Új privát üzeneted érkezett!

Bikfy! Persze h a Jóisten megsegít, csak ez is egy babona. Vagy nem? Nem tudom... Petrus jól van, most sokat tüsszög, remélem nem lesz beteg, m oltást kellene kapnia a héten.
Nagyon drukkolok h hamar rendbehozzon az a gyógyszer. De én nálad tényleg nagyon erősen azt érzem h hamarosan jön a baba. Remélem jól érzem... :lol: :lol: :lol:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


bikfy továbbra is drukkolok neked nagyon.....lehet emelni kelene a closty adagját...........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitám!

Most azt mondják, engem kellene először is rendbe hozni. Elmulasztani a cisztákat. És szerintem a Met segíteni fog. Utána érdemes megint próbálkozni a Closty-val. Addig sajnos nem, mert annyit gátolnak a ciszták, hogy képtelen kifejteni a hatását a Closty. Lehet, utána meg nem is lesz rá szükség, mert magától helyre áll a peteérés. De jó lenne! Én a Met-ről eddig csak sikersztorikat hallottam. Remélem, nálunk történik meg legközelebb a csoda. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Pruci!

Tudom, hogy ez egy babona, de én tényleg abban hiszek, hogy a Jóisten meghallgat, bárhol is vagyunk. Te szoktál imádkozni? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Igen, szoktam, nekem nagyon sokat segít a Jóisten. Bár a kistesó kérdésben egyelőre nem akar valamiért...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Bikfy,
én ezt egyszer már írtam neked :cry: . Ha PCO-d van és clostit szedsz az égvilágon semmi nem fog történni, nemhogy pé.
Nade így legalább elkezdheted a metet és reméljük minél előbb helyre fog tenni.
Az érzéseidet teljesen megértem, én is számtalanszor voltam már így :cry: .

Velem nincs semmi különös, nem vagyok valami jó passzban. Rossz, hogy nem történik semmi, csak úgy vagyok. Nem szedek semmit, nem megyek még dokihoz se, csak várok, várok, várok... Csak azt nem tudom mire :( .
Azt hittem volt pé kb a 17. nap környékén, de azóta is egyfolytában érzem a jobb petefészket. Ma meg olyan érzésem van, mintha úgy kezdene feszíteni, mint mikor pé van.És már a 23. napon vagyok :( . Úgyhogy nem igazán tudom, hogy mi zajlik odabennt :( .

Apáéktól meg megint elküldtek 5 embert, őt nem. Még van egy hónapig melójuk, aztán ki tudja mi lesz :( .

Történhetne már valami jó is.

Mindenesetre mennek a drukkok mindenkinek!!!!!!!!

Kép

Kép
ranita1979
 
 


És még valami.
Viri, ha olvasol esetleg :D .
Most már tudom, hogy miről beszéltél annak idején. Én is elértem arra a pontra, hogy már nem foglalkoztat ez a dolog. Szeretnék kistesót, de egyszerűen már nem tudok ezzel a dologgal úgy foglalkozni, mint eddig. Nem érdekel, lesz ahogy lesz. Most érzem azt, amit annak idején te is, hogy én így is boldog vagyok és akkor is az leszek, ha csak hármasban maradunk :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita! Jó hogy te is jelentkeztél! Mit dolgozik a férjed? Szörnyű ez a mai helyzet ami van. Én is eljutottam idáig. Egyre többet gondolkodom azon, h mi boldogok leszünk így hármasban és akkor ennek az egy gyereknek viszont mindent megadok amit tudok, h semmiben ne szenvedjen hiányt.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci,
Ő asztalos, nyílászárókat gyártanak. És egész eddig nagyon jól ment nekik, most meg pár hét alatt......

Kép

Kép
ranita1979
 
 


bikfy bízom hogy az a bogyo segíteni fog neked!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bikfy remélem segíteni fog neked ez a gyógyszer és köszi, hogy leírtad nekem mi is ez valójában. Hasonlókat én is éreztem már, mint amit írtál. Legutóbb családtaggal kapcsolatban :oops: A férjem és barátnője babája 3 hete született és csak úgy becsúszott, mert a csaj egy hónapra abbahagyta a fogigátlót :shock: Még Barni tefál babamérlegét is kölcsön adtuk nekik. Nemsokára mehetek baba látogatóba.

Ranita és Pruci egy kicsit irigyellek titeket, amiért így éreztek a második babóval kapcsolatban. Nekem ez nem megy. Én most még ott tartok, hogy úgy érzem nekem minenképpen kell még egy baba, az nem lehet, hogy csak egy gyerekem legyen. Nem akarom, hogy Barni egyke legyen. Nekem van tesóm és olyan jó, hogy van. A férjemnek viszont nincs és semmiképpen sem szeretném, hogy Barni is olyan egyedül legyen, mint ő volt. Persze örökbefogadni soha nem lennék képes. Saját gyereket akarok és most biztos elfogultnak tartotok, de olyan szépet, mint Barnabás :lol:

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Júúúj, ez kicsit morbid lett :shock: :oops:
Szóval a férjem unokatestvére és barátnője babájáról van szó természetesen :oops:

Kép
Kép
nyanya77
 
 


nyanya kemény lenne ha a férjednek és barátnőjének lenne babája........ :shock: :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Meglátjátok, lesz itt mindenkinek babója. És majd két pelenka és szoptatás után jókat nevetünk, ha visszaolvassuk ezeket a sorokat.

Na persze jár a szám és nagyon be vagyok sz@rva.
Lányok jövő hét szerdán lesz a mióma műtétem, kérlek szorítsatok nekem, hogy a méhemmel a hasamban ébredjek. Ellenkező esetben...............hát nem tudom, mi történne velem, belegondolni sem merek..... :( :(
De persze bízom, nagyon bízom. utána két mensi és jöhet a baba!
Sok puszi mindenkinek!!!!!

Luli

Kép

Kép
luli
 
 


Nyany,
hát néztem egy nagyot :D :D :D :arrow: férjed meg a barátnője :shock: :shock: :shock:
Én se éreztem mindig így, de attól csak minden sokkal rosszabb volt, amikor görcsöltem raj. Nem tudom nekem honnan jött ez az érzés, egyszer csak ezt vettem észre. És őszintén megmondom, azóta sokkal jobban érzem magam :D

Luli,
nagyon- nagyon drukkolunk :D . Mindemn rendben lesz, meglátod :D .
Milyen műtét lesz???
Ha elküldeném a számom priviben, akkor értesítenél majd a fejleményekről???? Csak hogy ne izguljunk annyira :roll: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


luli minden a legnagyobb rendben lesz...és a méheddel együtt fogsz felébredni!!!!!!
ranita nekünk is így jött össze mindegyik baba hogy ugy voltam vele ha jön jön ha nem akkor nem........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsi megint rég voltam. Sajna nem tudok most visszaolvasni :( A múlt héten wellnesseltünk. Szuper jó volt. :)
Csak mostanában megint nagyon sokat görcsöl, keményedik a hasam. :(
Tegnap voltam dokinál, és sajna felére rövidült a méhnyakam. Kaptam gyógyszert, és szigorú fekvést írt elő a doki. Az utóbbit Kende mellett kizárt dolog, hogy meg tudom csinálni. Pénteken kell visszamennem és akkor eldönti a doki, hogy kórház + infúzió vagy maradhatok otthon.
Ja és uh-n is voltam ott azt mondták, hogy a baba 30 hetesnek megfelel, a magzatvíz az átlagosnál kevesebb, és a vastagbele meg a korához képes szélesebb (az olyan 37-38 hetes babaméretű) Azt nem mondta az uh-s dokinő, hogy van-e valami teendőnk ez miatt. De ha lenne gondolom szólt volna.

Úgyhogy most csajok elbúcsúzom tőletek egy időre, mert a gépezés egyenlőre kilőve az életemből. Néha azért bekukkantok, de írni nem ígérem, hogy fogok. Sajna laptopom nincs, pedig most milyen jó lenne...

Azt mindenképp megírom pénteken, hogy bent fogtak-e. Illetve ha pénteken nem jelentkezem akkor az azt jelenti bent kellett maradnom a kh-ba.

Mindenki vigyázzon magára és a millió drukk nektek!!!!

Puszi: Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Luli: nagyon-nagyon drukkolunk mind neked és nyugi, minden rendben lesz. Ilyenkor az ember fejében mindenféle rossz dolgok keringenek, de nyugi, szépen rendben le fog zajlani a műtét.
Kisvirág: pihizz amennyit csak tudsz, bár elhiszem hogy gyerek mellett nem olyan könnyű. Azért szorítok, hogy ne keljen bentmaradnod a kórházban.

KépKép
csige-bige
 
 


virág pihenj amennyit csak tusz a gyerkőc mellett.....drukk hogy ne tarsanak bent.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya! Nekem fel se tűnt a bibi a mondatban... :oops: Megértelek nagyon. Én is nagyon szeretnék kistesót, de belefáradtam abba h állandóan azt figyeljem h mikor is kellene "akciózni". Ráadásul már túl régóta próbálkozunk: hivatalosan augusztus óta, de már február óta nem védekezünk. ÍGy most úgy érzem elég volt. Ha jön jön, ha nem akkor marad Petra egyke.

Luli! Minden rendben lesz, nyugi! A méhed meg miért ne maradna a helyén? Csak pozitívan!!! Mennek a drukkok!!!

Virág! Vigyázz magatokra nagyon!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci jönni fog az a kistesó.......... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Én már letettem róla. Jó-jó, most épp magam alatt vagyok, de úgy érzem, nem fog ez nekem összejönni. :cry:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


én is épp letettem rola...ugyan azt mondtam ha jön jön ha nem akkor nem.....és lám jött...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Te kis mázlista! :wink:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


szerencsésnek mondhatom magam...... :wink: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon köszönöm Lányok!

És igazatok van, mit nyavalygok itt!???
Minden a legnagyobb redben lesz, mert így kell lennie! :)
Ranita, jöhet számod, írok a műtét után! Aranyos vagy!

Virág, pihenj sokat, drukkolok, hogy minden oké legyen!

Kép

Kép
luli
 
 


Ja igen:kérdeztétek, hogy milyen lesz a műtét: laparoszkópiás. Kb másfél-két órás.

Kép

Kép
luli
 
 


lului drukk!ügyi légy-......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Luli!

Kiszedik a miómádat, aztán az első lövésnél terhes maradsz. Ebben biztos vagyok. Ügyes légy! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Prucikám!

Soha ne feledd, csak pozitívan!!! Hidd el, ha megnyugszol és nincs semmi bajod, akkor jönni fog a kisbabád. Arra nem emlékszem, te voltál dokinál? Ő mit mondott? Lát valami bibit? Mert ha nem, akkor meg fog érkezni a gyerek. Ha meg van valami gebasz, akkor kezeltesd magad, de akkor is csak nyugi. Nem lesz itt semmi gond. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nitám!

Te hogy érzed magad? Vannak rosszulléteid?

Sokszor gondolok rád, jó lenne már túllenni a bűvös 12. héten.

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy köszi jol vagyok.....álomkorban szenvedek és a melleim fájnak kb ennyi........
már nem sok van hátra a 12.hétig....remélem minden ok lesz a pöttyöcskémmel........ :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Luli,
ment a privi.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Nita! Igenis, h mázlista vagy, de te nagyon megérdemelted már ezt a babót, m nagyon sokat szenvedtél meg érte! Minden rendben lesz a kis pöttyöskével!

Bikfy! Nem voltam kivizsgáláson, m a doki szerint minden rendben van. De ha nem jön össze hamarosan, akkor elmegyek egy kivizsgálásra, bár Zoli közölte h ez hülyeség és őt felejtsem el h eljönne elem ilyenre. :twisted:

Luli! drukk-drukk-drukk!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci ari vagy hogy ezt mondod!köszike! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

Luli nagyon sokat fogok rád gondolni és drukkolok, hogy minden okés legyen. De az lesz!

Virág remélem azért nem kell bent maradnod a kórházban.

Pruci ne haragudj, hogy megkérdem, de a dokid honnan tudja, hogy minden rendben van, ha nem voltál kivizsgáláson?

Én ma vagyok a ciklusom 16. napján. A hőm eddig 35.9 és 36.1 között mozog. Ha nem megy fel az azt jelenti, hogy nincs is pé-m?

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Nyanya,
igen, az azt jelenti. De még bőven felmehet :D .

Pruci,
apa eljönne velem, azt mondta ő bármire vállalkozna. Dehát a férfiak sem egyformák. De biztos ha arról lenne szó, a te párod sem ellenkezne :roll: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nyanya! Azért mondta, m megkérdezte h Petra m,ennyi idő után jött össze, és ahhoz az időhöz még messze vagyunk, tehát a kb ugyanannyi idő normálisnak mondható. Ő másfél év után jött össze, most meg végülis hivatalosan augusztus óta próbálkozunk., De nem zárkózott el attól h kivizsgálás, csak szerinte még a normális határon belül vagyunk.

Ranita! Hát igen, sajna a férfiak nem egyformák. Az enyém szerintem cikinek érzi h egy ilyen helyre elmenjen... :roll:

Ez a ciklusom 32. napja, állandóan azt érzem h na most megjön, de eddig semmi...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci ezek jo jelek........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó is lenne, de nem nagyon reménykedek ebben a hónapban. Amennyit mi együtt voltunk...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


a mostani babonál mi is kb 2x 3x ha voltunk együtt......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Háááát, nem tudom, a hőm se azt mutatja, h lenne vmi:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a ... 96800_.png

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Pruci de jó lenne, ha most összejönne... :D Így már értem a dokidat. Látod én pont ezért érzem azt, hogy nálunk valami gáz van, mert Barni rögtön elsőre összejött anno, most meg már július óta próbálkozunk :( Nálunk apa már mondta, hogy bármikor eljön velem katincs vizsgálatra (bár szerintem tuti nem nála van a gond).

Kezdek letenni erről a hónapról így a 16. napon :( Apa tiszta nátha, olyan az orra, mint a pávián se..e :( Pedig most kéne igazán összebújnunk... :cry: Ez az én formám :cry:

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Nyanya! A náthára az izzadás a legjobb gyógyszer! :wink:
Szerintem ne izgulj nagyon h nálad bármi gond lenne, m lehet h ez a baj h ezen görcsölsz! Tudom, mondani könnyű.
Tényleg jó lenne, ha összejönne, de tesztet nem merek venni, m félek a pofáraeséstől.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci szerintem érdemes lenne tesztelned. Emlékszem én nagyon sokszor pofára estem a terhességem előtt, így abban a hónapban amikor terhes lettem én is úgy voltam vele mint te. Nem teszteltem. Már eltelt egy hét és a férjem unszolására csináltam egy tesztet, de nem is első vizeletből és lórúgásnyi kétcsíkos lett. Szóval szerintem egy próbát megér.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige! Én is ezt mondtam a páromnak h ha ma nem jön meg, akkor veszek egy tesztet. Csak h tudjam h most nem jön meg vagy csak késik... :lol: :lol: :lol: (a babán nem merek reménykedni, m azért a 33 nap még bőven belefér a simán csak pár napot késik dologba). De eddig ma még semmi jele. Majd elmegyek megveszem a tesztet és megcsinálom, majd rá fél óra múlva megjön. Annyira ezt érzem...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Hát nekem is így volt mindig Pruci. Volt hogy egy hetet is késett, majd teszteltem és másnap megjött. Ezért amikor az ominózus hónapban a tesztet megcsináltam szépen rátettem a kukatetőre és meg intéztem a dolgomat azzal a tudattal, hogy teljesen felesleges volt tesztelnem. Majd odanéztem és két csíkos volt. Szóval azért van hogy sikerül :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Pruci,
elég fura a görbéd.
A pé nem oda tenném, hanem a 17. napra esetleg. És akkor az a leesés lehetne beágyazódás is. De akkor is már meg kellett volna, hogy jöjjön. Csinálj egy tesztet szerintem. Jobb tudni a biztosat, nem?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nyanya,
mai hőd? Felment már?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita! Én se oda tenném a pét, csak csodálkoztam h ezt így miért, de hát a rendszer tudja... Na most már nagy kedvet csináltatok, nemsokára megyek és veszek is egy testet. Aztán majd jövök zokogva: vagy örömömben, vagy bánatomban... :lol: :lol: :lol:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?