Új privát üzeneted érkezett!

Ja értem. Oké, akkor biztosan nem magánba voltál, mert nekem adtak képet a hüvelyiről. Igaz, baba még nem látszott benne. 8)
Vendég
 


Halihó!

Csajok! Tegnap találtam egy titkos gynevac-lelőhelyet, van nekik még 4-5 dobozzal. Ha v.kit érdekel, kattanjon a privimre!
Csak későn este leszek.

Pusz!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldike!!!! :)

Én írtam neked privit!!!! :)
Vendég
 

 
 

Kedves Ladinora!

Küldtem neked privit, de lehet, hogy nem kaptad meg.
Engem az a cikk érdekelne, ami a Gynevac ártalmairól szól!
Leírnád nekem az elérhetőségét?

Előre is köszi
Katka
katka5
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a gyerekkel a Varga főorvosnál(Ő is gyártja a vakcinát)és azt mondta,hogy 10évre megkapták a gyártási engedélyt.Már egy nagyobb mennyiség le van gyártva most csomagolják és valószínű jövő hét után már kapható lesz.
Remélem sokatoknak fog használni!

Sziasztok!

Kép
ildikó74
 
 


Szia Katka5!
Nem kaptam meg a prividet, most olvastam csak a hsz-ed. Pontosan már nem tudom, hogy hol olvastam, de az bizti, hogy a Nők lapja cafén az éljünk egészségesen című fórumban valahol. :? Remélem azért valamit tudtam segíteni.
De megnyugtatásképpen kevés rosszat olvastam róla, mindenki csak dicséri, remélem nekünk is fog használni, én az utolsót kapom holnap :P
Szia!
ladinora
 
 


Sziasztok!

Én az inszemesekhez írogatok, bár mostanában nem, mert alig van idő. Mi túl vagyunk 3 sikertelen inszemináláson és most nem járunk orvoshoz...... adtunk egy kis időt magunknak és a babánknak! :P

Azért néztem be ide, mert szeretném én is beadatni magamnak a szurikat......
Most jelenleg itt nállunk sem lehet kapni.

Ildikó!

Esetleg tudnál több információt, vagy azóta nem voltál a dokinál!?

Köszi!

Odry
odry
 
 


Sziasztok!

Sajnos 3 napja 10 hetesen meghalt a kisbabánk (8 hetes volt a mérete szerint) és tegnap műszeresen befejeztek:( Az orvosom szerint 1 vetélés előfordul, minden 5-6. terhesség így végződik ebben a korai szakaszban és valószínűleg valami baj volt (igy ö nem javasolt semmi különösebb gyógyszert vagy kúrát.) Ezt természtesen megpróbálom elfogadni és a jövöbe tekinteni ezért kérem a segítségeteket. Van valakinek tapasztalata a Gynevaccal kapcsolatban vetélés után? Érdemes-e megpróbálni ilyen esetben?Ha igen tud valaki Gynevac forrást? Én nagyon vékony alkat vagyok de nem kórosan sovány mégis hallottam már olyan véleményt hogy ez befolyásolhatja a baba megmaradásának esélyeit? Erről mit gondoltok? Használt esetleg valaki gyógynövényeket? Ha igen miket és milyen arányban?
Ha egy kissé kusza voltam és sok a kérdés elnézést csak szeretnék minnél hamarabb babát....bár minimum 3 hónapot kell várnunk:(

A segítségeteket előre is köszönöm !!!!!!!!!
Zsuzsi
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok.
Zsuzsi
Nekünk nyáron volt az elsö lombikunk és sikerült is.Teherbe estem. De sajnos 6hetesen elment.Az orvosom nekem is úgyan azt mondta mint neked,hogy minden 5-6 terhesség igy végzödik és észre sem veszik álltalában a nök.
Azótta megcsináltuk a Gynevac kúrát.Én hallottam már rosszat is de többség csak jó.Amit az injekcióról írnak.
Én a helyedbe megnézetném a hormon szintjeimet de sokaktól hallottam már az E-vitamint,Macát is,hogy segített nekik.
Remélem hamar babásodni fogsz.
Tudom min mész keresztül.Nagyon sajnálom.

Kép
Kép
meliz
 
 


Szia Meliz,

Köszönöm a bíztató szavakat, ha majd újra lehet kapni akkor bíztos, hogy mi is megcsináljuk a kúrát.

Neked is minden jót kívánok!!!!!és békés boldog ünnepeket és egy szebb reménytelibb új évet!!!!!!!!!

Zsuzsi
tn_zsuzsi
 
 


Szia Zsuzsi.
Gondoltam megnézem kíváncsiságból,hogy írt-e valaki ebbe topkba.Kellemesen csalodtam.
A Gynevacot ha lehet újra kapni akkor írok neked privibe.Én szállítotól kapom.Elsö kézből.Azt mondta a srác nekem,hogy kb.2 hét és ismét lesz a piacon.De ha szól az ismerös írok neked.És kitudod íratni.Bármelyik orvos kiírhatja.Nem muszáj nödokihoz menni.Nekünk a körzeti dokink adta be.
Kívánok neked is egy szebb jövö évet+egy kis babócát.
Szerintem nektek hamar összejön a nagy öröm mert spontán estél teherbe. :)
Hidd el nekem beszoktak jönni a megérzéseim. :D

Kép
Kép
meliz
 
 


Hello!

Meliz
lehetne hogy ide írd, hogy lehet már kapni. Én is akarok cinciót. Meg lehet hogy többen is. Mindig elfelejtek bemenni a gyógyszertárba megkérdezni.

Boldog karácsonyt mindenkinek.

Hajni
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Nekem is válaszolt a Lázár doktornő: egy aláírásra várnak már régóta. A szurik le vannak gyártva, de még kérdéses, hogy mikor lesz kapható. A dokim egyből a gynater -t írta fel, azt mondta, hogy annyi a különbség, a német több hatóanyagot tartalmaz, így elég 3 ampulla. Pharmafutáron keresztül jelenlegi ára 57 EUR + 2.000.-HUF szállítási költség. A hűtött gyógyszereket 2 hetes szállításban hozzák, egyébként a többi gyógyszert 2-3 nap alatt szerzik be.

Üdv mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Gynatren ! Csak elgépeltem

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!
Jár erre vki???

A Gynevac inekció beadatásán gondolkodom,most nem lehet kapni de egyik ismerősöm tud adni szurit,bár 2006.októberben lejárt a szavatossága.....be lehet még adatni???

Köszönöm a válaszotokat!!!!
Vendég
 


Szia Kincs!

Jelenleg a hozzáférhető "legfrissebb" az október végi, bár elég nehéz beszerezni :evil:

ha Neked sikerül, feltétlenül adasd be, mert semmi baja, még évekig jó a vakcina...

nekem is októberi van, már megkaptuk a párommal az első kúrát :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Szia Sheila!

Nagyon köszönöm,hogy válaszoltál!! :) azt hiszem beadatom,nem fájt a szuri helye??
Engem picit még az ijesztett meg, hogy 2004.januárban gyártották ...
Vendég
 


Csajok!

Most olvastam a Gynevac honlapján hogy megint lehet kapni!!!!
Vendég
 


Húúú, Ditke, nagyon köszi az infót!!!!

Én észre sem vettem, pedig gyakran látogatom a honlapot :)

kincs!

Néha kicsit csípett, de abszolút kibírható :)

én holnap kapom a második kúrából az első szurit

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!
Bár elég kihalt a topic azért beírom hogy a párommal együtt mi is elkezdtük a Gynevac kúrát. Nektek is fájt utánna a szuri helye? Remélem a második már kíméletesebb lesz.
Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Látom, kicsit régen jártatok erre... :?
De jó hír, hgoy újra lehet kapni a Gynevacot. Mi a párommal ma kaptuk meg az elsőt!!!! :D
Nagy reményekkel telve vagyunk! :D
babszika
 
 


pandácska!
mi ma kaptuk meg az elsőt és a párom is húzza a lábát.
nekem nincs gondom vele.
nem lehet, h az a baj, h miközben beadták neked, te befeszítetted az izmodat?
babszika
 
 


Egy kérdésem lenne hozzátok!!!
Ti milyen időközönként adattátok be??
Mert az én házidokim nincs teljesen képben... :(
Viszont a leírásban az áll, h 7-14 naponként... ötlet?
babszika
 
 


Babszika,
Nem feszítettem. Már nem fáj de aznap nagyon és a páromnak is. Én 7 naponta fogom beadatni de lesz olyan hogy 8 mert csak úgy tudunk menni a szuris nénihez. Ti is babásodás miatt kezdtétek el?
Kép
Vendég
 


Igen, szereténk babát, de várat magára. :(
Egyébként az utóbbi 2 napban 2 injekciót kaptam és a párom megnézte a helyüket.... hát, nagyon nem mindegy, h ki adja be!!! az egyik (amit szinte nem si éreztem) meg sem látszik, a tegnapi Gynevac helye meg sebes!!!! Olyan bénán adta be, h besebesedett.
Nekem a házidoki azt mondta, h az első után 7 nappal adjuk be a másodikat, majd 14 napra a harmadikat.... még gondolkodom a dolgon. :idea:
babszika
 
 


Babszika,
Milyen szurikat kaptál? Mi a gond nálatok? Mióta próbálkoztok?
Kép
Vendég
 


Mi már több mint egy éve próbálkozunk.
Az agyalapim alulműxik. Így egyáltalán nincs peteérésem és nem is jön meg dec. óta.
Elkezdtem a Clostyt szedni 5 napig, majd 14-én Choragon injekciót kaptam (kilökődés elősegítésére).
Most próbálkozunk ezerrel, hátha most összejön....
babszika
 
 


Babszika,
igen a clostyt ismerem már túl vagyok rajta és a Choragont is. És nézték uh-on a tüszöket? Hatott a closty?
Kép
Vendég
 


sajna nem tudom, h hatott-e a closty, mert a dokim influenzás lett és csak a nővérkéhez rohantam be az injekciót beadatni. :(
azért reménykedem! a méhecském görcsölget, úgyhgoy talán hatott.
viszont most le kell lépnem, mert elutazunk ma a hétvégére és megyünk vásárolni.
szép napot! :)
babszika
 
 


Babszika!

Én azt olvastam egy tájékoztatóban hogy a legoptimálisabb 10 naponként beadatni!
Drukkolok!
Vendég
 


köszi ditke a tanácsot!
és a drukkot is!!! :)
babszika
 
 


Sziasztok!

Mi is beszereztük a férjemmel a Gynevacot. Olyan kérdésem lenne, hogy mindegy-e, melyik oldalra adatjuk be, vagy talán felváltva a legjobb?
Várom válaszotokat.
Köszi
Katka
katka5
 
 


Katka,
Mi holnap megyünk a 2. szurira és a másik oldalra adatjuk. Felváltva fogjuk végig! Sok sikert :wink:
Kép
Vendég
 


katka!
felváltva azért jobb (talán), mert ha ne-adj-isten rosszul adja be (úgy mint nekem az asszisztens), akkor lesz ideje gyógyulni.
egyébként mindegy.
babszika
 
 


Bár senki nincs itt azért kérdezek hátha ide téved valaki...
Ha teherbe esik az ember és még tart a gynevac akkor folytatni kell? Tudom hogy azt mondják hogy igen de van valakinek tapasztalata róla?
Vendég
 


Szia panda!
Én azt olvastam, h nincsenek feljegyzések arról, h milyen hatása van akkor, ha teherbe esel közben. Mindenesetre értesíteni kell a dokidat és ki kell kérni a véleményét.
De én azt mondom, h menj fel a Gynevac honlapra és a főorvosasszonynak írjál mailt. Nagyon kedves és tök hamar válaszol.
Egyébként ha már itt tartunk: lehet, h babód van??????? :D :D
babszika
 
 


Babszika,
Hát nem tudok róla hogy lenne de késik a mensim... Köszi :D
Vendég
 


Pandácska!

Nem vagy feljelentkezve az msn-re, mert akkor esetleg dumcsizhatnánk?! :oops:

Katka
katka5
 
 


panda!
szabad szurkolni?? :D :wink: mert akkor szurkolok.
én mára nem vártam.... egyenlőre nem is jött meg...
babszika
 
 


Katka,
Nem voltam otthon majd jelentkezzél és dumcsizhatunk.

Babszika,
Akkor neked is mennek a drukkok :wink:
Vendég
 


köszi panda! de azt hiszem, holnapra megjön.... :cry: :cry:
vérezgetek és görcsöl a méhem... szóval, nincs bébi.... :cry:
babszika
 
 


Babszika,
Sajnálom :cry: Hogyan tovább?
Vendég
 


em tudom még.
ha megjön, akkor mindenesetre elkezdek hőmérőzni.
holnap sztem felhívom a dokimat és megkérdezem...
most szomi és tanácstalan vagyok. :cry:

de neked nagyon szurkolok!!!!!!
babszika
 
 


Babszika,
Megértem drukkolok hogy a kövi ciklus sikeres legyen+++ Hány gynevac szurit kaptál már? Észleltél valamit azóta?
Vendég
 


Eddig még csak 2. Holnao megyünk a 3-ra.
Valójában, semmi extrát nem vettem észre. (de állítólag a torkom azért nem akart helyre jönni, mert a Gynevac dolgozott/dolgozik és igénybe vette az immunrendszeremet)
Ráadául én annyira bíztam abban, h most baba lesz, h nem is figyeltem az injekció hatására. :oops:

Köszi a drukkot!

És te hogy állsz? Érzel vmit??
babszika
 
 


Én már 3 szurit kaptam de semmit nem érzek de lehet nem is kell.
Vendég
 


azt hiszem, h valójában tényleg az a jó, h anem is érzel semmit.
tudja ő a dolgát és biztosan helyrerak mindenkit!!! :lol: :wink:
én nagyon bízom benne. :!:
babszika
 
 


Pandácska!

Pénteken már későn olvastam az msn-es üzenetedet, mert nem voltam a helyemen. Mire válaszolni tudtam volna, arra már te nem voltál elérhető.
Azért remélem sikerül kapcsolatot létesítenünk. Én munkanapokon reggel 8-tól-15.30-ig elérhető vagyok, csak esetleg előfordul, hogy nem vagyok a helyemen.

Szia!
Katka

Jelentkezz, ha tudsz!
katka5
 
 


Sziasztok!
Látom,ti már nagy szakértők vagytok ebben a Gynevac-kérdésben.Mi is most szeretnénk elkezdeni,de vannak bennem félelmek.Például,hogy nem okoz még nagyobb bajt,mint ami már így is van.Nem konkrét dologra gondolok,de 6 éve nem sikerül a baba,félek,hogy ez még inkább a nem-re "segít" rá.Mi a véleményetek?Köszönöm szépen!
Vendég
 


Kriszta!
Szakértők?? áááh, azt nem mondanám. de sokmindent elolvasunk és átadjuk egymásnak.

A Gynevac nem hogy nem okoz bajt, hanem pontosan azért van, h legyen bébitek!!!!

De én azt hiszem, h az a legjobb, ha megnézed a www.gynevac.hu honlapot. Minden nagyon jól le van írva.
Ráadásul, ha elolvasás után még mindig van kérdésed, akkor írhatsz dr. Lázár Erikának, aki a kísérletekben részt vett és ma is ezt teszi.
Ja, és van telefonszáma is....

És drukkolok, h összejöjjön a bébitek!!!! :wink:

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: