Új privát üzeneted érkezett!

@mrshope:


7mm-től már szuper és a 6,5 is tökéletes ilyenkor. Sok fehérje, sok folyadék és E vitamin és akkor szépen vastagszik még tovább. De ez is egyéni, általában 7-től mondják jónak. Ha túl vastag idő előtt az sem jó, mert akkor nem tud befúrni :)
bikbok
 
 


@bikbok:
Köszönöm! :-) És a tippeket is!
Hétfőn megint megyek majd a dokihoz ellenőrizni az ovut, kiváncsi leszek ovu után vastagszik e, hátha.
mrshope
Budapest
 
 


Sziasztok.Kicsit eltüntem.
Csütörtökön lett egy halvány pozitív tesztem. :D Ma hajnalban pedig megjött a nemvárt. :x Így új hónap.
Mi 2016 január vége óta próbálkozunk. Eddig sikertelenül.De látom, hogy sokan régebb óta így meg sem szólalok.
Az a baj, hogy az ember türelmetlen. De ahogy az egyik kedves ismerősöm mondta: minden szerelmes párnak lesz babája hisz a szerelmüknek kell legyen gyümölcse. Ebben bízom.
Sok sikert a következő hónapra és hajrá a pozitív tezsteknek. :D
many0317
Budapest IV. kerület
 
 

 
 

Sziasztok lányok!
A ma reggeli papíron is volt egy icipici rózsaszín foltocska, picit szomorú vagyok, mert szerintem biztos még jön a napokban, tegnap egyszer észleltem ilyet egész nap az barnásabb volt. De a következő hónap hátha jó lesz. :(

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Jo reggelt!

Mrshope az teljesen jo. Èpp most volt egy baratnöm ovu utan rögtön mert a doki patta is a sargatestet. Neki 7 cm volt es az teljesen jo azt mondta neki.

Cseniko sajnalom :-( persze en rengeteg helyen olvastam hogy sokan kezdtek egy kis pecsetelessel a terhessèget a nem vart idejeben.. egy kis remeny mindig van amig csak pecseteles..

Many, ez gyakoribb mint hinnènk! Velem is megesett. Valami elindult de vissza is fordult mert nem lett volna jo vège.. ès jobb is hogy mèg ilyen korán ha optimistak akarunk lenni. Helyette itt az uj ciklus ès jöhet az az egeszseges bèbi.

Nalam jönnek az esemenytelen napok mar nem mèrek höt de èrzem hogy csupa forro vagyok szoval minden rendben..
Caroline nalad is? Mikor kezdesz el tesztelni?

3 dpo

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


50% ilyen kèmiai terhessèggel vègzödik.... ezert nem kellene tesztelni legalabb 5-7 nap kèsèsig.
Ebben a honapban viszont kivèltelt teszek mert ha ott a 2 csik hatarozottan akkor különleges evfordulòs ünnep lesz pèldás optimizmussal bizva abban hogy ö már velünk marad :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Ès egy cukiság - aki nem tud angolul azt jelenti "na jo bevallom eltèvedtünk" :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok csajok!
Nekem meg mindig semmi vissza is ment a hőm magasabbra.
Vasárnap reggel tesztelek ha tudok majd rendesen aludni meg meg mindig jó lesz a hőm.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Cuki ez a kép így szombat reggelre. :)
Szurkolok littlebiscuit, évfordulós ajándéknak szuper lenne egy pozi teszt.
Many sajnálom, de a jövő ciklusban biztos sikerülni fog. :)

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Nekem is ovu elött pár nappal mért 7mmert a dokim,azt mondta ez teljesen jó.

26.cn 14.dpo

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:


Nagyon szurkolok neked!


A többiekkel mizu? 


LatkaFr mi újság teszteltél? 


Tesztelők, írjatok kíváncsiak vagyunk ! :)


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Na görcsölgetek,meg a cicim is fáj kicsit,de csak a mellbimbómnál(bocs a részletes leírást)

Lehet nem lesz ebből holnap teszt...

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Krystin a mellfeszüles különösen a mellbimboknal az tökeletes terhestünet lehet! Hacsak nem szokott neked amugy is fajni menzesz elött. Nekem soha - csak a pozitiv tesztek utan egy-ket nappal fajt de akkor nagyon..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Néha fáj kicsit ennyire nem szokott.
Már kétszer kirohantam mert folyast éreztem,de vaklárma volt :-D

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin:


csak halkan mondom én is, hogy ezek szuper jelek. Nagyon nagyon drukkolok!!
bikbok
 
 


@cseniko: Szio Eniko, nem nem teszteltem szombaton mert mar penteken ereztem a pockom es estere meg is jott. Viszont az uncsitesom aki 1 evvel fiatalabb ma tesztelt pozitivat + nagyon nagy az orom es boldogsag ;) itt 20 fok es gyonyoru ido van. Meses ez a nap! ;) Sajnalom m h sokaknak varni kell meg a babora de Kyrstinnek megy a drukk. ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Ma voltunk kirandulni is ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


LittleBiscuit, Krytsin, feltudodjatok majd tolteni esetleg a gorbeitek legyszi? Hatha okosodhatunk beloluk. ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a ... 45600_.png

Majd még meglatjuk mi lesz a vége,én
semmibe se vagyok biztos,mert ezek lehetnek mensi tünetek is,főleg hogy ilyen hullámzó a ciklusom.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin: A mellfeszules/erzekenyseg nagyon is biztato jel! :) Az h hullamzo a ciklusod meg epp lehet h most elony is :) Csak nyugi! :) hakuna ma tata ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:
sajnálom, de kövi ciklus ami nem pihenős biztos sikeres lesz.


@krystin:


szurkolok neked, elég bíztató jeleket tapasztalsz. :)

Jaj csajok én borzasztóan unatkozom, párom elment a szüleihez, mert valami polcot csinál nekem a konyhába és ott bütyköli, utána meg a haverjaival "buliznak" egyet, csak holnap jön haza. :(


12. dpo


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Latkafr hat sajnalom de a hozzáállásod pèldás mint mindig ez mar szuper :)
Nekem most nem igazan van görbèm az ovulacio miatt mertem csak pàr napig hogy legalabb azt nèzzem de se elötte se nar most nem mèrem..
Van viszont egy stratègiam máris aprilisra amennyiben most nem jött össze. Kiprobalom az olaszok es a sogorunk nödoki altal istenitett Inofolicot. Ez az egyik a masik hömerözes helyett ovutesztelek. A hömèröt elteszem a fiokba mert rajöttem stresszel :lol:

Cseniko - en az ilyen esteken szoktam elövenni a rongyosra nèzett kedvenc filmjeimet egy pohar bor valami jo kis finom vacsi es lehet pihenni :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Krystin nagyon klassz a görbèd szoritok hogy te legyel a következö pozitiv tesztesünk :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


én iszom az inofolicot, ez a 3. hónap. Ha esetleg érdekel, most levan akciózva az egyik oldalon.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Cseniko magyar oldal? Csak mert ugye nekem Olaszorszagba kell szallittatnom..
Mindjart lecsekkolom itt mennyiert vesztegetik.. nameg optimistan nem veszem meg elöre csak akkor ha megjött :-D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Igen, magyar oldal, el is felejtettem hogy nem itthon vagy. Sajnos ők csak itthon szállítanak. Itt gyógyszertárba 12.990 ért vettem, most ezen az oldalon 9990 ért adják. Ha megnézted az ottani árát, írd meg kérlek, kíváncsi lennék rá.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko: Aranyos vagy. Koszonom szepen! Ez nekunk pihenos honap volt, bar ha megis erre tevedt volna a golya, akkor sem szomorkodnank persze ;) Mivel en nyari leanyzo vagyok igy en preferalnam azert ha nyari babank lenne :) Nem tudom itt a forumon ki melyik honapban szuletett, de Iszonyat sok elonye van annak, ha nyaron van a szulinapja az embernek ;) Nincs isis para, nincsenek vizsgak az egyetemen, viszont van jo ido, chill, utazas, fesztivalok, programok, nyugi ;) Szoval en sajnaltam a barataimat akik, decemberben vagy januarban unnepeltek a szulinapjukat :( Vagy a zarovizsgaktol feszultek meg, vagy a sok unnepi teendotol, aztan meg letudtak a szulinapjukat a karacsonnyal egy kalap alatt. :( Szoval en titkon a juliust varom valahol tudatalatt :) De meglatjuk :) Hala Istennek ez nem verseny es mi nem is gorcsolunk ra :) Egyutt vagyunk ha van kedvunk es ravagyunk hangolodva a babo temara. Szeretjuk egymast igy is ugy is. Teljes es boldog eletunk van :) Senk nem hibaztatja nalunk a masikat, ha megsem jott ossze a baba. A ferjem is eleg spiritualis beallitottsagu. Eroszakkal semmi nem megy igazan. Littlebiscuit, a hozzaallasom ezert ilyen ;) Senki nincs lekesve semmirol. :) Plusz a jo dolgokra varni kell :)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@cseniko: Itt olyan 14 EUR korul lattam.

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Én is olvastam már régebben az Infolic-ról,hogy nagyon jó,de lehet olcsobban kapni inozitolt ami majdnem ugyanaz.

http://shop.vitaltrend.hu/index.php?opt ... Itemid=236

Ez pl az infolic fő hatóanyaga,mellé lehet még folavat szedni és ugyanott vagy.

http://www.naturvitamin.hu/pharmekal-he ... cdb8c5ede0



Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Milyen kiszerelest adnak otthon ennyiert?
Itt akkor kb 4000 huf- nak megfeleloen veszel 30 kapszulat.
http://www.sospharma.net/INOFOLIC-p-551 ... 10_36.html

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@krystin:


nekem is a második linkes verzió van, 120 adag kb 60nap tehát ha reggel este szedi az ember, ezen az áron tökjó. Azt mondják 3 hónap egy kúra, de sok olyat olvastam, hogy első hónapban segített. Kb a barátcserjére is pont ezt írják.
bikbok
 
 


Nekem napi 1 x kell innom az inofolicot, így 2 hónapig tart. Az első hónapban ittam napi 2x magamtól.

Én decemberi vagyok, nem szeretem, jobban örülnék egy tavaszi, nyári babának, de nem bánnám ha már a pocakomban lenne, régóta várok már rá.


 


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko:


én úgy vagyok vele, hogy bármikor születik meg lehet benne találni a jót :) pl ha télen születik, akkor nyáron már lehet vele menni minden szuper helyre bátran és már neki is élmény lesz. Télen meg lehet vele otthon kuckózni a melegben. Ha meg nyáron születik akkor a karácsony már látványos ünnep neki, sok fény, tépkedhető papírok. De mindem más évszak is jöhet :)
bikbok
 
 


@bikbok:


igazad van, mindenben van valami jó. :)

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@bikbok:


szülinap szempontjából meg mindegy amíg van torta és cimbik :) :)
Érdekes amúgy, tényleg azt mondják a legtöbben augusztusban, szeptemberben születnek.
bikbok
 
 


@cseniko: En tutiira megertelek ;) De nyilvan mindenben van jo is, csak meg kell talalni :) Mondjuk anyudnak nyilvan konnyebb volt veled vajudni, mint mondjuk anno az en anyumnak 30 fokban :) En juniusi vagyok :) Biztos kenyelmesebb otthon bekuckozni egy teli babaval, hisz akkor ugy is kint tombol a tel, amugy is egy picurka babaval, meg nem is lehet az elejen nagyon hova menni :) Szoval a Mamanak szerntem is az a legoptimalisabb ha telen van tul a szulesen, de megertem, h te sem rajongsz a drcemberi szulinapert. :( Nekem a 4 igaz baratom kozul 2 dec vegen, 2 janual elejen szuletett. Kivannak ok is, ;) de mi szoktunk tartani egy " felezo" szulinapot immar 15 eve es megunnepeljuk az en szulnapomkor az o Kb plusz fel evuket is. Igy mindenki boldog ;)

Apropo szuloi akarat: :) Gondolkodtatok mar baba neveken ? Nagyon durva nevekkel is lehet talalkozni. Major Anna, Hat Izsak, Farkas Piroska, stb ;) ;) ;) Klasszikus vagy modern nev all hozzatok kozel? Akik kulfoldon vannak, Littlebiscuit, Bibok: ti nemzetkozileg kompatibilis nevekkel hogy alltok? Mint a Mark, Daniel, stb?

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Jó is az a plussz fél szülinap ünneplés.. :) Párom ő augusztusi szeretei is. :) Hát igen biztos nem lehetett könnyű anyudnak 30 fokban vajúdni, az enyémnek könnyebb volt a vajúdás, viszont a kórházba bejutás télen autó nélkül lehet, hogy nehezebb, anyukámnak szerencséje volt, busszal ment nstre faluról a városba, és már nem engedték haza mert közölték vele hogy jön a baba, ez volt reggel és fél 3 kor születtem délután, 1 hónappal hamarabb, január eleje helyett.


Nálunk apa a Kovács vezetéknevet viseli, ha lányunk lesz Hanna, ha fiúnk lesz Áron vagy Milán én az utóbbi fele húzok, apa még nincs megbékélve vele. Kislánynak az Ajsát akartam, de az embernek nem tetszik sajnos, de még győzködöm :)


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Okes majd utananezek milyen arakat latok es jelentkezem. Egyszer mar raneztem 20 ilyen kus zacskos kiszerelesben lattam de nem emlekszem az arra..

Hat ez kritikus kerdes ez a milyen èvszak/honap. Nekünk is eleinte a nagy álom a juniusi baba volt direkt ezert kezdtünk el szeptemberben probalkozni. Hat ez lett belöle.. hamarosan oda is erünk es nekem nèha nagyon rossz hogy mègcsak terhes sem vagyok. Èn bevallom alázatosan hijján vagyok a türelemnek gyakran mert mi mar lassan egy ève beszelünk a babarol csak szeptemberben kezdtünk. Persze már közhely ez a "ugyis akkor jön amikor itt az ideje" csak "nem szabad rágörcsölni" meg tarsai. Csakhogy az èn párom iden 46 èves lesz. Persze fiatalos meg az ö szülei is 70esek de allati jol nèznek ki. Mègis ez már annyira magas kor egy babához - nekem ez is egy ilyen "sürgetö" tènyezö..
Mar nem èrdekel milyen èvszakban születik mi lesz a hátrány a szülèsnèl meg elöny az iskolában. Csak jöjjön mert màr nagyon vágyunk rá <3 bocsi kifakadtam de olyan jò volt.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@cseniko:
nagyon jók ezek a nevek :) mi is beszéltünk már nevekről,lányba Nóri és a Lili, fiúba pedig a Marci befutó nálunk :)
bunny88
 
 


@littlebiscuit:


semmi baj a kifakadásért, csak nyugodtan ezért vagyunk itt egymásnak.
Elhiszem, hogy a párod kora miatt kicsit aggódsz, de ha minden rendben van vele, akkor hamarosan jönni fog az a baba ne aggódj. :)


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@bunny88:


nagyon szép nevek ezek is.:)

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko: Nagyon kemeny. Anyud egy szuperhos! Le a kalappal, tomegkozlekedve jutott el korhazba telen :) A Hanna es az Ajsa az igen csak nepszeru nev mostansag. :) Szerintem is szep nevek. A barati korunkben is van ket holgy, akik ezeket a neveket viselik. Hanna 2,5 eves Ajsa pedig 4 ;) Az Aron, nekem is tetszett, de a ferjem oldalarol van egy cimbi, aki "elkallodott" nagyon pedig tehetseges volt nagyon, aztan utana neztem a nev eredetenek es "jellemzoinek" es sajnos le kellett beszelnem magam az Aronrol :( pedig az is klassz nev. Viszont evrol evre uj nevekkel bovul a lista ;)
http://www.nytud.mta.hu/oszt/nyelvmuvel ... index.html

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:


tudom, hogy népszerűek ezek a nevek, de valahogy mégis ezek tetszenek, de kitudja még mi lesz a végére.
barátnőm most fog szülni áprilisban, vele végig néztük az összes utónevet, hát vannak szépek az tény, de rengeteg nagyon borzasztó név is van :)


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@littlebiscuit: Remeljuk ti mar harman vagytok ;) Es kezdothet az ugyintezes, es a trimesztetes vizsgalatok ;) Kitartast!!!

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@bunny88: Lili is Marci is fent van az uncsitesom listajan ;) Nekem olyan nyugalmat, megbizhatosagot sugaroznak ezek a nevek :)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Nalunk a lány Marta lenne. Olaszul sokkal szebb nèv mint magyarul :) A fiun mèg hezitalunk de talan Davide (az olasz hozzarakott egy e-t :D). Nehez mert szeretnèm ha Magyarorszagon is megállná a helyèt..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Köszi csajok a biztatást.. remèljük közel már a gòlya ès nem tèved el többet :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@cseniko: Felre ertettel, lehet. Az Ajsa is es a Hanna is nagyon kedves es szep nevek. Amit ti magatokbak ereztek az a legjobb :) Minket sem foglalkoztat nagyon h mi felkapott vagy mi szamit oskovuletnek ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?