Új privát üzeneted érkezett!

Zsani

Sajna 3 hónap pihi :? Én már holnap mennék. Mi a véleményed Bogáról? Te milyen stimut kaptál?
buborék5
 
 


Buborék

Szerintem nagyon redes a Boga. Én nem mondhatok rá semmit rosszat, mindig kedves volt velem.
Nekem a Máté elsőre sikerült, még 2004-ben volt a beülti. Arra már nem emlékszek pontosan, hogy akkor milyen injekciókat kaptam név szerint, de szivesen megnézem, mert megvan minden papirom.
Most nekem fagyis babákból lesz a beülti. Ők még a Máté leszívásából vannak 4-en. Igy most kicsit más a stimu, mint a a leszívásos kezelésnél. Suprafact orrspray-t kell használnom, ami leálltja a petefészek működését, ezt kb. 2 hete használom és most kell még mellé szednem Progynova-t, amivel méhnyálkahártyát növesztenek. Kb. 2 és fél hét múlva lesz a beülti, ha minden oké lesz.
Nektek lett fagyasztva? Már csak egy tb-s lehetőségetek maradt?
Neked mi a véleményed a győri Kaáliról? A Bogától eltekintve gondolom.
Őszintén szólva nekem van pár dolog, ami nem tetszik, de a statisztika meg jó....talán az fontosabb.
Vendég
 


Sziasztok!

Van gynevac!!!! nagyon örülök, végre 3 hónap várakozás után.

Julika!
kimondhatatlanul sajnálom, egyszerűen ezt nem lehet felfogni, elképzelni miért töténik ilyen?csak sok sok erőt küldök neked és párodnak!sok sok szeretetet!
Vendég
 

 
 

Zsani

Nekem is jó véleményem van Boga doktorról. Vannak dolgok amik nekem sem tetszenek, de a cél lebeg a szemem elött és átlépek ezeken a dolgokon. Egy lombikunk volt és a törvényt még nem módosították, tehát még 4 lehetőségünk van. Vagyis remélem jól tudom!Nálunk nem sikerült fagyasztani. 7 petesejtet szívtak le, de abból négy nem volt kifejlődve, a maradék háromból 1 nem termékenyült meg, így kettőt kaptam vissza.

Sok sikert neked!
buborék5
 
 


Sziasztok Lányok!

Julika!
Megható volt amit írtál! Sok sikert és kitartást kívánok tiszta szívemből!

Gyors helyzetjelentés velem kapcsolatban:
10 tüszöcském van, a mai napon 10-15 mm-esek, 9,5 a nyh., a Doktorbácsi azt mondta jók az eredményeim. Szerdán punkció. Idegállapotom borzasztó, belső feszültség van bennem, de mintha ma kicsit megnyugodni látszanék a vizsgálat után. Majd meglátjuk. Probálok pihenni és felkészülni a nagy napra, a mindent eldöntő jövő hétre!

Backa!
Merre vagy, hol tartassz????
dezsina
 
 


Dezsina
Ne izgulj minden rendben lesz!!! Tudod....fontos a nyugalom és a pozitív hozzáállás!!! A 10 tüszöcske egyébként is nagyon szép szám, remélem még marad fagyinak is majd a tesónak....mert most biztos fog sikerülni!!
Pihenj utána sokat, de aztán írjál, majd ha tudsz.
Szorítok nagyon!!!
Te a pesti Kaáliba jársz? Vagy nem is a Kaáliba? :oops:
Én is szerdán megyek uh-ra meg vérvételre. Elvileg még kb. 2 hét aztán nekem is beülti.

Hahóóó többiek!
Nagyon nagy a csend.

Zsani
Vendég
 


Julika!kitartást nektek,és bízzatok a csodában,ami el fog jönni!

Kép


lányok nagyon érdekelne a véleményetek,hogy járjak e még dolgozni?
naponta 50km.ert autózom összesen,8 órát ülök.de nagyon sok a stressz,és most az influenza miatt is aggódom.rengeteg emberrel találkozom!mit javasoltok?

Kép


Sziasztok!
Rég írtam, de olvasgatok mikor van időm. :D

Lola29
Hát én lehet, hogy nem dolgoznék tovább...vagy legalábbis elmennék táppénzre vagy 1-2 hétre, a járvány idejére, aztán majd meglátnám...és lehet, hogy nem menneék vissza. Ezt így lehet? :)

Nekem megvolt a 2. inszem pénteken. Az asszisztensnő csinálta végül mert a doki nem ért vissza a továbbképzésről, a másikat meg sürgősen elhívták. Nagyon ügyi volt Marika, bízom benne, hogy szerencsét hoz. :D 14. nap volt az inszem, a 11. napon volt 3-3 18mm-es tüszőm és 8 mm-es nyh (egy doboz clostytól és 6x50 ml Puregontól). :D Remélem eredményesek leszünk most...mert ha nem, akkor lombik.

Jó hétvégét! :lol:
vizkriszisback
 
 


Lola
Én biztos nem mennék dolgozni. Tuti állományba mennék! Nem ér semmi annyit, hogy kockáztasd a babucit. Persze tudom, hogy elvileg ilyenektől nem lehet gond, és még valaki hosszú ideig akár sportol is, de akkor is.
Nekem rá ment a munkahelyem, de nem bánom. Többet ér, hogy itt a Máté, aztán majd mikor vissaz akarok menni dolgozni, majd lesz valahogy.
Szerintem inkább pihenj otthon, mint stresszelj munkába.

Zsani
Vendég
 


Vizkriszisback
Szorítok nagyon! Lehet tényleg szerencsét hoz az asszisztensnő :)
Jó, hogy írtad a 8 mm-es nyh-t, mert legalább tudok viszonyítani, hogy nekem mennyi lesz. Szerdán megyek uh-ra.
Mikor csinálsz tesztet?

Zsani
Vendég
 


Judit
Hátha benézel ide is.
Szerdán megyek Győrbe. Nem kell jönnöd?
Vérvétel után van másfél szabad órám. Tudom, hogy eléggé korán van, de ha van kedved talizhatunk.
Ezért írok sms-t is, hátha ezt nem olvasod majd.

Puszi
Zsani
Vendég
 


Mnzsani,

Mi holnap estére megyünk nyakiredő -st bmérésre.
Remélem, hogy minden rendben lesz.
Mihelyt tudok fogok majd jelentkezni az eredméynekkel.
Amúgy nagyon sokat fáj a fejem, de mindig a hidegfront elött.
Szerintem holnap szerzek be valami homeósbogyit.

Vikimi!

Nekem van Gynevacom! Írtam is anno, hogy van és nekem ninsc rá szükségem.
Ha kell megbeszélhetjük a továbbiakat.

Pussz

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnoca
Biztos minden rendben lesz holnap. Ha van kedved nézd meg a honlapunkat, ott fent vannak a méretek, hogy a Máté mikor mekkora volt a pocakomban. Összeszedem magam, aztán kicsit frissitem az oldalt, már régen csináltam vele bármit is.
Sajna fejfájásra nem tudok semmit. Pont most láttam az időjárást, és még mindig lehülés és melegedés, aztán megint lehülés és melegedés....kitartás ennyi front között.
Várom az uh eredményét és a képet is a piciről.
Tényleg gondolkodtok már a neven? Akarjátok tudni, hogy mi lesz?

Jó éjt!
Zsani
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Julika!
Elpityeregtem ahogy olvastalak! :cry: Kívánom, hogy az a pici lélek minél hamarabb fényt és boldogságot hozzon a lelketekbe!

Jucmuc! Dezsi! Vizkrisz! Zsani!
Drukk! Drukk! Drukk! :lol:

Lola!
Én bizony nem mennék dolgozni! Olyan sokat vártatok a babára... Inkább legyél otthon, nézd a sorozatokat és mesélj a Pocilakódnak! :lol:

Kismamik! :D
Meséljetek!

BACKA :!: :?:

Zsani!
Köszönöm kérdésed! Ha minden jól megy, május 9-én kapom az utolsó szurit és talán ősszel kezdhetek! Reménykedem! :roll: :wink: :D
Vendég
 


most jöttem az uh-ról.szabálytalan peteszák,szikhólyag van,szívhang nincs.1 hét múlva kontroll.
elkeserítettek nagyon.jó kis 30.szülinapom lesz!
ki volt az a lány,aki hasonló volt,és aztán mégis minden rendben volt?
visszaolvasnám!

Kép


Sziasztok Lányok!

Jaj, Lola! Nem értek hozzá, de nagyon drukkolok, hogy ne legyen semmi baj! Ne dolgozz szerintem!!!

Lexa!

Köszönjük!!!


Zsani! :D :wink:

Mindenkinek köszi a drukkokat, a héten kezdek.

Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


SZIASZTOK!utánanéztem egy két dolognak.ha nőtt a petezsák nem lehet nagy baj!
mivel nem tudni a megtermékenyülés pillanatát még jogos ha kicsi a terhesség.
hétfőig izgulhatok és reménykedem!sokan szeretnek szerintem előre ijesztgetni,mármint orvosok,asszisztensek.

Kép


Sziasztok!

A helyzet a következő:
nyakiredő:2,2 ami jó, mert 3 alatt kell lennie.
70 gramm, 2 keze, 2 lába van. Szépen fejlődik és minden rendben van vele. A méhlepény távol a méhszájtól. Szépen vert a szívecskéje és a legszebb zene volt a szívhang. Mozgékony gyermek. :D
Ja és a doktorbácsi aztmondta, hogy 'lány alkatrészei" vannak. :lol: :D
Persze ezt majd késöbb jobban látni így nem is éljük bele magunkat.

Ha tényleg lányka lesz lehet, hogy a Boglárka nevet fogjuk neki választani. :)

Lola,
remélem, hogy mindedn a terveid szerint alakul és csak rémisztgettek. Bízom benne, hogy a legszebb szülinapi ajándékot kapod ajándékba. :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Lola
Igazából én sem tudom, hogy mit jelent, ha pl. szabálytalan a petezsák, de biztos nincs semmi baj, ha utánanéztél!! Meglátod meglesz a legszebb ajándék híre a szülinapodra, bizzál benne!! Mikor is van? :)
Szorítok nagyon!!

Judit
:) :wink:
Akkor szerda...már várom ám :)

Hajnoca
Mi volt uh-n?

Jó éjt mindenkinek!

Zsani
Vendég
 


Nah mire elküldtem Hajnoca megelőzött :)
Vendég
 


sziasztok!

Holnap UH. Este tudok jelentkezni,hogy mi volt.

Drukk Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
andrea23
 
 


Sziasztok Lányok!

Holnap lesz a punkcióm! Nagyon ideges vagyok, mert a mostani tüszőim alig értek meg. Az első lombiknál, mind 20-22mm-ek voltak. Most meg a hétfői UH-n 13-15-17. Legalább is az egyik oldalon. Ekkor annyira leblokkoltam, hogy nem is hallottam mi volt a másik oldalon. A nyálkahártya 9,5 volt. Vetettek velem még szurit, mert nem jók a tüszők, de végül is nem kellett beszúrnom, mert a vérvétel eredménye jó lett. Nem is merek belegondolni, hogy mi lesz, ha valóban nem értek meg a petesejtjeim.... :( A tüszőrepesztő szurit hétfőn este kaptam 2 ampullát és most nem Choragont, hanem Pregnylt. Ezt még nem ismerem. Csak abban bízom, hogy a múltkor minden olyan tökéletes volt, az eredmények, a tüszők a sejtek, a embriok, a nyálkahártya, és még sem sikerült. Talán most :roll:

Mnzsani!
köszi a drukkokat :) A Forgács Intézetbe járok, de a Kaáliról csak jókat hallottam. amúgy a Forgáccsal is rendkívül meg vagyok elégedve! Csak sikerüljön!!!!

Lola!
Nagyon vigyázz magatokra. Én sem hallottam még a szabálytalan petezsákról. Remélem, nem lesz bajotok! A munkával kapcsolatosan, ha stresszben érzed magad, akkor ne vállald! Ha nyugodt lenne a munkaköröd, szerintem érdemes dolgozni, mert saját tapasztalat szerint nehéz a semmittevés otthon és csak jó, emberek között lenni. Persze ez egyéni dolog. Ha stressz van és sok emberrel dolgozol, akik a közeledben vannak (az influenza miatt), akkor inkább hagyd ki :!: Drukkolok, hogy nehogy baj érjen Titeket!

Andrea23!
Várjuk a hireket :lol:
dezsina
 
 


köszi a drukkokat!
dezsina!
szorítok neked!

Kép


Sziasztok!

Én egy másik topikból vagyok, de tulajdonképpen lombikos.
Mi a párommal a Kaáliba járunk és múlthét hétfőn volt a beültetésem és holnap megyek vérvételre és már lehet, hogy eredményt is mondanak. Nyolc petesejtet szívtak le és mind meg is termékenyült és kettőt ültettek vissza a többit fagyasztják.
Nálam a meddőség oka turner syndroma, ez azt jelenti, hogy nem fejlődött ki a petefészkem, tehát nincs petesejtem. A hugom volt a donor őt stimulálták.
Mesélnétek a tapasztalataitokról? Kinek hányadik alkalomra sikerült? Nekem ez volt az első.

Puszi és drukkolok mindenkinek
szalai heni
 
 


Egy Csöppségem van, 5.1 mm-es és vert a pici szívecskéje. Minden rendben volt Hála Istennek! Kár volt ennyit izgulnom! És hihetetlenül jó érzés volt látni!!!!!!!!!!!!! Én nagyon örülök,hogy egy baba van.Jobb ez így!

Dezsi! Nyugi!!!!! Minden rendben lesz! Szorítok!

Kép
andrea23
 
 


Sziasztok! :D

Dezsina, Heni! :D

Nagyon szorítok Nektek a mai napra! :D

Andi! :D

Gratulálok a dobogó szívecskéhez! :D

Zsani! :D :D :D

Én holnap kezdem a szurizást. Már nagyon izgulok.

Puszi mindenkinek és kitartás!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Dezsina! Na mi volt??? Mennyit sikerült leszívni?

Jucmuc! Hajrá!

Kép
andrea23
 
 


sziasztok!
én új vagyok még ezen az oldalon. segítségeteket kérem! 3. lombikra megyek. holnap után kezdik a ciklust. ugy hallottam, hogy ha a férj a problémás, tehát kevés a sperma száma -oligosprema-akkor az 5 lehetőség közül nem biztos hogy sikerül? mit hallottatok? ki van ilyen cipőben? ki szegedi?
horvathildiko
 
 


sziasztok!

Szalai Heni!
Nekem is február 5-én volt a beültetés, szintén nyolcat szívtak le és megtermékenyültek, de csak 3 lett jó végül, nem tudtak fagyasztani. Én pénteken megyek vérvételre. Van valami tüneted?

Ildikó! Nálunk is ez a gond, de én bízom benne, hogy nem kell még az ötöt sem kihasználni! Nem hallottam olyasmit, amit írtál...

Jucmuc! Milyen gyógyszerrel kezdesz? Vagy már írtad? Bocs akkor...

Mesi
mesi27
 
 


Sziasztok!

Na megyek sorba:)

Andrea
Ez nagyon szuper!!! Nekem a Máté 6 hét 3 naposan 2,2 mm volt, szóval szépen növöget az picurka a pocidban. Most már nyugodj meg és hidd el, hogy tényleg sikerült és minden rendben!
Beszélj Hozzá sokat!!

Dezsina
Túl vagy már a punkción, ott vannak a picurkák a pocakodban:)
Lettek fagyibabák?
Pihenj szerintem egy pár napot mindenképpen, és szorítok nagyon!!!
Gondolom 2 hét múlva teszt. Kibírod addig?

Lola
Már csak 4-et kell aludni és mehetsz uh-ra. Remélem csatlakozol az Andreához és Te is a babuci méreteit írod majd meg. Drukkolok nagyon!!

Heni
Neked is megy a drukk :) Hú mennyi babáért kell most izgulni :)
Csináltál már tesztet?
Nekem az első beültire sikerült a Máté, persze azért elötte sokmindt végig jártunk, de én igazából a beülti bíztam. Én pihentem 2 hetet utána. Persze van akinek az jobb, ha csinálja a dolgát és nem gondolkodik:) Aztán többit, ha gondolod elolvashatod a honlapunkon a babuci fejlődésében :)
Nekem most fagyis babák lesznek visszaülti, aminek csak jó 30% az esélye, de hát Ők is a mieink, nem hagyjuk ott Őket. És hát miért ne lennénk benne a 30%-ba :lol:

Judit
:lol: :lol: :lol:
Bátran azokkal a szurikkal majd :)

Ildikó
Nem értek hozzá, de én úgy gondolom, hogy ha nem nálad van a gond, akkor igenis sokkal nagyobb az esély a sikerre. Hiába kevés a férjed spermája, annyit bizti összeszednek, ami a megtermékenyítéshez kell. Utána meg a Te egészséges testedbe ültetik vissza, miért ne tapadna meg. Szerintem ez logikus igy nem? :oops:

Mesi
Írjad ám meg, hogy mi volt a vérvételen. Remélem egy örülhetünk egy ujabb pocaknak :)

Magamról röviden annyit, hogy ma voltam vérvételen és uh-n (és találkoztam a Jucmuccal :lol: ). 8,3 mm a mnyhártyán, ami a doki szerint jó. Hétfőn kell mennem megint és elvileg a hét második felében lesz a vissazülti. 4 fagyibabánk van, jó lenne, ha sikerülne 3-at beülti. Persze már 2-nek is nagyon fogok örülni :)

Most megyek szunya
Jó éjt mindenkinek!

Zsani
Vendég
 


Sziasztok

Mesi:
Nekem tegnap volt vérvétel, de még nem mutatott semmit, úgyhogy hétfőn megismétlik. Nagyon szorítok neked holnap. Te mit érzel? Én nekem csak a hasam feszül, de mondták, hogy a sok hormon hatására érezhetek bármit.

Zsani:
Még nem csináltam tesztek, ahogy Mesinek írtam, hétfőn megyek vérvételre. Szerinted csináljak tesztet? Melyik nap? Én is bizom benne, hogy sikerülni fog.

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


Heni
Nekem mindig 2 hét múlva kellett tesztet csinálni. Persze én nem bírtam ki addig soha. Kb. 4 nap a beágyazódás és a teszt meg már elvileg 3 napos terhességet kimutat...szóval 1 hét múlva már csináltam is :)
Igaz a Kaáliban nem csináltak vérvételt.
Ha jól számolom hétfőn lesz két hét....hát én már csináltam volna, biztos nem bírnám ki hétfőig :)

Mesi
Te se tesztelsz? :)

Backa
Már csak akkor fogsz jelentkezni, ha tudod az eredményt? .... az az felteszed a 2csíkos tesztet? :)
Írjál már valamit, ha beszoktál nézni!!!
Ha nem írsz is drukkolok ám :wink:

Pusza
Zsani
Vendég
 


Sziasztok Csajszikák! :D

Túl vagyok az első szurimon!!! Ma reggel kaptam meg. Szépen megmutatták, hogy kell beadni így holnap már egyedül ügyeskedek! :D

Szerintetek az elképzelhető, hogy én már érzek valamit a petefészkeimnél? Még csak négy óra telt el a szuri óta, de komolyan mondom már érzem, hogy beindult valami...vagy csak ilyen jó a képzelőerőm, hogy beképzelem magamnak :?: :!:
Volt már valakinél ilyen?

Hétfőn kell majd visszamennem uh-ra, vérvételre és akkor majd megmondják, hogyan tovább.

Nagyon boldog vagyok, hogy végre elkezdhettem!

Andi!

Köszi szépen a drukkokat! :D

Ildikó!

Nálunk is ilyen jellegű problémák vannak. Szerintem abszolút nem befolyásolja a lombik menetét negatívan ez a probléma.
Legalábbis nagyon remélem! :wink:

Mesi!

Gonal f pen-t szúrok, + aspirin protekt. Attán kb. majd a hetedik naptól cetrotide, a többi majd a hétfői uh-tól függ.

Backa???????????

Drukkok mennek mindenkinek!!!!!!+++++++++++

Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Zsani:
Milyen tesztet ajánlsz? Vagy azt megcsinálhatom, amit a Kaáliban adtak? Te mikor éreztél tüneteket és milyeneket? Neked mikor lesza a beülti?

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


sziasztok,
már nem is tudom, mikor írtam utoljára :oops: :D
egyszerűen nincs időm és az igazat megvallva, lusta is vagyok. nem sok minden történik nálunk babaügyben.
azért tegnap lettek híreim és nem is olyan rosszak.
voltam dokinál, mert szerettem volna előre feliratni a szurikat meg gyogyikat, hogy szépen lassan megvehessem őket nyárra (vagy következő nyárra, mert ugye, nem mennek tönkre). a doki azt mondta, ácsi, mivel az 5-öt ugye leviszik 2-re, ez szinte tuti biztos, viszont ezek mellé 85%-os támogatást adna a TB. ez pedig akárhogy is nézzük, nem rossz :D azt mondta, döntsek én, garantálni nem tud semmit. most mindenesetre 1,5-szeresét fizetném az első stimunak, nyáron talán töredékét. úgy döntöttem, nem kérem a recepteket és bizakodom... ha pedig nem szavazzák meg ezt a kedvezményt, még mehetek ugyanennyi pénzért :twisted:
szorítok mindenkinek, aki most stimuzik vagy már beülti után van. olyan jó volt olvasni a pozitív eredményeket :lol:

jucmuc,
én nem éreztem semmit az egyes szurik után, csak a beültit követően akart szétrobbanni a hasam (hiperstimuláció); de ha ilyen jól működik nálad a "bebeszélés", akkor a babó(ka)t is könnyen bebeszélheted magadnak :lol: jó lenne!!! :D

szalai heni,
a vérből előbb és sokkal biztosabban ki tudják mutatni a hcg-t, szerintem ne vegyél tesztet, hiszen már csak pár napot kell kibírnod! 8)

zsani,
szurikat most nem kapsz, ugye? máté nagyon aranyos, tetszik neki az új járgány?

dezsina,
nagyon szorítok neked!!! biztos minden rendben lesz, ne aggódj. jelentkezz, ha netközelbe kerülsz.

backaaaaaaaaaaaaa?! :lol:
wandrea
 
 


Sziasztok!

Íme a kis albérlőnk:
Kép A kislurkó 13. hetesen_1
Kép A kislurkó 13. hetesen_2

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Heni
Nem tudom milyen tesztet adnak a Kaáliba, mert a győribe semmilyet. Én általában Gabrielt szoktam venni, de biztos van többféle, ami jó....nem ismerem őket.
Persze igaza van Andreának, hogy mindjárt itt a hétfő és nem érdemes tesztezni, mert a vérvétel biztosabb....de én már eddig se bírtam volna ki :)
Nekem lent a petefészkeim környéként fájdolgát. Mozdulatokra és még a nevetéstől is. Ezt én még 12 hetes kor körül is éreztem. Persze én rehab voltam sok problémával, szóval nem vagyok ám mérvadó.
Nekem a jövőhét második felében lesz valamikor, majd hétfőn megyek vérvételre és uh-ra, akkor fogja megmondani a doki.
Azért, ha mégis tesztelsz, akkor írd ám meg :)

Andrea
Elég érdekes amit írtál a Tb-s dolgokról. Ha már lecsökken 2-re, akkor legalább a gyógyszert támogassák jobban. Igy viszont Neked tényleg érdemes várnod a gyogyik megvételével, mert rosszabbul nem fogsz járni.
Szerencsére most nincsenek szurik. Orrspray meg gyogyi van. Szerdán volt 8,3 mm volt a mnyhártyám, ami a doki szerint jó.
Még nem kaptuk meg a quadot. Elvileg jövőhét elején érkezik. Ma már át lehetett volna venni Pesten, de kértük, hogy postázzák. Majd teszek fel képet. És köszi a dícséretet a Matyek nevében is :)

Hajnoca
Olyan jó nézni ilyen képeket!!
Nekem a CLR 12 hét 5 naposan 59 mm volt....szépen fejlődik a babucitok.
A Boglárka név nekem Bogiként tetszik nagyon. A tesóméknál is szóbajött, de aztán Fruzsina lett :)
Nekünk meg Luca lesz, ha egyszer lesz egy kislányunk a Matyek mellé.

Jó éjt mindenkinek!
Zsani
Vendég
 


Hazajöttünk Villányból - jól éreztük magunkat, bár soha nem fogjuk elfelejteni miért mentünk oda erre a pár napra. Képzeljétek láttunk hullócsillagot. Olyan szép volt - én még soha nem láttam ilyet, jól meg is lepődtünk apával, aztán arról beszélgettünk, milyen sok apró csoda van a természetben, ami mellett nem szabad elmennünk. Nekünk a tavalyi procedúrák miatt a tavasz "elmaradt", az idén megfogadtuk, nem hagyjuk ezt: nyílik a tőzike a kertünkben, csodaszép. Olyan jó érzés rácsodálkozni néhány dologra. (de az már biztos, hogy mi a 3 hónapot nem tudjuk majd kivárni...)szép napot mindenkinek!

Mennyi babajelölt-mamajelölt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hurrá!!!!!!

Hajnóca- gyönyörű a képetekn jót pityeregtem rajt, de már meg tudtam állni, hogy elővegyem az ikrek képeit. Beszélgess vele nagyon sokat, simogasd, hogy érezze, mennyire szereted, mondd el neki mennyire örülsz, hogy téged választott, azt is, apával milyen nagyon várjátok a megérkezését - és ezt minden nap!!!!!!!!!! Küldheted apát uh-os továbbképzésre az én "apámhoz".......
julika79
 
 


W.Andi! :D

Aranyos vagy, köszi! Hát én nagyon be fogom magamnak beszélni a babákat! :D Gyereket beszélek majd a hasamba!!! :lol: :lol:


Hajni! :D

Nagyon szépek a képek, gyönyörűen látszik a baba gratulálok! :D

Julika! :D

Drága, örülök, hogy szépen telt a Villányban töltött idő.
Sokat gondolok Rád, és örülök, hogy így állsz hozzá a dolgokhoz!
Nagyon erős vagy és jó ember!

Szép napot lányok!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Köszönöm, hogy ilyen kedvesen fogadtatok vissza újra- borospincében nem voltunk ugyan Villányban, de borozgattunk bizony.....s hát teljesen nyilvánvaló, hogy nekünk ez a 6 hét, meg a várakozás óriási nagy büntetés. Van egy olyan aranyos történetem - beírom, ha nem bánjátok.
Mikor megérkeztünk Villányba, bejelentkezéskor adatlapot kellett
kitölteni. Úgy gondoltuk, bejelentkezünk, aztán sétálunk
egyet, ezért én semmiféle papíromat nem vittem magammal, azt
hittem elég, ha egyikünk kitölt adatlapot. Na, már ezen
kínlódtam, persze nem tudtam a szem.ig.számom sem fejből,
meg a címhez is azt írtam, hogy ugyanaz,mint a férjemé, hát
ekkor láttuk az első gyanús pillantást. Tudjátok azt a jól
ismert – én már láttam ilyet, ne nézzenek
madárnak-pillantást. Estére Imre bort kért a szobánkba,
odakészítették, pohárral, dugóhúzóval, meg egy apró
levéllel, hogy a szállásadó a teljes diszkrécióról szeretne
minket meggyőzni – na ekkor már konkrétan röhögtünk, hogy
miket gondolhatnak rólunk. Képzeljétek el, hétfőn este teljesen
véletlenül belecsöppentünk az SOS Szerelem premier előtti
vetítésére – ott voltak a színészek is , a rendező is, a
producerek is, nagy élmény volt. Nem is gondoltam, hogy
Csányi Sándor „csak” éppen olyan magas , mint én, s hogy
bizony ők is „csak emberek”, mint mi. Nagyon jó volt a film,
szerintem Fenyő Iván nagyobbat alakított, mint Csányi, de
aztán ez mindnekinek az egyéni elbírálására van bízva.
Sokat sétáltunk, rengeteget beszélgettünk, alig
aludtunk a két éjszakán, sikerült teljesíteni azt az igényt,
amiért elmentünk – jó volt így „szigorúan” kettesben lenni.
De aztán haza kellett jönnünk – na attól nagyon féltem. Az
egész hazafelé úton már türelmetlen voltam, vagdalkozó,
szerencsére apa nagyon megértő volt velem, én meg miután
hazaértünk megnyugodtam…de a hat hét - amit várnunk kellene, csak nem telik - még szerencse, hogy apának néha van dolga, s el kell mennie itthonról :oops:

Jucmuc - köszönöm a kedvességed!!!!!!

Tessék itt előttem sokat babásodni, hadd lássam a sok-sok pozitív példát! Nagyon drukkolok mindenkinek!!!!!!
julika79
 
 


Julika!

Jót mosolyogtam a "diszkréciós" történeten! És a mozizás is nagy élmény lehetett!

Ami a babásodást illeti, én igyekszem mindent megtenni! :wink: A többi már csak a Boga dr.úron múlik! 8)

Hétfőn megyek tüszőnézőbe.

Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Ma voltam vérvételen és sikerült!!!!! :lol:

Mindenkinek hasonlókat kívánok!!!! :D


Mesi
mesi27
 
 


Julika,
nem semmi ami veletek történt. Már érdemes volt kimozdulnotok. :wink:
Aranyos a sztori, de ... ezekszerint szoktak oda is mennyi légyottra. :D

Nem akartalak megbántani a képpel. Remélem nem is tettem.

Szoktam vele beszélgetni mindennap. A napi dolgokat, történéseket 'megbeszéljük". Ha rossz ér rögtön megnyugtatom őt is és magamat is. Esténként úgy alszom el, hogy a pocakomon van a kezem és a párom is puszival zárja a napot. Sőt, azzal kelt. :D
Van, hogy arra kelek hogy 'kellni kellene" és a következő pillanatban a pocimat simogatja és puszilja. :lol: :D
Anyum is szoktak olykor megsimogatni meg mindig mondja hogy vigyázzak magamra meg a kicsikénkre. :lol:

Mnzsani,
a Luca még nekünk is tetszik. :) Még ráérünk a nevet kiválasztani.
Addig még annyi minden történhet .... és lehet, hogy nem is kislányka lesz. Hallottam már olyat, hogy a sokadik fiú után kislányt vártak és az is fiúcska lett. :?

Jcmuc,
biztos minden rendben lesz. Azért szorítunk. :D

Mesi,
gratula!! De csak hallkan, ha nem gond. Nem szeretném elkiabálni.
Ettől még nagyon örülök, ogy egyre többen vannak babások. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Hajnóca! Köszi és igazad van, de még nem éltem bele magam. Főleg, hogy már több sikertelen terhességem volt... :lol:

Mesi
mesi27
 
 


Sziasztok! :D

Helyzetjelentés:22. nap 6.00:37,2 :D

Mindeféle tünetet produkálok:feszülnek a melleim már napok óta mint állat, szédülök néha ...de elég komolyan (na ez a múltkor, az első inszemnél nem volt), éhes vagyok, fáradt, hőm jó....de hát tele vagyok nyomva hormonokkal, úgyhogy nem csoda. :D

Mivel a tüszőrepesztő HCG-t tartalmaz, nincs értelme túl korán tesztelni, mert lehet, hogy még azt mutatja ki...a mi topikunkban volt múltkor egy lány, aki sajna így járt. Nem tudjátok hány nap alatt megy ki a tüszőrepi hatása?

Mesi
Tőlem egy hatalmas gratulát kapsz!!! :D Mik voltak az eredmények pontosan???

Lola
Drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!!

Lexa
Kitartás a szurikhoz!!! És küldök neked egy idézetet: "Itt van az ősz, itt van újra" :D CSak ennyire emlékszem. :oops:

Mnzsani
Sok sikert a fagyibabókoz!!!! :D

Andrea
Gratula a kis babszemjankóhoz!!! :D Problémamentes, boldog babavárást kívánok!
vizkriszisback
 
 


Vizkrisz! Nagyon köszönöm!!! Én pedig nagyon drukkolok Neked. szerintem 4-5 nap kb. míg kiürül a szervezetedből.

Mesi! Nagy nagy gratula!!!!!!! :lol: Mennyi lett a hcg-d?

Kép
andrea23
 
 


Andrea
Tegnap visszanéztem, annak a lánynak a tüszőrepi utáni 8. és 9. nap is enyhén pozitív volt a tesztje, a 10-en meg tök nega. :(
vizkriszisback
 
 


Vizkrisz!

És az milyen tüszőrepi volt? Én a Choragon-ra gondoltam.

Kép
andrea23
 
 


Gratula minden babavárónak!!!!!!

Sok sok sok drukkolás minden "készülődőnek"!!!!!!!

Én most igazán ráérek olvasgatni, szigorú várakozásra vagyunk kárhoztatva még a négyhetes kontrollvizsgálatig. Igazi kínlódás ez most nekünk...... :oops:

Március végén mi is megyünk Győrbe Boga dr-hoz, kiváncsi rám, azt mondta, kicsit kesereghetnénk együtt is, de mi már addigra szeretnénk kicsit jobban lenni. Azt mondta látni szeretne, így is - úgy is (hú, mit kínlódtam, hogy ezt hogy írjam le) s aztán megbeszéljük a következő időpontját. Igen ám, de mi nem igazán szeretnénk felmenni következőre..... :oops: Gondolom biztosan megérti, hogy szeretnénk néhány hónapig "csak úgy" ölelni egymást, minden kötöttség nélkül. Persze tele reménnyel...........hátha.............(emlékeztek ugye? én vagyok az, aki még igenis hisz a mesékben, meg a csodákban!!!!!)Remélem nem tesszük rosszul. :?:
julika79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: