Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt mindenkinek!

Csheni,
Szerintem rendeződni fognak a dolgok. Érthető hogy teli vagytok félelemmel hiszen ha jól olvatam a tábliba akkor volt két sikertelen terhességed... :( Ne szomorkodj minden rendben lesz. Ha van rá lehetőséged akkor főz valami finomat és beszéljétek meg a dolgokat. Drukkolok hogy este már béke legyen nálatok! Mi is egyszer csúnyán összevesztünk a Hsg-m másnapján és akkor Anyum is itt volt és vele és összekaptam... Sírva utazta két órát a nővéremig és csak napokig zologtam. Végül rendbe jöttek a dolgok és bizti nálatok is ez lesz! Küldök buksi puszit :wink:
Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Ne tudjátok meg milyen rémes éjszakám volt.
Épp tegnap dícsértem meg a babácskámat, hogy milyen jó baba, mert nem zaklat egyfolytában, erre amit este kaptam.....
Azt nem teszem zsebre...
Életem egyik legrosszabb éjszakája volt.
Azt hittem meghalok olyan rosszúl voltam.
Alig aludtam valamit...
:(
Persze akkor is megéri!!!!


Heni:
Sajnálom, hogy ilyen rossz bőrben vagy, de szerintem hamar kibékültök, de még, ha nem is akkor is tessék igyekezni!!!
Nehogy már egy kis összeveszés gátolja a baba projectet... :D
Fel a fejjel.
Kedveskedj Neki egy kicsit, járj a kedvébe.
( Én is mindíg ezt csinálom, ha valamit akarok )
Persze az én párom, már olyankor tudja.
Mi is sokat próbálkoztunk, és én is azt hittem, hogy nekünk már sosem lesz babánk, erre tessék!
Itt vagyok 6 hetesen.
Szóval ne csüggedj, és ne add fell!!!
Én nagyon drukkolok!

Puszika
Vendég
 


Rgabi, Olik22!
Üdv közöttünk. Örülünk, hogy egyre többen vagyunk.

Köszi mindenkinek a drukkokat. Reméljük látjuk majd a páfrányokat. :wink:

Heni!
Nem tudom mi miatt vesztetek össze, szerintem nyugodtan meg kell beszélnetek a dolgaitokat. Tudom, hogy nehéz, rengeteg türelem kell egymáshoz. Biztos mindkettőtöknek rossz napja volt. este kibékültök, és már neki is lehet állni a babprojectnek :wink:
Nem kell bocsánatot kérned a lelkizésért. Hiszen azért vagyunk, hogy segítsünk egymásnak.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 

 
 

Az a baj, hogy szerintem 100%-osan nekem van kivételesen igazam...Egyáltalán nem volt könnyű és most sem az keresztül menni a múlt dolgain...Nem tudom nektek elmondani, hogy mennyire fáj, ha visszagondolok rá...Erre most minden előjött egy hülye veszekedéssel...Nem tudok per pillanata jópofizni vele....Tudom, hogy ki fogunk békülni, de az időzítés nagyon rossz..

Köszönöm a bíztatást :)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


csheni26!

Szerintem szavak nélkül béküljetek ki, remélem, érted, hogy értem! ;) Nálunk is volt már, hogy egy tök apróságon összevesztünk, és egyikünk sem volt hajlandó bocsánatot kérni! Biztos vagyok benne, hogy Neked volt igazad, de majd erre ő is rá fog jönni, majd meglátod! Én sem tudnék jópofizni..vágd be nyugodtan a "durcit".. aztán meg este "támadd" le.. :lol: Nem jó sokáig haragban lenni, ki tudja, mi lesz holnap!


Kép angyalka
Vendég
 


Lányok!

Tudja valaki, hogy terhesség alatt, szabad- e kádban fürdeni?
Persze jó meleg vízben.
Mert nekem mindenki azt mondja, hogy nem szabad.
Most akkor lehet vagy marad továbbra is a zuhi... :(
Vendég
 


Sziasztok!

Rgabi! Üdv közöttünk! Kép

Minél hamarabbi babásodást! Ugye nem jött meg???? :shock:

Jaj én is szeretnék bekerülni a táblába, ha lehet. :?

Kor: 27,5 év
Ciklus: 33-42 ???? (mikor mennyi :? )
Mióta: 2006 szeptember óta próbálkozunk a kistesóval
Gyerek: 1 ( 14,5 hónapos)
Nem szedek semmit
hőmérőzök


Lányok, jó lenne, ha mindenkinek lenne vonalzója, kinek babás, kinek ciklusos, mert akkor könnyebben nyomon tudnánk követni, ki hol tart.
Ha nem megy szívesen segítek!!!

Heni! Nagyon sajnálom :cry: , hogy összevesztetek, de próbáljátok meg higgadtan nyugodtan megbeszélni a dolgokat. Persze tudom, hogy könnyű így kívülállóként ezt modani, de nálunk is be szokott válni.

Niki! remélem jobban vagy már! Azért én irigykedem :wink: a rosszullét miatt. Bár csak én is ott tartanék már!!! :roll:

Szép Napot Mindenkinek!!!!

Kép
Vendég
 


Niki! CSakis zuhany. Mert a melegvízben kinyílhat a méhszáj!

Vajúdás alatt is lehet kádban vajúdani, mert akkor jobban tágulsz.
Vendég
 


Üdv Olik22!Rgabi!

Niki!
Remélem már jobban vagy!

Csheni!
Ne szomorkodj! A férfiak már csak ilyenek!Nem fogják beismerni,hogy ők tévedtek,úgyhogy te légy okos!
Szenvedélyes kibékülést!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Köszi Krisztinka!

Hát valahogy sejtettem, hogy búcsút mondhatok, a jó forró teli kád víznek....
Utálok zuhizni, mindíg úgy fázom :(
De a babáért mindent megteszek.
Ne írigykedj, hamarosan neked is lesz.
:D
Drukkolok!!!!
Vendég
 


Már alakulóban vagyok omnia....
Lassan csak jobban leszek.
Csak most még enni se merek, nehogy kijöljön...
Pedig éhen halok!!!
Vendég
 


sz.niki!

A meleg víz ártalmas lehet, mivel vérbőséget okoz. Emiatt sem szaunázni, sem pezsgőfürdőben ülni, sem forró fürdőt venni nem javasolt a terhesség alatt. Mindenképp zuhany!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Csheni, sajnálom, de szerintem is teljesen érthető. Aki átélt ilyen kudarcokat az fél és türelmetlen és teljesen csak akkor nyugszik meg az ember ha már ott van a kezében a baba. Már ha ez a mosolyszünet oka.... Nem tudtok elmenni ma valahova? Mozi vagy nem is tudom....

Niki, kitartás! pihenjél ha tudsz

Krisztinka megpróbálom a vonalzót, bár még sosem csináltam :oops:
mercure
 
 


Heni!
nagyon sajnálom a veszekedést! :(
Ezt Neked küldöm:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Fix.b! Visszamenőleg is meg lehet nézni ezt a Jónás naptárat. pl Gergőre, hogy tényleg igaz-e?
Vendég
 


krisztinka79!

Csak akkor lehet megnézni, ha tudod a pontos napot, amikor fogant!


Kép
Vendég
 


Nekem hazahozta a párom a jónásmódszerről szóló könyvet: fogamzáskontroll... és ott azt olvastam, hogy visszamenőleg felesleges számolgatni. Nekem nem jött be a fiammal visszamenőleg.
mercure
 
 


Krisztinka segítesz vonalzózni? :)
mercure
 
 



Sziasztok! :)

Judy5 :)
Én is szeretnék bekerülni a táblázatba, ha lehet.
Adataim:
Olik22, ciklusaim 32-33 naposak, Van egy 1éves Zolika kisfiúnk, 28éves vagyok, 1978.11.22, 2007.áprilistól fogunk próbálkozni Jónás módszert követve, Elevit-et szedek.

fix.b :)
Köszi szépen a tippeket, megnéztem az 5 módszert. A holdkalendárium nálam csak 2006. évre szólt. 2007. nem találtam.
Van olyan?

Mercure :)
Én pontosan tudtam a Zolika fogantatási napját és a Jónás naptár szerint pont akkor történt. Ezek után kezdek hinni ebben a módszerben :D

Sz. Niki :)
El kell felejtened a kádban való fürdést!!! Én is nagyon hiányoltam terhesség alatt, de babáért mindent!

Megpróbálkozom a vonalzóval. Ha nem megy, akkor SOS!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Vonalzó:

A ciklusos vonalzót itt: http://lilypie.com/baby_login.php
de ez nem magyar.

Rámész a Expecting babyremajd kiválasztod a cikludod hosszát: 21-37 vagy 15-80 nap, aztán választol vonalzót és jön a 2. step ott figurát választasz, majd a 3. lépés ahol a Last Menstrual Periodnál a az utolsó mensi időpontját kiválasztod és jöhet a Created Ticker gomb.

Lilypie 3. lepesnel, ahol beirod az utolso menstruaciot es ciklus hosszat, a "Create ticker" felett van a beklikkelendo "Remember my details on this computer?" Ezt klikkelni, UTANA klikkeljetek a "Create Tickerre". Utana feljon a krealt ticker es alatta van 4 kulonbozo "dolog", nektek a 2. kell, a "PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode" ablakaban levo szoveget masoljatok ki (legegyszerubb megnyitni vmit, uj email, word doc., stb., es egyelore oda masolni).
Aztan Babanet. Beleptek, lap tetejen 2. legordulo hulyeseg "Segedletek"-et legorgetitek, ott van a "Profil". Megnyilik, lap kozepe tajan "Profil Informacio", ennek a vege fele "Alairas". Ide beirhatod a neved es ide masolod be azt a szoveget, amit a Lilypie-rol kimasoltal. Ne felejts el a vegen az "Elkuldre" klikkelni, kulonben nem ert az egesz semmit


A babás vonalzót meg itt:
http://www.babafalva.hu/portal/modules.php?name=tickers

Előtte regisztrálni kell! Ha elkészítetted akkor a babafalvától kapsz egy emailt, amiben benne lesz a kód és mindig azt a kódot (PHPBB kódot) kell ide másolnod és a vonalzót csak akkor látod, ha már elküldted a hozzászólást.
A lilipe.com-os vonalzónál pedig lesz majd a saját vonalzódnál egy GET CODE fül és onnan tudod majd bemásolni a kódot ide a babanetre.
Remélem elég világos volt, ha nem csak szólj!
Vendég
 


olik22!

Itt van a 2007-es holdnaptár. => www.holdnaptar.hu
De ha megadod az adataidat (utsó mensi első napja, ciklus hossz, meg hogy kb. mikor szokott lenni szerinted peteérés) akkor szívesen számolok Neked lányos napot, ha nem akarsz várni a következő Jónásos lányos napra, és megkockáztatod, hogy esetleg fiú!
Vendég
 


Jas ennek a topiknak a 9. oldalán a FertilityFriend-es vonalzó is le van írva ahol a Hőgörbe pirossal van.


Fix sajna nem tudom mikor fogant, mert véletlen lett. :oops:
Vendég
 


krisztinka79!

Akkor írd meg, hogy mi volt az utsó mensi első napja, és a születési adataidat, csak kíváncsiságképp megnézem, hogy abban a hónapban, amikor fogant, mikorra mit írt! Persze ha nem a Jónás napon fogant, akkor jó hogy nem jött be, de azért kivi vagyok nagyon!
Vendég
 


krisztinka79!

Bocsi, hogy helyesbítek, de szerintem a babafalva.hu-n nem muszály regisztrálni! Csak simán megcsinálja a vonalzót, és a PHPBB kódot ki kell másolni ide a profilba. Bocsi, ha nem jól tudom.
Vendég
 


Látszik a vonalzóm, nem tudom, hogy sikerült -e ?

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Valami nagyon nem oké...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


na kíváncsi vagyok...
mercure
 
 


na valamit nem jól csináltam :-)
mercure
 
 


nekem ez nem megy lányok...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


na mégegyszer... tök jól elvagyunk Gyablonka :-)
mercure
 
 


BÉNA VAGYOK!!!!!!!!!! :P

Kép
mercure
 
 


sikerüüüüüüült!!!!!!

Köszönöm Krisztinka!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


SIKERÜLTSIKERÜLTSIKERÜLT!!!! :D :D :D

Kép
mercure
 
 


Fix.b :)

Az utolsó mensim január 19.-én volt. a ciklusaim mostanában 32-33 naposak. Elvileg ma kéne megjönnie, de még nem érzek semmit. :( Szülés után a peteérésemet mindig nagyon érzem. Mensi-szerűen fáj a hasam és mindig farkas éhes vagyok Apára :oops: Kb. 17-18-ik napra szokott lenni. Az a bajom, hogy eléggé változó.

Szeretném felrakni magamról egy képet a felhasználó alá. Megpróbáltam, de nem fogadja el , mert NAGY neki! Pedig már annyira kicsi és pixelekkel is minden ok :evil:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Gratula Mercure!!!!!!!

Szép lett!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gratula Mercure!!!!!!!

Szép lett!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gratula Mercure!!!!!!!

Szép lett!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Köszi! a tiéd is szép!!

Kép
mercure
 
 


Na mire az előbb megírtam a hozzászólásom, addigra a babanet nem lett jó.

Nagyon szépek lettek a vonalzók!!! Ügyik vagytok!


Fix. az adataim utolsó mensi 2005,03.08. születési évem 1979.06.03.

Köszike!!!!!
Vendég
 


olik22 és krisztinka79!

Most megyünk ki sétálni, de később számolgatok!
Addig is legyetek jók mindannyian!
Vendég
 


Lányok!

Működik a PG/53-as! :lol: Látom a páfrányokat :)
Viszont sajna még nem próbálkozhatunk, még van 1 hónap várakozási időnk. :?

Nem tudok vonalzót készíteni. Regisztráltam a Fertility-ben még délelőtt, de még mindig nem kaptam meg a jelszómat e-mailben. Úgy tűnik várakozó állásponton vagyok :) Minden téren :)

Szép estét!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Vonalzókat lehet regisztrálás nélkül is csinálni a www.tickerfactory.com on.
Vendég
 


Sikerült!

De bocsi Judy! Nem láttam, hogy a tiéd is szivecskés :)
Akkor én megváltoztatom...

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok lányok!

Az a jelen helyzet, hogy még nem jött meg! (ált. 28. napon reggel szokott) Ma van a 28. nap.
Nem tudom, majd kiderül, még megpróbálok nem örülni. Hátha nagyot csalódok. A hőm az nagyon felment ma reggel! a mellem feszül, kicsit fáj. Nem tudom....!

sz.niki!
Hogyhogy nem aludtál a babábdtól éjjel? Te 6 hetes terhes vagy ugye? Remélem minden oké! Én szorítok neked (is)!!
rgabi
 
 


Igen, de ha hőmérőzöl esetleg , akkor a ferti automatikusan megcsinálja a 9. oldalon leírtam hogy hogyan.
Vendég
 


Gabi!

Ez nagyom ígéretesen hangzik!!! Remélem NEM jön meg!!!
Húú de izgulok miattad. :shock:

Jaj én ma reggel olyan frászba voltam, hogy meg ne jöjjön, mert a múltkor a 40. napon jött meg.
Vendég
 


Rgabi,
Kép
Vendég
 


Köszi csajok!

És nálad mi újság van krisztinka? De akkor ugye nem jött meg?
Félek, hogy ez csak egy szép álom! Ez a pár nap is borzasztó, míg az ember azt hiszi, hogy csak késik, és valójában majd úgyis bizti megjön! Én is a hőmbe kapaszkodok, hogy nagyon felment ma reggel.
Na majd kiderül. (vagy beborul :( )
Rohanok főzni! Majd még jövök ma!
rgabi
 
 


krisztinka79!

A születési óra percet és a helyet nem írtad meg, anélkül nem tudok számolni. :(
Vendég
 


Gyöngyös 7.30
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: