Új privát üzeneted érkezett!

Zöldi mi van akkor, ha liszt helyett darált kekszel csinálod? hmmm? és akkor enm kell sütni
Vendég
 


Mákos golyó

Hozzávalók:
30 dkg liszt,(sütés nélkül darált keksz) 21 dkg porcukor, 2 vaníliás cukor,
15 dkg őrölt mák, pici törött fahéj, 20 dkg vaj, 1 tojás, helyette esetleg kis tej
csipke lekvár (bármilyen)

A lisztben/ kekszbenelkeverjük a cukrot, fahéjat, mákot, vaníliát.
Vajjal és a tojással/tejjel, lekvár összegyúrjuk. A tésztából golyókat formálunk. A golyók közepét benyomjuk a ujjunkkal és megsütjük.
Hármat összeragasztunk, középre mogyorót, a szélsőkbe csipke lekvárt teszünk.
Vendég
 


Tesó hajrá diéta, hajrá babák!
Vendég
 

 
 

Boni! Szerinted daráltkexből ugyanez? Mazsola helyett feldarabolt befőttmeggyekkel, és meggylével locsolva?

Kép
zölddisznó
 
 


hihi! Előbb írtam, mint végigolvastam.

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi szerintem jó lesz így! nyami nyami.. de tojást se tegyél bele szerintem, anem lekváárral "tapaszd ösze"
csak összehozzuk valahogy...vendégeket vársz? :wink:
Vendég
 


mézzel

Kép
zölddisznó
 
 


na az meg még jobb :lol:
Vendég
 


Hétfő van, és a gonosz főnökök még netezni sem engednek senkit?

Kép
zölddisznó
 
 


Én a másik oldalon írtam egy receptet!
Furának tűnik, de csak nem lehet olyan rossz!
sonjus
 
 


Mögnézem! Köszi.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Sonjus, nekem a mensi mindig combasugárzó fájdalommal jön sajnos, ez egy tuti jel. :(

Snufi, jó diétát! Én megint fogytam 1 kg-t.

Meg volt a vv. Volt 0,30, 60, 120 perces. A karom nagyon csúnya és nagyon fáj! A lötty birható volt, nade utánna a szédülés....
Szerda fél 8-ra megyek a dokihoz vissza, akkora lesz meg a cukor, az inzulin csak 2 hét múlva lesz! Ez van.

Kép
kata05
 
 


sziasztok!

snufi: hajrá diéta! drukk holnapra++++

szezso: drukk++++

kata: gyógyulást!

zsu: édesek vagytok!

sonjus: sajnálom :cry:

mindjárt rakok táblát.

kati
katica30
 
 


monyo: nálad nem tudtam, hogy hanyadik napon lehetsz. megírnád? köszi.

ha elírtam vmit, szóljatok! köszi.

Kép Kép

kati
katica30
 
 


Kata!
Nekem még nem volt combba sugárzós eddig, ha mostantól ez lesz a jel, hát nem fogok örülni, mert csütörtökön szabályosan levert a víz a szúrkálástól, péntken estére meg már alig tudtam megmozdulni!
Juj, szédültél? :( 2 hét az inzulin eredmény? :shock: Érdekes!

Én el akartam nektek még mesélni, hogy már 3-4 hónapja egyáltalán nem használok tampont. Sosem tudtam volna elképzelni, hogy lehet tampon nélkül élni :) és olyan rendes a mensim (remélem most olvassa! :) ) hogy egy-egy tisztasági betéttel elvagyok, mert csak akkor jön, ha wc-re megyek :oops: Szóval most, hogy jól megdícsértem, remélem kapok majd valamit ajándékba ;) mondjuk júniusban :) Igaz, hogy az első nap fájdogálok, de hát ez van!
sonjus
 
 


Sonjus, mióta nem használsz tampont, azóta elég a tisztasági??? Az szerintem nagyon nem jó.
Én olvastam a tampon káros hatásairól, így én is 3 hónapja nem használok.

Kép
kata05
 
 


KAtám (((((((((())))))))))))))))))))) kiváncsi avgyok eredményekre!
Vendég
 


Észrevettétek, hogy majdhogynem 8 hetente van babásodás a forumon? :shock:
Vendég
 


Kata!
Hogy-hogy nem jó?
Mikor wc-re megyek, akkor jön rendesen! (bocsi)
Mondjuk elég sűrűn járok ki :)
sonjus
 
 


Boni!
Tényleg? :) Akkor én valamelyik 8. hétre pályázom :D
sonjus
 
 


Hát, ha nincs fent tampon vagyis nincs, ami felfogja a vért akkor szerintem nem egy normális dolog, hogy egy tisztasági elég legyen az első napokban. Én kb 4 rendes betétet használok el az első napokban. És a wc-be is megy rendesen. Hisz annak a nyálkahártyának le kell válnia.
Lányok ti h gondoljátok?

Kép
kata05
 
 


Coca, gratulálok a 4. héthez! :wink: :lol:

Boni, tényleg így sikerült a babásodás a topicban, de lefelé kéne vinni a heteket, mondjuk minden 2. héten vki babásodjon! :D

Szülések előtt nekem alig volt vérzésem, pedig minden okés volt velem ciklusilag.

Kata, borzalmas vérvétel lehetett, de örülök, h kibírtad, kis hős! :wink:
athiz
 
 


sziasztok.

katica 12cn en vagyok.koszike.

hat en is azt gondolom hogy nem jo az olyan nagyon keves menzi.hova lesz a nyalkahartya?annak ki kell jonnie.
En csak ha megyek valahova vagy ha nagyon megvan ejszaka hasznalok tampont.
a masodik nap egy 6 darab rendes betet tuti elmegy,egy dupla csomagolasu alwayst szoktam elhasznalni egy menzi alatt.Ja es a wcbe is megy,ugy vettem eszre hogy akkor tavoznak a darabkak(bocsi)

Kép
monyo83
 
 


Ezennel úgy döntöttem, hogy a babásodásra való esélyt növelem, minimum megfelezveaz időintervallumot és havonta minimum 2 emberke.... :wink:
Vendég
 


Én júniusi idópontot ha nem baj akkor lefoglalnám! :wink:

Kép
kata05
 
 


Két anyuka beszélget !

- Na, hogy van a lányod?

- Nagyon jól. szuper állása van, egy nagy cégnél dolgozik közvetlenül a
főnöknek, sokszor elkíséri a külföldi útjaira is, és olyan jól dolgozik,
hogy rendszeresen kap céges ajándékokat, ékszereket, meg ilyesmi. Céges
kocsija is lesz. És a tied?

- Az is kurva

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Az egyiptomiak találnak egy nem kirabolt sirt a sivatagban es a sirban egy
mumiat, de nem tudjak eldonteni, hogy melyik korbol szarmazik.
Elkuldik a franciakhoz a mumiat. Visszaerkezik a mumia egy honap mulva egy kis karcolassal a mumia koponyajan a kovetkezo uzenettel:
"A mumia korat i.e. 2000 es 3000 kozottire becsuljuk. Termeszetes halallal
halt meg. A mumiat rontgen felvetelekkel vizsgaltuk meg."
Ez nem eleg az egyiptomiaknak, elkuldik az angoloknak. Harom het mulva jon vissza a mumia ket uj karcolassal a koponyajan a kovetkezo uzenettel:
"A mumia korat i.e. 2200 es 2800 kozottire becsuljuk. Termeszetes halallal
halt meg, valoszinuleg valamilyen ulomunkat vegezhetett. Kora 25 es 30 ev korul lehetett, amikor meghalt. A mumiat rontgen es ultrahang
felvetelekkel vizsgaltuk meg."
Ez nem eleg az egyiptomiaknak, elkuld! ik az amerikaiaknak. Ket het mulva jon vissza a mumia harom uj karcolassal a koponyajan kovetkezo uzenettel:
"A mumia korat i.e . 2400 es 2500 kozottire becsuljuk. Termeszetes halallal halt meg, nagy valoszinuseggel egy oroklott szivelegtelensegben. Nagy
valoszinuseggel irnok lehetett. Kortarsaihoz kepest valoszinuleg
fejlettebb volt az agya. Kora 26 es 28 ev korul lehetett, amikor meghalt.
Jobb labara santitott. A mumiat rontgen, CT es haromdimenzios ultrahang
felvetelekkel vizsgaltuk meg."
Ez meg mindig nem eleg az egyiptomiaknak, elkuldik az oroszoknak. Egy het mulva jon vissza a mumia darabokra torve, tobb helyen egesnyomokkal, a kovetkezo uzenettel:
"A mumia i.e. 2471-ben szuletett egy gazdag sivatagi nomad csaladnal. Neve Anon Re Martuf. Apja a farao udvaraba kuldte kivetelesen ertelmes fiat, ahol hamar elso irnok lett. Egy baleset soran eltort a jobb laba, ami utan
santitani kezdett. 27 evesen halt meg szivinfarktu! sban, otthon..."
Az egyiptomiak teljesen el vannak kepedve. Megker dezik az oroszokat, hogy honnan tudtak meg ennyi mindent, mire az oroszok:
"Bevallotta..."

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ahoj! :lol:

Szerintem félre olvastátok Sonjust! :roll: Mert én úgy értelmezem, hogy mikor megjön neki nem önti el hirtelen, hogy átázzon, hanem csak lightosan kezdi úgy, hogy Sonjus észre tudja venni időben! Vagy nem így értetted? :roll:

Zöldi! 4. hét! :wink: Mákos golyó?

Boni! Tök jó pocak! :roll: Néhány hónapot még le is tagadhatsz! :lol:

Katica! MAGATORKÓL IS! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
(Ja és Zöldinél a táblában 2008!) :wink: :oops: - És hogy ne lógjak ki a táblában a mikor jött össze az az utolsó mensi dátuma? Az 208.01.05! :?: :roll:

Snufi! Holnapra! +++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szezso! Olyan ritkán jösssz! :?: :?: :?: :twisted:

Kata! Azért hamarabbra is kinyomozhatnák az inzulint! :twisted: Addig mi lesz veled?

MI jól! Csütörtökön UH! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Még jó, hogy Katicát javítottam és én meg 2-szer gépeltem el! :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike moist látom, hogy túl vagy az első trimeszteren? :lol:
Vendég
 


boni: bocsi, kifelejtettelek. :oops: szép a pocid. :wink:

zsuzsi: jó viccek :lol: :lol: :lol:

monyo: átírtam :wink:

bettike: beírtam a megjegyzéshez, de szerintem az inszemed napja a mikor jött összére a jó válasz. várunk majd az uh képekkel.

rólam: (csak bettike kedvéért!) semmi érdekes. pénteken kell hivatalosan tesztelnem. tegnap a 9.napon teszteltem, nem kellett volna, azóta apa eldugta a teszteket előlem. olykor fájdogál a hasam, de nem vészes.

kati
katica30
 
 


bettike: köszi az észrevételt. nekem nem tűnt fel :oops: javítottam 2008-ra.

kati
katica30
 
 


Kata! Jó, hogy túlvagy a szurkányón. Eredményhez drukkolok nagyon. Kati! Köszönjük a táblát! És %%%%%%%%%%%%%

Sonjus! És ez a kevés mensi szerinted normális? :roll: Szerintem sem!

Zsuzska! Áááááááááááááááááááááááááááá

Kép
zölddisznó
 
 


Júj te kis zug tesztelő! :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szorítok! :wink:
(inszem: 2008.01.21.)

Igen Boni! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Már hetedszerre sem sikerült eltalálnia a vénámat, nővérke! Döntse már el, hogy most vért vesz tőlem, vagy tetoválni akar.

Megy a paraszt a kutyájával a szekéren. Lassan megy a ló, ezért a paraszt elkezdi verni ostorral, hogy gyorsabban menjen.
Erre a ló megszólal:
- Jaj édes gazdám! Miért bántasz mindig? Lehetnél velem egy kicsivel kedvesebb is!
A paraszt beparázik, leugrik a szekérről, és fut a kutyájával, el az erdőbe.
Ott egy fa tövénél fújják ki magukat. Mire a kutya megszólal:
- Hú bazd meg! Te is megijedtél mikor a ló megszólalt?

Két béka beszélget az árokparton.
- Azért jó, hogy az összes lány megvolt a faluban.
- Ja. De azért a varazsló lányát kihagyhattuk volna...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


[quote="kata05"]M írta:kata05eg volt a vv. Volt 0,30, 60, 120 perces. A karom nagyon csúnya és nagyon fáj! A lötty birható volt, nade utánna a szédülés....
Szerda fél 8-ra megyek a dokihoz vissza, akkora lesz meg a cukor, az inzulin csak 2 hét múlva lesz! Ez van.
Miért ilyen sokára? És hogyhogy 4x nézték? Ez akkor más volt, mint nekünk...

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi, a cukor miatt volt ez a sok! És én kórházban voltam, ott csinálták. Az inzulint elszállítják nem ott vizsgálják.

Kép
kata05
 
 


Kata: nem az MM-ben voltál? Miért emlékeztem arra? :roll:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Nem mert a házidokim lemondatta velem, nem tudtam volna még konzira sem elmenni, annyira rosszul voltam pénteken. Ehelyett SOS intézkedett és a diabetologus barátjához berakatott engem ma reggel 7re. Érezte sztem h gáz van velem mert én utoljára nála 2 éve voltam a múlt héten meg kapásból kétszer! Ja és mikor csütörtökön mentem haza tőle útközben még fel is hívott h mi van velem.

Kép
kata05
 
 


Kata: áhhh, értem!!!!!!!!! Ok. :wink:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


KAtám a házidokidra továbbra is csak azt tudom mondani, hogy elismerésem... VIgyázz magadra!

Kati szúúúúsztááááááááááá drukkolok nagyon drága!
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: Kép

!!!!!TÉJESLE SILIRPÁ GODLOB
Vendég
 


Sziasztok!

Katica, hogy vagy? Érzések? Teszt?

Boni, nagyon csini a pocid! Tényleg ma bolondok napja van! És én tanfolyamon ülök!

Többiek?

Kép
kata05
 
 


Aki ilyen szép napon tanfolyamon csücsül... :lol: :wink:

ugye ma jól vagy? :roll:
Vendég
 


IGENNNNNNNNNNNNN!!!!!! :D (csak enni ne kelljen)
És te hogy vagy?

Kép
kata05
 
 


Köszönjük, jól... kihevertük a megfázást is... :lol: most már csak itthoin lopom a napocskát...és beavllom néha unatkozom is :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Zsu: nagyon helyesek vagytok :D

Boni: helyes pocaklakod van :D , megfázásra mit szedtél, ettél, ittál? Nagyon fáj a torkom :(

Sonjus: mensi :evil:
ha már témánál vagyunk, én is leszoktam a dugóról az inszem előtti hónapokban, nekem mindig görcsölt ha megvolt, de hogy nem használtam, valahogy jobban el lehetett viselni azokat a bizonyos napokat, nem fájt annyira. :) Nekem mindig is kevés volt és 2-3 napig tart :?
Szép ajándékot fogsz kapni, meglátsd :wink: :D

Klarissza: annyira sajnálom :cry:

Snufi: drukk ++++++++++++++++++++++++++++ Nekem is diétáznom kell :evil:

Athiz: király az avatarod :lol:

Bettike: csütörtöki uh-hoz drukk :D

Kata: kár, hogy olyan soká lesz kész az eredményed, de nagyon rendes dokid van :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilva vettem homeogén 9 torokfájásra
illetve többször egy evőkanál mézre friss citromleve csepegtetve ez is segít

sok sok tea és renszeres levegőzés, szellőztetése a szobának...

Jobulást!
Vendég
 


boni: kösziiiii :D A mézet már kanalazgatom is, szerencsére imádom is :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sajnos tegnap nagyon torkos voltam, megérdemlem. Délelőtt egy fél literes jégkrém, délután meg egy kis csokis shake csúszott le :? De hát mindent a babákért :lol:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="https://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?