Új privát üzeneted érkezett!

nekem is hamar rávágták a nemét..és tényleg fiú lett:))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


fiú is jöhet :D bár én nem titkolom,lány párti vagyok :) de ez most nem jött be,nőtt kukija :D

KépKép
bettike83
 
 


Bettike gratulálok!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 

 
 

köszönöm mona. :)

KépKép
bettike83
 
 


Betti, GRATULA!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon jó ám fiús Anyucinak lenni! :wink: Egyébként a fiúkat ritkán szokták elnézni ennyi idősen az uh-n... :wink:

Nita, örülök, hogy nem a hasa miatt lázas Máté. Azért továbbra is jobbulást neki és mennek a gyógypuszik!

Kati, örülök, hogy tetszik Bogyókának az új házatok! De jó lehetett ott főzőcskézni a SAJÁT birodalmadban!

Rita, a 4 kg nem rajtam van pluszként, hanem Bence született majdnem 4 kilóval. (Rajtam 4,5 kg van eddig. Mondjuk az sem sok... :wink: )

Bogárka, de jó, de jó de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!! mármint a csoport ahová kerültél! 2 hónap alatt egy FCE az tök jó lenne! Küldöm holnap az angolos energiákat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Voltam ma dokinál, háááát már nálam sem tökéletes minden... A méhszájam ugyan még zárt, de elkezdett felpuhulni, ami szülés előtt szokott így lenni. De nyugtatgatott az orvosom, hogy ettől még nem kell megijedni, csak nagy a valószínűsége annak, hogy előbb fog születni Gergő. Az, hogy mennyivel előbb, kérdés. Annyit tett még hozzá, hogy ha 6 hetet még kihúzunk, az már nagyon jó. (Úristen, ha belegondolok az már mindjárt itt van...)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag

nem jó hireknek nem örülök de csak nem lesz gond,remélem.drukkolok neked.

biztos jó fiús anyunak lenni,csak meg kell szoknom,fura még belegondolni. :)

KépKép
bettike83
 
 


Betti, köszi, de valahogy belül nem félek. Szerintem minden rendben lesz velünk.

Elhiszem, hogy fura belegondolni, hogy Kisfiatok lesz. Mindenki tudja itt, hogy nagyon kislányt szerettél volna. Elég csak ránézni a vonalzóidra, a blogodra, arról nem is beszélve, hogy vettél már csajos rucit... Ennek ellenére csak ismételni tudom magam és újra azt mondani, hogy szuper jó érzés lesz egy kisfiú Anyukájának lenni! Aztán ki tudja mit hoz a jövő... lehet, hogy később jön majd egy hugica is... :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Igen,szupi jó dolog fiús anyukának lenni Betti,persze hogy fura,mert kiscsajt szerettél volna,de jó lesz ám majd meglátod :wink:
Vendég
 


Virág minden rendben lesz......bőven bent fog maradni még Gergő........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betti, gratula a fiuhoz!!:):) Biztosan nagyon jo fius anyukanak lenni. A ferjed hogy hivjak?

Virag, egy ismeros csajszi aug. 28ra van kiirva es azt mondtak neki, hogy elobb meg lesz, aug. 16ra " "-ben ki is irtak de meg mindig nem szult meg. A dokija azt mondta, 2 hettel tuti korabban jon, de meg mindig bent pihen!:) Szoval...semmi nem biztos.
Az angol energiat koszi! Ram fog ferni, be vagyok tojva, sztem ez nekem eros lesz.:( :)

Nita, szuper, hogy nem a hasa miatt beteg. huhhh, ko esett le!!
Vendég
 


Bogi nekünk is de még azért bennünk van a para.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!!!!

el kellett jönnöm még ma az anyósékhoz, mert annyira kíváncsi voltam, h bettiéknél mi a helyzet!!!!

betti: NAGYON gratulálok a fiúcskához!!! figyu? nem cserélünk???? :roll: :lol: :roll: :lol: :roll: :lol:
ez tényleg csak poén volt!!!!!! én éppen tegnap mondtam a férjemnek, h már annyira beleéltem magam a zsófi babába, h csalódnék, ha kukit növesztene...

állítólag a fiúk is roppant bújósak és cicásak tudnak lenni!!!!! sok-sok örömed lesz benne úgy is!!!!!!
elárulod a nevét????????vagyis a férjedét!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Betti: Gratulálok!!! Csodálatos ez az egész! Szerintem csodás anyukája leszel a kiskukisnak :)

kovacszsuzsi
 
 


Katinak igaza van..a fiúk is nagyon bújósak...sokszor még jobban mint a lányok.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


húúúú mennyit írtatok megint :):):):

ma voltam dolgozni megint magasan a legjobb voltam :):):):) megkérdezték ma ha úgy alakul tudnék e mindennap menni? mondtam pesrze majd megoldjuk a gyereket :):):) nekem meg több pénz :):):)

Bogárka: nekem nem a valagam fájt hanem a sbem :) a hasam alján :):):)nem volt még pém :):):)húúú én szorítok hogy jó legyen neked ez a csoport hiszen a haladóban tudsz jobban fejlődni hiszen neked van már egy alaptudásod :):):)és csak pozitívan ne mondogasd hogy erős lesz neked azt mond hogy mindenben tökéletes lesz neked :):):)

Kati ugyan tőlem nem kérdezted de én alapból úgy voltam hogy ha úgy alakul én harmadik gyereket is szeretnék :) de előbb legyen meg a második :):):)(vagy egyszerre kettő és akkor végleg letudtam a gyerek kérdést :):):):))
én is be voltam szarva a szüléstől de én programoztam magamban hogy csaszi legyen:):):) inkább utólag szenvedek kicsit mint közben nagyot :):):9 de ne bántsatok érte :)
Jobbulsát nagyodnak és sok sok erőt neki hozzá++++++++++++++

Dike: nagyon nagyon szorítok érted hogy szerdán minden rendben legyen :)

Nitácska: nagyon sok sok gyógypuszi Máténak+++++++ hát ez most nem nagyon kellett nektek ez után a műtét után de erős fiú Máté hamar meggyógyul majd ++++++++

Betty: gratlua a kis kukishoz :):) a fiúkat hamarbb és biztosabban meg tudják mondani hiszen nekik ott a zacsi is :):):)Tényleg jó fiús anyunak lenni :)::)főleg ha olyan rosszcsontod van aki igazi machós fiú mint az enyém :) :wink: :wink:
annó anyukám fiút akart először aztán megszülettem én :):) igaz sosem voltam az a nőcis csaj pedig a jó isten adott nekem nagy cicit meg kerek popsit de én sosem kérkedtem vele elég fiúsitott csajszi voltam :)

csillagocskám: akkor pihenj sokat ennyit megér hogy kihúzzátok azt a biztos 6 hetet :):):) szorítok

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

bettike, valahogy én is fiút éreztem, de azért ne légy csalódott! Látod, én elsőre azt szerettem volna, másodikra össze is jött. Szerintem tök jó, hogy vegyespárosunk lesz. :wink:

kati, köszi. Én szeretnék még egyet, egy hugicát, aztán meglátjuk,lesz-e. Nem voltam csalódott, a fogantatástól tudtam, hogy marcit várok, meglepődtem volna, ha tévedek. Mondjuk Lexinél is fiút éreztem, de nem ennyire!

Csillag, nyugi, bőven kihúzza Gergő továbbra is, majd meglátod! Lexivel ilyenkor már 2000-es volt a méhszájam, aztán mágis majdnem fél napot ráhúzott. :wink:

Nitácska, de jó, én is megkönnyebbültem, gyógypuszik mennek!

Bogárka drága, én 6 óra alatt túl voltam a szülésen, a gáz nem jött be, mást meg nem kaptam. Ki lehet bírni, én most se félek tőle. Mondjuk nekem a kitolás sokkal rosszabb volt, mint a vajúdás, de az legalább hamar véget ért.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Mindenkinek köszönöm a nyugtatgatást, de tényleg nem vagyok magam alatt. Tudom, hogy ki lehet húzni akár a legvégéig is! Amikor Bencét vártam, ugyanígy a 28. hét környékén megrövidült a méhnyak (úgy, mint Nálad, Beze :wink: ) és mégis csak 5 nappal született meg előbb.

Kati, akkor én is válaszolok a kérdésedre. Én egy icipici csalódottságot éreztem amikor megtudtam, hogy most megint kisfiunk fog születni. De mindez addig tartott, amíg haza nem jöttünk az uh vizsgálat után és meg nem találtuk közösen a Gergő nevet.
(A csalódottság egyébként inkább annak volt köszönhető, hogy mi nem szeretnénk több babát, így nem lesz alkalmam kipróbálni a "rózsaszínezést".)
Az teljesen természetes, hogy most még félsz a szüléstől meg a fájdalomtól, de hidd el, hogy amikor már óriáspocakkal nehézkesen veszed a levegőt, nehezen jársz és alig tudsz enni, aludni, akkor az lesz minden kívánságod, hogy szülni mehess! (én legalább is így voltam vele...)
Amúgy meg a női test (agy) csodálatosan van összerakva, abban a pillanatban, ahogy kibújik a kisbabád, minden fájdalom megszűnik... és igazából törlődik is az emlékképekből. Most sem tudom felidézni. Arra emlékszem, hogy fájt, de nem tudom elmondani, hogy hogyan... Utána persze nehézkes az ülés, a WC-zés (bocsi... :oops: ), főleg, ha gátmetszésed volt, de kb egy hét alatt ez is rendeződik.
A gátmetszést mostanában főfőfőfőfő mumusként állítják be, pedig vannak esetek, amikor tényleg többet segít, mint árt. Ez nálam is így volt. Annak ellenére, hogy csinált ilyet a dokim, sérültem bent is. De minden helyrehozható, semmi maradandó problémám nem lett emiatt. Egyébkét én talán ettől féltem a legjobban, hogy fájni fog amikor vág és fájni fog, amikor összevarr, de nem így volt. Az ég világon semmit nem éreztem belőle! El tudják szépen érzésteleníteni a "területet".

Nika, továbbra is sok-sok szóbeli vállveregetést küldök Neked. Nagyon megy a szekér a melóban!!!!!!!!!! Csak így tovább!!!!!!!!!!!

Beze, a szüléstől most én sem félek. Jó érzéssel tölt el, hogy tudom, hogy mi fog történni. Egyébként nekem is a kitolás fájt, nem pedig a vajúdás. (csak sajnos a kitolás is elég hosszú volt... majdnem egy óra...)

Bogi, már most is küldöm az "enerdzsit", tessék raktározni! :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


aranyosak vagytok lányok hogy megértitek a pici csalódottság érzést,tudtam h rátok számithatok :)

sztem minden anyukának aki egyszer kismama lesz,van,lesz egy vágya,milyen nemű babát szeretne és mikor épp az ellenkezőjét mondják akkor sztem nincs olyan aki egy ici picit ne lenne csalódott,csak lehet nem mondják de az érzés megmarad,de elmúllik és tök jó érzés marad utánna mert boldogok vagyunk a kis jövevény érkezése miatt.és tudom h akinek nem jött össze eddig az biztos fujjog,hú hogy miért nem örülök,de persze örülök,csak most hozzá kell szokni,de ez gondolom nem gond,ezért nem vethet meg senki ugye? :)

KépKép
bettike83
 
 


Betti: természetesen senki sem fog fújjolni szerintem :) teljesen megértem mit érzel :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika szuper hogy ilyen jól megy a munka!!!!!!!!!!!!

lányok akkor én kilógok a sorból....én nem voltam csalódott mikor mondták hogy ismét fiú lesz.......nekem mindegy volt..örültem hogy megmaradt.........csalódás inkább apinál lehetett mert ő nagyon vágyik egy kislányra...........nálunk a családba mindenki fiú........

Betti de senki se fog fujjolni..mindannyian mások vagyunk!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na mára Gergő is lebetegedett :(:( 38,4 :( mentünk doki nénihez gennyes a mandulája :( tudtam már amikor reggel nem akart reggelizni hogy ez nem lesz így jó :( szombaton együtt játszott egy kislánnyal anyóséknál aki lázas volt és fájt a torka:( elkapta tőle.Még jó hogy ovi előtt :)

nika70
Salgótarján
 
 


jobbulást Gergőnek:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Betti
Megértem, hogy most még szoknod kell az új helyzetet. Mi is nap mint nap Nóra babának szólítjuk, elég fura lesz, ha kiderül fiú lapul a pocimban, aminek meg van az esélye, mert ez a terhesség kicsit másabb, a rosszullétek az elején, és alapvetően más dolgokat is kívánok.

Csillag
A doki el is tiltott a nagyobb sétáktól, mozgástól? Én jövő héten pénteken megyek a turiba, te jössz?

Gátmetszés
Azért is érdemes belemenni, és nem ragaszkodni a gátvédelemhez, mert a repedés sokkal kellemetlenebb, főleg végbél irányába, gondolom. Én ezt nem kockáztatnám, és inkább vágás a másodiknál is.
Egyébként ahogy csillagnál nekem is volt belső varratom is, azért ez érzékenyebb terület, kb szülés után fél évig érzékeny volt ha együtt voltam a párommal, de aztán teljesen elmúlt. Most meg a második terhességnél néha érzem, hogy kicsit sajog, de nem vészes. A külső seb/varrat lényegesen hamarabb gyógyul.
Ja és maga a vágást nem is érzed, fájdalommentes. Szülés után meg érdemes kérni a hashajtót, és akkor elkerülhető hogy felszakadjon a varrat. De ha beöntést kérsz, akkor tuti 2-3 napig nem lesz székleted, és a 3. napon ajánlják fel a hashajtót.

Mia
Nem semmi, már 10 hetes vagy :) Nálam ez is egy vízválasztó időpont volt. Nemsokára itt az első genetikai uh.

Nika
Jobbulást Gergőnek!

Lányok, valaki már ivott grapfruitmag cseppeket? Melyiket érdemes megvenni? Úgy hallottam az nem ajánlott, amiben alkohol is van. De nem akarok 5-10 ezret költeni rá. Meg annyi mindent hallanni, nehogy valami szennyezett, nem ellenőrzött terméket sózzanak rám.

Itt mindjárt esik, pedig most akarunk fagyizni menni.
Vendég
 


Sziasztok!

Brita:igen,10hetes,hihetetlen! :D
íme egy újabb kép :D
Kép
Vendég
 


Kép

Még 1 kép :D
Vendég
 


Nika: jobbulást Gergőnek

Nita:jobbulást Máténak is! gyógypuszi mindkettő kispasinak :)
Vendég
 


Ki mit főz ma csajok?
Én töltött cukkinit fogok,most csinálok majd előszőr,remélem fini lesz :wink:
Vendég
 


Hello!


Nika: Jobbulást Gergőnek!!! Szegény kis macsó :D

Nita: Máté hogy van?

Mia: Ez hihetetlen! Szerintem ketten vannak! Hehe... biztos, hogy egyedül van??? Tuti??? Nagyon cuki hasad van!

Csillag: szerintem azért jó lenne, ha tovább húzná Gergő, mint 6 hét! Gyúrjatok erre :)

Én mosok és mosok :D

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi: igen tuti, hogy egyedül van,hehe :D jó mosást :wink:
Vendég
 


Ma mikor hánytam,az jutott eszembe amit olvastam a 10hetes terhességről,hogy a reggeli rosszullétek megszűnőben vannak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


azért tök jól elbeszélgetek itt magammal,nem? :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Zsuzsi, köszi, gyúrok ezerrel... gondolhatod, hogy mennyire kerekedtek a szemeim amikor ezt a 6 hetet mondta a dokim... :shock: A 10 hét jobban hangzana (de még a 8 is...), szóval inkább erre gyúrok! :wink:

Rita, nem mondta, hogy ne mászkáljak, de inkább visszafogom magam. Csak azért lesz nehezebb, mert a férjem hamarosan kezdi a munkát a zenesuliban és már egyedül leszek itthon Bencével.

Nika, gyógypuszik repülnek Gergőnek!!!!!!!!!! Gyógyuljon meg hamar!

Mia, szép poci!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág:köszke :wink:

Kismamák: ti is rakhatnátok fel pocakfotót!!!!!!!!!!! :)
Vendég
 


Mia: Én rizseshúst csinálok! Azt ehetek, csak ki kell mérni :? A töltött cukkinit imádom! nyamm! Azt is ehetnék :)

Csillag: Remélem, kihúzzátok! Ha nem, akkor együtt szülünk valószínűleg. Mert nekem a 36 hét van belőve! De kívánom teljes szívemből, hogy ne így legyen és húzzátok jó sokáig!

Mia: Majd csinálok pocifotót, ígérem :)

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi, köszönöm, annyira jól esnek a szavaid!!!!!! Puszillak!
Egyébként utánaolvastam a neten, hogy mit írnak erről a felpuhult méhszájról. azt jelenti, hogy már nem zár olyan szorosan, mint ahogy kellene. Ebből gondolom, hogy valószínűleg hamarabb kezd majd nyílni. de tudom, hogy nyitott méhszájjal is lehet húzni még sokáig...

Rita, az előbb elfelejtettem válaszolni a kérdésedre... Én mostanában már nem megyek a turiba. Gergőnek már csak pár új dolog kell, Bencének is inkább a téli dolgaiból hiányzik még pár darab, magamnak meg már nem veszek semmit.
A baba nemével kapcsolatban meg szerintem nem mérvadó, hogy ki milyen ételeket kíván. Én Bencénél (főleg a babavárás első felében) rá sem tudtam nézni semmilyen édességre. Most viszont kimondottan kívánom, pedig megint fiam lesz. Úgyhogy az, hogy kicsit mások a tüneteid, nem jelenti, hogy nem kislány lakik megint a pocidban.


Ma délután megyünk Bencével az ortopédiára, kíváncsi leszek, hogy mit mondanak a lábacskájára... Persze magánrendelésre visszük, mert az államinál november közepére lett volna időpont. akkor meg pici babával nem lenne kedvem ilyen helyekre menni (apa meg az orvosos dolgokat nem szereti egyedül intézni...) Egy bajom van csak ezzel a magánrendeléssel, hogy baromi drága... 7000 Ft-ot kell majd fizetnünk...

Gergő ma nem nagyon volt aktív, már kezdtem parázni... de aztán leküldtem neki ebéd után egy kis pudingot és most beindult. (Jaj, bocs Zsuzsi... nem akarom, hogy csorogjon a nyálad...)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillagom: Nem szeretem a pudingot :D Így nem is kívántam meg! Ha esetleg egy jóóó kis tepertős pogit írtál volna... hmmm nnna, attól beindulok! :D Vagy egy juhtúróstól, stb... hehe
Ja, Gergőkéddel tutteroni, hogy minden okés lesz!!! Tudom!
Ortopédiához drukk!!! 7000 nem semmi! :shock:

kovacszsuzsi
 
 


Mia basszus akkora pocakod van.........tuti hogy egy bab van ??????

Zsuzsi köszi jól.....tünetmentes teljesen:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi csajok :):) most mértem kerek 38 úgy hogy délben kapott lázcsillapítót :(:) ha később is mérem és lesz neki akkor újra adok neki este meg hütőfürdő de estére már az antibigyónak is hatnia kell már :)

MIa: csak nézek ki a fejemből annyira nagy pocid van már és még csak 10 hetes vagy tuti ezer % hogy csak egy baba van?

nika70
Salgótarján
 
 


tegnap már átválógattam a lányos és fiús ruhákat,hát érdekes érzés volt :) valamelyikünk ugyis csalódott volna,mert a párom fiút szeretett volna,én pedig lányt,szoval most én csalódtam egy picit,de ő az enyém aztán nem érdekel,velem van és egészséges legyen,ez a lényeg.legközelebb pedig lányra gyurunk :D

mia

neked tényleg hatalmas pocid van,és ha joslatokba bocsájtkozunk akkor elég hegyesnek látom :wink: :) lehet rádupláztok.bár az én hasam sem kifejezetten hegyes,vagyis épp tegnap vettem észre h hegyesebb mint volt,de nekem alapban is ilyen formájú a hasam pocakosság nélkül is.

KépKép
bettike83
 
 


Bettike gratula a 20. héthez!!!!!!!!!!!
kezdhetsz vissza számlálni!!!!!!!!nekem innentől már csak 18.hetem volt hátra:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsuzsi, tepertős pogi... hmmmmmmmmmm.. azt én is nagyon ceretem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nika, szegény Gergő, remélem hamar rendbe jön!

Nita, de örülök, hogy Máté jobban van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Betti, jó ruciválogatást!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


köszi nita,aranyos vagy :) hát érdekes belegnodolni h már lehet nincs is vissza 20 hét.

különben tök sok kék cucc van,meg olyan unisex,szoval van belőlle bőven,meg anyu is mondta h kapott új fiús cuccokat amiket eltett még régebben és azok is ott vannak.meg majd rendelgetek innen onnan,meg ugyis veszek ujat is,sztem szétnézek a tescoban,mert valahogy az auchanban nem nagy választék van manapság.

KépKép
bettike83
 
 


Betti! gratulálok!!!!!! és nem vagy megvetve...mindenkinek lehetnek vágyai:) én is elsőre kislányt szeretnék..persze ne baj ha fiú:)

Mia! hatalmas szép pocak:) mekkora lesz még?huhuuuu:):)

Nita! jobbulást Máténak!

Nika! a te kisfiadnak is jobbulást!

Csillag! egyre izgalmasabb...mindjárt kezedben tarthatod! ortopédiához drukk!

rákszűrés eredményem p1 kiráály!

KépKép
dike
 
 


Virág én is.......jobb is a kedvem:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betti:ez hegyes? :shock: hát nemtom,egyébként nemkellenek itten a jóslatok,mert semmit sem jelent,hisz te is tudod... nekem mindegy mi lesz,csak egészséges legyen :wink: Lányt szerettem volna,de már annyira nem is :D lesz ami lesz, mi nagyon szeretjük,és várjuk :D
Vendég
 


Nika,Nita: :D igen,csak 1 bébi van :lol:

Mindenkinek köszi a pocidicsit :wink: :D
Vendég
 


ezeket a pociformás jóslatokat én se szerettem.........Máténál gömbölyűbb Barninál hegyeskésebb volt....és még is mind kettő fiú lett.... :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betti, a Tesco-s babaruhák szerintem nagyon jók. Én legalább is szeretem őket. Főleg bodykat mag rugdalózókat vettem ott. :D

Nita, el is hiszem, hogy jobb a kedved! :D

Dike, Örülök, hogy jó lett a rákszűrésed!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nita:erről van szó :D pociforma alapján senki ne jósoljon nekem,inkább megérzés alapján,hogy ki mit érez nálam :D azt szeressem :lol:

Bogárka????
Vendég
 


Megjöttünk az ortopédtől. Valóban lúdtalpas Bence, de azt mondta a doktornő, hogy még nem ír fel neki betétet, mert az meggyógyítani nem fogja. Helyette azt tanácsolta, hogy vegyünk neki ún. supinációs cipőt (vagy szandált), ami olyan, hogy kicsit kifelé dől a talpa a bokarésznél, így állandó mozgásra, tornásztatásra kényszeríti a talp és a boka izmait. Megbeszéltük vele, hogy idén ősztől ilyen szandit fogunk hordani bent a házban és egy év múlva visszamegyünk kontrollra. Akkor majd eldől, hogy kell-e neki a betét vagy kellően megerősödtek az izmai.

Ezután bementünk a McDonald's-ba, mert Bence szeret ott csúszdázni, erre két bunkó gyerek úgy lelökte, hogy szegényem azóta is sántít... a Zuram elé meg lelépett két gyalogos, próbálta őket kikerülni, de csak úgy tudta, hogy szemből totál felhajtott egy útpadkára... mondanom sem kell akkorát koppant a kocsi... remélem nem kell futóműbeállításra vinnünk... :? :? :?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?