Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Jelenleg meg vagyok hülyülve.... nem bírom már kivárni, h most mi lesz.... :? :oops:
Olyan sokáig tart ez az egy hét :!: :evil: :evil:

babszika
 
 


Jó reggelt!
Babszika kitartás! Halgass a Danára, és próbáld elterelni a gondolataidat! ( Bár tudom, hogy mondani könnyű) Mikor derül ki? Szorítok!
Dana hol vagy?
Pusz
Vendég
 


Sziasztok!

Babszi...csucsulj le csukd be a szemed es koncentralj egy nagyon kellemes szituáciora...valamire, ami kellemes erzetet valt ki beloled...vegyel mely lelegzetet lassan, ki es be....

amugy multkor pont igy voltam.... legszivesebben a tukorbe boxoltam volna...KONCENTRALJ!!!

udv nektek
gyongyi1971
 
 

 
 

Jovo kedden megyek UH-ra tusszoerest nezunk...most pl. a ciklus 13. napja lesz...de tutti, hogy par nap mulva( 15-16 korul )ujra kell menni...aztan akkor lesz szurizas is..


Dana, sajna a ferjemnek nem jok az eeredmenyei...2-3 honapos idotartam, amig javul az allapota...amugy aszem azt sikerul elernem, hogy TALAN TALAN a hianyzasok miatt visszahivjak a helyere, mert a dokihoz jarast kezelest maskent nem tudjuk megoldani...aztan belevagok egy kis reform-konyha bevezetesbe...szoval megprobalom kimozditani a megszokott dolgokbol.....mint minden ferfi egy kisse pesszimista...de majd segitek rajta...de hogy itthon van kb. 1 honapig tutti...ez nekem megnyugtato....tudjuk mas okbol is jo hogy itthon lesz...
hala istennek a :oops: temakrol viccelodik...szoval siman fel fogom viditani.....
pussz
gyongyi
gyongyi1971
 
 


Sziasztok Lányok!
Itt vagyok, tegnap olyan tompa napom volt, semmit sem akkor és úgy csináltam, mint ahogy kellett volna, így aztán nem jutott idő a netezésre (sem) :(

Ria
türelem,
legyen minden napra valami kis öröm…kicsi jutalom…(egy kis kávézás egy jó helyen, kis séta, kis meglepi magadnak stb)
Elterelésképpen várd inkább a húsvétot…az is közeleg. Minden nap tégy egy apró előkészületet a húsvétra: pl egy kis dísz az ablakba, egy apró ajándék megvétele a rokonoknak, egy jó recept kipróbálása, függönycsere, polcátrendezés, fiókselejtezés, ruhatár-szanálás…stb stb.minden nap csak egy kis dolog…és már rohan is az idő..
az időt kis szakaszokra kell osztani,úgy gyorsabban telik, mindig egy közeli időpontot jelölj ki, amit vársz, ami valami jót hoz.
Gyakorlatot kell szerezni türelemből, mert aztán hogyan fogod türelemre tanítani a kis akaratos 3-4 évest, mikor nyár közepén követeli majd, hogy legyen már karácsony, szülinap meg minden…?

nagyon jó, amit Gyöngyi javasol!!! Szeresd magad egy kicsit :wink:
Különben jó az aláírásod :wink:

Viki,
Te nagyon csöndes vagy, ügyesen kontorlálod magad...ugye? :wink:

Gyöngyi,
tünetek javultak? Zozo?
Férjecske?
Most akkor pihin vagytok???? :D

puszi
Dana

Kép
danaaia
 
 


kontorlálod = kontrollálod
:D :D :D
itt püföl Zsigi, így tuti jó új szavakat alkotok :D

Kép
danaaia
 
 


Szia Dana,

Vegre itt vagy te is...szoval ne izelj a hibakert...nekem itt a melohelyen nincs magyar ekezetes billentyuzetem, es mar otthon is raszoktam erre...plusz mellegepelek....a lenyeg kijon

tenyleg varazsutesre elmult a feszkom...( itthon/otthon van a nagybebim=apa)...most neki keresgelek valami jo kis dietas leirast ... hamarosan fodrasz aztan biopatika, majd indulok haza Kanizsara...Zozo istenien van tegnap anyosomeknal aludt, mert este kesore volt idopontunk a ferjem dokijahoz( 22-kor vegeztunk es meg vissza Kanizsara)...ez akkor is sokkal jobb, mintha Bp-n kezeltetne magat...dragabb, uj orvos ( a mienket istenitik) kozelebb is van, amugyis sokat ingazunk...ez az 50-50 km pedig nekem mar nem kunszt.....persze drukkolok magamnak IS hogy ez a honap mar eredmenyes legyen,

hat a 3-4 evesekrol en is tudnek meselni...KIAGASZTOAK...mindent maga akar csinalni a sracunk...ha valamit arreb teszek addig hisztizik, amig nem teszem vissza, fel nem emelem, hogy esetleg elerje, es o tegye el onnan....3 napja kitalata, hogy keresei a kis fa páváját ez egy 1x1x0.5 cm-s fa allatfigura...2 napig krestem...sehol semmi...de ne tudjatok meg mit muvel, sirankozik kiidegel vele....egyedul a buborekfujasssal lehet 100%-ban elterelni a figyelmet...mar hianyzik.....

Dana a gyomoreges fel kicsit megvan azert...tegnap nem is meloztam elotte nap majdnem nem ertem haza delben, annyira pocsekul voltam....na es a closti mellekhatasa....a fenyzavar, homalylatas...szepen lassan totyogtam haza kocsival....a mai nap halal uncsi itt bent...de a 3-orat megvarom aztan iszkiri tempo iszkiri( :lol:
gyongyi1971
 
 


Dana

Julcsi lanyotok korcsoportos oviba jar, vagy vegyes csoportba?
udv
gyongyi
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!
Nektek is szokott olyat csinálni, hogy megírjátok a hozzászólást, és eltűnik???? :evil: Nagyon bosszantó!
Ria! Remélem, még a jövő héten egyikünknek sem derül ki, hogy mi van, mert az azt jelentené, hogy nem jön meg. Mert tesztelni ugye még te sem akarsz a jövő héten? Mert én még nem.
Dana! A nyugalom , látszat. Figyelem mindennap, hogy érzek-e valamit, ami más, mint eddig. A 20. nap után mindig ezt csinálom, és hát ugye ez a 22. már......Ilyenkor előretekerném már az időt úgy 10-15 nappal.
Gyöngyi! Az a lényeg, hogy mi tudjuk, értjük, mit akarsz írni. Miért nincsenek a melóban ékezetek? Lehet, hogy már írtad, de szita az agyam.... :oops:
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyok...ÉKEZEK

szóval nem tudjuk beállítani ( még az IT sem vagy nem akar babrálni vele) a magyar billentyűzetet...de sebaj...

a nevekbe mindig belekavarodok...szóval akkor Ria ( babszika) és Viki fej fej mellett haladnak a pozitiv teszt irányába... kezdek én is izgatott lenni... :wink:
pusszancs

kellemes hétvégét
Gyöngyi
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
amikor 11kor írtad, h csucsuljak le, az tök jó lett volna. :wink: De sajna dolgoztam és holna p is megyek... :roll:
Bárcsak már ott tartanék én is, h a 3-4 éves gyerkőcöm kiakasztana!!!

Jezsek!
Kb. egy hét múlva nem várom.... de akkor még nem akarok azonnal tesztelni, mert nem akarok csalódni.

Dana!
Meggyőztél! Ígérem, h próbálok figyelni arra, h ne agyalogjak. :wink:

Viki!
Isten ments, h teszteljek! Nem merek!!! :lol:

babszika
 
 


Sziasztok!
Gyöngyi! Haladunk, haladunk. Reméle, igazad lesz, hogy a pozitív teszt felé......
Megyek főzök, mososk, takarítok. Délután jövök!
vikike0429
 
 


Én meg dolgozok.....
Szóval, én is csak du. tudok jönni..... :(

babszika
 
 


Szia!
Sajnálom, hogy dolgoznod kell.
Én most lettem kész mindennel. Jöhet a pihenés! :D
vikike0429
 
 


Szasztok!

Babszi...igaz ha van már egy gyerkőc, akkor egy árnyalatnyit más a dolog....de amúgy én is úgyanúgy bírnék ordítani, mi a fenének ilyen bonyolult ez a babásodás...bezzeg ha 18 éves lennék senkim nem lenné, és abszolut távol állna tőlem a gyermekvállalás tutti becsússsssszanna a bébi...amúgy egy tök normális kinézetű beszédű szóval szociálisan átlagos csajszival beszélgettem múlt hétfőn amikor a bogyókat írattam fel...neki a 6. gyermek csúszott be.....6. értitek...nekünk miért nem csúzsik be az első és második és ahanyadik bébi????? :x :lol:

Szóval...a barátnőm, aki szintén fél éve igyekszik a 2. gyerkőcőt összehozni hites urával, már épp készült hogy visszamegy a dokinkhoz ( tőle kaptam az új dokim ötletét)...szóval a múltkori randi ügyében nekem 250 km-t kellett utaznom az uram után...az egész így utólag nonszensz volt....a kapkodásnak semmi értelme....szóval náluk aludtunk :oops:
nos nekem nem jött össze a babó, de ő hál istennek 6 hetes terhes....szóval akarták már nagyon, de mégis volt annyi baja és függő ügye amik annyira elterlték a figyelmét, hogy nem koncentrált erre....amúgy megmondtam hogy ide oda és oda...küldje a gólyát és tárt kémények várják.....na és hamarosan jó páran követjük a kismamaságát...

most egész jó a kedvem....napok óta nem vagyok rosszul...aszem a férjecském hazajövetele ( igaz csak pár hétre) megoldotta a feszkómat......
gyongyi1971
 
 


Szia!
Grtaula a bartnődnek! Hát, igen, ez a "becsúszott" egy baba sztori, nekem is az agyamra megy. Aki nem akarja, annak becsúszik.Tudom, hogy nem szabadna arra koncentrálni, de hogyan? Akinek nem jut eszébe nap, mint nap, az sztem nem is akarja igazán.
Örülök, hogy jó a kedved! Főleg, hogy lassan jönnek az esélyes napjaid! Kapd el a Férjed! :oops: :D
vikike0429
 
 


Szia Viki!

Most csak olyan nyugdijasok vagyunk a gyerkoc a szuleimnél 50 km-rel arrébb....épp a Szabadság szerelmet néztük meg...kedden viszont már indul a visszaszámlálás...az a 13. napom ( UH)...majd csütörtökön vagy pénteken újra UH és biztos kapok egy kis tüsszőrepi injekciót is, akkora majd komolynan belevetjük magunkat.... :oops: :D
Amúgy azon én is meditáltam, hogy a topikfüggőség esetlen még fokozza az odafigyelést, de aszem több a pozitív mint a negatív érvem mellette :lol:
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!

Hát, a függőség jeleit már én is kezdem észrevenni..... :lol:

babszika
 
 


Sziasztok!
Lehet benne valami.......De olyan jó itt! Így hát maradok! :D :D
vikike0429
 
 


Szaisztok!

Tegnap az HBO-n adták a Fekete víz c. filmet. Bálintom azt mondta, h szellemes film (ő halálra parázza magát én meg imádom), de azért nézzük meg. Hát, jól megnéztük....
Nem tudom, h ki látta, de én kikészülztem a végére....

Aki látta, az tudja, h mi vége....
Én utánna kb. 1 óráig zokogtam! Már azon voltam, h be kell vennem egy nyugtatót (de nem mertem, mert mi van, ha van bébi).... Csajok! Én annyira rettegek attól, h nem lesz gyerekünk! (most sem bírom bőgés nélkül)
Tudom, fiatalok vagyunk, sok időnk van még.... de.....
Nem tudom, h mi van velem (biztos a hormonjaim). Apa sem tudott megvígasztalni és álomba sírtam magam....
Nem volt a legjobb este...
Ma pedig úgy keltem, ahogy feküdtem...
:cry:

babszika
 
 


Bánatomban kitakarítottam.... :)

babszika
 
 


Szia!
Buksisimi.Nem láttam a filmet, de ezek után nem is akarom.
Fel a fejjel! Sokszor gondolom én is így, de tudod mi éltet? És ez most lehet, hogy hülyeség. A lombik. A mai orvostudományban már rutin megcsinálni egy beültetést. Ha jövőre sem jön össze a bébi, tuti, hogy belevágunk.
De mi lenne, ha inkább már most nem jönne meg egyikünknek sem??????? :wink:
vikike0429
 
 


Hát ez az!!!!
én arra hajazom, h most együtt van a ciklusunk és együtt babásodunk! :wink:

egyébként nagyon jó a film!
szóval, ha babás leszel már, akkor nyugdtan nézd meg. kicsi para, kicsi anyai szretet, kicsi földi gondok.... szóval, jó! (apa is elsírta magát)

babszika
 
 


Bocsi hogy betolakodom...

Vivike,
Azért ez a rutin eljárás bizony sok veszélyt rejt magába és feltételekhez is kötik nem véletlenül! Lombik elött azért még van egy pár más lehetőség ami kevésbé veszélyes. Kívánom hogy ne legyen rá szükséged és minnél elöbb bebabásodj. Inkább az nyugtasson meg hogy igen is lesz babád mert miért is ne lenne? Tudom nem könnyű rá várni de a végén mindenkinek sikerül, jövőre már nem ezen fogsz gondolkozni hanem a babaszoba színén :wink: bocsi hogy belekotyogtam :oops:

Mindenkinek gyors babásodást sok sikert!!
Vendég
 


Bocsi Vikike akart lenni!
Vendég
 


Sziasztok!

Nos felébredtünk...de látom ti nem pihiztetek sokáig...
Szóval ez az optimista hozzállás kell...Pandácskának részben igaza van...de tényleg felfogás hozzáállás kérdése, hogy a lombikozást veszélyesnek tituláljuk...az egyik egyetemista barátnőm én 35 éves és 3 hónapos vagyok( szóval mielőtt mosolyra fakadtok...nem 36...) szóval ő kb. 34-35 első bab és a második lombikra várnak, ezt 2x kellett stornózni( szóval meghíusult) először az első kezelés( komoly stimulálást kell végezni mielőtt leveszik a petesejteket...s nem 1 vagy 2 darabról beszélnek...mint pl. UH+ tusszőrepi...aztán gyógyi azért hogy ne legyen ovuláció, hanem mesterségesen levehetőek legyenek a petécskék...aztán a belültetés előtt az apai oldalról a macera...szóval a második nekifutás az említetet stimulációk miatti májfunkció leromlás miatt, majd a petefészek elcisztásodása miatt maradt el...ez utóbbire 1 hó pihenőt javallt Dr AGY ( tudjátok a reprodukciós haza zsenink) ...de a barátnőm pl. már annyira leredukálta az akarást, hogy még sírni sem sír ...szóval talán elfárdat egy kicsit....tehát nem leányálom a dolog, de a lényeg ....amit előtte kell csinálni azt úgyis végigcsináljuk...ehhez a párunk is segít.....nagyon okosan kelle valahogy nem odafigyelni....röhej...de az első gyerkőcnek fél évvel előtte nekiláttunk, de én már kb.7 évvel ezelőtt, amikor még senkim sem volt (komoly kapcsolat) akkor rászántam magam a petefészek ciszta műtétre....nagyon tudatosan csináltam, igazából egy évi gyógyó kezelés után amikor a dokim injekció kúrát akart kezdeni, leállítottam: doki valami hatékonyat ...azt mondta az csak a műtét, nosza akkor gyerünk doktor úr...műtsön meg, erre ő, ezt maga nagyon átgondolta és mikorra tervezzük...én erre nanaá holnap...szóval így 1,5 hónapo múlva volt egy kürtet altatásos egynapos kórházas beavatkozás( petevezeték átfúvással) majd 2 hét múlva cisztaműtét: ékresectió és pontkoagoláció...a lényege, resectioban kivágtak a cisztából, ami olyan volt( elsorvadt tüsszők alkottak cisztát) azt kilyuggatgatták... nekem az az egy hét kórházi bentlét SZOT üdülés bolt...plusz 3 hölggyel....nos a ciklusom rendbejött...és aterhesség így utólag sem sokat váratott...folytatom mindjárt
gyongyi1971
 
 


kürtet=küret

A férjemet társkeresön ( napilap) keresztül ismertem meg...szóval az otipizmus és a tudatosság abszolut bejött...az általános iskolai barátnőm akivel közel 20 éves baratság szakadt meg.... az élő példa: a lustaság, tunyaság és az életfelfogás ( semmibe nem akart belevágni, a bulikra én nogattam el, én cipeltem nyarlást én szerveztem...szóval nekem elegem lett....hozzáteszem, tudott a társkeresőzésemről, és hogy a férjeemt is így ismertem meg...ma ő még mindig kapcsolat nélkül él...tudomásom szerint....anyucika szokányája mellett......

szóval csajok oprimizmus........mindegyikünknek sikerülni fog!!!! :P :P :P
gyongyi1971
 
 


Gyöngyi,
Persze az ember nem úgy áll hozzá hogy valami baja lesz de azért tisztában van azzal hogy vannak benne veszélyes dolgok ez azért kiderül egy konzultáción. Ez inkább utolsó lehetőség a pároknál... van elötte több dolog pl. az inszem, gyógyteák, hőmérőzés stb. amik nem olyan megterhelők a szervezet számára se testileg se lelkileg érdemes ezeket elötte megpróbálni. Ha nincs eredmény akkor érdemes lombikozni... ez persze csak az én véleményem.
Vendég
 


Szia pandácska...

Most nézem a vonalzódat... gondolom az Uh+tüsszőrepi ciklusokon már túlvagy így a 3. inszem táján?
gyongyi1971
 
 


Gyöngyi,
Igen azokon már túl ez az utolsó inszemem ha nem sikerülne(remélem fog!!!) akkor áprilisban kezdődik a lombik. Jó lenne nem eljutni addig!!
Vendég
 


Pandácska...és hanyadik inszem? (6.?)

Van valamilyen komolyabb indok, hogy eddig nem sikreült? Vag yegyszerűen nem jött össze?...
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!
Pandácska! Persze igazad van. Én sem úgy írtam, hogy holnap rohanok a lombikra, hanem , hogy utsó lehetőségként az is ott van. Környezetünkben nagyon sok lombikos bébi van. Az egyik ismerősünknek 3 ikerfia lett, a másikok kétszer menetek lombikra : Így van már két 6 éves, és két 6 hónapos fiuk. :D
Szóval végső megoldásnak írtam.
Sok sikert az inszemhez!Hamarosan kiderül......
Gyöngyi! Én sem bírom azokat, akik "sírnak", hogy nincs senkijük, de nem is tesznek érte.
vikike0429
 
 


Gyöngyi,
Harmadik. Elzáródott jobb oldali petevezető és peteérés hiánya.

Vikike,
Kivizsgáltak már titeket? Mióta próbálkoztok? Mindennek az alapja egy jó doki ha azt megtalálod hamar lesz babád. Most hol tartasz a ciklusodban lehet neked drukkolni?
Vendég
 


Panda!
Vikinek azért nincs vonalzója, mert egyformán tartunk.... és megbeszéltük, h én kölcsönadom neki. :lol:

babszika
 
 


Babszika, :D
Akkor egyformán kell pozitívat is tesztelnetek. Drukk nektek++++
Vendég
 


Köszi!
De abban is megegyeztünk Vikivel, h túl hamar nem tesztelünk.... nem merünk :roll:

babszika
 
 


Sziasztok!
Panda! Igen, elkezdtük a vizsgálódást...Férjemet már vizsgálták, nekem pedig ez az első Clostis hónapom. És ma vagyok a 25. napon, ahogy Ria is. És mind a ketten készülünk a + tesztre.
UGYE RIA???????? :D
vikike0429
 
 


Hááát, Viki!
Én nagyon elbizonytalanodtam... :?
De persze készülök rá, csak még azt nem tudom, h mikor.... :?

babszika
 
 


Sziasztok!

Ha neha neznek is akkor latnak a pandacska vonalzojan a 3. inszemet....

nalunk az apa vizsgalat majd a 3 .clostis utan kellene hogy legyen (DE NEM IS KELL)...valoszinu mivel van mar egy spontan terhessegbol szuletett gyermekunk....amugyis az ev elejen mentem az uj dokimhoz: aki azt mondta, nincs mit tökölni 4-5 honap aztan belevagunk a ferj vizsgalataba, aztan a tapolcai intezet....eloszor inszem...a tobbirol kar beszelni, mert ennek ossze kell jonnie....most ez az ujabb 100%-s honap...ez lesz a nyero...

csajok akkor is final countdown...izgulok....azert azt dontsetek el ki kezdi majd elsokent a tesztelest mert akkor 9 honapot kell varnunk...jaj es ne feledjetek, belekeveredtetek a babanet halojaba, aztan utana is kapcsolattartas ám...nemám eltunedeztek
gyongyi1971
 
 


Gyöngyi!
Akkor a Viki kezdi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:twisted: :twisted:

Én meg majd tőle függően vágok bele.... :lol:

babszika
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkit puszilok,
már csak nagyon óvatosan merek írni, mert vagy a gép száll el (nagyon labilis mostanában....tán a hormonjai :D ) vagy a babanet írja ki, hogy kívül tágasabb nekem.

Üdv itt Pandácska, látom Te sem ma kezdted a fórumozást :)

Mindenki legyen határozott és főleg jókedvű, senki se hagyja magát depresszióba dönteni kételyei által...na ezt jól 'megaszontam' nektek :lol:

Tegnap nagyot sétáltunk, mentünk cukrászdába, meg aztán kicsit kertészkedtünk is...szupi délután volt :)

Zsigi finoman éreztette, hogy köszöni, de neki már bőven elég napközben 1 azaz egy darab alvás :arrow: úgyhogy mostantól tuti ritkábban tudok benézni ide, akkor is főleg délután...
de igyekezni fogok, mert én is függő vagyok, legszívesebben persze mindannyiótokat ideköltöztetnélek a szomszédságomba, hogy kényem-kedvem szerint átfutkározhassak ahhoz, aki épp itthon van és jól kifecserészhessem magam...ez (is) az, amire szüksége van egy nőnek minden nap...dehát nem laktok itt, szóval marad a fórum.... :lol:

Nagyon szép hetet mindenkinek
üdv
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!

Ria! Én is kezdek bizonytalankodni. Délután asszem éreztem a pocim...Csak egy picit, de.... :cry: Én, ha nem jön meg , 4-én reggel bevállalok egy tesztet az évfordulónkra.... Bár addig vagy megjön, vagy akkor negatív lesz. Most ilyen negatív vagyok... :oops:

Gyöngyi! Látom, Te viszont pozitív vagy! Most jönnek a "nyerő" napjaitok,maradjon is meg az ilyen jó hozzáállásod!És persze, hogy itt maradnék veletek mindig!

Dana! Én itt lakom....10 km. Szaladj át csvegni, ha gondolod! :D

Eldugulok. :oops:
vikike0429
 
 


Sziasztok!
Hű Lányok, egy kicsit kimaradok és mennyi mindent írtok!
Nálunk hétvégén össznépi összejövetel volt, az egyik nap az Apósomék, a másik nap a Bátyámék voltak ebédre hivatalosak hozzánk, úgyhogy esélyem nem volt a gép közelébe jönni, estére meg úgy elfáradtam, hogy kidőltem.
Szia Pandácska! Drukkolok, hogy ne legyen szükség a lombikra.
Ria nézz ki az ablakon! Süt a nap, csiripelnek a madarak itt a tavasz! Biztos, hogy most sikerül! Legalább is én ezt mondogatom magamnak....Én holnap kezdem a Costyt, és próbálok pozitívan hozzáállni! Az az egy vígasztal, hogy a kolleganőm nővére pénteken hozott világra egy 56cm, 4,8kg-os babát! Közel 10 éve próbálkoztak, már túl vannak több beültetésen ( ha jól emlékszem 5-ön), és most 40 évesen természetes úton összejött nekik úgy, hogy már lemondott rolla és elkeztek az örökbe fogadáson gondolkozni. (Én azért nem szeretnék ennyi ideig várni.)
Szóval hajrá Costy! :D
Vendég
 


Viki!
Az a gáz, h ma már én is éreztem a pocim... :? :?
de nem is fojtatom.... az biztos, h méhnyakváladékom még mindig van.... amíg van, addig reménykedem!!!

jezsek!
Igazad van. Ma megint sétáltunk egy nagyot apával és nem is agyalogtam a bébin. Jót tett! :D
Nagyon szurkolok neked jezsek!!!

Egyébként idén már azt hiszem a 8. éve, h a csop.vezetőm próbált teherbe esni. Erre ma kiszúrtam, h babája lesz. Én úgy örültem és vhogy azt éreztem, h akkor nekünk is lesz, csak idő kérdése. Ahányszor nem sikerül, mindig arra próbálok majd gondolni, h új hónap, új remények, új lehetőségek! :wink:

babszika
 
 


Sziasztok csajók!

Jezsek csupa jó hír és követendő példa...mindenkinek lesz babója nyugi...különben amint látni fogjátok a pozitív tesztet felfoghatatlan a tudat hogy baba lesz a pocakban...pont a két véglet, amennyire pocsék és megmagyarázhatatlanul negatív annyira lesz különleges a tudat a babaváráskor...hamarosan megtudjátok......

Babszi a méhnyálkahártya folyás nálam félelmetes, nem tudtam mi a fene történik...na a closti dolgozott.... ha nem ciki...lecseréltem a totyipapírt bébi popsitörlőre, mert rövid körömmel is úgy járok pipi nután, mintha óriási műkarmaim lennének és kilyukad a cetli... :lol: :lol:
amúgy péntekre szabit tervezek...a srácot is lepasszolom, amolyan nosztalgia randit tervezek....( az már a szuri után lesz)


Ha belegondoltok az egész élet harc....( + - értelemben....) a párkapcsolat sem idilli románc, hanem komoly feladat létezni megfelelni és jól érezni magunkat benne....majd jön a gyermekáldás nehézség időszaka( nekem épp most) ti még jóval ifjabbak vagytok....ezen is túlleszünk...aztán az anyaság...ami annyira megmagyarázhatatlan, nekem most 3,5 év elteltével kezd homályosulni, hogy miről van szó.....próbálok gyermekpszichológus lenni ( a férjemmel is néha) hogy dolgokat megértsek és túléljek külkönösebb kirohanások nélkül....a NŐK félelmetes strapabíró EMBEREK.....utólag az egész sikertelen periódus szempillantás alatt elfeledődik...

na bocsi ez nem ennek a topiknak a témája.....

szóval csajok babszi jezsek a közvetlen környezet a legjobb példa.....megaztán itt vagyunk egymásnak kibeszélésre....nyugi nyugi nyugi.... :lol:

pussz

gy
gyongyi1971
 
 


Igazad van Gyöngyi, de sajna az ember éppen akkori problémája mindig a legnagyobb ... és sajna soxor beleesünk az önsajnálatba.

De én is próbálok pozitív lenni:
ha nem most lesz a bébi, akkor majd jövő hónapban, mert a szülinapomra akar jönni! :)

babszika
 
 


Sziasztok!
Jezsek! Remélem, hat a Closti! Ez a második Clostis hónapod, igaz?
Gyöngyi! Biztos igazad van. Épp tegnap agyaltam rajta, hogy már el sem hiszem, hogy egyszer két csík lesz a tesztemen. Nem is tudom, hogy hinnék-e a szememnek.
Ria! A nyák jót jelent? :oops: Nekem is van most. Nem tudtam, hogy ez jó. :oops:

Az éjjel azt álmodtam, hogy mensisen fájt a hasam, és a terhes barátnőm nyugtatott, hogy neki is fájt, és ettől még lehet, hogy babás vagyok, nem biztos, hogy meg fog jönni. De valószínű tényleg fájt a hasam, azért álmodtam ilyet. :cry:
vikike0429
 
 


Én úgy tudom, h mensi előtt "elfogy" a nyák. Se ilyen, se olyan.... száraz leszel....

Én egész éjjel attól szenvedtem,h majd' leszakadtak a melleim. Egyébként is jól elvagyok eresztve méretileg és helyezkednem kell a hasonalváshoz, de éjjel.... nagyon szenvedtem. Felkeltem és azt tapasztalom, h ugyanott folytatódik... :evil: :twisted:
Soha nem fájt ennyire! Nem szoktam hisztizni, de ma azt érzem, h megőrjít!

babszika
 
 


Szia!
Sztem, legalábbis úgy hallottam, hogy a mellfeszülés jót jelent. Te mikor is tesztelnél?
vikike0429
 
 


Lányok!
Valamit kigondoltam ma reggel. Ha most megjön, akkor kap még egy hónap esélyt a dokim, és , ha nem lesz semmi, akkor dokit váltok. Szerintetek?
Tudjátok a Clostit is vérkép nélkül írta fel,és azt mondta, ha megjön egyből hívjam. Na már most, ha megjön felhívom, meghallgatom, hogy "mi a terve velem", és, ha megint semmi vérkép, akkor dikicsere. Nem vagyok én kísérleti nyúl. Gyereket akarok és kész!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bocsánat, ma nagyon hisztis vagyok!!!!! :oops:
vikike0429
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: