Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Rólam pár szóban,hogy a Kaáliba járunk,első lombik,és szombaton volt egy hete az ET.
Viszont 4 napja délutánra 37.5 hőemelkedésem lesz, gyengeséggel,enyhe fejfájással,erősödő pulzussal...
Tegnap kiváncsiságból délelött is megmértem,amikor nem volt kellemetlen tünet,és akkor is 37.2.Ma,szintén tünetmentesen 37.4.
Szeretném megkérdezni,hogy valamelyikőtöknek volt ilyen tünete?
Ez jó,vagy kezdjek el aggódni?


Nekem a Kaális segítségem azt mondta,ez jó,maradjon fenn a hő,de félek nehogy ébredési hőre gondolt. ébredési hőt azt nem mérek most,a stimu,meg hormonok meg ilyenek miatt,de az is csak 37.1-ig szokott felmenni.Igaz másik hőmérővel,másik helyen mérve...

sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Lexa!

Mi az a "banyás" szuri? Nem esik le! :oops:
Május 25? Miért ceruzás? Bírsz még várni? Csodálom a türelmedet!
Igén! B doki csinálta! :D


Szia Nyulasz!

Azt hiszem, olvastalak már a Kaális topikon! (Néha zugolvasgatok ott is, de nincs energiám annyi helyre írni! :oops: )
Asszem a hőemelkedés jó jel! :) Én most is hőmérőztem, pedig jó sok hormont kaptam! Gondolom, hogy kapsz progeszteron-pótlást, ugye? Na, az is felviszi ám picit a hőt.
Az ébredési hő mindig alacsonyabb pár fokkal, mint a napközbeni. Nekem pl az ébredési 37,2, a napközbeni meg 37,7 (hüvelyben!).
Tehát szerintem ez király, most már csak maradjon is fenn! :D
Aggódni meg nehogy elkezdj! Az nem jó! Mindenkinél máshogy működnek a dolgok! Akárhogyis, megérzi a szervezet ezt a sokféle hatást! :roll:
Szóval nyugi, minden rendben van! :D
Tesztelni fogsz, vagy vérvéelre mész? Mikor?
Mennek a drukkok! :D

Kép Kép
backa
 
 


Szia Backa!

Köszi a nyugtatást.Igen,Utrót használok kúp formályában 3x2-őt.
Még nem tudom,hogy kibírom-e teszt nélkül,ha igen,akkor csak vérvétel pénteken.

És Neked meg nagy-nagy gratula a pocaklakóhoz.
Én is olvasgatok többfelé,azt is tudom,hogy csak akkor jöttél,amikor jó híred volt.Én biztos nem bírnám ki.
Remélem hamarosan lecserélhetem a vonalzóm,olyanra mint a tiéd! :wink:
Vendég
 

 
 

Sziasztok Drágáim!

Nagyon jól esik, hogy érdeklődtök!

Már majd szétdurran a hasam akkora...holnap lesz a leszívás, apa már itt van szombat óta.

Tegnap este megkaptam az ovitrelle-t.

Backa!

Neked sem kellet semmilyen szuri az utolsó nap? Nekem tegnap reggel volt az utolsó cetrotide, és este az ovitrelle. Neked is így volt?

Péntek reggel 9 tüszőm volt, ebből 3 közepes méretű. Remélem holnapra ezek is beérnek. :)

Remélem minden jól alakul, majd jelentkezem!

Puszi mindenkinek!!!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát nem úsztam, meg, hogy ne írjak. Olyan kedvesek vagytok mindannyian, hogy nem felejtettettek el... Köszönöm a drukkokat. Elhatároztam, hogy a tesztig nem fogok írni, de nem bírom tovább. Tegnap kezdődött a mélypont és ma reggel már bömböltem, hogy megint nem fog sikerültni. Iszonyú, hogy mennyire nem bírom a várakozást.
17-én volt a beültetés 3 babát kaptam vissza. Most nem voltak ICSI-s ek, hanem normál IVF. Ennek nagyon örültem, mert, hogy most más. Végig húzódott az alhasam a beültetés napjától, aztán egyszer csak abbamaradt. Aztán, hol megint érzem, hol megint nem. A hőm 36,8-36,9-37,0. ma nem mértem. A múltkor az összebújás gondolatától is írtóztam, most egyszerűen rá vetem magam apára :oops: , persze a doktorbácsi megtiltotta, mert az orgazmus méhösszehúzódásokat eredményez és ugye azokat most nem engedhetem meg magamnak. Úgyhogy ki vagyok éhezve és szenvedek :oops: :oops: :oops: A cicik feszülnek egésznap, reggelre már nem. Tudom, hogy ezek a szuri hatásai. Tegnap óta fáj a fejem. Ez nálam nem jó jel. Minden mesi előtt fáj, ez a jelzi a megjöttét. Szóval ki vagyok borulva. Teszt vasárnap. Nem tudom, hogy kibírom-e addig. Lehet veszek egyett. Csak abban az a rossz, hogy ha negativ, akkor azt nem fogom elviselni....
Hát ennyi.

Mindenkinek nagyon drukkolok!!!!
Lexa, Backa!
köszönöm, hogy külditek a drukkokat :)

Andrea!
most olvastam.... Minden rendben lesz!!!! :wink: köszönöm a tapikat...

még jelentkezem.....
dezsina
 
 


Nyulasz!
Köszi! :)
Zárójelben mondom, nem akarok kisördög lenni, de én a beülti utáni 12. napon már egyértelmű +-at teszteltem! Szóval ha nem bírod tovább, talán csütörtökön már érdemes megpróbálni...

Jucmuc!
Pontosan ugyanígy kaptam a szurikat én is!Punkció előtti napon már senki sem kap szurit! Az ovitrelle a tüszőrepesztő, az után 36 órával (kb) van a punkció!
Örülök, hogy ilyen sok szép tüsződ lett! Fognak ám még érni, a szurik még bőven hatnak ma is! (nem beszélve arról, hogy a tüszőrepesztő is érlel!)
Minden rendben lesz! :) Várom a híreket! :)

Dezsina!
Ne kergülj mááá meg! :evil: :)
Asszem neked jó hír, hogy most én is szerelmes voltam! :oops: Az ezelőttieknél meg annyira nem kívántam, hogy eszembe se jutott!
A mi Kaálinkban beülti után adnak egy lapot elolvasásra, jó tanácsok vannak rajta! Azt írja, az "óvatos" házasélet nem tilos! Ugyanis a kezelés megváltoztatja a méhösszehúzódások irányát, így befelé terelődnek a picik! Most akkor mi az igazság??? :shock:
A cicfeszülés nálam óráról órára változik! Először én is paráztam, hogy jaj, már nem feszülnek, de aztán hozzászoktam! Ez sem feltétlenül jó vagy rossz jel! A fejfájást meg millió más is okozhatja!

Hát, én tuti nem várnék vasárnapig, az biztos! Csütörtökön már lehetne egy próbát tenni! Ha meg nega (bár nem hinném! :wink: ), akkor mondhatod, hogy korán volt! 6-700 ft-ot megér, nem? :wink: :lol:

Tudom, hogy milyen nehéz most, 4x csináltam végig! De nem szabad nekibúsulni az ilyen hülye gondolatokkal! :evil:
Gondolok Rátok! :)

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok!

Backa!
Hát,mi egyre gondoltunk.Csütörtökön titokban fogok tesztelni,pont azért,ha nega lenne,majd arra fogom,hogy korai volt. :wink:

Dezsina!
Nekem is 17-én volt a beülti,és én is 3-at kaptam vissza.
Engem vígasztaltak,hogy a fejfájás a magas progiszint miatt van.
Gondolom te nem a Kaáliba jársz,mert mint Backa is írta,kaptam én is papírt,és a transzfer másnapjától lehet házaséletet élni.
Drukkolok nagyon,és én sem várnék a helyedben vasárnapig! :wink:
Vendég
 


Backa!
Köszönöm, olyan aranyos vagy, ahogy vigasztalsz. Tényleg muszáj beszélni róla, mert különben beleőrülök. Andrea szerint is tesztelhetek korábban, csak nagyon félek a negativtól. Nem tudom mi a jobb, nem tudni, vagy tudni. Megnyugtató amiket írsz! köszönöm!!!

Nyulasz!
akkor együtt izgulhatunk, merthogy én csütörtökön tesztelek, az biztos! A Forgácsba járok különben.
Te is hamarabb tesztelsz? Esetleg csütörtökön?
dezsina
 
 


Dezsina!

Igen,csütörtökön teszt,pénteken meg megyek vérvételre.
Elvileg a teszt az titkos lett volna,még itt a babaneten sem írtam,de Backa szinte ráérzett,és javasolta :lol:
Persze elvileg szombaton kéne tesztelnem,mert 14 napot mondtak a Kaáliban,de ki bírja ki addig.
Nagyon drukkolok,akkor izgulhatunk együtt! :wink:
Vendég
 


Nyulasz!

Nekem az is titkos volt, hogy nem jelentkezem a tesztig. Erre besokalltam. és milyen jól tettem, hogy írtam!!! Nagyon megnyugodtam.
Örülök, hogy egy napon volt a beültink! Igy még izgibb, együtt... A Forgácsban a hétfőt, vagyis a 16. napot mondták, az a biztos. De most már elhatároztam, hogy csütörtökön tesztelek. Neked ez hányadik?
dezsina
 
 


Dezsina!

Én nem is bírnám ki babanet nélkül.Bizti becsavarodnék...
Nekem első lombik,ICSI-s,mert rossz volt a párom eredménye.
A stimu nem volt elég jó,vagyis ki tudja,csak 4 petikém lett,és 3 megtermékenyült.És persze mindet akartam.Aztán meg lesz ami lesz.Max építünk egy nagyobb házat :lol:

A szavaidból azt vettem ki,neked ez már nem az első.Ugye?
Vendég
 


Nyulasz!
Valóban, nekem ez már a második. Az első nekem is ICSI volt, ez a mostani (apa jól produkált) IVF. Sajnos az első egyáltalán nem sikerült. Most nagyon biztam ebbe, csak elbizonytalanodtam. Hihetetlen hogy hullámzik a hangulatom. most megint bizom benne, hogy sikerül! Az elsőnél nekem 14ből 10indult meg, de csak 3 maradt meg beültiig. Most 7ből 4 lett, majd itt is csak 3 maradt meg. Hát meglátjuk.
minden esetre nagyon sokat segít, hogy valakivel meg lehet osztani az aggodalmainkat.
Vettél már tesztet? Milyet?
dezsina
 
 


Dezsina!

Nem vettem tesztet,a Kaáliban adnak útravalóként egyet.Azt nem tudom milyen falyta,mert doboza nincs,csak az a semmitmondó külső szürke csomag.
Te is használsz Utrót?
Én megyek is,mert megint dugni kell. :D
Az Utrót. :?

Veled minden oké?Csak a párod miatt van lombik?
Vendég
 


Nyulasz!

Nekem is kell Utro. Elviekben mi mind a ketten jók vagyunk, ismeretlen eredetű meddőségünk van. Az, hogy elsőre még sem volt olyan jó a spermakép, azt nem tudom mitől volt, mert mindig jó volt és most a másodikra is. Ugyhogy a fene tudja mi mitől függ...
dezsina
 
 


Dezsina!

Akkor hajrá csütörtök!
Vendég
 


Sziasztok!

Dzsina, Nyulasz
Mennek a drukkok ezerrel!!!XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXÉn is mindig félve teszteltem, mert utálom már az egy csíkott...de egyszer tuti lesz mindenkinek 2 csíkja...nektek pedig nagyon remélem, hogy most lesz!!! :D
vizkriszisback
 
 


Na mégegyszer:

Most olvastam vissza az előző oldalt...szóval végülis nem írtam meg, hogy vasárnap megjött és 3. cn. Hívtam a Kaálit, márc 29-én megyünk az első konzultációra...és indul a lombik amint lehet. Igyekszem megcsináltatni addig az összes vizsgálatot, hátha indulhatnánk egyből, mert akkor leszek a 2-3 napon.

pusz
vizkriszisback
 
 


Sziasztok Lányok!

Vizkriszisback!
köszi a drukkokat, reménykedem...
Kapd össze magad tényleg, hogy befejezd az összes vizsgálatot, mert akkor tényleg rögtön indulhatsz!!! Drukkolok!
dezsina
 
 


Köszi Vizkriszisback!

Beceneved nincs esetleg? :oops:
Most mész elöször a Kaáliba?Mert a neved ismerős,gondolom a babaprojektet nem most kezditek.
Ki lesz az orvosod?
Vendég
 


Szasztok Csajok! :D

Backa!
GnRh injekciókat kapok. Ez totál leállítja a hormon működést és egy mesterséges klimaxot idéz elő (hőhullám=banyaláz :twisted: , súlygyarapodás :twisted: :twisted: , hiszti stb mellékhatásokkal).. DE kigyilkolja az endometriózist! Amire ma bizonyítékot is kaptam, mert fantasztikus ereményem lett. 3 éve először! :lol: Most nagyon boldog vagyok! :D
Ceruzás időpontom van Győrbe (május 25... de nem akarom elkiabálni, uh nem is mondtam semmit) :D

Vizkrisz! :(
Ügyes vagy! Tudod csak előre és az út végén ott a baba! Úgyi jól mondom Julika (remélem jó tanítványod vagyok a pozitív gondolatokban)?!

Dezsi!
Jó hogy itt vagy! Gyere bármikor, ha úgy érzed, hogy kis bíztatásra van szükséged... ha pedig elbújni, azt is megértjük! Egy leendő kismaminak mindegy megbocsátható! :D Kitartás! Ölellek!

Nyulasz!
Csakúgy mind Dezsinek! Kitartás! Az eredményeid nagyon bíztatóak! :D

Julika!
A szokásos nagyölelés! :D

Juc! Punkcióra felkészítő, nyugisugi mix! :arrow:

Dezsim! Zsani! Nyulasz!
Babatapasz kamionszám! :arrow:

Lola???
Vkimi???
Wandi?
Andi? Izgulok mi volt a dokinál!

Persze megint jó későn jövök :( , amikor ti már Apuztok :lol: :oops:
Sebaj! :D Szép estét mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat! :)
Szorítok én is Mindenkinek!!!

Pusza
Zsani
Vendég
 


Sziasztok!

Lexa!
Köszönöm,és gratula a jó eredményekhez,és sok türelmet a párodnak :lol:

Zsani!

Quadot mikor kapjátok?
Neked is egy nagy adag babatapit!
Vendég
 


Sziasztok! :)

Megy a drukk mindenkinek, főleg a holnap tesztelőknek!

Lexa! :)
köszi az érdeklődést...
Én holnap megyek punkcióra, nem tudom mi lesz, nincs sok tüszőm...majd kiderül holnap.


Mindenkinek minden jót!:)
Vendég
 


Sziasztok!

Rendben volt minden a dokinál, 20 mm-es lett a Kicsikém. És képzeljétek csak úgy ficánkolt. Hihetetlen,hogy két hét alatt mekkorát nőtt. A barnázás a hormonhatásoktól van,azt mondta nem gond. Két hét múlva megyünk megint. Viszont ma dolgozhatom utoljára,holnaptól táppénzen vagyok.A dokim jobban szeretné,ha így lenne,így az lesz,amit mond! Holnap megyek terhesgondozásra,azokkal az eredményekkel kell mennem a védőnőhöz a kiskönyvért.

Drukk az akciózóknak!!!

Kép
andrea23
 
 


Szisztok Csajszik! :D

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a drukkokat, nagyon rendesek vagytok!!!

11 db. tüszőt sikerült leszívni tegnap, pénteken vagy szombaton kapom őket vissza!

Minden rendben velem, jól vagyok csak egy picit fáj a pocim.

Puszilok mindenkit és mennek a drukkok is mindenkinek! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni! Sürgősen progeszteron injekcióra lenne szükségem, és per pillanat nem lehet kapni. Keresek megmaradt ampullákat, vagy teljes dobozt, helyette vagy a vényemet adnám és a pénzt, vagy áprilisban visszaadnám a teljes dobozt.
hbetti
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem bírtam ki és délután csináltam ma egy tesztet:
Clearblue: 11nap délután HALVÁNY POZITIV :lol: :lol: :lol:

Most akkor ez tényleg pozitiv???? Úristen!!!!
dezsina
 
 


dezsina - és ez csak erősebb lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! halkan-lábujjhegyen: HURRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!
julika79
 
 


Julika!
lábujjhegyen és halkan: köszönöm szépen :) Nagyon izgulok, pont Te miattad is, és amik miatt is, amik sajnos történtek.... Igazából csak vasárnap szabadott volna tesztelnem... de ma úgy fájdogált a hasam ott lent és nem bírtam tovább... Úgy fáj, mintha megjönne
dezsina
 
 


Képzeljétek el, mostanában ugye sűrűn olvasom a Kaális fórumokat, egyelőre még azért leginkább, hogy mikorra lehet időpontot szerezni hozzájuk. Hát meg is ijedtem, s ma felhívtam őket. Azt még tudnotok kell, hogy a babák elbúcsúzása óta még nem telt el négy hét - most szombaton lesz a kontrollvizsgálat, és kapom a szövettant, de gondoltam, felhívom a győrieket, hátha már csak áprilisra kapok időpontot....Azt is előljáróban, hogy Valériával én a vetélés másnapján beszéltem, felkapcsolt Boga dr-hoz, akivel együtt keseregtünk a babák miatt.....ők mondták, hogy a kontrollvizsgálat után rögtön hívjam őket, Boga dr. szeretne látni kívül-belül, szeretné tudni, minden rendben van-e velem. Szóval ma reggel hívtam őket, Valéria vette fel, és kérdezte fel tudunk-e menni ma délután? - még eredményem sincs...... Így aztán márc. 12-re kaptunk időpontot.... Csak azért írtam ezt le, mert vannak ilyen apró csodák, meg apró örömök, amik szebbé teszik a napjainkat...... tessék őket megkeresni!!!! (én felírom őket, és este hálát adok értük - nem is hinnétek milyen sok gyűlik össze a nap végére........ ) Így felállni is kicsit könnyebb!!!!!! Kívánom, hogy mindenkinek sok legyen a nap végére ezekből az apró örömökből!!!!!!! :lol:

dezsina - most már azért fáj szerintem, mert készítgeti magának a helyet a növéshez - tágítgatja a már most szűköcske lakóhelyét a következő 9 hónapra......pszt....... :lol: :lol:
julika79
 
 


Sziasztok!
Viki!
Köszi,bátorkodtam a drukkodat magamra venni,mint holnao tesztelő :wink:
Holnapi punkcióhoz sok sikert,és ne búsúlj,a minőség sokkal fontosabb a mennyiségnél.
Nekem csak 4 volt,de 3 meg is termékenyült,és most remélem még a pocimban várják a következő hónapokat.

Andrea!
Örülök,hogy minden rendben van,úgy meg tud ilyedni az ember,ha valami szokatlant tapasztal.Remélem a következő 222 nap,már nem kell ennyit aggódnód!

Jucmuc!
Gratulálok,reméljük a randi szuperül sikerül,és marad bőven még tesó is a fagyiba. :wink:

Betti!
A megmaradt gyógyszerek topicban próbáltad már?Remélem sikerrel jársz!

Dezsi!
Akkor én se várjak holnapig?
Milyen tesztet vettél?
nagyon halkan,de nagyon-nagyon gratulálok!!!!!!

Julika!

Te annyira pozitív személyiség vagy,hogy könnyek közt olvasom mindig amiket írsz!Kívánok nektek egy nagyon jó folytatást,akadályok és problémák nélkül!Nagyon megérdemlitek!
Vendég
 


Dezsina
Ez szuper! Én büszke vagyok Rád, hogy a 11. napig kibírtad :lol:
Nekem még holnap csa k 1 hét tellik le, de én már tesztelni akarok. A tesztre az van írva, hogy 4 nap a beágyazódás és 3 naposat kimutat - az pont 1 hét :)
Szorítok Érteketek nagyon!!!

Nyulasz
Neked is megy a drukkkkkkkkk!!!!
Quad megjött, de még nincs kép, meg nem ültem itt a gépnél eddig. Csak olyan kép van, amikor szereljük össze és itt segédkezett a Máté a félkész quadnál.
A beülti óta nem mozdutam itthonról, de ahogy lemegyek csinálok képet, mert már száműztük a járgányt a garázsba.
Benézek holnap és várom az eredményt.

Na most ennyi, mert nem akarok itt csücsülni a gép elött.

Jó éjt!
Zsani
Vendég
 


dezsinaaaa,
ez olyan klassz :D nagyon gratulálok - persze csak halkan, majd még egyszer néhány nap múlva. de tudod, a halvány csík is csík :wink: :lol:
szorítok minden holnap tesztelőnek! :D
wandrea
 
 


Szia Zsani!

Nehééééééééééééééééééééz a várakozás!
Látom még neked van bőven.Hajrá kistesóóóóóóóóó!
Ráér a kép,most ne foglalkozz ilyenekkel.Örülök,hogy megkaptátok!!!


Köszi mindenkinek a drukkokat. :wink:
Vendég
 


DEZSINA!!!!
Te kis türelmetlen!!! :D :D :D :D :D
Gratulálok!!!!
Ma reggel is lesz teszt???
Ugye megmondtam Neked! Tudtam!!! Nem hiszed el, mennyire örülök!!! :lol: :lol: :lol:

Lexa!
te is szupi hírekkel jöttél! Ez az endo mocsok egy dolog, olyan jó, hogy megjavulsz!

Zsani!
Ma tesztelsz Te is? Nem korai még? Nekem a 12. nap előt még nem lett +! Bár egyénenként változó! Várom a jó hírt! :D

Nyulasz!
Tudod, hogy a tesztelőknek hajnalban illik kelni és tájékoztatni gyorsan a türelmetlen topiktársakat, ugye??? Megy a drukk!!! :D

Jucmuc!
A 11 szuper! :D
Mennyien találtak egymásra??? Már biztos tudsz valamit! Tessék azonnal megírni! :D Neked is megy egy nagy adag drukk! :D

Vizkrisz!
A lombiknál azért jóval nagyobbak ám az esélyek! Szerintem is kezdd minél hamarabb! Tuti hamarosan babák lesznek a pocidban! :D

Vikimi!
Mennyi tüsződ lett??? Nem baj ám, ha kevesebb! A minőség a fontos! :wink: Mesélj! :)

Julika!
De jó!!! :D Na, ezért szeretem én ezt a Kaálit! :)
Minél előbb elkezdődik valami, annál könnyebb lesz Nektek! Tudod, ha már folyamatban van....Engem az "üresjárat" viselt meg mindig a legjobban! Rengeteget gondolok Rátok! :)

Andrea!
Tudtam ám, hogy minden oké! :D De ismerem az érzést! Egy csupa aggódás az egész! :roll: Olvastam, hogy táppénzen vagy! Nagyon helyes! :wink:

Wandrea!
Magadról semmi??? :evil: :)
Nem is jársz dokihoz???
Mondjuk ha körbenézel itt a topikokon, annyi "csodababa" van, hogy hihetetlen! Remélem, Rád is ez vár! :wink: :D

magamról:
Elparázgatok itt szép csendben...Jövő szerdán uh. Nem hiszitek el, mennyire félek! :shock:

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek köszönöm, még semmi sem biztos....
Ma reggel csináltam egy Gabriel-t. Az ütőeremben megállt az vér. Először a control szineződött be és a teszt csik egyáltalán nem. Aztán pár perc múlva nagyon halványan megjelent a tesztcsik. Ki vagyok borulva, hogy a reggelivel sem erősebb. Igaz ez egy másik teszt. Szóval nem vagyok valami jól. A hasam most is fájdogál, érzem, hogy meg fog jönni. Lányok, ezt idegileg NEM LEHET kibírni.
dezsina
 
 


Sziasztok!

Igen,Backa igazad van :oops:

Két tesztet csináltam,egy Gabrielt,meg egy olyat,amin csak annyi van,hogy HCG-line.
A Gabriel totál nega :cry: Illetve,most nézem,van egy vékony csík,de ugye 2 órával a teszt után,ez semmit nem jelent.
A másik teszt (25-ös érzékenység) nagyon halvány csík. :?
Nemis tudom,hogy örüljek-e,azt gondoltam mára azért ha van valami,határozottabban kéne látnom.Mindegy,a semminél jobb.
Holnap vérvétel,és meglátjuk.
És ne aggódj,minden rendben lesz,és szerdán meglátod a kis pocaklakó(i)d!!!!!!

Dezsi!

Csatlakozom Backához,ma is tesztelsz,ugyi?
Vendég
 


Nyulasz!

A nagyon halvány is jó! Nekem is nagyon halvány lett... Nagyon dukkolok Neked! Még tesztelj pár nap múlva is! Én is így teszek!
dezsina
 
 


Backa - de jó, hogy itt vagy közben!!!!!!!!Igen, megyünk Győrbe, de egyelőre csak mesélni a gyönyörű 5 hónapomról, talán kicsit egymás vállát simogatva az elbúcsúzásukról, de még nem konkrét tervekkel. Azt hiszem elégedett lennék, ah minden rendben lenne most, aztán megpróbáljuk apával itthon kettesben.... :lol: próbálom bíztatni kis gyermekjelöltünket, hogy nem feltétlenül szükséges előbb Boga dr.-nak meg az egész Kaálinak bemutatkozni, mielőtt a pocakomba kerül, ha szeretné, felviszem majd pólyában...... :lol: :lol: Én is sokat gondolok rátok!!!!!!! Készülj sok papírzsepivel a szerdai uh-ra - fantasztikus élmény!!!!!!!!

Nagyon drukkolok mindenkinek!!!!!!!!!!!!

Jucmuc???????
julika79
 
 


Dezsi!

Egyszerre írtunk.Nyugi!A Gabriel egy kalap szar.Többet nem is veszek.Egyszerre csináltam,egy vizeletből a kettőt,és csak a másikon volt nagyon halvány csík.Ha csak Gabriel tesztet vettem volna,most nagyon el lennék kenődve.
Próbálj másmilyet!
Vendég
 


Dezsina!
A Gábriel egy nagy szar! Soha többet nem fogok olyat venni! A Medilab már tök erős volt, amikor a Gábriel alig látszott!
Ugyanilyen tesz-bajaim vannak, már csináltam vagy 6-ot, mindegyiken más a tesztcsík erőssége!
Most nyomoztam a guglin, arra jutottam, hogy a legmegbízhatóbbak a Medilab és a Gravi-hcg. Az uram épp ezek után kajtat ma Győrben! :roll: Holnap ugyanis tesztelni szándékozom ismét! :roll: :oops:
A hasam nekem még mindig fáj, nyugi! Már megszoktam, ezen nem is parázok!
Szóval ugyanolyan kínlódás ám ez továbbra is! Csak azt hiszi az ember, hogy + lesz a tesz és minden oké! Naja! Ahogy Móricka elképzelte! Türelem! Muszáj kibírni! Hdd el, megéri! :wink:

Kép Kép
backa
 
 


Tesztelőknek - dezsina- nyulasz: annak idején én minden nap teszteltem - apa már nevetett rajtam, hogy belőlünk él a gyógyszertár, de örült az én örömömnek. Azóta is megvan az összes teszt, el vannak rakva szalaggal átkötve, de azóta még nem vitt rá a lélek, hogy újra megnézzem őket.....Bátran teszteljetek, amikor csak úgy érzitek!!!!!!!! :lol: Megérdemlitek az örömet!!!!!!!!!!! :lol:
julika79
 
 


A poci meg azért fáj, szurkál, mert a pici babátok készíti magának az egyre nagyobb lakóhelyet odabent. Simogassátok ilyenkor a pocakot, és beszéljetek hozzá sokat!!!!!!! :lol:
julika79
 
 


Na, ez telepátia! :D Mennyien írtunk egyszerre!
Na : végső konzekvencia: a Gábriel kidobott pénz! :lol:

Nyulasz!
Neked is hatalmas gratula! Nagyon örülök!!! :D :D :D

Lányok!
Mit akartok a 12. napon??? :lol: :lol: A csík az csík!!! Punktum!!! :lol:

Julika!
Azért nagyon jó, hogy így törődnek Veletek, ugye?
A Kaáli megvár, addig is tessék szorgalmasan igyekezni "házilag" összehozni azt a babát! :D Bár ahogy mostanában olvasgatlak, motivációból nincs hiány! :oops: :lol:

Kép Kép
backa
 
 


Illetve nem is a poci fáj, hanem nyúlnak a méhszalagok, azért szurkál, és azért van olyan érzés, mintha meg akarna jönni. Ez még lesz egy darabig.......van már az utro-tól szorulás? mert az is lesz.....de ez teljesen normális!!!!!!!!Ti meg szuper anyukák lesztek, így aztán mindent kibírtok! Tessék megmosolyogni babáitok első szárnypróbálgatását - elkezdtek nőni a kicsikék, s innentől fogva folyamatosan jeleznek nektek!!!!!! :lol: :lol: Élvezzétek!!!!!!!!!!!(tudom, hogy nagyon sok a kétség, meg az izgalom, de tessék megpróbálni!!!!!!!!!!!!) :wink:
julika79
 
 


Lányok!
Azt hiszitek, egyedül vagytok ilyen kétkedők? Ha van kedvetek, olvassátok el a pco-s topikban a ma reggeli nyivákolásomat! :oops: :lol:
Hallgassatok Julikára, én is nagyon igyekszem! :D

Kép Kép
backa
 
 


Backa - hát éppen ez a baj!!!!!!!!!!!!!még 4 hét sem telt le!!!!! de ti meg nemhogy jól összeszidnátok, még bíztattok is..........borzalmasak vagytok........... :lol: Szóval most már csak két nap van a vizsgálatig - apával tegnap kergetőztünk, s azt számoltuk, ha még ma, vagy holnap, arra rájön-e dr. bácsink......mint a gyerekek......No, remélem szombaton áment mond erre az egészre, mindent rendben talál, s utána aztán szabad a pálya.....de utána meg már nem lesz tiltott-gyümölcs szaga.... :wink: nahát mennyi problémám lett hirtelen!!! Próbálkozunk, de nem sok esélyt adunk neki - inkább csak úgy szabadon ölelgetjük egymást - nagyon nagy ajándék ez is, hogy újra így egymásra találtunk ilyen rövid időn belül. :lol: Aztán ha úgy alakul, augusztusban újra Győr - emlékszel, nekem szept-ben sikerült - lehet, nekem az a termékeny időszakom az évben... :wink: Nagyon bizakodóak vagyunk!!!!! :lol: A gondoskodásért meg nagyon hálásak - soha nem hittem volna, hogy ilyen közel is engedik magukat hozzánk....
julika79
 
 


Julika!
Szerintem nem jön rá! :wink: :lol:
A tiltott gyümölcsről annyit, hogy amikor két éve el kellett menni apának spermavizsgálatra, egy hónap alatt sem sikerült összehozni, mert 5 nap szünet után kellett menni! Annyira be volt indulva, hogy folyton le kellett mondanunk az időpontot! Tök ciki volt! Arra hivatkoztunk, hogy a munkája miatt nem megy, hát, nem tudom, elhitték-e! :oops: A végén már azt mondtam, külön szobában alszunk! :lol:
Pedig rendes körülmények között simán eltelik sokszor az az 5 nap.
Most nálunk sem dúl a szerelem, egyszerűen gondolni sem merek rá! De ez most erős gát, nem szenvedünk. Féltjük azt a porontyot! :)

Kép Kép
backa
 
 


Backa, Julika!

Nagyon nagyon köszönöm a segítséget. Nagyon megnyugtat az hogy némelyik teszt nem a legjobb.
Az a bajom, hogy mielőtt megjön mindig megy a hasam, és tegnap kicsit beindult. Erre azt hittem akkor meg jön. Ma nem merek kimenni wcre, mert félek, hogy megint menni fog a hasam, pedig szorulásnak kéne lenni. Istenem, ezt nem lehet kibirni.... De mindent megteszek amit lehet. Progiszuri, Utro, Ösztrogén , Elevit, simogatás, biztatás. Én mindent megteszek, de már a fémes szájíz sem a régi. Most már nem is érzem....
dezsina
 
 


Bocsánat, hogy nyivákolok :oops:
dezsina
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: