Új privát üzeneted érkezett!

Virág az én lábam is gágog........ :oops: :oops: :)
a gyalogosok se komplettek néha komolyan......
engem mióta 1x majdnem elcsapott egy balfasz azóta le nem teszem a lábam még látom hogy autó jön......pláne ha gyerekkel vagyok.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, ebben a gyalogos elénk lépésében az volt a durva, hogy jelzőlámpás kereszteződésben történt úgy, hogy nekünk volt zöld...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


betti: egyetértek csillaggal a tescós rugik,bodyk nagyon jó minőségűek :):):)én pl a pelenkáját is nagyon szerettem a lila zacsisat:) a másik a kék fehér zacsis az nejlonos az nem jó a másik az textilesebb nekem semmi gondom nem volt vele.

Csillag nem semmi:( de azért az autósokat sem kell félteni tisztelet a kivételnek:) abban is van nagyon hülye.

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

Nika, Gergő hogy van? Volt még láza este is?
Az utak tényleg tele vannak idióta autósokkal... találkoztam "párral"... 10 éve mindig van saját kocsim és viszonylag sokat vezetek. (Győr pedig elég nagy város...)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág húúúú......azért az durva.......mi van ha elütitek...mert ők nem tudják megvárni még nekik lesz zöld.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bogárka, egész délután-este vártam, hogy írj pár sort a nyelvi csoportról. Remélem minden OK volt!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Jó reggelt!

HOgy vagytok? Ma megyek diétás tanácsadásra...

kovacszsuzsi
 
 


az idősek is pociformán jósoltak.na de mindegy,nem josolgatok,nehogy már harag legyen belőlle :!: :!: :!: nekem pl most olyan a pociformám mint miáé és fiú,de nem szoltam,sorry

KépKép
bettike83
 
 


Bettikém: Látod, nálam bevált a jóslatod :) Kislány lett, és a pocimból mondtad meg! Van, akinél tényleg működik.

kovacszsuzsi
 
 


Úristen, most nézem, hogy csak 3 hetem van a kórházig... tejóóójééég :shock:

kovacszsuzsi
 
 


betti, nekem is tipikus fiús pocim van, előre csúcsosodik. Bencénél ugyanilyen volt. :D

Zsuzsi, remélem megtalálják a Neked megfelelő diétát és nem kell inzulinoznod magad.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Betti:nemtom te hol látod hegyesnek a hasam,és mindig az én hasammal jössz :shock: nemis hegyes,tiéd viszont az :!: :!: :!: meg még 10 hetes vok,ebből még semmit nemlehet leszűrni :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Mia
Helyes a pocid, tényleg nagy így már 10 hetesen, de nem baj, nem vagyunk egyformák. Majd jövő héten én is rakok pocifotót, most nemsokat változott a 15. hetihez képest.
Én tegnap brokkolikrémlevest (fokhagymás zöldfűszeres kenyékockákkal) csináltam, meg palacsintát sütöttem. Abból még van mára is. Mellé még bolognai tésztát csinálok. Regi kedvence. Egyébként jó ötlet, hogy így kérdezed, mert sokszor nem tudom mit főzzek, és hátha találok valami jó ötletet, mondjuk csütörtökre.
Ja meg Reginek, és apának májgombóclevest is csináltam, mert Regi azt akart enni.

Csillag
Én remélem eljutok a turiba, mert ha Regi esetleg nem tud menni oviba, akkor sajna kimarad. De csak nem lesz beteg jövő héten.
Hol csináltattok szandit, a Florensnél (Lajta úton) jó kis gyógycipőket készítenek. Mi mindig ott vesszük a szandikat Reginek. Neki bokatartósat ajánlottak bentre, úgyhogy az oviban azt hordja.
Vendég
 


Mia: Miért baj, ha Betti a te hasadat tartja szépnek? Nem hiszem, hogy bántani akart ezzel...

kovacszsuzsi
 
 


Csillag: Remélem én is, mert ez így nem állapot :( Ma reggel ettem egy zsemlét párizsival és egy kávét ittam édesítővel, egy órára rá 9.8 a cukrom. Bele fogok bolondulni. :evil:

kovacszsuzsi
 
 


Bettike dehogy lesz itt harag!!!!!!!!!!!!!...irgum-burgum :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lányok! 11 15 kor indulunk Győrbe a Kaáliba első konzira! izgulok, és nagyon nagyon várom!!!!!

KépKép
dike
 
 


Dike mindent bele !!!!!!!!!!!!!!!drukk!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


zsuzsi: én írtam volna hogy baj? nem azt írtam, csak már olyan izé ez a hasról jósolgatás :shock: :roll: ismerősömnek totál hegyes volt a hasa és mégis kislánya született,erről ennyit!!!!!!!!!! :?
Akkora hülyeségnek tartom,de most komolyan :twisted:
Vendég
 


Nita:én nem haragszok,csak nem értek eggyet :!: :!: :!: :!: ENNYI :!: :roll:
Vendég
 


Mia tudom én hogy nem haragszol....csak vicceltem:)
én ezt a jósolgatást itt be ott ki engedem..had mondják........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nemtudtam megállni szó nélkül,de ha vmi nemtetszik én ki is nyilvánítom,egyébként nemizgat,csak megjegyeztem :roll:
Vendég
 


nemszoktam semmit magamban tartani,ha arról van szó,sokan ez a tulajdonságom miatt nemszeretnek,mert ami a szivemen az a számon :lol: ilyen vagyok :roll: Vagy megszoksz vagy megszöksz :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


sziasztok!
húha! forr itt a levegő egy kicsikét!
szerintem ez nem az a társaság, ahol bárki is bántaná a másikat. csak kit ez foglalkoztat, kit az.
egyébként én nitával értek egyet a poci-jósolgatás terén. egyiken be, másikon ki.

betti: én még nem írtam neked, de tutira senki nem néz rád csúnyán, mert picikét csalódott voltál, h kisfiatok lesz. tudod! én soha nem titkoltam, h fiút szeretnék, és tessék, úgy tűnik elfelejtett kinőni a kuki.
de nálunk eltelt egy hét és már el nem cserélném fiúra. (pedig még meg van rá az esélyem, mert nem tutira mondta a doki.

csillag: ilyen cipőt tb-re is lehet csináltatni. egy évben egy jár, és vannak nagyon szépek. és rászabják bence lábára. szerintem járj utána a háziorvosnál. ő írja fel receptre.

brita: én is szeretnem, amikor leírjuk, h ki mit főz, mert lehet ötletelni. regi teljesen meggyógyult már???

zsuzsi: ne így nézd, h három hét múlva menni kell, hanem azt számold, hkilenc hét múlva lesz egy zsófitok, aki olyan egészséges lesz, mint a makk.

most megyek ebédelni, majd folytatom.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Csillag: Akkor csak egy cipellő, és Bence lába hamar okés lesz! Szerintem Pankának is van egy kis lúdtalpa, de majd mi is visszük vizsgálatra. Azaz Apa, mert ugye ééén a kórházban leszek :(

Kati: Persze, hogy egészséges csöppöm lesz, nem is kétséges, csak akkor is olyan rossz belegondolni, hogy Panka nélkül leszek annyi időt.

kovacszsuzsi
 
 


Mia: Persze, én értem, amit mondasz, de szerintem nem olyan nagy tragédia, ha Bettinek úgy tűnik, hogy a te hasad hegyes. Csak azt nem értettem, hogy miért akadtál ki ezen ennyire. Most már értem... egyszerűen nem szereted, ha a hasadból jósolnak. Úgyis majd kiderül, hogy ki lakozik a pocidban :)

kovacszsuzsi
 
 


Kati, köszi az info-t a cipővel kapcsolatban. Azt, hogy lehetne TB-re csináltatni ilyen szandit, se a gyerekorvos, se az ortopéd szakorvos nem mondta... Remélem Neked van igazad. (ez a szandál most még nem olyan lesz, amit Bence lábához igazítanak, csak azt mondták meg, hogy milyen típusú legyen...)

Rita, én is a Florensnél szoktam venni Bence cipőit meg szandijait, csak eddig nem tudtam, hogy az a fajta lenne jó neki, amelyik kifelé dönti a bokáját. Majd elmegyek és megkérdezem őket, hogy van-e náluk ilyen.

Zsuzsi, nagyon sajnálom, hogy egy ilyen reggelitől így fent van a cukrod... Kíváncsi vagyok, hogy mit tud ezzel kezdeni a dietetikus...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


itt vagyok, de mindent elfelejtettem, amit írni akartam. így teli hassal ez nem megy.

remélhetőleg hétfőn lesz már otthon is netünk, majd sűrűbben jövök.

13 hetes pocis kép:

Kép

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: Nagyon helyes kismami vagy! Cuki a pocikád :)

Csillag: Amíg 10 alatt van, addig nem adnak inzulint úgy tudom. A diétának is sok idő kell, amíg beáll, ezért ingadozik ennyire. Este ugyanilyen zsömlét ettem, csak cukormentes üdítővel, és 6.8 lett utána, ami tök jó (7.0 a határ). Szóval nem értem...

kovacszsuzsi
 
 


csajok! látjátok, h nekem mennyire felül nő a hasam? olyan fura. mindenkinek alul látom növekedni. és ez már tutira nem "csak" hízós pocak, mert elég kemény is.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, nagyon csini vagy!!!! Most rövid a hajad vagy csak fel van tűzve?
A méhed egyébként tutira lejjebb van, csak ahogy nő, nyomja a többi szervedet felfelé.
Nekem most már sokszor totál ki kell egyenesednem akkor, ha leülök, és venni akarok egy mély levegőt. Eléggé nyomja Gergő a tüdőmet... (ha állok, akkor még nincs gond...)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Zsuzsi, most már értem... azt nem tudtam, hogy ez a cuki dolog csak lassan áll be a diétától...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: köszi. rövid most a hajam.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: wááááóó te nagyon csini kismami vagy!!!! :wink:
Vendég
 


Tsoooo Anyucik!:)hihi

Szoval Virag, kepzeld, az en Tesomnak olyan ludtalpa van, hogy csak ugy gagog! A mai napig. Anyuek vettek neki ilyen cipot meg olyat de csak nem notte ki, a mai napig csattog a talpa nyaron a kovon. hehe Viszont ettol volt jo a vizben amikor vizilabdazott. Ott ugye taposni kell a vizet kemenyen. :):) Jajj, ezt most nem azert irtam, hogy Bencusnak azt allapitottak meg amit, hanem eszembe jutott az en Ocsikem es gondoltam leirom. Ezen kivul pedig sajnalom, hogy Becuskanak muszaj a gyogycipo. Mondjuk...vegulis...ugyis kinovi hamarosan! :wink: Picike meg!!:) :wink: Egyebkent fajni szokott neki a laba?

Ez a poci dolog meg olyan, hogy en azt sem latom kinek hegyes es kinek nem. hihi Lehet ez csak azert van mert meg nem szultem es elkepzelesem sincs, hogyan nol egy pocak??? En a Miaet nem latom hegyesnek de a Bettiet sem. A Katien sem latok semmit, csak hogy novekszik!:) A Zsuzsie is ugy ugy gombolyu, a Virage is kerekgombolyu en nem ertem ezt hogyan latjak hegyesnek amikor az csak kerek, legyen fiu vagy lany odabent! :shock:

Rita, szuper, hogy Regi mar hamit rendel! Ezek szerint meggyogyult a kis picur! :wink: :D

Beze, a Te ferjed? Jol van mar??

Kati, annyira jol all ez a smink Neked es hozza ez a poci...hmmmm....ugy egyben vagy anyam, hogy csak na!!! Az arcod kisimulva, kiegyensulyozott vagy es happy! Latszik!!!!salalaaaa

Mia, Neked is nagyon szep a pocid! Es meg mindig olyan csinos vagy, hogy a fenebe csinalod. En gyerek nelkul vagyok de jonnek ram a kilok. :shock: A korral jar, mi, hogy hizom!??
:?
Virag is olyan vekony, meg Rita is, Beze is, Zsuzsi is, mindenki tok csinos, jo Nektek!!!!:) :wink: :wink: :wink:

OFF!!

Viragom, draga vagy, hogy gondoltal Ram, jo a suli, kemeny mert ugy koncentralok, hogy most ugy konkretan...alig elek. Halni van bennem a lelek! Ugy erzem magam, mint anno 1500 meter futas utan csak most a fejemben! :lol: :lol: Porog nagyon az ora, kerdesek, kerdesek es kerdesek es ra a gyors valaszok, kerdes azonnal valasz, kerdes azonnal valasz....blabla, huuuuu, aludni volna kedvem! :D
Vendég
 


Tudatom mindenkivel,hogy megmozdult a babucikám!!! :D :D
Hihetetlen igaz?nekem is azvolt :wink:
Előszőr csak ilyen lüktetés szerű volt,áhh mondom ez tuti nem az :!: aztán beindult,és csak úgy hullámzott a pocim,Tomival néztük,lefeküdtem és azt csodáltuk :wink: :D
Annyira hihetetlen,én szerintem elvok számolva vagy nemtom,de a hasam is nagy,babuci is mozog :roll: :shock: :D
Tomival 15 hetesen éreztem előszőr,és nála nem ennyire,csak olyan kis finoman :wink:
Ja és ezekszerint tegnap is ő volt az,mert tegnap is éreztem,de tegnap csak egy ici picikét :wink:
Szóval ezek a boldogságos dolgok történtek velem :D :D :D
Vendég
 


szijjjjaa Bogárka! hiányoztál,jól eltüntél tegnap :wink: mi a helyzet?
Vendég
 


jajj Bogárka,ugyan már,te is tök csini vagy,egy bombanő!!!! :wink:
Vendég
 


Mia szerintem ez inkább előny mint hátrány hogy ha elmondod amit gondolsz!!!!
ha tényleg mozog a baba nálad nagyon elszámoltak valamit.....mert 10 hetesen még nem érezheted a babát..........mikor volt az utsó menzid vagy péd??

Kati nagyon csinos kismama vagy!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))
szépen növöget pocakbaba!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mia: én éppen ma akartam megkérdezni, h mozgás van-e csak ránéztem a vonalzódra, hogy áááááá, hát fiatalabb, mint ééééén!!!! te tutira el vagy számolva, mert ilyet még a filmekben sem hallani, h 10 hetesen érezni a babócát.

bogár: aranyos vagy, de nincs rajtam smink. hétköznapra soha nem használok. kozmetikus szokta olyan tartóssal kifesteni a szempillámat és a szemöldökömet, de ennyi.

azért köszi mindenkinek a dícséreteket!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Hű Mia, micsoda hír! Szupi :) Lehet, hogy tényleg elszámoltak valamit... nem baj, lényeg, hogy egészségesek legyetek :)

Csillag: Majd ma kiderül, hogy mi van a cukkeronival...

Te Bogár, te valamit elnéztéél anyám :D Ééén vékony?? Olyan dagi vagyok, hogy inkább kövérnek nézek ki, mint babásnak :D

kovacszsuzsi
 
 


Nita:nézd meg felülről a második hozzászólást
http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=26099

Júni 9-én volt meg utoljára...pedig őt érzem!
Vendég
 


Mia, ez nem semmi!!!!:) 10 hetesen mozogtok?? Aszta!! Es Te is szoktal beszelni hozza?????
Amugy van itt valaki aki valoban hisz ebben es szokott is csevegni a babaval?? Es mi van akkor ha azt mondom neki, hogy minden rendben, de mast erzek?! Mondjuk lelkileg padlon vagyok de azt mondom a babusnak, hogy minden rendben kicsim. Ebbol a gyerek mit szur le??
Mia, tegnap hulla voltam, nem irtam, nem csinaltam semmit.

Zsuzsi, hol vagy Te kover, Te!!! Nem kover vagy Te, hanem terhes!! A pocid, nagy, nem TE!!! Na!!! Tessek ma` tukorbe nezni!!! :wink: :D
Hany orara mesz cukkerolni?? Aztan este meg kuksizz be ide es ird meg mi volt!!!!

Kati, en total azt hittem vagyis ugy lattam, hogy korbe ki van huzva vagyis festve a szemed!! Nem baj, na, hogy felrelatok de attol meg szep vagy! :wink:
Vendég
 


Bogi, én is félrelátok... én is azt hittem, hogy Katinak körbe ki van húzva a szeme... meg is jegyeztem magamban, hogy mennyire tip-top nő, hogy még otthon is van ereje sminkelni...

Örülök, hogy jó a suli, annak meg pláne, hogy így megdolgoztatja az agytekervényeidet! Ettől fejlődsz a legjobban! :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bogár: Ha ideírnám, hogy hány kg vagyok, besz@rnál :D :D
17:30-ra megyek cukkerra...

kovacszsuzsi
 
 


Bogár:én még nem nagyon beszéltem hozzá,csak ritkán szoktam... nemtudom,sztem megérzik ám ha az anyukájuk nincs a toppon,akkor sztem hiába mondod azt neki hogy minden rendben,legalábbis szerintem :roll:
Vendég
 


Kati:én is úgy láttam,hogy kivagy festve :wink: Nembaj Bogárka és Virág,nemcsak ti láttok félre :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Viragom, koszi a biztatast!!! En most ugy erzem, hogy...nem erzek semmit! :lol: Annak orulok, ha ettol fogok fejlodni!! Jol belottek egyebkent, jo ez a csoport nekem. Csomo uj szot tanulok. Ma pl. azt hallotam ami uj, hogy play truant.-ez nagyon fontos am, foleg ha majd munkabol logok! hihihihi:):) Veled mizus Viragom? Minden okes? A 10es listan ma nem a csucsot vered, jol erzem? Mintha nem volna jo hangulatban. Az idojaras teszi! En koka vagyok, nyomi ez a nap!

Zsuzsi, na ird le hany kilo vagy, had` kekszeljek be!:) Amugy meg nem csinalnam ossze magam mert lattam en azon a kepen, hogy nem vagy Te kover! Meg ha akarhany kilo vagy se! Es kesz!!!
Akkor 17.30kor kuldom a Bogar fele enerdzsit!! Kuldhetem mar jo elore most is!!:)

Mia, sztem is tok mindegy mit mond anyuka ha egyszer platty vagy ideges, vagy szomoru vagy elegedetlen vagy mittomen. Ekkor hiaba mondjuk, hogy de fasza ideki Te gyerek! Ugyis azt erzi a baba ami lelkunkben van. Csak kerdeztem egyebkent mert csak ugy megutotte ez az agyamat, hogy vajon be lehet e igy csapni a gyereket. Lehet meg rosszabb mert mast hallatunk Vele, mint a mit a testunk kozvetit. Naa, mindegy, en itt eldiskurolok magamban. :?
Vendég
 


Lapteto, nincs apelllllate, Zsuzsinak adom!!!
Vendég
 


Ocsem, mennyi hibaval irok ma, hihetetlen! Bocsi lanyok!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?