Új privát üzeneted érkezett!

Csajok köszi, hogy próbáltok itt tartani de valahogy nagyon nehéz. Nem azért lépek le mert feladom!!!! Megvártam anya főnöke mit tanácsol, ő is Szegedet. Ő sem végez meddőségi kezeléseket. Mi már megbeszéltük, hogy akkor elindulunk, a tegnap este nem volt kedvem beszélni, ma munkába sincs kedvem menni és nem mentem be. Amikor én akarok telefonálhatok Szegedre időpontot kérni, férjem mindenben támogat és jön bárhova akarom. Nem tudom mikor lesz erőm felvenni a telefont és időpontot kérni, nagyon félek. Addig meg nem akarok jönni mert a tegnap sokat olvastam a lombikról és nagyon elszomorító, amit a csajok írnak. Besz@rtam attól amit írtak (sokaknak lett ciszta, mióma, endó a kezelésektől) és úgy döntöttem csak akkor tudnék tovább menni ha nem olvasok sokat erről a dologról, mivel meglátom a dolgok másik oldalát is és nem csak a jó oldalát. Azt hiszem elmegyek a Kaáliba a doktornőhöz, meglátom mit javasol, hogyan látja ő a helyzetet. Még az is lehet, hogy kérek más orvostól is időpontot hátha elég csak egy kezelés, bár nem igazán hiszek benne.
Tudom nem akartok rosszat de a lelki állapotom nagyon rossz és sokkal jobban felveszek bármit amit ti csak jó szándékból irtok ezáltal meg csak még rágom rajta magam. Szeretnék minél kevesebbet erről a dologról írni/beszélni sőt gondolni is rá és ez csak akkor megy ha nem jövök közétek.
Nem mondom nem hiányoztok, azért is jöttem ma is, hiszen nagyon megszerettelek benneteket de most ügy érzem így jobb nekem.
Sok puszi és még egyszer vigyázatok magatokra.

Ha tudok valamit majd megírom
:wink:

Pedi nálunk megvan egy elsődleges bibi és erre esetleg egy inszem segíthet, ha nem a lombik még akkor is ha nálam semmi gond. Nem hiszem, hogy valamilyen kezeléssel is előrébb kerülnénk. Sok idő és pénz menne csak rá és lehet semmi eredmény. Ha nem akarunk várni tovább akkor ilyen kezelésre inkább jobb lesz nemet mondanom.

Kép
Kép
melisch
 
 


ezt a laptetőz most bárkinek átadom :cry: :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch-emlékszel mikor én is leakartam lépni?ne tedd-itt a csajokkal mindenről tudtál eddig is beszélni,nehéz lesz én csak tudom.én is voltam lombikon,tudom mi az érzelmileg sok erő kell hozzá.emlékszel hogy jöttem közétek?kudarc nincs csak késve jött siker......megmondom őszintén az első lombikunk nekünk 150000ft volt benn,ebben volt áttjárhatósági,hormon szurik,fagyasztás.hidd el biztos össze fog jönni,de előbb gyere rendbe érzelmileg,igy ne indulj neki én is nagyon elkeseredett voltam,de FELADNI NEM SZABAD.lombik után nekem is sikerült spontán 2 lezárt petevezető mellett,NE MENJ EL-gondold átt.
kistörpe
 
 

 
 

Kistörpe,
hogy vagytok?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


szia Lyly-köszi jól voltak egy kicsi görcseim,szúrkálások a doki azt mondta a méhszalagok húzodnak szedem a magne b6-ot és jó már.Kedden töltöttem be a 13 hetet.veled mi van?puszi mindenkinek,vigyázzatok a nagy melegben......
kistörpe
 
 


Ez jó hír! Örülök, hogy jól vagytok!
Pihizz sokat, minden rendben lesz, és ne idegeskedj! Már nem dolgozol, ugye?

Nálunk semmi hír, telnek a napok, baba sehol, de pozitív dolognak tartom, hogy 34-35 napról visszaálltam 30 napos ciklusokra. Néztek hormonszintet, a dokim szerint teljesen rendben van, a pajzsmirigy is, meg a többi női "cucc". Majd apa megy még kiskatona-vizsgálatra. A dokim szerint nyugi, időben vagyok, jönni fog a baba. Én meg már nagyon szeretném, lehet, ez is az oka. Pihenni sem tudunk elmenni sehová anyagi okokból, meg szabink sincs már, pedig érzem, nagyon jót tenne.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk.
2 babácska bent lapul a pocimban.
Az egyik 4 sejtes volt, a másik 3, de bármelyik pillanatban osztódhat. A biológus hölgy szerint csodaszép mindkettő és szépen fejlődnek.
Ráadásul kiderült, h mind az 5 petesejt megtermékenyült!!!!!! holnapig még nevelgetik őket és hétfőn kiderül, h le tudták-e fagyizni őket

A nyh-ám 14mm-es, szóval meg voltam dícsérve.
Amikor a férjemmel megnézhettük őket.... hát, leírhatatlan érzés! naná, h sírtunk!
amúgy a beülti érzése nem több egy kenetvételnél.

5-én kell mennem vv-re.... addig szigorú fekvés :?

Megyek pihizek, mert most ez kell a babácskáknak!
Ölelés nektek!

meli!
ahány orvost és embert hallgatsz meg/olvasol, annyi féle dolgot fognak mondani! engem a barátaim szó szerint lecsesztek azért, mert nem a kaáliba mentem, mert az annyira szupi hely és már babám lenne. erre most egy olyan lánnyal voltam beültin, aki onnan jött át. aláírattak vele egy papírt, h nem kell fizetnie, de a doki kerek-perec 120.000-t kért tőlük. (egyből más a lány fekvése) ezzel csak azt akarom mondani, h mindennek 2 oldala van. csak a tényeket olvasd el és ne tanácsot kérj! bízz a megérzéseidben és döntsetek a pároddal a szívetekre hallgatva! abban nem fogtok csalódni!
ölelés!!!!

babszika
 
 


Babszika! Ezek csodálatos hírek! És remélem, azért érzitek, hogy az nem véletlen, hogy szülővé válásotok első "mozzanata" a házasságkötésetek napján történt! Ma "vagyunk" 14 hónapja házasok! :lol:

Lyly! Akkor helyzet nálad is az ami nálunk, elvileg minden ok, bár nálunk a páromat még nem vizsgálták sosem. Már annak is kell örülni, ha a ciklusod rendben van! Jönni fog az a baba, amikor Ő akar! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


SZiasztok!Bocsi, hogy nem jöttem egy ideig, de annyi felé kellett intézkednem...kicsit összecsaptak a hullámok a fejem felett, tiszta ideg vagyok, kevés a munka, a gyerekekek reggeltől estig nyúznak (tudom, hülyén hangzik egy topikban, ahol mindenki babára vágyik--köztük én is még egyre...) iszonyatosan fradt vagyok de azt hiszem inkább idegileg, lelkileg.
Na, nem panasznap..
Babszika: nem fogod elhinni, de naponta többször eszembe jutsz, nagyon-nagyon drukkolok neked. Biztos vagyok benne, hogy jó kezekben vagy és a babók (egyik Peti..??:) nagyon jól fogják magukat érezni veled(veletek) az elkövetkezendő 100 év során:)

Pedi: én is valahogy így vagyok, kb. tudom, mikor hol tartok, de nem izgulok, de mindig alig várom, hogy ne jöjjön meg:::
Moni, Nita: nagyon helyes pocitok van.
Nika: drukkolok!!!!

Melisch! megértem a gondodat, és nem akarok hegyibeszédet tartani, persze örülnék, ha maradnál. De: van egy barátunk, az egyik orvos kerek-perec közölte vele, hogy neki természetes úton nem lehet gyereke. KÉpzelheted, egy pasi mit érez ilyenkor...
Elmentek inszemre, született egy lányuk. A kislány 8 hónapos volt, amikor magától megfogant egy kisfiú, és azóta született még egy spontán gyerek!!!Szóval most egy háromgyerekes boldog család! Igaza van Babszinak, ne tanácsot kérj, hanem olvass tényeket, orvosok által írt dolgokat. Ne add fel, én nagyon szorítok neked is!
Bocs a szómenésért:)
tary
tary
 
 


babszika ezek nagyon jó hírek ám! Én nagyon örülök nektek, remélem minden rendben lesz és 9 hónap múlva a karodban is tarhatod őt/őket.

Tary: jó, hogy jöttél és csak panaszkodj nyugodtan. Én is olyan vagyok, mintha bújkálna bennem a kisördög. Nem tudom mi de valami bajom van és most nem egészségilg mondom. Olyan izé vagyok, lehet sírás lesz a vége neki. Még az is lehet jót is tesz majd. Most úgy oda bírnék vágni valakinek. Remélem az uram csak akkor ér haza ha már lehiggadtam, mert akkor ma is összeveszünk, mint tegnap :?

királylány
 
 


babszika: húdejó hír... akkor most mindjárt ikres kismami leszel. mennek a tapasztó drukkok továbbra is :D

melisch: ne menj el. :cry: :cry: :cry:

kistörpe: jó gyorsan telik az idő, nemrég mondtad hogy babás vagy és már a 13-ik hetet tapossátok együtt :) vigyázz magatokra. pihenj sokat. mondjuk mást nem is nagyon lehet ilyen melegben.

királyány: énis így voltam valamelyik nap. rajtam a sírás segített.

Timi
titimee
 
 


Megjöttem lányok én is!!!!!!!
Jelentem Barnus összes létező ruciját pelusokat és mindent amit kell kivasaltam.....készen összehajtogatva várja kicsi gazdáját!!!!!!!

Jaj babszika most meg könnyeztelek!!!!!!!!!!!!!!
annyira örülök neked!!!!!!!!!!!!!!és persze a babóknak is!!!!!!!!!!!


Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska: milyen volt a balcsi?

Timi
titimee
 
 


Titimee szupeeeeer volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!menék még de valahogy már nem birom 2 perc alatt kifulladok....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
Megjöttünk a 4d-ről, bocsi nem olvasok vissza, mert eléggé elfáradtam. Minden ok, a magzatvíz még mindig több egy kicsivel az átlagosnál, de azt mondta a doktornő, hogy a babóval minden ok. Lehet hogy a sok dinnye és gyümitől van, de az is lehet hogy nálunk ez a normális. A kis drágám úgy indított hogy széttárta a lábát és a kis hurkás lábánál lehetett látni a kis nunciját, szóval tuti, hogy Lilike. Egyébként tiszta apja :lol: Nagy csókos szája van, kerek arca és még puszit is küldött nekem és a szemét is kinyitotta egyszer. Édesen grimaszolt, szóval nagyon édes volt. Sajnos képet nem tudok feltenni, mert azt írja ki hogy nem megfelelő a file típusa. Majd a férjem megbűvöli és akkor rakok képeket. Most megyek pihizni.

KépKép
csige-bige
 
 


Timi rajtam asszem a takarítás :lol: most, hogy összeraktama lakást jobban érzem magam. Van mégvalami de azon nem tudok segíteni illetve tudok ha nem foglalkozom vele. Egy pár nap és túl leszek azon is. Nem nagy dolog, de bánt. Egy kicsit. Na mindegy. Asszem megbarátkozom egy pohár borral 8)

királylány
 
 


Csige de jó hogy minden oké!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csige: látod szófogadó már most a kislányod :) tudja hogy mire voltatok kíváncsi régóta :lol:

Timi
titimee
 
 


BABSZI_ ez annyira jó!!!!! Pihizz sokat!!!!!

Kép
pampalini
 
 


babszika látod kettő egyszerre :):) gratula vigyázz rájuk pihenj csak amennyit kell semmmi mocorgás ha a doki azt mondta :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Most nincs időm reagálni, csak szeretném megosztani Veletek is a nagy hírt:
Tegnap megszületett Károlyfi Lili, Nyuszi kislánya, 3280g és 54 cm, mama és baba jól vannak!

Puszi Mindenkinek és szép hétvégét!
pedi
Kalocsa
 
 


Babszika: nagyon örülök hogy ilyen szépen haladtok és pihizz sokat. Nagyon drukkolok nektek. Most már csak az a dolguk a kis drágáknak hog bent növögessenek, az anyukának pedig hogy pihizzen amennyit csak tud.
Nyuszi: gratula a kis Lilihez :lol:
Sikerült képeket varázsolnom, fel is teszek egy párat.

A mi kis csókosszájúnk
Kép

Puszi anyunak
Kép

Nyitott szemmel
Kép

KépKép
csige-bige
 
 


Csige nagyon szupi a kép :):):9

nyuszi gratulálunk és sok tejcsit és gyere mihamarabb ha tudsz már :)

Lányok nekem már nem kell drukkolnotok sajnos pirisége meglátogatott ma reggelre de a jó az egészben hogy a cickafarktól beállt 27 napra régen nem volt már ennyire pontos a mensim most iszom megint 14 napig a cickát :)
a többieknek megy a drukk hátha nekik még összejön

nika70
Salgótarján
 
 


Nyuszi gratulálok!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

csige.....gyönyörű menyasszonya lesz az én Barnikámnak!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszi-nagy-nagy gratula neked! Sok tejcsit kívánok teked4 Gyere aztán mesélj milyen volt! :)

Csige-nagyon jó képek, szép lányotok lesz az biztos!

Nika-sajnálom piri. Épp most akartam kérdezni, hogy mikor fogsz tesztelni. Annak viszont örülök, hogy beállt a menszid! :)

Jó hétvégét mindenkinek!

Kép
pampalini
 
 


Sziasztok!
Nyuszi: szívből gratulálok, sok-sok tejcsit, jó egészséget és mielőbbi átaludt éjszakákat kívánok!! :wink:

királylány: te vagy az én emberem:) Én tegnap jól kiszipogtam magam, igazából nem tudom mi bajom volt, fájt a lét...
Ma már jól vagyok, voltunk egy nagyot sétálni délután, meg az idő is jobb, hogy ilyen hűvös.

Babszika: pihizz sokat!

Nika: francba pirivel. Azt hiszem, nekem is készülődik. A melleim napok óta le akarnak szakadni, rohadtul fájnak. Nálam ez rossz jel...
és rendetlen is voltam, nem szedtem semmit:(
tary
tary
 
 


királylány: az előbb arra gondoltam, azért vagy az én emberem, mert borban a vigasz:) igaz, én a pálinkát jobban szeretem... :oops: :lol:
tary
tary
 
 


Köszönjük lányok a dícséreteket :lol:
Nita, akkor nem kell majd messzire menni Barninak udvarolni :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige bizony...közeliek lesznek!!!!!!

majd ha megszületnek remélem talizunk sokat???!!!!! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatnék hozzátok?
A párommal több mint 4 éve sezretnénk babát, sajnos eddig sikertelenül.2 vetélésen vagyok túl, és nem tudom, mi vár még rám, de kezdem érezni, energia tartalékaim merülnek.
ildi13
 
 


Szia Ildi!!!
persze hogy csatlakozhatsz!!!!!!
én is 2 vetélésen vagyok túl!!!!!de soha ne add fel......sikerűlni fog meglásd!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

pedi!
őszintén remélem, h a hóforduló szerencsét hoz! :wink:
ti mikor tervezitek, h a férjed is kivizsgálják?

tary!
ne viccelj! néha az ember igenis elfárad lelkileg/testileg. és persze mindenki a saját problémáját érzi a legnagyobbnak - ez így természetes.
remélem, azért a 7vége jót tett!
csendben megsúgom, ha fiú(k) lesz(nek), akkro sem lesz Petike. :lol:

nitacska!
vasalni hozzánk is jöhetnél, mert most nem vagyok képes semmire. :?

királylány!
borozásra vevő vagyok ám, csak szólj :P

csige!
férjemnek is nagyon tetszett a kis szépségetek! de mi lett a vonalzóddal?

nyuszi!
Kép

ildi!
Kép
én vagyok a topik nyitója és nagyon remélem, h te is jó társaságra lelsz bennünk! velem mostanság kicsit kevesebbet találkozol majd, mert éppen az első (és utsó) lombikom miatt fexek állandóan, de azért majd bekuksizok :wink:
addig is küldök neked sok enerdzsit!!!!

én ma nem vagyok a toppon.
pedig jóformán egész nap lustiztunk apával. remélem, h csak a cisztáim miatt fájdogálok, bár ahogy érzem, az elevit sem tesz jót az emésztésemnek :? szóval, ma kicsit fájós napom van.

babszika
 
 


Babszika,
nagyon ügyesek voltatok a kicsikéitekkel! Pihi, nyugi, és néhány hónap múlva puszilgathatjátok őket!

Ildi,
üdv köztünk, reméljük, hozzátok is jön hamarosan a gólya!

Királylány privit kapott!!!! :wink:

Csige,
gyönyörű ez a kis punis!!!! Hízlalgasd még egy kicsit, aztán majd idekint!

Nyuszi,
sok boldogságot és tejcsit kívánunk!

Pedi,
nálunk volt gond apával (egy visszér melegítette a kiskatonákat), a műtét után szinte egyből jött a nagyfiunk! Érdemes megnézetni egy andrológussal, mondjuk mi járunk rendszeresen a prosztaták miatt is (nehogy baj legyen, mert ugye a férfiakra is nekünk kell odafigyelni!. Nekem még átjárhatóságit mondott a doki (végső esetben, ha apa is rendben van), mert ugyan kétszer spontán fogantam, de a második babánlk elvesztése olyan kálvária volt, hogy bármi megtörténhetett odabent. A méhtükrözéskor minden rendben találta odabent, de ugye csak a petekürtők betorkollását látta (azok okék voltak), a petevezetéket ilyenkor nem vizsgálják.
Bízom benne, hogy jön majd a kis lurkó.

Nika,
piri... :( De legalább jobb lett a ciklusod. Apró lépéseknek is örüljünk!

Szia Tary!
Mi ez az u.m.? Utolsó menzi? És utána? Babaeső??? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Babszika gyere értem és egy keveset kivasalok neked!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönjük a dícséreteket :lol:
A vonalzómat megpróbáltam lecserélni olyanra amihez van kép is, de nem sikerült és feladtam. Most segítségre várok, hátha akkor összejön. Ha nem akkor visszateszem a régit.

KépKép
csige-bige
 
 


hát Csige én sajna nem tudok segíteni..pancser vagyok.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megvan, sikerült. Tegnap már annyira felbosszantott, hogy nem is foglalkoztam vele. De most sikerült :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige szép az új vonalzód!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csige nagyon szép az új vonalzód :):):9

Ildi légy üdvözölve köztünk igaz én sem vagyok még ebben a csapatban régi motoros de engem is nagyon szívesen fogadtak a lányok érezd jól magad köztünk és mielőbbi pocakosodást :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nyuszi gratulálok!

Csige csini vagy!

Nika nem felejtettem el csak állandó rohanásban vagyok.....

Lyly privit kapott!

Babszikám pihizz sokat, gondolok rátok! Ígérem szólok, ha borozni támad kedvem :wink:

Tary én bor, te pálinka:D. Én még a gin - tonicot szeretem de nagyon!

Ildi szia!

Akit kihagytam bocsi. Mindenkinek puszi!

királylány
 
 


Sziasztok!

Üdv Ildi! Gyere nyugodtan!!! Mielőbbi babásodást!!! Dokinál voltatok már?

Babszi-mizujs? Hogy vagytok??? Úgy izgulok miattad!!!!! :)

Nita-ügyi vagy! :)


Nálam véget ért a piri, úgyhogy belehúzunk. Én is iszom a cickafark teát, igaz nem minden nap, de hátha segít a maszatolásomon :)

Kép
pampalini
 
 


Sziasztok!!!
ma én összepakolom a korházi cuccom mert reggel rózsaszines folyás távozott.....nem nyákdugó volt ez 100%......
dokim csak holnap lesz......most pihizek semmit se csinálok..........de parázok mert a gyerekkel egyedűl vagyok itthon....api már dolgozik.........autónk nincs ha esetleg menni kéne........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Lyly: U:M? az Pampalini:)
királylány: ok., a gin+tonic is jöhet...
Ildi: Üdv a klubban, engem is olyan kedvesen fogadtak a csajok, hogy azóta sem tudok elszakadni:) (és nem is akarok!!!)
babszika: pihizz sokat. Nem lesz Peti?:)Pedig nem rossz.a férjem is az 8)
nita: nem lehet, hogy csak valami felfázás? pihizzél mindenképp! :roll:
még jövök :lol:
tary
tary
 
 


nnna, szval így állunk :twisted: :evil:
tary
 
 


vagyis nem jó...valamit elszúrtam.....
tary
 
 


:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nem úgy van ez... szóval: ma 1.cn:(
tary
tary
 
 


tary: csatlakoztam hozzád. énis 1.cn :(

ildi: üdv. mielőbbi babásodást kívánok. érezd itt jól magad.

nitacska: vigyázz magatokra.


babszika: nagyon szurkolok neked. :lol: :lol:

Timi
titimee
 
 


Nita: azért ez még nagyon korai, pihizz ezerrel és holnap hívd fel a dokidat. Vigyázz magatokra.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Nita-pihenj!!! Ne idegeskedj! Szerintem is beszélj a dokkerral!

Sajnálom az 1. CN-eseket!

Kép
pampalini
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: