Új privát üzeneted érkezett!

Titimee: sajnálom a nega tesztet. De nem lehet hoyg korán teszteltél?? Piri??

Kép
csucsu05
 
 


Még nincs, de délutánra "várom".

10es hcg tesztet vettem. Annak már ki kellene mutatnia a terhességet.

Timi
titimee
 
 


Sziasztok!

Elmentem ma mégis a dokihoz, nem bírtm ki, és 7 mmert nőtt a petezsák! :D Most már 11 mmes, és már nem azt írták a papíromra, hogy terhesség gyanúja, hanem, hogy bizonyított terhesség! :D

Timi!

Jó hozzáállás!! Én is mindig így gondoltam, új hónap új remények!! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 

 
 

Tabati
örülök, hogy minden rendben odabent. ha majd esetleg képet is kapsz a legközelebbi uh-n tedd fel, légy szi. :lol:

Titi
sajnálom. :cry: előbb-utóbb sikerülni fog, meglátod. :wink: (reméljük inkább előbb. :wink: )

Kép

Kép
syrynx
 
 


Tabati. Jajj de jó:) Akkor bizonyitottan már kismama vagy:):)

Kép
csucsu05
 
 


Timi: na majd a mostani hónapban! Ne kenődj el!

Tabati: na, örülök nagyon! Most már leveheted a kérdőjeles cuccot a vonalzódról!

Kép
németh
 
 


Köszönöm a biztatást.

Tabati: nagyon örülök neked. Énse bírtam volna ki :wink:

Timi
titimee
 
 


2 hét múlva megyek megint, na majd akkor kicserélem a vonalzót, akkor már babát is kell látni meg szívhangot!

Kép
Kép
tabati
 
 


Syrynx!

Na, ha fel tudom rakni, akkor felrakom, mert a tesztről már lemondhattok, olyan rossza gépünk, hogy nem tud ilyen közelre fókuszálni, úgyhogy semmi nem látszódott. :evil: Amúgy ilyen képet kérni kell, vagy a doki adja automatikusan...? :oops:

Láttam ám már a petezsákban egy pici fekete pöttyöt, állítólag az a babánk! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: és a kicsi fekete pöttyből lesz egy csúdaszép babád:) Fantasztikus folyamat szerintem:)

Kép
csucsu05
 
 


Ti hallotattok már olyat, hogy valakinek a róka helyett hasmenése van? :oops: Éjjel alig tudtam aludni, úgy görcsölt a gyomrom, és még most is rohangálok. Annyira rossz a gyomrom, olyan gyengének érzem. Pedig reggelire is csak két vajas piritóst tudtam megenni, de utána is rohantam. Szerintetek mit ehetek? Valamit kéne nem...? Gondolom a ropi nem a legjobb ilyenkor...

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: Én is a lányomnál az eleján hasmenéssel küzdöttem. igaz én utána beteg lettem tehát lehet virus volt nem tudom. Szerintem ha egy napig teázol és sós vizben főtt krumplit eszel akkor a babánbak nem lesz baja viszont a hasmenés elmúllik.
Vagy hivd fela dokidat hátha mond valami okosat.

Kép
csucsu05
 
 


Tabati:örülök a jó hírnek!A sógornőmnek is ment a hasa még akkor kezdődött mikor nem is tudta hogy babás és még jó sokáig utána is.talán egy hónap is volt.Nem tudom mit lehet ilyenkor tenni,neki nem használt semmi.
Lehet ez egy terhességi tünet is és így kezdődik.nekem a doki mindig azt mondta amikor panaszkodtam hogy sokat hányok,hogy jól tapad a terhesség.Most én is azt mondom neked,hogy örülj neki,a babád közben nagyon jól érzi bent magát! :wink:

Azért a folyadékpótlásra nagyon figyelj oda,mert a hasmenéssel rengeteg víz távozik a szervezetből!!!!!

KépKép
lyndee
 
 


Szerencsére elmút, a munkahelyemen már nem kellett rohangálnom. Rizst ettem ebédre, csak úgy natur később pedig ropit. Ittam is igen. Most szerintem vacsira eszem megint egy kis piritóst. Tulajdonképpen vicces, de savanyút kívánok tényleg. :lol: A rizshez is megettem volna egy kis csalamádét...

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: amikor Mátéval terhes lettem nekem is volt hasmenésem és egy enyhe árnyalattal átcsapott a hányingerbe. :) Végül is azt mondják, hogy a hányinger is lehet, hogy azért van, mert így védekezik a szervezet, hogy káros anyagok ne kerüljenek be. Lehet, hogy ez valamiféle méregtelenítés.. De ez csak Németh I. törvénye, lehet, hogy egy rohadt nagy baromság amit most mondtam. :?

Kép
németh
 
 


Kinga: szerintem nem mondtál butaságot. :)

Kép
csucsu05
 
 


Tabati
nálam nem volt ilyen tünet, de sokaktól hallottam, a hasmenést. :? igaza van Lyndee-nek, a sok folyadék fontos ilyenkor.Nekem az elején szinte nem is volt tünetem. leszámítva az álomkórt és néha elvétve egy kis émelygést. viszont a végén küszködtem a gyomorsavval. :evil: Lyndee, nálad ez nem okoz gondot?

Képzeljétek, úgy tűnik, hogy tegnap előtt (14. napon volt pozitív az lh.) kicsit csodálkozom, későbbre vártam, de végülis lehet. :D tegnap együtt is voltunk. :oops: remélem az eredménye is meglesz. :wink: megpróbálom lefényképezni a teszteket, hogy ti hogy látjátok. :roll:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Remélem most aztán siekres lesz a hónapod:)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi a segítségeket, valószínűleg igazatok van, mert tegnap csak piritóst, meg rizst ettem, ennek ellenére éjszaka megint rohangáltam, és a végén már csak (bocsánat :oops: ) víz jött belőlem. :roll: A mai menü: reggeli piritós (már megvolt) ebéd: sóban vízben krumpli, vacsora : piritós Közben talán egy kis keksz ha éhes leszek ebéd és vacsi közben.

Syrynx!

Akkor lehet, hogy ez volt a gond, hogy eddig mindig azt hitted, hogy később van, holott meg... :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati
azért ha tovább folytatódik ez a hasmenés, kérdezd meg a házi dokit vagy a (egy) nődokit, hogy mit lehet tenni ellene. azért a babának is kell maradjon valami "kaja".
Peteérés. hát kitudja, hogy van ez, nálam szerintem minden ciklus más. az viszont igaz, hogy rövidülnek, utolsó 31 napos volt, nyár elején meg 42 napos. :evil:

Kép

Kép
syrynx
 
 


sYRYNX: REMÉLEM A KÖVETKEZŐ CIKLUSOD MIN 9HÓNAPOS Lesz:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
úgy legyen, ahogy mondod! :lol:
Most egy kicsit elbizonytalanodtam, mert a mai teszt is pozinak látszik. leírom: 12. nap negatív, 14. nap erős (pozitív), 15. nap halványabb csík, 16. nap (ma) megint erős pozitívnak látszik, talán egy kicsit erőssebb mint a 14-ei. de holnap tényleg felteszem. bár azt olvastam a leírásban (használati utasítás) hogy csak 4-5 percen belül szabad értékelni, utána már nem. és igaz is, mert pár óra múlva sokkal erősebbek a csíkok mint frissen.
na megyek pihizni.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Nyák és hasfájás nem volt ami segíthetne??

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Sajnos ma éjjel sem tudtam aludni és már szinte semmit nem tudok enni, meg nem is merek, mert minden kijön. :( Úgyhogy ma du. rendel a házidokim, meglátogatom. Mert ha egy vírus, akkor azért jó lenne kigyógyulni belőle, bár lázam nincs, meg a gyomromon kívül nem érzem magam rosszul. Szóval se gyengeség, se semmi. Viszont hányingerem is van már, de az lehet, hogy a nem evéstől. :(

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati:jól teszed ha elmész a dokihoz.Jobb az óvatosság,most már ketten vagytok,jobban kell figyelned magadra.
A hányinger nekem is a 6-7hét körül jelentkezett :wink:
Azért próbálj meg eszegetni,valami ugyis felszívódik a tápanyag meg kell a babónak.


syrynx:azért ne hagyd abba a tesztelést.Emlékszem Verának is volt hogy hullámszerűen volt pozitív és a pé az utolsó pozitív utáni napon van.lehet még nem repedt meg a tüsződ.... :roll:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: Mi volt a dokinál mit mondott??

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Üdv mindenkinek! Judit vagyok, van egy másfél éves kisfiam, Soma. Nagyon szeretnénk kistestvért, de ma ismét megjött. :( Még "csak" augusztus eleje óta próbálkozunk csak mivel Soma elsőre jött ez most kicsit megvisel. Ha befogadtok, csatlakoznék Hozzátok, hátha közösen könnyebb elviselni, hogy újra el kell menni és vásárolni egy csomag betétet vagy tampont. :?
A friss pocakosoknak gratulálok! :lol:
Korábban nem olvastalak Titeket így nem tudom, ki hol tart a próbálkozásban. Ha nem nagyon uncsi még kaphatok egy gyors körképet?

Köszi! :lol:

J.
somaanya
 
 


csucsu:én nem voltam most dokinál :roll:


Szia Judit!
Szeretettel fogadunk köztünk.Gyere bármikor!
Nem szabad feladni ha most megjött.Egyszer ugyis sikerülni fog :wink: És írtad hogy aug-óta próbálkoztok,akkor még nincs 3 hónapja.
Én mint látod már a végefelé tartok.nekem sem volt egyszerű.Volt egy vetélésem majd 3 hónap múlva sikerült teherbe esnem.
Nekem az első babám lesz és dec.20-ra vagyok kiírva.(röviden rólam) :D

KépKép
lyndee
 
 


Judit, üdv közöttünk! Nekem is megvan a múltam egy méhen kívüli, aztán 9 hónapra rá most úgy néz ki sikerült. :wink:

Voltam házidokinál, lehetséges, hogy egy enyhe vírus, mert piros a torkom, de megkérdeztem, nem lehet ettől baja a babának. Csak attól, ha nem eszem rendesen, úgyhogy felírt hidratáló port ami olyan mintha infúziót kapnék, csak szájon át. Azért hogy felszívódjanak a nyomelemek. (ezt csecsemőknek is szokták adni, úgyhogy teljesen ártalmatlan, viszont borzasztó íze van. )Meg egy hasfogó port. Mondta, hogy egyek könnyű húslevest kis zöldséggel, meg ehetek még probiotikus joghurtot, meg sajtot is, csak tejet ne igyak. Jelentem, azóta már ettem két kis tányér levest, meg egy joghurtot és egy fél banánt. Plusz megittam egyet mindkét porból. Eddig még jó, majd az éjszaka kiderül, hogy volt e már ennek is hatása. Ja! És ha hétfőre nem javul, akkor nem mehetek dolgozni, meg most is pár napot itthon kell lennem, de az csak a péntek, mert szerencsére hétvége jön.
Sajnálom, mert férjemnek holnap van egy szabadnapja és elmentünk volna valamerre, de így nem mehetünk. :(

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati: Javulást. Hidd el igy már 1napon belül helyre jössz. A babának meg ettől nem lesz semmi baja. Ő már jól befészkelte magát :)

Kép
csucsu05
 
 


tabati:örülök hogy voltál dokinál!Próbálj meg pihenni amennyit csak tudsz,hogy hamarabb meggyógyulj. :wink:

KépKép
lyndee
 
 


És tényleg!! :D Már sikerült átaludnom az éjszakát és nagyon is érzem a javulást. Már megettem két piritóst és még bennem van! :lol: Viszont ezeknek a poroknak nagyon rossz íze van, kicsit hányingerem van tőlük, de lenyomom, mert muszáj! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok! felrakom az lh tesztjeimet. szerintetek melyik nap volt a legerősebb a csík?
Kép
Kép

Kép

Kép
syrynx
 
 


Amúgy ma a 18. napon vagyok, és már nem csináltam tesztet.

Tabati
jól tetted, hogy meglátogattad a dokit. :D örülök, hogy javulsz. sajnálom, hogy rossz ízű a por, de ha a babára gondolsz, könnyebben lecsúszik és csak pár nap. :D a probiotikus joghurt se rossz, hogy helyrehozza a belső dolgokat. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: szerintema 16. napon. Mintha az lenne a sötétebb egy kicsit.
Ezt hol vetted ezt az LH tesztet??

Kép
csucsu05
 
 


Syrynx:A 16.napon eddig a legerősebb,de még nem erősebb a teszt csík a controlnál.Szerintem még ma is csinálj egyet! :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


syrynx:szerintem is a 16.nap eddig a legerősebb.De nem kellene megállnod mert lehet hogy lesz ennél még erősebb is.Annál is inkább mert ahogy nézem 33 napos ciklusaid vannak.vagyis a 33 napból el kell venni 14 és akkor van ovud,mert hátulról kell visszaszámolni 14-et. :wink:


tabati:ez nagyon jó hír,ügyes vagy!Remélem a hányinger ennyinél meg is áll :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Köszi lányok a véleményeket. megcsináltam ma is, de halványabb a 16. napinál. egyébként az van írva a használati utasításra, hogy nem muszáj erősebbnek lenni a tesztcsíknak, elég ha ugyanolyan erős, mint a kontroll csík. amúgy 33 napot írtam a vonalzómra, de a legutóbbi ciklusom 31 napos volt (mínusz 14 az 17 tehát kb stimmel is.) majd meglátjuk az eredményt. :wink: (15. és 16. napon együtt is voltunk, pedig ilyen gyakran nem szoktunk. :oops: ) viszont 17-en nem, és ma sem hiszem, mert színházba megyünk. :wink: meglátjuk mit hoz össze nekünk a természet.

Csucsu
a tesztet a Bosnyák téri kereskedőnél vettem. csak ez nem csík, hanem tesztlap. :roll: én se vettem észre, csak itthon. de szerintem ez mindegy is.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Persze mindegy is csak komolynak tűnt. :)
Remélem szerencsét hoz neked eza fajta teszt:)
Na már csak várni kell :)
Mit nézteka szinházba meg ??

Kép
csucsu05
 
 


Lart pour lart. (asszem így kell írni.) társasággal megyünk, 6-an. megyek is mert vasalnom kell. sógornőm jön Mátéra vigyázni, lefektetni.
Csucsu
te mikor is tesztelsz kb. még egy hét, vagy kevesebb már?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Talán holnap tesztelek. De majd még meglátom.
Jó szinházat neketek:)

Kép
csucsu05
 
 


Syrynx:Ha 16.nap volt a legerősebb,akkor 17.nap volt a tüszőrepedés és akkor a legvalószínűbb,hogy teherbeesel.Szóval ,ha ma vagy a 17.napon akkor még ma mindenképpen húzzatok bele ám!!! :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl
tegnap már 18.napon voltam, ma meg 19. úgyhogy innetnől már "visszaszámlálás" van. egyébként a 17. napon éreztem is a tüszőrepit. iszonyúan szúrkált, fájt a jobb oldalam. már kezdtem arra gondolni, hogy valami gáz van, ennyire nem szokott szúrni. de tegnap és ma semmi ilyesmit nem érzek, úgyhogy valószínű hogy a tüszőrepi volt. Te most clostyzol ugye? jól emlékszem? :wink:

Csucsu
színház nagyon jó volt, annyira hogy néha könnyeztem a nevetéstől. (pedig kicsit féltem, mert az abszurd humor nem az én világom. de mégis jó volt. a színház tele volt.) drukkolok nagyon a teszthez!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Most nézem, még 4. hozzászólás és megvan az 1000. hozzászólásom. Jó régi motoros vagyok, hamarosan 3 éve hogy írogatok ide. (eleinte inkább olvasgattam, mióta Mátéval itthon vagyok, azóta írok többet.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Köszi a drukkot. Hát a teszt nagyon halovány inkább negativ. Szóval ennek nem örülök még mert olyanmintha árnyék lenne rajta csak. Na majd ha nem jön emg akkro tesztelek már.

Örülök ha jó volt a szinház:)

Kép
csucsu05
 
 


Ó csucsu,ne csináld már!!!
Hétfő reggel csinálj már megint! :wink:
Nem tudod,ide felrakni a tesztedet?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: hiába rakom fel semmi nem látszik rajta. hisz ha szemmel látható lenne én már újjonganék.Nagyon halovány a csik. Valaki modnta az egyik topicban, hogy létezik olyan hogy 10perc után lesz szellemcsik rajta. szerintem ez az lesz.

Kép
csucsu05
 
 


Talán 2 naponta duplázódik a Hcg szint a szervezetben,hátha hétfőn már mutatna valamit!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: most úgy vagyok hoyg nem merek tesztelni. Majd ha szerdán nem jön meg akkor.Én is izgulok de a nega teszt miatt félek is tesztelni. Igy várok.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
drukkok mennek továbbra is. +++++++++++++++ kívánom hogy ne szellemcsík legyen. hétfőn már biztosabbat lehet tudni. hanyadik napon is vagy ma??????

Kép

Kép
syrynx
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: