Új privát üzeneted érkezett!

Kokor
akkor majd írd meg mi volt dokinál :wink:

Dorcacs
szerintem áprilisnál hamarabb nem lesz inszem, gondlom márciusban még vizsgálatok lesznek. Nekem kell újra átjárhatósági is, mert több mint 1 éve volt.

apa 3 napig bírta, hogy kevesebbet cigizett, 10-15 szálat, tegnap már megint elszívott 25-öt :twisted: nem tudjátok kb. hány %-ot javíthatna a mozgékonyságon, ha végre letenné?

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy eltüntem csak házat nézünk,és nem olyan egyszerü.
Ráadásul a férjem megy németbe melozni,és pont szülés előtt két héttel,szóval most van bajom,na de sebaj,optimista vagyok,megszülök én nélküle is.

Kokor!
Irj mindenképp hogy mi volt a dokinál.Izgatottan várom a fejleményeket.

gaby25:Április az egész jó,főleg hogy hivatalosan is tavasz.Állitolag olyankor termékenyebb az ember :D
A cigi szerintem semmit nem számit.Igen,azt mondják sokat is,de az én párom is dohányzik,és látod nem befolyásolta.
Persze az is igaz hogy ez egyénfüggő,de az sem jó ha bestresszel a párod emiatt.Szerintem nem igazán ezen mulik.

Kép
dorcacs
 
 


na sziasztok, voltam dokinál, ez amolyan meddőségi tanácsadás féleség volt. nagyon kedves volt, modnta, hogy szerinte nem olyan tragikus a férjem lelete, viszont nekem meg jó lenne megcsináltatni az átjáhatóságit. ő szeirnte meg is csinálná, de a dokimhoz kéne visszamenni, aki nem tudom, hajlandó lesz-e, mert ő jobb szeretnék az egy évet kivárni, én viszont már halál türelmetlen vagyok, és nagyon öreg is :)
gabi, és milyen ez az átjárhatósági?? de jó lenne már túllenni rajta. szivesen mennék akár ma is, csak legyen meg, mit bánom én, mennyire fáj. de igy megint olyan sokat kell várni, még csak most indul a hónapom, és a következőt kell majd kivárni.
inkább hátha esetleg össze is jönne előtte magától??

na midnen jót mindenkiknek, kitartás!!!!!!!!!! irjatok, nagyn sokat számit!!!
kokor
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is eltüntem egy picit, mert Velencében karneváloztam :D Hú, most minden olyan rózsaszín, teljesen megfeledkeztem minden kínomról :lol:

Gaby,
én is arra voksolok, hogy nem a cigin múlik a lényeg. Eleve megviseli a fiúkat, ha valami leletük nem jó...talán jobban mint minket, csak nem mutatják. Azt viszont már sokszor olvastam, hogy a dohányzás oxigént von el a sejtektől, így azok nehezebben tudnak működni. De ha nem egy zsúfolt irodában melózik, hanem kinn van sokat a szabadban, talán kevésbé számít a cigi is.

kokor,
nagyon jó, hogy elindultak a dolgok! :D Az átjárhatóságiról nekem is van tapasztalatom, mégpedig pozitív. Én előtte nem is tudtam mi az, így nem is tudott senki rámijeszteni a rémtörténeteivel. Egy kisebb feszítő érzést éreztem, de nagyon gyorsan kész volt és simán ki lehetett bírni. Utólag olvastam csak, hogy ez akár fájhatott volna is :D szerintem egy percig se aggódj!

Dorcacs,
kár, hogy a férjed épp a szülés előtt utazik el, de még az is lehet, hogy a babócád találkozni akar vele az út előtt :wink: Persze inkább időben jöjjön, de azért előre ezt sosem lehet pontosan tudni.

Pihi?
Nagyon eltűntél :shock:

T
tapedli
 
 


Szerintem igenis befolyásolja a cigi. Amúgy nincs sokat szabadlevegőn, itthon ül a gép előtt.

Dorcacs, miért mondod, hogy te párodét nem befolyásolta, ha jól emlékszemneketek kevés volt a koncentráció. VAgy volt olyan, hogy letette, és nem változott? Mert én azt olvastam, hogy leszokás után olyan két hónap, mikor eredménye lesz, mivel a spermiumok 80 napig érnek.

na akkor leírom, mkiet találtam a cigizés hatásáról:

A dohányos férfiaknak a nem dohányzók spermiumszámánál 15 százalékkal kevesebb ondósejtje van. Amit tovább ront a dohányfüstnek a spermium mozgását rontó hatását befolyásolja. A dohányzás impotenciát okozhat és a dohányzás a mesterséges megtermékenyítés hatékonyságát is csökkenti. A gyermektelen házaspárok 17 százaléka a dohányzásnak köszönheti meddőségét. A dohányzásról való eredményes leszokás növeli a fogamzás illetve az eredményes megtermékenyítés esélyét.

A dohányfüst a spermium termeléséért felelős szerveket is károsítja. A dohányzó férfiaknak több a károsult vagy deformált spermiuma, és kisebb az ondószáma, mint a nem dohányzóknak

Azok az apák, akik napi 10 cigarettánál többet szívnak el az idő tájt, amikor utódjuk megfogan, 31%-kal növelik a gyermekkorban kifejlődő rosszindulatú daganatképződés kockázatát újszülött gyermekükben. Ha húsznál is több cigarettát szívnak el naponta, ez a megnövekedett kockázat akár a 42%-ot is elérheti,mivel a dohányzás miatt károsodik a spermium DNS-e

Dohányzó férfiak spermájában kevesebb a spermium, közöttük sok az alakilag károsodott és a csökkent motilitású.

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Szerintem amelyik férfi egészséges,sok a spermája annak nem okoz gondot a cigi.De aki sajnos nem teljes oké,annak igen is számít a cigi.
A forró fürdőre is ezt mondják,nem káros,csak azokra akiknek kevés a spermája és nem megfelelő.Én az uramat nem tudom rávenni,hogy ne fürödjön. :( Pedig neki nem szabadna.
Szerintem Gaby igazad van.Amikor az én férjem elment vizsgálatra akkor 3 hónapja nem cigizett.Most meg lassan 1 éve nem gyújtott rá.Kiváncsi vagyok jelent e vmit,majd a köv.vizsgálatnál.

Kép
breni
 
 


Remélem nem baj,hogy beleszóltam. :oops:

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Gaby25:
Mikor mi az első spermavizsgálatra mentünk dohányzott lelkesen a párom.Nem lett jo az eredménye,de nem is reménytelen.
Abbahagyta a dohányzást,mondván ez segit.Fél év után elmentünk megint a vizsgálatra és ott már egy db spermát találtak ami éppen mozgott.Vissza is szokott a cigire.
Hamarosan megtudtuk,hogy babát várok.
És most megint babát várok,szoptatás alatt a harmadik mensinél jött össze.Szerintem a stressz többet ártott neki mint maga a cigi.
Mi csináltattunk genetikai vizsgálatot is a babánál hogy minden okés-e,de azt mondta a genetikus,hogy ilyen remek genetikai háttérrel még biztos szülne egy-két gyereket.
Nem feltétlen a hibás sperma miatt alakul ki daganat egy gyereknél.Sajnos sok olyat hallottam,hogy akik teljesen füst,és alkoholmentes életet élnek a babájuk beteg lett.
Nyilván sokat számit a genetika,de ha valaki nagyon stresszes életet él annak a szaporitószervei blokkolodnak először.
Nem csodálkoznék ha most mondjuk Tapedli egy bébivel a pocakjában jött volna haza az utazásból.Ilyen is sok van,mert az ember kilép a hétköznapokbol,nem a babagyártáson,a munkán a stb-n jár az esze.
De persze mindenkinek más a véleménye.Nyilván nem jo ha az ember dohányzik.Természetesen szokjon le a baba érdekében ha tud.Az én párom dohányzik a mai napig,de a lakásban tilos neki.Kimegy a kertbe.Sokszor lusta és ezért nem gyujt rá vagy nem szivja el végig a cigit.De a munkahelyén elsziv egy dobozzal.

Kép
dorcacs
 
 


Breni
miért lenne baj, hogy beleszóltl :) mindenki elmondhatja itt a véleményét :) Amúgy a forró fürdőt én is így hallottam, hogy ha valakinek jó a spermaképe, akkor pancsikolhat nyugodtan, nem ronthat annyit, hogy ne legyen termékeny.

Dorcacs
hát tudom én hogy a stressz is ártalmas, persze igazad van. Abban is egyetértek, hogy nem csak a cigi a hibás, valószinűleg eleve rossz a spermaképe, amit még ront a cigi is. Az én kedvesemmel az is a baj, hogy a kisszobába dohányzik, és az gépem is itt van, szívhatom passzívan, mert abból csak a vita van, mikor szólok, hogy jó lenne, ha kimenne végre lakás elé (terasz nincs sajna) Még assondja menjek én ki :twisted:

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Breni:Szólásszabadság van :D Persze mindenki véleménye,tapasztalata hasznos lehet,ezért jó ha mindenki elmondja a magáét.

Gaby25:Az nem jó,hogy melletted dohányzik,de csak egy példa:A sogornőmet szülése elött befektették a kórházba.Mindig lementünk a kórház kertjébe,és a napon ülve beszélgettünk,a fiam meg gesztenyét szedegetett.10-ből 6 kismama ment arrafelé és dohányzott mind.Elképedtem,mert kisem nézted volna belőlük.
És mind,egytől egyig egészséges babát szült,3 kg fölött.
Akkor amit a férjed által szivsz az megsem kottyan.
És azok akik rossz szociális körülmények között élnek?Isznak,dohányoznak stb.Azokhoz beköltözik a pocaklakó.Miért?Ezen rengeteget gondolkoztam mikor nekünk sem jött össze a babóca.Ki tudja mi a jó?Mi lenne az?
A meleg fürdő tényleg nem jó,de az én férjem is mindig fürdött.
Viszont meglehet probálni lehüteni egy kis jéggel a "helyet"persze valamibe beletenni a jeget és ugy,állitólag ez is használ.
Csak legyetek kiméletesek :D És az sem jo ha tul sokat hagyjuk a spermákat érni.Sztem a 3-ik nap környékén már lehet probálkozni.

Kép
dorcacs
 
 


Oké Csajok.Akkor jövök néha.
Azért írtam így,mert ide még eddig nem írtam.

Kép
breni
 
 


Breni,
gyere máskor is bátran :wink:
A cigis témával kapcsolatban szerintem is a görcsösség a legrosszabb. Mi nem dohányzunk, de mindketten kávézunk. Én most vagy két hónapig nem ittam, mert olvastam, hogy az is ártalmas. Már gyerekkoromban is elcsentem egy-egy kockacukrot és anyukám kávéjába mártottam. :oops: Amikor abbahagytam, annyit szédelegtem...mert én nagyon szeretem a jó bécsi és olasz feketét, hogy megint szoktam inni egyszer naponta. :D Sokkal jobban érzem magam és nem érzem, hogy valami kényszer miatt feszengnem kell. Mértékkel nem árthat :D
tapedli
 
 


Tapedli
No mi is kávézunk, da az fel sem merült, hogy n tegyük, mindkettőnknek alacsony a vérnymása, nekem ann dki mondta, hogy szokjak rá :wink: én is olvastam hogy nem hat jól a termékenységre, és ne igyunk skat, szóval gondoltam rá, hgy csak egyet kéne inni :wink:

Dorcacs
na igen, dohányzó kismamák :shock: hát van ilyen :? Nem csak a rossz szociális körülmények közé pottyan, háborúban is potyogtak a gyerekek, pedig ott aztán volt stressz :?

Kép
gaby25
 
 


Én minden reggel megiszok egy 3:1-ben,valahogy ez kell ahoz hogy magamhoz térjem,bár nem sok kofein tartalma van.De fincsi.Szerintem 1-2 kávé nem okozhat gondot.
Ma megy a párom kontrollra.Nagyon izgulok,remélem jók lesznek az eredményei.Herevisszér-tágulat miatt volt műtétje januárba.

Kép
breni
 
 


Breni
drukk apának ++++++++++

Kép
gaby25
 
 


Gaby!Köszike.
Van egy kis helyesírási hiba az előző levelembe:kofein-koffein. :oops:

Kép
breni
 
 


breni,
nagyon szorítok a jó eredményért! :D szegény...biztosan izgul a vizsgálat miatt :roll:
tapedli
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ,nem.Nem olyan.
Dél körül tudom meg.
Igazán most csak UH-gal megnézi a doki,hogy elkezdett e sorvadni,és hogy nincs e elváltozás.Sajnos azt még most nem tudjuk meg hogy a kiskatonákkal mi a helyzet.:(

Kép
breni
 
 


Minden rendben a párommal.3 hónap múlva kell visszamennie kiskatona vizsgálatra.
Az még nagyon messze van :cry:

Kép
breni
 
 


breni, nagyon örülök, hogy minden ok! :D Hátha 3 hónap múlva nem is kell mennie kiskatona számlálásra :wink: Húzzatok bele, hará!! :lol:
tapedli
 
 


Tapedli!
Mesélj a Velencei útról.Képek?

Kép
breni
 
 


breni,
hát eszméletlen volt. :D 16 fok, szikrázó napsütés és gyönyörű álarcosok. Nagyon szép út volt, mindenkinek ajánlom!
Dobok pár képet, de nehéz választani, mert ketten a párommal több mint 1000-ret csináltunk :oops: Kép Kép Kép Kép
tapedli
 
 


Tapedli
szupi képek, irigy :wink: a hőmérős tpikból is tt volt egy lány

Kép
gaby25
 
 


Tapedli!
Hű nagyon jók a képek.1000 kép?Azta. :)

Kép
breni
 
 


Sziasztok lányok!

Hu de megszaporodtak az irások :D
Végre feléledt a topik.
Igaz nekem nem itt kellene lennem,de én köztetek érzem jól magam :)
Remélem nem baj :D Küldöm felétek az ihletet.

Tapedli:De jó neked!!!Nagyon szupi lehetett ott kint.
Nagyon szépek a képek.

Breni:A páromnak is ez a mütét lett volna,de mi nem jutottunk el odáig.(szerencsére)Egyébként nagyon fájdalmas?Főleg utána?
Szegény pasik :(

Kávé téma:Mikor az előző kisfiammal terhes lettem,áttértem a coffein mentes kávéra.A védőnő megmérte a vérnyomásom,és a vérnyomásmérő azt jelezte,hogy nem mérhető a vérnyomás.
Megnéztük megint,és 77/ valamennyi volt.Azt mondta,hogy nekem most ájultan kéne feküdnöm :D
Nem is szédültem.
Azt a tanácsot kaptam,hogy térjek vissza a rendes kávéra.
Azóta is iszom.Napi 2-3 tejeskávé lecsuszik.
Szóval ez nálam is megvan,és lehet hogy nem egészséges de ha kimegyek az utcára,az sem az.Szmog és társai.

Kép
dorcacs
 
 


Dorcacs!
Gyere csak,szívesen látunk itt is.
Nem volt fájdalma,csak érzékeny volt,de nem a műtét helye hanem a lapar helye.Ezt is 3 lyukacsosan csinálják,legalábbis itt Debrecenbe.De már semmit nem érez belőle.

Kép
breni
 
 


sziasztok. jaj, olyan fáradt vagyok. én már nem is merem ezt az LH tesztet cisnálni, ugysem mutat semmit, pedig most kéne majd a napokbam. a doki amúgy mondta,hogy bár tuti jó a hormon eredményem, de adhat vm ovuláció turbósitót, csak attól lehet hogy ikreim lesznek.Ti tudjátok, miről van szó?? még kicsit várok, de lehet, hogy igénybe fogom venni. nyugodtabb leszek tőle....
amúgy mindenkinek jó hétvégét!!!
kokor
 
 


Breni
szuper, hogy apa rendben van :) lehet nem is kell 3 hónap múlva visszamenni, mert addig babás leszel :wink:

Dorcacs
én is a vérnyomásom miatt szoktam rá a kávéra, szóval 1-2 kávé kell nekem :wink:

Kép
gaby25
 
 


Szisztok!

Kokor:Én hallottam erről a gyógyszerről csak a neve nem jut eszembe.
Azt hiszem a sogornőm kapott ilyet.
Majd megkérdezem tőle.
Igen itt nagy az esély,hogy több pete érik meg egyszerre,de szerintem az nem baj.Ugyis nagy családot szeretnél :D
De nem feltétlen alakul igy.
Azt tudom még róla,hogy elvileg csak három hónapig lehet szedni mert ciszta alakulhat ki,és orvosi ellenőrzések kellenek közben.
De ne aggódj,nem olyan durva mint amilyennek hangzik.
A sogornőm csak két hónapig szedte,de ő nem lett babás tőle.
Viszont itt a babaneten irnak róla valahol.Majd megnézem.
Van akinek sikerült.Ez is egy lehetőség....

Kép
dorcacs
 
 


kokor:
Megtaláltam a topikot.Itt van a fogamzás alatt.Clostibegyt.
Nézz be oda,ott biztos többet irnak róla a csajok.

Kép
dorcacs
 
 


na mindjárt utána nézek... iker jó lenne, benne vagyok, csak izgulnék, hog yrendben legyenek, szülés, meg minden... de hát ez benne van... :)
kokor
 
 


sziasztok lányok,
szeretnék csatlakzni amennyiben még vesztek fel újakat :wink:
én holnap fogok ip-ot kérni apának sprmavizsgálatra és minden infó érdekelne róla :oops: meg ha talán még a hsg-ről is tudtok vmit mondani :oops: :oops: :oops: meg egy jó dokit aki csinál is ilyet :roll: enyim doki csak lapart csinál :roll: :?

kokor,
én itt és most lesz a 3.clostys hónapunk.ha eltalálja a doki az adagot a hormonvizsgálat tükrében és szépen figyelemmel is kíséri uh-val a tüszők érését tökre nem nagyobb az esélyed az ikerterhességre.vagyis nagyobb,de ha több tüsződ is megnő még mindig te dönthetsz mert mondhatod azt hogy inkább kihagyod ezt a hónapot......nekem nyárn volt egy ikreterhességem,closty mellett de a sors iróniája hogy nem kétpetéjűek voltak hanem egypetéjűek :cry: szóval köze nem volt hozzá a clostynak :roll:
és nem csodálom hogy izgulnál mert én rettegek tőle a vetélésem óta :oops: :oops: :oops: :cry:

puszi
gigi
Vendég
 


szia Gigi! juj, mi az az ip?? nekem nagyon jó dokim van, profi fölszereléssel, csúcsmodern technika. ha kell, megirom privátban. nem olcsó, egy magánrendelős beszélgetés egy tizes. de legalább odafigyel. mikor volt a vetélésed?? mennyi idősek voltak? valami okot találtak??
kokor
 
 


Szia gigi!

Örülök, hogy itt vagy! Gyere bátran, mindenkit szívesen látunk :D Gondolom az ip=időpont, nem? :D Nos, a spermavizsgálat többnyire együtt jár egy tapintásos vizsgálattal is és néha UH is van. Szegény fiúknak egyedül kell kicsalogatni a kiskatonákat, de hallottam már olyat, hol besegíthet a feleség :wink: A tapintásos vizsgálat valamivel kellemetlenebb, mert ez az a bizonyos előrehajlós... Az én párocskám ezt nem tudta és szegénykém nagyon zokon is vette :shock: Tulajdonképpen ez a prosztata vizsgálata, azt nézik, hogy nincs-e megnagyobbodva.
A hsg az az átjárhatósági? No ezeket mindig keverem...Attól egy percig se félj! Én nem tudtam előtte semmit az egészről, nem is féltem és kár is lett volna. 5-10 perc alatt kész az egész. Annyi az egész, hogy egy katétert bevezetnek a méhedbe és feltöltik kontrasztanyaggal. Ha átjárhatók a petevezetékek, a kontrasztanyag feltölti azokat is. Közben UH-gal nézik mi történik. Egy picit feszít belül, de elviselhető. Bár igaz, hogy nekem mindkét oldal jól átjárható volt a vizsgálatkor és lehet, hogy akinek elzáródása van jobban fáj, hiszen akadályba ütközik a kontrasztanyag.

Remélem segítettem! Szorítok, hogy minden eredmény jó legyen! :)
T
tapedli
 
 


Sziasztok!

Gigi!
Az én páromnak nem volt ilyen előrehajlós dolog vizsgálat közben.Egy kis mogyorózás volt és UH.Ezzel megnézte a prosztatát és hogy nincs e hererákja.De nem vészes.Szerintem nem mondj semmit a párodnak,jobb ha ott szembesül a vizsgálatról.Legalábbis én nem mondtam semmit,pedig én is tudtam mik lesznek.Így szívesebben elment.Nekünk vinni kellett az anyagot.
A többiről én nem tudok nyilatkozni.

Kép
breni
 
 


kokor,
várom a privit minden infóval,elérhetőségtől kezdve.... :wink:
a vetélésem novemberben volt,12 hetesek múltunk már :cry: okot illetőleg csak feltevések vannak.mint pl hogy hibás volt a hímivarsejt,vagy a petesejt,vagy fertőzés vagy mikor kettéváltak letört egy komoszóma........

tapedli.
megfejtés tökéletes :lol: :lol: :lol: :lol: hsg-től meg nem félek csak kéne vki aki megcsinálja nekem :roll: mikor szokták csinálni,azt nem tudod?mert gondolom nem független a ciklustól........

breni,
neked is köszi a infót,szerencsére párom nagyon jól fogadta :wink:
Vendég
 


gigi,

sajnos nem emlékszem nekem a ciklusom melyik szakaszában csinálták, de van egy olyan érzésem, hogy ez nem is volt fontos. Egyébként emlékeznék, asszem :roll:
tapedli
 
 


thunderstorm,

voltatok már Tapolcán? van már valami hír? nagyon eltűntél :shock:
tapedli
 
 


gigi
nekem most fogják csinálni a hsg-t, ciklus első felében kell.

Kép
gaby25
 
 


tapi,
rákerestem a különböző átjárhatóságikra a gugliba és 3 féle is van :shock: :shock: van a régi jól bevált lapar ami ugye műtét és altatásban csinálják.van a hsg ami röntgenes és van még vmi aminek má nem tom a névét :roll: :oops: de az az amikor UH-val nézik közbe hogy átmegy e.a leírásodból neked ez az utolsó volt,nem hsg sztem.de nekem is ez lesz ha lesz vmikor az tuti :lol: :lol: :lol: :lol:

gabi,
drukkolok nagyon és ha van rá mód majd oszt meg velünk kérlek a tapasztalataidat.gondolom akkor az uh-sat is a ciklus első felében kell :roll: úgy lenne logikus :wink:

és akkor akinek apája volt spermavizsgálaton,senki nem csináltatta magánba?????????????????????????????

puszi
gigi
Vendég
 


Sziasztok!!
Most csak egy gyors bekukk,mert ezer a dolgom.

gigi83:Mi anno a János kórház andrologiáján voltunk sperma vizsgálaton.
Elöször mentünk a dokihoz,ő adott időpontot a vizsgálatra.Ez egy hétvégi nap volt,és nem volt egy lélek sem.
Becsöngettünk,és egy fiatal,de hatalmas nővérke jött ki.
Megmutatta a szobát,ülögarnitura,ujságok,videok stb.
Nem volt ciki,és én is bent maradtam apával.
Szerintem nagyon jol volt megoldva a helyzet,nem érzi magát kellemetlenül az ember.Igaz mi végig röhögtük :lol:

További szép napot mindenkinek.

Kép
dorcacs
 
 


Gigi!Mi magánba voltunk anno,10.000.- volt a spermavizsgálat,a többiért mi nem fizettünk(ismerős a doki).

Kép
breni
 
 


breni,
gondolom nem pesten voltatok :cry: :cry:

dorcas,
és van ennek a dokinak magánrendelése is?esetleg priviben tudsz adni elérhetősget tőle?

kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Vendég
 


Gigi!Hát nem sajnos.Debrecenbe,az ország állítólag legjobb andrológusánál.De biztos Pesten is van maszek és jó doki.

Kép
breni
 
 


breni,
hát odáig asszem nem utazunk :lol: :lol: :lol: :lol: sztem is van pesten is csak még nem találtam meg :? de rajta vagyok az ügyön :wink: köszke még egyszer :D
Vendég
 


gigi83:sajna nem tudok rola semmit,de már a nevét sem.Mi már több mint három éve voltunk ott.
Akkor tényleg nagyon szinvonalas volt az egész,mint egy magánrendelő.De csak háromszor voltunk ott.
A neten biztos van jó pár magánrendelő.
Igaz én multkor börgyógyászt sem találtam (magánt)a 3-ik kerben.
Pedig állitólag van.
Hát sok sikert.
Drukkolok nektek.

Kép
dorcacs
 
 


mi a Krio-ban voltunk. Az is magán, 12.000 ft volt egy vizsgálat. Van weblapjuk, a XV. kerületben vannak.

http://www.krio.hu/
tapedli
 
 


mi a Krio-ban voltunk. Az is magán, 12.000 ft volt egy vizsgálat. Van weblapjuk, a XV. kerületben vannak.

http://www.krio.hu/
tapedli
 
 


na ez kétszer is sikerült, bocsi :oops:
tapedli
 
 


halihó,
na megvan az ip a spermavizsgálatra :wink: és asszem mi megint kifogtuk a legdrágábbat mert 15.000 lesz :evil:
és a szőke nős kérdésem :lol: :lol: :lol: :a 3 nap önmegtartóztatás mit jelent konkrétan?hogy 3napig no sex és a 4.nap a vizsgálat napja :oops: ?vagy a 3.önmegtartóztatási nap a vizsgálat napja :roll: ?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: