Új privát üzeneted érkezett!

na akkor most mindenkinek egyszerre van piri őnagysága sajnálom csajok :(

nita úgy van idegeskedés nuku pihenj

nika70
Salgótarján
 
 


mi van veletek csajok??!!!
piri monnyon le, felszólítom!
Kép

csajok!
én azt hiszem, beágyi van/lesz/volt
nagyon-nagyon remélem, h sikerült nekik! egyfolytában fel vagyok fújódva és piris görcseim vannak, de próbálok nagyon bízni.
hallgatom a babazenét és bízom. :cry:

babszika
 
 


Babszi ezek jó jelek!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

köszi nita, bár, utálom a jeleket... legalábbis eddig utáltam.
így egyre türelmetlenebb leszek

babszika
 
 


tudom könnyen beszélek de próbálj másra figyelni?
egyépkét mikor kell pozit tesztelned?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


baszika az jó jel :):) átadom a laptetőt neked nagyobb szükséged van most erre :):):):):):):)) csak nyugi pihenj sokat ha gondolod hogy az tesz jót nektek :):):) pincurkák ti meg fejlődjetek növekedjetek anya pocijában :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


nita!
5.-én kell mennem vv-re, de itthon nem bizti, h tesztelek előtte. majd meglátom, h kibírom-e :wink:

nika!
pihi van, de most már azért kezdek végre mozogni is, nehogy a vérellátás ne legyen jó a méhemben :wink:

babszika
 
 


Babszika: ezek jó jelek. Csak nyugi és tényleg bízz, sikerülni fog. Azért óvatosan a mozgással. Lehet hogy hülyeséget mondok, de amikor nekem gond volt a lepényemmel és vérezgettem, akkor nekem a doki azt mondta, hogy sok fekvés, mert abban a helyzetben a legjobb a méhlepény vérellátása. Szerintem a fekvéssel nem ártasz, pihizz sokat.
Nita: mizu veled? Beszéltél a dokiddal?

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Lányok, én annyira bíztam benne, hogy iri helyett zebra lesz, na de majd ezután!

Babszika! Szerintem is jó jeleid vannak, és tényleg pihenj, azzal biztos, hogy nem ártasz! És megy a drukk ezerrel 5-re! Azért vegyél egy tesztet szerintem, meg lehet azt csinálni a vv után is, látni szeretném a zebrádat! :wink:

Nita! Remélem, ma minden ok! Jelentkezz!

Csige! Veled mi újság?

Pampalini! Nektek is szurkolok, hogy eredményes legyen egymás "szeretgetése"! :wink:

Nekem is most kell szurkolok, szerintem ma lesz pém! De ma nem indult vmi jól a napom, próbálom elfelejteni, hátha jobb kedvem lesz!

Mindenkinek szép napot!
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!!!!!!!
jelentem én is jól vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!

viszont nehogy minden oké legyen kis Mátémnak fitymaszűkülete van... tegnap este óta a kukija csúnyán be van dagadva.ma elvittük urológára......ott kaptunk beutalót abba a hülye Heim Pál kórházba......szerintem holnap reggel valahogy elvisszük és 1 napot ott kell maradni...műtik.........de viszont holnap nekem is dokihoz kell mennem szóval nagyon necces a dolog!!!!!!!!
addig kamillázzuk neki!!!!!!!
csajok én jobban félek szerintem mint most ő..........bár ahogy meglátja a dokikat elkezd konyulni a szája...pedig ő nem szokott sírni......de hogy én nem fogom kibirni sírás nélkül az tuti!!!!!!

Babszika szép pozitív lesz az a teszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: örülök hogy jól vagy és jabulást a kicsi fiadnak. Biztos nem lesz kellemes szegénykének a műtét. A szomszéd kisfiúnak is ilyen gondja volt és fel se vette hogy megműtötték, biztos így lesz nálatok is.
Köszi Pedi én megvagyok, bár ma nagyon fájnak a csontjaim és a derekam, így megfőztem és pihizgetek. Szerintem megint ezt a hülye frontos idő az oka. Ezt még tetőzi hogy Lilike ma hiperaktív. Éjjel háromtól fél hatig semmi alvás, mert majd kirúgta a ház oldalát. Azóta is folyamatosan dolgozik. Ilyenkor úgy lefárasztja magát, hogy másnap tök nyugi van :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige akkor Lilike is aktív baba lesz!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ne is mond Nita. Ilyenkor egy kicsit megilyedek, hogy majd ha kint lesz, akkor kitartás kell hozzá hogy egy ilyen napot túléljünk, én legalább is :lol: Anyukámtól kapott egy kis ruhacipőt, ami virágos és cica van az elején, bajusszal, szemekkel, alól pedig kis gumi csúszásgátlókkal. Ma mondtam anyának, hogy egy ilyen nap után tuti, hogy nem maradna a kiscipő talpán gumivirág, mert úgy járt egész nap keze-lába :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


ebbe jön haza Barni.......

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tary,
bocsika, Pampalinit is akartam írni, úgy látszik, te jártál a fejemben! :oops: :D

Nita,
miért csinálják meg ilyen hamar? Ilyen kicsi korban? Annyira letapadt a kisfiadnak?
Ahány orvos, annyifélét mondanak. Minket a védőnő és egy gyerekorvos zavart a sebészetre meg az urológiára már Bencus kétéves kora előtt, onnan meg elzavartak, hogy majd 3 éves korában menjünk vissza, ha akkor sem, és semmit nem mozdul. Szóval nem értem én ezt.
Próbálj megnyugodni, a kicsid észre ne vegye a nyugtalanságodat! Neki most egy nyugodt, derűs anyucira van szüksége!!! :D

Csige,
ti is már milyen nagyok vagytok!!!!!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Nita: nagyon aranyos a szerelés, tuti édes lesz benne :lol: Én azt várom hogy bejőjjön az overálos szezon, mert azt nekünk is kell venni.
Lyly: hát igen, törünk előre, ne is mond, olyan hihetetlen :lol: úgy szalad az idő

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

babszika: hogy vagy? drukkolok :wink:

nitacska: nagyon édik a rucikák. milyen picik :)

pedi: jól sikerült a tegnap este?

Én mától újra szedem a clostit, és ma voltam vérvételen is.

Timi
titimee
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!

Babszika! Én is gondolok ám Rátok! Gyere és mesélj, hogy vagy!!

Nita! Örülök, hogy mostnár minden ok! Barnus nagyon csini ruciban fog hazatérni! :wink: Szerintem Máté miatt meg próbálj megnyugodni, minden rendben lesz!

Csige! Én azért kicsit irigykedem a pocakodban lakó és izgő mozgó kisasszonyért, de persze, fogalmam sincs, hogy tűrném, hogy nem alhatok! :oops:

Timi! Köszi kérdésed, a tegnap este IS jól sikerült! :lol: Megy a drukk a clostihoz, tuti babát eredményez!

Na, lépek dógozniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pedi
Kalocsa
 
 


SZiasztok!
Nita: letapadt fütyi ügyben tudnék mesélni...két fiam van , így nálunk is volt ilyen..:(Az elsőnél még tudatlan voltam és hallgattam a gyerekorvosra,, hogy ezt meg kell csinálni már 2 éves korban. Megcsinálta(!!) nem részletezem, ma sem tökéletes, bár az tény, hogy kb. 10 másodpercig fájt neki. A másodiknál már a babanet segített: elolvastam egy rakat fórumot, végül arra jutottam, hogy na, majd én:) annyira le volt a kisebbik fiamnak tapadva, hogy semmit(!!!!) nem lehetett rajta hátrahúzni és már látszott, hogy alatta gyűlik a fehér trutyi... Fogtam a jó öreg alsol krémet és minden nap fürdés után bekentem neki. csak kívülről, szépen. Eltelt kb. 4 nap és teljesen felpuhult, hátra lehetett húzni, és a fehér trutymó egyben távozott. Azóta is tökéletesen működik:))
Bocs, lehet, hogy kicsit off volt, de gondoltam lesznek itt még fiús mamák, hátha segítek nekik is...
Babszika: mensis tüneteidet majd mi most bevállaljuk (ugye lányok, akikkel egyszerre haladunk?) te csak növesszed szépen azokat a bébiket:)) Pirinyanyát mi majd most rendezzük, együtt tök erősek vagyunk, és jól elzavarjuk a fészkes fenébe innen.
Kicsit szómenésem van, de tudjátok ezt be annak, hogy reggel óta itt ülök a gép előtt és dolgozom.(Hál'Istennek most van mit)
na, még jövök
tary
tary
 
 


Sziasztok!!!!!!!!
mint anya kudarcot vallottam!!!!!!!!!! Máténak napi 3x kell betadinozni a kukiját.....megpróbáltam de nem megy.........annyira fáj most neki....

már én is sírtam vele együtt.........milyen már hogy nem tudom ellátni a saját gyerekem????????

másik:

én is voltam dokinál.....sajna elkezdett kinyilni a méhszájam.....2100-as...szigorú fekvés fenyegető koraszülés!!!!!

Tary köszi hogy ezt leírtad!!!!!!!!!!
neogranormonnal is kenhetem kívűlről???

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Ami Mátét illeti, ne aggódj, tuti én is bőgnék. De "katona dolog", ez legyen Élete legnagyobb problémája! Viszont, ami Téged illet! Tessék pihenni sokat sokat sokat! Mátét bevállalnoám szivesen! :wink:

Tary!
Elnézzük a szómenésed bármilyen témában! :arrow: TAPASZTALAT!!! :wink:

Egyébként, ma nagyon csend van, merre vannak a többiek? :roll:
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi most el kél a segítség!!!!!!!! :) :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát, elhiszem, de "sajna" egész nap itt ülök! Bár szerintem Máté élvezné az üzletet! :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


Nita: szerintem az is jó. De ha van esetleg (és ez nem a reklám helye) Aloe First, az is szuper. Attól tényleg pillanatok alatt elmúlik.
Máténak pikk-pakk el fog múlni, hidd el. Pihizzz ezerrel!!
tary
tary
 
 


nita sajnálom a lenővést :( rucik arik amúgy én azt olvastam a babpatikában hogy 5 éves korig nem nagyon foglalkoznak vele ha nem teljesen van letapadva Gergőnek is részleges de már egyre jobban feljön ráadásul gyerekdokker mondta hogy amig pelenkásak addig nem is szabad piszkálni én mondjuk finoman kb havonta két hetente mindig megpróbáltam de csak nagyon finoman fürdés után felhúzni de még most sem lehet teljesen de már nagyon szépen jön hátra :)

nika70
Salgótarján
 
 


máté már 3 és fél éves és 1 hónapjaq kezdődtek a gondok..... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: jabulást Máténak,az pedig nem igaz hogy kudarcot vallottál. Szerintem minden jóérzésű anya nehezen viselné ha látja hogy szenved a gyereke. Vigyázz nagyon magadra és pihizz minél többet, azért jó lenne még kihúzni 5-6 hétig.

KépKép
csige-bige
 
 


holnap ha minden igaz megvesszük a hiányzó dolgokat ki békának!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


31+5.hetes Barni lak....

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita nagyon jó helye van Barninak :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!
rövid leszek, mert nincs kedvem erről beszélgetni.
teszt nega.... már csak a csoda segíthetne ezen

kérlek, h ne is írjatok semmit arról, h "amíg nem jön meg" és "ne adjam fel", mert ezek a falra kergetnek!
ha szerdán csoda történne, nagyon boldog lennék, de tudom, h ennek őrülten kicsi az esélye :cry:

babszika
 
 


Babszika,
Nagy ölelés neked! :cry: :cry:
És CSODÁK MÉG LÉTEZNEK!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Babszika ahogy kérted nem írok semmi olyat!
sok pusszancs!!!!!!!!
:cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nagyon nem érek rá, de nekem viszont muszáj reagálnom Babszikának!Nekem van egy barátnőm, akiről már meséltem is, hogy lombikkal lett babájuk. Neki a beülti után csináltak vizsgálatokat, amik kimutatták a babát, én azt mondom, hogy nagyon korai volt a teszt, de nem akarok okos lenni! Csak továbbra is azt hiszem, hogy szerdán minden rendben lesz! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


ölellek pedi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

és köszi nita neked is!

babszika
 
 


:wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszi-miattad jöttem és nézem minden nap a babanetet. Én sem tudok semmi okosat mondani, mert nem értek hozzá, tapasztalatom sincsen, sőt az ismeretségi körömben sincsen olyan akivel példálózni tudnék. Viszont azt én is érzem, hogy korán teszteltél, hiszen 5-én is csak a vv-ből mutatják ki az eredményt. És csak arra kérlek, hogy legalább addig bízzál magadban és a babóban!!! És majd utána ráérsz agyalni a dolgokon.
Gyere szerdán!!!

Pussz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pampalini 2009.08.03 16:52-kor.

Kép
pampalini
 
 


Nita-nagyon szép formás a pocid!!!! És már tényleg nemsok van hátra :)

Nyuszi- mizujs Veled??? Mikor jössz mesélni??? Láttam a jövevényt az iwiw-en, nagyon édes! :)

Kép
pampalini
 
 


Pampalini köszi!!!!!!!!!
nem bánnám ha olyan 5-6 hét mulva jönne Barnika!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita-készülsz már rá lelkiekben?

Kép
pampalini
 
 


készülök r igen de félek is!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


babszika hát én sem tudok mit írni de véglegeset úgyis csak a vv fog adni azért még ne add fel
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nika70 2009.08.04 15:10-kor.

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!!!!!!!!

ma vagyunk 32.hetesek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babicsek,
én is csak egy ölelés!!!! nekem volt ismeretségi körben példa rá, hogy a mami már a 8. hetet taposta (régen megvolt mindene a kicsinek), a teszt pedig csak a 9. héttől mutatott ki terhességet, de hozzá kell tennem, ez nagyon ritka! :cry:

Nita,
ügyesek vagytok, húzzátok még egy kicsit!!!!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


babszika: azért én szorítom kezem lábam hátha holnap meglepsz minket :wink:

nitacska: gratulálok, ügyesek vagytok :) már nincs sok hátra :lol:

Timi
titimee
 
 


köszi lányok!!!!!
még olyan 5-6 hét jó volna egyben!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Már az 5 héttel is benne vagytok a megengedettbe, Nita! Menni fog!!!+++++++

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


:wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita- Gratula a 32. héthez!!!!! :) Biztos bent marad Barni még egy darabig.
Máté időben érkezett?

Kép
pampalini
 
 


hát ma is voltak keményedések és enyhe fájások....remélem húzzuk ameddig csak lehet......

Máté a 39.héten született!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: