Új privát üzeneted érkezett!

Julika!

Örömmel olvasom,hogy azért már jobban vagytok! Sok szerencsét kívánok a továbbiakban!!!

Kép
andrea23
 
 


helló!
holnap gondoljatok rám 99% hogy műtétileg fejezik be a terhességet.reggel kell menni uh-ra.már pénteken bennt akartak fogni.de még nem jelentkezett vérzés,ezért nem tudom még elengedni.valahogy benne van az emberben, hogy hátha elnéztek valamit.mondjuk jó hogy nem látom a két szememmel.
Julika!
kérdezhetek valamit?nem muszály rá válaszolni.ti eltemettétek a babákat?mi lett velük?
most még inkább veletek érzek.nektek még rosszabb lehet sokkal,mi csak egy hónapig örülhettünk, de így is borzasztó.mi is sokat gondolkodunk, hogyan tovább...ha most összejött spontán...nagyon sok pénz a lombik, meghát nekem azok se sikerültek.
annyi "okos" tanácsot hallottam már!persze mindenki segíteni akar,meg hát mondjanak valamit!

Kép


Lola!

Én annyit gondolkozok rajtad... És szerintem ez csak jelenthet valamit,hogy még semmi vérzés nem jelentkezett nálad. Nem???

Kép
andrea23
 
 

 
 

Lola - nagyon sokat sirdogáltam érted, értetek, meg talán egy kicsit magunkért is újra.......... :( :( :( :( Döbbenet!!!!!!!!

Elengedni??? nekem egész nap mozgolódtak, biztos voltam benne, hogy megmaradnak még valami csoda folytán, hiszen olyan jól érzik magukat - ma már hiszem, hogy ez a rendkívüli mozgékonyság a búcsú volt részükről, megajándékoztak vele még az utolsó órákban. Ez nem mérleg - kinek nehezebb, kinek könnyebb - egy kisbaba elveszítése, onnantól kezdve, hogy "csak" gondolati síkon is megjelenik borzasztó tragédia, nem számít, hogy hányadik héten történik......Iszonyúan sajnállak, és nagyon sok erőt kívánok a talpra álláshoz!!!!! Mi nem hozhattuk el a babákat, mert ez vetélésnek számított, mégha meg is kellett szülni őket. Elvitték őket rögtön szövettani vizsgálatra, apa is csak egy pillanatra látta őket - most volt a tv-ben egy műsor a koraszülöttekről, hogy pihés szőr borítja őket, meg ráncosak - apa szerint a mi babáink gyönyörű szépek voltak, de szerintem ezzel mindenki így van a saját gyermekei láttán, mégha éppoly aprócskák is. Nem hiszem, hogy el tudtuk volna temetni őket, jobb volt ez így azt hiszem - így is éppen elég nehéz ez az egész, úgy még nehezebb lett volna.

Összejött spontán a baba????? Akkor hajrá tovább!!!!!!!!!!! Ti már tudjátok, hogy képesek vagytok rá!!!!!!!!! Hogy így akar a Jóisten lelket bízni rátok!!!!!!!! Tessék újra a szárnyaitokat megnöveszteni, és bízni nagyon-nagyon!!!!!!!!! Sikerülni fog, meglátod!!!!!!!!!!!! Mondatunk egy misét a babákért, véletlenül márciusra kaptunk időpontot. azt mondta az atya, hogy szerinte nem véletlen: március az angyali üdvözlet hava, akkor vitte az angyal a hírt Máriának, hogy ő lesz a kiválasztott......nekünk a március még kora lenne, de hiszem, hogy veled együtt, jövő tavasszal együtt fogunk pelusozni!!!!!!!!!! S mihelyt a lelkünk meggyógyul és kész lesz az újabb kisbaba fogadására, az megérkezik majd!!!!!!!!!!!!!! Ennek a kisbabának, aki még a pocakodban van, az volt a feladata, hogy elhiggyétek, hogy sikerülhet, hogy újra vágyakozzatok rá!!!!!!!!!!!

Nagyon sok erőt kívánok a holnapi napra!!!!!!!!!!!!!!!Simogasd sokat a pocakodat - s hidd el, vannak IGAZI CSODÁK!!!!!! Ha csak 1%-ot is adnak érte.......bízzatok!!!!!!!!

Ha tudok valamiben segíteni, szívesen megteszem, írj bátran!!!!! Ügyesek legyetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
julika79
 
 


andi!
az utrogestannak van ilyen hatása.nekem mindig visszatartja akár 5 napra is.péntek este hagytam abba.
Julika!
köszönöm a biztatást!csodállak, hogy ennyi lelkierőd van ezeket a mondatokat leírni.
szorítok nektek is,és majd jelentkezem!

Kép


Lola,
én is nagyon szorítok nektek. Talán még van remény...
Ha mégsem alakul jól holnap, légy nagyon erős és gondolj arra, hogy spontán sikerült. Ez újra meg fog töténni!
Ebben teljesen biztos vagyok! Tudod, mindig azt mondtuk, nekünk is lesz babánk :D csak nekünk többet kell rá várnunk. Meglátod, te is leszel kismama, azután boldog anyuka :lol:
Gondolok rád!

Julika,
tényleg olyan jó olvasni, amit írsz. Annyira csodállak, hogy ilyen pozitív és erős vagy :D Teljes szívemből kívánom, hogy mielőbb sikerüljön újra babá(ka)t hordanod a pocakodban. Persze, csak ha úgy érzitek, itt az ideje. Csodák vannak, erről teljesen meg vagyok győződve! :lol:

Szedett valaki közületek már clostit? Írattam fel most, következő ciklusban megpróbáljuk. Hátha-hátha... :lol:
Ma volt a házassági évfordulónk, ooooolyan jó volt, vagyis még mindig az! Azt reméltem, egy kis apróság lehetne a legjobb ajándék, de ha most nem, majd szülinapra, karácsonyra vagy kövi évfordulóra 8) :lol: Csak pozitívan!
wandrea
 
 


Wandrea
Én szedtem clostit. Elsőnek sima ciklusban szerette volna visszaülti a doki a fagyibabákat, és akkor adott azt. Semmi mást nem szedtem mellé. Sajna nekem kevésnek bizonyult, mert nem nőltek meg a tüszőim, ezért nem is lett semmi a beültiből.
Persze nem egyformán működik a szervezetünk!!!
Szedjed csak be, aztán hajrá sopántánozni :)

Jó éjt!
Zsani
Vendég
 


Ja és gratula az évfordulóhoz!! Hányadik, ha kérdezhetem? :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Szeretnék kérdezni tőletek a lombikkal kapcsolatban:
Pco-s vagyok, most volt a 2. laparom, orvosom 6 hónap "haladékot adott" a spontán próbálkozásra amikor is stimulálnak. Ha ez letelik a lombik jöhet számításba.

Mennyibe kerül egy lombik, úgy értem milyen szereket kell beszerezni és milyen plussz költséget von maga után?
Én úgy gondolom az injekció szerek megegyeznek a sima stimunál alkalmazottakkal.

Eddig peteérésre kaptam merionalt 5 ampulla + clostilbegyt tablettát, tüszőrepesztésre Choragont 2 ampulla, majd progi pótlásra Utrogestant. A gyógyszerek remekül működtek csak el voltak záródva a petevezetők.


Köszi előre is a segítséget!

Kép
lara26
 
 


Szia Lara,
üdv a topikban. Én is PCO-s vagyok. Nekem az első stimum két beültivel (egy sima, egy fagyis) 240.000-be került. A PCO miatt nehezen értek a tüszők, ezért turbó adagokat kaptam. A dokinak nem kellett fizetnem és a beavatkozások, uh-k is ingyen voltak.
Sajnos nem ugyanazokat a szurikat és gyogyikat kapod lombiknál mint inszemnél. Azok sokkal olcsóbbak lennének :evil:
Merionalt én is kaptam kiegészítésként. Gonal F-em volt (kettő 900-as, kettő 450-es), Merional, Prednisolon, Ovitrelle, Utrogestan, Betadine kúp, Gynazol, Decapeptyl. Gonal F helyett most (ha legközelebb megyek) Puregont fogok kapni, ez is ugyanannyiba kerül. És persze ezekre még 50%-os támogatás volt, nem 25 mint most. Ha visszaolvastál, most nem rég írtam, hogy a doki azt mondta, talán nyárra 85%-osra emelik. Jó lenne!
Megkérdezhetem, miért volt két laparod? Drillinget csináltak?
Szedsz metformint? Én már egy fél éve, az inzulinom 6, 8 vagy 10 - tehát tök jó, csak sajna még mindig krónikus pajzsmirigy gyulladásom van (feltehetően a prednisolontól).

Zsani,
erre már gondoltam. Ha a stimum olyan nehéz volt, miért épp a closty lenne a nyerő?! De én kértem a dokitól, hogy próbáljuk meg - majd elválik. Gondolom ha nem műxik, kapok valami ütősebbet 8)
De nem kell két-háromnaponta Pécsre furikáznom és nem kerül százezrekbe. A lombikkal még várnék... Spontánozunk szorgalmasan, azon nem múlik :oops: :lol:
A negyedik évünk volt együtt :lol:
wandrea
 
 


Sziasztok!

Sajnos nekem nekem nem sikerült.
Majd még jövök bővebben.

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


Lara - nekem is 250 000fT lett a vége - én is PcO-s vagyok, de nem amiatt kellett a lombik .Délután majd bővebben, most apa elhajtott a géptől!

Heni - sirasd meg ezt a babát, aztán fel a fejjel!!!!!!! Visszajöttek a madarak!!!!!! Hamarosan a gólyák is - majd üzletelünk velük!!!!!!!
julika79
 
 


Lara -szóval a pco miatt nálam is hosszabb volt a stimuláció, a 18. napon sikerült csak a punkció, aztán a 21. napon a beültetés. Én is Gonal F-el kezdtem, de nálam az semmit nem használt,aztán Menopur 3-4szeres adagokban, Cetrotide, meg a szokásos, Choragon, Utrogestan, Aspirin, Folsav.......Így lett a vége 250 000Ft. DE az első beavatkozás máris sikeres volt!!!!!!! Tessék bízni nagyon!!!!!!!!!!

Mi most adunk kis időt magunknak, de lehet, hogy nemsokára én is úgy bepörgök, hogy rögtön vissza akarok majd menni Győrbe! Ez még a jövő titka. Addig is nagyon bízom a tavaszban........bízzunk együtt benne!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
julika79
 
 


Lara,
pü ment vissza, csak nem tudom, odaér-e. Ez nálam mindig sz*akodik :twisted:

Julika,
ha te előbb eléred őket, eszközöljél ki már nekem is egy fordulót :D Ha pedig a gólyák nem érnek rá, küldhetik felőlem a fecskékkel vagy akár a csurikkal is :wink: :lol:

Heni,
ne keseredj el. Legközelebb biztos sikerülni fog! :D
wandrea
 
 


Julika!

Ez az! Bízzunk a tavaszban!!Meghozza gyümölcsét!!

Wandrea!

Megkaptam. :)

Kép
lara26
 
 


Sziasztok Lányok! :D

Önző módon csak magamról írok pár sort:
Ma reggel voltam tüszőnézőben, és 6 db szép tüsző kezdett növögetni. Szerencsére jól reagáltam a gonal-ra.
Még felírt a doktor úr egy-két dolgot, péntek reggel kell ismét mennem. Előreláthatólag hétfőn vagy kedden lesz leszívás.

Puszi és mennek a drukkok is mindenkinek!!!!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc - én most ráérek (számolja valaki hányszor írtam le, hogy VÁRNUNK KELL??? :lol: :lol: )és NAGYON NAGYON DRUKKOLOK NEKED!!!!

persze mindenkinek uh szemű apával együtt!!!!!!
julika79
 
 


Sziasztok, Lányok!

Ne haragudjatok, hogy ennyire eltűntem... :oops:

Nagyon-nagyon sajnálom a sok rossz hírt! :cry:
Nem is tudok mit írni, nagyon szomorú.... :cry:
Sok erőt kívánok Nektek! Kitartás!

És egy kis pozitív példa! :
Úgy tűnik, sikerült a 4. beültetés!!!! :lol:
Tegnap reggel, beülti utáni 12. napon teszteltem egy klassz pozitívat! Még nem is bírom elhinni!

Szóval kitartás! Mindenkinek sikerülni fog! Szorítok értetek!

Kép Kép
backa
 
 


Drága Julika!

Nagyon-nagyon szépen köszönöm!!!

Backa!

Ez aztán a jó hír!!! Gratulálok!!! Nagyon örülök!

Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Én is csak egy gyors jelentést tennék most......
Csütörtökön elvileg beülti, ha kiolvadnak a fagyibabák. Aztán már csak akkor tervezek jönni, ha tudom az eredményt.
Addig is mindenkinek szorítok nagyon!!!

Backa
Ez nagyon szuper....tudtam, hogy jössz, ha már tudod az eredményt :)
Örülök nagyon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jó éjt mindenkinek!

Zsani
Vendég
 


Backaaaa,
ez a legjobb, amit írhattál :lol: irigykedünk ám rendesen :wink: persze csak pozitív értelemben. Nagyon vigyázz magadra és jelentkezz gyakrabban - most már úgy is aaaaaaaaannyi időd lesz! :lol:
wandrea
 
 


Sziasztok

Backa,
szeretném megkérdezni a részleteket: hány babót kaptál vissza, hányadik napon, milyen stimud volt, volt-e bármilyen változtatás a korábbi stimukhoz képest, kaptál-e progiszurit?
köszi


Lola
:(
monyo
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy örültök, nagyon aranyosak vagytok! :)
Persze bennem van a para rendesen, két hét múlva megyek uh-ra, március 7-én, akkor majd talán megnyugszom kicsit! :)

Monyo!
Nekem ez volt a 4. beültetésem, ebből egy fagyis volt (tavaly áprilisban)
Azt mondta a doki, hogy másfajta protokollt fogunk próbálni. Így lett ún. antagonista. Kaptam Gonal F pent és injekciót, mellé napi 4 Merionalt, és a vége felé Cetrotide-t, napi 1-et, hogy nehogy túl hamar repedjenek a tüszők. 13. napon kaptam Ovitrelle-t tüszőrepesztőnek, a 15. napon volt a punkció, a 18-on a beültetés.
10 petesejtem lett, de csak 4 termékenyült meg. 3-at kaptam vissza, de mivel 1-et nem fagyasztanak, ezért nem maradt fagyibaba.
Őszintén szólva több megtermékenyülést vártam, mert az ezelőtti lombikoknál mindig sokkal több embrióm lett .
Valószínűleg igaz lehet, hogy minél kevesebb a petesejt, annál jobb minőségűek.
Végülis mostmár nem is bánom annyira, hogy nincs fagyis. Remélem, hogy most minden oké lesz, és akkor nem is lenne szükség rájuk. Otthagyni meg úgyse bírnám őket a hűtőben, nagy dilemma lenne! Most nyáron leszek 35 éves. Ha most végre lesz babám, a fagyisokért csak 2-3 év múlva tudnék menni, addigra meg már tényleg vénassszony leszek. :roll:
Ja! Kapok progiszurit, minden reggel egy duplát. Már szita a seggem, de nem bánom. :lol: A 12. hétig fogom kapni (remélem!), plusz esténként 3 Utrogestant is dugdosok.
Feszül a hasam, pláne, ha felállok, már a beültetés másnapjától. Ma hozatok a férjemmel magne b6-ot, talán segít.
A punkció napján majd kinyúltam, úgy fájt (eddig soha!), aztán beültinél mondták, hogy van egy kis folyadék a hasüregben. Ez egy picurka kis hiperstimu volt, de állítólag az segíti a beágyazódást. Talán igaz lehet! :wink:
Te hogy állsz? Lombikozni fogsz? Bocs, hogy nem vagyok képben! :oops:

Kép Kép
backa
 
 


Backa
köszi a részletes leírást, a hipersitmu hozta meg a várva sikert, ez tuti. Akinél egy kicsivel jobban pörögnek a hormonok szinte biztos a beágyazódás, több példa bizonyítja. Vigyázz magatokra!!! Nagy gratula :)
no para
monyo
 
 


Köszi Monyo, aranyos vagy! :)
Visszaolvastalak kicsit, látom, hogy decemberben volt lombikod! Akkor mindjárt kezdhetsz! :wink:

Zsani!
Gondolni fogok Rád, megígérem! És abszolút megértem, hogy majd csak a + teszteddel jössz! :wink: Drukk csütörtökre megy! :)

Dezsina!
Nem feledkeztem ám meg Rólatok sem! :wink: Te is az eltűnős taktikát választottad? :wink: Jól számolom, hogy március első napjaiban tesztelsz?? izgulok Értetek! Pihizz és nevess sokat! Állítom, hogy segít! :)

Vizkrisz!
Hőjelentés???

Andrea!
Csak irigykedni tudok, hogy láttad a szívecskét! :) Nagyon vigyázz magatokra!

Julika!
Téged meg csodállak! (változatlanul!) Nem is részletezem, úgyis tudod, mire gondolok!
Lehet, hogy hülye kérdés, de feltétlenül ki kell várni a 6 hetet? Nem lehetne egy picit csalni? Vagy még a csaláshoz is korán van?

Jucmuc!
Ügyik vagytok! Láttam, hogy szombaton jön Apa is! Gondolom, mennyire várod már!

Lola, drága!
Hogy vagy? Túl vagy rajta? :(

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok!


lola
Nagyon sajnálom. Együtt érzek veled!

CSak villámgyorsan rólam:
25cn, 11 dpo, hő 37,1. Tegnap 37,2 fél órával később...ma ötkor ébredtem. Péntek teszt.


Backa
Hatalmas gratrula!!! :D

Drukk mindenkienk!!!
vizkriszisback
 
 


Backa,
szinte hihetetlen, de nagyon örülök a hírednek. :lol:
Annyi küzdelem után látod jön az a kis gyermek aki titeket szeretne a szüleinek nevezni. :D
GRATULA!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Backa!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Juhéééééééééééé!!!

Szívből gratulálok Neked!!!!

Amúgy én is még a pozitív vv. után is teljesen hitetlen voltam és lerágtam az összes körmömet az első Uh.-ig. Aztán az Uh. után pár napra megnyugodtam és most kezdődik a nyugtalanság megint a következő Uh.-ig. Kedden megyek,de hát már nagyon várom! És szerintem ez végig így megy majd a szülésig! :oops:

Kép
andrea23
 
 


Backa - ELMONDANI SEM TUDOM MENNYIRE ÖRÜLÖK!!!!!!!!!!!!!!!!!!HURRÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Annak idején - még a kőkorszakban, na jó csak tavaly március környékén - emlékszem ám mennyit bíztattál engem!!!!!!! S most annyit drukkoltam, imádkoztam, könyörögtem, hogy sikerüljön neked. Kivételesen jó-szuper-klassz-imádnivaló-példamutató anyuka leszel, ezt már többször leírtam, de most aztán igazán aktuális!!!!!!!!!!!!!!!Ennél jobb hírt nem is olvashattam volna így lefekvés előtt!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAGYON-NAGYON ÖRÜLÖK NEKED, DRUKKOLOK, HOGY MINDEN PILLANATÁT CSODAKÉNT ÉLHESSÉTEK MEG ENNEK A GYÖNYÖRŰ ÁLLAPOTNAK!!!!!!!!!!!!!! Jelentkezel majd ugye???

Dehogynem lehet csalni...............ismertek úgyis............ :oops: :oops:

pusszantás a többieknek is, most egyet röpködök a szobában backa tiszteletére......nem ér röhögni!!!!

mégegyszer hatalmas gratula, millió puszi, nagyon szeretünk itt téged a többiekkel, meg most már a babócádat is!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :twisted:
julika79
 
 


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Backa. Jippppíííííííííííííí mégegyszer!

Helyzetjelentés:26. nap, 12 dpo, 5.30:37,2 :D Eddig jó.

Szép napot nektek! :D
vizkriszisback
 
 


Backa!
ez szuper !nagyon nagyon gratulálok!!!ügyi vagy!
én túl vagyok rajta.szerintetek az orvos által javasolt félév(!) kihagyást mennyire kell komolyan venni?julika!neked mit mondtak?és a többieknek,akinek volt ilyen?
lola29
 
 


Sziasztok

lola
a félév kihagyás teljesen normális, a HCG szint lassan áll vissza a 0-ra, az egyik ismerősömnek sajnos egymás után volt két vetélése, az elsőt 17 hetesen kellett megszülnie, a második babát már pár hetesen művi úton kellett elvenni. A lánynak nagyon nehezen ment vissza a HCG a 0-ra ezért a doki 3/4 évet javasolt pihenőnek. A leleki dolgokról nem is beszélve.....:(
monyo
 
 


Backa
Mikor a fagyis beültid volt, akkor a beülti napján is használtad reggel az utrogesztánt?
Mikor reggel telefonáltál, hogy mennyi olvadt ki, akkor rá kb. mennyi időre kellett menned?
Még este benézek, ha tudsz írjál légyszi.

Köszi
Zsani
Vendég
 


Lola - nekem 3 hónapot javasoltak -de 6 hetet mindenképp!!!!!! elmondta dr. bácsim, hogy a méhnyálkahártya most újra felépül 6 hét alatt, de meg is kellene erősödnie - ehhez kell a három hónap. Ha viszont jobban tudunk vigasztalódni ha összebújunk :oops: akkor - mivel nekünk papíron apa miatt nem igazán sikerülhet - na jó, bújjunk össze ha akarunk. 6 hét után. ez a 3. hetünk - szenvedünk :oops: úgyhogy lehet, kicsit csalunk :oops:

Monyo - én nem igazán értek egyet ezzel a lelki dologgal. Persze erősödni kell, de aki egyszer elbúcsúzott egy kisbabától, az szerintem igazán akkor lesz újra erős lelkileg, ha újra kisbabát várhat. Addig meg bíztatgatja magát......de az igazi gyógyulást az újabb kisbaba hozza majd. Addig hullámvölgyes időszak következik, az igazi boldogság, megkönnyebbülés szerintem csak akkor jöhet el, ha már az új lélekre kell vigyázni, rá figyelni......szerintem. :wink:
julika79
 
 


Julika,
nem vagyunk egyformák: valakinek kevesebb, valakinek több idő kell ahhoz, hogy feldolgozza...
boccs hogy belebeszéletem
szép napot :)
monyo
 
 


Ne má', hogy itt bocsánatot kérünk egymástól azért, amit gondolunk!!! Ejnye-bejnye!!!! Természetesen igazad van, amit írtál, és nem bánom, hogy belebeszéltél!!!!!! :lol: :lol: Ha úgy érzed, akkor bánnám igazán!!!!! :lol: De nem érzed úgy, igaz? :wink:
julika79
 
 


Backa
Nekem is volt egy kis folyadék a hasüregemben mikor a Mátét ültették vissza :)

Holnap reggel még benézek, hogy mit mondtak mikor telefonáltam, aztán tényleg kicsit eltünök......csak a tesztig :)

Jó éjt mindenkinek!
Zsani
Vendég
 


Sziasztok, Lánykák!

Mégegyszer is köszi mindenkinek! :D
Még mindig nem bírom elhinni, és aggódom is rendesen... :roll:

Zsani!
Bocsi, de csak most olvastalak! :oops:
Remélem, még időben írok!:
Az utrot én megettem a beülti reggelén. A csajok mondták a Kaáliban, hogy így csináljam!
Ha jól emlékszem, reggel 8-kor telefonáltam és 11-re hívtak be. De előző alkalommal megkérdezték, hogy kb mennyi idő alatt tudok majd beérni. Mondtam, hogy 1 óra alatt biztos. Azt mondták, az bőven jó.
Először úgyis a punkciók vannak, szerintem 11 előtt nemigen van beülti, tuti odaérsz, ne aggódj! :wink:
Megértem, ha eltűnsz a tesztig! Asszem ez mostanában jó ómen! :wink: Ügyes légy, gondolok majd Rátok! :)

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok Lányok!

Lola! :cry:
Sír a lelkem Veled! :( A barátnőmnek azt monda az orvosa, hogy 3 hónap míg a hormonok visszaállnak, de a 6 hónap azért kell, hogy a méh újra megerősödjön... én meg azt mondom, hogy majd az élet hozza.

BACKA!!! :lol: :lol: :lol:
Ez csodálatos!!!! :lol: Tudtam én, hogy valami pozitív dolog van az eltűnésedben!!! :lol: Nagyon örülök Neked! :lol:

Julika!
Fantasztikus csaj vagy! :D Ölellek!

Vizkrisz!
Csak így tovább! :D

Heni! :(
Sajnálom! Gyere és segítünk átvészelni...

Zsani!
Ha még jössz... Nekem is azt mondták mint Backának, hogy a beülti reggelén az utro szájon. Mi Debrecenből mentünk Győrbe. Már félúton voltunk 8-kor amikor csörögtünk és csak annyit mondtak, hogy 11-re van időpontunk. Mikor megérkeztünk akkor tudtuk meg, hogy a 3-ból 2 felébredt. :D Szorítok! :D

Juc, Zsani, Dezsi! Vizkrisz!
Drukk! Drukk! Drukk! :D :arrow: :arrow: :arrow:

Remélem mostmár csak jó híreket olvasok! :D
Vendég
 


Lexa, Backa!

Köszönöm a drukkokat! :D

Zsani!

Nagyon szorítok Neked!!!!!!! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok csajok! :D

Velem még bármi lehet, ma még álmodozom, holnap jövök a tényekkel. Amúgy 27.cn, 37,1. Minden tünetem lehetne babás is...de nem feltétlenül...voltak már hasonlók. Meglátjuk.

Puszi mindenkinek!!! :D
vizkriszisback
 
 


Hali.

28.cn, 5.30:37 fok...már lemenőben. Teszt nega. Utrot abbahagytam. Hívtam a Debreceni Kaálit, márc 29-re van időpontunk lombik ügyben. Addig ismét formába hozom magam, megszabadulok a felszedett felesleges kilóktól remélem. Addigra kitavaszodik, szép idő lesz és happy minden.

Pusszantás mindenkinek!!!
vizkriszisback
 
 


Összebújtunk :oops: :oops:

Kövezzetek meg - dr. bácsi biztosan megteszi jövő héten a négyhetes kontrollon - de ez a legjobb vigasztalódás......soha nem ölelt még apa ilyen szorosan :oops: :oops: meg aztán papíron úgysem sikerülhet :oops: :oops: na, szidjon meg valaki, hogy kibírjuk még három hónapig :oops: :oops: leírni is szörnyű :oops: :oops: ááááááááááá....
julika79
 
 


Sziasztok! :D

Zsani!
Hát, nem írtál már reggel...
Remélem, minden oké és a picik kapaszkodnak a pocidban ezerrel!
Drukkok mennek és várlak a jó hírrel! :)

Dezsina!
Ugyanez vonatkozik Rád is! :) Vigyázz magatokra! :)

Jucmuc!
Holnap jön Apa, ugye? :D
Mi volt ma uh-n??? Már biztos jó sokan vannak a tüszőcskék! Hétfő vagy kedd lesz a punkció napja?

Lola!
Szerintem a fél év kicsit húzós! Még idősebb terhességek után is "csak" 3 hónapot szoktak javasolni.
6 hétig óvatosan, aztán szerintem lassan nekifoghattok! :wink:
Én hiszek benne, hogy a szervezeted tudja, mit csinál!
Amúgy meg teljesen egyetértek Julikával: megnyugvást nekem is csak az új baba hozna!
De ezt is Te tudod, érzed! Sokat gondolok Rád! :)

Vízkrisz!
Már korán reggel lenyomoztalak a "megint megjött"-ben! :( Nagyon sajnálom a nega tesztet! Tudom, milyen érzés! :(
Csak arra gondoltam, nem volt-e még korán!? Mert ha az utrot abbahagyod, leesik a progiszinted, és mindenképp megjön.
1 tizedes esés meg még nem esés! Nem tudom, Nálad hogy szokott lenni, nekem mensi előtt 3-4 tizedet is zuhan!
Hányadik dpo a mai???

Julika!
Ez volt a lehető legjobb, amit tehettetek! :wink: Eszem ágában sincs megkövezni! :D Írtam Lolának is, hogy a tested úgyis jobban tudja! Nincsenek általános, mindenkire érvényes "szabályok"!
Szeressétek egymást, az sokat segít! :)

Kép Kép
backa
 
 


Szép Jó Reggelt Mindenkinek! :D

Vizkrisz! :cry:
Sajnálom... biztos, hogy nincs tovább remény???

Julika! :D
Megkövezni?? :shock: :D Inkább követni! :lol:
Szerintem hallgassatok a szívetekre... és szeressétek egymást!

Backa! :D
De helyes a vonalzód! :D Pont tegnap este gondolkodtam rajta, hogy még mindig emlékszem a mosolygós arcodra, ahogy kerested melyikünk lehet Lola! :D És a csoda veled is megtörtént. :D

Zsani, Juc, Dezsi!
Drukk! Drukk! Drukk! :arrow: :D

Tudjátok honnan írok? A munkahelyről :evil: Nekem kellett bejönni, mert az irodánk és a páncél szobánk nem maradhat felülgyelet nélkül amíg a munkások dolgoznak. Az a jó benne, hogy nem dolgozom és írhatok Nektek! :D

Szép napot és sok vidámságot mindenkinek! :D
Vendég
 


Tudtam én titokban, hogy nem fogtok megszidni - ismerlek titeket, olyanok vagytok mint a rossz pénz, meg mint én...... :lol: :lol: mutattam is apának, hogy látod, látod, az okos babanetes lányok megírták a frankót nekünk...... :lol: :lol: majd csak aztán dr. bácsim is így gondolja :oops: :oops:

backa - megkapaszkodtak, és igazán tényleg téged-titeket akarnak!!!!! tessék elhinni!!!!!!! ők azok, akikre egészen idáig vártatok, ők azok, akik titeket választottak, ők azok akik arra vannak rendeltetve, hogy teljessé tegyék az életeteket. Ha lelket adott nekik a Jóisten, vigyáz rájuk hidd el, téged már nagyon sokszor megpróbált úgy igazán, most ez az ajándék az eddigi tanúságtételekért. Olyan nagyon örülök neked, hogy elmondani sem tudom. Kevés embernek drukkoltam annyira, mint neked, és tudom, hogy igazán érdemes voltál minden egyes imára, fohászra, kérésre. S most aztán vigyázhatsz erre a két óriási ajándékra - dédelgesd, becézgesd, cirógasd őket nagyon sokat, mondj el nekik mindent, ami eddig felhalmozódott benned - nagyon hálásak lesznek érte. úgy szeretlek titeket! :D (aztán majd jól megrugdossák a hólyagodat, hogy szaladhass a dolgod végezni...... :lol: :lol: )

pusszantás mindenkinek
julika79
 
 


Jucmuc - jól emlékszem, hogy a hét elején élesedik nálatok a helyzet???? mennek ám a drukkok!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
julika79
 
 


Dezsi????

Úgy izgulok Miattad!!! Megy a babatapi..........................

Természetesen a többi akciósoknak is!!! :wink:

Kép
andrea23
 
 


Sziasztok!

Lexa!
De aranyos vagy! :) Remélem, ma már nem dolgoztál! :evil:
Magadról nem is mesélsz! Hogy vagy, terveztek valamit mostanában?

Julika!
Te egy igazi Tündér vagy! :) Csak annyit tudok mondani, hogy mindent nagyon köszönök Neked! :)
A dokibácsinál meg nyugodtan hivatkozz Ránk! :lol:

Andrea!
Hogy vagy? A Kaális topikon olvastam, hogy barnázol picit! Elmúlt már? Kedden mész dokihoz?
Pihenj sokat!!!Tuti, hogy minden rendben van! :)

Jucmuc!
Azért jelentkezz ám, ha van egy pici időd Apa mellett! Bár megértem, hogy most csak egymásra koncentráltok! Kedden punkció? (ezt is a kaálison olvastam ám! :oops: )

Dezsi, Zsani!
Nem ússzátok ám meg! Látjátok, nem felejtünk el drukkolni!+++ :D

Kép Kép
backa
 
 


Szép Jó Reggelt! :D

Backa!
Vasárnap már nem! :D Semmi pénzért! :D
Magamról: túl vagyok a 3. "banyás" szurimon. Élvezem a mellékhatásait. :twisted:
Május 25-re van ceruzás időpontom a Kaáliba! :lol:
Tényleg, neked a B. csinálta a mostani lombikot?

Juc, Dezsi, Zsani!
Drukk ezerrel! :arrow:

Andi!
Biztos nem lesz semmi baj! Pihenj sokat!

Julika!
Szokásos ölelés! :D

Szép napot mindenkinek! :D
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: