztet! :D (Mármint a fotóját. :wink:)

Gratulálok!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Lányok!
Régebben is irtam ide, de most engedjétek meg, hogy feltegyem a ma reggeli tesztem!!! :)

Kép 14.dpo teszt

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Szivesen feltenném a képet, de nem a legjobb a gépünk, nem lehet kikapcsolni a vakuját és nem látszik a csík, mert pont ott villan. :roll:
Majd ha lesz uh képem azt felteszem. Remélem azt sikerül lefotóznom.

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, ezért rég óta kerestem otthoni munkát, amit a kicsi mellett is tudok csinálni. Találtam egy otthoni internetes munkát.
Ha valakit érdekel, az küldjön e-mailt az alábbi címre, és küldök neki tájékoztatót:
uvme.mn@gmail.com
(freemail-es emberkék nem tudják megnyitni a válaszomat)
uvme
 
 


D.dodó!

Emlékszem rád. :wink: Örülök neked! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok,én is csatlakozhatom?Nekem két gyerkőcöm van,egy lányom,aki már 5 éves múlott,egy Fiam-ő januárban megy oviba,és van egy pozitív tesztem,ami szombaton lett az :D
kike
 
 


Sziasztok! :)
Megmutatom a legújabb haloványka kétcsíkosaimat. :lol:
11. DPO és 12. DPO
Kép
Vendég
 


Gyugyi!!!

Mit sem veszitett szépségéből, mig átért a másik topikból :lol: !
Vendég
 


gyugyi!!
Hatalmas gartula!!!!

d.dodó
 
 


Gratulálok minden zebratulajdonosnak!Én még csak várományos vagyok,addig is örömmel "kukkolok" :)
Kike,ninc kedved feltenni?
Vendég
 


Mmzsó,
mikor tesztelsz? Én 7-én.
Drukk! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska,köszi!Én is neked és lesben állok majd!Én nem tudom,tesztelek-e.Kb.7-8-9-e várható a mensi,utána biztos nem bírom ki,ha nem jön meg!
Vendég
 


Huppsz, akkor eléggé egyszerre történnek a dolgok nálunk! :lol: 8)
Azért is kérdeztem rá, mert rémlett, hogy legutóbb kábé egyszerre randiztunk a mikivel.

Egyébként a doki számításai szerint 4-e, a saját számításaim szerint viszont 7-e. Hát, ember legyek a talpán :lol: , ha meg bírom állni 5-én, hogy ne teszteljek...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Igen,én is emlékeztem rá,hogy "egyidősek"vagyunk :) Az a baj,hogy van itthon egy teszt,és eddig azt gondoltam,csak akkor lövöm el,ha komoly okom lesz rá,de lehet,hogy én sem bírom ki...meglátjuk 8) 9.-ig biztos nem,amúgy az uram betegecske volt,mikor nagyon nem kellett volna,nem számítok sok jóra,de sose lehet tudni :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem is van pozitív tesztem, csak nekem LH. :D Érdekel valakit?
Vendég
 


Kedves Ósió,minket mindenféle pozitív teszt érdekel!Az LH az mit jelent?Peteérésjóslást vagy terhességjóslást?Mert ha az előbbit,akkor inkább holnap tedd fel,most más dolgod van :lol:
Vendég
 


Nem, tojásfehérjét jelent. :-)
Tudom, hogy más dolgom lenne...de: ezt csak próbalképpen csinálom tegnap óta, mivel most okt. közepén hagytam abba a gyógyszert, és elvileg most hét végée felé lenne pé-m. Erre kiváncsiságból megcsináltam, és mitadisten, nemcsak kellene, de van is pé-m. De mi csak az újévben állunk neki a babónak.
Azért felteszem ide is a képeket, hátha valakinek segít, aki LH tesztet akar szintén használni. Kép
Vendég
 


Ósió,remek,hogy ilyen hamar helyreáll a hormonszinted!Úgyhogy nagyon boldog új évet kívánok már most :) És köszi a mintát,én egyébként a tojásfehérjét figyelem csak 8) Hajrá 2008 :wink:
Vendég
 


MMzsó!

Nagyon kedves vagy!
Még ma is csinálok tesztet. ha halványodik a T csík, akkor ma tudok teherbe esni, de persze mondom, várunk az újévig. :-)
Én még a teszten kívül a méhszáj helyzetét figyelem, és most konkrétan puha és nehezn elérhető. :wink:
Vendég
 


Hű,Te nagyon ügyi vagy,a méhszájat én is figyelgettem,de valahogy nekem nem olyan konkrét..de ezek nagyon jó jelek nálad,másnak akár fél évbe is beletelik,mire föleszmélnek a petefészkei :lol:
Vendég
 


Hát, sokat kutattam utána a neten. :-)
Sajnálom, akinek sokára áll helyre a menstruációja gyógyi után. Szerencsére, nekem nem. Tényleg, eklene nyitni oylan topicot, hogy pozitív LH tesztek.:-)
Vendég
 


14. DPO :wink:
Kép

Még jövök. Maradt egy fél tesztem. :wink: :lol:
Vendég
 


Gyugyi,szépen erősödik a csík!Mikor mész dokihoz?És most mi lesz a sítáborral,séta a hegyekben? :wink:
Vendég
 


Mmzsó :)
Dokival hétfőn beszélek.
Sítábor? Ott a bébipálya! :lol: Meg a sok Hutte. :wink:

Te kibírod 9-éig?
Vendég
 


Muszáj lesz,előbb nincs értelme.A negatív tesztet nagyon nem szeretem!
Azért mondd el ezt a sítábort a dokinak,vigyázz Magatokra.Első baba?
Vendég
 


Harmadik! :lol:
Vendég
 


Ez szuper,gratulálok!Akkor Te már nagyon tapasztalt vagy :wink: Boldog várandós hónapokat!
Vendég
 


16. DPO
Kép
Vendég
 


gyugyi!
Nagy gratula! Nagyon szép erős ez a csík!!! :lol:

d.dodó
 
 


Mmzsó,
merre vagy? Gyere, izguljunk együtt! :lol:
Olyan fura érzésem van. Mensi előtt másfél héttel mindig van egy rövid, enyhe görcsöm, ez már jelzi, hogy meg fog jönni. És szokott lenni előtte 1-2 nappal is, akkor már több és erősebb görcs. Ebben a hónapban is megvolt a 10 nappal korábbi jelzés, viszont most nem a szokásos "holnapmegfogjönni" jellegű görcsök vannak, hanem az az érzés, mikor már zajlik a mensi. Szurkál picit a hasam lent, olyan puha, löttyedt az alsó berendezésem. Maga a vérzés nincs (még :roll:). No, nemsoká úgyis kiderül.

Gyugyi!
Gratula! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?