Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

köszönöm a sok drukkot!
sajnos, egyik babácska sem maradt velünk. ok nincs...

a 2. vérzés után mehetünk újra és meglátjuk, h mi lesz.

babszika
 
 


Babszika! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Borzasztóan sajnálom, pedig én tényleg nagyon hittem benne! És már alig vártam, hogy jelentkezz ma! Azért csak szólok, hogy annak a barátnőmnek, akinek lombikos babája van, a 3.beültiből született meg a kislánya! Ők 8évig vártak rá! Nem tudom, én ezt hogy viselném, biztosan borzasztó rosszul, csak azért írom le, hogy fel a fejjel, már amennyire lehet!!!
pedi
Kalocsa
 
 


köszi pedi!!!!!!
én is azt hittem, h végre, de ... most már tudom, h nem segít a mérhetetlen pozitivitás sem. el kell fogadni, h akkor jön, amikor Ő akar.

hát, sajnos a fele már majdhogynem megvan annak a 8 évnek.... :? :shock:

babszika
 
 

 
 

babszika: ölelés neked... nagyon sajnálom, hogy nem jött össze :cry: :cry: :cry:

Timi
titimee
 
 


Babszika,
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Babszika..... :cry: :cry: :cry: :cry:
erős csaj vagy te!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszika,
:cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Kép

babszika sajnálom nagy nagy ölelés neked

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok lányok-Babszika -nagyon sajnálom ami történt ugyan ezt áttéltem vagyis 6 hetesen elvetéltema kaáli után ,de utánna 2 hónapjára sikerült spontán,ne add fel Csodák vannak,erős vagy te....mára utalt be a dokim apf-re,a laboros nem vette le mert 14+6 napos vagyok az ultrahang szerint jövő héten menjek vissza mert ha levette volna a vért bizti vissza küldték volna,hogy nem jó az eredmény...csajok 2 hét alatt 60dkg hiztam az jó???valamikor csak ugy zabálok de van hogy nem kivánom.......Nita-szoritok hogy Barnika még húzza ki pár hétig odabenn,ha jól tudom nyitva van a méhszájad?-sógornőmet a 25 héten összevarták,de te már közelebb vagy a szülés idejéhez mint ő volt.puszi mindenkinek......
kistörpe
 
 


Kistörpe tegyél ki vonalzót lássuk hol tartasz!!!!!!!!!!!!!
igen nyitva van a méhszájam....2100-as!!! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita-nem tudok egyszerűen nem jön össze ,béna vagyok hozzá,többször próbáltam de nem megy pedig szivesen raknék fel.délután almáspitét csináltam aki kér nyissa az ablakot..........
kistörpe
 
 


csináljak vonalzót neked?beilleszteni be tudod?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jaj.drága nita miket kérsz tőlem?minden adatomat megadok csinálsz nekem?ird meg mi kell-priviben megadom.
kistörpe
 
 


mikor volt az utsó menzid......a baba neve......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita-utolsó menzim,2009,04,23 mivel nem tudjuk a nemét addig a neve kicsi csoda
kistörpe
 
 


Sziasztok!

Kistörpe! Jó, hogy jöttél, már éppen hiányoltalak! :lol: Tényleg jó lenne egy vonalzó, de mégjobb egy poci és uh kép! :wink:

Csige! Te is régen jelentkeztél már! Remélem, minden ok!

Nika! Nálad mi a helyzet? Volt már péd? Most iszod a teát?

Timi! Tegnap néztem a képeidet az iwiwen, nagyon csinosak vagytok a pároddal! Esküvőn jártatok?

Nita! Hidd el, minden rendben lesz. Barnika meg fogja várni az időt odabent, hisz olyan jó élete sose lesz többet, mint az anyukája pocijában! :wink:

Melisch! Nagyon sokat gondolok Rád! Remélem, azért olvasol minket!

Többiek nyaraltok, vagy csak a sztrájkoltok?! :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


szia Pedi-aranyos vagy hogy hiányoltál,megvagyunk a róka koma messze szaladt már,élvezem minden percét a terhességnek.veled mi újság ahogy szoktam olvasgatni mindig dolgozol.........nyaralás megvolt??mi Balatonalmádiban voltunk Patrik egy kicsi néger lett,csak a feneke virit.mára lehet ennyi elmegyek tusizni és lefekszem mindenkinek szép álmokat......
kistörpe
 
 


kistörpe és mindegy miylen vonalzó?
csinálok egyet és ha nem tetszik szólsz?!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


pedi iszom a teát köszönöm kérdésedet de majd cak hétvégére leszek a 13-14. napon :): remélem most is időben lesz pém apát elkapom mert amúgy is 10 -én lesz 5 éve hogy megismerkedtünk és 20-án hogy előszőr találkoztunk mitn tudjátok netes ismerkedés a mienk :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika mindent bele!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jóreggel csajok.Nita.teljesen mindegy,hogy milyen vonalzót csinálsz.köszi aranyos vagy.
kistörpe
 
 


nita én balfácán vagyok hozzá ,nem tudom beilleszteni.
kistörpe
 
 


kistörpe add meg nitának a belépési adataidat és akkor beillesztiu neked a vonalzódat aztán max megváltoztatod a jelszót :)

nika70
Salgótarján
 
 


nita küldöm a belépési adatokat.megcsinálod nekem?????megy a privi.
kistörpe
 
 


Babszika: nagyon sajnálom, pedig sokat gondoltam rád és drukkoltam nektek. Ne add fel, hidd el sikerülni fog és tényleg igaz az hogy akkor fog jönni a baba amikor ő akar.
Mi megvagyunk, bár az utóbbi időben elég rosszul. A héten fájdogált a pocakom, tegnap nagyon durván feszült egész nap és néha keményedett is. Gondolom az idő az oka, volt már ilyen. Ma talán már jobb egy kicsivel, de napok óta fekszem. Maga a fájdalom kibírható, csak a méhszáj legyen erős, ilyenkor mindig amiatt aggódom. Remélem hamarosan elmegy a front és ismét jobban leszek.

KépKép
csige-bige
 
 


SZIASZTOK MEGSZÜLETETT A FIAM JUL.29.ÉN 17.10KOR 3650GRAMM 53CMVEL[/img]

80olgi
 
 


Sziasztok!

Olgi! Hatalmas gratula a kisfiadhoz! Jó egészséget, sok boldogságot és tejcsit Nektek! Esetleg, ha lesz időd, dobj egy képet Róla!

Csige! Akkor tessék pihenni!!!
pedi
Kalocsa
 
 


Kép MISI BABA
80olgi
 
 


OLgi nagy nagy grtaula ehez a gyönyörű nagyfiúhoz :)::)9 sok sok tejcsit és boldog anyukaságot kívánok :):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Olgi!
Őszinte szívből gratulálok és sok tejcsit kívánok nektek!!!

csige!
köszi!
pihenj minél többet, és vigyázz a kis Csiguszra is :wink:

babszika
 
 


Olgi gratula!!!!!!!!!!!
kistörpe megcsinálom persze!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


vonalzó próba....

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Kistörpe remélem tetszenek a vonalzók....ha nem szólj nyugodtan,csinálok másikat!!!!!

én meg kicsit nem jól vagyok.....reggel óta ha jobb oldalon fekszek iszonyat elkezd görcsölni a vesém:::(
csak baloldalt nem érzem......ennyire nyomna a Barnikám?!

Kép


Kép
kistörpe
 
 


kistörpe bocsi véletlen a te neveddel írtam......... :oops: :oops: :oops: :oops:


én meg kicsit nem jól vagyok.....reggel óta ha jobb oldalon fekszek iszonyat elkezd görcsölni a vesém:::(
csak baloldalt nem érzem......ennyire nyomna a Barnikám?!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita-köszönöm szépen nagyon aranyos vagy,végre nekem is van vonalzóm.millió puszi érte.tegnap hiányoltalak.....pihenj sokat szerintem Barni ráfeküdt a vesédre,tesóm volt igy.....Olgi gratula nagyon édi Misi baba.többiek hol vagytok?moni??Csige te is pihizzél szerintem is az időt veszed észre,én is észre veszem pedig fiatalabb terhes vagyok mint te ,az eső na meg a telihold nekem nem jó.Nita mégegyszer köszike.............

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Olgi: gratula a nagyfiúhoz, nagyon édes :lol:
Biztos hogy igazad van Kistörpe, ma már jobban voltam, csak néha feszült be a hasam, már mocorogtam is egy kicsit. Remélem egy-két nap és újra a régi leszek :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok Csajszik!!!

Ezer bocs, hogy eltűntem......
Igazából nemis voltam itthon. Anyuáknál voltam Ajkán. Sajnos a kisfiam nagyon beteg volt 2 hete. Kórházban voltunk....... (elkapott egy hasmenéses vírust ami addig fajult hogy majdnem kiszáradt). De most már minden ok. Ugyanolyan rosszcsont mint volt. :wink:
Én és a pocaklakóm jól vagyunk. Leszámítva az éjszakákat. Iszonyat gyomorsav kínoz, a Rennie már sz.rt sem ér. Szinte ülve kell aludnom, de azt meg a derekam nem szereti. :?
De amúgy minden ok. :D

Itt egy friss 29 hetes pocikép. :wink:
Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Drága Babszika!!

Kép

Pedig annyit gondoltam rád/ rátok!!!
Ahogy kérted nem írok semmit, de azt tudnod kell hogy nagyot káromkodtam mikor olvastam soraidat. ( a kisfiam meg persze mondta utánam :roll: )
Hát nagy-nagy ölelés neked!!!
Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Babszi-nagyon sajnálom! :( :( :( Remélem folytatjátok! Nyugi, jönni fog, amikor ő akar! :)

Olgi-gratula! :D

Móni-jó nagy pocid van!

Kép
pampalini
 
 


Móni sziaaaaaaaaaa!!!!!!!!!
örülök hogy minden ok már a kisfiaddal !!!!!!!!!!!
meg persze veled is!!!!!!!!!!!!!

Kistörpe örülök hogy segíthettem......
tegnap azért nem voltam mert apival elvoltunk megvenni azokat a dolgokat amik még hiányoztak Barnusnak!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Olgi!!

Hatalmas gratula a gyönyörű kisfiadhoz!!
Sok egészséget és rengeteg tejcsit kívánok :!:

Nyuszi!!
A kis Lilike is nagyon édes. Meglestem az iwiwen. :wink:
Ha majd lesz egy kis időd, akkor gyere és mesélj nekünk.

Kistörpe!!
Jó lett a vonalzó. :wink:
Azta..... Már 15 hetes vagy?! :shock: Rohan az idő!!!!!!!
Ja!!! Nagyon csini a pocid neked is. :wink:

Csige!!
Igen, biztos hogy a frontok is ludasak a keményedésben. :evil:
Én olyankor használhatatlan vagyok, csak fekszem egész nap.

Nika!
Akkor hétvégére megy a hajrá!!!!! :wink: :wink: :D


Nita!!
Tudom hogy nagyon nehéz pihenni egy 3 és fél éves gyermek mellett, de Bencusnak még jó lenne ha maradni tudna a jó puha fészekben. :wink:
Amúgy a te pocid is jó nagy már. :D
Máté jól van már? Nagyon megviselte a dolog? Gondolom igen, de reméljük hamar elfelejtik.


Pampalini, Timi, Királylány!!
Mizu veletek?

Melisch!!
Remélem jól vagytok.

Zsuzska!!
Nyaraltok?

Pedi!!
A sok munka ártalmas is lehet. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nita!!

Lemaradtam????
Nem Bence, hanem Barnabás?!
Vagy már megint elfelejtettem valamit szokás szerint.. :roll: ( terhesagy :lol: )

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni akkor lehet lemaradtál......barnabás lesz mert apinak nem tetszett a Bence........
Máté már teljesen jól van...a héten is anyuéknál van....egész nap pihenek.de mindíg van valami baj/om.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Móni!
jajjj, azért vigyázz, nehogy az én lelkemen száradjon, h a kisfiad majd káromkodni fog :lol:
de nagyon köszönöm a soraid!!!!!

pampa!
a bú már a tegnapé!
ma már újra mennék, már most, vagy már azonnal is késő :wink:

babszika
 
 


Babszika! Szuper, nagyon örülök, hogy itt vagy! Felvillanyoztad a hétvégémet! :wink:
Egyébként, én is mindig így vagyok, megjön, szomorkodom, aztán megint várom pét, hogy lehessen összebújni, aztán pé után már el is döntöm, hogy tuti nem vagyunk befutók, és megjön és..... Szóval, ez egy ördögi kör, amibe, remélem egyszer mindannyiunknak "bekavar" egy kisangyal! Megy ezerrel a drukk! És én hozzáteszem, így elszégyelve magam, hogy mi a férjemmel, akkor voltunk a legtöbbet és legszexisebben együtt :oops: :oops: :oops: , amikor azt mondta a doki, hogy védekezni kell! Ezt csak arra írom Babszika, hogy most a következő két hónapban ez lebegjen a szemed előtt és ne gondolj semmire, csak a párodra! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


köszönöm szépen pedi!
igazad van, ez egy ördögi kör (vagy kür :lol: ). én pont ma beszéltem meg a párommal, h nem akarom én figyelni minden nap, h hol tartok, hanem 2 naponta legyünk együtt és hátha ez segít.
ráadásul most olvastam, h talán még lesz utóhatása a gyogyiknak.... most nem akarom beleélni magam, de nagyon várom a csodát....
Őt: Kép

tudod, nekem így közel 4 év távlatából már nagyon újat és okosat senki nem tud mondani, mert kb. már mindent kipróbáltunk, de még most is titkon bízom, h még spontán is van esélyünk. lehet, h kicsi sincs és az égiek jót nevetnek rajtunk, de én akkor is bízom az utsó lehelletünkig. :wink:

ölelés neked is!!!!!!!!!!!!

babszika
 
 


LÁNYOK NEM FELADNI!!!!ÉN IS SOKAT VÁRTAM MINKETTÖRE RÁADÁSUL AZ ELSÖT MEGKELLET SZAKITANI SULYOS BETEG VOLT A BABA EGY VILÁG DÖLT ÖSSZE BENEM DE AMIKOR UGY ÉREZTEM NINCS TOVÁBB AKKOR JÖTT ÖSSZE A LÁNYO ÉS MOST MÁR ITT A KISFIAM:))!!!!
80olgi
 
 


sziasztok.de jó Moni hogy jöttél hiányoltalak.a poci fotóm az iwiwel láttad ide én felrakni nem tudok.Nita csinált vonalzót is...nagyon örülök hogy a kisfiad rendben van.micsoda nagy pocakod van tök ararnyos.Nita pihenj sokat ha megteheted,gondoltam azért nem vagy mert elmentetek csavizni.mi holnapra tervezünk csavargós délutánt.tegnap megvásároltuk az iskolai dolgokat annyan voltak nekem már ember iszonyom volt.Csige-pihengess sokat,és minden rendben lesz,de mostanában a frontok csak úgy jönnek-mennek,nincs állandó jó idő a nyaralást ezért nem is terveztük,megyünk amikor jó idő van.mindenkinek szép napot....

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Moni: jó hogy jöttél és hogy jól vagytok. Szép nagy már a pocakod. Most én is használhatatlan vagyok pár napja és egyszerűen semmihez sincs kedvem. Úgy érzem, hogy most már kezd letaglózni a hasam mérete, pedig nem is olyan nagy, de hozzám képest hatalmas és még csak most fog beindulni. Most eléggé nyűgös vagyok, de remélem hogy el fog múlni és ez csak átmeneti állapot. Egyébként olvastam, hogy a 28-29. héttől már az összehúzódások, keményedések is normálisak és ez csak egyre fokozódni fog.
Nita: akkor mindent megvettetek már? De jó. Nekünk is sokminden megvan már, de azért még egy pár dolog hiányzik. Tegnap megvettem a cumisüvegeket, kisvakondos és narancssárga színű, olyan édesek :lol:
Babszika: nagyon pozitív van és hihetetlen erőd van. Mi másfél évet vártunk, de már az is megterhelő volt lelkileg. Nagyon-nagyon drukkolok nektek és hidd el vannak csodák. Én is pont valamelyik nap mondtam a férjemnek, hogy ez a kislány a mi kis csodánk. Már letettem róla, megbeszéltük, hogy abban a hónapban ne legyek terhes, mert influenzás voltam és mégis. Most már tudom, hogy nem rajtunk múlik :lol: Jött mert jönni akart és bár sok progléma volt a terhesség elején mégis velünk maradt. Hidd el egyszer csak spontán sikerül majd

KépKép
csige-bige
 
 


csige teljesen igazad van.hiába akarjuk ha a baba nem jön.egyszer néztem a national geographicon hogy a gyermek választja meg a szülőt ha jönni akar jönni is fog amikor az ember nem is gondolna rá,itt az én esetem is.lombik-spontán siker.Babszika-hidd el sikerülni fog,....én nagyon szoritok-jaj irtam róla pedig kérted hogy ne irjunk bocsika.

Kép


Kép
kistörpe
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: