Új privát üzeneted érkezett!

köszi judy, h még mindig figyelsz rám!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

babszika
 
 


Kép
kaptam egy tetűt!!!! :lol:

babszika
 
 


Babszika,
Hát persze hogy figyellek, sok ismeretlen sorsát is nyomon követem és a háttérből szurkolok mindenkinek. :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát ez a laptető sem véletlen. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

A lapostető hozzon neked szerencsét :)

Timi
titimee
 
 


köszi csajok!!!!!!!
Kép

olyan hihetetlen. még nem is vagyok zebrás, de írom itt közben a blogomat is és .... boldog vagyok.... fényt látok az alagút végén! :cry:

babszika
 
 


helyes :) csak így tovább, mert sikerülni fog :D

Timi
titimee
 
 


Pedi élvezem én amennyire lehet a Mátékám mellett!!!!!!

Babszika én is annyit gondolok mostanába rád......remélem csuklasz is!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, nincs mostanában kedvem írogatni csak olvasgatni. Semmi baj nincs, asszem fáradt vagyok. Na persze így jár aki bulizik a hétvégén :lol: 8)

Babszika: nagyon - nagyon jó ez a hír! Nagyon drukkolok, hogy végre sikerüljön nektek is! Várom a beszámolót majd :wink:

Mindenkinek hatalmas pusszantás

királylány
 
 


nita!
szerencsére nem vagyok egy csuklós fajta, bár vasárnap csulottam és mindenki nevetett rajtam :)

köszönöm Dia!
pihenj sokat, mert lassan itt az újabb 7vége :lol:

jelentem: utsó szuri is beadva :roll:

babszika
 
 


Babszika nekem hozz pozi tesztet 2-3 héten belűl!!!!!!!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


http://www.energy.sk/hu/menu_x821x.asp

Lányok! Nekem most ezt ajánlották, régebben már szedtem, mert ugye mindig osszul vagyok mensikor és ez arra is jó, de másra is, érdemes elolvasni!

Babszika! A laptető nem véletlen! :wink:

Timi!
Érted is mennek a drukkok! Jó lenne már tényleg egy pozitív teszt!
pedi
Kalocsa
 
 


pedikém!
én ezt nem ismerem, de ha te megbízol benne, akkor próbáld ki.
mindenki tud mindenről jót és rosszat is.
szóval, neked kell átjátszanod a fejecskéden a pro és kontra dolgokat.
én is alig bírtam dönteni apa vitaminját illetően, mert annyi vélemény volt róla. :?

nita!
neked hozzak pozit??? de neked már van :shock:
Kép

babszika
 
 


Babszika a te pozi tesztedet szeretném látni!!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszika, drága!!!

Milliónyi drukk megy holnapra és péntekre!!! :wink: :D :D
Nagyon örülök nektek hogy beindúlt a gépezet. Biztos a sors keze van a dologban hogy így alakult. Kívánom hogy akkor 2 egészséges babátok legyen (1 fiú-1 lány). :D De ne legyünk telhetetlenek......... 1nek is nagyon fogunk örülni. :lol: :lol: :lol:

Nita!
Hatalmas lett a pocid. :shock: És még 2 hónap....... :wink: Vagy már CSAK :lol: :lol: :lol:

Csige!
A te pocid se semmi! :D Drukkolok hogy pénteken megmutassa magát a Ti kicsikétek is.

Lyly!
Üdv újra itt! :D
Remélem semmi komoly dolog nem történt. HA meg mégis akkor a rossz után jön a jó!! :wink:

Timi!
Neked is mennek ám a drukkok. :wink:

Meg persze mindenkinek.Valóban jó lenne már ha lenne egy újabb kismamink. :wink:

Nyusziról tud valaki valamit? Vagy már megszületett a kislánya?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


köszi csajok!

nem ígérem, h holnap jövök, de jelentkezem vmikor!

Kép

babszika
 
 


Szép estét Mindenkinek!

Babszi-örülnék, ha találkoznánk, úgyhogy mindenképpen írd meg ha jöttök Szalókra!!!!! És ez már a második laptetőd mostanában!!!! Ez tuti jót jelent! Gondolok rád holnap! Ügyi legyél!

Szerintetek miért van ez, hogy rendes menszi előtt (most is) 3 napig csak maszat van????
Lehet, hogy a hormonjaimmal van valami????
Nektek milyen szokott lenni?? Rögtön durr beindul vagy nektek is van maszat? Kismamák nektek hogy volt??? (ha még emlékeztek rá ;) :) )

Kép
pampalini
 
 


pampa!
én úgy tudom, h sárgatest elégtelenség miatt IS lehet barnázás.
az bizti, h nekem nem túl sűrűn van barna, inkább a vége felé.
ja és sztem ősz felé biztos megyünk Szalókra, de legkésőbb Bálint-napon :wink:

babszika
 
 


Csajok én is azt hiszem nem írok többet magamról, eldugulok és csak írogatok de nem a babáról.
Szal Babszika azért írtam a lombikról, mert már sejtettem, hogy a párom eredménye rossz lesz. Rávettem nézetesen új eredményt nézni. Már előre szolt, hogy nem volt sok és eléggé híg lett, na eredmény 11 milla a 15,5 milla helyet ami februárba volt (legkisebb határérték a 20 millió). Persze megint nem akart beszélni róla, adjak időt, hogy eméssze meg :shock: :shock: február óta mit csinált?????? Na mindegy lett kis összetűzés és sírtam ő mérgelődött és azt mondtam megy orvoshoz. Hiába megy mert úgysem tudnak rajta segíteni, hogy spontán hamar babánk legyen inkább meddőségi ínszem vagy lombik és lehet meglesz az eredménye és nem urológushoz menjen. Na mindegy ez van keresek majd valami dokit Szegeden és ebbe ő is beleegyezett.

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

melisch: nem lehet hogy valami lappangó betegség áll a leromlott eredmény háttérben?

babszika: megy a drukk.. azért jelentkezz, ha tudsz hogy minden rendben volt-e?

pampalini: nekem nem barnázás szokott lenni, hanem alig néhány csepp az elején (egy vagy két napig)...

Móni: köszi a drukkot :)

Pedi: neked is :) én már olvastam róla. sokaknak bevált.

Timi
titimee
 
 


Timi nincs meg az oka volt kivizsgáláson andrológusnál és semmit nem találtak ami okozhatná a kevés spermát (stressz, cigi, kevés mozgás és semmit nem tesz ezek kiszüszöbölésére)

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch,
elég nehéz kérdés ez. nemrég olvastam egy cikket, hogy a férfiak nagyon-nagyon nehezen emésztik meg, ha ők az okai a gyermektelenségnek, mert a fiúkba ugye beleneveljük, mi anyák, hogy ti vagytok a TEREMTÉS koronái, és ez a képük sérül, de nagyon. Talán komolyan beszélned kellene vele, hogy akarja-e a babát, mert akkor tegyen is érte. Mit szólna, ha te alkoholoznál, cigiznél, miközben babára vágysz?????

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Moni te is hozz pocak képet!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszika

nagyon drukkolok neked,ez a pozitiv hozzáállás meg kell hogy hozza a gyümölcsét végre:)

KépKép
bettike83
 
 


Lyly nagyon csökönyös, megkérdeztem akarja-e a babát nagy szorítás lett a válasz és néma csend :shock: :roll: ebből nem tudtam meg semmit de ki fog kelleni mondja fehéren feketén mit akar. Ő volt aki 2008 végén babát akart, én még nem :? aztán éni si akarni kezdtem.

Az látom mennyire megviseli, na és mit szomorkodik már 5-6 hónapja tenni nem tesz semmit érte akkor minek várni. A nehezét úgyis én kell csináljam, de az okos nem akarja elhinni nekem. Vett valami gyógynövény cseppeket, tablettát, régen, aztán elfelejtette bevenni. Ezt is megmondtam neki, hogy hiába adnak neki kezelést mert nem csinálja. Az inszemnél meg csak anyagot kell ő adjon a többit mindent rajtam végeznek. Erre azt kérdezte, honnan tudom és miért mondom hiszen vele van baj :twisted: olyan érthetetlen, brrr....

Kép
Kép
melisch
 
 


Csige

nem semmi hogy nő a pocakod:)és felesleg még mindig 1 dkg sincs,csini vagy:)várom már a 4d-t,végre mi is tóláthatjuk a kis nunist:)

Nita

mekkora pocak,és még van 10hét,tényleg nagyon nagy lett :D :D :D Barni szépen nővőget,tényleg ő is úgy lessz lassan "Kicsi nékem ez a ház,kirugom az oldalát" :lol:

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Melisch!
Sajnálom hogy a férjed így áll hozzá a dolgokhoz. De remélem jobb belátásra kerűl idővel. Igazából biztos nehéz elviselnie hogy miatta nem sikerűl az utód, de erre vannak megoldások. Nemis egy! És igazad van hogy közel fél év alatt kigondolhatta hogy hogyan legyen tovább.... Elhiszem hogy ki vagy akadva egy kicsit. De tudom hogy úgyis meg tudod majd győzni hogy elinduljatok az úton ami babához vezet. :wink: :wink: Csak ehhez sok türelem kell.
Kitartás!!!

Nita!
Kérésed számomra parancs. :wink: :D
Itt egy friss 27 hetes pocikép.

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: csini a pocid :wink:

Timi
titimee
 
 


Sziasztok csajszik!! :D

Bocsesz,hogy alig jöttem,de rengeteg munkám volt, plusz az egész házat kifestettük,totál kivagyok és még mindíg van bőven tennivaló.. :evil: ,de viszont jó hírekre jövök :D babszika nagyon drukkolok neked, ez nagyon jó hír, most már tuti siker lesz!!! :wink:

Kismamik! milyen szép pocakotok van, én is akarok :lol: ,hogy bírjátok ezt a nagy meleget??

Melisch! Sajnálom,hogy így áll hozzá a párod,viszont tudna ellene tenni ha igazán akarná a babát, hisz ez a semleges válaszából az derül ki, hogy nem biztos ,hogy szeretne babát...,de én nem ismerem ezt te tudhatod, én a helyedben mindenképpen kideríteném,hogy mit is szeretne, mert így te fogsz szenvedni és ez nem jó sem neked sem a kapcsolatotoknak.

EDI
ediii
 
 


Csajok köszi a bátorítást persze, hogy beszélek vele csak azt mondta adjak neki 1 napot arra meg, hogy tényleg akar babát én is kiváncsi vagyok az ő szájából.

Moni de csini a pocakod. Ma én is láttam egy kismamát talán már kicsit nagyobb volt a pocija de olyan jó volt nézni a "hordocskáját" :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Móni nagyon szép pocakod van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Betti bizony lassan kirugja Barnus a ház oldalát!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

előre is bocsi, h nem reagálok nektek, de nem túl kényelmes itt ülni.
minden rendben volt, leszámítva azt, h én dupla annyi infúziót kaptam, mint a többiek.
de a lényeg, h 5 petesejtet találtak teljesen szépnek/használhatónak és holnap kell érdeklődjek, h hányan indultak meg a fejlődés útján.

mától már gyogyizok és utrózom, szóval elég keveset fogok jönni, de ígérem, h írok a fejleményekről!

ölelés nektek és köszönöm a drukkokat!!!!!!!!

babszika
 
 


babszika: dejó hogy jelentkeztél. 5 petesejt? hurrá!!!


holnap biztos jó híreket kapsz :)



Azért én továbbra is drukkolok :D

Timi
titimee
 
 


Babszika most pihizz ezerrel!!!!!!!!!!majd a siker után mesélsz!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszi-jó hogy jöttél! Pihizz sokat, és koncentrálj magadra! Hogy hogy ilyen sok infúziót kaptál? És gyere mindenképp!

Kép
pampalini
 
 


ök jó ahoz képest hogy van akinek egyet is nehezen sikerül összehozni nézd a pozitív oldalát :):):) neked meg beindulnak szépen a babák :):):)

Én most ott tartok a ciklusbna hogy a cickafark teljesen pontosan tizenharmadik napra tette a pémet azóta nem iszom semmilyen teát elvileg szombat vasárnap felé lesz vége a cilklusomnak remélem nem jön meg tegnap este szédelegtem meg émelygetem meg a cicim is érzékeny de én már nem adok a tünetekre mindig becsapnak apa azt mondta ne merjek tesztet vennei csak ha egy hónap múlva sem jön meg :):):):):):):) azért ha nem jön meg a jövőhét közepéig azért veszek egy etsztet mert tuti két hete volt pém tiszta tojásfehérjés váladékom volt és pont akkor voltunk együtt apával is :) drukkoljatok :)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok!

gyors helyzetjelentés:
3-an szépen fejlődnek, 1 pedig még szúrható.
így holnap 1/2 10-re kell mennem beültire és ikres kismamiként jövök haza!!!!!!!!!!!!
Kép

nika!
szorítok, h ne jöjjön meg!!!!

babszika
 
 


Sziasztok!

Nagyon gyors leszek, mert mától egyedül vagyok, és van it csinálnom!

Istenem! Babszika! Ez olyan csodálatos, mennek a drukkok!, Nagyon szorítok, micsoda nagy pocid lesz már Karácsonykor, két avagy három gyerekkel! :lol: :wink:

Nika! Te is nagyon jó hírekkel jöttél, megy a drukk érted. Igazad van, ha nem jön meg hétvégén, jövő hét elején tesztelj, mert akkor már mutatnia kell!

Ha, tudok, jövök még!

Pusz Mindenkinek!
pedi
Kalocsa
 
 


babszika: dejóhír! úgy örülök neked. ikres kismami leszel holnap :)

pihenjél sokat. készülődj a nagy napra lelkileg is 8)

Timi
titimee
 
 


nika: neked is 13-ik napon volt pé-d? nekem is.

remélem szerencsét hoz neked (is) a 13as szám :lol:

Timi
titimee
 
 


Timi! Nagyon szépen alakul a hőd, ahhoz képest, hogy "fagypont" közeli a normál! Megy a drukk, hogy így is maradjon és a 13-as szám a szerencseszámod legyen!!! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Babszika: nagyon drukkolok neked :lol: Most madj annyi babócát kapsz, hogy tudsz betelni velük :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a pocakdicsit. :oops: :D

Babszika!!!
Ez aztán a nagy hír!! :D :D :D Nagyon örülök Nektek! Holnaptól akkor hivatalosan is kismami leszel!! :D Kép
Aztán tessék a beülti után sokat pihenni!!!! Felkellni csak pisilni adok engedélyt! :wink: :D
Nagyon vigyázz magatokra!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Timi, Nika!

Nektek is mennek a mega-drukkok!!!
Timi!: Nagyon szép a hőd! :arrow: ++++++++++++++++
Nika!!: DE jó lenne ha a jövő hééten pozit tesztelnél! :wink: Drukk: ++++++++++

Pampalini!
Látom új hónap van. :cry: A fene vinné már el.......... :evil:

Csige!
Holnapra neked is megy a drukk, hogy szépen megmutassa magát a kisasszony. :wink: :D

Pedi!
Sajnálom hogy egyedűl kell melóznod ebben a kánikulában. :cry: :cry:

Ediii!!
Jó hogy jelentkeztél. :wink:
Hát nem irigyellek..., egy lakás felújítást én most el sem tudok képzelni.
Megy ám neked is a drukkom! :wink: Szépen alakul a te hőd is (szerintem ebből trifázisos görbe lesz :wink: ).

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Lányok!!
Ti hogy bírjátok ezt a hőséget??
éN MINDJÁRT KIPURCANOK!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Lehet most másképp látom a világot de nagyon szomorú vagyok. Sokat olvastam és akinek nem jött össze elsőre sokan vannak és idővel sokaknak bajuk lett a stimuk miatt. Ha megcsinálom a hormonlabort és semmilyen eredmény nem rossz és semmit nem találnak nem tudom ha egykönnyen bevállalnák egy ilyen kezelést 26 évesen, mert lehet több rosszat csinálnának mint jót. Csak azért jöttem, hogy elköszönjek nem tudom mikor jövök megint de egyenlőre nem akarok semmit tudni erről az egészről, most valahogy az sem érdekel ha lesz-e babám csak az, hogy ez nagyon nagy áldozat és nem is biztos, hogy elsőre sikerül.

Nem akarom lehangolni a topikot igy lelépek inkább, nekem így is jobb.
Kívánok mindenkinek nagyon jót és remélem ha visszatérek mindenki akivel most beszéltem babás, a kismamák meg boldog anyukák.

Sziasztok

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Melish-ne menj el!!!!! Légyszi! Egyáltalán nem hangolod le a topicot!!!!!! Sajnálom, hogy így döntöttél :( :( :(
Azért jelentkezz néha jó??? !!!! Szeretném tudni hogy alakulnak a dolgaid!

Nika- nagyon drukkolok neked!!!

Babszi-gondolok rád holnap! De jó lesz, ikreid lesznek!:) Majd mesélj, hogy milyen volt a beülti!!!

Timi-Drukkkkkkkkkk! :)

Egyszerre 3 kismamánk lesz!!! Juhéj!!! :D :D :D :D :D

Móni-ez van sajna. nemsokára 1 éve lesz, h próbálkozunk!

Pedi-ne dolgozz sokat! Néha gyere felénk is! :)

Kép
pampalini
 
 


timi úgy legyen ÁMEN ..............................

babszika hurrá azt hiszem 3-nál többet nem is ültetnek vissza ha három nagyon szépen megindult az elég :):):):jaj de jó ikres kismamai leszel :)

melisch ne menj el mindenkinek vannak rosszabb napjai itt ki tudod magad panaszkodni meghallgatunk ezért vagyunk nemcsak a sikereknek örülünk hanem a bánatban is melletted vagyunk többiek mellett vagyunk én is lassan másfél éve próbálkozom de nem adom fel

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Melisch! Szerintem sem kellene lelépned! Rajtam elvégeztek egy-két vizsálatot, és mindent rendben találtak.(hormonok, peteérés, nyálkahártyavastagság) Mégsem jön a baba. Így én is csak arra tudok gondolni, hogy nálunk is esetleg a párommal van a "gond"( nagy nem lehet, ha már kétszer összejött a baba). De nem nyagattom, megvárom, míg Ő maga mondja azt, hogy esetleg Ő is "ludas". Itt nemcsak babás dolgokról beszélünk, én úgy érzem, hogy látatlanul is "barátnők" lettünk. Nekem is vannak napjaim, amikor azt mondom, nem jövök többet, mert elegem van a témából, de nem bírom ki, annyira szeretlek Benneteket, szóval, tessék megrázni magad, és jönni, jönni, jönni!!!! Ha nem akarsz, ne beszélj a ciklusodról, csak arról, hogy éppen aznap mit csináltál. Ha megfigyelted a "vetélés" óta én sem ecsetelem, hogy éppen hol tartunk, vagy vannak-e tüneteim, csak várom, hogy egyszer csak tesztelhessek!!!!

Pampa! Hát, a tegnapi napom siralmas volt, ügyfél alig, és pokoli meleg. De azért csak nem jó, ha az ember egyedül van, nehezebb jutok el WC-re, vagy éppen akkor jön vki, ha ebédelni készülök. De már péntek van! :wink:

Drága Babszika! Talán éppen most megy a beültetés, és Te hamarosan elmondhatod magadról, hogy kismami vagy! Gondolok Rád, reméle, majd tudsz jönni egy kicsit!

Nita! Te hogy vagy? Bebarnult a pocakod kívülről is??? :lol: ( Mert ugye tudjuk, hogy odabent igen! :wink: )

Zsuzska! Te is régen jártál erre!

Na, most megrohamoztak, majd még jövök!

Puszi
pedi
Kalocsa
 
 


Babszika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!millióóóóóóóóó puszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
és drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pedi mult héten nem lebarnul a pocóm kívűlről hanem leégett....:(
de már minden oké......tegnap egyáltalán nem égtem már le!!!!!!!!!!

a balcsi isteni volt....nagyon jól éreztem magam ismét!!!!!!!!!!!d szerintem ez volt az utsó......többet már nem tudok messzire menni.....nehezen birom az utazást................majd jövőre!!!!!!addig marad még az itthoni medence:)

Melisch!!!!!!!!!!!!!NE MENJ EL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Tudom, hogy a múltkor sajnos leégett a pocid, de ugye egy idő után az a rész is bebarnul, ami egyszer leégett, ezért kérdeztem, de ezek szerint már jobb.
pedi
Kalocsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: