Új privát üzeneted érkezett!

Ma a 28 napon.De a ciklusom 30 vagy 31napos szokott lenni.

Kép
csucsu05
 
 


Akkor még erősebb is lehet az a teszt mondjuk hétfőn, vagy kedden. 10-es érzékenységű volt, vagy 25-ös? az sem mindegy. :wink: (laptedőd van, ám :wink: )

Kép

Kép
syrynx
 
 


Csucsu!

Ja, az enyém is szellemcsíkos volt elsőre tudod! :wink: :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 

 
 

Syrynx: 10-es erősségű volt. Ma egész nap várom ám a pirit szaladok mindig olyan minthajönne. Közben meg ma délután óta szúrkál a cicim. Olyan mintha megszúrná valami. Érdekes.
Na meglátjuk.

Tabati: Tényleg a tiéd is szellemcsikos volt?? Mert ez olyna mintha ott lenne de ha rögtön ránézek akkor bizony nem látom. De a férjem is látja. Most vagy rossz a teszt vagy tényleg jelez ez valamit.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu:annyira drukkolok neked!Remélem valóban erősödik a teszt pár nap múlva és akkor tabatival együtt szülhetnétek :wink:
Mikor volt pé-d?

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Csucsu szorítok neked nagyon, hogy sikerüljön és zebrás teszted legyen :) mikor fogsz újra tesztelni?sz

tabati: meggyógyultál már?

Judit: szia. Mi is augusztus óta próbálkozunk, nekünk még nincs (közös) gyerekünk, az első lesz. A páromnak van már egy kamasz lánya. Most vagyok a második clostis hónapban. végre végeztem a gyógyszerrel, most várom hogy "csodát" tegyen :)

syrynx: jó hosszú ideig volt pé-d. nekem egy napig van két csíkom. igaz, hogy ha nem tesztelnék is tudnám, hogy mikor van pé-m, mert akkor nagyon tud fájni a jobb petefészkem.
tényleg, azt tudjátok hogy mikor érdemes együtt lenni? amikor fájdalmaim vannak, vagy utána?

Timi
titimee
 
 


Csucsu!

Hát pontosan nem tudom mi az a szellemcsíkos, de nekem nagyon halvány volt, én sem hittem el, azt hittem csak én képzelem oda, ezért parancsoltam rá apósomra (70 éves :lol: ), hogy szemüveget fel, kislámpa bekapcs, és ő is látta. Ha már ketten látjátok, akkor ott van szerintem. Ja! És ez nekem akkor volt amikor meg kellett volna jönnie, igaz, hogy délután, de ha neked még úgyis lenne pár nap... :wink:

Timi!

Köszi a kérdésed, már jobban vagyok, a hasmenés múlóban, helyette hányinger van, de szerencsére csak hullámokban, ami szintén nem kellemes, de még mindig inkább ez, mint a hasmenés. :roll: Ilyenkor korpovit keksz, ha az sem válik be, akkor lefekszem és hamar elmúlik. Mondjuk a munkahelyemen nem tudok majd lefeküdni, de majd megoldom valahogy...

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Köszi a fogadtatást!

Tesztelőknek drukk-drukk, reméljük hamarosan eljön a páros csíkok ideje! :wink:

Timi! A Clostis-t mikor kezdted szedni? Mikor mentél dokihoz, hogy nem megy a teherbeesés?

Én pénteken megyek majd, mert tőle várok újabb lendületet a dologhoz. Igazság szerint én - mióta szülés után visszatért a mensim - a vérzés előtti napokban barnás folyást produkálok. Egyébként a ciklusom óramű pontossággal 26 napos. A barnás folyás régebben nem volt és tudtommal nem is normális. Remélem ez a bökkenő csak és emiatt nem sikeresek a hónapjaink.

A terhességi tüneteket én szinte minden hónapban produkálom amikor kell, tiszta gáááz. Hányingerem, hasmenésem van, fáj a cicim, stb. Tisztára hülyének érzem magam. Hiába mondogatom magamnak, hogy nem vagyok terhes valahogy legbelül mindig reménykedek és ezt bárhogyan is próbálom kiiktatni magamból nem megy. Lehet nem is nőgyógyihoz, hanem pszichológushoz kellene mennem????? :oops:

J.
somaanya
 
 


somaanya: Ez hogy a tüneteket produkálod majdnem mindenkinél előfordul. Ez abból is adódik, hogy reménykedünk. nem kell pszichológushoz menend ezért. Ez szerintem természetes.
Na meg a remény fontos.
Menj el dokihozt hátha egy egyszerű hormonvizsgálattal rájön a barnázásra. És kapsz lehet clostit.
Akkro már jönni fog a baba:)

Kép
csucsu05
 
 


Judit: Én is produkálom a tüneteket:)


Augusztusban voltam dokinál akkor döntöttük el, hogy elkezdünk próbálkozni. Akkor vizsgált meg és írta fel a clostit. Nem a peteérés miatt, hanem mert nem volt rendszeres a ciklusom. a szeptember kimaradt mert nem tudtam elkezdeni a gyógyszer szedését, így most a második hónapban vagyok.

Timi
titimee
 
 


Csucsu, Timi! Köszi a válaszokat. Ezek szerint nem vagyok egyedül! :-)

Timi! Meddig kell szedned neked a Clostit? Amíg nem sikerül a baba?
somaanya
 
 


Nem.
Négy hónapig szedhetem max. Ha addig nem jön össze a baba, akkor vissza kell mennem és további vizsgálatokat csinál a doki.

Timi
titimee
 
 


Timi: köszi! :lol:

Kép

Kép
somaanya
 
 


csucsu:holnap reggel tesztelsz?

tabati:örülök hogy jobban vagy!Mikor mész legközelebb nődokihoz?


kinga????????

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Úgy volt igen. De ma voltunk gyógyszertát közelében és nem mentem be tesztet venni. akkor éppen azt éreztem ebből piri lesz.

Kép
csucsu05
 
 


kár,pedig nem lesz piri :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Jaj, Csucsu, de csináld ezt velünk!! :lol:

Lyndee!

Egy hét múlva megyek dokihoz, nagy reményekkel, hogy már baba, meg szívpulzálás stb. lesz.
Ma egyébként még hányingerem sem volt egész nap. Persze gondolom azért még visszatér majd, nem lehetek ilyen szerencsés, hogy csak pár napig tartott. :evil:

Kingával mi van tényleg??? :shock:

Kép
Kép
tabati
 
 


Csucsu
teszt????????????? :roll:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Tegnap elmentem gyógyszertárba venni. De mielőtt sorra kerültem volna éreztem na most jött meg érzést., Igy haza jöttünk. Persze piri nem jött meg. Des zerintem megfog mert fáj a hasam mensi szerűen.
Igy nem vettem tesztet.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu:megbocsájtjuk hogy nem vettél tesztet ha holnap tesztelsz egy pozitívat :lol:


tabati:remélem mázlista leszel,mert a hányást nem kívánom senkinek.milyen szép karácsonyotok lesz........ :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Itt vagyok én is, csak annyi dolgom volt, hogy egyszerűen nem jutottam géphez. Hétvégén vízóraaknát ástunk, tegnap meg 3000 km3 ruhát vasaltam, miközben Máté gyurmázott, így utána még ki is kellett takarítanom :evil: , ja és eltörtem egy nagy cserepet. Voltam hétfőn dokinál, és eléggé elkeseredtem mert múlt héten azt mondta a 6. napon, hogy 8mm-es pete, tegnap meg a 11. napon a bal oldalon 8mm-es. Na hát és ez tök furi, meg tök kicsi, mivelhogy a múlt hónapban a 13. napon volt az inszem és akkor 25 mm-es petém volt. Szóval lehet, hogy most nem lesz semmi. Csak akkor mondja meg, mert nem túl sok kedvem van feleslegesen hüvelyi uhukra járni. Na mindegy, holnap megyek megint, akkor majd jól rákérdezek.

Csucsu: te szoktad mindig mondani, hogy a mindjárt megjön érzés az tipikus terhességi tünet!!! Hajrá!!! Tessék tesztelni! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tabati: remélem én is, hogy megúszod a hányást! Vigyázz magadra!

Üdv az újaknak, remélem ez a hét már nyugisabb lesz és többet tudok jönni!

Pussz
Kinga

Kép
németh
 
 


kinga:jó hogy jelentkeztél,már nagyon hiányoltunk :wink:
ne keseredj el,a bal oldali petefészkednek több idő kell mire szép nagy petét érlel.az a lényeg hogy van petesejt.És az viszont mindegy hogy melyik napon érik meg,ha sikerül babásodni :wink:
Kitartás!!!!!

KépKép
lyndee
 
 


csucsu:jelentkezz!!!!ugye nem jött még meg?

KépKép
lyndee
 
 


Nekem ma sajna megjött! :(

Csucsu:Reggelre van teszted?+++++++++++++++++

Kép

Kép
syl100
 
 


Csucsu
én is benéztem ma többször, hogy van-e már valami!!!!!!! holnap mindenképp várunk a teszttel! +++++++++++++++++++++

Kinga
még fog nőni az a pete, lehet hogy későbbre érik meg.

Mátémnak szerintem jön a foga. ok nélkül hirtelen elkezd sírni, és amikor kérdezem hol fáj a szájába mutat. :(

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syl
sajnálom :cry: jövő honapban is clostyzol?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syry:Szia!
Én már 2 hónapja nem szedek clostit ez lesz a 3.hónap nélküle!

Most fogok menni 3.napi vérvételre meg 21.napira!
Meg gondolkodom a laparoszkópián is!Szerintetek?
Ez a sok barnázásom menszi előtt idegesít,meg ugye a ciszták is,hogy mindig visszajön!

Kép

Kép
syl100
 
 


csajok: De édik vagytok hogy izgultok értem.
Még piri nem jött meg. De egész nap fáj a hasam. reggel pisiltem és félre tettem beraktam a hűtőbe. De egész nap annyira el voltamitthon hogy most tudnék csak menni patikába tesztért. Igy lehet még elmegyek de akkro már csak holnap csinálom meg szerintem.
Bár én most arra szavazok hoyg meg fog jönni mert ma egész nap zizi voltam mint mensi előtt.

Kép
csucsu05
 
 


Menj csak el tesztért és szerintem reggel csináld meg friss pisiből!
Ha meg véletlenül megjönne,akkor majd jó lesz a teszt köv.hónapban!De nem fog! :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Na ma már nem jutok el tesztért mert most ért haza a férjem csak. Igy már csak ügyeletes patika lenne nyitva. Azért meg nem megyek át Szigetszentmiklósra.
Na reggel veszek és megcsinálom.

Kép
csucsu05
 
 


Lányok, ez nem igaz! Ezennel kiadom utasításba, hogy ezek után mindenkinek be kell tankolni min. 2 db terhességi tesztet! Uff. Nekem bezzeg van, egy db 10-es és egy db 25-ös. Mindkettő pozitív. Ugye az egyiket a közeljövőben elhasználom, a másikat nagyon szívesen felajánlom valakinek. :D
Csucsu: holnap reggel még olyan messze van, ráadásul csak délután jutok géphez mert megyek orvoshoz. Nagyon drukkolok érted!
Syl: sajnálom a pirit. Lehet, hogy a barnázás valami kis hormonális eltérés miatt van, de az ki fog derülni a vérvételből. Aztán jól kikezelik és jöhet a babucika. :P A laporoszkópiát nem tudom. Én várnék a hormoneredményig, aztán hátha nincs is rá szükség. De ez csak az én véleményem.

Kép
németh
 
 


Lyndee: örülök, hogy hiányoztam! :D Ti is nekem. És tök érdekes, hogy már annyira hozzátartoztok a napjaimhoz, hogy ha nem netezek akkor is napjában többször eszembe juttok. :oops: :lol:

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Reggel nem volt net! Most jöttem haza a melóból, de sokszor majd elaludtam. :evil:

Kinga!

Hát én nem értek hozzá, hogy mekkorának kell lennie a petének, de azért nem szabad már most elkeseredni. Miért nem kérdezed inkább meg a dokit, hogy ez még nőhet e. (vagy épp ezt tervezed mi...? :oops: )De akkor addig ne add fel, hanem növesszed azt a petét! :wink:

Jaj, Csucsu! Úgy izgulok! :) Remélem sikerül, olyan jó lenne!

Syl!

Sajnálom a pirit, de nem is értem a te esetedet. Neked kell eldöntened, hogy mi a következő lépés? :shock: Nem a doki dönt? Még mindig nincs egy normális dokid, aki megoldja a
problémákat? :?

Syrynx!

Édes lehet a kisfiad, hogy mutogat a szájába, és milyen értelmes! :)

Lyndee!

Mikor láthatunk már babaszobát? Meg beszerzett cuccokat? Rakj fel képeket, nagyon érdekel! :D

Ma sem volt hányingerem, inkább úgy érzem magam, mintha valami kórság levett volna a lábamról, vagy valami betegség kezdődne, de mondják, hogy ez is a babától van. Neked is volt ilyen? Nagyon fázós is lettem.

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati:Hát tudod ezek az orvosok nem sietettnek el semmit! :?
Nekik nem olyan sürgős!

Kép

Kép
syl100
 
 


Igen, de ez olyan borzasztó, hogy nekünk kell filózni rajta, hogy vajon milyen vizsgálatokat könyörögjünk ki. :evil: Utánaolvasni, meg minden, a végére kész nőgyógyászok leszünk. Ugyanez van akkor ha már babás az ember. Én is most olvasom csak, hogy van ingyenes kombinált szűrés (ami amúgy 25 ezer lenne) persze a doki tuti nem mondja majd, nekem kell utánajárnom, ha meg akarom csináltatni. És ha ingyenes akkor miért ne, hisz csak egy vérvétellel több. :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


csucsu:várunk nagyon!!!!!!!!!!+++++++++++++++++



tabati:még nem tudok feltenni képeket mert,tegnap kezdtem el kimosni a baba cuccait.Így minden a szárítón lóg.Majd szépen kivasalom őket és megigérem ha minden rendben lesz teszek képet.Már én is várom hogy helyén legyen minden és már csak a babucit kelljen hozni haza a kórházból :wink:

Fáztam én is az elején nagyon,mondta is a doki hogy ez is egy tünet.De most a végére viszont átfordult és inkább melegem van mindig,pedig nem híztam sokat (6kg).
Az álmosság is tipikus,ebéd után sokszor jól esett egyet aludni :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Csucsu
nemcsak lh-val tudnék neked szolgálni, amit pár napja írtam (bár arra már úgyse lesz szükséged. :wink: ) hanem 10 -es érzékenységű teszttel. a nagykerben vettem. igazából csak 2-őt akartam venni, de rám szóltak, hogy 10-nél kevesebbet nem lehet venni, hisz nagykerről van szó. 8) Amúgy igaza van Sylnek, ha esetleg megjönne (de úgy se fog, tudom!!!!!!! :wink: :D ) akkor jó lesz jövő hónapban. én is így szoktam gondolkodni. :roll:

Tabati
látom már a 7. hétbe léptél. nekem kellemes emlékeim vannak erről az időszakról, ekkor voltam először Mátéval uh-n. álmosság ugyanígy nekem is volt, mint amiket te írsz. 8)

Syl
bocsi, hogy eltévesztettem a clostyt. :oops: én azt hittem volt már neked vérvétel és csak utána írják fel a clostyt. mióta is próbálkoztok amúgy?

Eddig még nem írtam lányok, de az a helyzet, ha december és januárban se jön a tesó, akkor februártól visszamegyek dolgozni. :( :cry: :evil: kiveszem a szabimat, és kb. márc végétől megyek ténylegesen majd. de csak 6 órába. sajnos a lakáshitel mellett nem fogunk kijönni az én havi gyesemből (28 ezer ft)+ a párom jövedelméből. sokan bíztattak másik topicban, hogy én is vizsgáltassam ki magam, hogy miért nem jön a baba.hát ezért nem megyek most vizsgálatra. de ha elkezdek dolgozni, utána pár hónappal újra folytatjuk a babaprojektet és akkor tényleg kérek egy kivizsgálást. de még idén terhes leszek!!!!!!! :wink: :D :D fő az optimizmus. :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Lyndee
első nst-t mikor esedékes? jövő hét környékén igaz? de jó neked!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: a kispasi nevét elárulod nekünk? vagy majd ha megszületik?

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx:Remélem összejön a tesó és nem kell visszamenned dolgozni. :wink:
teszt ügyben nekem is mindig volt itthon LH is és HCG is. 8)
Az első NST-re vagy most pénteken megyek vagy hétfőn,attól függ hogy a férjem melyik nap ér rá elvinni,mert már a vezetés sem ugy megy.Eddig még elvezett bárhová de most már nagy a hasam és nem férek meg nem úgy fordulok ahogy szeretnék.Így megkértem most már ő vigyen .
Úgy néz ki Arnold lesz a kicsi neve :wink:

KépKép
lyndee
 
 


syry:Mi azóta próbálkozunk mint ti!Év elejétől!

Kép

Kép
syl100
 
 


Csucsu!

Mi a helyzet? :shock: Már 11 óra! Irgum-burgum, kihűl a pisi! :lol:

Syrynx!

Hát ha úgy alakul, hogy tényleg vissza kell menned dolgozni, hátha épp a változás fogja majd meghozni a babát. :D Pl., hogy nem lesz időd annyira odafigyelni ezekre a dolgokra. Amúgy a mai világban már annak is lehet örülni, hogy szülés után van hova visszamenni. :roll:

Lyndee!

Jól van, akkor türelmesen várom a képeket! :wink: Amúgy sajnos kevesebbet is eszem, mint rég (bár lehet, hogy ez a normális :lol: ), valahogy nem kívánom annyira a kaját. Tulajdonképp néha csak azért eszem, mert kell.

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati:jól beszélsz!A mai világban nagy szó ha valaki munkahelyre tud visszamenni gyed/gyes után.Pl én is és képzeljétek el egy koleganőmet pedig tegnap küldték el a cégtől aki most gyed-en van.
Az a szomorú hogy az állam nem támogatja a kisgyermekes családokat és a gyerekvállalást sem.És van egy-két szemét cég akik tehernek érzik ha van pár kismamájuk.Csak azt nem értem miért nem alkalmaznak akkor csak férfiakat?

Ne aggódj ha keveset eszel,ez még az elején természetes.A baba mindent elvesz amire neki szüksége van.Nekem az elején nehezen ment az evés mert minden kijött még a víz is.De a baba szépen fejlődött.
Már nagyon izgulok hogy jövőhéten mit mond a doki :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Csucsu: :?: ne őrjíts már meg minket! Egész nap az eszemben voltál, és azt hittem, hogy már oldalak lesznek itt tele a gratulációkkal.

Tabati: bár én marha sokat híztam terhesség alatt, de az elején én sem nagyon bírtam enni, főleg húst nem. Pedig nagyon húsos vagyok. Ami kell a babának, azt úgyis leszippantja. :D Végül is most elkezdted azt az új vitamint szedni, amit a doki ajánlott?

Syl: szerintem legyél rámenős a dokinál. És mindent kérdezz meg. Egyébként ez magándoki? Csak azért, mert ha az, nehogy úgy járj, mint én az előző dokimmal, hogy jó sokáig nem csinált semmit, de persze a zsét meg elkérte. :evil:

Syrynx: jönni fog nálatok is az a tesó, majd meglátod! De legalább tényleg azon nem kell izgulnod, hogy hova menj vissza. Én is gondolkodom egyébként a 6 órás munkaidőn. Szerinte képtelenség 8 órában dolgozni, + még a gyerkőcért menni oviba, stb. Főleg, hogy mi addigra el is fogunk költözni.

Lyndee: Az Arnold az tök jó név. Nekem tetszik. Hát a te (volt) mhelyed nem tudom mi, de egy rohadt nagy beperelés az járna. GYED alatt kirúgták???????!!! Hát ez egyszerűen hihetetlen!

Nálam meg képzeljétek az van, hogy a bal oldali petém úgy néz ki megrepedt, tehát inszem az nuku, és nagyon fura, hogy tök pici volt még hétfőn. A doki sem értette, még hétfőre visszahívott, bár szerintem tök felesleges, na mindegy. Azt mondta, hogy ma legyünk együtt. :roll:

Kép
németh
 
 


Kinga: Köszi hogy vártál meg mindnekinek köszönöm arik vagytok. Csináltam tesztet ami negativ. Várom a pirit. Kicsit sirdogáltam aztán pihentem.
Megy az élet tovább.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: ne sírdogálj! Ezek a hülye negatív tesztek! Puszilgasd meg Szabinát, meg bújj oda hozzá. Nekem ettől mindig jobb lesz ilyenkor.

Kép
németh
 
 


Csucsu:Fel a fejjel! :wink:
Nekem is Réka ad nagy erőt ilyenkor,hogy ő van nekünk!Kész kis csoda,hogy ő már van! :D

Kép

Kép
syl100
 
 


csucsu: nagyon sajnálom, annyit gondoltam ma is rád.
Jó nektek, hogy van aki erőt adjon a következő hónapra is.

Kinga: jó akciózást az estére :) sikerülni fog.

Énse tudok visszamenni dolgozni. A főnököm közölte, ha elmegyek szülni akkor pótolják a hiányomat és nem lesz már meg a helyem. Így titokban tartom a próbálkozást, nehogy már elkezdje az utódomat keresni és a végén munka és gyerek nélkül maradjak.

Úgy látszik nekem szerencsém van a nőgyógyászommal, pedig senki nem ajánlotta, hanem egy "szerencsétlen" véletlennek köszönhetem őt. Állandóan elmagyaráz mindent és bármit kérdezhetek tőle. Sajnos legtöbbször mire kimegyek a rendelőből a felét már elfelejtem annak amit mondott. Remélem, majd ha babás leszek akkor is megmarad ez a jó szokása.

Timi
titimee
 
 


tabati: ezt a "nem kívánom a kaját" érzést szívesen átvenném tőled. Sajnos nálam ilyen gond nincs...

Timi
titimee
 
 


Kinga: én egész nap Szabinámat puszilgattam :) Amúgy is szoktunk puszilkózni szinte mindig adunk egymásnka puszit ha csak elmegyünk egymás mellet . Ma meg pláne. Mikro sirtam mondta anyuci ne sirj. megzabáltam:) Örülök nagyon hogy ő van nekem:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu:ne sírdogálj,hiszen ez volt csak az első clostys hónap!meglátod karácsonyra ott lesz a fa alatt a csíkos teszt :wink:
Szabinát én is szívesen megpuszilgatnám :lol:


kinga:lehetséges hogy a pici petécske szabadult ki?Sosem lehet tudni éppen nem ez fog e sikerülni.Drukkolok!

KépKép
lyndee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: