Új privát üzeneted érkezett!

@littlebiscuit:
fel a fejjel, már biztos nagyon közel van :)

én olyan elégedett vagyok most a mensivel,persze jobb lett volna ha meg se jön, de 2 és fél éve nem volt ilyen normális vérzésem, úgy gondolom most már jó úton vagyok és lassan nálunk is kopogtat a gólya :)
bunny88
 
 


Little! Nálam is Minden okè. A reggeli hőm 37 volt. Mèhszáj alig elèrhető ès kemènyebb, azt hiszem zárt is.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


A bratyomek egyutt valasztottak nevet harman ;) volt egy 10 es lista 5-5 nevvel nevvel es valahogy felolvastak es ha rugott vagy jelzett a babo akkor az maradt ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 

 
 

@caroline4:
megy a Drukk!! :)
bunny88
 
 


@bunny88: Igen, biztosan jo uton vagy mar! Szepen lepesrol lepesre :) Szoritok !

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:


nem értettelek félre:) tudom hogy szép nevek, de mire oda kerülünk hogy ön a baba lehet megváltozik, nem tudhatjuk előre :)


@caroline4:


Szorítunk érted is :)


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko: Oksi :)
Caroline, neked is szoritok !!!

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:
köszönöm :) úgy gondolom így talán "könnyebb" lesz teherbe esni ;-)
bunny88
 
 


Mi mindenképpen nemzetközit szeretnénk, de olyat ami magyarul szép elsősorban :) sokat gondolkodtunk már, meg is van az igazi mindkét nemre, de még kabalának megtartom. Ha már útban lesz a tulajdonosa megírom ígérem :)
bikbok
 
 


@caroline4:


elmúlt a gyulladás és a fájdalom is akkor? Szuper, és most már csak az izgi napok jönnek.

Szerintem nekem 1-2-3 napon belül ovu, ma már félig páfrányos a mikroszkóp :) LH még nega.
bikbok
 
 


Jó reggelt!

Megcsináltam a tesztet,totál negatív,úgyhogy mostmár azt várom hogy megjöjjön de a hőm még magas.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 



Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:
Sajnálom. Ne szomorkodj, nem de emberi baba akar lenni. Változtatsz az uj ciklusban valamit? Bár mèg nem jött meg. idő után sincs semmi a teszten? Hanyadik dpo? Nelem vol h csak száradás után látszott ès nem szzáradási volt, mert volt szine.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Decemberi

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@bikbok:

Tegnap előtt fájt enyhe nyomásra a jobb petefèszkemnèl. De tenap ès ma már mem.

Mitől van az h a múlt ciklusban már 1. Dpo után nagyon fájtak a melleim kb 3 napig, de most csak teltebb lett, fájni nem fájt egy percet sem.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Hát az előző ciklus végétől szedem a barátcserjét+amíg el nem mentünk nyaralni addig ittam szorgosan a cickafark+palastfű kombót.

Nekem a múlt ciklusban volt ilyen nyomásos voltam üzemorvosi vizsgálaton,ott nyomkodta a doki a hasam mondtam hogy a jobb fáj.
Utána egy héttel voltam a nőgyógyásznál,amikor ö nyomkodott nem fájt és ultrahangon se látszott semmi

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 



Sziasztok, remèlem látszani fog a kép!! Ez ma reggel készült Lh teszt 10. Dpo, szerintetek??????? Bocsi most nem tudom péntek óta mitörtént,de akikért izgultunk remélem mindenkinek lesz babó!!!!!

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@krystin: Krystin, az uncsitesom csak tegnap tesztelt pozit, 3 napja full nega volt neki is. Remelem nem jon meg es akkor tesztelj 2 nap mulva megint! :)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@gorzi:


wow, 10.dpon ez szépséges!! 2 naponta tesztelj még, de szerintem ez tökéletes ezen a ciklusnapon :) jajj nagyon örülök!! Szedtél valamit a ciklusban?

Krystin még ne keseredj el, még a hő sem esett vissza. Van akinek korán mutat vmit a teszt, mint gorzinak, de van akinek akár egy héttel nemvárt után csak. Bármi lehet még, én drukkolok tovább!
bikbok
 
 


@gorzi: Szupi teszt, lassan eros pozi lesz szerintem ;) Este tesztelj mindenkepp es ha tudsz es mindent bele! :)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@gorzi: Vagy ez josteszt? Uh total izgalom ;) Akkor igen, 2 naponta javasolt a teszt. Most laytam h 10. Dpo ;) Szoritok!!

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Krystin sajnalom de ha mèg a höd is magas... ki tudja.. szeptemberben volt itt egy làny akinek nem vartkor total negativ tesztje volt aztan csak nem jött a menzesz es 5 nap mulva csodaszep pozitivat tesztelt.. :) szoval ki tudja. Ha pedig nem akkor volt egy egesz jo kis szabalyos ciklusod a 18-20 naposok utan ugy tünik rendezödik ès ez már fèl siker!

Gorzi az LH tesztelès mint josteszt nagyon megbizhatatlan èn akit lattam itt jostesztelni gyakorlatilag mindenkinek halvany pozitiv volt aztán vagy volt baba vagy nem. Nagyon szoritok hogy a hcg is ilyen legyen pár nap mulva!!!

4dpo

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Caroline cicifájásban nem tudok segiteni nekem soha nem fáj csak ha terheshormon van..
A petefeszek körüli fajdalom èrdekes nekem is volt mèg olyan csütörtök tajt talan mèg pènteken is.. lehet annyira megnött a tüszö hogy annak maradvanya csak szepen lassan esett össze vagy nem tudom..
Aztan atment ez a kis nyomò èrzès közèpre a mèh tajekara de most kb egy napja semmit nem èrzek.. elmèletileg egy ket napon belül èrkezik a kis pete a mèhbe aztan jön a beagyazodas amennyiben siker van.. :roll:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@bikbok:


oh, most vettem csak észre, hogy LH. Még nem volt nyitva a szemem sem csak megörültem, hogy teszt fotó van a fórumon :) szóval akkor is hajrá és minden reggel próbálgasd, meglátjuk és reméljük tényleg jósol :)
bikbok
 
 


@krystin:


Nagyon sajnálom, de ne szomorkodj, jönni fog majd az a babó hamarosan, ha  nem jön meg tesztelj pár nap múlva is, hátha csak lassan termelődik az a hcg hormon.

@gorzi:


a 10.dpo-n kb nekem is ilyen volt az lh teszt, és nagy valószínséggel nincs babó mert banázok. Akkor jó a jósteszt ha minden reggel csinálsz és erősödik. Amikor a teszt csík erősebb vagy kb ugyan olyan mint a kontroll csík , akkor már talán kimutatja a hcg teszt a terhességet. de aért megy a drukk neked is, hogy a hcg is ilyen 2 csíkos legyen.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Igen,végülis nem keseredtem annyira el,mert legalább a ciklusom rendeződött.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a ... 32000_.png



Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:
Szerintem baba van a dologban :) a hőd biztató. 25-ös tesztet csináltál? Lehet az még nem mutatja csak.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Igen egy xepilt csináltam 25ös.
Hát sok bíztató görbének lett puff a vége inkább nem nagyon reménykedek akkor csak öröm érhet.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin: 14. dpo- biztato az a mai emelkedes nagyon! Altalaban, ha nincs babo, akkor a 12-13. dpo korul elkezd enyhen leesni a ho, nem pedig felkuszni ;) Szoval nagyon remelem, h ket nap mulva elkezd erosodni. HCG termelodes h ki is mutassa a 25 teszt is. :)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Sziasztok!
Mindenképp csinálok holnap után még jóstesztett. Nekem állandóan fáj a méhem petefészkem, néha jobban néha kevésbé (főleg egy-egy hirtelen mozdulatnál). Pénteken hirtelen olyan rosszul lettem azthittem vissza jön a reggeli amit épp akkor nyeltem le. Viszont az előző ciklusnál mikor nem volt baba az peteéréstől kezdve nagyon fáj a mellem és a melbimbóm is érzékeny volt (ugye akkor nem volt baba) viszont ez a tünet egyáltalán nincs. Cickafarkat és Palástfű teát ittam egy nap két pohárral.

Nem merek még örülni!

Viszont még most is sőt amióta teázok (vagyis ciklus ele óta) folyamatosan váltakozik a tojásfehérje és a ragacsos nyák között max. egy két napig voltam száraz!! Ilyen volt már másnál is?? Ez mire utalhat?


10dpo

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@gorzi:
Szia, jóstesztként naponta kell csinálni, hogy látszódjon az erősödés. Nekem is végig volt folyás jelleg, mindenkinél más. Tünetek még nem igen lehetnek, max a cici duzzadás, fájás, álmosság ami a 4. héten jelentkezik. Hányinger kb a 6.-tól fog.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Kiscsillag nem kijavítani akarlak,de az egyik főnökünknek még el se maradt a mensije(elötte 1-2-3 nappal) és hányt meg pocsékul volt.a 2.nap már az én főnököm küldte le az orvosiba vettek tőle vért és másnap kiderült hogy terhes,pedig nem is gondolta volna!

Én is örülök az emelkedésnek,majd szerintem szerdán csinálok új tesztet,ha addig nem zuhan a hőm vagy nem jön meg.

A folyásos dolgot megerősítem,nekem is tök furcsa.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


A hányingert, hányást a hcg okozza, úgyhogy akinek érzékenyebb a szervezete hamar érezheti, de az esetek 95%ban pozi teszt utántól van jelen.
Olyan jó lenne ha lenne a terhességnek rögtön valami egyértelműbb, kézzelfoghatóbb akár láthatóbb jele. :) bár erre azt mondják, hogy van, ott a pozi teszt, csak mi vagyunk türelmetlenek :)
De hogy szalad az idő, a topic fél éve indult! Csoda ha nincs türelem?! :)
bikbok
 
 


@kiscsillag201:


Te jól vagy? Olyan szuper látni a vonalzódat :)
bikbok
 
 


@bikbok:
Köszi, viszonylag igen. Az utóbbi 3 napban elég sokat húzódik hasam alja, nagyon beindult most babóca növekedésben. Alig alszom éjjel, sehogy nem jó sajnos.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok!

Kinek hogy telik a hétvége? :)

Nekem nincs kedvenc hónapom hogy mikor szeretnék szülni. A párommal mind a ketten nyáriak vagyunk. Párom június én még augusztus. Igazából a nyár azért jobb mert a szobatisztaságra való szoktatást jobb akkor kezdeni, de hát ez változó minden gyereknél hogy ki mikor lesz szobatiszta.
A neveknél nekem inkább a lány nevek vannak meg. Lilien, Zoé, Rebeka ami nagyon tetszik. Ha fiú akkor Zoltánnak mindenféleképpen lennie kell mert párom ragaszkodik, hogy tovább vigye a nevét. :) Bár mondtam neki hogy akkor egy második neven is kell gondolkodni, hogy legyen választása. A Bence, Áron, Zalán nevek nekem nagyon tetszenek.


@kiscsillag201:


Szalad ám az idő. :) Nem rég volt, hogy pozit teszteltél és már a 16. hétben vagy. :)

@krystin:


Nyugi még lehet az a teszt pozitív. Én tavaly a peteérés után 16 nappal teszteltem egy halvány pozit és rá két három napra erősebbet szóval változik hogy kinek mennyire gyorsan termeli a szervezete a HCG-t.

Nálam egyenlőre semmi. Ilyenkor már szokott lenni egy két patim, görcseim, de most csak este fele van egy kicsi görcsölés de az is kb 5-10 perc. Plusz ma reggel hányingerem volt, tegnap meg majdnem visszajött a rostos innivaló. Tudom a hányingert könnyen be lehet képzelni szóval erre annyira nem is alapozok. A hőm stabilan fent, inkább napról napra feljebb megy. Meg a melleim feszülnek és a mellbimbóim érzékenyek.

http://ciklus.hu/images/diagramok/0f494 ... 32000_.png

35 CN/ 13 dpo


Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Nálunk a lánynév Abigél fiúnak László(szintén a férjem miatt,de nekem is tetszik) Ha lesz 2.fiú akkor Nándor.

Nekem tetszene a teli gyerek én novemberi vagyok,ráadasul elég durva télen születtem,a férjem júliusi.

Nem merek reménykedni pedig,én is görcsölgetek,meg minden reggel enyhe hányingerrel kelek de a kávé után elmúlik.

Én tegnap dolgoztam,aztán elmentünk a férjemnek cipőt venni.
Ma vendégégben vagyunk,egy családi barát szüli aoját ünnepeljük még este csináltam tiramisutortát :-D

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:a remény hal meg utoljára, addig amíg nem jön meg van remény. Könnyeb beszélek, de ha nekem ezt mondjátok, nem hiszem el, vicces. :D De tényleg, a hőd is nagyon jó, nagy esélyed van a babóra, csak nyugi de stresszelj ezen. Ha babás vagy pár nap múlva úgy is kimutatja a teszt. 


@ritus922:köszi a kérdést, nagyon jól telik, tegnap unatkoztam mert párom egész nap és egész éjszaka távol volt, de most itt van és ez jó :) de sajnos holnap már megint kezdődik a munka, ami valahol jó is mert csak három napos ez a hét nekem, mert utána tavaszi szünet, úgy hogy kicsit kipihenhetem magam, mert ez a hétvége szinte semmire nem elég.

Nekem olyan problémám van, hogy három napja ilyen barnás folyásom van, eddig mindennap egyszer volt halvány rózsaszín pici, de inkább barnás. Nem tudom ez mitől lehet, soha nem barnáztam még mensi előtt, mindig csak utána de azt se mindig. Kicsit zavar hogy mitől lehet ez... jaa és a hcg teszt full negatív. 


13.dpo


 


 


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@ritus922: Mi tegnap kirandultunk, ma meg nagy mosast csinaltunk ;) eees magyaros gulyast foztunk ;) desszertnek meg a nagyi jol bevalt " pikk-pakk" piskota receptjet megcsinaltuk. Ra fincsi gorog joghurtos, mezes, vorosafonyas kremet tettunk. Isteni volt ;) Most chillezunk ;)

Ritus, Krystin, Gorzi hajra nektek ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@cseniko:
Ne is mond olyan rossz hogy holnap már hétfő. Tegnap dolgozott a párom így nem sok időnk volt együtt. A mai nap azérr jobb mert hol pihenünk hol kicsit rendezkedünk a lakásban. :) most is éppe az udvaron vagyunk és élvezzük a napsütést.:)

Köszi a drukkot remélem nem lesz hiábavaló. :) Többieknek is két csíkos tesztet kívánok. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@littlebiscuit:


Valóban igazad van, az LH mint jósteszt megbízhatatlan, én is jósteszteltem, de ugyanúgy nézett ki mikor babás voltam mint amikor nem, sőt, ha visszaemlékeztek, a régiek tudják, hogy volt, hogy ovukor falls pozi hcg tesztem lett, mert a hcg és az lh keresztreakcióba lép. Azért lesz pozi a ciklus végén az lh, mert az lh hormon magasabb mensi elött! De drukkolok Gorzi,hogy baba leyen, és krystinnek, és mindenkinek :)

szandra0408
 
 


Csajok,most  értünk haza,volt egy kis baleset,levitték a bal tükrünket....
Emberünk ránkhúzta a kormányt,de utána aztmondta hogy mi húztuk rá....
Így rendőrség,de ők nem tudják megállapítani ki volt a hibás,mivel se térfigyelő kamera se szemtanú.
Azt mondták vagy elismeri valamelyik fél hogy hibázott,vagy feljelentés lesz amiből 50-50 százalékban lesz hibás a két fél.Mivel szerintük ha mindketten jobbra tartottak volna nem lett volna ez ezért még majd mindkét felet meg is fogják bírságolni....
Emberünk kiszállt a bmwből,és elövett egy ősrégi nokia hagyományos telefont...


Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:


jaj, még jó hogy nem történt komolyabb baj, hát vannak ilyen bunkó emberek sajnos. de tényleg nézzétek a jó oldalát, nem lett semmi bajotok az ijedtségen kívül.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@krystin: Sajnalom h igy alakult, de hala Istennek nem tortent konolyabb baj. Az ilyen esetekre a casco es egy DAS biztositas hasznos kombo tud lenni. A rendor is mashogy beszel ha meglatjakba das os matricat. :)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@krystin: Annyira felhaborito h nem tudjak elismern ha hibaztak :( De azert mert bmw re futja de tuti nncs biztositasa ezert szarakodott. Ha lenne letojna mert a biztosito kifizeti. Sajnallak. :(

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Igen örülünk hogy nem történt nagyobb baj,de ki kell fizetnünk a tükröt(állítható,indexes,füthetö),meg majd mivel mindkét felet kihozzák hibásnak ezért majd a büntetést is  :(
Nem akarom leírni az etnikumát,de gondolom mindenki kitalálja...
Van minden biztosításunk,de emberünk egyből ránk akarta kenni elkérni a mi biztositási lapunkat....
Mondtuk hogy mi aztán nem ismerjük el,hívjon rendőrt.
Ha elismerjük lehet hogy 2 nap múlva meg bejelenti hogy még mást is megtörtünk az  autón ,aztán kitudja mennyi kárt vert volna ránk..,

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Na túltettem magam az első haragon és sokkon.
Beültem egy jó kis levendulás fürdősós vízbe és feltettem egy maszkot

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:


A lényeg, hogy ti jól vagytok! Sajnos sok ilyen ember van, mi meg csak bosszankodni tudunk!

Most olvastam, hogy még elég esélyes vagy Ritussal együtt, úgyhogy megy a drukk! :)

Képzeljétek ma elkapott egy érzés, hogy júniusban fog foganni a babónk és júliusban fogok pozit tesztelni. Nem tudom miért, de ezt érzem! :) Úgyhogy most igyekszem türelmes lenni addig! :) Aztán majd meglátjuk :)

4.cn
kolibri25
 
 


Lányok! A palástfű okozhat mensi előtti barnázást?? Vagy valami más oka lehet? Esetleg valami rossz dologra utal? Nem szokott nekem ilyen lenni és idegesít.


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@kolibri25: Kivanom, osszejojjon ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?